Új privát üzeneted érkezett!

Hát meg tudom érteni, hogy fiút szeretne már :roll: :shock: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


10 perc és megyek haza :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


U, csajok!!!
Tök pozi az lh, sőt a 2. erősebb, apával ma voltam a hasamalja is olyan forroságérzet. Szerintetek?
encike 2
 
 

 
 

Encike!
Nagyon drukkolok,hogy össze jöjjön a baba ++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gyöngyszemek:

- Milyen ISDN végberendezése van?
- Nézze, én egy 23 éves szőke nő vagyok, tőlem ilyet ne várjon.

- Itt alul megjelent két emberke ikonban ...
- Igen az az MSN Messenger, az Outlook Express indítja el magától ...
- Tőlem ????

- A megjelenítendő névhez mit írjak?
- A nevét ...
- Amit a Matáv adott nekem?
- Nem ... amita szülei adtak magának ...
WESTEL

- Jó napot kívánok! Mennyibe kerül egy fül-orr-gége szett a Nokiámhoz?

- Kérem, akkor vegyen elő egy papírt és ceruzát, és akkor lediktálom Önnek
...
- Kisfiam, hozd ide ... Nem, ne a tollat, a bácsi ceruzát mondott ...

- Vettem egy telefont 2 éves hűségnyilatkozattal, de sajnos a huségem
tovább tartott, mint a készülék...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


- Le szeretném tiltani az előfizetésemet!
- Ellopták, vagy eltűnt?
- Hát, az úgy történt, hogy a telefon beleesett a mosdóba, mivel vizes
lett kivettem belole a kártyát, szétszedtem a telefont, és kiraktam az
erkélyre száradni. Ezután a kártyát lefújta a szél, és most ezért
szeretném letiltani ...

- Kűggyön má' nekem csörgődallamot!

- Van egy új 3210-esem, a feleségemnek pedig egy féléves 3210-ese. Nem
találom a töltőm, használhatom a feleségemét?

- Jó napot kívánok, XY vagyok. Miben segíthetek?
- A csengohangom állítsa hangosabbra!

- Milyen típusú készüléke van?
- mocarella százhatvanas!

- Itt pecázgatunk a haverokkal, és mindegyik megkapja az SMS-t, csak
én nem. Lehet, hogy amiatt , mert én árnyékban ülök...?
VODAFONE

- Problémám van a készülékkel, stb...
- Milyen típusú készüléke van?
- Hát Vodafone!
- Értem, de a készülék típusára értettem, Motorola, Ericcson, Nokia ..?
- Mondtam, hogy Vodafone! Különben nem magukat hívtam volna.

- Telefonszám után tudakozódnék! Sajnos csak vezetéknevet tudok: Kis ,
egy s-sel...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


- És önök ott bent a központban figyelik, hogy mikor jár le a kártyám?

- Vodafone ügyfélszolgálat, jó napot kívánok, miben segíthetek?
- Maga nem az automata?
- Mit gondol?
. .. -Igen!

- Jó napot, én egy Vidamaxot akarnák főtőteni, de valami keresztet is
kér ami nincs rajta a kártyán, csak a sok szám...
- A kettos kereszt billentyut kell megnyomni, ami a telefonján van ...
- Jaaaa .... de melyik? Ez a hópehely vagy a létra?

