Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!!!! Ezt nem hagyhatom ki!!!! 2000-dik hsz -em és remélem laptető is! :D

Kép
flóra 11
 
 


Kép
Kép Kép

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok Csajok!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Asszonyként köszöntelek Titeket! :D :D

Kép
szilzi
 
 

 
 

Én annyira kíváncsi voltam már, hogy mi van veletek, hogy előbb olvasgattam kicsit!
Zsuzska, én annyira szorítok neked, amennyire magamnak tenném! Nem hazudok, megkönnyeztelek! :cry: De aztán rájöttem milyen erős csaj is vagy Te és most már csak a drukk van bennem!

Kép
szilzi
 
 


Flóra, érted is nagyon szorítok, levannak sz---va a tesztek, ha mégis babóca van a pocakodban! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Évi, azonnal kerülj elő!
:evil: :evil:

Tancsu nem egyszerű az életetek! Minél előbb költözzetek el onnan, függetlenítsétek magatokat, mart ez nem tesz jót a Ti életeteknek! Örülök a lakáésnak és a hitelnek! Köszi a képeket! Nagyon aranyos vagy! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Benó, Neked mégegyszer szeretném megköszönni, hogy ott voltál! Én nem láttalak az anyakönyvvezetőnél!! :( De mikor a templomnál ott voltál... a nap egyik legszebb pillanata volt! Sajnálom, hogy nem jöttetek be az étterembe én már nem tudtam utána telefonálni! A Gy. is ugyanolyan aranyos mint Te!!! Szavad ne legyen rá! :wink: Attila, hogy tetszett? Ő is meglepődött, hogy ott voltál, nem gondolta, hogy ilyen komoly a viszony az én szájberbarátnőimmel! :D Mostantól szabadon netezhetek itthonról is! :D

Kép
szilzi
 
 


Nem sokára jövök a beszámolóval, hagyom picit a FÉRJEMET érvényesülni!

Mindenkinek köszönöm, hogy gondolt rám, életem legszebb napja volt.......

Kép
szilzi
 
 


Szilzi! Helló! Végre jöttél! Már nagyon vártunk.
Hatalmas gratula az újdonsült párnak!
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Kép
A gyűrűitek:
Kép Kép

Kép
flóra 11
 
 


.... 23-án este nem sikerült sokat aludni, nagyon ideges voltam! 2008.május 24-én felébredtem már hajnalba, fél kilencre mentem fodrászhoz, ahol a búra alatt majdnem elaludtam! :? Nem hittem volna, hogy fogom bírni... Utána kozmetikus és öltözködés, illetve öltöztetés, mert egyedül nem ment volna. :wink: A drága párom hozta nekem a menyasszonyi csokromat, nagyon boldogok voltunk, hétágra sütött a Nap. A Tagore sétányon fényképezkedtünk, majd a hajó kikötőben, minden félelem, szorongás nélkül. Semmi idegesség nem volt bennünk, az én drága exvőlegényem olyan édes volt, hogy az leírhatatlan. Mikor elindultunk a kocsihoz hívtam fel a Nórát, hogy írjon nektek, hogy abszolút jól érzem magam és puszillak Titeket, aki addigra már Füreden volt! :) Mire visszaértünk a szüleimhez, már várt az auto, gyönyörűen feldíszítve és indultunk az Uniba.

Kép
szilzi
 
 


Nagyon sok boldogságot, kitartást, türelmet egymáshoz. Szeressétek egymást nagyon és persze bő gyermekáldást!
Kép Kép

Kép
flóra 11
 
 


Ott úgy volt, hogy majd én is tudok harapni valamit, de persze nem így lett! A kocsiban ettem meg két szem pogit.
Volt ugyebár szülőbúcsúztató, amiből én egy szót nem hallottam, mert nem figyeltem oda :oops: , nem akartam sírni! Mindenre gondoltam, de arra nem amit a vőféj mondott. Ez lehet, hogy butaság, de ha én ott minden szót komolyan vettem volna, akikor biztos végig sírtam volna az egészet! Így végig mosolyogtam! :wink: Utána elindultunk az anyakönyv vezetőhöz, ahol viszont a hölgy olyan szépen beszélt és apukám is úgy sírt, hogy nem volt megállás, sírtam kicsit. De hamar összeszedtem magam, a Benó a tanúm rá!

