Új privát üzeneted érkezett!

Noémi: nekem szuper a június 12-e! Addigra meglesz az államvizsgám remélem... (3-án és 11-én lesz).

Lányok:a másik fórumon Manófalvi és én rendelnénk lilliputi cipőt, van akit még érdekelne? Mert akkor elosztódna a postaköltség.

http://www.liliputi.hu/index.php?m=main&a=showProductCat&page=cipok

Kép

Kép
falevel2
 
 


Falevél!
Engem érdekel, de most nincs időm alaposan megnézni, m megyünk Norriékkal sétálni. De ma még megnézem és jelzek!
Miattad tettem oda az időpontot! :-)))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Hűha,ez nem semmi! Mármint hogy ilyen sokan lesznek egyszerre nálatok!
Vendég
 

 
 

Erika: igen én maradtam ki de oda se neki! :wink:

Noémi: megnyugodtam nincs gyesbetegségem!

Hát én nem tudom mi van már pár napja végig lusszuk az éjszkát és tegnap már fél 8-kor aludt megfürdettem utánna beraktam a kiságyba és aludt tovább még arra sem kelt fel mikor odaraktam közénk! :oops:


Jún 12. hát nem tudom bejutok-e valahogy ha apa dolgozik nem biztos ,hogy bemegyek mert egyedül busszal babakocsival de majd meglátom felvértezem magam!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mi szerintem Noémi délelőtt megyünk, mert du aludna Bende, és ez csak a saját ágyikójában megy neki....

Nóri: cipő... azt hiszem Apa gyorsabb volt, és már reggel megrendelte. :roll: Pedig az ötlet nagyon jó lett volna..... na mindegy! Legközelebb én leszek a gyorsabb, és nem engedem..... :lol: Hisz őszre biztos kell már a nagyobb méret. Ha beválik, akkor ősszel rendelem a következőt! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Illetve rendeljük közösen..... :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Nekünk sajnos nem jó a 12. mert hétközna van :(
De azért jó találkát nektek!!!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a bókokat!
A többi baba is mennyit nőtt! Patrikon nem látom ennyire, bár, ha visszanézem a babafotóit! :shock:
Bende is kész kislegény lett! Látom Nálatok is veszélyben van minden! :lol: Dana tündéri a pancsizóban! Mindjárt tetszett neki, vagy szoknia kellett?
Sára meg egyre szebb kislánnyá cseperedik! Irtó édes ezekben a kalapokban! :lol:

Ági! Nem dönti a nyakába a vizet (persze néha előfordult), pici korától pohárból iszik, most már ügyesen tudja tartani és dönteni is, persze ott kell lenni mellette, nehogy elejtse, kiborítsa, stb...

Ennn! Berci is rengeteget nőtt, azért az ő indulása nem volt egyszerű, a legfontosabb, hogy egészséges. Ő miket csinál már? Pocija bírja a kajcsikat?

Tegnap aláírtuk a szerződést, ma, v.holnap indítjuk a banki hitelt. :D Izgulás ezerrel!Teljesen véletlen nem vett vmelyikőtök olyan házat, amin még rajta volt az eladók által felvett félszocpol? Kíváncsi lennék mennyi idő, míg le bírják töröltetni... :roll:
A legjobban az értékbecsléstől félek, hiszen lényegében ezen áll, h.mennyi hitelt ad a bank. Remélem minden rendben megy, és nyár végén már tudunk költözni! :wink:

Mogyo! Majd privin megírom, bár ők is csak 8 éve laknak Helvécián, nem hiszem, h.ismerősek. Biztos tudunk talizni, ha Ti meg nem épp akkor költöztök ki Németországba! :roll: :lol:

Kép
honey78
 
 


Honey, Berci már mászik mindenfelé, feláll ( felnyomja magát mindenhol és mindig). A kajcsikkal még eléggé hadilábon vagyunk, de amiket régebben nem bírt, azokat időnként újra próbálom. Így már tudja enni az almát és most az őszibarackot próbálom megint. A zöldeket nem eszi, a krumplit sem. De nem adom fel. Már husis dolgokat régőta eszik, de általában üvegest kap. Nem nagyon kotyvasztok :oops:

Lányok, ma nagyon erős az UVB sugárzás!!! 3ig ne menjetek napra, ha lehet, főleg nem a gyerkőccel!!! Eégsz hétre erős UV sugárzást mondanak nap közben.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Mogyoland! Bocsi, most nézem a jegyzetemen rajta vagy, de amikor "abc" redbe szedtem, valahogy kimaradtál. Bocsi! Bocsi! Bocsi! Bocsi! Bocsi!.....