- Hallo!
- Parancsoljon!
- Haalooo!
- Én hallom!
- HAAAALLoooooooooo!
- Hall engem?
- Na végre! Kiírja ez a telefon, hogy borítékom van. Mit csináljak ?
- Olvassa el, hogy miről szól!
- Nem szól ez semmit, csak ott figyel ...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Megy nyuszika az erdőben. Siránkozik:-Jaj, nincs pénzem, jaj nincs pénzem...
Találkozik az útja során lombbal. Nyuszi panaszkodik neki is.
-Jaj nincs pénzem, jaj nincs pénzem...
-Nyuszi ne rinyálj, adok én neked pénzt. - mondja lomb.
Nyuszi megörült, hogy most már van pénze, és hogy lomb ilyen jó lomb volt
hozzá. Megy tovább az erdőben és találkozik a macival. Maci kérdi:
-Nyuszi, miért vagy ilyen boldog?
Nyuszi válaszolt:
-Képzeld maci, nem volt pénzem, és lomb adott nekem.
Mire maci:
-Tényleg? és mennyit?
Nyuszi:
-Hát azt nem tudom, még nem volt időm megszámolni, nem tudom mennyi az a
pénz.
Erre maci:
-Hát biztos SZÁZ HA LOMB ATTA!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Vagyok Én is csak a gyerekek mellett nem jut túl sok időm írogatni.
Lányok elég rendesen el vagyok kenődve, azért ennyi idő után már mindig összejött a baba. A harmadik miért ilyen nehéz?
Valószínű hiányos az ilyen féle tapasztalatom, lenne pár kérdésem:
Ha volt dupla csíkos volt a LH tesztem akkor biztos, hogy volt peteérésem?
A hőmérőről már nem tudok mit gondolni egész tegnapig 36,4 fölé nem igen ment tegnap 36,7 ma pedig 36,6 és elvileg holnap jönne meg, de szerintem meg is fog, mert azt már megfigyeltem, pár hónapja, hogy mielőtt megjönne előtte 2 nappal olyan migrénes fejfájásom van, hogy be kell venni gyógyszert. Így ezen tegnap már túl vagayok. :x
Most azon agyalok, hogy lehet, hogy nincs esetleg peteérésem, elmenjek e dokihoz, mit tud csinálni, mit ír fel, egyáltalán mikor mejnek, van e értelme hétfön (mensi alatt) odaloholni? Tud e felírni valamit, hogy esetleg júniusra összejőjjön? Vagy esetleg van e valami homeos szer erre az esetre?
Még azon törpölök olyasmi ok nem lehet e Én LH- vagyok a férjem lh+ vércsoportú, az első lányom lh- a második lh + ugyan kaptam szülés után erre injekciót, de nem e ez kavar be?

Várom véleményeteket!
Szisztok
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Dorka!

Ha nincs meg a hő emekedése,akkor valószínű h nincs péd...erre clostyt szoktak adni.Szerintem kérezdd meg a dokitól!Esetleg csinál hormonvizsgálatot és abból kiderül!

annus11
 
 


Huncutka!

Neked akkor volt a pé amikro mondtuk...ez egyértelmű!Remélem összehoztátok!!!

Enci!
Neked meg szerintem most lesz a péd!Szóval akcióra fel!

Na marha jó volt a balcsin!Vannak fenn képeink,de én csak 1en avgyok rajta...majd holnap kérek a többiektől!www.zanka.annus.fotoalbum.hu

annus11
 
 


Sziasztok!


Annus függetlenűl attól, nincs pete érés hogy az LH teszt dupla
csíkos volt, volt valami véres folyás is akkor?

Visszaolvasva az előző írásom Rh+, RH- lett volna a vércsoport összeférhetetlenségre gondoltam

Üdv
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Hát jó kérdés....az lh teszt ugye egy hormont mutat.....De én a hőmérsékletet nézném inkább.Az a biztos!A peteérés után meg kell emelkednie a hőnek!Ez jelzi h megnőtt a pé utáni ösztrogén.Szóval csak az lht nézni....nem 100%os!Vezeted vhol a görbédet?

annus11
 
 


Sajna az inekciót nem tudom...de nem hiszem h ez zavarna be a pébe...

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus: Hőgörbét a füzetembe és a ciklus.hu vezetek, de hát nem igazán pontos, mert volt nap mikor nem mértem, mert nem voltunk itthon, bár szerintem pont azok a napok hiányoznak. Hát nem tudom...Ezt a gyógyszert amit írtál mikor kell elkezdeni szedni?

Sziasztok!
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!
Hétvégén mi is buliztunk, nagyon el is fáradtam.

