Új privát üzeneted érkezett!

Monic
Küldj egy kis napot ide, mert itt csak délután süt be amikor nem vagyunk itt, tegnap is zokniban meg pulcsiban ültünk itt az irodában és még úgy is fáztunk. Nyáron aki bejön hozzánk kintről mindenki azt hiszi, hogy légkondink van!
Nyitott ablaknál! Noooooooooomális?

dita75
 
 


Monic
Küldj egy kis napot ide, mert itt csak délután süt be amikor nem vagyunk itt, tegnap is zokniban meg pulcsiban ültünk itt az irodában és még úgy is fáztunk. Nyáron aki bejön hozzánk kintről mindenki azt hiszi, hogy légkondink van!
Nyitott ablaknál! Noooooooooomális?

Küldök egy kis szellőt:
Kép

dita75
 
 


Moncsi!
Megnézik minden leleteteket és javaslatot adnak a további kezelésre, legyen az inszem vagy lombik.

Dita!
Én is leizzadtam, pedig csak a szomszédos boltban és zöldséges voltam az előbb.

Holnap vizsgálatotok is lesz?

Szerencsére itt a lakásban még viszonyleg kellemes idő van.
20150601134430
 
 

 
 

Viki
Nekünk csak matyika lesz! :oops:
De utána bepofátlankodok a dokihoz én is mert mindenképpen meg kell tudnom, hogy mikor lesz már inszem!

dita75
 
 


Viki, Dita,
kicsit betupláztatok az üzikkel? :lol: Elhisszük, hogy meleg van :wink:

Nekünk is idesüt a nap a lakásba 13h-tól és kb 18-ig nagyon durván felmelegíti a lakást. Baromi jó világos, de nyáron elviselhetetlen forróság van. Benyomtam a klímát, de attól mindig beteg leszek, pedig 24 fok alá sosem állítom.

i.kata
 
 


Katám!
Én csak 1szer látom az üzimet. :roll:
20150601134430
 
 


Viki,
én a tiédet 2x látom, a Ditáét meg 3x. De 1-1 még az előző oldalon van.

i.kata
 
 


Nem tudom nálatok mizu, de nálam ma otthon is meg itt is olyan mintha le lenne fagyva ez a mocsok!

Kata
Összeszámoltad, hogy hányan leszünk a talin?

dita75
 
 


Sziasztok!

Nekem hétfőn volt az inszemem, és még a mai napig is egy kicsit görcsölök! Ez normális?! Kell valamit ilyenkor érezni, vagy nem?

Várom a válaszokat, és előre is köszönöm!

Üdv mindenkinek!
kjaja
 
 


Dita,
ha Bumi jön, akkor 13-an leszünk.

i.kata
 
 


Kjaja,
nem gond a görcs, nálam is szokott lenni inszem után végig.Most mondjuk nincs semmi extra, nekem is hétfőn volt az inszem.

i.kata
 
 


Dita!
Napszurit kapot a babanet :lol:
20150601134430
 
 


Dita,
vagy megfagyott a géped is a hideg irodában :roll:

i.kata
 
 


A lábikóm már lefagyott!

MARA
KATA
MONIC
LINACSKA
AKSZINYA
NÉMÓKA
ÉVI
ANCSI
CSIBI
VIKI
BONI
ÉN

+ BUMI HA JÖN!

jól számoltam?

dita75
 
 


Sziasztok,

Vicuska: megy a drukk a jó eredményekhez és az aug-i lombikhoz!!!++++++++!!!!!!!!!

Némóka: jó bizsergést!! :wink: :lol: nőjjenek csak szépen a tüszőcskék!!

Mara: szerintem is menj el mihamarabb endokrinológushoz!! az csak hasznodra vállik , több szem többet lát!
saját tapasztalatból mondom, h sajnos a nődokik legjobb fegyvere a stimuzás, és nem igazán keresik meg és nem igazán kezelik az okokat! :roll:
az meg, h az értékeid jók, nem jelent semmit! nekem is azt mondta a nődokim, h jók az értékeim (kis stimuval kijavítjuk!) és aztán endokrinológus szerint mégis szar volt. nem volt se pém, se menszim, se baba, hormonokra rosszul reagáltam!
szóval nem szabad csak egy dokira hallgatni!!
irány az endokrinológia mielőbb, mert Bp. pl többhónapos előjegyzés lett volna államiban, Szigetszentmiklóson csak 3 hét (de állítólag otthon elég szarok a dokik!).