Ági! és mindenki, akit érdekel:
"Hűségakció


Az Univer bébiételek hűséges vásárlóinak szeretnénk kedveskedni:

Mi a teendő?

Gyűjtse össze a megvásárolt termékek elején lévő, nagyobb méretű UNIVER emblémákat és küldje be címünkre! A borítékra, kérjük írja rá, hogy milyen ajándékot/ajándékokat választott!

Mi a címünk?

Bébiétel Marketing, 6000 Kecskemét, Pf. 104.

Meddig tart az akció?

Folyamatos, az ajándékokat a beérkezéstől számított 30 napon belül postázzuk.

És az ajándékok?

5 embléma után: hűtőmágnes,

10 embléma után: rágóka,

30 embléma után: zokni,
50 embléma után: kispárna,

100 embléma után: fürdőlepedő." Ennek mérete:kb 77x74cm Hófehér színű.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Honey: Dana egyből élvezte, mióta megszületett imád pancsizni, sosem sírt érte! :lol:
akkor megy drukk, hogy megkapjátok a kellő pénzt!
Szuper, hogy lesz saját házatok!!!

Erika: Én a kis zoknira pályázom, holnap fel is adom a cimkéket!

Ennn: Mi sem megyünk ki 3-ig! Ilyenkor azért ha lehet ezt betartom! Nem mindig sikerül persze! :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Era

Én már lassan három hónapja beküldtem egy fürdőlepedőre valót, (már a következőt is tudnám) de eddig még semmi reakció. Kíváncsi leszek hogy egyáltalán küldik-e.

Lilim itt szuszog mellettem, hiszizett, betettem az ágyába és úgy feltúrbózta magát hogy még most is szipog. Pedig már alszik fél órája.
Na visszaolvasok egy kicsit míg tudok. :D

Kép
emoke27
 
 


Sziasztok!

Noémi: Ne haragudj,hogy megkérdezem,nem szeretnénk tolakodóak lenni. Mi is elmehetnénk erre az összejövetelre? Vagy csak már régebbi babanetesek?

Erika: Köszi,hogy feltetted ezt az akciót,mi is élni fogunk a lehetőséggel,mert már Bence is eszik bébiételeket.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Noémi

Köszi a cikket, ennyire azért nálunk sem vészes a dolog.Azért jó időnként ilyeneket olvasni, csak úgy megnyugtatásképpen. :lol:

Jó mozgalmas hétvégétek volt! :roll:

Lili is igazából meglenne szopi nélkül kivéve az éjszakákat.

Akartam kérdezni hogy hol laktok de láttam közben leírtad. Úgy látszik az új építésűek sokba kerülnek. :evil:

Maszírozáshoz kéne ágy is mert nekem úgy lenne kényelmes, az meg elég drága.

Bálitnak milyen a napirendje? Mikor szokott aludni?

Kép
emoke27
 
 


agi

Botond nagyon aranyos!
Lili csak alváshoz kap cumit. Felkel, picit még cumizik, utána elkérem tőle és odaadja.
Nálunk sem vigyázott még senki más Lilire rajtam és Szilárdon kívül.

thymi

Hetényben mikor van baba-mama kör?
Nagyon aranyosak a gyerekeid, hogy hasonlítanak az első képen!

Kriszta

Hmm... Búvároktató? Mint a filmekben. :lol: Jó utazást Kairóba.
Azizt már így érdeklik a mesék?

mogyó

Ági is jó egyszerre növeszti a fogait!

Brigi

Homokozótok nagyon jó! A pancsis képek nagyon aranyosak.

andi

Utolag is boldog hófordulót Dorkának. Elengedés nálam sem megy, pedig még nem is kell sehova, max másra bízni.

timci

Pipacsos képek mondhatni művésziek! :lol: Nagyon tetszettek.

honey

Azért már a szerződés aláírás is nagyon jó! Milyen ügyes Patrik hogy pohárból iszik.

mano

Bende is nagyon aranyos a képeken.


Ivás nálunk max 2 dl + a szopi. Barátnője nem szopizik ő kb. 1 l. iszik főleg teát.

Nóri

Sárának a kalap a védjegye! :lol: Nagyon édes.

Norri

Veletek mi újság? Zalán hogy van?

Kép
emoke27
 
 


B@sszus hát én eről nem is tudtam ,pedig naponat 1-2 univeres kaja elfogy!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Noémi
Köszi, hogy megszervezed a talit! Mi szerintem délelőtt mennénk, délben nagy közös alvás van. Addig még alakulhat, de kb fél tíz-tíz felé tudnánk odaérni.

Mano
De jó volt találkozni! Bende nagyon cukipofa! Köszönjük a dicséretet! Nekem is nagyon tetszik Dorka szeme, a kis göndör hajáról nem is beszélve.
Nem tudom mi van ma, de felettébb hisztis a kisasszony.

Ma megyünk a cipőházba szandit venni Petikének, állítólag 3000,-Ft körül vannak. Mouse szandi 3990,-, a Siesta pedig 5000,-Ft. Remélem kapunk a lábára valót. Gondolkodom, hogy Dorkának vegyek-e folyamatosan áll, s már próbál lépegetni. Lehet, hogy még korai.

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Mi szorgalmas univer cimke gyűjtők vagyunk. vmi nagyra gyúrunk 8) Mogyó, sosem késő elkezdeni. Mi is sok univerest eszünk.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Mogyo
Ezzel én is így vagyok! :lol: Tudod, ami késik... (nem jön időben) :lol:
Mostmár majd gyűjtjük!
Gratulálok az éjszakai alváshoz! De jó Nektek! Bár már mi is itt tartanánk! Dorka mindig reggel ötkor kel, mindegy mikor alszik el éjszaka. Próbáltam, hogy kilenc felé teszem le, akkor is ötkor kelt, így maradt a 8- fél 9. Lassan kezdem megszokni ezt a korán kelést.

Noémi
A cikket nekem is átküldenéd? Nagyon érdekel a téma.

Norri
Mi újság Veletek? Régen jártál erre.

Köszönöm szépen mindenkinek a köszöntést! "Öregszik" a kicsi lányom!


Sziasztok! Megyünk vásárolni, lassan Apuci is hazaér!

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Na, hahó!
A pasijaim kidőltek aludni. Én persze, nem tudtam, pedig nem volt könnyű éjszakánk... Vagyis csak nekem. :evil:

Brigi, Drága!
Pont az a lényeg, h ennyien egyszerre NEM férünk el!!! :-))))))))))))))


Most már elkezdem írni, h ki jön és mikor. :-)))

Andi!
Ment a levél. Sok sikert a cipővásárláshoz!

Ildi!
Mindenkit várunk, aki tud jönni! :-) ez csak természetes, nem "szelektálok". :-)))))))))))))))))))))))) Beszélgetni jó!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Emőke!

Bálint napirendje:
Kb reggel 8 körül kel, eszünk, aztán öltözés, játék, utána általában elindulunk vagy csak sétálni, vagy vmit intézni.
Kb 11-fél 12 körül eszik megint, de van, h ez elcsúszik délre is. Előfordul, h alszik délelőtt, de nagyon ritka. Ma éppen igen, a nagy meleg miatt.
Aztán 3 körül van még egy etetése, utána 6-kor majd este 8 körül kezdjük a fürdetést és utána még van egy etetés. Általában 3/4 9-9 körül már ájultan alszik reggelig. Néha mostanában felébred a foga miatt /mint ahogy múlt éjjel is/. Akkor van, hogy elég a cumi, de most éjjel kellett kicsit ringatni meg fogmasszírozni. Megnyugodott és elaludt.
A napközbeni alvást nem sikerül teljesen egy időpontra beállítani (még), de úgy vagyok vele, h ha elfárad úgyis alszik, meg ha kocsiban, vagy babakocsiban vagyunk akkor valószínűleg elalszik, akkor meg nem ébresztgetem, h az éppen nem alvásidő. Most éppen véletlenül alszik. Ilyenkor például nem szokott. Általában a 3 órás etetés után már fent van estig. Van úgy is, h csak egy órát alszik napközben. :-)

Na, ezt jól kimerítettem. :-)))))))))))) Miért érdekelt?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Andi!

Dorkának és Petikének is nagyon boldog hófordulót!!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Tudtam én balga mit akartam irni!

Dorkának boldog hófordulót!

noémi: aztért pihizzél ám!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo!
Édes vagy, köszi! :-))) Legalább netelek, az is jó! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Noémi: Köszönjük szépen,megbeszélem Timcivel és reagálunk,mert mi együtt mennénk.

Andi: Dorkának és Petinek nagyon boldog hófordulót kivánunk!

Jó éjt mindenkinek!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


sziasztok!

Emőke: Köszi szépen! :D

Mogyo: MÉg mindig nincs késő elkezdeni gyűjteni! Ha ilyen sok kajcsi fogy, gyorsan össze fog gyűlni nektek a kellő számú cimke! :wink:

Noémi: Lesz elfoglaltságod egész napra azt hiszem! :lol: Nem fogsz unatkozni!

Holnap reggel 8-ra megyek dokihoz, szorítsatok, hogy minden rendben legyen! Úgy izgulok,mint egy elsőgyerekes anyuka! :lol:
Vendég
 


Nagbri: Szorítok érted! Én is mindig nagyon izgultam.

Jó éjt!!!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Brigi: megy a drukk!++++++

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a hófordulós köszöntéseket! Nagyon arik vagytok! :lol:

Brigi
Nagyon drukkolok Neked! :lol:

Sikerült szandit venni. 3000,-Ft volt. 25-ös cipő kell a nagyfiúnak, természetesen 24-es és 26-os rengeteg volt, 25-ös pedig ez az egy. Lényeg, hogy legalább egy volt. Utána kimentünk Anyukámékhoz a hobbira. Sütött anyu palacsintát, Dorkát pedig nagy élvezettel nyamnyogta, fog nélkül. :lol: Édi volt nagyon.

Este pedig elmentem a barátnőmhöz dumcsizni, fél tizenkettőre értem haza. Apa egyedül fürdette a két manócskát. :lol:
Most pedig olyan álmos vagyok, pedig aludtunk reggel hatig.

Szép napot mindenkinek
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Brigi, várjuk a híreket! :D

Andi, palacsinta? Jó ízlésük van a gyerekeknek! :D
Este akkor fel tudtál töltődni egy kicsit.... Az ilyen olyan jól tud esni... :wink:

Ma nem tudom, mi volt, de Bende is reggel 3/4 6-kor kelt. :D Persze 1-2* felsírt, de visszaaludt magától. :D Így egy kicsit tudtam végre pihenni én is.

Kriszta, gyerek mesélj, milyen volt Kairoban? Képeket is kérünk ám! :D

Noémi, van valami fejlemény a klubról? Sikerült beszélni Erzsóval?

Norri, Zalán jobban van már? Remélem, meggyógyultatok....

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, nem él a baba. Sajnos.
Majd jövök ha már tudok, most nagyon fáj!
Vendég
 


Brigi..... :cry: :cry: :cry: :cry:
Nagyon sajnálom......

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Brigi!

Együttérzek Veled! Nagyon sajnálom!

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Szia Brigi!

Nagyon nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry:
Borzasztó, nem is térek magamhoz...

Lilypie Maternity tickers


Brigi: nagyon sajnálom, gondolok majd Rád, hogy hamar túltedd ezen magad... biztos nem lesz könnyű, de gondolj arra hogy a természet tudja a dolgát, mégha ez fájdalmas is....

Nekem sincs ma jó napom... föl tudnék robbanni, illetve most már egy kicsit lehiggadtam, mert sétáltunk Sárával egy nagyot. Szóval: megkaptam a pedagógiás szakdolgozatomra a bírálatot és a témavezetőm és a bírálóm is(az egyik legköcsögebb tanárt fogtam ki) kettest adtak. A témavezetőmre azért haragszom nagyon , mert már februárban elküldtem neki a kész szakdolgozatomat és nem válaszolt, el se olvasta szerintem... semmit se segített, pedig, ha visszajelzett volna akkor lett volna még időm kijavítani... Sírdogáltam egy kicsit rajta, de most inkább dühös vagyok...
Persze a férjem meg telefonon nyugtatgatott, hogy ez is nagy teljesítmény Sára mellett, de akkor is nagyon-nagyon rosszul esett.... :(

Kép

Kép
falevel2
 
 


Brigi: sajnáljuk mi is! :cry: :cry: :cry:



Nóri: fel a fejjel és jól mondta a férjed, nagy teljesitmény ez is!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Brigi: Nagyon sajnálom,gondolom nagyon nehéz,de ott vannak a gyerekek. Gondolj rájuk,a természet biztos így látta jobbnak.

