Új privát üzeneted érkezett!

Borozgatni? Akkor Egerbe menjetek a Szépasszony völgybe.Ott rengeteg borospince van,mindenütt árulnak bort.

Kép
flóra 11
 
 


Legalább valami jó! Lett egy laptetőm! :D

Kép
flóra 11
 
 


Nem rossz ötlet. Bár bort bárhol lehet inni. :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 

 
 

Gratula a laptetőhöz!
Nagyon pesszimista vagy mostanában, ugye? Félsz, hogy nem fog összejönni? Én is mindig csak erre tudok gondolni, pedig nagyon nem lenne szabad.

KépKép
benó
 
 


Lehet, de ott kimondottan jó és nagyszerűen ellehet ott szórakozni is. Jártam már ott.Nagyon jól éreztem magam. :D

Kép
flóra 11
 
 


Azt elhiszem! :lol:

KépKép
benó
 
 


Hozzátesz ez a várakozási idő is, de egyébként azért ilyen a hangulatom,mert még mindig beteg vagyok.
Kép
Egyre gyengébb vagyok. Ma estére már felállni sem bírtam szinte. Nehéz volt ez a hét így betegen.

Kép
flóra 11
 
 


Nem tudsz otthon maradni pihenni? Ne legyél sztahanov! :evil: Inkább pihenj most, minthogy egy csomó ideig otthon kelljen maradnod a szövődmények miatt! Hm? Persze én se szoktam otthon maradni minden szíre-szóra, de te most tényleg beteg voltál, nem csak tüsszögés meg ilyenek.

KépKép
benó
 
 


A torkom már egyáltalán nem fáj,ráment a légcsövemre és nagyon fulladok tőle, meg köhögök. Fáj minden porcikám,a csontjaim meg az izmaim. Vacak érzés.

Kép
flóra 11
 
 


Hát sajna, nem. Ma sokáig maradtam munkában,ügyeletem volt.Vállaltam a mai napot,mert az osztélyomat szerettem volna kidíszíteni,mert hétfőn szülőit tartunk.

Kép
flóra 11
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Nappal elég jól vagyok, de reggel nehéz felkelni és átbandukolni a várost. A délelőtt elmegy, délután jön rám a fáradtság. Meg aztán este.

Kép
flóra 11
 
 


Ez egy forró hőmérő. Lázas vagy biztosan.

KépKép
benó
 
 


Holnap pihenj! :evil:

KépKép
benó
 
 


A két vonalzóm együtt pont 50. :D

Kép
flóra 11
 
 


Mit kapnak a fiúk gyereknapra?

KépKép
benó
 
 


Tényleg!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Én a kislányokkal a következőt tettem:
a Vivike meg volt veszve, hogy ő vásárlási utalványt szeretne a kedvenc árusához, aki fából készült díszeket (állatok, fejek stb.) árul. És azt levásárolta, és ugyanitt vettünk a Kittikének egy plüss párnát is. :D Vasárnap lehet, hogy elmegyünk piknikezni Martonvásárra, a Beethoven-parkba a gyerekekkel, anyuékkal együtt. Ezt egyébként még nem tudni.

KépKép
benó
 
 


Flóra, fél 11-ig maradok, aztán tényleg megyek fürödni, nem bánod?

KépKép
benó
 
 


Hátleginkább testvérke hírrel lepném őket meg. Nem szoktam nekik ajándékot venni,vagy igen.Taán igen.De most nincs pénz.Majd elviszem őket fagyizni.

Kép
flóra 11
 
 


Benó,nem bánom,mert az előbb már elaludtam itt ülve a gép előtt.
Te iszol kávét?

Kép
flóra 11
 
 


Ja, igen, a pénzzel én is így vagyok. Én is mondtam nekik, hogy nem szeretném őket mindenféle gyereknapi körhintás mulatságba vinni vasárnap, mert marhára nincs pénzem erre. Hogy a Gy.-nak van pénze, az más kérdés. Én költöm a pénzt, ő meg spórol. Ez van. Ilyen dolgokra - ha nem muszáj - tőle nem kérek.

KépKép
benó
 
 


Nem tudom,akávévalmit csináljak. Keveset iszom.Van olyan nap,hogy egyáltalán. Ha meg iszom,akkor is csak gyengét.

Kép
flóra 11
 
 


Ó, szegény, baromi unalmas dolgokat írok! :lol:
Igen, iszom, mondjuk most már megint koffeinmenteset iszunk, de bent a suliban is szoktam inni egy automatásat, ami, gondolom, enyhébb, meg anyuéknál is olykor egy normál koffeineset.

KépKép
benó
 
 


Jaj,már megint mindent egybe írtam.

Kép
flóra 11
 
 


A kávé nem baj, szerintem. Úgy tudom, hogy nem baj. Én most megint nem vigyázok semmire. Se palástfű, se cickafark, se folsav, se vas, se semmi. Ki tudja, mikor és min múlik az egész.

KépKép
benó
 
 


Nem unalmas,egyáltalán. Csak hulla vagyok már.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Elhiszem, hogy elfáradtál.
Próbáltam rákeresni az interneten, hogy milyen pszichés okok következménye lehet ideiglenes meddőség. Még nem jutottam semmire.

KépKép
benó
 
 


Alukáljunk, Flóra? :wink:

KépKép
benó
 
 


Én eddig napi egy folsavat szedtem. Most már napi kettőt. Nem tudom,mennyi a jó. Én ebben a hónapban nagyon bíztam magamban,annakellenére,hogy mint kiderült ez volt az elsőhónapunk,amikor összejöhetett volna.
Talán ezért a csalódás.

Kép
flóra 11
 
 


Mi az, hogy mint kiderült, ez volt az első hónapotok, amikor összejöhetett volna?

KépKép
benó
 
 


Hát a stressz! Nekem meg azt mondta a doki,hogy a baleset akkora stressz volt, hogy az hónapokig kihat. És nemcsak pszichikai stressz,hanem a szervezetnek magának nagy stressz volt. Mindegy. Ezentúl úgy fogom fel,hogy az is csoda,hogy élünk.Az már duplacsodalenne,ha babánk is lenne.

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem csalódás akkor is van, ha csak eksönöznek az emberek kétnaponta mondjuk, és nem jön össze. Mert ugyebár elvileg ettől is össze kellene neki. :wink: Szerinted régen is volt olyan, hogy nem jött össze valakinek gyorsan? Pl. a középkorban? Megbélyegezték azokat a nőket szerinted? Érdekelne. A múltkor kivettem egy régi korok szüléseiről stb. szóló könyvet, nagyon érdekes volt, magyar szerzők könyve, de erről nem beszéltek benne, legalábbis nem emlékszem.

KépKép
benó
 
 


A stressz szerintem nem elég ok. A te esetedben biztos igaza lehet az orvosnak, de mindenkinél nem lehet csak az az ok, nem lehet ennyire leegyszerűsíteni ezt. Én olyanokra gondolok, hogy elfojtások, elnyomott vágyak, ellenérzések, beidegződések, szülői minták, szülés körüli vagy azelőtti élmények stb. Persze, fogalmam sincs, de én szeretek okoskodni. :D

KépKép
benó
 
 


Születést akartam írni, nem szülést az előbb. :lol:

KépKép
benó
 
 


Mert februárban nem volt meg. Előidézték szurival,amitől márciusban megjött.De a doki azt mondta,hogy ilyen előidézettől nemlehet teherbe esni,mert akkor nincs pé. Akkor szedtem a bigyókat,amik rendszerezik a ciklust,attólmeg megjött 3 hétre,21 napra. Azt mondta a doki, ha ilyen hamar jött meg,akkor nem volt pé-m. Tehát nekem ebben az évben még nem volt pém.

Kép
flóra 11
 
 


Na, szia, jó éjt! Pihenj sokat!
Mindenkinek jó éjt, szép álmokat, kellemes hétvégét, különösen a menyasszonyunknak! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Megy a drukk!!!+++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
benó
 
 


De nem is lehetett volna,baba,még ha lett volna pé-m,akkor sem, mert az antibiotikum után minimum 72 napot kell várni,hogy a spermiumok életképeseklegyenekés a pete is regenerálódjon. Mikor ez letelt,már április vége volt.

Kép
flóra 11
 
 


Na, most meg visszajöttél! :lol:
A történeted legvégét, hogy a szuritól nincs pé, nem tudtam, az elejét persze igen. Akkor ez végül is jó hír, nem? Akkor csak 1 hónapja próbálkoztok! Az nem sok, nem igaz? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Alukáljunk, jó éjt! Puszi, Flóra, és ne törd a fejed ezen! Jön majd, ha akar!
Veled is történhet egy csoda, s miért ne, lehet, hogy épp pont ma..... (ez legyen a szlogen)

KépKép
benó
 
 


Igen, a menyasszonyunknak küldök kitartást,türelmet,boldogságot,nagyon szép napot. Nagy pussz
Kép
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Köszi,Benó!
Szép álmokat.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok! Mindenkinek szép reggelt és jó napot.
A legszebbet Szilzinek.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Ugyanezt kívánom én is!!!! Én is csak ezért jöttem. Mindjárt indulunk mi is. :D :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Még egy esküvői képet keresek, de a többit tényleg meg kell hagyni az Évinek: (remélem, még nem küldtem ezt)

Kép

KépKép
benó
 
 


Egyébként helló, Flóra! Kép

KépKép
benó
 
 


Bocsi, nem bombát akartam küldeni, azt hittem, az egy integetés. :oops: :oops: :oops: :oops:

KépKép
benó
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Na, ez legalább aranyos.
Bocs az előzőért.
Gyurika még tévét néz, pedig jó lenne már indulni.

KépKép
benó
 
 


Küldök még szmájlikat, legalább megnézem, melyik horroros:

KépKép
benó
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?