Új privát üzeneted érkezett!

Most nézem vonalzónkat, teljesen elfeledtem a dátumot, nagyon rohan az idő:

Reggel, mikor elment család, Öcsikével még aludtunk egy félórát. Ő ébredt hamarabb. Éreztem, hogy ütögeti hátam, úgy csináltam, mint aki még alszik. (háttal voltam neki). Keresztül hajolt rajtam, és "megpuszilt" Kicsire tátva száját, odanyomta arcomhoz, majd fülig érő szájjal nézett rám, és várta hatást, vajon felébredtem-e... Olyan ari volt :) :) :)

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Hogy ti mennyit írtatok!

Andi: Nagyon szépek vagytok, és micsoda gyönyörű göndör haja van Dorkának! Eszméletlen!

Noémi: Bence már tudja, Daninál is egyből beavattuk, mert olyan szeleburdi, hogy állandóan beletérdel a hasamba, meg eszetlenkedik, és hát ő ezt már nem túl finoman csinálja. Így viszon odafigyel!!!
Ja, és a Balázs nevet ő találta ki, de mivel nekünk is megtetszett, ezért maradtunk is gyorsan nála! :lol:
Majd írd meg mi volt a hallásvizsgálaton! Remélem nincs komolyabb baj!
Vendég
 


Józsikának nagyon boldog hófordulót!!!
Vendég
 

 
 

Józsikának boldog hófordulót!!!! :D Jó lett a voni.

Noémi, hova mész majd hallásvizsgálatra??? Be kell ülni egy "csöndszobába", a fejedre tesznek fülhallgatót amin kül hangokat hallasz és az üvegen keresztül jelezned kell. de van más műszeres is, amivel a hangátvitelt vizsgálják. Gyerekeknek is van ilyen. Majd mesélj, h milyen volt!!

Andrea, én is várom a receptet :) Bár van 1, de vevő vagyok mindenféle receptre ( főleg süti). :P

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Erika: Józsikának boldog tizedik hófordulót!

Én is muffint sütöttem, csokis-mogyorósat, szeretem, mert tök egyszerű, a férjem minden nap megenné, így kénytelen vagyok én is... :oops:
Rebarbarás receptem viszont még nincs. Andi, légyszi 8)
Vendég
 


Józsikának boldog hófordulót! Hogy szalad az idő.... :wink:

Noémi, remélem, semmi komoly. Apát is lehet el kellene küldenem, mert sokszor nem hall meg. a TV-t szintén olyan hangosan hallgatja.... :roll: De persze amikor halkan mondom, akkor megérti... lehet, csak szelektív a hallása! :lol: :lol: :lol:

Brigi, és mit szólt Bence az új kistesóhoz?

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Erika: Nagyon boldog hófordulot kívánunk Bencével Józsikának!

nagbri: A gyerkőcök mit szólnak a babucihoz?

Vettem a vaterán Bencének egy esernyőre csukható sportkocsit,ma hozták. Nagyon tuti és az ára sem volt sok.(16ezer)

KépKép

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

Jaj, már most elfelejtettem, hogy miket akartam írni... :roll:

Manó: először is, tündéri a hintázós kép! Aziz is látta, úgy rötyögött neki! :) Milyen ülést terveztek venni?

Andi: Dorka is nagyon édes a kis fürtöcskéivel. Remélem Azizom is göndör lesz, mint apukája, de neki ennyire nem göndörödik be mint Dorkának. Mi is az a rebarbara? :oops:

Noémi: nagyon jó buli lehetett! :D Bálint meg olyan széééép! Hihetetlen kék szemei vannak! :)

Ági: de! Halasra jártam, Alsóvárosi majd Sziládyba! Te?

Mogyó: akkor Ágika szereti a számítógépet. Bár én kezdek rájönni, hogy azért is azért ordít, mert ő akarja nyomkodni a klaviatúrát! Asszem ideje venni egyet neki. :)

Erika: nagyon édes lehetett Józsika reggel! :)

Na, most megyek, ránktört a hisztiroham megint. :(

Lilypie Maternity tickers


Kriszta, Bende már rájött, hogy a kiselejtezett klaviatúrát hiába nyomkodja..... :lol: Az kell, amit mi is nyomkodunk.. persze egy darabig az is működött.... :wink:
Az autóba kellene autósülést venni, mert a hordozót lassan kinövi. Na meg iszónyú nehéz is már cipelni a sejhaját benne. :wink: És amiket néztem, bizony nem olcsó mulatság lesz. :roll:

Brigi, most olvastam, milyen hülyén fogalmaztam...... :oops: De remélem, érted, mit szerettem volna kérdezni. És tényleg ne haragudj! Mindig ez a kapkodás.... :roll:

Ildi, Bence már sportkocsiban utazik? Vagy előre vásároltál a nyárra? Egyébként tényleg ki lehet fogni jó dolgokat. bár én még nem vásároltam onnan. 8)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Manó: Semmi gond! Bence szerintem örül, legalábbis nem mondott semmi különöset, eddig is ő akarta a kistesót nagyon, hogy Daninak is legyen kivel játszani! :lol:

Ildi: Daninak még hiába mondanám, nem értené! Hát ő már macerásabb lesz, mert így is nagyon anyás a drágám!
Vendég
 


Vonalzót én így csináltam:
1) kiválasztani a megfelelő képet.
2) kicsinyíteni, a megfelelő méretre, nem lehet több 15KB-nál.
3) Megnyitni a noivonal.hu-t
4) kattintás : "vonalzók"
5) Kattintás: Saját avatar képfeltöltés.
Ide betölteni, az előzőleg lekicsinyített képet.

Azután , innen átlépni a vonalzók főmenűbe,
6)itt kiválasztani a szülinapos vonalzót
7) Itt írod be a nevet, születési dátumot... és ezen oldal alján megtalálod, az előzőleg feltöltött képet is.

8) Születésnapos vonalzó készítése Ez két soros , jó hosszú valami lesz.
9) kapott eredményt bemásolni babanet profilodba.
10) Fontos, hogy a kétsorból egy sort csinálj, különben a vonlzód fölé, és nem elé kerül a kép.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Manofalvi: Kifogjuk próbálni,mert majdnem vizszintesre dönthető. Eddig olyan babakocsink volt,hogy külön-külön lehetett bepatintani a részeit a vázba. Még rossz idő volt a mózeskosaras részét,most meg a bébihordót használtuk. A bébihordó már nem igazán tetszik neki,ezért vettem a sportkocsit. Nézd meg Kiskacsa78 az eladó,én a kék-szürkét vettem.

nagbri: Hát igen,ő még kicsi ehhez,de ha nagyon anyás akkor lesz vele gond biztos.KépKép

Kép
Kép
kisildi
 
 


Brigi, köszi... :D
Nagy flanc ez a Bence! :lol: :lol: :lol: De látszik, hogy nagyon szereti Danát, hogy legyen játszótársa.... :D De édesek lesznek majd 3-an együtt... már el is képzeltem őket..... :D :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Remélem sikerült érthetően leírni.

Nekem egy bajom van az egésszel, hogy megcsináltam csajsziét is, de nem engedi feltölteni, azt írja túl hosszú az aláírás...

Nagbri, Ennn? Ági, Mano, Ildi: köszönöm köszöntéseket.

Van csomó receptem, Sthal-os, "Laci Bácsi" konyhája... érdekel valakit, szívesen átküldöm.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Józsikának boldog hófordulót!

apának a bal füle nem annyira jó ,ha a jobbon azon fekszik szinte nem is hall rá!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Erika: Nekem küldhetsz,mert a párom kamionozik és mindig valami újdonságot enne amikor hazajön.

Előre is köszi!KépKép

Kép
Kép
kisildi
 
 


Manó: de akkor szerencsére meg is van rá a pénz az adóból! Biztos szép lesz! Azt elhiszem, hogy nehéz a bébihordóban. Aziz nem is viselte el, csak kb. 7 hónapos koráig. :roll:
Szóval akkor ne örüljek a külön klaviatúrának? :? :wink:

Ildi: miért nem rakod be a vonalzót aláírásba? Úgy nem kellene mindig beilleszteni.

Nagbri: akkor már most kezdjétek el Danit apához szoktatni! :) Habár még azért van idő... :wink:

Noémi: most nézem, hogy mi majdnem egyszerre házasodtunk, csak mi 19-én. :)

Lilypie Maternity tickers


józsikán sok bolodg hó fordulót!

Ildi babakocsija!


Kép Kép

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kriszta, remélhetőleg Aziz is élvezi majd a klaviatúrát, de rá fog jönni, hogy akkor semmi nem történik :wink: de addig hátha lesz néhány nyugodt netezésed.... :lol:
Igen, ezt vártuk már, mert ebből meg tudjuk venni az autósülést.

Mi meg rá 2 hétre házasodtuk okt. 1-én :)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Köszi timci,hogy felraktad a babakocsit!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ildi, nagyon tuti kis kocsitok lesz! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: jó, hogy írod, így rájöttem, hogy én hülye vagyok, mert mi júliusban. Nem tudom miért hiszem mindig, hogy 1 év az 10 hónap! :lol:

Timcike és Ildi: szuper a babakocsi!! Nagyon szép! :)

Lilypie Maternity tickers


Köszi,azért ezt vettem mert praktikusnak találtam.


KépKép

Kép
Kép
kisildi
 
 


Csajok,az árához képest szerintem nagyon jó vétel volt.Élőbe még szebb,mint képen.És Bence olyan benne,mint egy kis király.

ildi-szivesen. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Köszi timci!
Bence is élvezi,egy igazi sétával lehetne kipróbálni,de megint olyan kiszámíthatatlan az időjárás.


KépKép

Kép
Kép
kisildi
 
 


Kriszta :lol: :lol: :lol:
Azért ne felejtsd majd el az évfordulót! :lol:

Ildi, tényleg praktikusnak tűnik. Ha nem lenne egy jó kocsink, bizony én is vettem volna ilyet! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Ildi: Nagyon klassz a babakocsitok! Biztos tetszik Bencének!!! :D

Kriszta: Hát, ha meglátja az apját, majd eloldvad! Ma meg olyan önelégült kis fejet vágott, hogy csak nevetni bírtunk rajta!
Kimentünk Andris elé a buszhoz! Felvette mindkét fiút a karjába, de később Bencét letette! Dani meg mint aki jól végezte dolgát, onnantól kezdve úgy pöffeszkedett az apukája kezében, és ezerrel vigyorgott!!!

Manó: Milyen ülést vesztek?
Vendég
 


Sziasztok!

Hú de sokat írtatok, alig győztem visszaolvasni.

Eldőlt a nyaralás, Balatonföldvárra megyünk júli 13-tól 4 napra. Nem hosszú de így is ki kellett pótolni az ÜCS-et. Viszont van kiságy, eteőszék, meg játszórész is ha rossz idő lenne. Már alig várom. :lol:

Persze történt tegnap rossz is. Megemelték a közös költségünket 2500Ft-al. :evil: Így majdnem 11 ezret fizetünk. :evil: Kellett nekünk új építésű társasházba keresni albérletet.

Holnap megyünk méretkezni kiváncsi leszek mennyit nőtt Lili.

Kép
emoke27
 
 


Emőke: Hát ez elég sok közös költségnek, nem?
Mondjuk gondolom Manó jobban tud ebben nyilatkozni, mert ugye mi kertesben lakunk, de szerintem ez sok!

Majd holnap gyere és számolj be róla, hogy mekkora Lili!
Vendég
 


Emőke: akkor még lehet ,hogy talizunk a Balcsin! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Brigi

Tényleg, Dana még cicizik?
Ha még igen, hogy gondolod meddig hagyod szopizni?

Kriszta

Simizős kelésnél görnyedek a kiságya felett és simogatom a hátát. :wink: Ritkán felveszem kézbe, pár percig ringatom majd vissza. Néha van egy kis sírás de általában vissza alszik.
Volt mikor korábban kelt mint a szokásos fél kettő, akkor nem kapott cicit, és nem volt gond, így legközelebb a fél kettesnél is így csináltam. Pár nap alatt elfogadta. :roll:

Ági

Boti jó nagyra nőtt! Hány cm ehez? Nyirokcsomóval biztos nem lesz semmi gond.

Noémi

Jó nagy buli volt!
A bababarat.lap.hu-n a nézelődtem. Onnan van az Anna Mária Villa Hotel is ahova mi készülünk.
Metróba voltunk ott 2000Ft volt a medence csak már elfogyott. Bár azt mondták kapnak még.

Csőrös pohár nekünk aventes van, jó puha, mégis cumisüveg után is jó pár nap volt míg elfogadta. Mikor simán pohárból ivás után próbáltam csak rágta.

Ildi

Akkor ti is jó sokat vagytok egyedül ha a párod kamionozik.

Kép
emoke27
 
 


Tényleg, nekünk csőrösből egyedül a Babylove jött be, mert az szilikonos, és puha, és ezt elfogadta Dani!

Még szoptatom, kétszer, reggel és este. Majd jövő héten rákérdezek a dokinál, meddig lehet. Engem is érdekel!
Vendég
 


Sziasztok!

Brigi, azt elhiszem, hogy Dana kisajátította az Apját! :lol: BEnce nem féltékenykedik ilyenkor?
Még nem néztem ki konkrétan melyik ülést szeretnénk megvenni, de lassan időszerű lesz. Csak nagyon vártam a rávalót, hogy el merjek indulni szétnézni. Na meg Bendének is ki kell próbálnia. Így mindenképpen együtt megy az egész család! :D

Emőke, de jó, hogy akkor sikerült elmenni nyaralni!
Ez tényleg elég soknak tűnik közös költségnek.... :roll: Persze attól is függ, mi van benne....
Várjuk holnap a paramétereket.

Brigi, egyik ismerősöm is szoptatott még, és neki a doki a 20. hétig mondta, hogy teljesen szoktassa le a nagyobb gyereket a szoptatásról. De azért mindenképpen kérdezd meg, mert az a biztos....

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Bence kevésbé féltékeny, inkább Dana az! :lol:
Már most is meg akartam kérdezni, csak annyira el voltam varázsolva a pacámtól, meg annyira örültem, hogy tényleg ott van, hogy elfelejtettem.

Ülés az jó kérdés valóban! nem lesz egyszerű eldönteni! mennyit szántok rá?
Vendég
 


Most, hogy az adót visszakaptam, a neten már nézelődtem, és ami tetszene, az 30-45 e között van. :? (mindig jól bele tudok nyúlni :roll: )De élőben akarom megnézni.
Mert láttam olcsóbbat is, de Bende testalkata majd gyorsan eldönti, hogy melyik lesz a jó. De 30-nál többet semmiképp nem szeretnék kiadni érte. Tudsz valami jó tippet adni?

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


na jó, esetleg 35. de ez a max

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


tokkal vonóval! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Nincs tippem, mi Miskolcon vettük, 17 volt, de semmi extra, síma ülés 9-36 kg-ig. Meg egy döntési lehetőség van rajta! De semmi bajunk nem volt még vele, az tuti. Amire én figyeltem, vagyis mi, hogy a fejtámlával egybe legyen, hogy ne tudjon becsuklani a feje a háttámla és a fejtámla közé. Na ez most remélem érthető volt!
Ha gondolod tudok képet rakni a miénkről!
Vendég
 


Köszi, azt hiszem értem. Aminek különálló részen van a fejtámlája, nem? Mi is olyat néztünk, ami egybe van. Szeretném, ha dönthető lenne, mert még Bende sokat alszik, és ha elindulunk, akkor mi városon kívülre megyünk (szüleim 25 km, sógornőmék 130km). a többiek meg gyalogosan elérhetőek. :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Szép estét!

Mogyoland, Timcike! Köszönöm köszöntéseket!

Ildi! Küldtem reciket, majd lesz még!

Szerveztem itt nálunk baba-mama tornát. Úgy izgultam egész nap, vajon hányan jönnek el, mert ígéretet kaptam: "de jó! én is jövök..."
És valóban, majdnem mindenki eljött. 10-en voltunk. Tök jó volt.

Sajnos jövő héten nem tudunk menni, mert felújítják a termet, de azután heti kétszer talizunk. Ez tök jó!!!!Már alig várom!!!

Baba kocsi, nekem is tetszik.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Igen, arra gondoltam.
Igen, ha újra vennénk, ami lehet majd a kicsi miatt így is lesz, akkor jobban dönthetőt vennénk, de bevallom, Danit még egyszer sem zavarta, hogy nem annyira dönthető mint a hiper-szuper ülések. Tök jókat tud ebben is durmolni! :lol:
Vendég
 


Kép Kép

Ez a mi ülésünk, de itt még nem használta Dani!
Vendég
 


Erika, de ügyi vagy! És te tartottad a tornát? Van valami végzettséged, vagy csak úgy magadtól találtál ki gyakorlatokat? Vagy hogy működött?

Brigi, egyébként a gyerekeket nem szokta zavarni, inkább nézni rossz, amikor bicsakli a feje.... :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


na igen, de ebben nem szokott neki bicsaklani, mert ugye az öv megakadályozza! Végülis mi szeretjük ezt az ülést, amúgy nagyon erős és masszív! Csak ugye nem dizájnos, bár az sose izgatott! Miskolcon meg kb. egy tizessel volt olcsóbb mint itthon. Mi a hordozót is ott vettük. Nagyon jó kis bolt!
Vendég
 


A design engem sem annyira izgat, mint a biztonság. Az sokkal fontosabb!
Azért fura, hogy ekkora különbségek vannak az országban.... pont erről volt szó az aktívban is, de akkor etettem+fürdettem, így lemaradtam róla. de el tudom képzelni, milyen különbség lehet a főváros és vidék között! Sőt, az országban is K és Ny között...

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


itt is elköszönök! :lol:

jó éjt! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Jó estét csajok!

Erika: Köszi a recepteket. Kifogom próbélni őket.

Emőke: Igen,elég sokat vagyunk magunk,mert vasárnap elmegy és csak pénteken jön haza,igaz mostanába hétközbe is hazatudott jönni,de ez ritka. Csak belföldön kamionozik. Mi is holnap megyünk méreckedni,kiváncsi vagyok mennyit hízott Bence.

A babakocsi dícséretet mindenkinek köszönöm! Remélem beválik és Bence is szeretni fogja!

Drágám már alszik. Énis megyek mert egy kicsit pakolászni akarok,ilyenkor tudok egy kicsit amikor alszik. Nektek tudom,ezt nem kell bemutatni.

Mindenkinek jó éjszakát,puszi a gyerkőcöknek!!

Holnap jelentkezek mekkorák vagyunk.

KépKép

Kép
Kép
kisildi
 
 


Erika: köszi, teljesen követhető volt, készen is vagyok. :) Nekem valahogy a képfeltöltés opción átsiklott a szemem, hiába, gyesbetegség.... :roll:
Tényleg te tartottad az órát?
Erről jut eszembe, mi "újak", nem is nagyon tudjuk, a régi csapat tagjai mivel foglalkoztak szülés előtt. Én ma egy éve voltam utoljára dolgozni. De régen volt!!! Különben könyvelő vagyok, ami sosem akartam lenni, dehát pénz beszél.... A dísznövénykertészet az álmom, még egy év van hátra a fősuliból, csak sajna a diplomámmal nem megyek semmire. :(

Bocs az off-ért, de talán kicsit megismerjük egymást. Ki mit tanult/dolgozott?

Kriszta: igen, a Sziládyba jártam 93-95-ig. (Nem ma volt. :? ) Nem a Refis részre, hanem államiba. Te? :?:

Ildi: juj, akkor nem könnyű neked ,van azért segítséged hétközben? Kíváncsi vagyok, mekkora Bence :!:

Emőke: Boti nagy súlyú, de nem kövér bébi, 77 cm, eloszlik rajta. Apukája is magas, 190 cm, én 175.
Aventes pohárból próbáltam itatni, de csak rágja, szerintem nem érti, mit akarok én azzal. Mivel csöpögésmentes, nem is tudja, hogy víz jönne belőle. Hogy vezessem rá?

Manó: mi is most vettünk gyerekülést, szerintem fontos, hogy dönthető legyen, meg nekünk a biztonság is számított, elég sokat utazunk, ne tízezer pluszon múljon a biztonság. A miénk Bebe Confort, akciós volt a Brendonban.

Jó éjt mindenkinek, mi eddig már kétszer keltünk. :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Erika!
Boldog hófordulót Józsikának! :-)

Manó!
Van-e vezetékes telefonotok? Ha igen, írd már meg pü-ben a számod. Estére felhívnálak. Mikor fürdettek?

Ildi!
Remélem nem bántódtál meg. :roll: :(

Emőke!
Köszi az infot! :-)))

Ági!
Az én végzettségem művelődésszervező /azért választottam, m tényleg szeretem csinálni/, kb két évet dolgoztam benne a Katona József Könyvtárban, aztán ide-oda sodort a munkaerőpiac. :-))) A legutóbbi 3 évben munkaerőközvetítéssel foglalkoztam, de már tavaly január eleje óta nem dolgozom veszélyeztetett terhesség okán egy korábban elveszített baba és csecsemőkori szívműtétem miatt.
A gyesbetegség rajtam kb március végén hatalmasodott el, azóta tudatosan teszek ellene. /ezt csak azért írom, mert említetted a szót./


Ma Csongrádra, holnap meg Mezőtúrra megyünk, így eléggé hézagosan leszek.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Szia!!!

Dehogy haragszom!!!

Szívesen fogadom a tanácsokat.

Köszi

Kép
Kép
kisildi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?