Új privát üzeneted érkezett!

Drága Anitám! Szívből gratulálok a kis Roni születéséhez! Gyors regenerálódást, rengeteg boldogságot és sok tejcit kívánok!!!!
n.k.ildi
 
 


Most már Ibi a a következő, akiért izgulunk. Aztán jön Nati, és azután én!

Ja, Ani táblija szerint Nati nyert!

Tündi! Nagyon kis aranyos Barnika az ünneplőben. Végülis honnan kaptatok cipőt?
Nálunk ma lesz a kiscsoportos évzáró, holnap a középső és a minicsoporté, csütörtökön pedig balalgtatok. Biztos megkönnyezem majd a kis nagyjaimat.

Ágica! Dorka is kész nagylány már. És milyen szép kis hercegnő!!
n.k.ildi
 
 


Vikike!
Akkor jó! :)
Millió puszi Antáéknak,és nagyon kiváncsian várjuk a képeket Roniról! :)
Lányok!
Valaki megtudná írni Krixtának a jó hírt?Mert sajna nem tudom a tel.számát!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 

 
 

Andesz! Ez a ház mégsem lesz a miénk, mert Krisz is és az én anyukám is megkérdezte két kül. személytől, hogy mi a véleménye a könnyűszerkezetről, és lebeszéltek minket. Mi nem 10évre szeretnénk házat, így nem merünk belevágni. És a téglából készült házak sem sokkal drágábbak, így keresgélünk tovább.
De azért köszsönöm szépen!!
n.k.ildi
 
 


DRÁGA ANI!KÍVÁNOK NEKTEK NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT,ÖRÖMTELI BABÁZÁST ÉS SOK-SOK TEJCIT!Gondolom,most te vagy a földön a legboldogabb és igen átélhetted a csodát,anya lettél!!!-gratulálok.Az éjjel biztos nem sokat aludtál az izgatottságtól....Gondolom apoa is két lábbal a föld felett :D ....Nagyon örülök,hogy ilyen gyors és könnyű szülésed volt-ügyes vagy!!!
Puszilom kis családodat!Várom a képeket a kis hercegedről!
Vendég
 


Én megírnám, de nem tudom sajnos én sem a számát. :(

Na eldugulok, mert lassan velem lesz tele az oldal, pedig Aninak jár a nagy gartula!!!!
n.k.ildi
 
 


Csajok, én megírom Krixtának!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Ildi
Én is lebeszéltelek volna erről a házról,csak annyira fel voltál villanyozva-nem szerettem volna csalódást okozni.De ne csüggedj a házatok megvár és rá fogsz találni nem sokára.

Szilvi!
Nagyon aranyos Titababa,örülök,hogy minden rendben van és ma már jöhettek haza!
Vendég
 


Na megyek játszani a lurkómmal, látogatás után jövök a képekkel.
Pusz mindenkinek!

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Szilvi te még talizol talán Anitával :D .
Ezek a Leventék csak szépek lehetnek :D , nagyon tünemény és tiszta anyukája szerintem. Mégegyszer sok boldogságot!

Na tényleg megyek!

Kép
Kép

Nst
vikike_
 
 


Jó reggelt, sziasztok!

Ani: Sajnálom hogy lemaradtam a nagy drukkhegyekről.
Nagyon nagyon gratulálok Roni babához. Az időpont nagyon szupi, ezek szerint ma szültél :)
Sok boldogságot, örömteli babázást kívánok Nektek :)

Szilvi: Titababa gyönyörű :) Ügyesek vagytok!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ildi: Kínaiban vetten 2400 -ért egy ünnaplő cipőt. Jó nagy! :) De legalább nem nyomta a lábát :)
Nagyon édesek a kicsik, az óvónénik azt mondták azt hitték nem lesz belőle semmi mert a fél csoport sírt amikor kimentek az aulában. Annyira megszeppentek hogy őrület :)
Én azt hittem csak Barnus sírt.
A dadust is búcsúztattuk ment nyugdíjba. Képzeljetek el egy kedves nénit aki köré odatolonganak az apró gyerekek hogy puszit adjanak neki. Ő nagyon sírt szegényke de édes volt az egész :)
Lehet hogy te is könnyezni fogsz, de ez nem baj :) Szuper!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ani,
itt is ÓRIÁSI GRATULA NEKTEK, SOK-SOK TEJCSIT. Nagyon örülök, hogy könnyen jött Roni baba és mesés családdá válást kívánok számotokra!!!!
Valami hajtott lefele az emeletről mert ma van a barátnőm szülinapja is és úgy érzetem várni fog egy sms idelenn :P és lám :P :P :P

Lányok, nem tudok megálljt parancsolni a könnyeimnek... A barátnőmet se tudom felhívni, mert annyira meg vagyok hatódva....

