Új privát üzeneted érkezett!

Hát akkor én is megyeklányok. Még talán később benézek,de nem ígérek biztosat.

Senki nem szólt a 2000-dik hsz-emhez és laptetőhöz. :cry:

Kép
flóra 11
 
 


Vigaszképp még egy laptető. :D

Kép
flóra 11
 
 


Vagyok még!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Flóra!!!!!!!

Doki megnyomkodta a mellbimbókat, mert van olyan hormonzavar aminél tejszerű váladék van! Nálam nincs!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Gratulálok a 2000 hsz- hoz és a laptetődhőz is! Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu, csini vagy most néztem a képeket!!!!!!
Köszi !!!

Kép
muzsuzska
 
 


megyek pihenni!!!!!!
Sok volt mára!
Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Gratulálok a laptetőhöz!
Visszaolvasok, mi volt veled, Zsuzsi!
Most jöttünk haza.

KépKép
benó
 
 


Helló benó!

Zsuzsi, Benóköszönöm a gratulát. Remélem most már bejön. Ha már ilyen kerek.És a 100. laptetó is enyém volt ebben a hónapban. Ennek sikerülnie kell, ugye?

Kép
flóra 11
 
 


Nagyon bízom benne! :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Láttam, megjött a szépséges ifjú asszony! Puszi neked! :lol:
Zsuzsi, nagyon-nagyon gratulálok neked, és nagyon örülök, hogy végre találtál egy normál dokit!!!! Kellett fizetni?

KépKép
benó
 
 


Gábor majd írjon akkor, ha nem leszel itt.

KépKép
benó
 
 


Holnap meg neked fogunk drukkolni, Flóra. :D :D :D :D :D
Szilzi, ti meg csapjatok bele a házaséletbe, hátha neked is most van pé-d. Ki tudja? :lol:
Na, jó éjt mindenkinek. Holnap is izgi napunk lesz, reméljük, olyan sikeres, mint a mai.
ÉVIT SZEDJÜK ELŐ!!!!

KépKép
benó
 
 


Benóka,ti pedig ma is működjetek! :D

Kép
flóra 11
 
 


Jó éjt, kedves szájberbarátnők. :)

KépKép
benó
 
 


Kép

Kép
flóra 11
 
 


Hú, ilyeneket ne írj, mert a Gy. már nagyon mérges rám, azt mondja, miért nem mondom el mindenkinek és miért nem írom le nektek, hogy hogyan csináljuk? És hogy most ezt és ezt csináljuk? Mérges rám. De azért rendben, úgy lesz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Puszi

KépKép
benó
 
 


Bejártam a fél várost!
Vettem három rövidujjú hálórucit, meg egy fehér papucsot. Mindennek 1000Ft volt darabja. Kórházi motyó készülőben!
Rohadt meleg van!
Piacon vettem gombát, friss káposztát. Ebédem gombapörkölt, káposztasalátával. Max a beöntéssel kimossák belőlem, ha kapok!
Na megyek kiöblögetem a rucikat.

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Szilzi :D :D :D ! Legyet legalább olyan boldogok mint mi vagyunk. 2 éve vagyunk házasok, de még mindig a mézesheteinket éljük :wink: ! Nagyon jó lehetett a bulitok! Annyira örülök :D !

Benó, igen, nekem most a leptető arra kell, hogy megjöjjön. De sztem holnap meg is fog, bár tegnap kellett volna, de van már előjele. Aztán újúlt erővel belekezdünk a projektbe! :D
Lécci küldd el Szilziről készült képeidet: nemzibetti@freemail.hu

Tancsu, gratula a kipakoláshoz! Lécci nekem is küld el mailben a képeket: nemzibetti@freemail.hu

Zsuzska, Mohácson voltál a főorvosnál? Azért nem semmi az a ciszta dolog. Gondolok rád a műtétnél!!!

Flóra, nagyon szorítok neked!!!

Kép
betthee
 
 


Meghülyült a vonalzóóóóóm? már tegnap előtt is ezt írta ki.... Ez belelát a szervezetembe? Már tegnap volt az utolsó nap. Ezt nem is értem... De azért vicces :D :shock:

Kép
betthee
 
 


Sziasztok!

Hazajöttem munkából. Kettőre uh. De valahogy elkeseredtem,mert reggel megint teszteltem,de megint negatív. Pedig ma egy hete késik. A cicieim kicsit fájnak,de csak icipicit. Szóval semmi egyértelmű jel. :(

Kép
flóra 11
 
 


Betti, köszönöm a drukkot. Már most elindulnék, olyan izgatott vagyok.

Betti, a vonalzód most -1 napot ír. Nekem is ezt csinálta. Holnaptól kezdi az új ciklust számolni majd.

Kép
flóra 11
 
 


és az új vonalzóóóm... :wink:

Kép
betthee
 
 


ja, most inkább újracsináltam a vonalzót, mert közben meg is jött...

Kép
betthee
 
 


Nem tudom,mit írjak a vonalzómra, így levettem egyelőre. Majd csinálok, ha tudom mihez viszonyítani.
flóra 11
 
 


Szia Betti! De jó, hogy itt vagy! Veled még élőben nem is beszéltem.
flóra 11
 
 


Akkor most majd ha elmúlik,Te is újra belelendülhetsz. :D
flóra 11
 
 


Sziasztok!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Zsuzsi!

Mizujs?
flóra 11
 
 


1 órára megyek fodrászhoz, már két hete készülök!
Megint most megjön érzésem van, de a doki azt mondta hogy most a műtét előtt nem kéne belerondítamia!

Kép
muzsuzska
 
 


Hú,de sivárak vagyunk így vonalzótlanul!
flóra 11
 
 


Flóra mi vagyunk a vonalzónélküliek!!!

