Új privát üzeneted érkezett!

csi
te értettél félre Kép
ez egy sima tükör. nincs keret. a keret az lesz, hogy a széleite rajzolok meg képeket rakok - és arra kell a szalvéta KépKép legalábbis így gondoltam ki Kép

kata007
láttam, nagyon szépek Kép én azért gondoltam a fehéret, hogy látszanak jól a képek alatta. rólunk, anyuról, Dodoról Kép

Rit

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Rit!
Csak azt nem értem, hogy ha képet teszel a tükörre keretnek, akkor minek rá a szalvéta? A szalvéta nem egy felületkezelés, hanem maga a motívum...Nálad a motívum, a minta, maga a kép lesz, amit lezárhat, egységessé tehet a lakk.
Vagy én nem értek valamit?!
Csi
Névtelen
 


Csi!
Nem kimondottan úgy gondoltam, hogy a lakáshoz mennének. Félreérthetően írtam. Elképzelésem van, de ahhoz nem jók az én szalvétáim. Már menni akartam szalvétabeszerző körútra amikor írtad, hogy jön a csomag.
Biztos Te is voltál már úgy vele, hogy csináltál volna valamit, de bármilyen sok szalvid van, nem passzolt az elképzelésedhez, vagy éppen a körülötte lévő dolgok színéhez, stílusához. Nem tudom másképp mondani.Kép

Rit!
Köszi!Kép
Én sejtem mire gondolsz.Kép A keretet úgy szeretnéd, hogy szalvétával díszített legyen, de azért ha valaki jól megnézi, alatta un. háttérként legyenek ott a képeitek. Nem?
Talán az osztály táblázatához tudnám az elképzelésedet hasonlítani, amikor valakinek szülinapja van. A táblázat a lényeg, de a háttérben ott van az ünnepelt fotója. Ha így gondoltad, nekem marhára tetszik az ötlet. Ha nem, akkor is tetszik, mert sajátkezűleg készíted.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 

 
 

Csi,
na végre, át tudtam nézni rendesen (értsd: gyerekmentesen) a csomagot. Nagyon-nagyon szépek a SZk, asszem, nem szenvedek hiányt semmilyen féle-fajta télapóban, karácsonyfában Kép
A csillagok közül viszont 2 db eltávozott az örök gipszmezőkre Kép
Szóval nagyon köszönöm (bocsánat, ha én nem tudom teljes mértékben viszonozni Kép)

KH-s katalógus: nagyon szuper, már hamarabb látnom kellett volna. Kéne belőle, ez +az +amaz Kép, már tudom, mit kérek szülinapomra (egy biankó csekket Kép).
Most nagyon be vagyok lelkesedve, csak sajnos időm nincs Kép
J.
jamina
 
 


Jamina!
Miért nem szóltál korábban, akkor küldtem volna szabadidőt isKép
Mi az ami tetszik a KH katalógusban?
Csi
Névtelen
 


csi, kata
ok, elmondom az egészet, hogy teljesen érthető legyen, csak azért nem írtam idáig, mert hosszúnak és bonyolultnak találtam... de most Dodo alszik!!KépKép
Szóval anyukámnak készítem kari ajándékként, fürdőszobatükör lesz a használati funkciója, de a lényeg, hogy körbe a tükör oldalán lesz egy 6-7cm-es sáv. Ez tulajdonképpen a keret lenne. Erre kerülnek képek, de nem zsúfoltan, mert az áttekinthetetlen, túl csicsás lenne. Családi képek anyuékról, rólunk és természetesen a bébinkről. + festett rész is lesz(úgy gondoltam Dodo kézlenyomata, apró rajzok, ilyesmi)Mivel ezek nem összefüggő felületet alkotnak, és mivel mindegyiknek más is a felülete + ugye nem töltik ki azt a 6-7cmes sávot, ezért akarom lezárni úgymond az egészet egy egységes réteggel. Mivel tükörről van szó, a szemnek szerintem zavaró lenne, ha maga a tükör látható lenne a képek, rajzok között is.
Mivel anyu kicsi lakásban lakik + amúgy sem úgy van berendezkedve, hogy családi képek lennének kitéve(inkább a funkcionális tárgyakat szereti), ezért kapja ezt az ajándékot, így legalább tutti szem előtt lennének a képek naponta többször is Kép
Igen Kata valami olyasmi, kivéve, hogy itt a középső egységes rész ugye megmarad sima tükörnek, hiszen az a funkciója Kép
Remélem most érthetőbb a dolog, azért írjátok meg, mit gondoltok róla Kép

Rit

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Kűldjétek azonnal ide azt az agyamentet, aki kitalálta a szalvétatechnikát! Tuti, hogy valamelyik gyógyszergyár pénzelte. Mondjuk az Andaxingyár.
Csi
Névtelen
 


Rit! Mielőtt felkötöm magamat, elmondom: sztem, ha vennél struktúrapasztát, azt nagyon jól használhatnád. A rajz, és a fénykép eltérő vastagságú, viszont a st.paszta, ami olyasmi felületet eredményez, mint a fröcskölt vakolat, az átviszi ezeket a különbségeket. Felragasztod a képet-rajzot, majd szépen körbepacsálod ezzel a pasztával. ha a képtárban megnézed a szalvétatartómat, akkor ezt fogod látni a fákon, és a havas részeken. Színezhető.
Nos?
Csi

Ide nekem egy kenderkötelet! De jó vaskosat, mert nagy terhelésre kellKép
Csi
Névtelen
 


ne kösd fel magad!!! spec arról még nem hallottam. Írnál nekem róla?? Láttam a szalvétatartód (nagyon tutti)Kép de nem látom ki belőle a sruktúrapasztát KépKép bocs, ha ilyen béna vagyok, de valahogy csak el kell ezt is kezdeni. szóval mi is ez, és kb. mi az ára. Gondolom művészellátóban kapható, nem? és miért körbepacsálom, rá is kell, mert különben a kép nem lenne vízálló.
Eddig "csak" textil - és üvegfestettem Kép

Rit

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Van cserére kék ill. piroshópehelymintás szalvéta és kukucskálos Miki
Itt pedig a mai munkáim,mivel Soma 3 órát aludt délután:táposdoboztető
nyilasés végülMikulás

Áfonya!

Te mivel alapoztad a sütisdobozodat?Én Trináttal csináltam már kb.2 hónapja egy dobozt és ha lezárom akkor még mindig büdös lesz belül.
Jucusmamus
20170114224602
 
 


Jucusmamus,

kaphatnék a hópehelyből és a kukucskálós Mikiből?
Köööösziiii.

Lányok,
mindenki gyártmánya gyönyörű, de mostanában csak olvasok és nem alkotok. De majd ha dolgozom, akkor elárasztalak benneteket, mint a múltkor Jamina a nagy visszatérésekor.

Gigóca.
gigóca
 
 


Jucus!
aranyos a MikiKép Meg a nyilasos is tetszik. Kár, hogy úúútálom a sztechnikát, meg a karácsonyt, meg mindent, ami gömbölyű, és akrilból van...Brrrr.
Műanyag kötél kell! A kendert megennék az egereim, amilyen szerencsétlen vagyok.
JujKép
Rit!
Most leittasodok, aztán majd jövök a struktúrával...
Csi
Névtelen
 


Csi,
kicsit nekem is küldj a nedűből, mert kezdem belátni: hüle vagyok Kép. Nem értem, Rit milyen tükröt fog csinálni...
Ja, és tudnék jó helyet a feleslegessé vált anyagaidnak és eszközeidnek Kép

Rit,
szvsz a Te keretedre nem való a szalvéta -márha értem valamelyest is, hogy mit szeretnél Kép. Inkább üvegfestés, mozaiklapocskák vagy kenderkötél Kép

Inkább alszom:
Jamina

Ui: Gigó, éppen mostanában hiányoltalak...
jamina
 
 


TÜKÖRHÖZ:
A pannomcolorban láttam, meg a brico storeban, KINSY SATNÁLÓ-t. ezzel bekened a keretnek szánt részt, betartva az időt, áttörlöd, és olyan, mint a homokfúvott üveg.Erre lehet még szalvétázni, meg a fotókat körbe satinálni.
Előnye: Ha nem tetszik, spaklival simán le lehet tolni az üvegről, tükörről.
Zsomimama
zsomimama
 
 


Rit!
Itt ez a házikó:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/38390.jpg
ennek a fala van struktúrapasztával bekenve. Én úgy gondoltam ezt az egészet, hogy felragasztod a helyére a képeket-rajzokat. Majd száradás után ezzel a pasztával összekened a képek-rajzok által nem fedett területet úgy, hogy a képek szélét is befeded egy kicsit. Így a rajzok, és a képek vastagságából adódó különbségek is elsimulnak, mert ez egy egyenletlen, rücskös felületet adó massza. Kicsit hasonlít a hóspray-hoz, csak ez nagyszilárdságúra köt. Aztán a megszáradt keretrészt lelakkozod, a képekket-rajzokkal együtt.

Fontos jótanács a gömbök szalvétázásához:
NE KEZDJÉTEK EL!!!KépKépKép

Csi
csii
 
 


csii
 
 


Itt egy nagyon utálatos Kép oldal. Modemmel kész öngyilok.
http://www.geschenkideen-doris.ch/Shop-1/index.html?target=dept_3.html
J.
jamina
 
 


Jucusmamus
Igen a te csomid jött meg! Köszönöm még 1x.

Ildikó
Amint nekiugrom és elkészül az első alkotásom, ígérem hogy megmutatom. Lehet hogy ez nem most lesz, mert költözés előtt állunk. Szerintem majd csak az új helyen kezdem el tevékenységemet Kép , addig gyűjtöm a szalvétákat.

Lányok hogy teszitek úgy fel a szalvétás képeket hogy itt a topikban csak a neve jelenjen meg? Holnap vagy holnap után feltenném azokat amiket vettem, hátha kell valakinek!

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Sziasztok!

Itt egy másik szalvis oldal: O
http://www.bastelfun.ch/de-ch/dept_92.html

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Csí

Miért nem Zsunyától kérsz jó kis kötelet?Biztosan szövöget NekedKépKép!
Anyut megkérdeztem a tartósításról,de azt hittem,olyan módon érdekel,hogy mosható-e.De ha jól értelmezem,akkor nem ez a problémád,sőt ezirányban van eredményed is...amit megosztasz velem..KépKépKépNos?
Akkor jövő héten az anyagismeretest vagy vegyészt megkérdezek a suliban,mert anyut most nem tudom elkapni(mégjó,hogy vegyipariban tanítokKép).Akkor az a kérdés,hogyan lehet ezt totál és tutira kiszárítani?

Jamina

Írd meg,meiylképket linkeljem be NekedKép!Tényleg,mi tetszik aKH katalógusból?De be ne dölj neki,mert csomó minden sokkkkal olcsóbb másholKép.Már ha van időd felkutatni!Kép

KovKata

Jöhet,írok mindjárt!Csak törtölnöm kellett egy csomót a postafiókomból,mert hirtelen dugig lett,aztán szt meg is feledkeztem róla.Az aranypapírról nevet nem tudok,de ha így mész a dekorboltba vagy hobbyba,biztosan meg tudják mondani,mi az,.SAőt szt érdemes papírboltban is megnézni,bár én a dekorboltban láttam tekercsben.Emlékszem,régen ,gyerekkoromban is használtuk,azon keresztül írtunk,ésakkor szép aranyszínű lett,amit írtunk..KépPoliakrilát=plextolKép.

Kata007

Te írtad,hogy vettél lakksprétKép óccsón?Milyen márka volt és hol vetted????

Anyapoc,

akinek most ideiglenesen jó sokáig van digitfényképezője és élveziKépKép

anyapoc
 
 


Anyapoc!

ColorWorks és itt Miskolcon vettem vagy a Tescoban vagy a Corában, kb. fél éve.

Forti!
Felrakod a szalvéta képét a képtárba. Ha fenn van, jobbos katt a képre, ott tulajdonságok. Itt, kb. középtájon megtalálod a kép címét (URL). Na ezt a címet bemásolod ide az URL helyére: newurl {URL, szöveges leírás} Természetesn Te ne írj szóközöket sehová. Én csak azért tettem, hogy ne vegye parancsnak. A szöveges leíráshoz pedig írd a kép nevét.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Ha egészen véletlenül valakinek lenne egy ilyen SZja, gondoljon rám, nagyon tetszik Ádinak (meg az anyukájának Kép!
J.
jamina
 
 


Kata

KösziKép

Jamina

Jó ízlése van a gyereknek.Csak nem azon a német oldalon találtátok?Kép
Ittál már Davidoff kávét?Most készülök,mert hozott a párom,ilyen cigit szív és volt hozzá ajiban.Gondoljak Rád?Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc,
fogalmam sincs, milyen az a Davidoff (egyből a Hasszelhoffff Kép jutott róla eszembe), de feltétlenülKép gondolj rám!
Ja-ja, azon a német oldalon. de lehet, hogy egy másikon. Ezt pl. biztos, hogy egy másikon: másik szépség -a tehenest kell nézni. Ez is kéne. Meg valaki, aki fizeti az internet-túlhasználatomat Kép
J.
jamina
 
 


Jami!
nekem van, vagy volt ilyen bocisom...Azt hiszem, elvitte a cica, de majd meglesem, hogy hova...
Csi
Névtelen
 


Akkor itt vannak első önállóan beszerzett szalvétáim képei. Kép Akinek kell mert esetleg még nincs ilyen, szóljon és küldök.

bohócok
csibék
gyünik
koktél
macik
napraforgó
szilva
tök
üveg és tál

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Te Forti,
az a szilva olajbogyó! Kép Viszont gyönyörűűű! Elméletben már csináltam is belőle valamit, de a gyakorlatot inkább rátok bízom...Kép
Csi,
látom, beijedtél, hogy Jamina lecsap a felszerelésedre, és inkább befejezted a félgömböt! Kép Tök jó!!! A rénszarvast kigyurmáztad?
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kiváncsi
Nem mindegy?? Kép Kép Szilva vagy bogyó, egyre megy! Kép
Nézd el nekem, még kezdő vagyok!!

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Forti,
tán el sem hiszed, de Cucina kivételével nincsennek meg a SZid Kép
Úgyhogy szeretnék kérni belőlük. Címem tudod Kép
J.
jamina
 
 


Jamina
Tényleg?? De jó! Kép Viszont a címed kidobtam. Kép Mármint miután kidobtam a borítékot és levittem a szemetet, akkor jutott eszembe hogy a címed le kellett volna írni. Elküldenéd mélben? Mélcímem a profilomban!

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Forti!

Küldenél nekem egyet az "üveg és tál" szalvétádból? Nagyon tetszikKép

Ildikó
ildikó
 
 


Csi!

A gömbjeid nagyon jók lettek, ügyi vagy, no meg türelmes... Nekem talány, hogy sikerült kiszalvétáznodKép Kör alakot vágtál ki a szalvétából?

Ildikó
ildikó
 
 


Sziasztok!

Én ma sem kaptam meg Csi szalvétáit.Kép
Mondjátok, hogy még más sem kapta meg!!!! Remélem nem a postások nyúlták le valahol, mert mostanában nagyon sok ilyet hallani. A párom egy másik fórumra írogat és ne tudjátok meg mikre nem képes némelyik postás. Én csak ámulok.Kép

Anyapoc!
Szívesen!Kép
Szerdán fénymásolom neked a pörgő-forgó mintákat, ha még aktuális. Ott A3-ast is tudok, úgyhogy azért vártam eddig. Nem feledkeztem ám el rólad.Kép Próbáltam lefényképezni, de több kicsi darab és nem igazán lehet arról jó mintát csinálni.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


A lényeget meg elfelejtettem.Kép

Kérésem lenne felétek: keresek katicás szalvétákat. Mindegy milyen, alapon vagy környezetben csak katicabogár legyen rajta. Ha van valakinek fölösleges szóljon légyszi és már küldöm is a címem.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok,
már megint én, csak megmutatom az új képemet.
Eredetileg kávészemekkel szerettem volna díszíteni, de sehol nem találtam. Mindenki darált kávét iszik...

Kávés

Ildikó
ildikó
 
 


Kata!

Nekem van egy egész csomi katicás szalvim, szívesen adok belőle. Még postázni sem kell Kép
Persze van még néhány másfajta csomi, csak gép híján nem tudom feltenni.
Írj és megbeszéljük mikor kapod meg.KépEsetleg holnap? Kép

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Gyöngyöske!

Ok, írok mailt.Kép

Ildikó!
MarhajóKép a kávés képed! Lehet még egyeltalán szemes kávét kapni? Utólag is díszítheted ha kapsz valahol, nem?

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Forti!
A "szilvás" és a bohócos érdekelne Kép. Majd küldöm a címem, mert a borítékra nem írtam. Megkaptad már????

Lányok!
Egyszerűen kivagyok, mert seholsem lehet szép karácsonyi szalvétákat kapni Kép. Már számtalan boltot bejártam, voltam hobbyboltban is (Pestre sajna nem jutok be), de nincs, csak nagyon gagyisztán. Azért végső elkeseredésemben vettem egy zöldet, amit ma feltettem egy műanyag tányérra (nehogy már nekem ne legyen Kép). Ha van valakinek valami szép darab, nem szánna meg egy szerencsétlen, vidéki sóvárgót, aki csak ámul-bámul a szép képeken, amit csináltok, miközben csorog a nyála????

Ildkó!
A kávés szerintem is jó Kép!

Áfonya!
Mi van Veled? Zsiráfos kép???

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Panda,
koszi erdeklodesedKép Hetvegen nem voltunk itthon, alkotni sem tudtam.
vilagos zsiraf
ugyanez sotetben

Csak a keretet kell nezni, a belso reszre mar nem igazan figyeltem, miutan leszoltaKép

Csi,
osszd meg negativ tapasztalatodat is velunk! Mire vigyazzunk a gömbökkel? Bele se kezdjek inkabb?Kép

Ildiko,
nagyon klassz a kaves kep. Ami csikok, repedesek latszanak a szalvetan, az gyarilag ott volt mar?
Keves helyet ismerek Pesten, de tudok egy nagyon klassz kavezot, ahol ott porkolik a kavet, ott biztos lehetett volna par szemet kunyizniKép

Errol jut eszembe: allitolag az Ulloi uton van valami nagyker ilyen hobbisoknak, ismeri valaki?

-Afonya

ui: mar hatarozott, sotet csikom vanKép
afonya
 
 


Jamina

Ha kibontom a csomagot,akkor majd küldök át egy csészével..KépÁllítólag nagyon drága és exkluzív.Nagyon felkeltette az érdeklődésemet.
Hasselhoff...hmmm....aha,ahaKépKép

Csí

Értekeztem ma egy vegyésszel.Konkrétan nem imseri az anyagot,de beszélgettünk kicsitezekről a poliakrilátokról.Aszongya,hogy a kötés meleg és időfüggő.Amint kivettem a szavaiból,gond lehet,hogy egyre több helyen jön létre benne kötés és akkor egy idő után nagyon kemény lesz és merev,így eltöredezhet.
Kérdeztem a nedvességet és azt mondta,ha nem emulzió volt,akkor elvileg nem lehet gond vele.De ha vizes emulzió volt,akkor nyilván.Gondolom,a festőknek is ez a gondja,mert a festék,amibe belekeverik,az vizes emulzió.Tehát normális esetben a plextolod nem víztartalmú...de azért nézd meg,hogy mi van a bödönre írva.
Mi lett a mosás eredménye?

Kata007

Én meg már azt hittem,hogy elfelejtetted.Már nagyon várom őket!Köszike!

Panda

Én tettem fel egy csomótmár,nézd meg őket és ha tetszik,akkor küldök...vagy nézek Neked újakat,mert nálunk rengeteg szép van!Csak írj egy mélt!

Ildi

A kávés szélén a nagy barna csíkokat(nem a keretetKép) Te festetted rá,vagy ilyen a szalvi?Egyébként tényleg tutti,főleg a repedések.

Anyapoc

anyapoc
 
 


Ildikó,
már én is régóta szeretnék kávészemes keretet csinálni, csak kávészem híján vagyok jómagam is. Képem az rengeteg van, valami miatt a lányok azt hiszik, hogy megrögzött kávéfogyasztó vagyok Kép, és minden kávés kép nálam köt ki Kép
Azért ha hozzájutok pár szemhez, majd gondolok Rád Kép.
Jamina
jamina
 
 


Ildikó
Igen, ha adsz címet.

Panda
Még nem kaptam csomit tőled. Címet küldj, és küldöm a szalvikat. Vagy szilvákat? Kép Kép

Áfonya
Gratula még 1x az erőteljes csíkhoz!!!

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Ja a mai szerzeményem:
virág

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Ildikó, Jamina!
Én még régebben készítettem kávészemekből képet. Jól nézett ki nagyon Kép de ajándék volt, s sajnos nincs fotó. Na de a lényeg, Omniából még mindig lehet kapni szemeset.

Áfonya!
Nekem tetszik a zsiráfos képed. Ne hagyd magad Kép
phaedraa
 
 


Jamina
Megvan a címed, megkaptam, ígérem most már nem dobom/lak ki. Kép Amint szerzek borítékot, már küldöm is a szalvikat.
Rátaláltam a topikodra, nagyon szép gyermekeid vannak!

Jucusmamus
Sajna a te borítékodat is kidobtuk, szerintem a párom volt, úgyhogy a te címedet sem tudtam felírni. Kép

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Sziasztok!

Forti!
Elküldtem mélben a címemet!

Csíkos Kép Áfonya!
Nekem nagyon tetszik a képed! Elárulod, milyen techikával készítetted? Csak a zsiráf van szalvétából? Ha jól látom, fehér és pinkes színt használtál. Szivacs?


Phaedra!
Ez nagyon jó hír!
Mától minden boltban Omnia kávét keresek! Igaz, egyáltalán nem kávézomKép

Ha már így dicséritek a kávés képemet, elárulom, hogy Zsuzsától kaptam a szalvétát hozzáKép
És tényleg ilyen festett a SZ., én csak a keretet csináltam.

Kata007!
Találtam katicásat, ha tetszik tudok belőle küldeni egy felet! Még anyukám "lánykori gyűjteményéből való, ugyhogy nem egy mai bogárKép
Már feltettem a képtárba, csak arra várok, hogy be tudjam ide linkelni.

Ildikó
ildikó
 
 


Névtelen
 


Sziasztok!

Ideért Csi csomagja!KépKépKépKépKépKép

Csi!
Köszönöm, nagyon szépek!Kép
Dupla örömöt okoztál vele. Anyukámnak nagyon megtetszett a lovas. Azt mondta, hogy ha megcsinálom neki az egyik felét, akkor lesz egy + gipszkiöntő formám.Kép Ugyanis ilyenem nincs, vennem kell, de ő már ide is adta rá a pénzt. Kép
Mondtam is neki, hogy Isten tartsa meg a szokását.Kép

Áfonya!
Hatalmas gratula!KépKépKép
Boldog babavárást kívánok neked!
A zsiráfos képed nekem nagyon tetszik.
Ja, és az igazi kritikusok szerintem itt vannak, nem? Itt pedig mindenkinek tetszik.

Ildikó!
Ez nagyon szép! Kérekszépeeeeen!Kép
Máris küldöm a címem.

Áfonya és Anyapoc!
Ha jól emlékszem tőletek láttam katicás szalvit a képtárban. Van még valamelyikőtöknek?

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Forti!
Még ma sem érkezett meg a csomag?????

Anyapoc!
Végigböngésztem az utolsó 1 hónap archívját, tényleg találtam benne Általad feltett szalvétákat Kép. Megy a mél rendeléssel, címmel Kép.

Áfonya!
A kér SÖTÉT csíkhoz újra gratulálok Kép!
A zsiráfos kép szerintem is jó, én nem tudom, mi a baj vele. De ez a "visszatörlős" technika anyukámnak sem tetszik, úgy látszik az "avatatlan szemek" nem értékelik Kép.

Ma ki akartam próbálni a szalvétás matricázást, de nálunk sajnos nincs átlátszó matricafesték. Mindenképpen be kell mennem Pestre Kép!!!!

Panda

panda
Halásztelek
 
 


JucusmamusKép,



öööörööööök hála, megjött a hópihe és a kukucskálos mikiKép.
most egy hétig fel vagyok dobódva.

Gigóca
gigóca
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?