Új privát üzeneted érkezett!

Laptető :D :D :D
szmet
 
 


Szmet!

Szerintem olyan 20 percet alhattam, nem sokkal azelőtt ébredtem, hogy az utánam következőt kitolták.
Pasi nem jöhetett be, de a biológusok szóltak neki, hogy 13 sejt lett és jól vagyok. Tényleg nagyon rendes volt mindenki.

És a lényeg: EDDIG 6 INDULT BE!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


vanda!
azt a mindenit!tök jó!13 sejt az nagyon szép!és,hogy 6 beindult...pláne jó!hajrá ikerterhesség!örülök,hogy jól vagy!beülti mikor lesz?szombat-vasárnap?pihengess! :D :wink: :D

Kép
timé&tati
 
 

 
 

árnika!
köszi a seggbe-billentést....hipp-hopp ideért! :wink: csak tudod nem mer az ember örülni,míg semmi sem biztos.majd kiderül.és szombaton a neten leszek,hogy dumcsizzunk végre egy jót! :wink: akkor délelőtt! :D pusszancs!

ani!annyira édesek a babáid!lehetne őket cirógatni az biztos.annyira édesek! :D

mazsi!milyen édes a párod!várja nagyon az ő kis ficistáját!remélem jössz te is a talira ,mert szeretnélek látni,milyen vagy pocakosan.biztosan jól áll neked! :wink:

csajok!és pasi!tényleg jó lenne összehozni a találkozót!annyira jó lenne!és ahogy árnika mondja:sok pocaksimi szerencsét hoz.na meg a sok zabálni való baba,nem utolsó szempont!sőt...nekem az első! :wink: :D :wink:

Kép
timé&tati
 
 


hello!

vanda! orulok hogy jobban vagy, igazad van a Kaaliba nagyon rendesek es szepen banak az emberrel, nem tudom nalatok hogy van, de Ro-ban kesz katasztrofa ha el kel altatni az embert, ha 2 napig is hanyik nem csinalnak semmit, nagyon el vanak masal foglalva, amig nem dugsz valami penzt a zsebukbe, szegyelni valo....

pasi! neked gratulalok hogy 6 sejtecske be indult, latod vanak ott ugyes katonak is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

szmet! remelem minden rendben lesz es sikerulni fog az inszem, de ha nem, amit vanda ajanlot hogy mondani kel altatas elot szerintem nagyon jo, de szurkolok a mostanira

kjaja! meg esik, lehet en is el neztem, mert valami 9000 volt eszembe, de a lenyeg az hogy akkor is draga, de muszalj, pihiz a hatvegen es sok sikert hetfon ++++++

timi! orulok hogy buzditod az emberek talizni, en adok boven pocakot simizni, en is valamikor feszt simiztem es be jot vegulis, dumcsizatok meg hogy junius 1 es 5 kozt mikor jo nektek egy delutan

en majd be nezegetek vasarnapig, lehet nem irok, de figyelek, majd kb a jovo penteken haza kerulunk es akor kozelebb leszek a gephez

puszi mindenkinek! es sok baba hirrol akarok olvasni :wink:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Timi!

B.B. azt mondta, meg szeretné várni a transzferrel az 5. napot. Nem is bánom, legalább kicsit helyrerázódok.
A tali szerintem is jó ötlet, ennék már valami finom sütit! :lol:
vovanda
 
 


Na ez tetszik nekem Debrecenbe hogy ott olyan rendes mindenki. Bárcsak ár ott lehetnék én is a műtőbe. :D :D
Miskolcon olyan flegmák hogy az csak ne még köszönni se köszönnek. Jó mi? Már ideges vagyok hogy mi lesz ma, de hála semmi de semmi fájdalmam sincs.
szmet
 
 


Pasi, még hogy talán lesz annyi kisfickó.... Ezt írtad. És tessék, 6 beindult! Ez szuper! Ügyik voltatok!
Vanda, pihengess! Hogyhogy 5. napon lesz ET? Drukk++++++++++

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!

Nem kérdeztem rá, elég kába voltam még. B. annyit mondott, hogy jobb, ha többnaposak meg nekem se árt, ha kicsit összeszedem magam. Mégiscsak 13-szor szúrt meg, elég rendesen érzem még mindig.
vovanda
 
 


sziasztok!

szmet, kjaja: drukk nektek.

lányok: fórumtali: az valami olyasmi, hogy sok nő, sok baba és 1szálpasi? és mindenki az 1szálpasit (meg néha kicsit a babákat) kényezteti? benne vagyok:D:P

móni, mazsi: a 13-hoz képest a 6 nem olyan nagyon túl jó eredmény....vagy lehet, hogy csak az a baj, hogy valami javulást vártam az előzőhöz képest, és semmi? eleve úgy indultam neki (az előzőből okulva), hogy kétszer "produkáltam"...
1szálpasi
 
 


pasi! na ne elvezd anyira a talit, ott lesz a ferjem is, ugy hogy fele-fele, vagy ha meg jon valaki masnak is a ferje meg kevesebek lesznek a kenyezteto nok szama :lol: :wink:

ami a 6-os szamot ileti, nem minden tuszo amit ki szedtek vandabol 100% jo, van amelyk nem teljesen fejledt es nem tud osztodni, ugy hogy ved pozitivnak a 6-os szamot, mikor en csinaltam az inszemet, volt egy no akinek mar tettek visza az embriket es 18 tuszobol 5 embri lett es a ferjenek 100% volt az eredmenye (a nocinek voltak el kotve a vezetekei), ugy hogy szerintem ugyi voltal :wink: de persze ne feleycsuk el vandat sem, o is remekul produkalt :wink:

mazsi! te mar erzed a picit? a dokinom azt mondta hogy mar 18-ik hettol lehet erezni, de sokan az elso terhesegnel kesob veszik eszre a pici mocorgasat :?:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Pasi!

Köszi a drukkokat! Én is drukkolok nektek, hogy összejöjjön a várva várt baba!

Ügyesek lesztek ti is!

Jó hétvégét mindenkinek!
kjaja
 
 


Móni, már a védőnő is kérdezte nem rég, hogy mikor éreztem először magzatmozgást, én meg néztem bambán és rémülten, hogy én még nem... Aztán a 19. hétbe lépve, elkezdett érezhetően mocorogni! Olyan jó érzés! Szerintem 1-2 héten belül te is fogod érezni:wink:

Kép
mazsi02
 
 


2 tüszőm van 12.13mm esek. a bal oldali bevérzett tüszőm mérete pedig csökkent.
szmet
 
 


Szmet!
Hajrá! Ez így egész jól hangzik.

Pocakosok: akkor sem vagytok elkésve, ha "csak" a 20. hét (tehát félidő környékén) érzitek a magzatmozgást. Van aki hamarabb érzi, van, aki később. Semmit nem jelent.
vovanda
 
 


Sziasztok

Vanda itt is drukk továbbra is. :) A blaszto kérdés nem semmi. Én ezen már sokat gondolkoztam. Egyszer átbeszéltük is B.B.-vel róla. Sokszor hallani róla hogy ők esélyesebbek ha eljutnak addig. Akkor nekem a doki azt mondta hogy kb. ugyanannyi esélye van, mint a 3 naposnak. Az már más kérdés hogy ami nem tud eljutni odáig az vajon, a pociban esélyesebb-e?!
Vanda ti mennyire beszéltetek részletes erről?

Pasi ügyes voltál, jó lenne már ezt a pesszimizmust és parát kitörölni :D
Temiattad elfelejtettem a talinkon a sütit. :?
Pasi amikor az ominózus vidámparkos sztori volt, akkor Apa azt is közölte hogyha vkit sokáig centrifugálnak, akkor utána már kitudja merre kell menni, no és ami a lényeg , mit kell csinálni! :lol: :wink:

Móni amit a tüszikről mondtál: Amikor punkció van leszivják tüsziket, akkor elöszőr megnézik őket, hogy van-e benne petesejt és osztályozzák őket fejlettség szerint. Ezt a számot is mondják.
Ehhez is kell egy adag szerencse. Mert hiába a tüszi ha üres.
Nekem amikor 19db szívtak le féltem hogy nagyon sok és így nem lesznek fejlettek, de hálisten 18db rendbe volt. (igaz így sem sikerült)
Neked jun 1-5 közt bármikor jó?

Timi , leszek :D

Kjaja mostmár rajtad is a világ szeme, ügyi légy! Drukk

vmit akartam még írni de elfelejtettem, hiányzik nagyon Apa :( és nincs itt hogy jelenlétével megnyugtasson, pedig nagyon szükségem lenne rá most, hogy érdemes...... :cry:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Erről nem nagyon beszéltünk, szerintem B.B. látta, hogy iszonyatosan kivagyok és próbálta minél rövidebbre fogni a dolgot. Akkor már nagyon vágytam a saját ágyikómba... :oops:
vovanda
 
 


nincs kaka semmi....se pesszimizmus, se para....
és nem arról volt szó, hogy te sütsz?:D miattam elfelejteni???? kizárt:-)
1szálpasi
 
 


Hali!

Vanda ügyes csaj vagy drukk a sejtecskéknek!!!!
Pasi csak így tovább semmi kaki semmi para!
:) :wink:

Árnika mikor lesz ismét apa?? nagyon tudnak hiányozni :cry:
Ne szomorkodj a talit összehozzuk! :wink:
(ha esetleg vki ráér hétfőn délelőtt klinikázunk)
Következő alkalom a talira nekünk kb két hét,de ha kértem időpontot a dokihoz közlöm veletek!
egy éve volt egy nagy topiktali és ott akik rég vártak babára mind babásodtak :wink: :wink: :wink: :wink:

Szmet Kjaja nektek is minden jót!!!!!

Ani remélem hogy még nem rontottunk,semmit!
Vanda köszi a cikkeket!! Hasznosak, ezek a picik még nagyon akarnak minket,nevelni később lehet,most szeretni kell..

A feltett képek szépek!!!!

vidám hétvégét
Vendég
 


hello!
szerencsesen meg erkeztunk!

arnika! koszi a kiigazitast, en csak godoltam..., de azert nem tevedtem oljan sokat :roll: :?:
igen nekunk jo junius 1-tol 5-ig, szavazatok ti hogy meljk nap, ha lehet deluan, gondolom suli meg munka miatt, kinek mi van... ti egyesitcsetek a heten es nekunk ok lesz

vanda! nem izgulok, de azert mar szeretnem erezni a piciket, a ferjem is feszt tarcsa a kezet a pocimon hatha lesz valami rukapalas, de majd el jon ennek is az ideje

na puszi mindenkinet es millio drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

mi lepunk egy kicsit ketesbe, majd penteken jelentkezem :lol: :lol: :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Hívtak ma a Kaáliból, az mebrikékkel minden rendben. És várunk, hétfőn vagy kedden transzfer.
vovanda
 
 


Sziasztok

Vanda ügyesek a kicsikéitek, drukk :)

Kincs én hétfőn olyan szivesen taliztam volna veletek, de suli :(
De azért remélem talira megpróbáltok jönni. Nagyon telik idő, már 1hónapos kiskincs :)
No és a talira vonatkozó mondatod is tetszik, ugyhogy én tuti megyek. :lol:

Móni kellemes időtöltést nektek Négyen! :)

Szerintem talin mindenki gondolkozzon lassan, nekem csak egy kérésem van, hogyha az időpontot nem is, de a helyszint csak priviben beszéljük meg :roll:

Apa talán ma este hazajön, de sajnos beteg lett míg odavolt :( plusz a tesco parkolójában nekitolattak a kocsinknak. A férfival semmi gond nem volt, de egy öregasszonynak álcázott ˝karosszérialakatossal ˝sikerült összevesznem. :evil: Nagyon felhúztam magam.
Nem tudom milyen világban élünk, ha már nem csak a fiatalok, de idősek sem tisztelik más tulajdonát.

szép hétvégét mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szerintetek az baj ha két órával hamarabb adom be a gonalt mint szoktam.?
szmet
 
 


Árnika!

Tali szempontjából nekem két kikötésem van: az egyik, hogy ne kedd vagy csütörtök legyen (Pasi akkor megy a kislányához) és a Kismandulába nem vagyok hajlandó betenni a lábam. Egyébként bármi szóba jöhet. :D
vovanda
 
 


Vanda
Nagy drukk!!!!!
Vendég
 


sziasztok!

vanda!ez tök jó!mármint,hogy minden oké és hogy az 5.napon lesz az et.hiper-szuper megadrukkkkkkkkkk!!!!!!!minden rendben lesz.ja és a kismandulába én sem szeretnék menni...nem szeretem azt a helyet.na mindegy.szerintem máshol is tudunk talizni...igaz csajok? :wink:

árnika! :( nem voltál tegnap!pedig vártalak.egyetlen egy félórára mentem el a géptől.de hűségesen vártalak végig.na mindegy.majd legközelebb!remélem apa épségben hazaért...remélem jól vagy?!a dokinőt meg még megbeszéljük,mert még mindig nem jött meg.még várok egy hetet és tesztelek.majd eldől.de mindenképpen megyek veled a dokinőhöz,ha így,ha úgy... :wink: majd írj!puszi! :D

kincs!én is szívesen mentem volna megnézni téged és kiskincset,de holnap hivatalos helyre kell mennem.egész nap ott fogok ülni,míg bejutok. :(
de remélem ti jól vagytok?!biztosan sokat nőtt Donát.szopizik rendesen?képeket szívesen várunk! :wink:

ani!gigi!hogy vagytok?remélem minden rendben.nálatok hogy megy a szopizás?remélem jól,és még a fülecskéjükből is tejcsi csorog :lol: ...nőjenek tőle szép nagyra... :wink:

móni!jó pihenést! :wink:

mazsi!hogy vagytok?már azóta biztosan sokat nőtt a pocid!nem akarsz fotót feldobni ide nekünk? :wink: :D

szmet!kjaja!megy a drukk! :wink:

Kép
timé&tati
 
 


Gigi!
Köszi! Ezek szerint már otthon vagytok. :lol: Örülök neki, remélem, minden rendben.

Hívtak a Kaáliból. A hat embrike szépen osztódik, és még kettő beindult!!! Kedden transzfer.
vovanda
 
 


Vanda bocsi lemerültem. Drukk

Pasi látod ügyi vagy, remélem mostmár semmi kaka :lol:

Timi én igaz kicsit későn de voltam, írtam is neked msn-en, de nem jött válasz.
Sőt régebben sms-t is írtam.

Tali Vanda te fogsz mászkálni???
Nekem a jun.1 vasárnap lenne szimpi, mit szóltok?-és akkor mandula kizárva! :lol: :lol:

Gigi mesélj :)

szép estét

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
B.B-vel abban maradtunk, hogy az első pár napot mindenképp pihenéssel töltöm, de ha nem cipekedek és nem indulok futóversenyen, akkor csinálok, amit akarok. Szóval nem fogom ezt a 2 hetet ágyban tölteni. Több okból: 1. ha nem akar megtapadni, akkor a fejem tetejére is állhatok, akkor sem fog.
2. Indulj ki a spontán teherbe esés folyamatából. Akkor nem tudod, mikor mi történik, élsz ahogy máskor. És lehet, hogy egy jó kis edzés közepén esel teherbe, csak nem tudod.
Szóval ezért nem lesz két hét szobafogság. Visszafogom magam, de tartom magam ahhoz, amit terhesen is mindig mondtam: nem vagyok beteg.
Szóval a június 1. jönak tűnik... :lol:
vovanda
 
 


sziasztok!
pasi önző és nagyon szereti a pocakját.....a süti pedig akkor is a mandulában a legjobb.....a kismandulát zártátok ki...a nagy? :D
1szálpasi
 
 


Vanda
Mi ET után hazasétáltunk :wink:
(a Nyelvi Intézet szomszédságában lakunk)

Árnika
Jól vagyunk... alakulunk... össze kell szoktatni a családot...
Vendég
 


Holnap lesz a transzfer, minden rendben van. Az Utrotól falra mászok, idegesít, hogy állandóan álmos vagyok.
Ja és csajok: maradt 8 tűm Gonalhoz. Kell valakinek? Ha nem, akkor holnap beviszem a Kaáliba, úgyhogy gyorsan szóljatok!
vovanda
 
 


Szerintem tartsd meg magadnak Vanda a tűket. Na jó lehet babonából nem akarod. Nekem a Kaáliba adnak tűt így köszi most nem kérem, meg nem akarlak költségbe verni a postázás miatt.
szmet
 
 


Vovanda: Sok sikert holnapra. Aztán várom ám a beszámolót. Akkor hétvégén lesz kivel beszélgetnem mert mind a ketten pihizni fogunk :D :D :D
szmet
 
 


Már egyszer írtam, de elszállt. :evil:

Vanda drukk holnapra. Kb. 1/2-1 órát kell mozdulatlanul pihizni utána. Kb. olyan mint egy nőgyógyászati vizsgálat. Nem fáj!! De komolyan. Ja. és ami fontos kapsz fotót róluk.

Pasi nem csak a mandulában van finom süti!!! :evil: Gondolom hozzátok Balut. Én olyan helyre szavaznék ahol kint, levegőn le lehet ülni. De helyszint priviben!!

KI JÖN TALIRA???Timi, Mazsi, Kjaja??? Többiek?? Régiek?? Újak? :lol:

Kjaja helyzet??

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


szerdán inszemem lesz szorítsatok :D :D :D
szmet
 
 


Vanda, Szmet
Drukkolok!

Talizáshoz jó szórakozást!
Vendég
 


árnika: nem mondtam, hogy máshol nincs finom süti...de ott a legjobb :-))
vagy sütsz sk?:-)

mit szólnátok, ha árnikáék kertjében lenne a tali? (címet priviben:D)
1szálpasi
 
 


pasi kényes a pocakjára :roll: :oops:
és igen, Cicuska, ezt veheted bóknak....
1szálpasi
 
 


árnika: viccelek, meg ne sértődj,-)
1szálpasi
 
 


Árnika!
Nem akarok róluk képet. Csak akkor, ha már megtapadtak...
Balut visszük a talira természetesen, őt ilyenekből nem lehet kihagyni.
Helyre van ötletem, írok privit.
vovanda
 
 


hali

szmet vanda nagy nagy drukk!!!!!!!!!!!

árnika a taliról még beszélünk,mert egyeztetek a férjemmel

vanda vettünk gripen w-t de a dm-ben olyan vilt csak ami e hönap végéig szavatos..lehet inni tovább is :?: és az infakol cseppeket esszük mert nem volt eddig gond mellette,ehetjük a kettőt együtt..mert a mai éjszakánk érdekes volt :cry: altatás után 15percel már ordított és feszengett ezt kb 5ször játszottuk el és most is csak itt a pocimon érzi jól magát,remélem vmi utolsó tisztulási izé mert ha 6hetes korára kezd hasfájós lenni :shock:

kellemessikeres és nyugodt napot :)
Vendég
 


vanda és csak evés közben vagy a végén adhatom,előtte praktikusabb lenne :oops: mert szopi után kézben elalszik és már nem akarom nyaggatni
Vendég
 


Kincs
Adhatod evés előtt... és ami még jó lehet, pocak melegítése, masszírozása...
DM-ben lehet cseresznyemagos zacskót kapni... azt mikroban megmelegíteni és azzal masszálni a pocakot... vagy egy vastag türcsit vasalóval megmelegíteni és azon keresztül a massz...
Vendég
 


Kincs!
Nekem Manó pocakja az Infakoltól még rosszabb volt.
Tarts ki, idővel elmúlik. Próbáld legalább nappal hason altatni, ha a közelében vagy (nem tudom, mennyire vagy parázós és van -e légzésfigyelőtök), nekünk leginkább az jött be.

Rólunk: két embrió pocakban, innentől rajtuk múlik...
vovanda
 
 


vovanda: Gratula! Milyen volt ki lehetet bírni ugye? Gondolom olyan lehet mint az inszem katéteren keresztül meg stb.
Jó neked te már túl vagy rajta. Nekem még van 23 órám.
szmet
 
 


Szmet!
Katéter volt, de még annyira sem volt kellemetlen, mint egy rákszűrés.
A petefészkem nem tetszett B.B-nek, kaptam infúziót, nehogy túlstimus legyek. Tök ari volt a csaj, aki bekötötte. Most valahogy nehezen talált szúrható vénát (a bal karom kicsit lila). Először a jobb alkaromon talált jöt, de közölte, hogy ezt csak akkor szúrjuk, ha nem lesz más, mert ez mindig fájni szokott másoknál. Na itt dobtam hátast. Egészségügyben valaki figyel arra, hogy hol fáj kevésbé... Ilyet még nem láttam.
vovanda
 
 


Sziasztok

Vanda pihi, pihi, pihi legalább egy pár nap :lol: Javaslat tökéletes, könnyen megtalálható, és végre nem Mandula!!!! :) Amiket írsz dolgokat a dolgozokról, az mind olyan természetes nekik!!-és egy idő után nekünk is.
Hogy tetszett a relax fotel? Elsőre szó szerint amúgy ˝nőiesen ˝hátrabuktam benne :lol:

Pasi én inkább kihagyom sütést, akarnék én gondot ha finomabban sikerülne a Cicáédtól :wink: :lol:

Kincs én annyira örülnék ha jönnétek :) Most mentél dokihoz nem?? Mizujs?

Gigi megnéztem albumod, nagyon tetszenek kisfiaid :) Peti nem féltékeny Tomira?? Könnyen szültél??

Lányok miért tüntetek el :evil: ha vkinek nincs kedve vagy nem akar jönni talira az sem gond, attól még jelentkezhettek. Bár azért én még szeretném


Négyes lett a vizsgám, és mostmár HÁROM hét alatt kell készítenem egy szakdolit.

szép estét

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


bocsi dolgozók :oops:

Pasi nem vagyok sértődös, és sütit én már tutira megérdemlem :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika: Sajna én nem tudok a talira menni mert miskolci vagyok és körülményes lenne leutaznom na persze a hétvége jó lenne, de most hogy inszemem lesz holnap én is pihizek Vandával együtt.
szmet
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?