Új privát üzeneted érkezett!

....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.02.18 08:44-kor.
almi
 
 



 
 

Kata,
tegnap szét voltam esve, de most:
Boldog házassági évfordulót Nektek!!! :lol:
Kép

Anita
putyu
 
 


Ildi,
akarsz, nem akarsz :arrow: felül vagy :lol: :lol:
Tessék többet írni és jön az új oldal :wink:

Reni,
aggódós korszak szerintem mindenkinél van :roll:
Szerintem nyugodtan eljöhetsz az össznépi találkozókra, csupa jófej anyuka szokott ott lenni :lol: :lol:

Büdőském,
nem semmi a pocakod :shock: és én még azt hittem nekem nagy volt :roll:

Anita
putyu
 
 


Most kaptal levelet az óvodából :arrow: Botondot felvették a jövő tanévre :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!
Csak hogy én se maradjak ki :wink: Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Na most remélem már utol érem magam. Mindenkinek igyekszem írni...

Anita,
Döbbenetes a kép a pocidról, de Botiról készült képtől végképp kész vagyok. Óriásbébi! De tiszta Boti volt már akkor. Maja újszülött képe nem annyira hasonlít a mai Majára. Kép Kép

Kata,
Jók a képek :D
Remélem most időben szólunk, hogy holnap "buli" nálunk. :lol:

Almi,
Én most teljes zavarba kerültem (nyilván az én hibám), de mi ez a mióma?

Ildi,
Köszi a ház és a kert dicséretét. Sok munkánk van benne :roll:
Köszi a tárcsa infót is, mondtam Tominak, majd Ő utána néz.
Ugrálóvárat mi az Auchanban vettük kb. 4.000.-ért. Tuti lehet még kapni.
Az ovival kapcsolatban asszem megfogadom a tanácsod :wink:


Basszus, most se jutottam semeddig.... :shock:
Felébredt Maja...
Igyekszem még MA folytatni

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Addig is a lényeg:
Holnap várunk Majával Mindenkit ide hozzánk!
Reméljük nem esik, ha igen, akkor meg bent leszünk. Izzítom a kávéfőzőt :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,de csak a kávéfőzőt,a teásat nem ,ugye? :lol: :lol: :lol:


bocsika,most csak ennyire futotta tőlem :oops: ,de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni :lol: :lol: :lol: / már megint a lepcses szám :oops: :roll: /.Késöbb még jövök.
bibolya
 
 


Ibolya,
Nem értem :oops: :oops: :oops: Gyagya vagyok :roll:

Szandra,
Nem is meséltél (legalábbis nekem) a buliról. A lányok hogy viselték? Edó a pasikat? Kitudtál azért kapcsolni?
Tökjó a pocakos képed :D

Gyöngyi,
Nem semmi hasad volt Neked is :roll:
A túrótorta nálunk is nagy kedvenc. De nekem még ilyen (hasznos) segítségem még nincs. Inkább fogy a cucc, mint a tortába/ra kerülne :lol:
Nektek is van rendesen játékotok :lol: Az udvar jól tele volt :lol:

Judit,
Jó a kép :lol: Miki akkor már boldog? Hogy tetszett anyósodnak a Cini?

Andi,
Rajta vagyunk a babaprojecten, csak egyenlőre nem akaródzik jönni. :cry: Munkát is nézek, ki tudja hogy alakul a jövő.
Remélem jöttök holnap és akkor jól kikérdezlek Téged is :wink:

Adri,
De jó hogy ilyen hamar hazaengedtek a kórházból :D Ezek szerint nem kellett császározni :D Ha van szusszanásnyi időd gyere és mesélj. Meg aztán kérjük a kiskirálylányról a képeket :D

Évi,
Sajnálom, hogy holnap nem tudtok jönni :cry: Most már tutiu, hogy direkt kerülsz engem. Jó én is igyekszem bezárkózni, ha erre jártok, de hogy még Te is :?: :roll: :lol:
Köszi Adriról az infókat, meg a képet.

És akkor jönnek a képek....
Meneküljetek.....rengeteg van :oops: :roll:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ezekkel már nagyon rég adós vagyok :oops:

Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Voltunk Veresegyházán a medve farmon. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Szuper jó hely!
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Múlt heti Cini és Bukfenc
Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ancsi, Zorka nálunk
Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Múlt péntek
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Mára ennyi :roll:

Aki esetleg nagyban szeretné kérni a képeket, holnap hozzon pen-drive-ot. :wink:

Akkor holnap találkozunk :lol:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Anikó!

Nagyon jók a képek! Miért is akarsz te jönni a stúdióba fotózkodni? :shock: :P
A Geri cinis kép 5-ös!

anett
kállai
 
 


tisztára fedobtak a képek!

na majd keresek én is párat....

Holnapi napom bizonytalan. Ami biztos: reggel elindulok Ildivel.... El visz... :P De megkértem egy pár dologra... :lol:

Kicsit pánikolok, mert hétvégén csajoknak szülinapi bulijuk lesz. Sokan leszünk... vagy nem, mert bárányhimlő és skarlát járvány van az oviba... az is izgi, hogy jönnek-e, meg az is ha mindenki eljön.... de remélem nem kötöm le annyira Ildit, hogy oda se érjünk... :oops:

anett
kállai
 
 


és akinek nincs Pendrive-jaaaaaaaa? az Cd-t is vihet? :oops: :D :D :D :D :D :D :D Kép

Anikó tényleg nagyon jó képek!!!Aki tud az tud!
Biztos,hogy Maját hoztátok haza a kórházból? :lol:
Mi is voltunk már a Medvefarmon,jó volt csak igazából egy délelőtti program,mi meg egésznaposat terveztünk.


DénesAndi!
Hogy te milyen egy jó fej csajszi vagy!!!! :wink: köszönöm a címeket.

Szandra!
Te jó ég,ez hatalmas poci!!!!Anikó,te sem panaszkodhatsz....ezek után én már fel se merem rakni,nekem csak a fejem nőtt :D :roll: :roll: :roll:

Anita!
De jó kis vonalzókat kreáltál:)


Nyúznak,mennem kell,még szándékozom jönni....

Ildikó
ilgya1
 
 


Anett,
Tökjól esett, amit írtál :oops: :lol:
Igen, a Geris kép nekem is tetszik. De a _Boti a labdával és az utolsó Maja kép is a kedvencem :P
Azért én nem tudok profi műtermi képeket :oops: :lol:
Na-na, mi az hogy nem értek ide :!: Ne merészeljétek :!: :evil: :lol:

Ildi,
Átküldöm szívesen a képeket mélben :)
Sikerült szállást találni?
A medvefarm után mi lementünk az egyik tóhoz. Csak Maja életveszélyes (mint szoktátok látni), így hamar eljöttünk onnan, bár én még töltődtem volna a látvánnyal :wink:
Aztán holnap sürgetni az Anettet :P

Én már ma nem jövök, átadom a gépet Tominak.
Jó éjszakát Mindenkinek!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!!

Anikó!!

Tényleg nagyon szuperek a képek!!!!! :lol: :lol: :lol: Nekem is feltünt , hogy milyen jó az a Geris kép. De a gyöngyfogú Maja mosoly is nagyon tetszik . És van mosolygós Zorka kép is!!! :lol: :lol:
Nagyon tetszenek a cinis képek is!!!
Nagyon tudsz, Te csaj!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak kezdem azt hinni, hogy direkt fájdítod a szívemet :cry: :cry: :lol: :lol: :lol: , Na, de mindjárt itt a nyár!!!! És jövök én is!!!! :lol: :lol: :lol:

Pocak??!! Imádtam!!
Két túrótorta receptem van, és mindkettő nagyon bejött nekünk. Kupi nálunk nem csak a kertben a lakásban is szokott lenni, de meg lehet szokni (két gyerek mellett) (bocsi de itt már nincsenek hangulatjelek, pedig a vigyogós fejeket ideraktam volna, mert útólg szúrtam be neked még ezt a pár mondatot)

Anett!!

Nem lesz gond a bulival, ismerünk már, szuper csaj vagy, megoldod!!! :lol: :lol:

Anita!!!

Jó a vonalzó, csak nincs rajta kép!!!!!!!! :roll: :roll: :roll: Nekem az kell!!!!!
De jó, hogy felvették Botit!!!!!! :lol: :lol: :lol: Akkor ő is a csajokkal fog járni!!! :lol: :lol: :lol:

Szandra!!

Én még emlékszem a pocakodra, nekem így képen nem megdöbbentő a mérete :lol: :lol: :lol:

Kata!!

Hogy alakult az évforduló?? (boldogot útólag is!!)
Nekem lett volna ötletem, hogy hirtelen mit (kit) lehetett volna becsomagolni ajándékként! :wink: :wink: :lol: :lol:

Ildi!!

Te nem láttad a hasamat????? :( :( Ez meglepett!!!! Azt hittem régebben ismerjük egymást!! :oops: :lol: :lol: :lol:
Na, a bábszínháztól meg kiakadtam - majdcsak összejön valamikor!


Adri!!

Hogy telt az első éjszaka??? Minden okés????

Anita!!

Készítettél képet az usziban????? Látni szeretném mit ügyeskedtek!! :lol: :lol: :lol:

Ibolya!!

Marietta tök jól van/volt, köszi a kérdést. Nálunk nem volt para a skarlát miatt, miért kapták volna el???? Úgy döntöttem nem kaják el és kész :lol: :lol:
De komolyan, tavaly is volt a Viktor skarlátos és még egy kislány az oviban, akkor se kapta el senki. Most ott voltunk a Nóráéknál és nem kaptuk el - ez is bizonyítja, hogy ez nem olyan fertőző, mint amilyennek mondják. Ha nem gyengítette le valami más az immunrendszert, akkor nem kajuk el.
Egyébként Tamara nem volt skarlátos, csak az erdei suli miatt kapott gyógyszert , tuti ami biztos lapon.

Dénesandi!!

A segítségben pont az a lényeg, hogy lehet torkoskodni :lol: :lol: :lol: Nálunk a csajok imádják ha sütök és segíthetnek :lol: :lol: Gondolhatod milyen segítség az!! :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

Judit!!

Tök jó ez a kép apáról meg Zorkáról!!! Na ,én iylenkor nagyon féltéken tudok lenni :roll: :lol: :lol: De már beletörődtem, hogy a Sárának az apja mindene, én csak a második vagyok!! :oops: :roll: :lol:

Írtátok, hogy milyen "édes" volt Marietta azon a képen :o :o Nekem így utólag inkább furcsa :oops: :oops: Persze akkor így imádtam és ő volt nekem a legszebb, de a mostani formáját elnézve olyan furcsa őt visszanézni ilyen kis kopaszon :lol: :lol: :lol:


Na megyek, mert még sok a dolgom :roll: :roll: :roll: És a holnapot nagyon meg kell szerveznem: én továbbképzésen, apa dolgozik, csajok szanaszét!! :roll: :cry: :cry: :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anett!!

Elfelejtetem mondani: láttuk tegnap a Dzsungel könyvét a nyíregyházi színház előadásában dvd-n. Nagyon tetszett a Mariettának, pedig sehol sem volt az eredeti előadáshoz képest :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anita, köszi szépen - végül a trágya időjárás miatt nem mentünk sehova, az egyik ajándék az volt, hogy az Uram időben hazajött, csináltunk kaszinótojást, és este végre nyugalom volt itthon...
Almi, nyugi, ez a para szerintem minden kismamára jellemző - ne aggódj, élvezd ki a pocakosságod minden percét!!!
Anikó, én nem tudok semmi biztosat mondani a holnapra, mert itt van anyósom, és az őrületbe kerget :evil: Állandóan a nyomomban van, mindenben segíteni akar, és bár alapvetően kedves és szeretetre méltó, ezzel engem megőrjít... Szóval nem tudom, hogy meddig lesz itt holnap, ha időben hazamegy, akkor elsétálunk felétek mi is, de ha csak este megy haza, akkor max. gyerek nélkül tudnék átmenni, mert nem tudom visszaszerezni tőle, annak meg nem sok értelme van :shock:
Adri, ha lesz időd, kérünk szüléstörténetet és képeket!
Gyöngyi, működött az ötleted :oops:
Csatolok én is két képet,
jó éjt, sziasztok
Kép
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


még 2 dolog:
Anikó, tök jók tényleg a fotók (remélem, hamarosan Marciról is csinálsz ilyen sztárfotót)
Anita, a képen is látszik, hogy nagyon jó szolgálatot tesz a pólya, de esküszöm, nem ezen szoktunk pelenkázni, ez kivételes eset volt :oops: :roll: :? :lol:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Anikó,
tartsd meg ezt a jó szokásod és fényképezz minnél többet :lol: Nagyon jók a képek, még nézegettem volna :wink: :lol:

8-ig még nézem a babanetet,, addig szóljatok, hogy szüksége van valakinek fuvarra, nagyon szívesen, de ha nem akkor biciklivel indulunk el....szép idő van :lol:

Gyöngyi,
Teszek majd uszis képet, csak még nem töltöttem fel a gépre :roll:
Csinálok majd másik vonalzót :D

Kata,
Hozd az anyóst is, vagy nyugodtan elsétálhatsz egyedül is egy kicsit :wink:
Marci gyönyörű a képeken, mint mindig :D
Pólyát úgy használjátok ahogy jólesik :D

Judit,
tegnap hiába kukkoltam...csak Zorkát és az anyósodat láttam :)
Zorkának integettünk, de nem vette észre :)

Anita
putyu
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.02.18 08:45-kor.
almi
 
 


Kata,
Hozd az anyóst is, vagy gyere csak Te kicsit dumcsizni :lol:
Tuti lesz még alkalom képet csinálni Marciról.
A pelenkázós kép annyira édes. Igazi tökös legény :lol:
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Csak gyors életjelet adok.
Anikó, nem tudtunk ma menni hozzátok, mert éjszaka fél 11-től Lőrinc hányt! :( Aztán az éjszaka folyamán még többször, szinte semmit nem aludtunk. Ma délelőtt is hányt még egyszer. Láza nincs, az óvónénije azt mondta, ő a csoportban a 3., akinek ugyanez a baja mára.
Természetesen így sem oviba, sem hozzátok nem mentünk, valószínűleg valami vírus lehet.
Remélem, Rebeka nem kapja el.
Én is émelygek kicsit, de lehet csak attól, hogy Lőrincet "hánytatom", öltöztetem, mosom a ruhákat, ágyneműt, mindent. :(

Jó szórakozást Nektek!
Puszi!

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Köszönünk szépen minden köszöntöt és drukkolást!
Szerencsére megusztuk a császárt!!! Jósló fájásaim már hetek óta voltak, de péntek du már éreztem, hogy nem sokára lesz valami, mert miközben a Zolival a klinika udvarán sétalgattunk, egyre sűrűbbek lettek a fájások, csak nem voltak rendszeresen. Éjszaka már nem tudtam aludni, mert jobban görcsölgettem, végül is két óra tájban kivánszorogtam a nővérnek szólni, mire ő megkérdezte már annyira fáj, hogy nem tudok aludni?? ..... :twisted:
Majd megnézett az ügyeletes doki, aki szerint ezek még nem igazi fájások, mert még mindig csak két ujjnyira vagyok tágulva, a burok áll, a CTG nem mutat semmi. (pedig nekem már nagyon fájt) Így inkább menjek és próbáljak aludni, mert napközben már lehet, hogy beindul és ahhoz pedig kell az energia!!!
Sajna túl rendes voltam, gondoltam, ha ez nem az akkor biztos úgy van és nem hívom még a szülésznőmet. Kb 20 percig bírtam az ágyban maradni, de egyre rosszabbul voltam, ezért kimentem hiper igényes és tiszta WC-be :twisted: :twisted:, rájött a hasmenés és a hányás. :oops: Így kb egy órát vergődtem a mosdóban, majd vissza kúsztam a szobáig, és próbáltam kicsit pihenni, de ekkor már 2-3 perces fájásaim voltak, de igazából nem tudtam, hogy ez a gyomrom miatt van-e, így vártam egy kicsit, majd szóltam újra a nővérnek. Ő közölte húj jaj hányás, hasmenés, akkor szülünk. Menjek viszza pakoljak össz mindent a táskámba és készítsek egy külön csomagot a szülőszobába. Jó kis feladat volt úgy hajnal 4 körül 2 perces fájásokkal, de szerencsére a szobatársak segítettek. :twisted: :twisted: :twisted: Voltak "szép gondolataim" a dologgal kapcsolatban :twisted: !
Majd jött a nővér, hogy siessünk, mert a végén itt fogok szülni (jó mi?), és a dokim is úton van már, a szülésznőmnek is szólnak. Én pedig Zolit riasztottam.
Háromnegyed 5 körülre mindenki megérkezett, és onnan már minden sinen volt. A doki és a szülésznő is nagyon aranyosak voltak, el se mentek mellőlem, és nagyon sokat segítettek. Minden szépen érthetően a számba rágtak, hogy mikor mi fog történni, én mit csináljak, stb :P :P :P
Végül burokrepesztés és egy kb 1 órás kitolási szakasz után 7:20-kor megszületett Dóra baba. Szerencsére teljen egészségesen. Rögtön megkaptam, majd még egy 1,5 órát velünk lehetett, és rögtön ügyesen szopizott is. :P :P :P
Az apukája is hős volt, mert még a köldök zsinort is ő vágta el, aki egyébként eddig még a hallatán is lesápadt és rosszul lett. :P :P :P
Egyébként ha akkor nem tudtam volna kitolni, akkor azonnal császároztak volna, mert Dóra szívhangja 100 alá esett, és a magzatvíz is koszos volt. De szerencsére nem így lett. Úgy meglepődtem, hogy hirtelen mért lett kb 6 emberrel több a szobába, hogy minden erőmet összeszedtem!!!

Mivel Dóra nem sárgult be, és én is jól voltam, valamint megint szülési invázió volt, így hazaengedtek minket, aminek én nagyon örültem!!!!! :P :P :P

Az első éjszakánk, azért elég izgalmas volt, az első szívinfarktuson is túlvagyunk. Szerencsére a Gyöngyit elértük és megnyugtatott minket!!! Erre azért nem voltam felkészülve, hogy rögtön az első ilyen kaladunk lesz!!! Szörnyű volt ez a légzés kimaradás. Ott álltam egy kiakadt szemű, teljesen elalélt babával a kezemben, aki nem vesz levegőt. De szerencsére minden jól végződött. :oops: :oops:
Gyöngyi! Még egyszer köszi mindent!!! És holnap várunk!

Aztán sajnos nagyon sokáig sírt, mert nagyon fájhatott a hasa, egyfolytában feszengett, húzta a lábacskáit. Végül 1-kor Zoli a hasára vette, és ott aludt el. Kettőkor letettük, és 5:40-ig aludt. Napközben a szavát se lehet hallani, nézelődik, eszik és alszik.
A mai éjszakánk most már jobb volt. Éjfél körül megnyugodott, és 3:40-ig aludt, majd evés, és egy kis nyöszörgés után elég gyorsan visszaaludt. Majd 8-kor keltünk újra. De most megint nagyon fájt a hasa.
Most épp alszik, így sikerült a tegnap elkezdett hsz-met befejeznem.
Képet még nem tudok felrakni, még nem volt időm arra, hogy megnézzem őket. De majd jövök újra.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri! Örülök, hogy jól vagytok! (Ma már nem találkozunk a védőnőnél.... én még megyek párszor.)
almi
 
 



Sziasztok!

Jól sikerült a mai de. (is) :lol: Legalábbis mi nagyon jól éreztük magunkat veletek! :lol:

Ildi,
Itt maradt a Dávid telefonja.

Anett,
Köszi, ha betudsz ugrani a tisztítóval. Ha nem akkor majd mi megyünk felétek.

Judit, Andi,
Sajnálom, hogy nem tudtatok jönni :cry: Majd legközelebb :D
Andi,
Sajnálom Lőrincet, no meg Téged is. A hányást én nagyon nehezen viselem :? Öklendezek, meg minden :oops: :shock:
Remélem Rebeka megússza és Te is csak a látványtól, szagoktól voltál rosszul.
Pedig jól kiakartalak kérdezni ovi ügyben :wink:

Kata,
Ezek szerint anyósod tovább maradt... :cry:

Gyöngyi,
Köszi a dicséretet, jól esik :oops: :lol:
Ne fenyegess minket, hogy ránk fogsz érni!!! :lol: :lol: :lol:
Hogy oldottad meg a mai napot? Legközelebb ide is bedobhatod a lányokat!

Almi,
Tudtam mi a mióma, csak ott veszítettem el a fonalat, hogy akkor most van-e neked, van nincs, okoz-e gondot a terhesség alatt vagy nem :oops: :?
Köszi a dicséretet a gyerkőcök nevében :lol:
A kardigános, gyönyörű szemű pasi Gergő, Ibolya kisfia.
Gyere Te is a talikra és lassan majd megismersz mindenkit :P
37kg? Te jó ég! :roll:

Anita,
Hol vannak az uszis képek?

