Új privát üzeneted érkezett!

encike nekünk majdnem mindíg igazunk van!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lányok mára elteszem magam..holnap csak este jövök.puszi!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Enci: A csajos hímivarsejtek akár 3 napig is életképesek,a fiúk 1 napig,ha jól tudom!

Na én elhoztam a képemet!Kedves párom horgászik,úgyhogy én csináltam magamról!

Kiriki: Köszi,jól vagyok,de még tegnap is hánytam!Ráadásul finom dinnyét :? Rossz közérzet már nincs,csak hányás elött pár percel érzem magam furán!Akkor már tudom,nincs menekvés :)
Kép

Kép

Kép
melcsi82
 
 

 
 

Jó éjt Nita!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Enci: A babatervezés.hu-n egyébként találsz minden féle hőgörbét!Én is mindig azokat nézegettem ,amíg nem lettem babás!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Köszi Melcsi, majd megnézem.
Tök csini vagy!!!
encike 2
 
 


Melcsi: Nagyon csinos vagy!!! :D
A te férjed is szeret horgászni? Az enyémet nem lehet elrángatni a vízpartról, ha horgászik! :D
zsu83
 
 


Melcsi:
Nagyon csini vagy! :D

Kép
anda81
 
 


Jó reggelt!

Ma is nagyon szép időnk van! :D
Jó hétvégét mindenkinek! :D
zsu83
 
 


Sziasztok!

Melcsi! Milyen csini vagy! Ha tudsz, még tegyél majd fel képet. Majd a kistesóról is. Sajnálom, hogy nem múlt el teljesen a hányás, de remélem, azért már ritkábban ölelgeted a wckagylót. Ezek szerint bármilyen kaja megzavarja a pocaklakódat?

Zsu! Sikerült asztalt vennetek?

Encike! Szerintem is jó időben voltatok együtt. Drukkolok, hogy + eredménye legyen.

Anda! Mi volt az a nagy baj a melóhelyeden? Remélem, nem szúrtak le. Nem érdemelnéd meg.

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat férjecske ügyben. Nem is tudtam, hogy ilyen nagy százalék az esély a második évben a teherbeesésre. Csütörtökön megbeszélem a dokimmal. Azt nem szeretném, ha nekem felírna valamit, a férjemet pedig még meg sem vizsgálták. Majd meglátjuk.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Szia Kiriki!

Igen, sikerült! Tegnap szereltünk a férjemmel! :)

Szerintem is felesleges addig szedned bármit, míg a férjedet meg nem vizsgálják! Én se tudtam, hogy a második évben nagyobb az esély a teherbeesésre!
Túl vagy a fogorvoson?

Megyek főzni, anyukám jön ebédre, és itt is alszik nálunk! Este, ha tudok benézek! :)

Puszi
zsu83
 
 


Zsu! Igen, túl vagyok a fogászaton. Semmi különös nem volt, csak a féléves kontrollra mentem. Nem talált rossz fogat a doki, de a fogkövet leszedte. Mi finit főztél?

Micsoda pangás van! Itt a hétvége, s jó idő is van. Délután én is napozom egyet.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Jah, hát ugye a szép időnek nem lehet ellenállni. Nálunk serpenyős gombás csirkemell lesz petrezselymes új krumplival!

Kiriki:
Semmi nem történt a melóban. Semmit nem mondott a főnök! Sőt, gyakorlatilag még nem is köszönt, DE a jövő héten EGÉSZ VÉGIG SZABADSÁGON LEEEEEESSSSSSSSSSSZZZZZZ!!!!!!!! :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Kiriki: Én is jövőhónapba megyek fogdokihoz! Kicsit be is van gyulladva az ínyem, szerintem a fogkő miatt! :( Veszek majd valami ecsetelőt a patikába!
Tejszínes gombás pulykamellet főztem rizzsel! Nagyon fini lett! :)
Ma reggelire kolbászt sütöttem, úgy belaktam! Ma már nem eszek semmit! :)
Hogy telt a hétvégéd?
A férjem a hónap elején megy megint éjszakára, és ráadásul 2-t is, lesz két rossz éjszakám! :?

Anda: Te is finit főztél! :)
Akkor a jövőheted jól fog telni, főnök nélkül! :D
zsu83
 
 


Hétvégén program volt, ezért nem voltam. Ma gyereknapoztunk, el is fáradtam.

Kb 3 napja a ciklus amit betett pé értéket kitörölte. Vajon miért?
encike 2
 
 


Kép

Melcsi : nagyon csini vagy :):):) látom pangás van persze szép az idő mindenki a szabadban van :):) helyes :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Ti merre voltataok?
encike 2
 
 


Hali!

Nika!
Gergő csuda aranyos!

Jah, szabadban mi? Ma reggel fölkeltem, elmentem a boltba (mert természetesen kezdő háziasszony révén megint lemaradt valami az ebédhez... :evil: ) reggelit csináltam, elpakoltam, aztán ebédet csináltam, elpakoltam, kitakarítottam a fürdőszobát és a konyhát, és most itt vagyok, a ház ura meg éppen szundizik! :wink:

Kép
anda81
 
 


Nekem ez a vonalzo sose azt mutatja, amit kéne. Tietek?
encike 2
 
 


Az enyém sem számol jól, mert elviekben jövő hét vasárnap, vagy hétfőn kellene NEM megjönnie! :roll:

Kép
anda81
 
 


Akkor megy a DRUKK!!!!
encike 2
 
 


Enci, a másik topicban olvastam a kérdésedet, de ha nem baj, akkor inkább ide válaszolnék:

1. Sárgatest-elégtelenség: Ha a sárgatest a ciklus során nem termel elég progeszteront, a méhnyálkahártya nem tud felkészülni a megtermékenyített petesejt befogadására. A progeszteron a 6. hét végéig csak a petefészkekben, a 10. héttol túlnyomórészt a méhlepényben termelodik. A 6. és 10. hét között, sárgatest-elégtelenség esetén, jellemzoen a 9. hét körül a petefészek már, a lepény még nem termel elég sárgatesthormont. Ezt nevezik az ún. lutoplacentáris shift idoszakának. A következmény a magzat elhalása, a vetélés megkésése (missed abortion). Ebben az esetben a következo terhességet csak orvosi kezeléssel jól elokészített, szabályos ciklusok alatt szabad vállalni.

Az ovulációs zavarok tulajdonképpen gyűjtőfogalom, amely magában foglalja a petesejt-kilökődés után létrejött sárgatest működésének rendellenességét is. Mindezen problémát megszüntetendő, a ciklus 2. felében progeszterontartalmú készítményeket alkalmazhatunk pl. a korábban említett terápiát követően, vagy ismeretlen eredetű meddőségben. A legmodernebb készítmények hüvelyi bevitelre alkalmasak, így a máj megkerülésével, mellékhatás nélkül szívódnak fel és direkt úton kötődnek a méh nyálkahártyájához: alacsonyabb vérkoncentráció mellett magasabb terhességi rátát érhetünk el és csökkenthetjük a vetélések előfordulási gyakoriságát.

Kép
anda81
 
 


Köszi a drukkot! :D

Kép
anda81
 
 


Köszi Anda!
Már a másikba megtaláltam és ki is nyomtattam. Vele alszok, hogy fejembe vessem. HIHIHI
Köszi
encike 2
 
 


melcsi nagyon csini vagy!és már most milyen szép gömbölyű a pocakod!!!!!! :lol: olyan szép és jó idő volt ma is!el is voltunk gyereknapi programokon!jóléreztük magunkat de nagyon! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nika: Nagyon huncut a fiad a képen! :wink: :D
Ti merre gyereknapoztatok?

Anda: Ez a nők sorsa, a háztartás! :D
Megy a drukk!!!! :lol:

Nita: Örülök, hogy jól szórakoztatok! :D
zsu83
 
 


tényleg jó volt látni a kis pöcsösömet,hogy jólérzi magát!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


tényleg jó volt látni a kis pöcsösömet,hogy jólérzi magát!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát nincs is annál jobb érzés, az biztos! :D
zsu83
 
 


tényleg nincs!vannak pillanataim mikor már azt gondolom,hogy vajon milyen lesz majd 2 gyerekkel?! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Egyszer ezt is meg fogod / fogjuk tudni! :D

Kép
anda81
 
 


csajok nekem sem lesz most baba majd a következő turnussal :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Megjött NIta?
encike 2
 
 


igen ma megjött :(

nika70
Salgótarján
 
 


Nita: Hát még izgalmasabb lesz, mint egy gyerekkel! :D
Mondom ezt én, akinek egy sincs! :)

Nika: Sajnálom pirit! :?
zsu83
 
 


Nita:
Piri monnyon le! :evil: :evil: :evil: :evil: Nah, majd a következő hónapban! :D

Kép
anda81
 
 


Én is Nitát irtam, Nika helyett, de igy is tudjuk miről van szo.

Bocsi
encike 2
 
 


sziasztok.nekem még nem jött meg!még 2 hete volt a műtét!de azért persze tudom,hogy nikát akartok írni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én is vettem hogy kinek írtatok :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Oké, látom képben vagy, Nika!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó idő volt ma! :)
Nemrég jöttünk haza a Velencei-tóról, jót sétáltunk! És jól be is kajáltunk! :)
zsu83
 
 


kébzeljétek el. Holnap benne lesz a gyereknapi fotópályázatra beadott fotóm Baluról a blikkbe. És így bekerült az első 3-ba. Tök jóóóóóóóóóó. Szerdán dől el asszem hogy ki nyerte meg akiknek bekerült a fotójuk a blikkbe.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Rég voltam. Még élünk, csak sokat vagyunk kint Kendével. Mikor meg itthon vagyok a háztartást, főzést kell csinálnom. Estére általában kipurcanok, meg akkor apázok :) Úgyhogy mostanság kicsit keveset tudok jönni.
Azért sokat gondolok rátok ám. Néha bekukk és beleolvasok az irományokba. És innen hátulról drukk mindenkinek.

Rólunk: tegnap gyereknapozni voltunk. Tök jó volt, csak a vége sikerült kicsit rosszul. Kificamítottam a kislábujjam, de olyan szerencsétlenül, hogy merőlegesen állt a többire :( Apa gyorsan visszatette a helyére nagy reccsenéssel. Mikorra hazaértünk buci lett a lábam és mentünk az sfr-re (sürgősségire) szerencsére nem tört el, csak zúzódott, húzódott.
Most tiszta kék-lilla-piros-zöld-fekete színekben pompázik. Hol sajog, hol zsibbad, hol meg lüktet. Ja és hogy szép legyen a napom ma megjött. Már nem sírok, csak röhögök a sorsomon.

Szöszke: a fogciszta se semmi. Nem irigyellek.

Zsu: Nagyon gyanúsak a tűnetek. Drukk neked!

Datolya: gratulálok! Szuper! A vizsgáidhoz meg drukk!! Dokihoz mikor mész?

Kiriki: sajnálom, hogy nem jött össze ez a hónap. :( Majd ez a hónap! Dokinál voltál, vagy mikor mész? Fú kicsit zavaró lehetett az öreg papa. Én se szeretem ha így bámulnak.
Szerintem amikor neked csinálja a doki a hormont akkor menjetek el apát is megvizsgáltatni, és akkor egyszerre meglesz az eredmény, de drukk, hogy nyáron beköltözzön a pocakodba a kis babócád!

Nika: sajnálom, hogy neked is piri lett. :( Nem lehet, hogy neked a szopi miatt nem jön össze a baba? Doki mit mond ezzel kapcsolatban?
Nagyon helyes a fiad!

Nita: fú ilyen egy gonosz anyóst nem is találom a szavakat amit írhatnék róla. Mert amit gondolok nem merem leírni. Kitartást nemsoká költöztök!

Encike: sajnálom, hogy ilyen bacit találtak nálad. Én nem is tudom mit választanék a helyedbe. Nehéz döntés.

Melcsi: csini a pocid!

Bocsi, ha valaki kimaradt. Igyekszem többször jönni.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Mindenkit puszilok, de most nagyon fáradt vagyok! Holnap majd jövök! :D

Kép
anda81
 
 


Vera: Drukkolok hogy a te fiad nyerjen!!!!! :D :D
Tök jó, hogy bekerült az újságba! :lol: :lol: :lol:
Már írtam neked múltkor, hogy a temető utáni utcán lakom, a lakósoron! Úgyhogy összefuthatunk, ha van kedved! :)

Virág: Használjátok is ki a jó időt, mert a nyár hamar elmegy!
Jaj, szegénykém! Az nagyon tud fájni, már nekem is volt benne részem, még cipőt se tudtam húzni! :? Küldöm neked a gyógyenergiákat! :)
És ráadásul még a piri is! :? :(
Köszi a drukkot, most olyan mindjárt megjön érzésem van! :(
Szerintem ez mensi lesz! :?
zsu83
 
 


vera itt is gratula balukáának!

kisvirág nyugodtan leirhatod a véleményed!
ja és jobbulást a lábujjadnak! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nekem ma volt a4. pozi lh-m, de fáj is a hasam.
encike 2
 
 


encike akkor most kell apára ugranod?! :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
mÁr tegnap ráugrottam, sajna ma nem, mert éjszakás. Napközben meg tettünk-vettünk.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bekukk. Előre is bocs, ha valakit kihagyok. Kicsit fárasztó napom volt.

Nika! Sajnálom, hogy megjött. Majd ebben a hónapban sikerül. :lol: Olyan édes a kisfiad, még a szeme sem áll jól, nagyon huncut.

Nitácska! Boldogulni fogsz 2 gyerkőccel is. Drukkolok, hogy ne is kelljen olyan soká várnod rá.

Viri! Sajnálom, hogy ilyen rossz vége lett a gyereknapnak. A ficammal tudnak valamit kezdeni (gyógyszer, krémek...)? Akkor most nem nagyon tudtok sétálni Kendével. :cry: Jobbulást kívánok!

Anda! Köszi az infót a progihiányról. Azt hiszem, nálam is ez lesz a helyzet. Csütörtökön remélem kiderül, akkor megyek dokihoz. Jó kis heted lesz most, hogy a főnök nincs. Cincoghatnak az egerek.

Encike! Hajrá! Jó pudingozást :wink:

Vera! Szorítok, hogy megnyerjétek a fotópályázatot.

Zsu! Én Meridolt szoktam venni a gyógyszertárban, nekem az bevált. A múltkor még a Rossmannban is láttam, igaz kicsit drágább volt, mint a gyógyszertárban. Csak két éjszakát megy a férjed? Azt talán valahogy túl lehet élni, de én sem szeretem ha a férjecském éjszakázik. :cry:

Kép

Kép
kiriki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?