Kép
muzsuzska
 
 


na de ennyire egyformán gondolkodunk!!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Olvastad vettem hálóingeket a kórhába!

Kép
muzsuzska
 
 


És még egyszerre is írtuk meg.Kép
flóra 11
 
 


Flóra kár a tesztért, én nem is vettem többet , csak egyett!

Kép
muzsuzska
 
 


na pusszancs, megyek fodrászhoz!
Nálatok is dög meleg van????????????
Csöpög a zsírom!

Kép
muzsuzska
 
 


Igen,olvastam. Készülsz alaposan. Na de kellis,ha így beindítottad a dolgot. De jól tetted. Szegény nő! Már évekkel ezelőtt túl lehettél volna ezen, talán már babád is lenne.
Na,de ne keseregjünk azon,hogy ha....
Ezen kár. A lényeg a jelen,hogy intéződnek a dolgaid.
flóra 11
 
 


Szép frizurát.

Én is megyek lassan készülődni.
flóra 11
 
 


Hát talán többet nekem sem kell venni. Meglátom,ma mit mond a doki. Remélem tud mondanit A vagy B-t. Aztán ehhez igazítom a többi dolgot.

De csajok,ígérem, hogy akkor sem keseredek el,ha most NEM sikerült. Mert akkor legalább én is beindíthatok majd valamit.
flóra 11
 
 


Ja, egyébként nálunk is dög meleg van,igen.Ma a legtöbb nő szokynában ment munkába,mintha megbeszéltük volna.Még én is,pedig ebben az iskolaévben először volt rajtam szoknya az évnyitót leszámítva. Nem vagyok egy szoknyatípus.
flóra 11
 
 


Sziasztok,
Flóra szorítok!!!!!!

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok

Flóra:Te valószinüleg éppen az uh alatt fekszel.Szoritok neked!!!!!!!!!!!!!


Zsuzska:jó fodrászkodást...:D

Benó:Gyurika ne duzzogjon, ne haragudjon, a pasik is sok mindent kibeszélnek csak nem vallják be...:D:D:D

Betthee:küldöm nemsokára a képeket....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Cupp Szilzi neked is....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jelentem tanácsadást letudtam.
Vérnyomás jó, baba szivhang jó.

Viszont megint le lettem szidva....:(
4 hét altt 5,5 kiló jött fel, igy 26 hétre tartok 13,5 kilónál, ami kezd baromi sok lenni...:(:(:(
Dokibácsim diétára fogott, ha meg nem megy akkor kórház lehet a vége...(:(:(

Holnap reggel terheléses vércukor vizsgálat, 13 órakor meg szemészet, hogy szülhetek e spontán, vagy császár lesz...
Szoritsatok nekem, hogy legalább a cukrom ne legyen magas.-....!!!!

Köszike....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na röviden ennyi, most menek ebédelem valami könnyüt, aztán menek vásárolni, este meg haza....
Most éppen anyáéknál vagyok még

Sziasztok

Cupp...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, szerintem nem jó a mérlegük, olyan vékony vagy!!!! Drukkolunk a cukor miatt! Bocsánat, hogy nem küldtem hétfőn a tudnivalókat, ma pótolom.
Flóra, nagyon-nagyon szorítok!!!!!! Mint álllllllllllllllllllllllllllllatttttttttttt!!!
Szilzi, puszi.

KépKép
benó
 
 


A hasad egy sárgadinnye méretével vetekszik, így nem csoda, ha egyre gyakrabban viszket - ez leggyakrabban a bőr feszüléséhez köthető. Noha krémek és olajok százai léteznek a terhességi csíkok - a striák - megjelenése ellen, ne számíts csodára. A rettegett csíkok kialakulása elsősorban hajlam kérdése: aki gyengébb kötőszövetekkel rendelkezik, annál nagyobb valószínűséggel jelentkeznek. Ettől függetlenül nagyon fontos a bőr mindennapi ápolása, annál is inkább, mert a striák ellen létezik egy fegyver: a kényes területek rendszeres masszírozása. A kezelőorvosnak akkor kell szólni a hasi viszketésről, ha az tartósan fennáll. A terhesség egyik leggyakrabban előforduló bőrelváltozása lehet a csalánkiütésre emlékeztető kiemelkedések megjelenése (ez a bőrgyógyászok által gyakran diagnosztizált "PUPP"), de ritkán a máj kóros működésével van összefüggésben, és ekkor mindenképp részletes kivizsgálást igényel.

KépKép
benó
 
 


Az előző héten a tüdőereké volt a főszerep; ezt a 26. héten a tüdő léghólyagocskái kapják meg. A tüdő által termelt szörfaktáns beborítja a léghólyagok belső felületét, hogy kilégzés közben megakadályozza azok összeesését. Az agyhullámok már az újszülöttekéire hasonlítanak, és kialakul jellegzetes az alvás-ébrenlét mintázatuk is. A hallás már teljesen fejlett; a hangokra adott reakcióként a magzat akár ritmusos mozgásokat is végezhet! Előfordul, hogy egy hirtelen zajra "ugrik" egyet, de az is megfigyelhető, amint édesanyja hangjára megnyugszik. Annak érdekében, hogy a retina egészségesen fejlődjön, a szemek eddig szorosan le voltak zárva, ám ezen a héten nyiladozni kezdenek. A méhen belül már a sötétség és a világosság is elkülöníthető számára. A szem színe is kialakulóban van: az újszülött kék-kékesszürke vagy sötétbarna szemmel látja meg a világot, de az első hat hónapban ez nagyon gyakran változik.

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?