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita!

Hogy vannak a gombáid? Amióta kapod a Gynevacot jobban vagytok Apával?

Többieknek drukk a dokihoz!

Lina,sajnálom,de még ne add fel!Én is miután elvittem a csajokat reggel, rohantam,hogy mielőbb lássam hogy mit teszteltél!

Viki,most látom,hogy 32.hétben vagy,ez már a vége,nagyon irigyellek,ez szuper érzés,hogy nemsokára meglátod a Manócskádat!

Most picit elkenődtem,mert már készültem a jövő hónapi inszemre,de most mondta egy nagyon kedves ismerősöm,hogy ne vágjak bele,amíg nem tisztázódik ez az állandó fertőzés,ez árthatna a babának is.Két éve tanácstalanok a dokik,már 2x kaptam Gynev.-t,semmi javulás. Viki,a pé után is szedhetem a grapefruitmago.-t?


Lányok,nekem a 8.-a vasárnap csak kb. fél egytől jó. Ugye,nem maradok le a taliról, Ti még vagytok akkor?

Bocs,hogy hosszú voltam!
f.ancsi
 
 


Dita,
tökéletesen számoltál. De ha akarod, felteszek egy táblát, abban jelölve van.

i.kata
 
 


Czinke!

Bejelentkeztem a MensMentisbe,de csak laborra,hátha a cukor okozhatja a folytonos gombát. (Semmi más jellemző tünetem nincs,de a kicsi lányommal volt inzulin nélkül kezelhető cukrom,amit nem kontrolláltak.)Ugye,nem kidobott pénz,lehet ez is a háttérben?!
f.ancsi
 
 


Ancsi,
én arra gondoltam, hogy olyan 13h körül kellene talizni, de várom a vonatosok ötletét, mert úgyis rajtuk múlik... De mintha a fülén ülne mindegyik, ugye pl. Viki, Mara, Bumi...?

i.kata
 
 


Ancsi,
ha labor után úgy gondolod, még mindig kérhetsz konzultációt.

i.kata
 
 


Kép
Kép

i.kata
 
 


Itt eddig be sem töltött a babanet :evil:
És én is azt látom, hogy Dita 3X és Viki 2X küldte el ugyanazt.

Dita,

napsütés megy! Mondjuk ma szerencsére szabin vagyok délután mert megyek kozmiba gyantáztatni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ancsi: nem tudom, nem hallottam olyat még, h cukor okozhat gombát. :roll: persze nem vagyok doki és rengeteg mindent nem tudok! én is csak kérdezgetek, olvasgatok és ragad rám vmi!
szóval nem tudom, ezt nődokitól, de lehet, h inkább endokrinológustól kell megkérdezned!

MM-et, csak végszükség esetén ajánlom, ha vkinek sos kell bejutni endokrinológushoz, mert szerintem nagyon drága! persze jók és gyorsak, de megkérik az árát!és azt csak halkan jegyzem meg, h egy kedves ismerősöm volt MM-ben a nődokinál és felháborítóan viselkedett a doki! a nődokijukat nem ajánlom senkinek! igaz más topikos lány pl nagyon dícsérte, de a kedves ismerősöm véleményére jobban adok!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Ancsi!
Kaptunk gyógyszert és kúpot is, vasárnap fejeztem be a kezelést a kúppal. A gyógyszerből még van kettő, Gynevacból meg három, de úgy látom már nincs nagy balhé mert apa mostanában nem pöttyös! :wink:

dita75
 
 


Czinki,

kerek 200 nap múlva megszülteik Piczinke Mákszem! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Apa holnap megy konrollra akkor kiderül van-e még bacija!
Én egy még kb. 3 hét mire megyek gombakontrollra, akkor lesz rákszűrés is mert azt gombásan nem lehet!
Szeritnem a gyógyszerek és a Gynevac hatására eltakarodnak!
Mindenesetre közös wc, Balaton, uszi kerülöm messziről!

dita75
 
 


Ja és Ancsi még annyit akartam, de rövid az eszem, három hozzászólás kell míg mindent leírok amit akartam, hogy szerintem neked azért nem használt a Gynevac mert a párod visszafertőzött téged. Ezek sajnos ilyen ping-pong fertőzések, ha csak az egyik fél van kezelve az nem elég.

dita75
 
 


Ancsi: ja és még annyi, h nekem akkor voltak gyakran folyásaim (doki soha nem mondta, h gomba! nekem csak kb 3* kellett a 10 év fogigátló alatt antibiotikumot szedni folyás miatt), amikor szedtem a fogigátlót és tangát használtam.
egy éve nincs semmi folyásom, amióta leraktam a fogigátlót és tundra bugyit hordok. (le is kopogom!! :lol: )
és állítólag még a tampon is okozhat fertőzést, de arról nem tudok lemondani!
és vizsgálni kell a párt is! a fickóknál a fityma alatt a baciknak nagyon jó táptalaja van !