Adri,
De jó, hogy már jöttél :lol:
Köszi a beszámolót. Nem semmi hogy hogy bánnak az emberrel :evil:
Most már ne mérgelődj. Az a lényeg hogy mindketten jól vagytok :P
Légzés leállása volt Dórának? Mit csináltatok? Én eü. szakközepet végeztem, de nem biztos hogy hírtelen nagy pánikomban tudnám mit is csináljak. De jó hogy van egy Gyöngyink!!!! :lol:

Majd jövök megint képekkel, csak még összerendezem, meg kicsinyítem.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Szandra,
Igen, láttam rajtad a befordulást :cry: Nem kellett volna! Abszolút nem volt semmi gáz Tamival. Akkor Majával is volt ugyanannyi gond :roll:
Ne foglalkozz vele. Tudom könnyű ezt írni, ráadásul pont nekem, aki a múltkor Ibolyáéknák borult ki pont ezért... :oops: :shock:
Majd összedugjuk a fejünket, hogy mit kezdjünk a rosszcsontjainkkal :lol:
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Itt vannak a torták :lol: a 2 éves és a 3 éves :lol:
Kép
Kép

Anita
putyu
 
 


Anita,

Tegnap kimenős voltam, a barátnőimmel voltam a városban, azért nem láttál:) Délelőtt megint porszívóztam...:)))(most már lelkiismeretfurdallásom van, ha kezembe veszem a porszívót:) )

Adri,

Mi volt ez a légzéskimaradás?

Kata,

Mélységes együttérzésem!!Engem szombat óta boldogít anyós non-stop és még 1-2 hétig biztos marad...
Vendég
 


Csajok!
Köszönjük a délelőttöt, nagyon jól éreztük magunkat!! :lol: :lol:

Anikó,
mond meg, ha rumli maradt!!! Remélem kárt nem okoztunk :?:
Imádom Maját ahogy kiabál nekem :lol: :lol:
Uszis képek még a gépen vannak csak :oops:

Büdöském,
szerintem semmi gáz nem volt Tamival...az, hogy élénkebb volt a többieknél szerintem nem probléma :)
Egyáltalán nem kell, hogy kellemetlenül érezd magad!!!!!!

Ibolya,
Gergő már egészen kezd megnyilni :lol: :lol:

Adri,
nagyon örülök, hogy jól vagytok és várom a képeket :lol: :lol:

Reni,
ez a 37 kg, komoly? :shock: :shock:

Andi,
sajnálom, hogy nem jöttetek :( Gyógyuljatok gyorsan!!!

Ildi,
örülök, hogy láttam Dávidot is :wink:

Anita
putyu
 
 


Judit,
nyugodtan porszívózz, nem azért mondtam :wink:

Anita
putyu
 
 


Drága Szonja és Tamara!


Mivel a pontos napot nem tudom :oops: (Anett légyszi csinálj vonalzót :!: :!: )

Boldog szülinapot Nektek :!: :lol:
Kép Kép

Anita
putyu
 
 


Anita!

Ez szuper!

Kaptam ostyát így van vésztartalék, és hátha sikerül...
Zoli lemondja a Tescost.

később jövök még...

és nagyon köszi a köszöntést utólag (Szonja máj. 11) és előre (Tamara jun. 5.)
:D

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Végre van gépem,

Anikó szuperek a képek, én is akarom!!!!! Na, majd hétfőn, oks? :) Ja, és hihetetlen, hogy MAja mennyire nagyon hasonlított Rád a születésekor (a második képen) :)

Szandra,
NE LEGYÉL KIAKADVA! Természetes, hogy vannak vadabb napjaik, eszedbe ne jusson rosszul érezni magad! Tudom, hogy engem nem szeret mindenki, de a Tamit tuti, hogy igen ;)

Kata,
Marci egyre szebb :)

Adri,
ügyesek voltatok :) Ugye, mondtam én, a 17-e szuper nap. Légzéskihagyás... huhh. Ügyesen továbbra is, Gyöngyit naggyon irígylem ;)

TÖBBIEK,
szuper volt ma, a gyerekek szépségesek, köszönjük a társaságot.

Ne haragudjatok, ennyi voltam, mert Atti most ért haza (apám foglalkoztatta :twisted: ), viszont én KO vagyok az egész napos Ancsizástól. Totál gáz, de legalább annyira fostam az egyedül fürdetéstől, mint amikor hazahoztuk és az elsőt intéztük együtt... Ráadásul, amikor ebéd után végre elaludt (kicsit túl volt pörögve), nekiálltak a szomszédban motoros fűnyíróval nyomulni. Szerintetek? :evil:

Képek majd lesznek, mindenkinek remek hétvégét és szép időt kívánunk :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!
Gratulálunk Dóra babának és persze az anyukának és apukának is!

Kata!
Ha most lenne a Marcinál fiatalabb lányom, tuti már most lefoglalnám vőlegénynek, annyira tetszik olyan kis édes!

Ildi!
Szilvásvárad az nagyon tuti hely én imádom! Tavaly voltak a Gabiék valami nagyon olcsó kis faházban, azt mondták nagyon tuti volt, ha még aktuális megkérdezhetem hol volt pontosan és mennyiért?

Olyan mérges vagyok! :twisted: :evil:
Vettem sd kártyát a fényképezőbe tök sok képet csináltam, fel akartam tölteni és én marha letöröltem, mert másképp sípolt a gép és azt hittem nem jó a kártya, próbálgattam-próbálgattam, míg nem mindent letöröltem.
Olyan szépen virágzott a tavirózsa!

Egyébként bocsi, amiért nem jöttem de az elmúlt hetem elég fájdalmasan telt.
A pünkösdi hétvégén kertészkedtem és az hittem hogy megemeltem magam ezért kezdett fájni a hátam olyannyira, hogy kedden már melóban a raktárban való helyettesítés után délutánonként már feküdtem, no persze nem mentem orvoshoz mert ugye én bírom a fájdalmat. Vasárnapra már annyira rosszul voltam hogy akkor már két napja étvágyam sem volt és csak a fájdalomcsillapítót szedegettem erre már a gyomrom is kikészült. Na erőt vettem magamon és hétfőn lementem a dokihoz. Vizsgálatok hada, hátfájás gyomorpanasz akkor ez epebaj vagy kő! Vizsgálatok sorozata egyre rosszabbul lettem. Ultrahangra csak júliusra kaptam időpontot, na mondom addig mi lesz velem? Kedden már újra visszamentem a dokihoz, mert zsibaddtam a gyógyszerektől, amit felírt, természetesen egyre rosszabbul lettem. Szerencsémre a gyerekorvosunknak megmutattam a véreredményemet, mert láttam, hogy valami nem jó de hát nem értek hozzá egyből rábökte hogy epekő, sőt rossz a májfunkcióm is. Egyből szerzett időpontot ultrahangra, másnap reggelre( vagyis mára.) Na akkor újabb hercehurca vissza a dokimhoz újabb beutalóért az meg kérdi minek, ha ennyire rossz az eredményem, akkor azonnal menjek be a kórházba, na több se kellett nekem én ugyan be nem fekszem én ugyan nem, maradok ott. Képzeljétek minden eredményem negatív lett az ultrahang szerint a röntgen az majdnem negatív, tehát epekő kizárva, állítólag van egy jó kis tenyérnyi nagyságú tüdőgyuszim amit fogalmam, sincs mikor, és hogyan szedtem össze, mivel egyáltalán nem köhögök, és nem vagyok, voltam lázas. Szóval az epém rendben és a májam? :oops:
Lehet, hogy sokat iszom? Vagy keveset? Most akkor mi a bajom? :evil: :roll:
Tök mással mentem orvoshoz, a derekam fájt. Szerencsére az már rendbe jött, mert az éjszakáim borzalmasak voltak.

Ma voltam Kevinnel a Heim Pál-ban kontrollon az asthma-val szerencsére ott minden rendben van kapott megint újabb gyógyszert, amit a suliban is könnyebben tud használni, ha szükséges.

Holnap Kevinnek házi birkózómeccs, szombaton Mezőfalvára megyünk vele versenyre, azt mondta: anya hozunk érmet? Olyan aranyos volt, mondtam neki csak rajtad, múlik!

Jövő héten majd jövök a beszámolóval.

Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett, de úgyis olyan ritkán jövök. Most volt esemény.

Egyébként a pocakos képek nagyon jók! Én nem csatlakozom, mert sosem készült rólam fotó, általában én fotózok, ezért sosem látszódom.
:roll: :wink:

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Kriszti,
átérzem a hátfájást... és sajnálom a tüdőgyuszit. Szegény.
Sok sikert hétvégére, majd mesélj! :)

csajok, hátha érdekel titeket:
Szombatonként 10-11-ig kézilabda edzés van kicsiknek (1-3 éves korig azt hiszem) az Erzsébet téri suliban. Ingyenes. ;)

Most mondom akkor, hogy jó hétvégét!!!
Puszi

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Anikó, sajnálom, hogy megint lemaradtunk a buliról, de anyósom piszkosul kiborított... Az a mániája, hogy ha eljön, akkor folyamatosan elhaló, pátoszos hangon beszél, még azt is 5 percenként megkérdezi, hogy leülhet-e pl. a kanapéra, bemehet-e a gyerekszobába... Folyamatosan azt ismételgeti Marcinak, hogy "jajj isztenem, jajj isztenem" (egyébként sem szeretem, ha valaki selypít a gyerekkel: nem gyogyós ő, hanem csak picike) és állandóan azt hajtogatja, hogy pihenjek le - úgy, hogy Marci az ő kezében üvölt, nekem mosnom kell, teregetnem, rendet rakni, bevásárolni, stb. Lehet, hogy én vagyok a sárkány, de ettől a stílustól én falnak megyek... Anyám jó fej, ő legalább intelligensen háttérbe vonul, ha látja, hogy éppen nincsen rá szükség, és nem ül mellettem még szoptatás közben is... Na mindegy, csak ezt el kellett mondani most valakinek :twisted:
Almi, ne aggódj, én sem vagyok teljesen még képben, és sokszor én sem tudom helyre tenni a bandában az arcokat és a neveket, de szerintem néhány találkozás után ez is menni fog
Andi, jobban van már Lőrinc? Ugye, Rebeka nem kapta el a nyavalyát?
Adrienn, remélem, az első éjszaka óta nem volt fennakadás, ha lesz időd, küldj képeket!
Kriszta, hát nem irigyellek a tortúra miatt... Kevinnek drukkolunk!
Most mennem kell, Marci nyűglődik... És etetés után el kell mennünk a Tecsóba, mert vasárnap jönnek hozzánk Marci kórházi szobatársai látogatóba. Ez lesz az első shoppingolás a kiscsávóval...
Szép napot mindenkinek!
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Anett,
Nagyon köszönöm a tisztítót! Már pörög a gépben a befújt, áztatott kabát :wink: Majd írom, hogy használt-e.

Anita,
Tökjók a barbie torták :P
Milyen rendetlenségről beszélsz :?: Mindent elpakoltatok :wink: Bár most hogy belegondolok, elég macera volt bepakolni a mosogatógépbe a rengeteg kávés bögrét :roll: :lol:
Gépről leszedted már a képeket?

Katus,
Hétfőn hozz pen-drive-ot is az Ancsi mellé :lol:
Várom a képeket :P
Jó hétvégét Nektek is!

Kriszti,
Nem semmi milyen kálvárián vagy túl :shock: :? És akkor most mi van? Kapsz valami kezelést? Vagy letudva, hogy lábon kihordtál egy tüdőgyuszit? Nincs szövődmény?
Kevinnek mennek a drukkok! :D
A képek nagyon dühíthetnek :? Én átérzem milyen "borzalom" lehet elveszíteni egy csomó képet :(

Andi,
Hogy vagytok?

Szandra,
Lelked?

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Kata,
Közben beelőztél :lol:
Jó, hogy kimorogtad itt magad. Tapasztalatból tudom, hogy ha kimondja (leírja) az ember máris kicsit jobb :wink:
Itt a csajokkal tegnap arról is beszéltünk kinek milyen az anyósa. Szerencsére nekem egész tűrhető. Nem akaszkodik ránk, ugyan a nagymama szerepből sem veszi ki túlzottan a részét :wink: Nincs tökéletes anyós :roll:
Sajnállak Téged és a Judittot is, hogy ennyit kell tűrnötök és nyelnetek :(
Azért remélem most már minél előbb összejön a találka :P
Jó vásárlást!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


A változatosság kedvéért újabb adag kép :oops: :wink:

Bukfenc
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


És a tegnapi buli
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Ildi,
Sajnos Rékáról és Dávidról most nem készült kép :oops: :cry:
Dávid nem engedte hogy fotózzam, de hogy Rékáról miért nincs... :?: Bocsi :?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Amióta Judit megmutatta a gépen a makro funkciót folyamatosan lesem a megörökíthető pillanatokat :wink:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Anita,
Akkor is büszke vagyok a rózsáimra... :lol:

Eldugultam :oops: :wink:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Óóóóóó, lap tetején vagyok :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Milyen mázlink volt tegnap az idővel :roll: :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?