Új privát üzeneted érkezett!

Dkata :lol: . Jófej a kisfiad! Kép nincs róla? Rég olvastam rólad!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boninak mielőbbi haza és fórumhoztérést++++++++++++++++

Véda
csinos és nagy a Te pocid is !! :lol:
Fanni
szép a kerted! Mi is most kísérletezgetünk. :wink:
Viri
tetszik a képecske,Te is nagyon ügyes vagy!

Engem sikeresen lecsapoltak afp-re + normál vérképre.Azzal minden ok. A magánrendelőben a gép elég vacak volt, de doki bácsi KUKIT !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: vélt látni!! (Még nem merte garantálni) Egyébként rugdalóztunk bukfenceztünk és szórakozatattuk a nagyérdeműt!! Csoda édes volt. :wink:

Kép
katica_75
 
 


Fóki! Hétfőn megyünk Istenek hegyére.

Köszönöm a 12. heti gratukat!

Dkata! Megkérdezem a kúpot, köszi!

Véda! Szép vagy!

Viri! Tecccccik a macic macid!

Katica! Te is rugdalóztál és bukfenceztés a kis valószínűkukisoddal? :lol:

Kép
zölddisznó
 
 

 
 

Sziasztok!

Fanni!
Szépek a virágaid!

Véda!
Szép pocakod van! :wink:

Boninak sok puszit küldök!

Voltam Nst-n, délután meg dokinál.
Nst-n minden ok volt!
Doki megvizsgált, méhszáj 1100-as, megint vett kenetet a biztonság kedvéért, és még egy vérvételre akar küldeni!
Csinált uh-t. Gréta BPD-je: 95mm, Fl: 73mm. Áramlás a köldökzsinórban jó, méhlepény is jól funkcionál! Megint elmondta, hogy nem kicsi lány lesz!
Méretei szerint 38-39 hetesnek felel meg, nem valószínű. hogy kihúzzuk a 40 hetet, persze férjem szülinapját nem említettem! :lol:
8)

Már nagyon várjuk, hogy találkozzunk vele!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Jééééé, Coca az első!
Nagyon helyes, pihizzetek, családozzatok, gömbölyödjetek!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Viri:
Mond meg a párodnak hogy hihetettlen élmény ha bent van veletek. De ezt csak akkor tudja meg ha bent lesz . Az én párom nagyon boldog volt és én is hogy ott volt velünk.
Pihenj sokat. Krisztiánt nem érdekli a rosszabb iodő ha nem tudunk sétálni akkor az erkélytre kell kitenni mert alig várja hogy kint lehessen. Szép nevek. Nagyon édes a kismavi

Kisfóka:
Köszi szépen. Nem sokára te is a finisben vagy már.Hogy vagy? Nagyon szép Gréta szobája. Gratula hogy minden rendben volt a dokinál.

Fanni:
Örülök hogy minden rendben és vigyázz magatokra!! Sajnos nekünk még messze van 200km-r leghamarabb majd nyárra tervezünk ilyet Krisztiánnal.

Katica_75: Jók ezek a figurák

Erika 13:
Hogy vagytok? Áronrol nem tennél fel egy képet már biztos szép nagy.

Boni: Nagyon szoítok hogy minden rendben legyen.

Véda : csini pocid van

Coca: Drukk hétfőre. Gratula a 12.-héthez.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Baba! :lol:
A babásra nem rég tettem fel képeket... :lol: Továbbra is szorítok ezerrel!!!

dkata
 
 


Lányok :P

Az autós ülés huzatát is illik kimosni? Vagy úgyis tesz bele az ember pelust, mikor beleteszi a gyereket és ezért felesleges?
Biztos jó zöldséget kérdezek, de fogok még ilyeneket :oops:
Köszi!

Napok óta mosok, s Anyukám ma déltől este 8-ig vasalt... Na mondjuk minden darab kivasalt cuccért fődíjat kapott volna egy vasalási versenyen, én ennél sokkal gyorsabb -és nyilván kevésbé alapos- vagyok ez ügyben, de nem akartam sürgetni :roll:

Jó éjt!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nyuszkó! Köszönöm a gratulát és a szurkot hétfőre!

Kép
zölddisznó
 
 


fanni73 írta:Az autós ülés huzatát is illik kimosni? Vagy úgyis tesz bele az ember pelust, mikor beleteszi a gyereket és ezért felesleges?

én nem mostam ki, pelus aztán, aztán jó lesz úgy.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönöm, Orsi :P

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:Köszönöm, Orsi :P

az én válaszom gondolom azért borítékoltad, nem? :D
szóval sokat nem segítettem :D :D :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
Igen :lol: De én is így gondoltam, így csak megerősítést vártam :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok :P
Egy mai pocifotó. A felsőm új :D, Anyucitól kaptam. Látom, hogy kicsit felgyűrődött, de nincs kedvem még1 képet csinálni...
31+6, 111 cm poci, +13,5 kg

Kép

Kisfóka :P
Nem teszel fel egy vélhetőleg utolsó pocisképet?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Dkata, köszi, édes a kisfiad!!!!

Fanni, hűha, széééép poci!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Lányok!
Fanni biztatására átugrottam hozzátok, mert úgy néz ki, hogy hirtelen gyarapszik a család, nem is egy, hanem két kis borsó van a pocimban. Pénteken volt a 4. hetes UH-om, de állítólag kb. 7 hetesek vagyunk, mert az utolsó menzi számít.
Egyelőre 1 hete csak kóválygok a lakásban, hányinger elég erős, időnként nem bírok kikelni az ágyból, alvásigényem kb. napi 20 óra, mint akit megcsípett a cecelégy.
A köv. hét az orvoskereséssel fog eltelni, mert akihez itt BAZ megyében jártam, egy kisebb intézményben dolgozik, és a megyeibe kellene átmennem, tekintettel a várható körülményekre.
Akik ikresek, biztassanak már pár szóval, eléggé be vagyok parázva.
Puszi mindenkinek
Fanni: csinik vagytok
szöcske
 
 


Baba :P
Köszönöm!

Szöcske :P
Végre :D
Valóban olyan kórházat lenne érdemes keresni, ahol -ne kelljen... de sosem lehet tudni- van csecsemő intenzív és azért nincs túl messze neked!
Készíts egy vonalzót! A babák kora a punkcó mínusz 2 héttől számolható. Innentől így kell majd mondanod, ha bárhová mész.
Én nem voltam hányós és alvós sem... beparázni nem kell :wink:, két örömforrásod van/lesz egyszerre! Élvezd ki, hogy ennyi igényed van alvásra, tedd, ami csak jól esik!
Végre-végre friss kismami :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Eeeeeez igen! Báááár, így felgyűrődve....nem tudom! :wink: :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Coca :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szia Szöcske!
Katica -aki néha strucc- Zöldimalacka és most egy Szöcske! :lol: :lol: Csupa kis "állatkert" van itt kialakulóban!l?:mrgreen: :lol: Úgy látszik most tavasszal mi vagyunk a szerencsések. :lol:
Gratulálok, szuper hogy jön az utánpótlás! :wink: Lombik volt?Hányadik?
Coca! :P
Drukk holnapra!
És igen én kb. szárnyaltam a kis 2Pettyes láttán! :lol:
Fanni
csinos, haaaatalmas pocak!!! :shock: :lol:

Kép
katica_75
 
 


Katica!
1 inszem után a 2. lombik volt Dr. Krizsánál. Endometriózis, kiskatonák, IR-problémák után, nem is reméltük. Még annyi lenne a kérdésem, hogy kombinált genetikára küldött a Mágus az Istenhegyire, volt-e valakinek hasonló, be kell-e jelentkezni, apának kell-e jönni és mivel jár ez, ja és hanyadik héten érdemes elvégeztetni?
szöcske
 
 


sziasztok!

tábla:

Kép


katica
katica30
 
 


Szöcske :P
Én nem voltam, de itt a link:
http://www.gendiagnosztika.hu/gendiagno ... zures.html
12. héten kell menni
igen, be kell jelentkezni
Apának nem kötelező menni, de az UH miatt érdemes... (vér+ UH, ezt írja...)

Katica :P
Köszi a táblát!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hova tűnt mindenki? :shock:

Kisfóka :?:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
Szépséges poci!!! És a felső is nagyon jól néz ki. Imádom ezt a színt!
Zsúfolt du. lesz, de ste még benézek. Remélem, mindenki jól van.

Kisfóka :D
Este jelentkezz, ha nincs semmi! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szöcske :D
Ölelés!!! Jó, hogy itt vagy. Maradj velünk, és írj sokat magatokról!

Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Még egyben vagyunk! Nem sikerült férjem szülinapi ajándéka! De nem baj, majd jön Gréta, amikor szeretne! :wink:

Fanni!
Szép pocak, majd rakok fel este én is egy képet!
Én se mosom ki a hordozó huzatát, és a babakocsiét sem!
Gratulálok a 32. héthez! :D

Zöldi!
Remélem minden rendben volt az Istenhegyin!


Szöcske!
Üdv itt, boldog babavárást kívánok!

Nyuszi!
Köszi szépen, örülök, hogy jól vagytok!

Mi lehet Lafival? Fendike, Petitpois?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Véda :P
Köszönöm!

Kisfóka :P
Köszi! Várom a Te pocifotód!
Na igen, Gréta kicsi lány akkor jön, amikor ő óhajtja.

Bizony sokan eltűntek :(

Coca :P
Mi a helyzet? Boniról tudsz valamit?

Viri :P
Merre jársz?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szép napot :P

Megjöttem az UH-ról!
Méreteink: BPD 92 OFD 110 HC 317 TAD 93 AC 293 Fl 73
Becsült súly 2750 gramm, továbbra is fejvégű fekvésű :D

Tehát minden rendben! Az agykamratágulatot direkt nem mondtam, kíváncsi voltam, hogy magától mit mond - ua. a szonográfus volt, mint a múltkor, és akkor is magától kezdte pedzegetni. Nos, nem mondott rá semmit, én kérdeztem, hogy azon a tájon is minden rendben? "Persze." :D

Gyanítom egyébként a méreteket látva - ha pontosak -, hogy Csabi nem lesz egy dundi baba, viszont nagyon hosszú lesz. A feje átlagosnak mondható, a mellkas körfogata picikét kisebb az átlagnál, és ugye a lábai az iszonyat hosszúak :lol: :lol: :lol:

Viri :D Kisfóka :D
Merre vagytok?

Coca :D
Mi volt az Istenek hegyén? Boniról újabbb híred van?

Orsi :D Panda :D
Az Urtica urens homeos bogyót mikor is kell majd elkezdenem szedni? Már a vajúdás alatt? És milyen adagolásban? (A Caulophyllumot ma kezdem, és a málnalevélteát is :D )

Fanni :D
Innen csak mi megyünk a Tranzitba?

Véda
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

itt vagyok, itt, itt!
Jól esik, hogy hiányzom ám :oops: úgy látoma jó idő, mindenkit kicsalt a szabadba!

Mi egész hétvégén mentünk, ügyeket intéztünk. Van már szőnyeg és a függöny is rendelés alatt a babszobába. Gobelinjeim még kereteződnek :cry: !
Lecseréltük a kis autómat is. Most már az ikerkocsi is befér a csomagtartóba. Épp tegnap este vitték el a szeretve imádot kicsi Twingónkat! Pici szomorú voltam :cry:
Okmányiroda és egyéb hivatalokban töltöttem a tegnapi napomat! Mára úgy bedagadt a lábam, hogy nem látszik a bokám!

Fanni,

Húú, de nagy a pocid! És milyen jó a felsőd! Én már +15 kg-nál tartok :oops:

Kisfóka,

Ez a kislány nagyon jó érzi odabent magát :lol:


Szöcske!

Üdv köztünk!
Éljen még egy ikres anyuka! Hát én ennek nagyon örülök! én nagyon élvezem, hogy ketten vannak, nálunk két kislány, igaz nehezebb, gondolom, mert nincs viszonyítási alapom, a terhesség!
Én voltam kimbinált teszten. Be kell jelentkezni és aelőször a 12. héten kell menni vérvételre, utána a 16. héten. De ott majd adnak időpontot. Apa nem kell hozzá. csak a te véred :lol:

Véda,

Csabika hatalmas baba! Nem csak hosszú, de mire megszületik duci is lesz! De jó, hogy minden rendben van!

Kép
viri8
 
 


Amit elfelejtettem

A párom szülei pénteken érkezenek, így nem tudok veletek tartani a Tranzitba! Pedig annyira szerettem volna menni!
Véda, csak a korházban találkozunk :wink:

Viri

Kép
viri8
 
 


Szasz Fanni és Coca,
Jelentem csatlakoztam a Leiden brigádhoz, Nemes dr felírta a szurikat majd ezügyben kérdeznék, hogy mikortól kezdtétek adni és hogyan.
Sajna az IR 3 havi kontroll végképp igazolta az inzulinrezisztenciát és arra is pénteken megkapom a gyogyót, tovább újra Bromocriptin tag leszek, mert a prolactin az egekben és nyomom tovább a pajzsmirigy bogyót is. Még jó hogy az elmúlt 1 évben nem szedtem semmilyen gyógyszert most meg egy egész gyógyszertáram lesz.
köszi a segítséget
Farkasok

ui. nem bánnám ha már én is az állatkertet bővíthetném :lol:
farkasok
 
 


Szöcske, Korall,
szívből gratula Nektek, vigyázzatok Magatokra, jó babásodást! :D

Farkasok,
hajrá a bogyókkal! (Írtam privit!)

Minden kedves Pocakosnak a legjobbakat!!! :D (Olvasunk ám Titeket, és már alig várjuk, hogy becsatlakozkassunk a babás Táborba!!! :D )

Üdv: Till

tillidian
 
 


Cocikám, mi volt tegnap?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Végre Itthon vagyunk...

Köszönöm szépen a drukkokat! Aranyosak vagtok.,. a lepény a mellső falon tapad, elég rossz helyen közel a méhszájhoz, ezért vérezgettem. de szerencsére a pihitől elmúlt... most mán aztán pihenni fogok, hogy a babóm ne jöjjön ki elöbb.

a társaság egyébként jó volt, de pont egy olyan szoba volt, ahol minden napra volt történés, volt izgulni való, de szerencsére nem magunkért...

születésem óta ez volt a második alkalom, hogy kórházban voltam.. hát a hideg-meleg front hatásásra volt káosz egy-két nap! :cry:

De itt vagyok ismét! :lol:


és Zöldinek köszönöm A PALACSINTÁT MÁR AZ ELSŐ NAP! és a szombati-vasárnapi fincsi ebédet itt is.. és hogy ollan sokszor bennt volt, mert tujvára útbaestem
:lol: és láttam a pocaklakóját...gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűű!

Babim Neked is köszönöm, a fincsi dobostortát amit az eperrel öblitettem le és rá betoltam a csokikát is.

:lol:

Mindenkit puszilok, de most picit pihenek....
Vendég
 


B O N I !!!!!!!!!!!!!!Végre! De jó, hogy itthon vagy! Puszillak!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, csak délelőtt be kellett mennem a városba, meg a Klinikára a doki asszisztenséhez, vérvételes beutalóért. Holnap reggel kell mennem!Ezt még kibírom!

Annyira meleg van, hogy én olyan rosszul voltam, azt hittem rosszul leszek az utcán! Nem nekem való ez már, hogy a városba menjek! :?

Fanni!
Tegnap nem tudtam este képet rakni, de ma fogok, ahogy hazaért a férjem!

Véda!
Tényleg hosszú lesz Csabi! :wink:

Boni!
De jó, hogy otthon vagy és minden ok! Pihenjél sokat, Zsiginek még bennt kell maradnia kicsit!

Viri!
Te is pihenjél, ne mászkálj te se, neked sem való már! Ebben a dög melegben meg főleg! Mi lesz itt még a nyáron?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Szóval annyira rosszul voltam, hogy azt hittem elájulok! Ezt akartam írni, de már ez se sikerül rendesen! :oops:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok hogy ide írok, de szertném megírni hogy rengeteg 56-62-es nyári ruhácskánk van inkább nyári és lányosak. Ha esetleg valakit érdekel írjon privit és küldök képet vagy személyes találkozó kretében mebmutatom őket.

Köszönettel

Mindenkinek boldog babavárást kívánok és várunk benneteket a babás topikba. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


véda d. írta:Orsi :D Panda :D
Az Urtica urens homeos bogyót mikor is kell majd elkezdenem szedni? Már a vajúdás alatt? És milyen adagolásban? (A Caulophyllumot ma kezdem, és a málnalevélteát is :D )

én nem nagyon szedtem :oops: a szoptatás tejszaporító hatásában hiszek alapvetően.
De szerintem a vajúdás alatt ne szedd még hanem a szülés utáni 2. naptól.
3x5 golyó

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kisfióka, tessék pihenni :D ++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


farkasok írta:Jelentem csatlakoztam a Leiden brigádhoz,

Sajna az IR 3 havi kontroll végképp igazolta az inzulinrezisztenciát

tovább újra Bromocriptin tag leszek

hát bakker.... azért ilyenkor kicsit idegesféle leszek. Azon gondolkoztam, hogy a kispasik fél évesek voltak, mikor a Madách térnél a tali volt, ti már akkor is ott voltatok....
jó lett volna, ha ez korábban kiderül!

drukkolok nagyon nektek!!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Babaimádó!
Oké, pihenek! :D Mikor lesz a punkciód? Nagyon szorítok Nektek!+++++++++

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Viri:P
De kár, hogy most meg te nem tudsz jönni :? Akkor viszont tényleg már csak a KH-ban találkozunk! Tényleg, neked is a 35. héttől kell majd NST-re járnod? (Mert akkor ott is össze fogunk futni :wink: )

Boni :P
Juj, de jó, hogy otthon vagy végre!!! Nagyon hiányoztál, és nag :P on vártunk vissza!!! Most már augusztusig nyugi lesz! Zsigi szépen növekszik odabent, és megvárja az idejét, én tudom :wink:

Coca és Baba :P
Köszi, hogy helyettünk is kényeztettétek Bonit!!!

Kisfóka :P
Gréta baba megvárja a június közepét, úgy tűnik. Pontos kis hölgy :D

Orsi :P
Én is abszolút a szoptatás tejszaporító erejének vagyok a híve, de most rá szeretnék segíteni egy kis homeopátiával is, hátha könnyebb lesz az eleje. (Nagyon sietnék haza Liluhoz.)

Véda
Vendég
 


Orsi :D
Az lemaradt, hogy KÖSZI!!!

Véda
Vendég
 


véda d. írta: (Nagyon sietnék haza Liluhoz.)

Véda

ez hogy függ össze?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Boni :D
örülök, hogy rendben hazakerültél. Pihenj sokat, most tényleg mást nem tehetsz.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Farkasok :(
Azért van valami értéked, ami rendben van? :evil:
Heparint kell majd szúrj, szerencsére csak bőr alá, viszont annál hosszabban... Coca a transzfertől szúrt én viszont már a stimutól (Gonal). Az egész terhesség alatt növekvő adagban kell szúrni, testsúly-függő a kezdő adag.

Boni :P
De örülök Neked. Így akkor érthető, mi a gond. Most már Apa minden reggel zárjon be otthonra, elő a gobelinekkel és PIHI!!!!!!!!

Viri :P
Már Neked is tilos eltűnni :wink:
Sajnálom, hogy a talira nem tudsz jönni :(
Függöny már nekünk is van, szőnyeget egyelőre nem akarok, mert ugyan dekoratív lenne, de nálunk pillanatnyilag nem praktikus. Lassan nálam is minden OK, voltam a gyerekorvosnál, szimpi, felírta a kezdő dolgokat, de sajna csak a babák megszületése után lehet kiváltani... Lesz rohangálnivalója Apának...
Te mikor mész következő UH-ra, vizsgálatra?

Véda :P
De jó, hogy szombaton talizunk :D Ezek szerint Viri nem jön, Boni és Kisfóka már felmentést kap :lol:, Orsi mondta még nem biztosra.
Gratulálok, óriás fiad lesz :D

Orsi :P
Szombati tali :?:

Kisfóka :P
Nagyon kíváncsi vagyok a pocidra!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:Orsi :P
Szombati tali :?:

sajnos nem, anyósékhoz megyünk csütörtökön. :cry:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Boni,

Nagyon örülök, hogy végre otthon pihizel! De tényleg ám! Az aktivitásodat tessék visszafogni!

Fanni,

Holnap megyek vizsgálatra, du 4-re! Biztosan nem lesz melegem :shock: Mire odaérek mindenhonnan csorogni fog a víz rólam :lol: . A következő uh csak júni 16-án lesz! Annyira soká!
Ja és ma megmérte,m a pocimat, mert úgy éreztem elég nagy lett. 110 cm!!!!!!!!!!!!Alig hittem el!

Véda,

Nekem csak júni 16. után kell mennem a kórházba. Addig nem lesz Ctg! Nem is értem igazán :shock: NSt-ről nem esett szó. Na de majd holnap kikérdezem dokibácsimat! :P

Kisfóka,

miért kell vérvételre menned? Pihizz, és kérünk pocifotót!

Kép
viri8
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: