Új privát üzeneted érkezett!

Fanni
örülök hogy minden rendben a srácokkal! És hogy Te választhatod ki melyik nap szülj!!-mint a hollywoodi sztárok manapság! :lol: Na kíváncsi vagyok ezek után az én megérzésemre!
Ja és ez a szipózás?? :shock: Pont a benzint meg a festéket??? :lol: Igazi fiúk.
Viri
bocsi, szólj előre mikor almázol/krumplizol és akkor nem főzünk ittl! :P
Boni
de jóóó, hozd majd gyorsan a képeket!!
Kisfóka
nagyon otthonos a babalak! Igazán szép.

Kép
katica_75
 
 


Bonitól SMS érkezett:

"Kórházban vagyok megfigyelés alatt. Reggel pisiléskor piros vérzésem volt, de minimális. Lepény tapad, méhszáj zárt. Szorítsatok, hogy ne legyen baj!"

Boni! Nagyon szorítunk!

Kép
zölddisznó
 
 


Boni :?
Nem lesz baj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon szorítok!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönjük szépen a szoba dícséreteket! :D

Boni!
Nagyon szorítunk, nem lesz semmi baj!!!+++++++++++++++++++

Fanni!
:D A gobelinesek szerintem onnan hozzák a gobelineket, ahonnan ti szoktátok rendelni!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :P
Bizony, az lehet!
Na jól van, még egyben vagy. Közeledik a vasárnap :wink:

Lányok :P
Május 31-én szombaton 3 óra körülre taliszervezés folyik a Kaális párok fórumán. Helyszín vélhetőleg a Tranzit lesz. Én megyek :D Tud jönni, jönne még valaki? (Viri, Orsi, Pandus, Véda... vagy akár Nyuszi is, Donika, Katica, többiek?)


Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Bonikám+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kisfóka :D
Nagyon tetszik a babasarok. Olyan hangulatos :D

Fanni :D
Benne vagyok a taliban :D Igaz, Apa dolgozik, Maminak is lesz programja, így most úgy tűnik, csak Lillával tudnék menni. Ha nem zavar senkit egy csacsogó, örökmozgó 6 éves, akkor vele mennék.

Most indulok kozmetikushoz, de mire visszaérek, remélem, csupa jó hír fogad Boniról. Ha a méhszáj nem nyílt ki, és a lepény is rendesen tapad, akkor valószínűleg az lehetett csak, ami Fanninak és nekem is volt pár hete.

Véda
Vendég
 


Boni,
Szorítok, biztos minden rendben lesz!!
Vendég
 


Boni+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni,

SZORÍTOK! Ahogyan csak bírok! Én is arra tippelek, hogy olyan múló, egyszeri kismamikat frászba hozó tünetről van szó. mint Fanninak és Védának!

Donika,

Ha elkezd beszélni Zsombi, azt hiszem lefárasztanak majd az örökös kérdései :lol:
Rendelek is ilyen dekorokat és veszek kétoldali ragacsot. Ha minden kész, rakok fel én is képet a szobáról!

Fanni,

nagyon szívesen mennék a talira, de lehet a párom anyukája azon a hétvégén jön. Még nem bizti, így nagyon reménykedem, hogy el tudok menni.

Kisfóka :lol:

kíváncsi vagyok a vasárnapra :wink:

Kép
viri8
 
 


Orsi,

Közben én is kutakodtam, és rátaláltam arra a vízhajtó valamire. A neve: Natrium sulphuricum D6 Schüssler só. Hallottál már róla?
Köszi
Viri

Kép
viri8
 
 


Sziasztok,
Viri
A barátnőm ilyen sókkal foglalkozik, ha érdekel megadom priviben az elérhetőségét.
Vendég
 


Bella,

Köszike! Küld már át légy'szi! Hátha ez hatásos lenne...

Kép
viri8
 
 


Véda :P
Persze hogy gyertek!

Viri :P
Azért remélem, tudsz/tudtok jönni! Nagyon jó lenne!
Kőérberek nem itt, Érden van, hanem még Bp-hez tartozik, a XI. kerülethez...
http://www.sportmax.hu/index1.php?id=10266

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viri,
Elküldtem.

Boniról nincs újabb hír?
Vendég
 


Viri :P
Írtam privit!

Lányok :P (aki még nem reagált - Orsi, Pandus, Katica, Donika, Nyuszi, Lafi + ha régebben erre jártak benéznek)Létszám szempontjából írjatok lécci a jövő szombati talira egy igent (vagy valószínűleg igent) ill. nemet, hogy tudjak asztalt foglalni. Köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
elvileg igen, de még kicsit átgondolom, jó?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Rendben :P
Kérdezek is :oops: :D
Milyen gyógyszereket érdemes beszerezni a babáknak itthonra "biztonság esetére"?
Köszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Ja és mégegy kérdés:
A babafürdetővel -gyógyszertári- mosom a gyerek pár szál haját is eleinte? Vagy külön sampon kell?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:Ja és mégegy kérdés:
A babafürdetővel -gyógyszertári- mosom a gyerek pár szál haját is eleinte? Vagy külön sampon kell?

én 3 évig azzal mostam :)
akkor jött ki a koszmó a fiúkon, akkor lett koszmó elleni babe sampon, most eltűnt most megint fürdetővel mosnak hajat.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


fanni73 írta:Milyen gyógyszereket érdemes beszerezni a babáknak itthonra "biztonság esetére"?

2 féle hatóanyagú lázcsillapító. (piciknek szerintem germicid kúp + paracetamol kúp, 6 hós kortól nurofen szirup v. panadol szirup)
ezen kívül nekem semmi sincs itthon :oops:
(azért kell a kétféle, mert ad1 allerigáis lehet bármelyikre (pl. levim panaracetamol-érzékeny) ill. ha nem menne le a láza, akkor 2 félét váltásba lehet adni 3 óránként)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi Orsi!
dr. infon Mexalen végbélkúpot találtam paracetamollal
S még valami Calcium félét is szeretnék, csípésre, mert a férjem allergiás a méhcsípésre... s nyár jön, na meg a gyerekek :D ... Rectodelt végbélkúpot gondolom, hogy jó, de majd még utánanézek!
Köszi-köszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


nem tudom a paracetamolost, nekem nincs, mert Levi allergiás rá.
Nekem germicid kúp van meg nurofen szirup.

Calcium nekem nincs, anyu annyira nincs oda érte.
Rectodelt én nem tartom indokoltnak csak úgy otton tartani.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni :D
ha meg méhcsípésallergiás, arra a calcium úgyis kevés :)
akkor apa tartson otthon valami szteroidot.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Igazad lehet... a Calcium erre kevés... iratok vele valami szteroidot!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:Igazad lehet... a Calcium erre kevés... iratok vele valami szteroidot!

be is adod izomba? :)
(bár ha muszáj lenne én is beadnám....)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Bonikáról semmi hír? :( Akkor szegényeknek ma a mozizás is biztos elmarad.

Fanni
én nem hiszem h. mennék, (csak pár hetet töltöttem ott, és nem nagyon ismerem a lányokat) de azért köszi. Érezzétek jól magatokat! :wink:
Olyan jó lenne ha jönne egy kis erősítés abból a topicból! :D

Kép
katica_75
 
 


Orsi :D
Vészhelyzetben? Bármit! 8)
Van a lefagyós típus, meg van, akinek minden összeáll olyankor. Voltam már többször ilyen szituban és szerencsére én az utóbbi vagyok :lol:

Coca tényleg írhatna még Boniról. Sajnos az ő telcsiszámát nem tudom :(

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
na, ennyire nagyon vészhelyzet még nálunk nem volt... de bízom benne, hogy nem fagynék le.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Tegnap voltam Boninál, jól van és puszil mindenkit! Még picit vérezgetett ugyan, de jó a kedve, hál'istennek nincs maga alatt. Dokinak fogalma sincs, mitől lehet, ezért bent tartja hétvégére megfigyelésre.
Este későn értem haza, és vacsi közben bealudtam, be sem kapcsoltam a gépet. Ezért nem írtam róla, bocs.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Zöldi!
Köszi a híreket Boniról! Nagyon drukkolunk Neki, de reméljük, hogy semmi komoly! :? Gratula a 12. héthez! :D Mikor mész az Istenhegyire?


Véda!
Köszi a dícséretet! :D

Megyek ma fél 1re Nst-re, aztán remélem ma már tényleg találkozok a dokimmal!!! :twisted: Kíváncsi vagyok Grétára, remélem tényleg csinál uh-t, mert addig nem tágítok, már régen volt...!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Orsi :P
Egészen biztos!

Coca :P
Köszi az infot! Sok-sok gyógypuszi Boninak!
Gratulálok a 12. héthez!

Kisfóka :P
Helyes, kell az UH! Drukk hozzá!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Képzeljétek, ma reggel a két kisfiam egyszerre csuklott :lol: Olyan édesek voltak! Milán baba még sosem csuklott, így neki külön örültem!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boni! Nagyon szorítok! (Megjegyzem, nekem a Canesten kúptól volt vérzésem, és Boni is azt kapott... Érdemes lenne rákérdezni. Coca, átadod? Köszi.)

dkata
 
 


Fanni!
Nagyon aranyosak lehettek! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Zöldi,

gratulálok én is a 12. héthez! Ez nagy mérföldkő!Köszi az infót Boniról!

Boni,

Szorítok, hogy elálljon a érzés. Remélem vitted a gobelinedet magaddal :lol:

Fanni,

De jó, hogy mindkét fiú csuklik! Én még nem éreztem ! Vannak babák, akik nem csuklanak? :shock:

Kisfóka,

Jó, hogy bejelentkeztél, figyelünk ám :lol:

Ma olyan nagy boldogságra ébredtem. Nem tudom, miért , de a napsütés és , hogy két csajszi van a pőocakomban annyira boldoggá tett! Imádok élni!

Kép
viri8
 
 


Coca, miért nem szóltál?Én is gondolkodtam rajta, hogy bemegyek hozzá, de nem tudtam, hogy jó ötlet-e.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bonikám, továbbra is++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni :D
Imádom, én is ha csuklik! Olyan élethű, olyan valóságos dolog :D

Egy másik topikon sikerült feltennem pociképet! Nem lett óriási, és nem is túl kicsi, így most itt is megpróbálom. Nem friss, de azért a lényeg látszik.

Kép 32+0
Vendég
 


Viri :P
Igen, vannak babák, akik nem csuklanak.
Milánnak pl. ez volt az első csuklása, Márk szinte minden nap csuklik, ma most épp másodszor!
Szuper, hogy ilyen jól vagy :lol:

Véda :P
A Te pocid sem befelé nő :shock:
Jövő szombaton összemérhetjük :lol:
Szerintem Csabi szép, nagy baba lesz!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Véda,

Nagyon csinos kismami vagy! Csabika szépen növekszik odabent!

Kép
viri8
 
 


Fanni :D
Összemérni? :shock: Veled :shock: Vesztett helyzet... :lol: :lol: :lol:

Mire elmúlik a pocim, majdcsak beletanulok a képek felrakásába... :oops: De majd a babás képekkel bombázhatlak benneteket!!! :wink:

Viri :D
Én is örülök, hogy jókedvvel ébredtél! Két kiscsajjal a pocidban erre van is okod 8)

Képzeljétek, a kisfiam tegnap a szépségkirálynőválasztás alatt végig mocorgott, helyezkedett, mintha ki akart volna onnan bújni, kukucskálni... Mondtam is neki, hogy ezek szerint a szép lányok, már most foglalkoztatnak, kisfiam...

Zöldi :D
12 hét!!! Gratulálok, újabb mérföldkő :D

Kisfóka :D
NST + UH-hoz drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Véda
Vendég
 


Voltam bent Boninál a kórházban. Vérzés alig van, baba jól van, Boni jól van, mindenkit puszil, mindenkit szeret és köszöni az aggódást.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bababimádó,

Aranyos vagy, hogy friss híreket hoztál. Lehet már tudni, mikor engedik haza?


Ja , a macis gobelin, amelyre már rá tudtam hímezni a neveket is :lol: Kép

Kép
viri8
 
 


Viri :P
Nagyon szép lett! Kár, hogy már nem fér bele még1, így is küszködök a mércével... Apa azt mondta, ne csináljam 150 cm-ig, elég lesz 12-ig és várjam le. Meglátom. Már azért 100-nál tartok... ez még nincs a fele...

Baba :P
Köszönjük a híreket! Várjuk Bonit, remélem, nemsokára jöhet haza!

Én egész nap mosok. Holnap jön Anyukám és ő fog vasalni, mert bármilyen picikék is a rucik, sokan vannak :D Nem tudok ennyit állni...
Azért fotóztam is ma egy kis kerti ezt-azt, teszek fel néhány képet, csak hogy ti is gyönyörködhessetek bennük!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kép Kép Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,

csudaszép a kert! A rózsaloncunk nekünk is hasonlóan ontja a virágokat! :lol:

Kép
viri8
 
 


Fanni, szép a kert!

Boni a héten tuti még bent lesz megfigyelésen. Magne B6-ot és valami antibiotikumot kap megelőzendő a fertőzéseket.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni! A lonc nem mérgező? Én semmi mérgezőt nem mertem ültetni a kertbe (akkor se, ha szép :cry: ), és igazam lett, enyém gyerek MINDENT megeszik (kavicsot, homokot, földet, füvet, hangyát!!!), és kigyomlálja a virágokat is. :cry:

dkata
 
 


Kata :P
Szerintem úgy nagyjából minden 2. növény "mérgező". Elvileg pl. a fikusz is, a férjem kiskorában egy egész óriási levelet elfogyasztott belőle... Amiről biztosan tudom, hogy az (fagyal, aranyvessző), az nincs a kertben. Valószínűleg pl. a tuják termése sem egészséges... majd próbálom velük megbeszélni, hogy ez nem ennivaló. S úgyis ott leszek a kertben velük, amikor ők kint vannak... Majd lesz homokozójuk, meg kismedencéjük, remélem, jobban leköti őket, mint a virágok...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok :P
Ez a kissrác ma harmadszor csuklik. A kis torkos. Nem túlzás ez? Biztosan nagyon ízlik neki ez a magzatvíz dolog 8)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! 3 csuklás - nem túlzás! :lol:
Azt meg csak hiszed, hogy mi köti le őket. Szerinted enyém gyereknek nincs homokozója?! Abból annyi az érdekes, hogy a homokot kirámolja belőle + megegye. Egyébként pl. a kertkapu zárja még a menő, hogyan lehetne kijutni onnan... :lol: :lol: :lol: :lol: Én is azt hittem, majd ott leszek, meg elmagyarázom. Hát... nem is tudok mást tenni, amint megpróbálok pl. vmi kerti munkát végezni, rohanhatok "menteni". Egyébként 1 évesen elég nehezen értik még meg, mi az ennivaló, meg mi nem, mert szájjal is kell érzékelni.

dkata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: