Új privát üzeneted érkezett!

Oké!Bevettelek a tábliba! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Nagyon szurkolok minden versenyzőnek. Én egy kicsit eltűntem, de Monyonak igaza volt, egyszerűen képtelen vagyok feladni, úgyhogy megint clostizom. A múlt hónap nem volt a mi szerencse szériánk, de legalább túl vagyok egy vakbél műtéten. Öröm az ürömben, hogy a sebész a műtét során megnézte a petevezeték átjárhatóságát, így állítólag azzal minden oké.
Szóval pénteken fogtam magam, és meglátogattam egy nődokit, azzal a céllal, hogy írjon fel fogi gátlót, mert sokan mondják azt, hogy miután azt abbahagyod, nagyobb az esélye a babának. A doki a számtalan leletem átnyálazása után azzal kezdte, hogy gondolkodtunk e már lombik bébin. Nem igazán ezt akartam hallani. Végül clostit írt fel addig is, amíg meg nem beszéljük otton a dolgot. Nos azon kívül, hogy anyagilag sem tudjuk bevállalni, én lelkileg sem érzem magam ehhez elég erősnek.
Clostis kérdésem lenne: Van e valakinek olyan tünete, mintha ki lenne száradva a szája és mintha folyamatosan keserű ízű lenne, amíg szedi a clostit? Ezenkívül volt valakinek olyan tapasztalata, hogy felerősítette a PMS tüneteket?

Basa, gratulálok!

Kép
Kép
tessza76
 
 


Sziasztok,

Tessza: a száj szárazságot én is tapasztaltam a Closty mellett, de keserűt nem éreztem.

Nekem annyi kérdésem lenne, hogy a tüszőrepesztő szuri segít abban is, hogy kicsit vstagítja a máhnyálkahártyát? Nekem a 14.napon 5 mm volt és hát az elég sovány. Kaptam szurit, hátha mégis...de nincs sok remény...
kexi
 
 

 
 

Tessza!
Huuu,nem semmi mik történtek veled....
Amíg szedem a clostyt én csak szurkálást érzek,mást nem.Vagy nem tűnt fel...Én fogigátlót abbahagyása után lettem terhes,télleg elsőre.De nem maradt meg a baba,valószínű h a szervezetem nem viselte jól a leállást,mondjuk csak pár évig szedtem.Szóval ebben is van rizikó,hogy a hormonok beindulnak e maguktól vagy sem...de persze egy próbát megérne...

Kexi!
Sajna a tüszőrepiről nem tok semmit...

annus11
 
 


Sziasztok!
Annus írtam neked privit, remélem átment.
Tessza: én csak lebeszélni tudlak a fogamzásgátlóról. Én 8 évig szedtem és tavaly júniusban hagytam abba. November végén kezdtünk próbálkozni, de januárban egyáltalán nem jött meg, így dokihoz mentem, aki elküldött egy hormonvizsgálatra. Kiderült, hogy a fogigátlótól teljesen felborult a hormonháztartásom, így jött a closti, mert azt mondta a doki, hogy enélkül nincs esélyem hogy teherbe essek. Utánaolvastam a dolognak és kiderült, hogy nagyon sok esetben járnak így nők mint én. Emellett nagyon megemelte a bilirubin szintemet a gyógyszer (duplájára), így jártam kivizsgálásra, aminek a végén azt derült ki, hogy ezt a gyógyszernek köszönhetem. Az biztos, hogy én gyógyszert mostanság nem fogok szedni.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige-bige!
nem kaptam meg sajna a privit... :(

Akkor lehet én is hasonlóan jártam mint te...mondjuk nekem nem 8 év volt,csak 4.

annus11
 
 


Annus:Még tegnap írtam neked privit,átment?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl!
Azt se kaptam meg....nem tudom mi van ezzel a babanetes postával....