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Lina,

Sajnálom, hogy még negatív a teszt, de pár nap múlva azért ismételd meg!

Kata,

A táblában légyszi javítsd ki a ciklus első napját május 26-ra (legalábbis úgy gondolom, hogy a stimu első napja számít annak :? ). Köszi!

Én is többször látom Dita, és Viki üzenetét...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Köszi Lányok!

Dita,milyen gyogyót kaptatok? Tabletta?
f.ancsi
 
 


Ancsi
A kúp canesten volt a tabletta ugyanaz mindkettőnknek, de a páromnak csak egy volt, nekem négy. A nevét délután megírom, fejből nem tudom!

dita75
 
 


Nemone,
átírtam. Gondoltam, hogy nem jó...csak nem tudtam most hogy állsz.

A gomba simán lehet cukortól is. pl nekem áltsulis koromban viszketett a nunim :oops: és a cukor volt az első, amit megnéztek, mert állítólag ha nem is gomba, de a viszketés is egy tünenek számít a cukrosoknál.

i.kata
 
 


Kata,

Köszönöm szépen :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone,
már néztem tegnap is a vonalzódat, hogy nagyon szép, de most látom csak, hogy az egy petricsésze (remélem így hívják :oops: )? Nem semmi, de nekem nagyon tetszik :wink:

Nem is meséltem, hogy vasárnap láttam 3 fekete macskát, de egyik sem ment át előttünk, csak ültek és bámultak... Remélem szerencsét hoznak :roll:

i.kata
 
 


Kata
Remélem az én pókicáim is, mert úton - útfélen találkozom velük. Igaz nem simiztem meg egyiket sem. Valamelyik nap a hajamról ereszkedett le a szemem elé egy minipók! :shock:

dita75
 
 


Nekem már most olyan melegem van, hogy nem bírok a munkámra koncentrálni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Most már nekem is izzad az arcom a szemüveg alatt! Még be is párásodott a lencse! :shock:
Igaz most iszom a reggeli :shock: palástteámat melegen!

Akkor most már nem szellőt hanem egy kicsit drasztikusabbat küldök:

Kép

Most üzizett a barátnőm, hogy azon a hétvégén jön haza a férje hollandiából amikor veletek találkozom, és hogy vasárnap lemehetnénk a Balcsira 6-osban! Mondtam, hogy sorry!
Úgyhogy a létszám marad! :wink:

dita75
 
 


Sziasztok!

Beestem én is :) Tegnap is jöttem volna már, de mire elkészültem mindennel, és a körömlakkom is megszáradt, addigra felkelt a ded :) Remélem ma legalább ezt a hozzászólást meg tudom írni. Bocsi, hogy csak az utolsó pár oldalra reagálok!

Mara!

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Az endokrinológus mondjon véleményt az eredményeidről! 4 hét alatt még be is jutsz hozzá, még akkor is, ha sokan vannak. Így legalább nem hiábavaló várakozás lesz.

Lina!

Sajnálom, hogy negatív, de az előzmények ismeretében akkor ez még túl sokat nem jelent :wink: Simán lehet még + belőle :)

Kata!

Véletlenül írod Szezsót mindig Szeszónak? :twisted: :twisted: :twisted: Mert a táblában jól van írva. :oops: :oops: :oops:

Monic!

Drukk holnapra a konzihoz!

Dita!

nektek is drukk holnapra!

Kjaja!

Dórival én az inszem utáni naptól végig görcsölgettem, persze csak enyhén, olyan mensis jellegű fájásocskák voltak. A többi inszemnél nem volt ilyen, nem is sikerültek. Bár lehet, hogy csak véletlen. Drukk, hogy neked is azért görcsöljön!

Ancsi!

Szerintem délután lesz a tali (vagy nem, csajok?) Beszéltünk már erről?
Szerintem semmi károd nem származik abból, ha megnézeted a cukrodat, max kiderül, hogy semmi gond veled. Ha mégis, akkor pedig megvan a bibi, és lehet orvosolni. Dóri előtt nekem is szinte havonta előjött az a dög gomba. A patika összes szerét kipróbálták rajtam, míg végül az egyik bevált. Sajnos nem emlékszem, hogy melyik volt. Czinkének is igaza van a tangával és tamponnal kapcsolatban.

Bakker, kis híján leégett a lecsóm, amíg itt írogattam...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi
Fénypostáljál mán egy kis lecsót, de csak ha tojásos! :wink:

És veled mizu?

dita75
 
 


Ditabébi, nem tojásos, mert azt nem szeressem :oops: Sok füstölt szalonna, és rengeteg hagyma van benne, és friss kenyér dukál mellé. Ha így is mehet, akkor küldöm.
Velem semmi extra, döglődök a melegtől. Lassan bekapcsolom a klímát.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi
Én tavaly kihívtam a klímást hozzánk, mert a lakásban este is 40 fölött volt a hőmérséklet. Képzeld el nincs hely a klímának, mert mindenhol ablak és erkényajtó van! :shock:
Végül kigondoltunk egy helyet neki, de oda meg rengeteg cső kéne, aminek természetesen 5-6 ezer ft folyómétere! :twisted:
Szóval azt javasoltam apának, hogy talán gazdaságosabb lenne ha zsalugátert szereltetnénk a nyílászárókra és nappalra behúznánk őket! A szomszédék a redőnyöket lehúzzák, tök jó hűvös van náluk.

Jöhet a lecsó, legfeljebb hozzáütök egy kis tojglit! :wink:

dita75
 
 


Nálunk a redőny sokat nem ért, így is megpusztulni készültünk a melegtől, ezért tavaly beszereltettük a klímát.
Lecsó indul, vigyázz!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi most látom van már nyaralási vonalzód is? Akkor már csak a 2. babás hiányzik, de lassan azt is felteheted. :wink:

Hová mentek Horvátországba? szigetre, vagy esetleg valami nagyvárosba? Mi tavaly Makarskán voltunk és ugyan nekem nem volt összehasonlítási alapom, de csodás az a hely, éjjel a parton az a sok üzlet üzlet hátán, a fények, az a sok ember. NAgyon hangulatos volt! Majdnem minden este végigsétáltunk a kikötőig pedig több km., jól elfáradtunk, mert napközben meg kiszívott a víz.
Egyik nap pedig hajókirándulásra mentünk Hvar és Bol szigetére. Bol egyszerűen csodás volt, ott kipróbáltuk azt, hogy úszógumiba beleültünk és úgy húztak minket de vagy 1000-el.
Gyerekek, ilyen szarul rég éreztem magam ennyi pénzért! :shock:
Ráadásul alig tudtam a nagy faromat kiemelni a gumiból a végén! :oops: Persze apa mindent levideozott és később mindenki ezen röhögött! :twisted:

dita75
 
 


Dita, Makarska a cél :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
basszus, ez nagyon ciki, mert én Szezsót 4 hónapja Szeszózom :oops: Szerintem először elolvastam és azóta ez maradt meg bennem. :oops: A táblában is biztos azért jó, mert még te írtad be :roll:

Szezsó,
bocsi, bocsi, bocsi, bocsi, bocsi........bocsi, bocsi

i.kata
 
 


Czinkicsek, lehet egy indiszkrét kérdésem? Mennyire szigorúan diétázol? Mondjuk úgy 80 %-ban azért betartod, vagy nem mindig?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kata, ugye nem baj, hogy szóltam? Nem piszkálni akartalak,csak érdekelt :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi
De sirály! És voltatok már ott?

dita75
 
 


Évi,
dehogy baj! Nekem nem tűnt fel, hogy nem is úgy hívják szegényemet, ahogy én szólítom. De eddig senkinek nem tűnt fel, vagy senki nem akart szólni?
Szóval, Évi, köszi, hogy észrevetted. :oops:

i.kata
 
 


Évi!

Nekem is kis görcseim vannak, olyan mensis görcsök, de nem vészesek! Tudom, hogy nincs mit adni ezekre a dolgokra, megérzésekre, csak érdekelt, hogy volt-e valakinek ilyen! Hát a próféte szóljon belőled, amiért neked is ilyen fájásaid voltak :D !

Üdv.!
kjaja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: