Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Encike: Nem hiszem hogy ártalmas lenne! De nem értek hozzá!

Olyan álmosság van rajtam egész nap! :?
zsu83
 
 


Kérdeztem a védőnőt és megnyugtatott. Nem lesz semmi gond.
Apára fel!!!
encike 2
 
 


sziasztok!

lányok én ugy imádlak titeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

nita :D:D:D:D:D:D:D:D

nika70
Salgótarján
 
 


jaj lányok ma megint annyit őgtem köcsög anyós miatt!
jövök haza a körmöstől és direkt elém jön anyós és elkezd szidalmazni én persze vissza ugattam neki,ő meg menyjek kapartassam megint ki magam,zokogva jövök fel az emeletre és apárom tudta,hogy mért sírok és lement az anyjához és beugatott neki rendesen!
kb még 2-3 hetet kell itt kibirnunk!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska! Szegénykém. :( Ne foglalkozz az anyóssal. Az lebegjen a szemed előtt, hogy már nem sokáig kell kibírnod. Hogy tud egy anya ilyen lenni a fia feleségével? :twisted: Felháborító. Az a lényeg, hogy van egy szerető férjed és egy gyönyörű kisfiad, hamarosan pedig jön a kistesó is. Küldök egy jó nagy szeretgető ölelést, és sok puszit.

Encike! Mindent bele. :oops: :wink:

Zsu! Nem tudsz aludni a férjed nélkül? Vagy másért vagy álmos?

Köszönöm nektek a biztatást, de szükségem lesz rá a következő hónapban is. Ma beköszöntött piri, holnap pedig teljes sebességgel Niagara is be fog jelentkezni. :cry: Úgy útálom, hogy ezt csinálja. Miért nem tud simán megjönni, pontosan, normális, megszokott tünetekkel. Csak húzza az agyamat. Jövő héten kiderítem, miért van ez a barnázgatás mensi előtt, arra meglesz az eredményem.

Nika! Ha jól látom, holnap tesztelsz?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nita: Hogy tud ilyen szívtelen lenni az anyósod! :twisted:
Ennek a nőnek nincs lelke! :twisted:
Ne foglalkozz vele!!!! A lényeg hogy férjed és a fiad mindig ott van melletted! :lol: :lol: :lol:

Encike: Gyűrjétek a lepedőt! :wink: :D

Kiriki: Hát nem aludtam valami jól a férjem nélkül, este mindig hozzábújok, úgy szoktam elaludni! :D De ma már nem kell nélkülöznöm! :lol:
Sajnálom a pirit! :cry: De új hónap új lehetőségek! :lol: :lol: :lol:
Hát kiváncsi leszek velem mi lesz jövőhéten, mert múltkor 35 napra jött meg! :( Pont akkor akartam csinálni a tesztet amikor beköszöntött piri! :(

Ma délután grilleztünk a férjemmel, úgy belaktam, hogy akkora hasam van mint egy négy hónapos terhesnek! :D :D
zsu83
 
 


Ha véletlenül éjszakás a férjem, én sem alszom jól, üres az ágy nélküle. :cry: A saját kertetekben grilleztetek? A kerti sütögetéseket én is nagyon szeretem. Drukkolok jövő hétre.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Nita:
Ne törődj vele! (Anyós, már bocsánat a kifejezésért, de b...kap...ja!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ) Aludj egy nagyot! Tudod, együtt ölelgetjük reggelente a fajanszot és röhögünk a világon!

Kiriki:
Piri monnyon le!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: No, majdan ez a hónap! :wink: :wink:

Kép
anda81
 
 


Kiriki: Szerencsére csak ritkán éjszakás! :)
Hát sajnos a konyhába grilleztünk, mert lakótelepen lakunk! :?
Nemrég költöztünk! De 2-3 év múlva lakóparkba akarunk menni! :)
Köszi a drukkot! :D
zsu83
 
 


Nitácska anyós brrrrrrrr :twisted: :twisted: remélem hamarosan rendeződik majd a helyzetetek és a költözés tuti megoldja a dolgot :)

Kirirki: sajnálom a pirit de majd a jövő hónapban:) én nem holnap tesztelek csak nem javítottam ki a vonalzót mert a pém ugye a múlt héten volt így két hét mire meg kén onnan számolva jönnie igy még másfél hét ha nem jön meg akkor tesztelek mert nekem szokott hat hét is lenni a mensi

nika70
Salgótarján
 
 


Megy a drukk Nika! ++++++++++++++ :D :D :D
zsu83
 
 


Ezek az anyosok!!!
Ma voltam szürővizsgálaton és kiderült, hogy nagyon magas a triglicerid szintem, amit kezelni kell. Namost, ha gyogyszert kell szednem abba marad a project!!!
Nagyon unom hogy mindig közbe jön vmi!!!
Esetleg e téren van tapasztalat?
D.u. megyek dokihoz, majd őt is megkérdezem.
encike 2
 
 


encike passzolom a kérdést :) de remélem hamar a végére jártok és baba project is beindulhat

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi Nika!

Emléxel leirtad nekem Győzike utvonalát, mondtam barátnőméknek és megtalálták. Köszike a nevükben is.

Lehetséges, hogy a baba multkor e miatt ment el? Egy baktérium van a szervezetben. Miért nem vok orvos, akkor mindenre tudnám a választ.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike: Valami baktériumot találtak a szervezetedbe? :? :(
Remélem nem kell sokáig hanyagolnotok a babaprojecktet!?

Ma megint olyan fáradt vagyok, mintha nem aludtam volna egész éjszaka! :?
Elindítottam a mosást mosópor nélkül! :shock: :?
zsu83
 
 


Sziasztok!

Nika:
Druuuukkkkkkkkk!

Enci:
Azért remélem e miatt nem kell abbahagyni a projektet! Várunk este a hírekkel, hogy mit mondott a doki!!! DRuuuuuuuuuuukkkkkkkk!!!!!

Zsu 83:
Mit szólnál egy kis pihihez? Talán jót tenne! Nem szabad túlhajszoni a szervezetet!

Én:
Ma a rendőrség vendégszeretetét élvezhettem, tanúként. Hááátt nem volt valami kellemes a dolog, de hála Istennek nem húzták-nyúzták az időt!

Kép
anda81
 
 


Anda, mit láttál, amit nem kellett volna?
Kollégáidat letoltad?

Zsu, időnként nekem is vannak ilyen szórakozottprofesszoros dolgaim. Próbálj pihenni!

Encike, másik topikban már leírtam, amit a témáról tudok. Nekem anno szintén egy vetélés után alakult ki a dolog, utána a vérvételen találtak is valami bacit bennem, ami mindkét dolog oka is lehetett.

Nika, drukkolok!

Kiriki, sajnálom!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


A doki elmondta, hogy ez nem gyogyithato, de kezelhető. Egy fajta antibiutikuomot 2 hétig, másikat 2 honapig kellene szednem, ami csökkentené a szintem. De mivel babásodni szertenék, igy tolodik a kezelés. Terhességre nincs hatással, de viszont, ha gyogyot szednék, akkor tilos a project.
Remélem nem lrossz döntést hoztam, de dokival beszéltünk a dologrol.
encike 2
 
 


Datolya:
A páromat próbálta egy őrült elütni még tavaly húsvétkor, és most jutottak el odáig, hogy kihallgassanak mint tanút (Csendesen jegyzem meg hogy az eset és a kihallgatás között egy év és egy hónap telt el!)

Kép
anda81
 
 


Enci:
Itt is: Ne légy elkeseredve!!!!! :D :D

Datolya:
az előbb elfelejtettem válaszolni! Igen letoltam őket, de valami gáz lehet, mert a főnököm ma nagyon zord volt. Miután eljöttem, a lányok felhívtak délután,hogy lent járt a főnök és nagyon látszott rajta, hogy valami nem stimmel. Meg is kérdezték tőle, erre az volt a válasz, hogy nem mennek úgy a dolgok, ahogyan kellene a két irodában, pláne a mienkben, és mindent megtudunk pénteken. :shock: :shock: Na erre néztem nagyokat, hogy vajon mi az ami nem megy úgy a lenti irodában, mint kellene (ott ugyanis én vagyok megbízva a csapat vezetésével! :shock: ) Remélem nem azon gondolkozik, hogy kirúg, mert akkor igen mérges leszek!

Kép
anda81
 
 


sziasztok!már én is alig várom,hogy elmenjünk innen mert már komolyan mondom bedilizek.néha már élni sincs kedvem!pokol az életem egy része! :(
de az tuti,hogy jövőre lesz kistesólya a Máténak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Legyen is kistesója Máténak!!!
encike 2
 
 


encike jövőre lesz is!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anda: A délután sikerült aludnom 2 órát, most egy kicsit feljebb ment az energiaszintem! :) :)
Hát én se szívesen élvezném a rendőrség vendégszeretetét! :?
1 év alatt ennyit haladt előre az ügy? :shock: Hát ez szép! :?

Datolya: Hát ma nagyon szórakozott voltam, a férjem is megjegyezte! :D

Encike: Hát ha a dokival konzultáltál és szerinte nincs akadálya a babának, akkor szerintem jól döntöttél! És ha most nincs feltétlenül szükséged az antibiotikum kúrára!

Nita: Bírd ki ezt a kis időt, aztán felejtsd el örökre az anyósod!!!!
Kitartás!!!!!!!!!
zsu83
 
 


mára elteszem magam.puszi jóéjt!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó éjt Nita, aludj jól! :)
zsu83
 
 


Sziasztok!

Zsu! Pihizz sokat. Én akkor szoktam ilyeneket csinálni, amikor megjön piri. Akkor olyan, mintha az agyam valahova elvándorolt volna, külön a testemtől. A konyhában is szuperul lehet grillezni. A hangulat a lényeg, meg persze a fini végeredmény. :lol:

Nika! Akkor még izgulhatsz egy darabig. Drukkolok.

Anda! Csak nem lesz semmi rossz pénteken. Miért rúgnának ki? Nem feltételenül rajtad múlnak a rossz eredmények, hiszen többen is dolgoznak alattad.

Datolya! Hogy vagy? Ismét kérdezem: mikor fogsz tesztelni újra?

Encike! Sajnálom a bacit. A dokid biztos erősködött volna az antibiotikum mellett, ha muszáj lett volna. Biztos jól döntöttél. Megtudhatjuk milyen bacit találtak?

Nitácska! Ez az, ez már jó gondolkodás. És igenis lesz jövőre kistesója Máténak.

Én elég jól viselem pirit, csak tartok tőle, hogy ez múló állapot, s holnap vagy az éjjel nagyon meg fog kínozni. Persze pillanatnyi elmezavaraim vannak, de ez vele jár.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki: Lehet, hogy nekem is a piri előjele! :(
Nagyon jó volt a tegnap délután, egy-egy pohár vörösbor is lecsúszott! :D Bár nagyon ritkán iszom alkoholt!
Reméljük kíméletes lesz veled piri!
Nálam például az egyik hónapba semmi görcs, a másikba meg fetrengek a görcsöktől! :(
zsu83
 
 


sziasztok,jó reggelt mindenkinek!

kiriki próbálok ismét pozitívan hozzá állni a dolgokhoz!soha de soha nem fogom feladni,hogy legyen tesója a Máténak!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita, ez a beszéd! Fel a fejjel! :lol: :lol: :lol:

Megyek vásárolni a piacra zöldséget, meg gyümit! :)
Délután jövök!
zsu83
 
 


Olyan szomoru nálunk az idő!

Most 2 nap pihi volt, elvileg holnap lesz pé, de az lh ezt nem igazolja. Apuka katonái remélem jok lesznek mára.
Holnap nem leszek, mert megyünk gyereknapra az oviba.
encike 2
 
 


Kiriki, szégyellem magam :oops: , hogy még nem válaszoltam a kérdésedre. Csináltam már azóta is tesztet és szépen megerősödött a csík. Te hogy érzed magad?

Zsu, de jó! Már nagyon régen nem voltam piacon, pedig szeretek oda járni.

Encike, milyen szokott lenni a gyereknap az oviban? Egész napos program? Nálunk azt nem szülőkkel együtt ünneplik, így nekünk most nem kell menni. Majd nemsokára jön az Apák Napja, azt már nálunk is együtt csinálja a család meg az ovi.

Nita, drukkolok nektek! Mikor fogtok tudni költözni?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Hello Csajok!

Zsu! Nem biztos, hogy piri lesz belőle nálad is. Én általában nagyon görcsölök, s jó nagy niagara van az elején. Most ahhoz képest eddig legalább is, nem görcsöltem annyira. Kibírható volt, de vérem szívta rendesen. Már várom a végét, hogy újra induljon a projekt. Abba fogom hagyni a teákat, meg a gravidát is. Csak hízok ettől is. Lehet, hogy inkább folsavat szedek, meg a vasat is újra el kellene kezdenem. Majd meglátom.

Encike! A két nap alatt biztos jól megerősödnek párod kiskatonái. :wink: Aztán mindent bele!

Datolya! Annyira örülök, hogy erősödnek a csíkjaid. Dokit mikor látogatod meg? Köszi, én jól vagyok. Most már derűlátóbb, csak már nagyon túl lennék a nőgyogyin a jövő héten. Addig csinálom azokat az orvosi vizsgálatokat, amik időszerűek. Ma tűdőszűrésen voltam, holnap fogászatra megyek. A tűdőszűrést húztam eddig, hogy hátha babócám van, s akkor ugye nem lehet. Baba nem volt, így elmentem, illetve mentünk a férjemmel együtt. Ő már ezer éve volt. Így ő is túl van rajta.

Szerintetek a férjemet mikor vizsgáltassam meg, mármint a babaprojekt miatt. Őt még nem nézték meg. A dokim őszre azt mondta, hogy hormont fog írni, ha addig nem jön babóca. De én előbb kivizsgáltatnám a párom, hátha van valami bibi. Most még nem tartom annyira fontosnak, hiszen még nem régóta próbálkozunk. De őszre már előtérbe kerülhet.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Encike: Jó szórakozást holnapra, érezzétek jól magatokat! :D
Ja, és apára fel!!!! :lol:

Datolya: Ez nagyon jó hír! Úgy örülök neki!!!! :lol: :lol: :lol:
Jól bevásároltam a piacon! Képzeld ahol az epret vettem még kóstolót is kaptam! :D
zsu83
 
 


Na folytatom tovább :D

Kiriki: Én is úgy vagyok vele, ha már egyszer megjön akkor múljon el hamar, és újra jöhet a projeckt! :)
Ebbe a ciklusba csak cickafarkot ittam, lehet hogy jövőhónapba kipróbálom a palástfüvet is! Én az Elevitet szedem, szerencsére eddig még nem híztam tőle!
Ma elkezdett feszülni a mellem, nálam a mellfeszülés tipikus mensi tünet! :? :(
Nekem azt mondta a nőgyogyim, ha 8-10 hónap alatt nem jön össze a babó, akkor jön a kivizsgálás, és a férjemmel kezdik!
Addig nem csinál nekem se vizsgálatokat, most egy hüvely uh-t és rákszűrést csinált!

Jól elfáradtam ma! A piac után nekiláttam nagytakarítani!
zsu83
 
 


hát nem tudom amikor annó én voltam nőgyógyásznál azt mondta átlag két évig nem nagyon szoktak csinálni semmit sem van akinek nehezebben jön össze :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nita:
Hát persze, hogy lesz tesója Máténak, ez nem is kérdés! :lol: :D

Kiriki:
Minél előbb vizsgálják meg a párod, annál jobb, hiszen ha nála van a gond, akkor te teljesen feleslegesen terheled a szervezetedet bármilyen gyógyszerrel! :D

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Nika: Ahány nőgyógyász annyiféle verzió! Én nem értem, hogy van ez! :? De mindenkinek mást mondanak! Hát mi novemberig próbálkozunk, ha nem jön össze, megyek dokihoz!

Ma megyünk dohányzóasztalt venni! Remélem kapunk valami szépet! :)
zsu83
 
 


Annó mikor suliba jártam (eü-be) mi is úgy tanultuk hogy két év alatt általában teherbe esnek a nők de ez is változhtott azóta persze:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szio!

Nekem is az a tapasztalat, hogy ahány doki annyiféle válasz.

Gyereknap: Mivel van kisteso, igy őt vittem. Ilyenkor ugrálovár, itoka, hamika áll a gyerekek rendelkezésére. Képzeljétek, mikor az ovisok bementek ebédelni, mi szülök kiprobáltuk az ugrálot. Micsoda Élmény!!! Csuszda is van rajta.

Tegnap esti lh erősebb volt az előzőektől, reggeli hő 36,7. Szerintetek pé környékez? Ma vok 17. cn-on. Tegnap este és ma délben volt akcio, 2 nap pihi után.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Nekem azt mondta, a dokim, hogy egy átlagos egészséges pár esetében az első évben 70% esélye van a teherbe esésnek a másodikban pedig már 85%-os az arány. De tényleg ahány doki annyi féle. Nekem pl. azt mondta, hogy ha nyár végéig nem leszek babás akkor csinálunk egy inszemet. De remélem, hogy addig már nem jutok el!!! :D

Kép
anda81
 
 


Nézzétek már meg a ciklus.humat!!!

14.-ére teszi pét. 12.-én voltunk együtt, meg 15.-én. Ha eszerint volt pé, lemaradtunk????
Nem értem miért van igy?
encike 2
 
 


sziasztok!
datolya ha minden jól megy 2-3 hét mulva,ma már el is kezdtem pakolni! :lol: :lol: :lol: :lol: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kiriki:Nálunk úgy volt ez az apás dolog,hogy most a 2.-nál már 8 hónapja próbálkoztunk ,akkor nézett nálam egy hormont (minden ok volt)és mondta,hogy akkor most jön a kedves férjem,de mire odaértünk volna már babás lettem :D :D :D :D

Enci: Megnéztem a hőm-ed és ha akkor volt is ovu-d,akkor is jókor voltatok együtt!Szerintem!Mindjárt megnézem az én hőm-em,ha tudom felrakom,hogy megnézhesd a terhesgörbém!

Nita: Eza Te anyósod!Hogy nem sül le a bőr a képéről!Szégyelheti magát!Még akit nem szeretek annak sem vágok a fejéhez ilyen dolgokat! :evil:

Holnap csináltatok magamról pár kismamás képet :D és majd felrakom!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 00800_.png


Na itt van a terhes hőgörbém,csak majd egy kicsit nagyítsátok fel!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


a te görbéd tök jo! -pont jokor is voltatok együtt. Neked is közel tette menszihez a pét. De akkor nem volt nekem semmi pé tünetem.
Egyébként mennyi az az intervallum, amikor cekc körül megfoganhat a baba?
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike: Tök jó játékok vannak az ovikba! Én is kiszoktam próbálni az újakat, anyukám oviba dolgozik! Ilyenkor jót nevet rajtam anyukám! :D :D
Szerintem jókor voltatok együtt a férjeddel! Nem késtetek le semmiről!

Melcsi: Hogy vagy? Várjuk a képeket! :lol: :lol:
zsu83
 
 


melcsi sajna az anyós egy köcsög!de ha minden jól megy már csak 2-3 hétig látom vagy hallom a bunkót!
várjuk ám a képeket!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj, bárcsak igazatok lenne!!!
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?