Új privát üzeneted érkezett!

Ex, szuperek a képek! :-) Szép ez a torta, biztosan finom is volt. :wink:
Vendég
 


Veráska!!!!

Ez az!!! Erre vágytam! Istennő vagy.
Na, már csak valahogy fel kell tennem.
Megyek és próbálkozom.

Pussz.
(aztán majd holnap lehet, hogy jövök a ZOrán képével. :lol: Nem baj?)

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

EX!
NAgyon Boldog Születésnapot Petidnek!

LányokTi merre voltatok ma?
Mi itt jártunk,nekünk nagyon tetszett
http://picasaweb.google.hu/buksikutyi/S ... -tdiiz5Tpw


Viera!Na kb. én is igy vagyok,egész nap meg se állok,kipurcanás egész nap,sokszor mégsincs látszatja.
Mondjuk ez az állandó dokihoz,tornázni,kontrollra járás is fárasztó.Mind kettőnek pelus,váltóruha,innivaló,ennivaló,cumik,babkocsi,kenguru,tökömtudja,a fél ház mert ki tudja mikor mi kell,aztán hazaérünk,Peti mindent leömleszt az előtérbe mert rohan melózni.

Petyka kakája pár napja vizes,tök híg,úgy folyik ki a szélcsövön ,mint a slagon a viz.Csütörtök óta tejmentes tápot kap elvben,de alig eszik belőle.Nemrég orditott mint a sakál,már egy fél órája,és ez nem jellemző rá.Tök fájdalmasan sirt,meg feszitett,ivelt hátra.na mondom ügyelet,frankó.
Aztán eszembe jutott egy bnőm,akik bementek egyszer az ügyeletre,és közölte vele a doki hogy a gyerek éhes.
Csináltam neki a régi tápból,és egyhuzamban bevágta,aztán meg vigyorgott.remek,amit ennie kéne azt nem eszi.
Holnap küldünk kakit tenyésztésre.

Még mutatok Amiról képet,nekem annyira tetszik.

Kép

Kép

Kép

KépKép

KépKép
pilchard
 
 

 
 

Hellóka!

Na, ismét elkezdődik egy hét, bár dolgozóba jobban utáltam a hétfőket! :oops: . Ja, gyermeknap! Eléggé törtük a fejünket, aztán arra jutottunk, hogy mindenhol ezren lesznek, meg mi különben is állandóan megyünk velük, Margitra, Ligetbe, stb..., hogy anyuékkal éttermeztünk a kedvenc helyünkön, ahol kertben vagyunk, aztán elmentünk Tinnyére lovagolni! Mármint Noi annyira akart, mert múltkor belógtunk az oviba, mikor Máté lovagfolt, és ó is szeretett volna...Na, simán felült, és tök élvezte! Kép persze még le sincs töltve...

Pil: Hol ez a hely, jól néz ki! Hát, fiad már kifejezi a véleményét arról, hogy mit szeretne enni!

Ex: Hátz, a fiúkba tényleg lehet beleszerelmesedni! De, lányokba is!

mentem, rakjatok képeket, ki hol járt, ha már én sose szoktam!

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Sziasztok!

Pil!
Csúcs szuper ez a hely! Már meg is néztem a honlapját! 1 a bibi: igen messze van tőlünk. De majd egyszer ráveszem apát, hogy látogassuk meg.
Ameli képei is nagyon jók!

Ex!
Peti képei is nagyon jók! És hidd el, megértelek, hogy szerelmes vagy a fiadba!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Én is úgy hívom Danit, hogy kis szerelmem! :wink: :lol:

Andy

Kép
oriandy
 
 


Ja, azt még elfelejtettem, hogy tegnap a Kalandvárosban találkoztunk Marcy-ékkal, és meg kellett állapítanom, hogy: NAGYON CSINI KISMAMI!!!!!!
És hogy Marcika mekkora lurkó lett!!! El sem hiszem, hogy repül az idő!!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Helló!

Megvolt a szülinapi buli, ha lesznek képek teszek fel. Kicsit felemásan sikerült... Kinga pont akkor purcant ki, mikor a vendégek jöttek, és az apám nem tudta felfogni, hogy ilyenkor nem támadni kellene, hanem békénhagyni. Erre én annyira ideges voltam, hogy már ott tartottam megkérem menjen inkább haza. Végül ünnepelt aludt egyet, és mikor magához tért akkor minden oké volt. A kaja is jól sikerült, mert ez meg a másik, hogy a mostohaanyám állandóan megjegyzéseket tesz, hogy mit főzök, meg hogy, na meg nagyanyám biztos ami biztos, hozott egy tonna rántott húst, hátha éhezni fognak. No comment. Nyugtassatok meg, hogy nem egyedi, hogy ilyen rokonokkal áldott meg az ég? :twisted:

Ex!

Nagyon huncut peti a gödröcskéjével.

Pil!

Nagyon jók az úrnapi képek. (biztosan elkerülte a figyelmemet, de én még nem láttam olyan képet, amin mosolyogsz. Úgy megnéznélek mosolyogva is. :roll: )

Voltunk lenn a Dunaparton, sőt hugom barátjának a szüleinél, ahol van két kiskecske, meg egy macska, kutyák, és tyúkok, sőt egy kakas is. Kinga nagyon élvezte az állatokat, meg is etette őket orgonabokorral. :lol:

Mi mondjuk el is felejtettük, hogy gyereknap (is) van, épp elég volt a hétvégi rundó. Ja és Kinga kapott egy zenélő gyertyát, ami először hevesen robbant :evil: , majd zenélt. Két háppí börzdéj után meguntuk, Kofa belehajította egy kis vízbe (később kiderült a maradék húslevesbe), és az a hülye gyertya újra kezdte két óra múlva, mikor keszedtük a levesből. Levittük a kukába, kicsit hülyén hatott, hogy zenélő kukászacskót hajítottunk ki. Nó néj nevör. Ja ezt is déditől kapta Kinga. Na szóval emlékezetes marad ez a nap, az már biztos.

Dobok két pocakos képet. Jó nagy a hasam. 30+0


Kép Kép

tjuca
 
 


Sziasztok!

Mi meg nem is gyereknapoztunk! Nálunk a faluban majd 31-én lesz gyereknap, nem tudom, milyen megfontolásból.

Helyette voltunk ovis batyus bulin, az előző oldalon lévő képek ott készültek, a gyerekek meg tök jól érezték magukat.

De most minden héten van program, ez van, külön nem szervezünk be semmit.

Juca! De jók ezek a képek! Megint ábrándozok, hogy de jó lenne még egy baba, de aztán győz az eszem, hogy inkább nem. Vagyis most még nem!

Bocsi, nincs semmi energiám, inkább megyek, mielőtt átadnám a negatív energiáimat!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Először is:




Kinga Kép



Peti
Kép


Andy
BOLDOG SZÜLINAPOT!Kép
Vendég
 


Na!
Megjöttünk! :lol: :lol:
Szuper volt!

Marcy
Ti hova mentek Zalakaroson?
Mi egy apartmanban voltunk.Nagyon tuti!
Tényleg 4*-os,ahogy mondták.
Minden volt benne.De tényleg semmit sem kellett vinni a ruhákon kívül!Szuperül van felszerelve!
Az udvar is teljesen tuti!
Zárt,tiszta,medencével,homokozóval,csúszdával,hintával.

Este pedig a mellettünk lévő panzió éttermében élőzene volt ami olyan volt,mintha a mi kertünkben lett volna!
A barátnőmmel nagyon élveztük! :wink:

Éttermek is nagyon jók.
A cukrászdák is!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 20:01-kor.
Vendég
 


A képek mindenkinél nagyon jók!

Igyekszem visszaolvasni!
Vendég
 


Era! Bocsi, de nem tudtam mégse ma feladni, mert apa reggel elaludt, és a rohanásban elfelejtett nekem pénzt kirakni, úgyhogy egyelőre csak képen, de holnap igazából is küldöm!

Pusszanat!

Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Tjuca:mert ronda a mosolyom.inkább ne akard látni.De tényleg. :wink:

Itt voltunk vasárnap:www.seholsziget.hu

Mézgombi!
Julcsinak Boldog 2.Születésnapot!

Kép

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Julcsinak nagyon boldog második születésnapot kívánunk!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Julcsinak nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk !!!!!!!!!



Kép

Kép
Kép
veráska
 
 


Viera!!Jöhet a kép!!

Kép
Kép
veráska
 
 


Hali.

Pil, nagyon jók a képek. Sajna a helyet még nem volt időm megkukkolni.
Itt most valami Kalandpark van tervbe véve, de hogy mikor lesz belőle valami, azt csak a jóisten tudja.

Colett, huh, lovagolni? Bátor egy lánykád van!

Andy, na én még nem hívom kis szerelmemnek a fiamat, de mint minden gyerek itt a fórumon, ő is elég jól van sikeredve. :D

Juca, nyugi, nálunk is volt már hasonló, nézd, legalább marad. Add oda valamelyik szomszédodnak, bizti örülne neki.
Zenélő gyertyán jót röhögtem...
Figyi, szerintem nem is nagy a pocid.

Alziza, hinnye, de szuper képek!

Gombi, Julcsit Isten éltesse 2. születésnapján!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok,

Exdeusnek vagy annak, aki tud válaszolni, lenne egy kérdésem:
A kullancsi védőoltás beadása kapcsolatban, rövidebb folyamatának van valami hátlánya? Ha jól olvastam, 21 nap alatt kész lenne? Ez felnőttnek is érvényes?
Bocsánat kérdezősködök, csak azoknak akarok segíteni, akik most ide érkezték Magyarországra és minél hamarabb szeretnének ennek hatását.

Ha marad energiám, majd jövök. Csak most gyorsan a munkahelyemről.

Előre is köszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak egy pár sor GAbellának, aztán majd visszaolvasok.
Most láttam a Fókuszban, hogy valahol elkészítették a világ legnagyon poncsóját. 700 kg és állítólag (úgy emlékszem) két hónapig munkálkodtak rajta.
Na, Neked ez aktuális, mert Te is poncsógyártó vagy, csak gyorsan le akartam írni.

Most megyek, aztán jövök...

Erika

Kép
viera
 
 


GAB!!!
NAGYON TETSZIK A PONCSÓ!!!
MESI MEG ITT MINDENKI RUCIJÁHOZ A MODELL!!!
Köszi!!!
Nekem nagyon bejön ez a szín, Noémi inkább ilyesmikben nyomja, meg olivazöldben. Ezekhez azért még mindig jól illik a rózsazsín és a mályva.

Na, tényleg lépek, majd még jövök.

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Julcsika!
Nagyon sok boldog születésnapot kívánunk!!!


Kép

Alziza!
Jók a képek!!

Gab!
Szupi ez a poncsó!! Csak úgy, mint a többi!! Nagyon ügyi vagy!

Lányok!
El is felejtettem írni, hogy fogyózok. Azt a 90 naposat csinálom, ez a 35. napom és eddig 5 és fél kg ment le! Már most sokkal jobban érzem magam, pedig még van hátra 55 napom és azalatt még 1x ennyi akár le is mehetne....
Ma vettem be az utolsó Clostit, aztán már csak össze kell bújni apával. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Juca: nagyon csini kismama vagy! Miért mondod, hogy nagy a pocakod? Az enyém is van akkora szerintem! :oops:

Mézgombi: Julcsinak boldog 2. szülinapt!

Ex: Petinek is igy utólag nagyon sok boldogságot kívánunk! Tündéri ez a hajkorona!

Oriandy, Marcy: nagyon sajnálom, hogy vasárnap nem találkoztunk. Csak így utólag visszaolvasva tapasztaltam, hogy Ti is Kalandvárosbna voltatok. Hirtelen ötlettől vezérelve mi is elmentünk. Kornél nagyon élvezte. 11-1 között voltunk ott. Nagyon jó lett volna találkozni, de ez az én hülyeségem, hogy most ilyen ritkán jöttem, mert akár meg is beszélhettük volna!
:cry:

Most egy kicsit felszabadultabb vagyok, mert a zh-k, vizsgák eddig mind sikerültek, még egy szigorlat, aztán vége.
Csak közben a suliba be kellett ugranom tanítani, mert az egyik kollléga május 1-től felmondott, s nem volt más megoldás, engem kellett visszahívni. Apu szerencsére tud Kornélra vigyázni, így a heti 4 órát simán megoldjuk.

Más: úgy tűnik a pocalakó kislány :D
De pontosabbat majd 1 hónap múlva mondanak. a doki nagyon finoman fogalmazott "Nem látok herezacskót, így kizárásos alapon kislány"
Majd meglátjuk. :lol:

Bocs, ha valakit kihagytam, megyek elteszem magam holnapra.
Kalandvárosos képet igyekszem majd feltötlteni!

Jó éjt:

Anita

Kép

Kép
wawel
 
 


Julcsi
Kép
Vendég
 


HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 26 Hétfő - 22:55 Hozzászólás az előzmény idézésével
Vera

Mi is találtunk Balcsin egy jót.Csak mi mindíg a barátnőmékkel megyünk és ez nagy.Viszont játszótér az udvarban.De a pasi kiadta az egész házat tök jó áron!

Augusztusban meg még a Nyíregyházi Dzsungel Hotel ahova megyünk.

Wruska
Örülök nagyon,h minden jó! Laughing


Na csajok nálunk gáz van!De nagy!

Alex múlt héten erdei táborban volt.
Innen hoztuk haza pénteken,mielőtt indultunk Zalakarosra.(il a barátnőm férje ment a saját gyerekéért és Alexért,mert osztálytársak és együtt mentünk Zalakarosra is)
Egész héten panaszkodott,de semmi olyat nem mesélt ami miatt ilyen ideges lettem volna mint ma.Ha ezt elmondja a kkor mi mentünk volna értük péntek reggel.

Amiket mondott:
3 tanár ment velük,az osztályfőnök,az irodalom tanárnő és egy tanár aki nem tanítja őket.Alexék osztályfőnöke egy csendes fiatal nő.Gondolom a fickó arra utazott,h majd ő megmutatja ,h kell ezt csinálni.
Minden este elvették a mobilokat,nem lehetett olvasni se game boyozni.
Alex fociját átrugták a szomszédba,szóltak a tanárnak(sanyi bá),h menjen át velük.Ő közölte,h nem megy,így jártak.

Végig üvöltözött velük.

Aztán ma beszéltem az egyik osztálytárs anyukájával.Erre ő kérdezi:Na mit szólsz,h sanyi bá verekszik?
Mondom:mit csinál?

Kiderült,h az egyik kissrácot nyakon vágta,úgy ,h mjdnem elesett.
Kérdezem Alextől,h ezt miért nem mondtad?Erre azt mondja,ja engem is megütött! Shocked Shocked Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mondom mi van????????

Kiderül,két szobatársuk elkezdet bunyózni.erre Alex és a barátnőm fia lefogták őket.Jöttek a tanárok,kérdezték mi van?Elmondták erre Alexet vágta nyakon.Utána közölte vele,h akkor most fogja meg az ágyát és cipelje át a tanári szobába,mert ott kell aludnia.
Az egyik kisfiú segíteni akart,neki azt mondja a fickó,h te meg ne segíts neki baszd meg. Shocked

Aztán végül a barátnőm kisfia segített neki.Ott aztán az volt a feladat,h találják kih legyen az ágy úgy ,h se a sarokban,se középpen,se úgy h sanyi bá ne szagolja Alex lábát (ezt ő mondta).Amikor ez megvolt kb éjfélre akkor visszavitette velük.

EZ EYG ÁLLAT!
és igazából nem értem az osztályfőnöke miért nem állt mellé.
És h jön ahhoz ez a paraszt,h kezet emeljen a gyerekekre?

Holnap megyek be a suliba.

Osztályfőnök-sanyi bá-igazgatónő.

És megmondom sanyi bának,h örüljön,h én jöttem és nem a férjem,mert ő úgy gondolja,h bemegy,simán tarkón vágja,lehülyézi és egy szót se szóljon,mert ő ugyanezt tette a gyerekekkel.