Szilvi,
nagyon édes Leventétek van!!!! Remélem gyorsan felépültök mindketten és aztán boldogan és pihentebben mentek haza!!!!! Azt hittem holnap még meg tudlak nézni benneteket :cry: Megyünk szülésfelkészítőre 4-re, de látom, hogy ma már mentek haza... NO de sebaj, Aniékat legalább meglesem :wink:

Lányok, kérek ma háromra drukkokat!!!! Akkor megyünk 4D-re és kicsit már parázok, hogy mennyit nőtt Bencus. Légyszi gondoljatok ránk!!! (bár remélem hogy ilyen kezdés után csak jó lehet ez a mai nap :wink: ).

Este pedig egy kollégámat bbúcsúztatjuk (nem közvetlen) és van egy olyan megérzésem, hogy engem is :oops: , de ezt csak sejtem... úgyhogy csak holnap jövök.

Meseszép napot nektek!!!!
Vendég
 


Nati_ Megy a drukk. Biztos sokat nőt babód :) Majd gyere és mesélj!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Nati! Én is nagyon meghatódtam.
Nagyon fogok gondolni Rád 3kor. Biztos vagyok benne, hogy Bencus tudta a dolgát, és szépen gyarapodik.
Ha be tudsz menni Anihoz, légyszi mondd meg Neki, hogy puszilom!
n.k.ildi
 
 


Nati
Nagyon fogok drukkolni,de ne aggódj,úgyis minden rendben lesz :wink:

A búcsúztatóval kapcsolatban,biztos jó a megérzésed és szerintem biztos valami szép meglepit fogsz kapni!
Vendég
 


Nati drága, nagyon sokat fogok rád gondolni ma 3-kor! Oda mentek meginta 4DGenesisbe?? :wink: Ne idegeskedj, biztosan nőtt kisBencéd! :D

Ildi, biztosan aranyosak lesznek a kisgyerekek!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Velencei vagyok és a Tar Zoltán dokiról szeretnék többet megtudni. Van valakinek személyes tapasztalata vele kapcsolatban? Bármilyen info érdekel.

Jöhet magánban is: nanaclebs@yahoo.fr

Előre is köszönöm,
üdv.
clebs
clebs
 
 


Jó reggelt!

Én is már nagyon vártam Anitától az sms-t, alig aludtam, annyira izgultam értük :-)
Mégegyszer SOK BOLDOGSÁGOT A PICIHEZ, SOK TEJCIT? pihenjetek sokat :-)
Ma vagy holnap bemegyek meglátogatni őket, lehet ma Vikiékkel, majd én is készitek fotót, s majd felrakom :-)

AMugy nagyon izgulok csajok, ma délután 3-ra megyek a Bácskaihoz az első uh, nagyon izgulok :-) szoritsatok!!!!

Kép
Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Ágica

Szorítani fogok Neked is,ne izgulj,minden OK lesz.
Vendég
 


Gabi , köszi , eddig semmi bajom nem volt, most meg alig birok másra gondolni :-)


Nati majd én is gondolok Rátok, pont 3kor :)

Kép

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Köszi lányok a drukkokat!!!! Ágica, neked is mennek háromra!!!!

Kata,
igen, a 4dgenesisben megyünk, már kedvezményt is kapunk :wink: Ingyen írják a képeket és a múltkor két képet is kaptunk :wink:

Tündi,
nagyon nagyfiús már Barnika a képeket! És tetszik az új frizúrja is!!!

Ágica,
kitartás, már csak pár hét, és reméljük elmúlik a rosszullét!!! Dorka egy cukorfalat, leginkább az arcfestősön!!!