Falevél: Örülök,hog találkoztunk!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


nagbri-húúúúúúúúú,borzasztóan sajnálom,még libabőrös lettem.Remélem tulteszed magad rajta,tudom,h.nem könnyű.Nagyon szomorú vagyok én is miatta. :cry: :cry: :cry:

falevél-örülök,h.végre személyesen is megismertük egymást.Nagyon szépek voltatok. :wink:

Húúúúú ez a hőség nem semmi.hamarosan tesszük ki a pancsolót az udvarra.


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nagbri! Nem találok szavakat. Ez szörnyű!

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Ez a meleg... én már vártam. Sokan nem szeretik, nem bírják... én nagyon szeretem. Délután felállítjuk kertben a sátrat, és éjszaka kint alszunk a ricsajjal. Tavaly is kint aludtunk, jó pár éjszakát, nagyon jó volt... Árnyjátékot játszottunk... Már nagyon várom!

Nagyfiú most alszik, megyek kotyvasztok valami kajcsit.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Úristen!

Brigi!
Most látom! Az előbb írtam pü-t még akkor nem láttam. Hívlak!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Lányok!

Hát, én most nem is tudom, h mit írjak. Én egy ilyet végigcsináltam, amit most Brigi.

Brigi!
A lényeg, hogy nagyon szeretünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kapaszkodj a családba és belénk!!!!




Falevél!!
Megértem, h rosszul esett a dolog. Annak idején az én szakdogámmal is szívóztak és én is tehetetlenül dünösnek éreztem magam! Ott éppen az volt a baj, h a témavezetőm annak adott jó jegyet, aki meglátogatta az ágyát. Én természetesen rossz jegyet kaptam és szemét kérdéseket! :evil: :twisted: :evil:

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Manó!
Voltunk ma Norriékkal. Zalán teljesen gyógyult már.
Beszéltünk a klubról, lesz! Most mennem kell, de majd még próbálok jönni!

Ja! És Falevél!
Én megnéztem a cipőket, de még Balázzsal nem beszéltem. Bocsi. Igyekszem!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Brigi: sajnálom, teljesen elérzékenyültem, együtt érzünk veletek. Nem írok mást, tudom, ilyenkor minden üres frázisnak hangzik.

Köszönjük az érdeklődést Zalán meggyógyult, túlságosan is. Annyit mozog, hogy nem csoda, miért nem hízik.

Falevél: ezek a konzulensek tényleg azt hiszik, hogy egy kezdő szakdoga író kisujjából kiráz egy 40-50 oldalas dolgozatot. Az óvópedagógusi szakdogámnál engem is lepontozott, pedig nagyon nehéz témát választottam (peremhelyzetű családok beilleszkedése, rengeteg vizsgálattal stb. ) Aki meg 5-6 könyvből összeollózta, az persze 5-öst kapott.
De a lényeg, hogy görbül, a munkahelyeken nem nézik a jegyet, csak a diploma legyen meg.

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


itt a mikrós piskóta, Tusitól kaptuk (ha vki ismeri egy másik fórumról)

5 kanál liszt, 4 kanál cukor, 3 egész tojás, 2 kanál étolaj, 1 tk ecet, 1/2 csomag sütőpor. összekevered, műanyag tálat olajjal lazán kikened, és beleöntöd. 5 perc a legmagasabb hőfokon. Én egy ételhordóhoz hasonló fagyó-mikró tálba tettem bele. 10 perc alatt megvan a süti össz-vissz, kicsit fojtós, mint a piskóták általában, lekvárral nagyon fincsi.

Először én is kétkedve fogadtam, hogy milyen állagú lesz. Ecet nem tudom miért kell bele, fehérborecetet tettem, az 6%-os. Kipróbáltam márványosra is, először beleöntöm a tésztát, meghagyom kb. az 1/3-át, abba kakaót tettem kb. 1 kanállal, azt öntöttem a tetejére.
Remélem ízleni fog, aki kipróbálja.

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Köszi, Norri! Már nagyon vártam!!! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Sikerült végigolvasnom, nem volt egyszerű, jó sokat írtatok...

Noémi: szuper, hogy megszervezed a talit, nem semmi, egész napos program lesz Nektek! :) Gondolom nem kell mondanom, hogy én sajna nem leszek ott. :wink:

Norri: örülök, hogy Zalán meggyógyult! Érdekes ez a recept. Tetőt is kell rárakni?

Manó: tündériek a fotók Bendéről! Nálunk is nagy kedvenc a porszívó. TI milyen cipőt rendeltetek? Sajnos én nem merem próba nélkül, mert olyan kis cipó-lábú Aziz, sokba nem megy bele a magas lábfeje... De amúgy nagyon tetszik, biztos egészséges. Kipróbáltátok a locsit?

