Új privát üzeneted érkezett!

nagyon jót!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


kilépek, odabújok páromhoz egy kis vigasztnyújtó simire! meg felzabálom a hűtőt!

Kép
muzsuzska
 
 


Tök fura...
Én valaha diszpécser voltam egy taxi-társaságnál...
Ott doliztunk együtt....
Ő most is dolizik, közben hivott, és fura hallgatni ahogy adja ki az utakat, cimeket, kötben másik telón az utassal beszélget..:)
előtörtek az emlékek...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Cupp Zsuzak...:)

Bújj a párodhoz, szerssétek egymást, de ne tessék elkenődni oké????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Menek akkor én is...majd később visszanézek..:)

Szép napot...:D

És várom a hireket mndenkiről....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok!!!

Szilzi bejelentkezett már? Lehet tudni valamit róla?

Kép
betthee
 
 


Szia Betti!
Nem, a Szilzi még nem volt itt, de én leírtam részletesen mindent!!!!
Mivel én ott voltam!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jaj, tényleg, neked mi az e-mailed? Küldök neked is képeket!

Voltam dokinál, nagyon kedves volt. Csinált hüvelyi uh-ot, és képzeljétek, látott petét, és azt mondta, hogy most kell csinálni 48 órán belül!!!! Vááááá! Gyere csak haza, Gyurika!!!! Nem lesz telek most!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tök jó, hogy pont most mentem el hozzá, nem? Aztán még írt fel nekem Clostylbegytet, hogy ha mégis megjön, akkor a megjövés 5. napján kezdjem el. Ha viszont nem jön meg, akkor egy hétre rá menjek hozzá babanézőbe. Hihihihihihihihihi! De jó lenne! Álmodj, királylány!

Ezt intéztem. Még van egy jó hírem. Ez magánjellegű, nem fényképeztek le minket gyorshajtással, nem onnan jött az ajánlott levél. Hálistennek. Puszi

KépKép
benó
 
 


Írtam az Orsinak, hogy jöjjön, ha tud. Remélem, tud jönni. Különben is drukkolni kell neki, hogy megtapadjon a baba.

KépKép
benó
 
 


Évinek üzenem, hogy hiányzik nagyon! És jöjjön! És hogy remélem, nincs semmi baj. Ezt írd meg neki, Tancsu.

KépKép
benó
 
 


Mi voltunk az őrangyalok a Gyurikával a Szilzi esküvőjén. :lol: Éjfélig ott sündörögtünk körülöttük a közelben. :D

KépKép
benó
 
 


Ok benó, visszaolvasom amit írtál az esküvőről, amint lesz rá egy kis időm!
Ez szuper jó, hogy pont most van peteérésed, és célzatosan lehet...
Egyébként mi az a Clostylbegyt?
És Évivel mi van, hogy nem jelentkezik? Sajnos erről is le vagyok maradva... :(

Kép
betthee
 
 


Sajnos, nem tudjuk mi sem, hogy miért nem jelentkezik.
Nem vagy lemaradva semmiről, csak amiről mi is. :)
A Closytel.... egy peteérést serkentő szer, amivel lehet célzatossá tenni az eksönöket, ahogy Flóra mondaná. :lol:

KépKép
benó
 
 


ja, és a mailcímem: nemzibetti@freemali.hu

Kép
betthee
 
 


Benó

Akkor ma este meg ne lássalak gépközelben!!!!!!!!!!
Tassék ráugrani Gyurikára amint belépett az ajtón!!!!!!!!!!!!!!

Megirom Évinek amit üzensz...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A fél szekrénysort kipakoltam, átrendeztem, plusz iróasztalfiókok, stb...
Asszem pihi jön....:)

Még jövök később....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok Csak gyors helyzetjelentés.A suliból írok és itt nincsenek magyar betuk.

Voltam dokinál reggel. Vagyis eloszor teszteltem, megint negatív.
Aztán a doki megvizsgált. Nem tud semmi biztosat mondani. Szerdára berendelt UH-ra. Most ennyi. Megyek drágáim.

Puszi

Kép
flóra 11
 
 


Hú, de várom azt a szerdát!!!!!!!!!

KépKép
benó
 
 


Zsuzsi, az mit jelent, hogy születésedtől fogva hormonzavaros vagy? Honnan a francból szedi ezt az orvos? Az egyórás beszélgetésből? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

KépKép
benó
 
 


Nagyon felpörögtek az események: mindenki orvoshoz megy, házasodik stb. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


A szerda egy örökkévalóság múlva fog eljönni szerintem. Dej ó lenne, ha összejönne! :D :D :D :D :D :D :D Gyertek, Évi, Szilzi, lemaradtok egy csomó kismamáról!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Ja, most telefonált a Gyurika, hogy megyünk-e a telekre. Mondtam neki, hogy igen. Itt a munkahelyemen azért elég vicces lenne, ha mondanám, hogy nem, nem megyünk, mert most más dolgunk van!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A kocsiban is lehet, vagy nem? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ja, és különben is, az a saját telkünk, ott is lehet! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Kép
Nekünk is drukkoljatok!

KépKép
benó
 
 


Kép Boszibuli!!!!!

KépKép
benó
 
 


Na akkor én most esőtánc helyett babatáncot fogok a kedvetekért járni!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Flóra

Szerdán akkor együtt doktorbácsizunk....:)
Nekem tanácsadásom lesz reggel 9-től.
Te mikorra mséz uh-ra?

Aztán tessen egyből jelentkezni ám..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Drága férjecském hivott, hogy csak este 7 körül ér haza.
Mennek a főnököt költöztetni....:(
Estére totál hulla lesz, pedig már én is szivesen ráugranék....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na menek tv-zni....:(

Mi asszem ma sem élünk házaséletet....(:(:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hellóka!

Lányok, este fél hétre voltam itthon és azóta fekszem. Totál begörcsöltem. Tegnap este is volt egy elég rossz görcsöm, de ez a mai!!!!! Még mindig fáj a lábam meg a derekam a görcstől. Teljesen olyan, mintha meg akarna jönni. Nagyon szar. :(

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi,nem is tudom,mit mondjak neked. Hogy egy normális orvost kell keresned,az biztos.
Én azt ajánlanám neked,hogy menj el egy családtervezőbe.Ott komplexen kivizsgálnak mindkettőtöket és törődnek is veletek.

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, a levél jó ötlet.Valamit tényleg kell lépni az Évi ügyében. Már komolyan aggódok miatta. Remélem csak a számítógépük romlott el.

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, a levél jó ötlet.Valamit tényleg kell lépni az Évi ügyében. Már komolyan aggódok miatta. Remélem csak a számítógépük romlott el.

Kép
flóra 11
 
 


A francba, kétszer ment el. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Ja,uh.Szerdán délután kettőre megyek.

Kép
flóra 11
 
 


Benóka, tudom ám miért nem vagy itt!
Kép
Drukkolok ám neked! Kép

Kép
flóra 11
 
 


Nekem nemcsak ahasam görcsölt be, hanem kisugároz az egész combomra,leegészen a térdemig,onnanmeg a bokámig,végig fáj alábam tőle. És olyan nyomást érzek a nunimra meg a végbelemre. Kellemetlen érzés. De ma egész nap alig ettem és sokat futkároztam. Szerintem elfáradtam.Tegnap is este jött ki,amikor fáradt voltam.

Kép
flóra 11
 
 


És a legrosszabb,hogy folyton futok a vécére megnézni,hogy nem jött-e meg. Mert állandóan olyan bő folyásom van,hogy azt hiszem,megjött.

Nyugtassatok meg valamivel! Már vettem be magnéziuomot, valamit segített, de még mindig enyhén érzem a görcsöket.

Kép
flóra 11
 
 


Jó éjt lányok,lefekszem.

Kép
flóra 11
 
 


Helló, bocsi, hogy itt vagyok és nem az ágyban! :lol: Most jöttünk haza a telekről, gazoltunk, meg csináltuk a kisház alapját. Még nincs kész persze egyik se.
Majd ezután jön a babaprojekt.
Mitől görcsölsz be, Flóra? :shock: :shock: :shock:
Kösz a drukkolást, hátha elcsípjük az a zsivány petét! :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Kalcium nem jó ilyenre? Bár a magnéziumot mindenképp jól teszed, hogy iszod vagy szeded. Az biztos, hogy jó.

KépKép
benó
 
 


Ismerem ezt a vécére rohangálós játékot. Nem a legjobb. :wink:

KépKép
benó
 
 


Hát, már biztos nem jöttök. :cry: Zsuzsi, mit intéztél napközben?

KépKép
benó
 
 


Még visszanéztem.

Benó,pezsgőtablettát ittam,volt benne kalciumés C vitamin is. Most múltak el teljesen a görcsök. Már jól vagyok. Szerdán elmondom a dokinak ezt is.

Kép
flóra 11
 
 


Egyébként a doki tök rendes volt. Mentegetőztem,hogy túl korán jöttem,még nem állapítható meg semmi. Ő meg mondta,hogy egyáltalán nem, jó ha korán jövök,hogy kizárható legyen egy esetleges méhenkívüli.De aztán megnyugtatott, hogy nálam ha ez terhesség lesz,akkor rendben lesz minden.

Kép
flóra 11
 
 


De már nagyon álmos vagyok.Kifárasztott a görcsölés. Megyek alukálni.

Kép
flóra 11
 
 


Betti, magadról nem írtál semmit. Ez nem ér! Hogy vagy?

Kép
flóra 11
 
 


Már csak a palástfű teámat kortyolgatom,ezért vagyok még itt.A párommár hortyog mellettem.

Kép
flóra 11
 
 


Ja, a páromnak meséltem,hogy voltam dokinál, de ne éljük bele magunkat semmibe, mert még egyáltalán nem biztos. És az egészhez semmit nem szólt!!!! Hát most mondjátok! Úgy kellett belőle kicsikarnom,hogy egyáltalán örülne-e.Aztán csak mosolygott és hümmögött, hogy igen.
Hát ettől több lelkesedést vártam volna!

Kép
flóra 11
 
 


Na, de hozott nekem a Tescoból magnéziumot,meg amíg feküdtem elmosogatott. Aztán meg kiszolgált étellel is. Ne panaszkodjak,igaz? Vagy megijedt, hogy most minden a nyakába szakad majd? :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Na,jó. Megittam a teámat. Szép álmokat.
Pussz!!

Kép
flóra 11
 
 


Kép

Ez olyan szép,nem hagyhatom ki!

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?