Bessy,
Neked pedig már csak két hét és jön a felhőtlen kismamiság!!!!
Vendég
 


Lányok! Most látom hogy Roni baba súlyát én tippeltem meg a legjobban. Azért nem jár semmi ? :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Nati,Ágica!Én is gondolok rátok délután,biztos minden rendben lesz!

Clebs!Sajnos nem tudok semmit Tar Zoltánról. :?
Vendég
 


Most beszéltem Anitával, olyan boldog a kis hangja , csak úgy sugárzik, szegénykém még nem is laudt, mondta, hogy nem volt vész :-9 na én nem ezt fogom mondani majd a 2 babánál :-) úgy örülök Nekik!!!! Már alig várom, hogy láthassam őket :-)

Kép

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Sziasztok!

Tegnap korán kikapcsoltam a gépet, így lemaradtam a drukkról, de éjjel azt álmodtam, hogy Ani megszült, és tessék, bejött :D :D

Ani
Gratulálok Roni érkezéséhez, nagyon sok boldogságot kívánok!!

Nati
Gondolok rád! Minden rendben lesz, ne izgulj. :wink:

Ágica
Rád is gondolok. Végre láthatod a picúrt :wink: :D

Andesz
Jó, hogy raktál fel képet Szilviékről. Nagyon szép Titababa, örülök, hogy már jöhetnek haza.

Én ma voltam a védőnőnél. Csak a hepatitis eredményem jött meg két hét után, a toxoplasma még nem :evil: 1/2 5-re megyek fogorvoshoz, van egy rossz fogam. Kezdek parázni. :? :?
bessy76
 
 


Bessy 76
Kihez jársz fogdokihoz?

Kép

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Ágica
Szénai Lászlóhoz. A Palotai út-Horvát István kereszteződésénél van a gyógyszertár mögötti házban. Nem olcsó, de a fájdalmat nem ismeri nála az ember. :)
bessy76
 
 


Kíváncsian várom a képeket Aniról és Roni babyről :D
bessy76
 
 


Bessy: Szia! Hogy vagy? Te is küzdesz még az émelygéssel? Fogorvostól nem kell félni, bár tudom hogy nem szívesen megy oda az ember. :) Bár inkább mint később fájjon.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!
Már jó régen voltam utoljára, sokat is kellett visszaolvasni, de ilyen fantasztikus híreket bármikor!!!

Gratulálok Titababához és Ronihoz!!!

Sok-sok puszi a babáknak és az anyukáknak is! Remélem, hamarosan képet is láthatunk!

Nati, szép a pocid!

Tündi, nagyon édes lehetett Barnika!

A tesómék esküvője szuper volt, a polgárin kicsit el is sírtam magam, mert a gyűrűhúzás közben verset mondtak. Nagyon szép és személyes volt. És a templomi szintén!
A lagziról meg nem is beszélve. Szinte egész éjjel táncoltunk! Majd iwiw-re teszek fel képeket, ha már mi is megkaptuk.
Előtte hétfőtől beindult a sütigyártás + közben csináltam a dekorációkat is (ajtó köré organza, asztalközép, masnik virággal a templomban stb.), úgyhogy elég stresszes volt a hét. Biztosan ezért is fájt annyit a pocakom, főleg szombaton. Meg gondolom az sem tett jót, hogy nagyon keveset ültem, egész nap csak rohangáltam hol ide-hol oda, délután meg a vendégek között. Úgyhogy most 3 nap teljes pihit adtam magamnak. Már nagyon rám fért. Babócánk meg is hálálta: tegnap rúgott (vagy ütött?) egyet. Annyira jó érzés volt!!!

Na most megyek, mosni kell egy kicsit, utána meg megyek vérvétel eredményért!


Szép napot mindnekinek!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Bessy:

Megkérdezhetem mennyi egy tömés nála?El kéne mennem nekem is, és hát az én dokim nem nagyon jól dolgozik.

Kép

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Ágica: Ki a te dokid?

Enikő: Szuper hogy jól sikerült az esküvő, nem lehetett semmit. Tényleg fantasztikus amikor megérzed a baba mozgását, sze4rencsére már nekem is volt benne részem. Anyukám azt monda az csak bélmozgás, és meg mondtam neki hogy nem. Az bizony a baba volt határozottan. Párom is érezte. :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ágica
8.000.- a tömés is, húzás is (remélem tavaly óta nem drágult, akkor jártam nála utoljára)

Tündi
Köszi, jól vagyok. Most már a reggel is türhető. Este még rossz.

Enikő
Örülök, hogy jól sikerült a lagzi. Most tényleg pihenj, biztos a baba is elfáradt.
bessy76
 
 


Tündi
Itt tudod a Lövölde közepén a sarkon az új orvosok háza épületben, Grétiékkel szemben

Kép

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Enikő
Örülök,hogy jól sikerült a lagzi-és most akkor pihizhetsz.Tesódék már nászúton vannak?Hova mentek?
Gratulálok a mocorgáshoz-csodálatos érzés.

Bessy
Rosszullétek gyötörnek még?

Clebs
Írtam privit
Vendég
 


ANINAK ÉS SZILVINEK NAGY_NAGY GRATULÁCIÓ!!!
SOK-SOK ÖRÖMET ÉS BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!!!! :)
Vendég
 


Tudom,nem ezeket a képeket vártátok,de nem bírtam ellenállni,hogy ne rakjam fel őket.Tehát pár kép Noelről:
Kép Kép Kép Kép

Bocsi :oops:
Vendég
 


Gabi: Tüneményes Noel :) Olyan édi ahogy nevet... Meg lehet zabálni! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Gabi!Nagyon jók a képek Noelről!! :D

Apa hogy van??Pajzsmirigy?
Vendég
 


Köszi Csajok!
És köszi Alexa apával úgy néz ki minden ok,nem találtak göböt,de jövőhéten megyünk vissza az endokrinológiára és akkor majd okosabbak leszünk.
Vendég
 


Gabi!Na,akkor az jó hír!! :D :wink:

Enikő!Örülök,hogy jól sikerült az esküvő,vigyázz magadra,pihizz sokat!! :)

Melus,hogy vagy?
Vendég
 


Sziasztok!

Hazaértünk :D


Ani
Nagyon nagyon grat neked és Roni babának is,sok tejcit és minden szépet nektek :)

Kata
Nagyon szépen köszönöm az smst olyan aranyos vagy..pont mondtam a páromnak hogy meg fogok őrülni míg hazaérünk ha nem tudok semmit :oops: Köszönöm!!

Bocsánat most nem tudok írni senkihez magyünk dokinénihet..remélem utolérem magam és akkor mindenkihz tudok írni!
Vendég
 


Csajok!

Clebssel váltottam néhány privit.Invitáltam közénk,de kellene még neki egy kis bátorítás,mert nem akarja elkiabálni a dolgot,mivel 4 év próbálkozás után most tesztelt pozitívat-ami nagyszerű.
(Remélem nem fog ezért megharagudni)
Vendég
 


Szia Clebs!
Akkor még csak halkan de nagyon gratulálok!!! :) Mikro mész dokihoz?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Szia Clebs! :D
Én Gabi nővére vagyok!
Nagyon-nagy gratula Neked a pozitív teszthez! :D
Gyere nyugodtan közénk :D
Írj egy pár sort Magadról! :D
Ja,tesó!
Gyönyörűséges Noel! :D
Ma voltam a keresztelőt megbeszélni,aug.15.-én lesz,aznap amikor 10 éves házasok leszünk :D
És családi körben,kis kápolnában keresztelik majd meg Bencust! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Húúú, milyen meleg van kint a napon!
Tesómék nem mentek nászútra. Majd valamikor később mennek valahova. A helyszínt még nem választották ki, de az biztos, hogy Magyarországon lesznek 3-4 napot. Ugyanis ezt kapták nászajándékba a munkatársaktól.
Clebs, gyere-gyere, legyünk minél többen! GRATULÁLOK!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Enikő!
Azért dobhatnál pár képet!
Mibe voltál?

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Na most értem haza a dokitól, iszonyú meleg van ... :oops:

Minden rendben a Pocaklakóval, 12mm, és a 7 hétnek felel meg, normális szivműködése van :-), azt mondja a doki ami még fontos tudni, hogy egyedül van :D jófej mondom :D

Kép

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Felfújtam a medencét.Megyünk mingyá pancsizni!Hú de jó!!!!!!! 8)
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?