Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kellene már indulnunk.

KépKép
benó
 
 


Szia Benó! Tegnap fáradt voltam,de tudom hová mentek. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Van egy laptetőd :D induláshoz.

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Aztán ügyik legyetek! :D
Nekem márasemmi tünetem nincs, se pocifájás, a melleim edig is csak enyhén fájtak,ma már egyáltalán. Ha valami készült is odabent, most már biztos nem készül. :(

Kép
flóra 11
 
 


Ki tudhatja azt? Tudod, hogy tünet nélkül is lehet. :wink:
Mi meg remélem, ügyik leszünk. Viszem a ti szorításotokat is, és adom neki! :D :D Meg azt a szép könyvet, amiből a verseket írtam! :D :D Remélem, most már tényleg nem jön!!!! :shock:

KépKép
benó
 
 


és átadom neki

KépKép
benó
 
 


Én már nagyon vártam ezt a napot. Persze főként a Szilzi miatt, meg azért is, mert kirándulhatunk, elmehetünk múzeumba, kiveszünk valami kis olcsó szobát, romantikázhatunk este stb. Tehát egybekötjük a két kellemeset. :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Meg vettem egy nagyon szép, narancsszínű gyertyakészletet, csodagyönyörű.

KépKép
benó
 
 


Remélem, nem csak nekem tetszik.

KépKép
benó
 
 


Húúú,Benó, szerintem nagyon boldog lesz.Már tőletek is.Hát még az ajándékok!

Kép
flóra 11
 
 


Szóval este szoba! Hmmmm... nem mondom!Akkor duplán ügyik legyetek!
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Bocsi,közben nem voltam itt. Olvasgattam ezekről a tünetekről. Azt találtam,hogy hányingernek nem kell lenni. De a mellek törvényszerűen fájnak. Ha nem fájnak,vagy ha múlika feszülés,az rosszat jelent. Vagyis azt, hogy nem termelődik tovább a hcg, vagyis elhal a magzat,nem ágyazódik be. Nekem eddig is gyengén fájtak,ma pedig már egyáltalán. :(

Kép
flóra 11
 
 


Kikerestem, idézem:
"A terhességgel jelentős változások kezdődnek a nő szervezetében. Ezek közül az első az a hormon, aminek kimutatásával igazoljuk a terhességet, a humán chorialis gonadotrop hormon (HCG). Ez egy biológiailag igen aktív anyag, hatására a szervezetben lévő szinte minden hormon hatása felerősödik, a progeszteron elválasztása gyorsan nőni kezd. Másodlagosan pedig feszül az emlő, mert a mirigyek megduzzadnak, a vérnyomás csökken, mert az erek tágulni kezdenek, hányiger, gyakori hányás jelentkezik.

Ha a terhesség kezdetén nincsenek ilyen jelek. logikus arra gondolni, hogy valami nincs rendben. Nem csak logikus de valós is ez a gondolat. Az emlőfeszülés megszűnése, a progeszteron hatás csökkenésének a jele, ez pedig a terhesség szempontjából valóban rossz jel. "

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok lányok..:)

Szép hétvégét mindenkinek...:D

Persze a legszebbet most a mi kis menyasszonyunknak,akinek kivánom hogy boldogságban, szerelemben, megértésben éljen az ő kis párjával.
Lélekben veled vagyunk Szilzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Flóra

Ne tessen elkeseredni!!!!!!!!!!!!!!
Számtalan ismerősömnek a negativ teszt ellenére volt baba, nem voltak tüneteik és tudok olyanról is, hogy 2 hónapig menszeszelt, a harmadik hónap maradt ki neki , a teszt negativ lett, pedig akkor már túl volt a három hónapon.
Minden terhesség más és más.

Tudom, hogy rossz beleélni magad hogy hátha, aztán csalódni, de az sem jó, ha ennyire negativan állsz hozzá
Pláne hogy Te nem ilyen vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó

Ez a hétvége igéretesnek hangzik...:D

Jó pihenést...:D

Jah és nekem tetszik a telek..... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzska

Ennyit dolizni, hát nem irigyellek...:(
Remélem a piri neked is rendeződik lassan.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Lakásügyi jelentés következik!!!

A végleges ár 7,5 milió.
Marad a beépitett szekrény az előszobában.
Jön a pince nekünk.
A konyhában az új bútoron kivül marad a gáztüzhely(szintén új), a páraelszivó.
A fürdő kompletten marad, nagy tökrökkel, üvegpocokkal, csak a mosógép megy ki belőlle.


Nekik sem sürgős , igy lehet megvárjuk Gergő születését.
És mondták, hogy ha esetleg valami nem tetszik, szint , tapéta, stb, akkor azt is bevállalják, hogy mire ők kiköltöznek, akkorra megcsinálják az általunk kiválasztott szinekkel, hogy ne picibaba mellett kelljen alkotnunk....:D

Sőt!!!

A kedvezőbb hitel miatt, aláirják a szerződésen a nagyobb vételárat is nekünk..:)

Csajok...

Ugye nem álmodok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csipjen meg valaki!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na most menek tenni-venni kicsit...
Szekrényekben pakolgatok, varrogatok, stb...:D

Később mesélek még...:D

Cupp...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Tancsu! Köszönöm a biztatást. Meglátom mi lesz. Piri még nincs, egyelőre ez az egyetlen,ami biztató. De annyi minden miatt késhet!

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu! Hát fantasztikus hírekkel jöttél! Hát ez nem semmi! Csak azért vigyázzatok azzal a vételárral. Nehogy aztán a magasabbat kérjék,ha aláírják. De reméljük a legjobbakat. Akkor egy teljesen kész lakásba tudtok majd költözni. Ez nagyon örvendetes, csábító. De én átköltöznék a baba születése előtt a helyedben. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Lányok, a bal mellemből jött ki egy csepp kolosztrum. Én most már tényleg nem tudom, mi van. Talán el kellene mennem orvoshoz.

Kép
flóra 11
 
 


Elmentem üzletbe. Jól bevásároltam mindenféle egészséges kaját.Sok zöldséget, csibehúst, joghurtokat, túrót, zsírmentes sajtokat, fokhagymát,paradicsomot, brokkolit. Most kajálok, már nagyon éhes voltam.

Kép
flóra 11
 
 


Nem nagyon tolong erre ma sem senki.Nem baj. Ez a nap a Szilzié.
Kép
Nagyon gondolok rád Szilzi!
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Cupp Flóra

Köszike ...:)

Sajnos ahhoz hogy a baba előtt költözni tudjunk, most el kéne inditani a kölcsönt.
Viszont még sem nekik nincs másik lakás a láthatáron, ill akkor mi is elbukjuk a támogatást.
De szerintem legkésőbb év végén menni fog a dolog.
3-4 hónapos babával én is könnyebben mozgok, mint egy újszülötttel.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sztem is menj el dokihoz Flóra.
Egy kivizsgálást megér a dolog.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi

Az anyakönyvvezetőn már túl vagy...:)
Most valószinüleg nyilik előtted a templomajtó és mosollyal az arcodon sétálsz az oltár elé...:D

Becsukom a szememet és látom a násznépet,hallom az orgona hangját, érzem azt a boldogságot amit most Te érzel....:)

GRATULÁLUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cupp-cupp....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Tancsu!

Kép
flóra 11
 
 


Hát asszony lett a lányból. Szilzi, fogadd gratulációmat, teljes szívemből kívánok nektek nagyon hosszan tartó boldogságot,kitartást,türelmet egymáshoz,megértést, szeretetet és tiszteletet.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Sok-sok boldogságot a fiatalasszonykának!
Már javában ropphatja a táncot!
ja és a nehezén túl van!
Szép idő is volt! Szorítottunk is!

Kép
muzsuzska
 
 


Piri nincs! Nem reménykedem! nem is tudom mire gondoljak, lassan gondolkodni sem akarok!

Kép
muzsuzska
 
 


Benó szép nagy a telketek, bukfencezhettek rajta! Nem fogtok unatkozni, hogy tisztán tartsátok!


Tancsu remélem összejön álmaid lakása! De tényleg jobblenne Gergőt oda hazavinni!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Zsuzsi!

Kép
flóra 11
 
 


Ha nincs piri, akkor reménykedni szabad.Az nem kerül semmibe. Miért nem akarsz? Vagy inkább nem éled bele magad? Egyáltalán nincs tüneted,még a leghalványabb sem?

Kép
flóra 11
 
 


Szia Flóra!
Cicik feszülnek, néha igen fura, eddigismeretlen érzés kap el!
Délelőtt olyan erős görcs szerűm volt, hogy le kellett gugolnom, aztán elmúlt. A petefészkeim szurkálnak. Hüvelyváladékom tiszta , áttetsző.

Kép
muzsuzska
 
 


Sikerült pihizned egy kicsit?

Kép
muzsuzska
 
 


Ez még nyugodtan lehet baba.
Kép
Ilyen tüneteim nekem is vannak. De a cicik elég enyhén feszülnek és inkább csak a bal.

Kép
flóra 11
 
 


Pihiztem ma. Elég jól. Kellett is, mert szörnyen álmos vagyok néha.
De azért főztem közben.Holnapra most fő a húsleves és csináltam csirkepaprikást. Még a nokedlit nem csináltam meg hozzá, de az gyorsan megy.

Kép
flóra 11
 
 


Holnapra töltött paprikám van!
Hétfő-kedd-szerda szabadnap, csütörtök éjjel kezdünk!
Most pakolom a ruhákat a szekrénybe!

Kép
muzsuzska
 
 


Igen,olvastam,hogy azt főztél. Eléször én is azt akartam, mert gusztust kaptam rá tőled. :D
De akcióban volt a csibe,így az lett.

Kép
flóra 11
 
 


Ne haragudj Flóra, itt hagylak! Menj te is párocskázni, vagy pihizni!
Holnap 12 órázom, este 7 körül érek haza és hulla leszek!
Gondolatban lagziban vagyunk!

Kép
muzsuzska
 
 


Úgy döntöttem innék egy pohár vörösbort párom most birkózik a dugóval! Jót tesz a vérképemnek!
Szia!

Kép
muzsuzska
 
 


Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Tegnapmi is ittunk egy pohárkával. Azt olvastam,hogy az babásoknál sem okoz kár. Néha egy picike pohárral.
Egészségedre Zsuzska.

Kép
flóra 11
 
 


Úgy látom,ma már nem jön senki.
Jó lenne tudni,mi van Évivel.

Kép
flóra 11
 
 


Jelentem vagyok.

Szőlőhegyen voltunk egy szülinapon...
Kb 15-20 fő, bár ennek a felét nem ismertem....:)

Szilzi
Megittam az egészségetekre egy korty vörösbort...!!!!!
Gondolom már ropod a táncot ezerrel....:D

Na azt hiszem menek alukálni, előtte még az esti Gergő-simi és pocakkenegetés....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na ezt gyorsan elmesélem még...:)

Van a baráti társaságban egy lány, 25 körüli.kb 7 éve él új vesével, rendszeres kórház,stb...
A dokik szerint sosem lehet kisbabája, mert a szervezete nem birná ki.
Egész este a pocakomat fogta, direkt piszkáltam neki Gergőt, hogy aktiv legyen.
Annyira élvezte a dolgot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Néha szerintem jobban örült neki mint én bármikor is...:D

Mondta hogy ne haragudjak rá, amiért tapiz, de tudja hogy ő ezt sosem fogja érezni......
Sosem tudnék rá ezért haragudni és jó volt látni ahogy örömében csillogott a szeme....:D:D:D

Na irány az ágy....

Szép álmokat mindenkinek...

Szilzi:neked meg jó mulatást....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu! Szerintem jól tetted,hogy engedted a csajnak simizni a pocódat. Szegény lány,sose lehet gyereke.Most még nem fogja fel tragikusan,de majd később. :(

Kép
flóra 11
 
 


Örülök,hogy kicsit kikapcsoltatok. Tehát akkor mind koccintottunk Szilziék tiszteletére.
img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1211664220.3998.gif[/img]

Kép
flóra 11
 
 


Reméljük,hogy benó holnapjön és mesél majd nekünk. :wink:

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?