Ha bunkó lesz akkor viszont találkozik a férjemmel.
Sőt beszéltem a másik apuával és ő is jön be!

Tiszta ideg vagyok!
Ez a gyerek meg nem szól!
Vendég
 


Hali.

Alziza, hát nem tudom, hogy ide szántad-e a fenti hozzászólást, de elolvastam, és nagyon durva, hogy mire vetemedik egy tanár.

Kmammy, érdemben nem tudok nyilatkozni, hogy van-e valami hátránya a gyorsított oltási rendnek, mert Peti az "alap" szerint van beoltva.
Véleményem szerint, ha valami baj lenne vele, nem alkalmaznák. :wink:

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Julcsinak Boldog Születésnapot Kivánunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alziza: Nagyon idegesitö még olvasni is egy ilyen storyt, kitartás :(
A páromnak is elmeséletm,mondta,h ha ilyen lesz, jobban járunk,ha Ö megy be, mert én harciasabb vagyok nála sokkal :P 8)

Mi a Ligetben voltunk, 24 és 25.-én is egyik nap anyóssal másnap apával (apa szombaton vésett az új vezetékeknek helyet a falba,ahová költözünk).

Fanni épp náthás, megyek kúrálni :)

http://fannihermina.blog.babaszoba.hu

Kép
Vendég
 


Sziasztok

Ex
Igen ide szántam,csak a felső pár mondat jött vele véletlenül.

Menyasszon

Elfelejtettem írni,h csütörtökön láttalak a Fressnapfban.
Ill egymás mellett álltunk amikor ki akartunk menni a kasszánál,még a férjemmel beszéltél is.
Csakhogy akkor nem ugrott be honnan ismerlek.Amikor beültünk a kocsiba akkor kapcsoltam :roll:

Na ebéd után megyek a suliba.
Előszőr megkeresem az oszt.főnököt,h ne higgye,h meg akarom kerülni.Aztán jön sanyi bá,majd az igazgatónő.
Amúgy azt elfelejtettem írni,h sanyi bá az ig.helyettes :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Alziza: Emlékszem,azaz arra pontosabban,h eláltuk az utat a babakocsikkal akaratlanul :( Meg szóltam a párodnak,h mi nem állunk sorba, mert azt hittem, Ti igen, és,h ne álljatok át másik kasszához,ha ez hosszabbnak tünik.

Meg a nénire ,aki a barinöm elé ugrott és kipakolt-a barinöm már kipakolt cuccai elé az újonnan nyiló kasszára...

Na ha ö az igazgató helyettes akkor százszor rosszabb- abból a szempontból,h ö mutat példát........................................Elég nagy szégyen ez egy iskolának, ezt tudatosithatod velük bátran.(tudom,h az Ö-t nagybetüvel illenék irni de most ettöl eltekintenék).
Vendég
 


Helló!

Múltkor nem is írtam, hogy pénteken bennem is volt kullancs! Pedig csak oviban, még játszón se voltunk. Vagy írtam? Nem tóm, nem olvasom vissza magam.


Alziza: Még, hogy a gyerekek terrorizálják a tanárokat! Itt is van egy olyan ordíbálós torna tanár, mindig hallgatjuk, mikor kiabál mint egy hülye a kb. 8 éves gyerekekkel, akik szernte lassabban futnak. Ja, 4-re megyek fogorvoshoz, bízom benne, hogy nem gyökérkezelés, megúszom töméssel..... :roll:

Na, nem írok már, mert a fogorvosra készülök, magyarán zabálok...., hogy ne legyek utána tök éhes.... :D

KépKép
KépKép
colett77
 
 


ÁÁÁÁÁÁ!
Beni náthás!Vagyis remélem a náthátólfolyikci-picit az orra,és attólköhög,olyan:nem feljövősen.
Levittem dokihoz, rhinatiolt meg fenistilt irt, de hatásotokra adtam calciumot is!az a baj, hogy még sohasem ivott vizen kivülmást, igy nem akarja meginni,mert édeskés még szúr is!!!Ex! Ti hogy itatjátok?

Ex! Angyal Petike!!!
Pil!!!Valóban nagyon fárasztó a tornára járás,mi heti 5x csináltuk össz 1,5 éven át-hát nem véletlen mondta 2 szakember is, hogy kevesen tartanak ki, mert nem birják a megterhelést, sokan inkább abbahagyják a tornát, mert valóban totál felboritja a család rendjét!DE!!!!!MEGÉRI!!!!!!Tarts ki!!!!!!!
Ami nagyon cukker!!!!!

TJUCA! Nekem hatalmasnak tűnik a pocid,legalább 35-36 hetesnek, ha magamat nézem.Kened? Nehogy kirepedjen-elképesztő méreteket ölthetsz 38 hetesen. Csini leszel akkor is, úgy látom csak a pocid nő!!!!Kitartás! Olyan jó,hogy összejött végre!!!! :lol: !Oriandy, neked sok biztatás ez ügyben!!!!!

Alziza! NNNAAAGGGYOOOON durva a táboros sztorid!!!!!!!Simán megszellőztetném a Blikkben, no és temperamentumomat ismerve leorditanám a tanár fejét! :twisted:

A gyereknap nálunk is fantasztikusan sikerült, :lol: de mg a fotómasinában vannak a képek! :oops:
Tegnap szedtünk bodzát ésmost csináltame gy csomó bodzaszörpöt, tartósitószer és citromsav nélkül, egyszerűt,amit fagyasztani kell csak és isteni finom! :P Kéri valaki a recit a recis topikunkba?

Ja, Oriandy!Köszi a sajt recit,én valóban tejből csinálom.

Gab! Viera! szupi a poncsó!!!!!Vonalzó jó lett.

Rita! Ajándék? A nyaraló foglalaás áll még? Mikor kell végleges időpontot mondani?

Manasszony!Nagyon csini vagi a csajszid!

Iszonyú hőség van,és Beni extra nyűgös, a 2 cicizés megint több lett :roll:

Megugrott a beszéd is:

uhi kiduant( a lufija kidurrant)
anya ebútam(kilépett a a függöny mögül megijesztett,kacagott és anya elbújtam kiálltással jött elő)
mutogat a szemölcsére hogy gobá=bogár

ninát az a nénós autó
sága=sárga

Szóval nagyon dumál,de csajok iszonyú mozgékny, hirtelen, nagy lendületű-komolyan ha nem ülne a könyvei felett és bem aludna ilyen jól azt hinném egyre inkább hiperaktiv.

Annyira kiváncsi leszek mi lesz a bölcsiben.

Fogak:4 rágó kint van, most erőlködik az utolós balalsó szemfoga.
Mondanom sem kell,hogy a térde már tiszta seb!

Gab! Gondoltam Meskére,aminap,mert most kezdi Beni mondani, hogy igy ni, kész,jó, nic kakai=nincs kaki

Na, mentem, jók legyetek.

benianya
ákosbenianya
 
 


Mézgombi!!!!

Julcsinak nagyon boldog szülinapot kivánunk!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Csak gyorsan:

Benianya,
Vagy kalcium, vagy fenistil. A kettőt együtt ne add! Nálunk ezt mondta a doki.

amandi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, mostanában, legalábbis a héten biztos kevesebbet jövök, de olvasok és nézem a csodás képeket.

Zoránkámnak szombaton lesz a ballagása az oviban és állandóan arra kell készülni. 30-án meg megy ORFK versenyre Pestre, ma meg az oviban KRESZ-nap volt, igazi KRESZ pályán, ott voltunk egész nap az ovival, Noémit is vittem kismotorral. Szóval kivagyunk mint a bili.

Fiús anyucik:
Én nagyon megértek mindenkit, aki szerelmetes a kisfiába. Én egyszerűen úgy éreztem ebben a korában Zoránnak, hogy ez nem normális dolog, hogy szerelmes vagyok bele.
De tényleg.

Noémivel más a helyzet. Imádom, szeretem, a leggyönyörűbb a világon (Nekem), de mégis Zorán van az első helyen. Ezt nem tudom megmagyarázni, hogy miért. Talán vele mégiscsak 7 éve vagyunk együtt, talán azért, mert fiús anyuka lettem. Nonónak is mindig inkább barnás cuccokat veszek, persze olyat, amihez megy a rózsaszín is, de inkább vagányabb cuccokban jár, mint szoknyákban. Pedig két farmerszoknyája van, meg vagy 5 db ruhája.
Lehet ,hogy dobok is majd fel képet holnap. Tudom, mindig ígérgetem, csak gyorsan eltelik a nap.

Na menek egy picit, nézem a Bari köztöt, meg visszaolvasok. Aztán még lehet, hogy írok.

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Mivel hétfőn vizsgám volt, így az idei gyereknap annyiból állt, hogy elmentünk a szüleimhez. Zoló nagyizott, kutyázott, unokatesózott, én meg tanultam. De sikerült, úgyhogy mostmár nyugi van jövő februárig! :P :P :P

:P Julcsinak boldog szülinapot kívánunk!!! :P

Ex: Peti képek nagyon jók! Édes a gödröcskéje!!! :P

Pil: Nagyon szuper helyen jártatok! Peti babának jobbulást! Remélem hamar kilábaltok ebből.

Juca: Szép kismama vagy! Tényleg szép nagy a pocakod, és ez még nem a végső mérete!!! Zenélő gyertya: :twisted:

Alziza: Szuper helyen voltatok! Suliügy felháborító!!! :evil: Fejlemények?

Gab: Ez a poncsó is egy remekmű lett!!! :)

Oriandy: Ügyi vagy, csak így tovább!

Wawel: Gratula a kislányhoz!
:D


nancsa
 
 


Sziasztok!

Bocsi, itthon van apánk, ilyenkor keveset jutok ide. Meg annyi a dolgom, hogy el se hiszem.

Franc ezt a meleget! Mi lesz velünk a nyáron?????

Juca! A fura család nálunk se fura! Sajnos...

Alziza! Mi volt a suliban?

Wawel! 1 fiú, 1 lány! Juhé!

Andy! Ügyi vagy, hogy ennyit fogytál! Bébikéhez ezer-millió drukk! (Remélem, a fogyókúra nem kavar bele!)

Era! Odaért a cuccos?

Benianya! De jó, hogy Beni beszéde is így beindult! Biztos édes pofa!

Mesi mostanában olyanokat mond, hogy csak lesek! Most nézi a kedvencét: Epelke!

Megyek, teregetek, mosogatok, főzök, takarítok... Ebben a sorrendben, aztán majd ki tudja, jut-e erőm a takarításra is...

Pusz, sziasztok, bocsi, akinek nem írtam!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Jaj, de hülye vagyok! Mindenkinek nagyon köszi a dícséreteket!

Csajszik! Ez nem igazán babás téma, de némi kis piackutatást végzek! Adjatok légyszi ötletet, mi exkluzív dolgot köthetnék-horgolhatnék, amire esetleg kereslet is lenne!

Ami felmerült bennem: kötött boleró, esetleg horgolt csipke, kis horgolt hajpánt, hűvösebbre kötött fülvédő, kendőcske, horgolt ékszerek, nyaklánc, fülbevaló (erről majd mutatok képet), horgolt kalapka gyerkőcnek, telefontartó, kis horgolt táska, tarisznya, horgolt bikini, kis horgolt virágocskás hajdíszek, esetleg még menyasszonyi kiegészítőnek is, vagy csak sima alkalmi cucchoz?

Egyelőre ezeket találtam, amik szépek, egyediek, viszonylag nem munkaigényesek, csak nem tudom, bárkit is érdekelne-e...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


És aki nem járt a blogomon, annak egy kis vidámság!

[quote]H írta:onnan tudod, hogy 2008-ban élsz?
01. Véletlenül a mikrón ütöd be a PIN-kódodat.
02. Több éve nem pasziánszoztál rendes kártyával.
03. 15 különböző telefonszámod van egy háromtagú családhoz.
04. E-mailt küldesz a melletted ülő embernek.
05. Azt mondod, azért nem tartod a kapcsolatot a régi ismerősökkel, mert nincs meg az e-mail címük.
05. Négy éve ugyanannál az íróasztalnál ülsz, de közben három különböző cégnél dolgoztál.
07. A főnököd nem tudná elvégezni a te munkádat.
08. Felhívod a családot, hogy tudd meg otthon vannak-e, miközben hajtasz be a garázsba.
10. Minden tévéreklám végén szerepel egy internetcím.
11. Ha elmész otthonról a mobiltelefonod nélkül (amit életed első 10, 20 ,30 ,40 évében nem is ismertél), pánikba esel és máris visszamész érte..
12. Reggel az első, hogy bekapcsolod a számítógépet, még mielőtt kimész kávéért a konyhába.
13. Mosolyogsz és bólogatsz miközben ezt olvasod.
14. Még rosszabb: pontosan tudod kinek fogod ezt továbbküldeni.
15. Túl elfoglalt vagy, hogy észre vedd, hogy nincs 9-es a listán.
16. Tényleg megnézted, hogy nincs 9-es a listán.
17. Gondolom az sem tűnt fel hogy két 5 van a listán.
18. Ezt is megnézted, újra......
19. ....és most röhögsz magadon
20. Gondold végig, hogy miért!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Gab, ha visszafogyok a kiinduló súlyomra, akkor egy horgolt bikini rendelés már lesz 8) Mindig is olyat szerettem volna!
Vendég
 


Hali!

Gab!
Köszi, ma ért ide a posta! Nagyon tuti!!
De képzeld el, mi történt. Noémi meglátta és elkezdett ordítani. Nem bírtuk ketten sem ráeröltetni az apjával. Aztán hagytuk.
Délután megint megpróbálkoztam vele, nagynehezen rátuszkoltam, de úgy, hogy majdnem megfulladt a sírástól.
Azért akartam ráadni, hogy lássam, hogy áll rajta, hát annyira kiváncsi voltam már.
Amúgy nem kínoztam volna. Egyébként sem értem mi a baja vele, hát a többi cuccost, amit küldtél, meg bármit veszek neki, állandóan próbálgatja.
Ma is vettem a Zoránnak rövidgatyókat, meg felsőket hozzá és a Noémi azokat próbálgatta. A pulcsikért meg egyenesen odavan. Még ma a 35 fokban is alig bírtam eldugni előle a pulcsiját, hogy azt most nem visszük sehova.
Remélem megszereti őszre. Addig néha megnézzük, próbálgatjuk, stb. Mondtam neki, hogy ilyen van a Dórinak, Kittinek (uncsitesók), őket imádja, gondoltam hátha hatok rá. De annyira ordított, hogy feladtam.
Na, bocsi, ezt lehet, hogy nem kellett volna leírnom, de csak egy sztori.

BIKINIRE ÉN IS VEVŐ VAGYOK!!!

Úgy látom ma nem nagyon írtatok. Úgyhogy nincs mit visszaolvasnom.

Megyek Bari köztöt nézni, meg még itt a neten lógok.

Pussz.

Erika

Kép
viera
 
 


Csajok, végigolvastam, de reagálni nem tudok.

Holnap este indulunk, addig már nem jövök, szóval ne aggódjatok, csak "nyaralunk". :)

Mindenkinek szép hétvégét!!!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Mostanában nem jutok a gép elé, éppen csak átfutlak benneteket. Szeretnék már 8 nappal idősebb lenni és túl lenni a vizsgán. Meg is fogadtam, hogy egy darabig nem tanulok. Jó lenne már néha esténként megnézni egy filmet, vagy kézimunkázni. Nem akarom elkiabálni (kopp-kopp), de amióta Peti nem szopizik (4 hete), átalussza az éjszakát. Igaz az alvásideje összességében rövidebb lett, de ezt nap közben pótolja, amit most a tanulás miatt nem is bánok! Gondolom, ha bölcsis lesz, akkor hamarabb kidől majd esténként. Viszont mivel nem függ tőlem (cicitől) Peti így felváltva alszik, hol velem, hol a férjemmel. De lassan kezdjük az önálló alváshoz szokást is , amint kész lesz a kanapéja! Ja, ma hallottam, de nem hivatalos forrásból, hogy itt nálunk mindenkit felvettek a bölcsibe, mert állítólag lesz még egy csoport, így mindenki belefér. Remélem igaz.
Jövő héten megyek a K and H-s ( a billentyűzetem nem viszi az and jelet) interjúra, teszt írásra, amire még áprilisban jelentkeztem. Közben ma jelentkeztem az OTP-be is, ott csak augusztusban várható! Ha meg lesz a bízim, akkor mehetek a határra. Ott egy rakáson van egy csomó spediciós cég. Annyi hátulütője van, hogy 4 műszakban járnak dolgozni. Éjszaka is kellene. Viszont így Peti meg lenne oldva, mert ha a férjemmel ellentétesen járnák dolgozni, akkor valaki mindig lenne a gyerek mellett, illetve intézhetné a bölcsit. Mi viszont alig találkoznánk. Szóval van hátulütője is!

Wavel!
Gratulálok a kiscsajhoz!!!! :lol: :lol:

Alziza!
Mi volt a suliban?
Nagyon jók a képek!

Pil!
Milyen csini Ami!!!

Oriandy!

Sajnálom, hogy ilyen messzire helyezték a férjed!
Gratulálok a diétához.
Én is nekiláttam 2 és fél hete. Idáig mindig feladtam, illetve rámtört a szénhidráthiány, amit a szoptatásnak tudtam be. Most nem takarózhatom ezzel. 6 kg ment le. Rám jönnek a terhesség előtti cuccaim. Még vagy 12-15 kg-t szeretnék fogyni, és akkor nagyon elgedett lennék!

Julcsika és Peti!
Isten éltessen benneteket Utólag!!!!!!!!!!!!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Ja, még azt akartam írni, hogy Petivel június 13.-ra kaptunk időpontot allergiavizsgálatra. De kész röhej, még nekem kellett könyörögni a beutalóért!

Reni
Kép
prenata
 
 


Dani Manónak nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk!!!!!!!!!!


Kép

Andiék

Kép
Kép
veráska
 
 


Oriandy, Danit Isten éltesse 2. szülinapján!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Dani
Kép


nancsa
 
 


DANI

Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Ma szabin vagyok mert a bölcsiben majális lesz és sütök 2 fajta sütit, vagyis már kész is vagyok vele.

Jó egy kicsit egyedül itthon lenni de nagyon hiányoznak a lányaim. Mondjuk végre üres a szennyes kosár és a szárítón is alig van ruha.

Aliziza!

Ez szörnyű, hogy az embernek ilyen tanárra kell bíznia a gyerekét.
Minek megy az ilyen ember pedagógusak ha utálja gyerekeket.

Minden 2 évesnek boldog szülinapot!

Juca!
Szerintem nagy a hasad, de ez tök normális nekem is nagyobb volt Pannával.

Pil!
Sok erőt kívánok az orvoshoz járáshoz.

Reni!
Nem irigyellek a vizsga miatt, teljesen átérzem a heyzetedet.
Én is felnőtt fejjel tanultam egy gyerek mellett mondjuk én még dolgoztam is mellette.
Megfogadtam, ohgy elég egy diploma és nem akarok többet tanulni, se pénzem, se erőm, se időm nincs már rá.
Pedig a joghoz lenne kedvem.

na megyek alszom egy órácskát.

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok

Suliügy:

Tegnapelőtt bementem.
Úgy gondoltam,h úgy tiszta,ha előszőr az osztályfőnökkel beszélek.Miközben beszéltünk jött a másik tanárnő és bekapcsolódott a beszélgetésbe.

Elmondtam mi a problémám,mit meséltek a gyerekek.

Szerintük ez biztos nem így volt,és higgyem el,h a gyerekek baromi szemtelenek voltak egész héten.És,h sanyi bát ők nem így ismerik,biztosan nagyon ideges volt.

Mondom OK.,de akkor se üsse meg a gyereket sanyi bá.Ha ideges üsse a falat vagy akármit de ne nyúljon a gyerekekhez.

De szerintük ne is beszéljek vele,mert ez esetleg csak kis legyintés volt éső nem szokott ilyet csinálni.
Mondom:vagy nem derült ki eddig.

Aztán itt felsorolták,h miket csináltak a gyerekek és az enyém is.
H van egy kisfiú aki azt csinálja amit alex mond és Alex állítólag uszította őt a verekedésre.Mondom akkor miért kerültek egy szobába?
Meg még egy csomó ilyesmit mondtak amit most le sem írok,mert oldalak telnének be vele.

Na az lett,h míg velük beszéltem sanyibá hazament! :evil:

Gondoltam majd másnap.

Igen ám,de tegnapelőtt este már éreztem,h szarul vagyok,tegnap pedig szinte felkelni sem tudtam,végig hánytam a délelőttöt és görcsölt a gyomrom.Úgylátszik benyltem a vírust.Ma is szarul vagyok,de ha minden igaz én megyek a suliba.

Tegnap estére már a férjem is hányt.

Persze aztán Alexet is kikérdeztem ezekről a dolgokról,természetesen a nagyrészét teljesen másképp meséli.
Na és akkor itt jön az,h kinek hiszel?

Mert ugye a tanár is valszeg rápakol,h éreztesse velem milyen rossz a gyerek. Alex pedig úgy mondja,h jól jöjjön ki belőle.

Pl.a tanár azt mondja,h Alex csúfolta XY-t,de Alex azt mondja,h az a gyerek kezdte.Na?

Nagyon-nagyon nehéz ez!
Vendég
 


Sziasztok!

Dani! Nagyon boldog második szülinapot kívánunk Neked!!!!!!!!!!!!!!!


Alziza! A sulis témán kiakadtam! Remélem, azért lesz alkalmad beszélni a Sanyi-bával is! És gyógyuljatok meg gyorsan!

Ancsi! Juhé! Ügyi vagy! Februárig semmi vizsga? Élvezd ki!

Era! Nonó nem semmi! Néha Mesinek is van ilyen hisztije, múltkor egy kis ruhát akartam rápróbálni, és sikított tőle... Pedig nagyon csini lett volna benne!

Reni! Millió drukk a K-H teszthez! (Nálam se megy az and...) Vagy mondjuk bármelyik meló tök jó lenne, a 4 műszak viszont elég húzós! De biztos abba is bele lehet jönni...

Bocsi, mennem kell, szokásos napi dolgok várnak rám...

Pusszantás!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok,

csak jöttem beköszönteni egy kicsit. Marci még úgy döntött, hogy nem óhajt aludni, viszont szépen játszik magában, úgyhogy írok egy kicsit.

Daninak nagyon boldog 2. szülinapot és sok-sok ajándékot kívánunk!!!

Kiváncsi leszek milyen nyarunk lesz, de ahogy most mutatkozik, igencsak meleg. Mondjuk én nem bánom, imádom, ráadásul mivel Marci korán kelő ma pl. hajnali 5 órakor, ezért időben el tudunk menni sétálni. Most már csak a barátnőmmel nem tudom, hogy tudjuk összeegyeztetni a dolgainkat, mert az ő kislánya viszont fél 9 - 9 körül kel.

Tegnap előkotortam pár tavalyi cuccomat, szerencsére beleférek, ha a hasam alatt húzom össze a cipzárt, úgyhogy talán nem leszek annyira ruci nélkül.

Holnap megyek cukorterhelésre, kiváncsi leszek az eredményre. Majd csak ha meglesz az eredmény akkor megyek el terhesgondozásra, múltkor pont kerültük egymást a dokimmal, máshoz meg nem akartam menni.

Alziza: nagyon jól néz ki a szállás ahol voltatok, de mi pont a tavalyiból tanulva nem akartunk olyan helyre menni, ahol a közelben zeneszó van, mert este 8-kor rázendítettek a panzióban és éjfélig abba sem hagyták, viszont akkor Marci még elég kicsi volt nehéz ügy volt az altatás.
Egyébként ha ilyen szempontokat nem kellene figyelembe vennem akkor én is nagyon élvezném.
Élményfürdőben voltatok??? Csak azért kérdezem, mert nekünk a programunk 80%-a idén nyáron erről fog szólni, de a bivalyrezervátumot én is kinéztem.

Katus: jó, hogy jöttél, néha neked is kell egy kis pihi. Örülök, hogy ilyenkor mindig benézel :) !!!

Juca: csini a pocid, de ezt már megállapítottam a talin is :) !

Reni: én is drukkolok, hogy összejöjjön a meló!!!

Viera: cicikérdés alakul??? Mármint úgy értem, hogy ilyenkor még vándorolnak, nem a végleges a formájuk. Kell menni kontrollra dokihoz??? Ellátnak ilyenkor tanácsokkal??? Bocsi, hogy sok a kérdés, de érdekel.

Gab: nem igazán van ötletem, hogy mire van kereslet, de szerintem a kötött kis nyári szellős gyerekrucikra igen, ami egy kicsit lyukacsos (szóval érted :roll: ) .

Most jött meg az Otthon újság, mindjárt átlapozom. Nagyon szeretem nézegetni, remélem 1-2 éven belül megint kiélhetem az ilyen hajlamaimat. Mármint berendezni egy lakást vagy házat :roll: !

Tényleg Gab, lesz vmi a költözésből???

Wawel: nem valószínű, hogy találkoztunk volna véletlenül, mert mi is és Andyék is csak olyan fél 5 körül mentünk ki, elég meleg volt.
Persze ha előre megbeszéltük volna, akkor minden másképp történik :) . Én is sajnálom, hogy személyesen még nem sikerült találkozni!!!
Gratula a kislánykához!!!
Tényleg Kornél mennyit tud felfogni a kistesó érkezéséből. Én minden nap elmondom Marcinak na meg persze ő is jön, hogy meghallgassa a pocimat, mesimizi, puszilgatja és mondja, hogy cici, memme, baba. Szóval össze tudja kapcsolni a dolgokat.
Majd élesben kiderül, hogy tényleg jól látom-e a dolgokat :P !

Most ennyi voltam, mert közben Marci kidőlt és kihasználom az időt! A többiekkel ellentétben nekem még van 5 vizsgám, bár egyébként is 10 volt :( .
Azért az újságot még megnézem, nekem is jár ennyi.
Ti pihenjetek, ha megtehetitek.

Ja egyébként Marci, most már naponta többször pisil, kakil a bilibe, most már megy neki a kaki mellett az is, hogy azt mondja pisi :) !
Annyira édes, naponta meglep 2-3 új szóval és úgy, hogy elött nem is mondtam neki hasonlót.
Csak egy pl. játszótér mellett van 2 pálya, ahol a golflabdáját szokta pattogtatni. Elkezdett futni a játszótéren és mutogat, hogy pály (ez az új szó) és hogy gogó (golyó = golflabda) :) . Szóval figyel a kis drága.

Na most már tényleg lépek!!!

Puszi

Eni
marcy
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?