Új privát üzeneted érkezett!

Szép jó napot Csajok!

Flóra, mire vagy kíváncsi? Szívesen leírok mindent! :lol:

Tancsu, ez nagyon súlyos, én tuti nem tudnám ezt magamban tartani. Bár nálunk nincsenek a családban problémák, mégis ha valami történik, én azonnal mondom a férjemnek. Végülis nekem már ő a családom, vele kell megbeszélnem a dolgainkat... Szerintem próbáld meg neki ezeket elmondani, lesz ami lesz!

Zsuzska, ezt a doki dolgot nem is értem. Milyen szülész az olyan aki nem érzi át a baba iránti vágyadat, és a kisujját sem mozdítja annak érdekében, hogy teherbe eshess?!

Benó, mi volt az éjjel? :wink: :wink: :wink:

Kép
betthee
 
 


Tettünk lépéseket az ügy érdekében. :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Reggel. :D

KépKép
benó
 
 

 
 

Jaj, Betti, neked még nem is mondtuk, hogy mi figyeljük, mikor van laptetőnk, abban bízva, hogy az babásodást okoz!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Úgyhogy gratula neked!!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Húha! Ma van a ciklus vége, úgy látom! Most neked azért kell drukkolni, hogy megjöjjön, ugye? :wink:

KépKép
benó
 
 


Tancsu, sajnálom, hogy nincs kismamatársad még a topicban, nem rajtunk múlik..... :cry: :cry: :cry: :cry: De majd lesz!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Legyél szépen türelmes!!! :evil: :evil: :evil: Oké? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Azt hiszem, valami munkafélével se ártana újra foglalkoznom. Azért itt leszek, csak gépelek egy kis tételvázlatot a lányaimnak.

KépKép
benó
 
 


Aludtam egyet délelőtt és most hogy felkeltem, annyira kába voltam még, hogy elfelejtettem a nevem és csak harmadszorra tudtam bejelentkezni...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Eddig tartot, hogy magamba folytsam a dolgokat.
hivott á párom és rákérdezett hogy na akkor mi is az én bajom konkrétan?
És ne mondjam azt hogy semmi, mert úgysem hiszi el.
Belőllem meg kitört a zokogás és kipakoltam....
Mondta hogy este rákérdez a kocsiügyre, persze nem úgy hogy tölem tudja, hanem hogy mi van az átiratással...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Beszélt az ingatlanos csajjal is, szerencsére a bank elfogadja majd a gyedemet is jövedelemnek, igy meg tudjuk várni a szocpolt
Bár legszivesebben már most mennék intézkedni hogy elhúzzak innen mint a vadludak....:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mnodtam a baba dolgot is a páromnak, hogy 25 km-re a várostól hogy vegyem meg amit még kell?Egyedül cipeljem?
Anyóséknak 2 autó van, de sosem szabad egyik sem, a páromat meg nem cseszegethetem azon a ritka hétvégén, amikor éppen semmi dolga és tudna pihenni...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Elég a nyávogásomból.
Lőjjetek le!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van fegyvervizsgám, átadom a tudásomat, csakm lőjjetek le!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Megirtam Évinek a levelet, viszont átaludtam a délelőttöt.
Igy posta marad délutánra...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Megyek keresek valami ehetőt a hűtőben...mára elfelejtettem rendelni kajcsit....:(

Később jövök és ez nem fenyegetés, hanem igéret...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Örülök, hogy kitálaltál! Hidd el, minden rendeződni fog így! Együtt sokkal könnyebb megoldani a problémákat! És különben is: mindig az egyenes út a legrövidebb! Ne felejtsd el!

KépKép
benó
 
 


Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Sikerült megszereznem a telefonszámot, beszéltem a főorvossal!!!!!!!!!!
Ma este fél 6kor vár a magánrendelőljében!
Minden papírt rendszereztem,felírtam mióta szarakodik a pirim, mikor mennyi volt stb.........
Összeszedtem a gondolataimat, hogy gyorsan el tudjam hadarni az elmúlt 20évet!
Márcsak kipucolkódni kell és menni!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Szóval nem tudom hogy mikor leszek kész de ha várni is kell szerintem lesz egy-két óra! De igérem amint hazaérek jelentkezem!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia, Zsuzsi! Itt vagyok! Mesélj!!!

KépKép
benó
 
 


Ó, hát ez nagyon-nagyon jó!!!! Szuper! Tök jól beindultak az események! Mesélj el neki mindent, el ne felejts valamit! Nagyon gratulálok, hogy ilyen ügyesen intézkedtél!!!

KépKép
benó
 
 


Már telefonon kinyalta a seg......et. Kérdezett, így Zsuzsanna úgy Zsuzsanna........ teljessen fel vagyok villanyozva!

Kép
muzsuzska
 
 


Álllllllllllllllllllllllattttttti jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! Várom este a fejleményeket! De jó lenne, ha nem kellene ebben az orvosban csalódnunk. :D

KépKép
benó
 
 


Szia Benó! Annyira el voltam keseredve tegnap, hogy elhatároztam hogy nem hagyom magam! Pláne hogy a hormonzavar most is fennáll és bármikor előnthet ismét!

Kép
muzsuzska
 
 


Ő a Pécsi orvostudományi egyetem szülészetén dolgozott!
Kiváncsi vagyok mivel tud kecsegtetni, ja és írtam hogy ő végzi a spermavizygálatot is!

Kép
muzsuzska
 
 


Akartam aludni egyet délután, de úgy be vagyok izgulva hogy nem ment!