Kép
szilzi
 
 


Elöször is a fiatalaszonynak nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Zsuzsi!
Megjöttél? Meséljetek mind a ketten, jó benneteket hallgatni. Zsuzsi kíváncsi vagyok mi volt a dokinál!

Kép
flóra 11
 
 


Utána átsétáltunk a templomba, ahol mielőtt bevonultunk volna, megláttam a Benót!!!! :D :D Csajok az olyan jó érzés volt, abszolut nem volt idegen, sőőőőt! (köszönöm, köszönöm, köszönöm) Remélem mindenkivel ilyen lesz az első találkozás! :wink: A templomi esküvőnk is zsép volt, szerintem! Szépen beszélt a pap, és mi nem tévesztettünk egy betűt sem! Nagyon ügyik voltunk! Kivonultunk, gratuláltak, a Benóval sajnos nem volt idő beszélgetni (amit tényleg nagyon sajnálok!!), de tudtam és láttam, hogy ott van és az nagyon jó volt! Aztán visszatértünk az Uniba, mi az autóval a többiek kisvonattal és indult a buli! :D A nyitótánccal nem sikerült megvárni a vacsi végét, már a parikás után megejtettük, mert úgy mulatott a nép, hogy ....

Kép
szilzi
 
 


Na megjöttem!
beszélgettünk, mindent el kellett mondanom! Volt vizsgálat, hüvelyi ultrahand, hasi. A jobb petefészkemben van egy 4 cm ciszta ami a hormonzavart okozza! Holnap jelentkezem az osztályon, csütörtökön randizok az orvossal, addig elintézi a műtőt, és rögtön megyek laparoszkópiára. 24 órás fekvés, műtét mély altatásban, köldökön keresztül szétszedi a cisztát, és átmossa az egy darab árva petevezetékem, ami lehet hogy műkődő lesz!

Elég gyors az ügyintézésem?????????????

Kép
muzsuzska
 
 


Szilzi írd csak tovább,érdekel. :D

Kép
flóra 11
 
 


Végül nem menyasszonytánc lett, hanem menyecske, mert olyan tánc volt, hogy csak na, és féltettem a ruhát+olyan nehéz volt az uszály, hogy nem bírtam volna ki! Hajnal kettőig szinte mindenki táncolt, három körül oszlott a nép, négyig játszattuk a zenészeket, aztán ötkor kezdtünk pakolászni. Hétkor mentünk aludni, 11-kor hajókázás, ami megint csak tuti jó volt!
Arról nem írok milyenek voltunk, mert ezernyi kép készült, amiből én még egyet sem láttam :oops: és szeretném majd egyszer a dvd mellől elmesélni az egészet. Így nem olyan könnyű, sokmindent kihagytam, de a lényeg, hogy gyönyörű, csodálatos, fantasztikus volt!

Kép
szilzi
 
 


Szia Zsuzska, köszi!
Nem mondod, hogy azt a cisztát eddig nem vették észre?????

Kép
szilzi
 
 


Zsuzsi, húha!!! Hát ez bizony gyors. De így a jó. Annál hamarabb épülsz és babásodhatsz majd. Gratula,ügyes vagy. Látod, hány éve túl lehetnél már ezen a cisztán? És jókorára nőtt. Nem is kicsi, perszehogy gondokat okoz. Nagyon szorítok, hogy minden simán sikerüljön! Kép

Kép
flóra 11
 
 


Örülök, hogy renben lezajlott és nagyon szép voltál, Benó jóvoltábol kaptunk képet is rólad!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Flóra :D
Nem tudok most többet írni, még nagyon nem üllepedett le a dolog, de mikor eszembe jut valami, ígérem leírom. Kérdezzetek ha még valami érdekelne Titeket! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Látod,mennyire izgultál? És milyen jól sikerült minden! Nincs mindenkinek ilyen fantasztikus esküvője. Szép volt minden, tökéletes szervezés.
Mi veled ellentétben már láttunk képeket, nagyon csinos voltál.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Látod Szilvi, kár volt annyit idegeskedni!!!!!!!!!

Persze útólagkönnyű mondani!

A ciszta nem tudni mióta van ott! Én a bal oldalam éreztem szúrkálni, erre a jobb oldalon van!