Ezt az lh-s dolog nekem is érdekes. Már 2 napja iszonyu erős 2 csikos. Remélem jo időben voltunk együtt, de a ciklus 3 nappal ezelőtt tett be vonalat, amit tegnap ki is törölt. Vajon miért????
A hő szerintem türhető az előző hotol sokkal jobb.

Annus!
Még nem ketdtem el a palástot, szerinted még ne igyam akkor? De most a málnát se iszom. Inkább a palástra hajtok most. Ha terhes lennék kell vmilyen gyogyot szedni, hogy ne menjen el megint a baba?
encike 2
 
 


Viccek:

Öreg székely ül a vonaton, belibeg a kocsiba egy hölgyike, intenzív
> illatfelhőt húzva maga után. Meg is kérdezi az öreg, hogy mi ez az illat.
> Mire a hölgy:
> - Le fragrance II. a Diortól, Párizsból 50 ml 29.800 Ft.
> Hümmög az öreg, erre nem lehet mit mondani, majd pár perc múlva enyhén
> oldalra dőlve elereszt egy kb 20 másodperces, lapos pukit.
> A hölgynek könnybe lábad a szeme, enyhén kiakadva kérdezi:
> - Jézusom, mi ez a szag?
> Mire az öreg:
> - Tarkabab, Érmihályfalváról, a Józsitól, fél kiló 180 Ft. ..
>
>
> - Idesapám! Látott már parabola antennát?
> - Hogyne, még ettem is.
> - De idesapám, az fémbűl van.
> - Hát, akkor csak láttam.
>
> Székely gyerek apjához:
> - Há édesapám! Még nem vett alsógatyát?
> - Honnan tudod fiam?
> - Há mer felsőt se vett

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Favágás
> Öreg székely meg a fia fát vágnak.

> A fiú odasuhint, hát véletlenül levágja az apja lábát.
> Erre az öreg:
> - Áron, még egy ilyen és seggbe rúglak!!!


> Vita
> A székely bácsi összeveszik az asszonnyal.
> Dühösen kimegy a házból és becsapja az ajtót. 17 év múlva visszamegy.
> Kérdi az asszony:
> - Hol voltál?
> Mire a székely:
> - Kinn!
>

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Most nézem a ciklusom csak visszatette. Már nem értek semmit.
encike 2
 
 


Egy székely és a fia elmennek a Hargitára medvére vadászni. Néhány óra
> múlva találnak is egyet, az öreg pedig gyorsan le is lövi. Nagy nehezen
> felrakják a szekérre, majd hazaindulnak.
> Útközben az öreg megszomjazik, és bemegy egy útszéli kocsmába inni, a
> szekeret pedig a fiúra bízza. Eltelik 1/4 óra, az öreg kijön, látja, hogy
> a medve sehol. Kérdi a fiát:
> - Hol van a medve?
> - Milyen medve?
> - Fiam, kimentünk a hargitára.
> - Így volt édesapám.
> - Lőttem egy nagy barnamedvét.
> - Igen, így volt.
> - Feltettük a kocsira.
> - Hát persze, édesapám.
> - Elindultunk hazafelé.
> - Igen, édesapám.
> - Én bementem a kocsmába inni.
> - Így volt.
> - Kijöttem, és a medve nem volt sehol.
> - Igen, így volt.
> - Na akkor hol a medve?
> - Milyen medve?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Látom megint vicces kedvedben vagy!Nagyon jók!!!! :wink: Neked hogy telt a hétvége?

Enci!
Még ne idd a palástot!Tuti h nem volt még péd,vagyis nem a 8.napon...szerintem ez nem is lehetséges,hiszen idő kell h megérjen a pete...én inkább arra gondolok h a napokban lesz a pé!Amíg tartósan nincs fenn a hőd,addigvárjunk a teával.

Dorka!
Ezt a gyógyszert a ciklsu elején kell szedni,5 napig.Általában a 2-3.naptól,de van h csak az 5.től.Ezt doki írja fel,illetve ő mondja meg mikor mennyit.Attól függően h mi a bibi!És a ciklsu.hun rak be vhova függőleges vonalat?Esetleg nem tudnád a linket betenni,mert így nehéz nyilatkozni!Az nem baj ha pár nap hiányzik,a lényeg úgy is látszik!

annus11
 
 


Halihó!
Tegnap kerti party volt délutántól... nagyon jó volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Zaba, tollas, dumcsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Annus raktam fel hőgörbét, talán mész belőle valamire.
Szia
Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Köszi Annus!
Még nem teázom.
encike 2
 
 


1. Sárgatest-elégtelenség: Ha a sárgatest a ciklus során nem termel elég progeszteront, a méhnyálkahártya nem tud felkészülni a megtermékenyített petesejt befogadására. A progeszteron a 6. hét végéig csak a petefészkekben, a 10. héttol túlnyomórészt a méhlepényben termelodik. A 6. és 10. hét között, sárgatest-elégtelenség esetén, jellemzoen a 9. hét körül a petefészek már, a lepény még nem termel elég sárgatesthormont. Ezt nevezik az ún. lutoplacentáris shift idoszakának. A következmény a magzat elhalása, a vetélés megkésése (missed abortion). Ebben az esetben a következo terhességet csak orvosi kezeléssel jól elokészített, szabályos ciklusok alatt szabad vállalni.

Az ovulációs zavarok tulajdonképpen gyűjtőfogalom, amely magában foglalja a petesejt-kilökődés után létrejött sárgatest működésének rendellenességét is. Mindezen problémát megszüntetendő, a ciklus 2. felében progeszterontartalmú készítményeket alkalmazhatunk pl. a korábban említett terápiát követően, vagy ismeretlen eredetű meddőségben. A legmodernebb készítmények hüvelyi bevitelre alkalmasak, így a máj megkerülésével, mellékhatás nélkül szívódnak fel és direkt úton kötődnek a méh nyálkahártyájához: alacsonyabb vérkoncentráció mellett magasabb terhességi rátát érhetünk el és csökkenthetjük a vetélések előfordulási gyakoriságát.
encike 2
 
 


Miután megérkezett a méhbe, a blastocista 3-4 napig tovább fejlődik, aztán hozzá tapad a méh falához. Ez kb. egy héttel a petesejt megtermékenyítése után kezdődik, s további egy héten belül a blasticista teljesen beássa magát a méh belső felszínének tápláló szövetébe (az endometriumba).
A blastocista méhfalba merülésének ezt az egész folyamatát beágyazódásnak nevezik, s ez hozza létre a terhességet.
A beágyazódás csak bizonyos feltételek esetén történhet meg. Ha például a zigóta még blastocistává fejlődése előtt ér a méhbe, akkor nem tud beágyazódni, s így terhesség sem következhet be. Hasonló a helyzet, ha a méhfal nem készült fel a blastocista fogadására. A sejtcsomó mindkét esetben elhal és szétesik.
Néhány ritka esetben a blastocista nem a méhfalhoz tapad, hanem a petevezetékhez vagy máshová a méhen kívül, a hasüregbe. Az ilyen, un. ectopikus terhességből nem születhet élő gyermek, s a nőre nézve is veszélyes. Ezért az ectopikus (görögül ec=kívül; topos=hely), vagyis méhen kívüli terhességeket műtétileg meg kell szakítani
encike 2
 
 


Dorka!

AHa,jó lenne tudni azt apár napot is...Gyanus az a 18.nap környéke....de ha ott még lefelé ment megint,akkor nem volt pé.Hány naposak a ciklusaid?Mikor kéne megjönnie?

annus11
 
 


1- 4. hét

Peteérés

A terhesség átlagosan 40 hétig tart, idejét az utolsó menstruáció első napjától számítjuk. A várva várt kisbaba élete azonban csak két héttel később, a megtermékenyülés pillanatában kezdődik. A menstruációs ciklus 14. napja körül az egyik petefészekből egy érett petesejt szabadul ki, és ezzel lehetővé válik a megtermékenyülés. A petevezeték végén lévő nyúlványok elkapják a petesejtet, és beterelik a petevezetékbe. A pete 24 óráig él, és ha nem termékenyül meg, a következő menstruációkor a méhnyálkahártyával együtt a hüvelyen át távozik. Az orgazmus során a férfi 200-400 millió ondósejtet lövell a nő hüvelyébe. Ezek egy része kifolyik, de egy részük átúszik a méhnyak nyákján. A méhnyak elvékonyodik és rugalmassá válik a tüszőrepedés idején. A spermiumok a méhen keresztül a petevezetékbe jutnak. Ha a tüszőrepedés még nem következett be, a spermium 48 óráig marad termékenyítőképes a petevezetékben.

A megtermékenyítés

Az ondó egyik összetevője feloldja a petesejt külső burkát, így egy spermium behatolhat. Ha ez megtörtént, több spermium már nem juthat be. A sikeres ondósejt farka leválik és a feje elkezd duzzadni, összeolvad a petesejttel, s így egy sejtté válnak. A sejt szinte azonnal osztódni kezd, miközben a petevezeték a méh felé halad. A megtermékenyülés utáni kb. negyedik napon a megtermékenyített petesejt eléri a méh üregét. Ekkora kb. 100 sejtből álló gömbbé válik, amelynek közepén folyadékkal telt üreg van, de az egész még olyan kicsi, hogy szabad szemmel nem látható. A következő néhány napon át ez a gömb a méhüregben lebeg.

Beágyazódás

A megtermékenyült petesejt kb. a 3. hét végére befúrja magát a méh vastag, puha nyálkahártyájába. Ez a folyamat a beágyazódás. Amikor a pete biztosan hozzátapadt a méh nyálkahártyájához, a fogamzás teljessé vált. Az embrió külső sejtjeinek szivacsszerű nyúlványai befúródnak a nyálkahártyába, és összekapcsolódnak az anyai vérerekkel. Ebből alakul ki később a méhlepény. A külső sejtek másik részéből a köldökzsinór és a magzatot védő burkok alakulnak ki. A belső sejtek 3 rétegre oszlanak, ezekből fejlődnek ki a magzat testének különböző részei.

A baba még mindig csak egy kis pötty, kb. 0,5 mm. Ha ebben az időszakban kettéosztódik a csírasejt, egypetéjű ikerpár lesz belőle.

A beágyazódás hatalmas hormonális változással jár. Sok kismama leküzdhetetlen álmosságot érez a következő hetekben, és ekkor jelentkezik az első hányinger, émelygés, fejfájás is. A tünetek kellemetlenek, de a kis életkezdemény védelmét szolgálják. Engedjen nyugodtan a késztetésnek, a ha teheti, aludjon egyet
encike 2
 
 


Ezeket egy másik topikbol másoltam át.
Bocsi, ha hosszura sikeredett!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Annus elvileg 26-án jön meg...A 18. nap az május 14-15.-e felé volt, akkor voltak olyan tüneteim mikor pete érés lehetett, véres átlátsz kocsonyás valami folyás, meg egy kicsit fájt a hasam. Pont el voltun utazva vikendelni az ügy érdekében...

Így paszz....
Majd holnap okosabbak leszünk.
Ha megjön akkor is menjek el dokihoz? Fog felírni gyógyszert, vagy el kezd hónapokig vizsgálódni?
Mire számítsak?

Dorka2

Kép
Kép
dorka2
 
 


Dorka!

Akkor lehet h 18.nap környékén megvolt a pé...

Mióta próbálkoztok a babával?Lehet h nincs semmi baj a ciklusoddal.Kicsit furi h a hőd nem lett vmi magas,de egyébként oké.Nekem a doki rögtön felírta a clostyt,majd abban a hónapban 4szer voltam vérvételen!Köv hónapban megvolt az eredmény,minde rendben volt nálam.A clostyt viszont szedem.De nekem bonyolult az előzmény....
(Röviden: volt egy vetélésem,utána 93 napig nem jött meg,az akkori dokim pedig nem is indította el.Aztán volt egy 42 napos ciklusom,dokit váltottam és ő ezek alapján írta fel a clostyt.Amióta szedem volt egy 31 és egy 35 napos ciklusom.Ja és fogamzásgátlót szedtem pár évig,a doki szerint a leállás kavart be kicsit a hormonokba....)