Kép
muzsuzska
 
 


Nagyon ügyi vagy Zsuzska

Ez biztatóan hangzik eddig...:)
Amit meg tudni, vagy kérdezni akarsz, azt ird össze előre és akkor tuti nem fogod elfelejteni...:D
Este várunk a hirekkel...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu örülök, hogy végül is kiadtad magadból a mérged!

Kép
muzsuzska
 
 


Kép


Kérek mindenkit fél 6-tól erős szorítást kéerk!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Megy a szorítás, Zsuzsi!!!
Figyi, és Mohácsra kell menni vagy Pécsre?

KépKép
benó
 
 


Mi megint megyünk a telekre, de onnan drukkolok. Most megyek anyuékhoz és könytárba. Aztán jövök, addig hozzatok sok jó hírt!!!! Kép

Szilzi? Mikor jössz már? Kép

KépKép
benó
 
 


Szoritunk este Zsuzska....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Küldtem nektek emilben mai képeket ...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Itthon vagyok munkából.

Tancsu,nagyon sokáig fájt a hasam este. Nem tudtam aludni. De aztán éjjel azért sikrült,de hajnalban már fenn foltam és idegeskedtem,hogy megjön,mert még reggel is fájt a hasam.

De szerencsére még nincs piri.

Kép
flóra 11
 
 


Szia, Flóra, még egy kicsit itt vagyok, eszem, mert megyünk mindjárt a telekre. Az nagyon jó hír, hogy nincs piri. Olvastad, hogy a Zsuzsi ma megy orvoshoz?!!!! Tancsu, a 3. kép a legjobb, abban nagyon jól látszik a baba!!!!

KépKép
benó
 
 


Reggel féltem munkába menni, nehogy megint begörcsöljek.Inkább gyorsan ittam megint egy magnéziumot,aztán a munkában megint ittam délben. Így megúsztam a görcsöket és kibírtam a napot is.

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, vacak helyzetben vagy, de szerintem se avatkozz bele. Ez a párod dolga, hogy lerendezze. Nehéz kibírni, tudom.

Kép
flóra 11
 
 


de mid görcsöl :idea: :?:

KépKép
benó
 
 


Szegény Flóra...:(
Ha segit a magnézium, akkor rendszeresen igyad...!!!

Benó
Nekem is az a felső a kedvencem...:D

A párom rákérdezett a kocsira, hogy hol tart az átiratás.
A válasz az volt, hogy azért állt le, mert kell hozzá pénz, mégpedig 130ezer forint.
Na erre ilyenkor nincs pénz....:(

Azt hiszem megint összeveszett az anyjával...

Ez igy nekem is szar helyzet, mert mégiscsak én vagyok velük itthon egész nap bezárva...:(

Na menek megcsinálom gyorsan a vacsit, aztán kisétálok a buszhoz a párom elé..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzsi, nagyon helyes, hogy a kezedbe vetted a dolgok irányítását. Kell is. Tényleg vizsgáltasd ki magad mindenütt, ahol csak lehet. Csak rájönnek valamire,vagy megállapítják, hogy semmi bajod, a baj csak attól volt,hogy ez a doki teletömött minden hülyeséggel. Ha gondolod veszek ebből a homeopatikumbólés elküldöm neked. Ez csak gyógynövény,nem árt. Viszont ma olvastam, hogy a ligetszépe kapszuláknak is olyan hatásuk van,hogy rendszerezik a ciklust. Próbálj ilyet beszerezni. Amit én szedtem,az Agnucaston. Agnu casta vagy mi ennek a növénynek a neveés a terméséből a kivonat. Nézz utána valahol. Ha érdekel,küldök,ha nincs nálatok.

Kép
flóra 11
 
 


És te most hogy érzel? Terhes vagy szerinted vagy nem?

KépKép
benó
 
 


A lényeget nem irtam.
A párom a fellegekben jár, a motorja átment ma a vizsgán.Pénteken intézem neki az új forgalmit, aztán szerintem a hétvégén tutira eltünik pár órára a motorjával....:)
Kb 3 éve nem ült rajta...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok. Nem is láttam,hogy itt vagytok.
De jó! :D

Kép
flóra 11
 
 


Na mentem lánykák...később még jövök...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Gratulálunk a motorvizsgához!
Neked pedig kitartás, bírd ki valahogy, amíg el nem költöztök! A lakás akkor már tuti, amit vesztek?

KépKép
benó
 
 


Benó: A hasam legalja görcsöl be, aztán fáj a derekam, a combjaim és egészen le a vádlijaim.Tegnap forrónak éreztem még a lábfejemet is a fájdalomtól. Aztán ahogy kezdtem masszírozni éreztem,hogy jéghideg.

Kép
flóra 11
 
 


Puszi, megyünk a telekre. Zsuzsi, drukkolunk!

KépKép
benó
 
 


Megérkezett a párom. Megyek melegítek neki kaját, aztán még jövök.

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi, teljes erőmből rád koncentrálok. Megy a drukk!!!! Kép

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu. Gratula a motorvizsgához! :D
És örülök,hogy végül sikerült megbeszélned a dolgokat a férjeddel. Ez jó hír. Legalább rajtad kisebb a teher (így is van rajtad elég :D )A többi a férjed dolga,hogy elrendezze a szüleivel.

Kép
flóra 11
 
 


Benó,én csak remélni merem, hogy baba van a dologban. 3 tesztem negatív volt ugyan, így nem is tudom,miben bízom, talán a megérzéseimben a tesztek ellenére. :roll:
Holnap talán okosabbak leszünk.

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?