Kép
muzsuzska
 
 


Igen Zsuzska, minden rendben volt és van szerencsére azóta is, tényleg olyan "mézesek" ezek a napok! :wink: Mindent megteszünk a babáért! :wink: Most már tényleg csak rá koncentrálunk! :oops:
Remélem, hogy ez a hangulat tartós lesz a kapcsolatunkban és ezt kívánom Mindenkinek!
Júniusban jó lenne találni egy napot itt Pesten, hogy megnézzük a dvd-t! Mit szóltok hozzá????

Kép
szilzi
 
 


Azért Pesten, mert ide könnyebb mindenkinek közlekedni! Remélem megoldható! :D

Kép
szilzi
 
 


Szivi Füred nem jó, vagy Benóék birtoka, igaz ott csak max képeket nézhetünk! Most vizet fakasztanak nem áramot!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska, csütörtökön már műtenek is??? Ez aztán a gyors ügyintézés! Örülök! Ne érts félre nem a cisztának, hanem annak, hogy végre halad a dolog!

Kép
szilzi
 
 


Zsuzska, csütörtökön már műtenek is??? Ez aztán a gyors ügyintézés! Örülök! Ne érts félre nem a cisztának, hanem annak, hogy végre halad a dolog!

Kép
szilzi
 
 


Zsuzska, csütörtökön már műtenek is??? Ez aztán a gyors ügyintézés! Örülök! Ne érts félre nem a cisztának, hanem annak, hogy végre halad a dolog!

Kép
szilzi
 
 


Tancsu,megnéztem a képeket. Nagyon csini kismama vagy. A zöld különösen jól áll. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzska, csütörtökön már műtenek is??? Ez aztán a gyors ügyintézés! Örülök! Ne érts félre nem a cisztának, hanem annak, hogy végre halad a dolog!

Kép
szilzi
 
 


Sajnos én nem tudok igérni semmit se, egyrészt most semmi nem állhat a babásodás útjába, másrészt a munkahelyünkről nem lehet elszabadulni! Nem tudok semmit!

Kép
muzsuzska
 
 


Húúú, picit bekeveredett a gép! Bocsi..

Kép
szilzi
 
 


Ígérni ne is ígérj, majd csak gyere! Ok? :wink:
Flóra jól olvastam, hogy Te pedig holnap mész orvoshoz?

Kép
szilzi
 
 


Nem hiszem, lehet hogy pénteken, amint lesz hely a műtőben! Itt sorba kell allni még a haldoklónak is!

Kép
muzsuzska
 
 


Akkor is gyorsan megy! Meddig kell bennt maradnod? Ez pénzes doki?

Kép
szilzi
 
 


Nekem lassan mennem kell, de holnap leszek egész nap. Muszáj ma még pihennem, még nem sikerült regenerálódnom és szombaton megint esküvő, ahol ugy tanúskodom :wink: Nem mondom, hogy van hozzá kedvem... De mit lehet tenni?

Kép
szilzi
 
 


Privát mentem hozzá, ő a helyi szülészet főorvosa!

Kép
muzsuzska
 
 


Érthető!!!!!

Kép
szilzi
 
 


Flóra mi van a holnapi dokival?

Kép
szilzi
 
 


Szilzi

Nagyon nagy gratula az ifjú asszonynak!!!!!!!!!!!!!

Kivánom legyetek boldogok, teljesüljenek az álmaitok és legyen egy tucat gyereketek...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzska

Végre egy doki aki tesz is valamit.
Ezek nagyon jó hirek, mert legalább már tudod, hogy mi nem stimmelt eddig...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Tancsu, köszönöm és ígérem mindent megteszünk, hogy ne legyél már egyedül!

Most tényleg mennem kell, Flóra várom azért a válaszod!

Puszi Nektek!

Kép
szilzi
 
 


Flóra

Ne hagyd ki a holnapi uh-ot!!!!!!!!!
Tessék menni....
Én sajnos holnap nem biztos hogy tudok jönni, mert megyek miskolcra.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Cupp Szilzi

Eseménydús éjszakát!!!!!:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na megyek én is, még összepakolom a dolgaimat itthon, mert reggel negyed7-kor indulok.
Holnap este jelentkezem, addig is legyetek jók ah tudtok....:D

Sziasztok

Czupp....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi,persze,megyek holnap dokihoz. Kettőkor uh. Bár mondta előre,hogy lehet,hogy még semmit sem fogunk látni. Vagy azért,mert nincs ott semmi, vagy azért mert még korai.

Kép
flóra 11
 
 


Na,jólmagamra maradtam. Pedig jó volt dumcsizni. De Évi még mindig hiányzik!

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?