Ha jó dokid van,esetleg telón is érdeklődhetnél,vagy mondhatnád neki az aggodalmad.Hónapikog vizsgálni nem igen tud...először a hormonokat szokták nézni,meg a kiskatonákat.Ha itt minden oké és mégse jön össze pár hónapon belül,akkor jön a köv vizsgálat.Nekem is van még ez a hónap,meg a következő.Ha nem jön össze akkor megyek átjárhatóságira,bár a dokim szerint nem ott a baj...szóval amjd kiderül

annus11
 
 


Ja mégegy!

Mivel van 2 gyereked,így lehet megkapod h nincs semmi baj nálad,hiszen ott a 2 gyerek!!!!Ezt előszeretettel mondogatják ilyenkor,emiatt van aki a 3-4.gyerekre éveket vár...De ha fél éven belül nem jön össze,akkor érdemes elmenned!!!!És ne hagyd h lerázzon a doki!

annus11
 
 


Jó reggelt!
Megint vége a hétvégének:((((
:cry:
És fájnak a melleim is. :cry:
Ebből piri lesz :cry:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Igazatok volt, a fertysen csalnom kellett, levittem a pé-nél 1 tizedet a hőm, hogy betegye a függőlegest. :wink:
Dorka! Én azonos cipőben járok veled, a fiaim adott hónapban összejöttek, a kislány november óta nem akar. :cry:
Dokihoz nem igen akarok menni, mert jobb lenne nem hormonokkal csak homeopátiás szerekkel, de lehet, hogy mégis doki lesz a vége.

Olyan szomorú vagyok :cry: Képzeljétek reggel gondoltam nem bírom tovább megnézem hogy mit produkál a hcg teszt és közben a fürdőben rakosgattam az lh teszteket is. Aztán már sok volt az lh a kicsi helyen és az utolsó darab összeért a hcg-vel. És fogmosi után nézek rájuk és halvány kétcsíkos a hcg. Fülig ért a szám, aztán, hogy nézegettem, csodálgattam rájöttem, hogy az a fele ahol összeért sokkal erősebb, melléraktam a csík alatt is és ott is lett egy halvány csík :cry:
Szóval hamis tesztet gyártottam, azért csináltam persze akkor már a második pisiből még 1-et, de az már negatív volt:(((((((( :cry: :( :cry:
Hát így kezdem a hetet.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!
:( :(

Azért én azt jaavsolnám h menj dokihoz.Egyrészt rövid a lutelis fázisod....és ha nem sikerült homeós szerekkel helyretenni eddig,akkor ezután se fog sikerülni.Akár már az első hónapban is látszódnia kéne a hatásának!Ha nincs,akkor felesleges szedni,hiszen nem használ.
Én se vagyok a gyógyszerek híve,de hát muszály...ez van,ha az ember szervezete nem műkszik jól vmi miatt,kell a rásegítés.
Azért is javaslom a dokit,mert november óta már eltelt jópár hónap...minnél tovább halogatod,annál később jön majd a baba!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!
Huncutka!
Hallgass Annus doktor nénire!!! MEnj el dokihoz!!!!

Annus!
Rendelési idő mikor van :wink: :lol: 8)

NEkem az előbb olyan tojim volt, hogy csak na :!: :!: :!: :!: :!: Bezzeg tegnap este nem volt ilyenem, csak krémes :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

24 órán át rendelek :wink: Ha jó a nyálka,akkor hajrá!!!Apcidra fel!Szerintem 1-2 nap és meglesz a pé!Lehet holnap is jó lesz a nyálka!!!!

Egyébként tényleg ki szoktam írni msnre h Dr Annus rendel...Minden téren adok tanácsokat,már amiből tudok :lol: Vhogy mindenki nekem önti ki a szivét,de ez tök jó érzés!

annus11
 
 


Na ma felment a hőm 36,8-ra ez jo? Tegnap apciztam, hátha jok még a katonái vmire. De viszont ne nagyon vagyok tojcsis. Ez baj?
encike 2
 
 


Encike!
Szerintem tegnapelött volt a péd!
Lányok segítsetek!
Fogalomzavarom van.
Most fullpozitív lh-nál van pé ugye?
És nem a tüszőrepedésnél. vagy tévedek?
Nem mindegy, hogy a dpot mitől számítjuk? Nem a tesztés a hőtől? ha megnézitek nálam a vér miatt tuti a töszőrepi, de annak már az első dpos napnak kellene lenni nem? Mert ugye a szakkönyvek azt írják, hogy az első negatív napon van a tüszőrepi nem????

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Na mi a helyzet? Bombariadó a topikban?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Csinálom szép szorgalmasan az lh-kat és a 17.cn-os a leges-leges-legerősebb. Lh szerint akkor van szerintem tüszörepi, mikor sok pozi után van az első nega teszted. Innentől kell inni a palástot is. Nekem igy mondták, de ,ha hőt nézed, akkor ebben Annus a felkészült nekem is ő segit.

Most olyan érzésem van, mintha fel lennék puffadva és érzem, hogy mozog bent vmi/vki. Mi lehet ez? Még a gatyám is kigomboltam.

Szerintetek az ezüstkolloidit lehet terhesség alatt szedni?
encike 2
 
 


Huncutka!
Az lh-hoz nem értek.Azt tudom hogy ha a 19-én volt a pé,akkor 20-án van az első dpo!!!Tehát ma vagy a 7.dpon,már ihatod a palástot bőven!

Enci!
Hát még annyira nem egyértelmű a péd,de gyanus a 16-17.cn.Akkor milyen volt a nyálka?Neked mindig szokott lenni tojcsli?Mert pl nekem nem,csak jó kis széthúzható krémes.

annus11
 
 


Huncutka!
NEkem az orvosom azt mondta, hogy a pozitív lh teszt után 24-36 óra múlva van a pé. Sajna a többihez nem értek :oops: :oops: :oops:

Doktor Annus!
Köszönjük a nép nevében, hoagy rendelsz és vagy nekünk :wink: :lol: 8)

Encike!
Ilyen furikis bugyborékoló érzés vvan a pocidban? Ilyen nekem is volt....de nekem pé előtt :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu! :lol: :lol: :lol:

Kép

Aztán holnap ügyi legyél az átjárhatóságin.Részletes beszámolót kérünk ám!!!Ja kérdezd meg esetleg h milyen vastag a nyálkahártya és lát e szép tüszőt!

annus11
 
 


Zsu!
Gondolunk rád! Hány órára mész?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Annus!
Hát tojcsi olyan szokott lenni, mint mikor apci kifolyik és olyan csuszos. Bocs a fogalmazásért,.
De még olyat nem érzek, viszont forroságot érzek a hasmnál. Szerintem pé lehet.
17. cn-on volt a legerősebb 2. csik. Még teát nem iszok.
encike 2
 
 


Lányok nekem a fertys szorakozik! Mindig azt írja, hogy lejárt a próbaidő, vegyem meg az eredetit, meg ad még 4 nap próbaidőt, most meg azt, hogy már csak két napig próbálhatom, de múltkor már volt ilyen egyszer, hogy nem engedett rá, akkor új jelszót kellett kérnem. Nálatok is van ilyen?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!
Nekem Fertym nem szarakodik, ilyet még sosem csinált :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

10-re megyek és utána jöhetek is haza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annus doki!
MEgkérdezem, és részletes beszámolót írok, mihelyt tudok ülni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Huncutka!

Ilyet még én se hallottam....nekem minden oké a fertyvel.

Enci!
Hát nem tudok mást mondani hogy várni kell pár napot,és kiderül h mikor lehetett a péd.Sajnos ez a hőmérőzés csak utólag ad ki bármit is...

Zsu!
Oké!!!!Várunk vissza és mennek a drukkok is++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


Annus!
4. napja erős 2 csikos az lh-m. A hőm ma 36,7. Mikor ihatom a palástot?
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?