Falevél: nagyon szemét a belső konzulensed!! Sajnálom, de próbálj meg túllépni ezen, majd az államvizsga jegyek feljebb viszik! Sárika tündéri a képeken!

Brigi: nagyon tetszik a medencétek, ez bizti nem lyukad ki! Még egyszer mondom, hogy tényleg iszonyúan sajnálom, remélem, hogy hamar túllesztek a dolgon, és jöhet a következő babaprojekt!

Timcike: csodálatosak a pipacsos képek, és Ti is szépek vagytok! Atticy tiszta Te! :) Mikor jönnek anyukádék? Hamarosan szülinap! :)

Emőke: akkor nálatok is vannak hisztirohamok! :? Kérdezted a meséket, hát, annyira nem köti le, de imádja kb. 5-10 percig. AZtán szünet, aztán megint. Úgy szereti, mikor én kommentálom neki, hogy mi micsoda, meg milyen állathang, ilyesmi. Mint mindenben ebben is szüksége van rám. :roll: Mesekönyveket viszont nagyon imádja, Lilid is?

Honey: gratulálok a házhoz! Szuper Lesz Nektek! Helvécia jó hely! ;) Patrik nagyon édes, és ügyes is! Tényleg korán kezd mindent! A poharat kipróbáltam én is, eddig én itattam, egész ügyes volt, aztán mikor megörültem, hogy megy ez, magára borította az egészet. :)

Mogyó: Ágika is ügyes nagyon! Lassan minden baba csinál mindent, szerintem mikor kb. 1-2 év múlva lesz babatali, már azt sem fogjuk észlelni, hogy ki hány hónappal idősebb fiatalabb.

Erika:
jó lehetett a H.Judit, mi a tv-ben néztük, énekelt, és Aziz is odaáig volt érte. :) Szerintem a másfél liter Józsikának picit sok. Főleg ha tea. Bár nem tudom cukrot raksz-e bele, de nekem van egy uncsitesóm, az ő gyerekei állandóan teáztak, cumisüvegből, és most mindkettőnek feketék, és összetöredezettek a fogaik... Talán kérdezd meg a védőnénit, hogy mit mond.

Ági: ügyesek vagytok, hogy így külön tudtátok tenni Botit! Könyebb lesz így az életetek mint nekünk, az biztos! :) :roll:

Ildi: szegény Bence, akkor biztos szenved a fogak miatt! :( Aziznak ma is kijött egy, és észre sem vettem, mármint nem sírt vagy ilyesmi...

Mi jól elvoltunk nagyon, vízum rendben, utat jól viselte a legény (500km), a hotelben eléggé félt elaludni, szenvedtünk egy sort, de végül sikerült. Még most éjszaka is felkelt 1-kor, és nem aludt fél 3-ig, csak nézett körbe és sírt, úgy látszik azért csak megviselte ez az utazás... Különösebben nincsenek érdekes képek, piramisokhoz nem mentünk ki, mert mi már láttuk egy csomószor, Azizt meg nemigen érdekelné. A Citadellába mentünk fel, Mohammed Ali mecsetjébe és palotájába, jó volt. Majd keresek valami élvezhető képet, és felteszem.

Most mennem kell, mert nagyon sír, megint ez az internet-útálat...

Lilypie Maternity tickers


Kocsisandi: milyen lehet a torta ha jól sikerül? :D Nekem tetszik nagyon! Imádom a túrót! :) A gyerkőcök nagyon édesek, szép szeműek társasága! A bölcsi meg nagyon jó lesz Petikének, szerintem jót teszel vele neki nagyon, mondjuk elhiszem, hogy nehéz az elválás...

Ennn: Bercike 7 kilo? Szerintem ez jó súly, legalább nem olyan kis pohos mint Aziz, és még Te is könnyen emelgeted! Ő is ügyi, hogy már ilyeneket csinál!

Na, asszem mindenkinek írtam, még jó, hogy van ez a lista! :)

Lilypie Maternity tickers


Nagbri: nagyon-nagyon sajnálom!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Most gyorsan ennyi, majd még jövök este.
Vendég
 


Nori: akkor jó ,hogy Zalán is meggyógyult!

Kriszti: fú még mindig irigykedek!
De ha van kép azért raksz fel ugye?

Kép


Kép
mogyoland
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?