Akkor írjátok ide....jobbat nem tudok :lol:

annus11
 
 


akkor küldöm itt. Szeretnék én is felkerülni a táblicskuba. Mi 2007.11.20-a óta próbálkozunk. 2. clostis hónapban vagyok és mellette iszom a cickafark és palást teát. Ciklusom 34-37 nap körül van. Dokihoz júni első hetének végén megyek, ha megjön azért, ha nem akkor azért. Remélem ez utóbbi lesz :wink:
Köszi

KépKép
csige-bige
 
 


Hú lányok, ma ittam meg az első palástfű teámat és ritka rossz íze van. A cickafark ahhoz képest semmi. Ezt csak cukorral egy húzásra tudom meginni, mert inkább kifele jönne mint befele, pedig nem vagoyk egy érzékeny gyomrú. Na mindegy, az ügy érdekében mindent.

KépKép
csige-bige
 
 


Kép

annus11
 
 


Na van még hely a tábliban,lassan alakulunk :wink:

annus11
 
 


Csige-bige, köszönöm a történetet. Anno, vagy 8 évvel ezelőtt én is szedtem fogi gátlót, úgy 4 évig. Eleinte minden rendbe volt, aztán 3 év után felborult a ciklusom. Miután abbahagytam, elég sokáig szenvedtem azzal, hogy helyre álljon bennem minden. Mondjuk nekem kimaradás sosem volt, inkább túl sok jut a "jóból". Most is hasonló a helyzet. Egyébként csak két-három hónapra gondoltam volna. Bár kicsit skeptikussá tesz, hogy a terhességről is azt állítják, ha már egyszer sikerült, akkor egy vetélés után gyorsabban babás lehetsz, mert a test emlékszik a helyzetre. Hát nálam ez nem jött be.

Kép
Kép
tessza76
 
 


Negatív lett a tesztem, de még nem jött meg.
Annus engem is beírsz? 2007. deceber óta próbálkozunk. 1 hónap kihagyással 3 hónap closti. Múlt hónapban coragon, duphaston és mégse lett baba. Ezt csak megjegyeztem. Köszi Annus!
timejka
 
 


Beírtam mindenkit!

Halljátok?Nekem mostanában rövid a menszi....Ma már csak kis pecsételés volt,szinte semmi...Ez lehet a clostytól?Iletve ez azt jelenti h vékony voolt a nyálkahártya?És lehet ezért nem lett babó se?Nincs hova megtapadni?De attól h rövid volt,a mennyiséggel nem volt gond,az normális volt...ki érti ezt. :roll:

annus11
 
 


Annus:Nekem is mióta szedem a clostit,pár nap alatt lezajlik a menszeszem.Ez azt jelentené,hogy vékony a nyálkahártya?Hát én nem tudom?! :roll:

Na,akkor itt is leírom,amit privibe írtam!
Lehetne olyan is benne a végén,hogy ki hány éves,meg kinek hanyadik baba!Szerintetek?
Mi 2008.jan.-tól próbálkozunk,3.closti hónapom volt,átlagba 32.napra jön meg.Ma vagyok a 10 cn.-en.Palástfüvet iszom félidőtől!Ja,25 éves vagyok és a lányom Réka 2005.12.30-án született!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl!

Felőlem lehet!!!Tudok hozzátenni oszlopokat,vagy ha vmi nem kell akkor azt is mondjátok!
A végére majd egy Szülés várható időpontja is befigyel majd remélem!!!

Akkor lehet a closty miatt?Hát ha jól emlékszem ha kevés a menszi akkor az erre utal,de mondom nekem nem a kevésségel van gond,hanem a napok számával....

annus11
 
 


Kép

annus11
 
 


Na így jó!
Szóljatok ha vmit nem lehet olvasni és írjam nagyobba vagy bármi teendőt a táblival!
Jó sokan lettünk...remélem a többiek is feliratkoznak!

annus11
 
 


Sziasztok,

Annus: akkor kis kiegészítés: 27 éves vagyok és első Baba lesz majd egyszer...remélem, hamarosan.
Érdekes ez a closty dolog, mert nekem meg legutóbb 6 napig tartott. Az elején nagyon durva volt (bár én Duphastont is szedtem, az pedig szerintem felerősíti és mindent "kitisztít", ha nem fogant meg a Baba). Lehet, hogy van összefüggés a nyálkahártya vastagsággal, de most nálam majd kiderül. Mert múlt ciklusban normális volt (8mm) és durva volt a vérzés, ebben viszont vékony, 5mm. Szóval majd tájékoztatlak Benneteket.
kexi
 
 


Annus elfelejtettem a ciklust közölni, 26-28 napos. Van egy Bencém (02.04.13.) Légyszi egészítst ki. Köszönöm.

Most hogy írjátok, belegondolok nekem se olyan szokott lenni a mensim, mint closti előtt.
timejka
 
 


Sziasztok!

Annus, nekem is pont olyan volt a mostani mezeszem, mint neked. Cirka 20 év rekordját értem el a 3 napos hosszal, pedig félidőben a mnyh 8mm volt, úgyhogy nem volt túl vékony. De én is a clostit gyanúsítom ezzel, bár eddig ilyet nem tapasztaltam. Az igaz, hogy most a doki a második naptól szedeti, eddig meg az ötödik napon kellett kezdenem.

Lenne egy javaslatom a táblához: Szerintem a legutolsó menzi idejét is fel lehetne tüntetni, így aki nem vonalzózik, arról is lehetne tudni hol tart, mikor lehet szurkolni neki még intenzívebben.

Kép
Kép
tessza76
 
 


Annus:Kimaradt,hogy ki hanyadik cn.-en jár!
Igen,nekem is lerövidült a ciklusom a clostitól kb.3napra és utána még 1nap kevés barnázás,de az első napon nekem is nagyon sok van!
Nekem ez a 11 Cn.

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!
Akkor én vagyok a kivétel. Az első adag closti után egy hétig tartott a menzim és semmi szokatlant nem tapasztaltam.
Akkor adok még adatokat a táblicskuhoz. 27 éves vagyok és a menzi várható ideje 2008.06.02. Van egy "fiam" Teofil a perzsa macska :wink: Komolyra fordítva a szót, gyerek még nincs, de reméljük, hogy mihamarabb lesz.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Na akkor mi lenne ha úgy csinálnánk hogy a ciklushossz mellé odaírom h kinek mikor kéne megjönnie
és akkor tudhatnánk h kb hol jár az illető.

Tehát a köv menszi várható időpontja kéne!

annus11
 
 


Kép

Na így jó lesz?Szóljatok ha vmi nem stimmelne :wink:

annus11
 
 


Nekem június 13-a körül jönne meg!

Kép

Kép
syl100
 
 


Lányok az mit jelent hogy szurkál a hasatok? Én most vagyok félidőben és ilyenkor mindig iszonyatosan fáj a hasam. Minden leüllésnél szisszenek egyet. Olyan mint ha egy kést szurnának bele. Ez szerintetek normális?! Véleményem szerint ekkor van peteérésem, de ennyire megérezném és ennyire fájna, ezt fura?!!

KépKép
csige-bige
 
 


csige-bige:Velem ugyanez szokott lenni,mint veled!Gondolom a pé.miatt.Mondjuk eléggé fáj olyankor.Ha leülö,ha felállok még pisilés közben is mintha kiakarna szakadni! :?

Kép

Kép
syl100
 
 


ugyan ezt érzem én is syl100, hát igazán kellemetlen. Ma már rendesen fájt, délután rendesen rosszul voltam. Tegnap este dolgoztunk is az ügy érdekében apával :oops: aminek ma lesz az ismétlése, csak az a baj, hogy annyira fájdogál a hasam, hogy a hancúr sem az igazi apával :? azért dolgozunk majd aktívan, jó lenne ez a hónap eredményekben gazdag lenne :wink:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziszko: Látom van már egy kislányotok, nagyon édi. Az első babóra sokat vártatok? A táblicskuból azt látom, hogy szinte te clostival indultatok neki a második babának?

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha lehet!
Van már egy gyönyörű nagyfiúnk Dani, neki szeretnénk testvérkét, de nem igen akart beköltözni a pocakomba, így a doktorbácsim vérvételt javasolt, amin kiderül, hogy nincs rendesen peteérésem. :(
Tegnap jött meg a mensim, így ma kezdtem el szedni a Closti-t. Hát, majd meglátjuk.....
Tapasztalatok??
Nézegettem a táblát, elég vegyes ami a clostis hónapokat illeti. Remélem mindenkinek hamarosan sikerül a babó!
Ja és még egy segítséget szeretnék kérni tőletek! Mit javasoltok még a gyógyi mellé?? Milyen teát vagy egyébb segítő bogyókat???

Köszi mindenkinek!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Csige-bige:Nekünk Réka is clostival jött össze a 6.hónapba/Szóval 6 hónapig szedtem a clostit./Igen,mostmár rögtön mentem a dokimhoz felirani,mert tudom azzal már egyszer sikerült,hátha most is!
Remélem azért ez nem jelent nagy bajt,hogy nekünk középidőben így fáj! :roll:

Oriandy:Persze,hogy lehet örülünk mindenkinek! :D
Milyen dózisban fogod szedni a clostit?Én a 3. cn-től szedem 3x1-et,de sokan csak 2x1-et ez változó.
Cickafarkfű tea a pé-ig,utána meg palástfű tea.Vagy Málnalevél tea a cicka helyett.Az egyik a peteérést támogatja a másik a beágyazódást!
Én csak a palástot iszom majd a 15.cn-től ízesítés nélkül.Megpróbáltam a cickafarkot is inni,de azt nem bírtam. :?
Neked követi a dokid uh-val,majd a ciklusod?

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziszko!

Nekem a dokim azt mondta, hogy 2x1-et szedjek, de Uh-ra nem hívott be, pedig felírt 3 havi adagot és azt mondta, hogy akkor kell mennem hozzá, ha összejött a baba vagy ha a 3 hónap után is negatívot tesztelek. Már sokan mondták, hogy kéne az Uh-os kukucska, nehogy baj legyen, de most én hogy mondjam a dokimnak, hogy ugyan nézzen már meg....?
Kösz a tea tippeket, el is kezdem inni. Hallottam még a barátcserje kapszuláról, de nem ismerem annyira, hogy meg merjem venni és beszedjem.
A cickafarkot nem bírtad? Ezt hogy érted??? Mi bajod volt tőle? Vagy az íze miatt?

Amúgy nekem Dani teljesen spontán gyerkőc, bár van előzményen bőven! Ha érdekel, majd szívesen leírom!

Jó éjszakát!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Andy üdv köztünk. Én szedtem már barátcserjét, konkrétan Premenst. Babó nem jött össze tőle, de a PMS tünetek tényleg türhetőbbek voltak. Viszont mintha lenyomta volna a libidómat, az meg elég gáz, ha az ember babát szeretne.

Kép
Kép
tessza76
 
 


Andy!
Üdv itt!Szivesen beteszlek a tábliba,ha gondolod akkor add meg az adatokat!
Én palástfüvet iszom a pé után,nekem a clostyt a hosszú ciklus miatt írta a doki,mert peteérésem az van rendesen!Ja és én is 2x1et szedek a 3.naptól!

A szurkálás nálam is van,de ilyen erős azért nincs...vagy csak magasabb a fájdalomküszöböm...lehet ezért,anno nagyon görcsöltem menszikor,szóval sokkal nagyobb fájdalomhoz vagyok szokva :wink: De ez azt jelenti h nő a tüsző!Tehát még nem feltétlen jelenti azt h meg is repedt,de az bizti h hamarosan megfog!

annus11
 
 


Sziasztok Lányok,ű

Üdv Andy a csapatban.

Annus, a mensimnek 25-én vasárnap kellene megjönnie...és gyanítom, meg is fog jönni :( Bár még nem érzek semmit (se cici feszülés, se hasfájás) és a hőm is beállt 37-re. Ki érti ezt? Most már semmiben nem vagyok biztos.
Vidám napot mindenkinek!!
kexi
 
 


Andy: nekem csak 2*1 szem clostit kell szednem menzi 5. napjától. Emellett én iszom a cicka és a palástfű teát, valamint gravidát szedek és folsavat. Remélem meghozza az eredményt.
Egyébként nekem sem követi a doki uh-val, igaz csak két havit írt fel.
Sziszko: azért neked tök megnyugtató lehet, hogy van már egy gyerkőc, így biztos minden rendben van nálad, csak egy kis rásegítés szükséges :wink:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok! Megérkezett a mensi, következik a closti.

Miért nem akar senkinek se jönni a baba?
timejka
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a szívélyes fogadtatást!

Nekem a mensi 2. napjától kellett elkezdenem a Clostit, és ma elkezdtem inni a cickafarkfű teát is. Ja és én is szedek magzatvédő vitamint (Elevitet) + folsavat.

Annus!
Persze, szeretnék akkor bekerülni a táblába!
Adatok:
kor - 29 (pontosan holnap töltöm :D )
mikortól próbáljuk: 2007.10
kezelések: Clostilbegyt (1. hónap)
köv. vizsgálat: ha összejön a baba, vagy sikertelenség esetén 3 hónap múlva
ciklus: általában kb. 35 napos (most volt két sokkal hosszabb)
gyerek: Dani 2006.05.29


Köszi!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Timejka,

sajnálom, hogy megjött...gyanítom, rám is ez a sors vár vasárnap.
Az azért tartja bennem a lelket, hogy június elején átjárhatóságira megyek és akkor talán történik valami.
Tényleg, Jucusnak kedden volt, ugye? Tudtok róla valamit? Remélem, minden oké.

Nekem fura, hogy néhányotoknak nem követik UH-gal a closti mellett a peteérést. Nekem mindig kell mennem a 12., 14. és 16.napon is. Akkor rögtön látják a nyálkahártya vastagságot is pontosan be tujuk lőne, hogy mikor lesz az ovuláció. Tüszőrepesztő szurival rá is segít a doki. Mert hát van olyan is, hogy nem reagál a szervezet a clostira és nem indul meg a peteérés. Akkor megint 3 hónap elúszott, s arról nem is beszélve, hogy ettől a gyógyszertől cisztásodás is létrejöhet, ezért fontos az UH. Bocs az okoskodásért, nem akartam, csakhát ezeket olvastam és az orvosom is elmondta.
kexi
 
 


Kexi igazából bennem már semmi nem tartja a lelket, már voltam átjárhatóságin, ahol rendben van minden. Már csak a csoda.

Nekem is kell mennem closti után uh-ra. Ha nem nézik, akkor honnan tudjuk, hogy használ-e vagy sem. Teljesen igazad van.
timejka
 
 


Most azt írtam, hogy semmi nem tartja bennem a lelkemet, meg azt is írtam már, hogy nem idegeskedem. Egy picit mérges vagyok, hogy megjött, de annyira már nem görcsölök rajta.
timejka
 
 


Sziasztok!

Andy: én is palást-cickafark táborba tartozom. Igaz, én keverve iszom a kettőt,mert nagyon nagyon nem akar(t) működni a szervezetem. De nálam hatásos volt,az tuti,mert lett egy spontán ciklusom több,mint félév után, úgyhogy HAJRÁ! :) A barátcserje nekem nem hatott. Igaz, nekem akkor még ciklusom sem volt,aminek a tüneteit egyhítette volna. Állítólag rendezi is a ciklust,de nekem a 3 hónap alatt nem jött össze.

Kexi: nem lehet,hogy csak PCO esetén kell a folyamatos figyelés? Ott biztos,hogy mindenképp kell,mert ha a sok kis ciszta hirtelen megindul,akkor probléma lehet! :) Bár igaz, a tüszőrepi és a nyh vastagság miatt szerintem mindenképp jó az uh.
Jucus B.fölváron van 1 hétre szerintem. :)

Timejka: majd a következő hónapban lesz mindenki egyszerre babás! :)

Csajok! Úgy tűnik ez a hónap a vékony nyh.hónapja volt. :( Remélem a következő hónap a megtapadás hónapja lesz!!!!! :) Mi apával már dolgozunk az ügyön,mert pé.gyanús vagyok :)

Annus: tök jó lett a tábla! :) Én 32 éves vagyok, viszont a köv.mensi idejét nem tudom neked megmondani,mert kiszámíthatatlan....még...eddig....remélem nem sokáig most már! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Napvirág remélem igazad lesz.
timejka
 
 


Helló Lányok!Tul vagyok a hsg-n most jöttem haza!Hát mit ne mondjak nagyon szörnyű volt :cry:
De az a lényeg hogy tul vagyok!Volt egy pici elzárodás de a hsg segített!A doki előtte megvizsgált és van egy gyönyörü 15mm tüszőm a jobboldali petefészkemben ami rettentően fáj de ott van és tök jo!!!!A méhnyálkahártyát is megnézte az 5mm és azt mondta hogy ez tök jó!!!Annyira megkönnyebbültem!Remélem mostmár sikerül!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Timejka, néztem a táblázatot, hogy december óta próbálkoztok. Mi igazából 2007 augusztusától, csakhát egy doki sem akart szóba állni velem, amíg nincs meg az 1 év sikertelenség. Úgyhogy egy barátnőm orvosához mentem, hogy vizsgáljon már ki, mert az nem lehet normális, hogy 4 hónapja nincs vérzésem. És akkor végre vérvétek, UH, ami ki is mutatta, hogy PCO és hát nincs peteérésem. A többi doki rám nézett és kizárta a PCO-t, merthogy nincsenek pattanások, nem híztam meg, stb. Hiába kérdeztem, hogy mitől nincs mensi...az volt a válasz, hogy bármitől lehet, várjak csak türelmesen. Na, gratulálok, ez a jó hozzáállás. Ez februárban derült ki. S itt tartok most.
Nálatok minden vizsgálatot megcsináztak?
kexi
 
 


Kexi lehet, hogy nem jól írtam, 2006. decembere óta nem jön a baba. Én csak tavaly szeptemberbe mentem dokihoz, akkor clostit szedtem, voltak tüszőim, aztán berágtam a dokimra, átmentem egy másikhoz. 2 hónapja (azt hiszem) volt szép tüsző, jónak mondható mnyh, kaptam coragont, meg duphastont és nem jött a baba. Nekem a dokim azt mondta, hogy az 5 mm nem a legjobb. Az a rossz, hogy mindenkinek mást mond a doki.

A férjem volt vizsgálaton, nála minden rendben. Nekem meg uh-n nézték a tüszőket meg a mnyh-t. Majd beszélek a dokival, mert az idegesít engem igazából, hogy mi az oka annak, hogy nem jön a baba. Már kettő összejött, akkor a 3. miért nem. az első baba nem maradt meg, elvetéltem és utána jött a Bencusom.
timejka
 
 


Annus légyszí javítst ki a táblázatot. 2006. december óta nem jön a baba. A ciklusom 26-28. napos (most 2 napot késett) Köszi
timejka
 
 


Timejka: Jajj, 2006 óta, az tényleg jó régóta. A méhnyálkahártyám most nekem is 5 mm volt, ezért is gondolom, hogy most sem jött össze, nekem is mondta a doki, hogy ez sajnos sovány... az a baj, hogy ez viszont a closti, meg duphaston hatása. Én is ugyanezeket kapom. Múlt hónapban minden tökéletesnek látszott: 22 mm-es tüsző jobb oldalon (mindig a jobb oldalon van), 8 mm-es nyh...szóval tök jó. Férjem eredményei több, mint jók. Aztán Baba mégsem lett! Iszonyú csalódott voltam. Amúgy pedig nekem is van egy ismerősöm, akik több, mint 2 éve próbálkoztak. Minden vizsgálat megtörtént, mindent rendben találtak, de semmi. Aztán most 16 hetes terhes a lányzó!!! Sejtelmem nincs, hogy mitől függ...
kexi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?