Új privát üzeneted érkezett!

moni: Nagyon jól esett amit írtál. Sajna nem tudok dokit válltani, csak úgy ha Debrecenbe megyünk. Az még kétnaponta sajna nem megoldható. Ha a párom ennyit hiányozna kirugnák. Így is harcol ezért az 1 napért eleget, amíg a kisfickókat leadja :D
szmet
 
 


moni: És persze várom én is ám a képeket nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan fejlődnek a babák.
szmet
 
 


magamról: Elvileg még ma vagyok a menses 5.napján így néha görcsölgetek csak. A folyadékbevitel nagyon megy már meg tudok inni napi 2 liter és ez nálam nagy szó. Régen alig ittam meg fél litert is. Szóval ha a lombikra kerül a sor, ami remélem az inszem sikeressége miatt nem fog bekövetkezni akkor menni fog a három liter.

Vovanda: Fáj a hasad nagyon már?
Már nagyon várom a csütörtököt, kíváncsi vagyok te hogyan fogod megélni az altatást meg az utána lévő fájdalmat. Majd írj róla jó?
szmet
 
 

 
 

Sziasztok

Képzeljétek Reggel felhivott egy tündéri ismeretlen ismerős :wink: , és nagyon jól esett. Még a közérzetem is jobb lett. :)

Vanda a punkció nem fáj!!! Nagyon jókat lehet aludni :) Ne izgulj ügyes leszel. :)
Mennyit kérsz vissza??? Én a Te esetedben kettőre szavaznék.

Pasi ne tedd ezt velünk, Te egy bátor, erős férfi vagy!!!!
Semmi kaki. Lesz közös kisfiatok, és kész.

Móni, Mazsi várom a képeket, még a végén a Vandáékét hamarabb fogom látni :lol: :lol:

Kjaja veled mizujs? Remélem jól vagy?,

Holnaptól szalma leszek, úgyhogy nem tudom semmire sem fogni, és tanulni kell :lol:

Vanda nagggggyon tetszik zsiráfos pizsi :lol: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!

Én is kettőt gondoltam vissza. Ha lesz többlet, fagyasztunk.
Ja és Pasi kislányra gyúr. :D
A zsiráfos pizsinek meg története van. Én kaptam egyet Pasitól, Manó meg botrányt rendezett. Hogy az az övé. Úgyhogy muszáj volt neki is venni egyet...

Többiek? Mizujs?

Aniék vacakul aludtak, de jól vannak.
vovanda
 
 


Móni!

Apa-anya kapcs.:Az biztos,hogy nem olyan,mint rég,de nagyon oda kell figyelni rá.Érzékenyek ők is,de érezniük kell,hogy annyira nem estek ki a kosárból.Az első együttlét nagyon gáz szülés után,de neki is megértőnek kell lenni.A második már türhető!Ekkor újra felizzik a parázs...... :wink:

Nagyon nyűgösek a gyerkőcök ma! :( A kisfiú a nap 24 órájából követel 20-at. :oops:
Ma voltam 6 hetes kontrollon.A méhem nem húzódott még teljesen vissza.És van egy kis gyulladásom is. :oops:Kaptam antibiotikumot,aminek nem igazán örülök,de áll.ezt lehet szedni.

Vanda!Én legalább úgy izgulok értetek,mint annak idején magunkért!!!!!

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

21:45-kor megszületett Tamás fiúnk. 3860 g és 53 cm.
Bővebbet majd Gigitől!

Péter
Vendég
 


Gigaboszi: GRTAULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aztán várom ám az élménybeszámolót.
szmet
 
 


ani: Sok kitartást a picikhez.Hát az nem jó mármint a gyulladás. Reméljük hamar kigyógyulsz belőle, bár gondolom most nincs időd ezzel foglalkozni, mert a picik lekötik az időd. Bár ez szerintem egyrészről jó is.
szmet
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Gigaboszi gratula nektek!!! Jó egészséget!

Tegnap voltam bent, T. doki mondta, hogy az inszemináció hétfőn lesz! Addig még írt fel 2 adag Menopurt, és a tüszőrepesztőm az Otrivelle (vagy valami hasonló), ami 12 ezer forint!!!!!!!! Úgyhogy a gyógyszerekért most 15 ezret fizettem! Hát kicsit meglepett :evil:

Egyenlőre ennyit rólam!

Üdv mindenkinek!
kjaja
 
 


Gigi!

GRATULÁLUNK!!!! :lol: :lol: :lol:
És persze minden jókat kívánunk és várjuk a részletes beszámolót.

Ani!
Nyugodtan szedd a gyógyszert, nem lesz tőle baj. A méheddel se lesz gond, az, hogy lassabban húzódik vissza valószínűleg annak köszönhető, hogy jobban kitágult, mint egy baba esetében. Holnap Pasi fog nálad jelentkezni és köszi, hogy izgulsz értünk.
vovanda
 
 


GIGI, GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
mazsi02
 
 


szióóó

kiskincs csak a kezemben nyugodott meg,így egykezesen írok..

gigi gratulálok, minden jót és szépet kívánunk

részletekkel várunk,szép nagy baba

ani debibe mikor készültök? nekem hétfőn kell mennem pm-re és a 6hetesre lassan időpontot kell kérnem.
strapás lehet a 2-baba, nekünk a délelőttök nyűgösebbek,szinte csak a kezemben érzi jól masgát, pedig ma már a cumival is bepróbálkoztam....délután bezzeg a babakocsiban pislognbi sem pislog..mint akit leütöttek, este jó lenne ha nem 3.altatásra maradna a kiságyban, meg erőlködik is éjszaka és sztem nem is pihen rendesen... tapasztalatokat szívesen olvasok!!!!!!elkapathattam már most? pedig nagyon nem akartam.....

vanda megahiperdrukkok!
pasi ne parázzz

szmet kjaja nektek is ++++++++++++++++++++++++

árnika jó tanulást
Vendég
 


árnika: már írtam, hogy "nincs kaka semmi" :-)
és kislányunk lesz ;-)

ani: köszi az izgulást, igyekszünk:-)

gigi és péter: nagy-nagy gratula nektek!!!!

kjaja: most ti és mi következünk, nyomás aniék és gigiék után :-)))
1szálpasi
 
 


kincs: nem kapattad el a kiskincset, nyugi....érezze csak nyugodtan, hogy szereted, és mindig ott vagy körülötte, ha szüksége van rád:-)
1szálpasi
 
 


árnika: elég nagy a teszkó parkolója....azon belül merre leszel?
1szálpasi
 
 


gigi! peter! GRATULALOK!!!!!!!!!!!!!!!!!! szep nagy lett a kis Tamas, sok oromot es egeseget kivanunk! majd irj a szulesrol mikor ra fogsz erni, puszi

ani! vanda! az apaval a kapcsolat ugy gondoltam en is hogy meg fog valtozni, de remelem visza fog billeni lassan, meg probalok majd mindent meg tenni enek erdekeben...

ani! irtad hogy a kisfiu nagyon igenyel teged, es a kislany? a gyuladas el fog mulni es a mehed is lassan visza fog huzodni

vanda! mar kozel vagy a punkciohoz, gondolom vagy egy csomo tuszid es sok kis embri lesz beloluk, szerintem is a 2 jo szam es a fagyasztas is jo otlet, bar lehet nem lesz ra alkalmad felhasznani :wink:

arnika! na azert nem hagyom magam, az este ra parancsoltam apara hogy inteze mar el a kepeket, ugy hogy nem hagyom magam is mindjart dicsekszem a babaimal es a pocakomal...

kjaja! az igen jol fel vittek az ovitrelle-nek az arrat, en januarbam 7500 fizettem, majd februar elejen pedig kb 9200, sajna dragak ezek a gyogyik, de kellenek a babahoz

szmet! remelem kicsit meg nyugodtal, mar szeded a gonalt? probalok adni egy tippet: nem biztos hogy sikerulni fog, de pl en a kaaliba csak ketszer mentem az inszem miatt, mikor 3-ik napos mensis voltam, ver vetel es fel irtak a gyogyikat, majd a tuszo novekedest itt nezte a dokinom es majd csak az inszemre mentem visza, de hatha most osze jon az a babuci es nem kel tovab kinlodnod

mindenki! be jelentem hogy pentekem indulunk ro-ba, nem nagyon leszek gep kozelben, mert a jovo heten megyunk egy kicsit orszagot latni, majd 31-en eskuvore kel menyunk, de juniusnak elso heten otthon korul vagyunk, neha azrt probalok be nezni, ugy hogy probaljatok ki agyalni egy delutant a talizasra, jo?

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Kincs!
Nem kapattad el!!! Aninak már mondtam tegnap a telefonban, most neked is írom: menj fel a www.kismama.hu-ra. Az olvassa el cikkeinket rovatban találsz írásokat a babák alvásáról, arról, hogyan is működnek. Én nagyon sokat tanultam belőle.
Bízzál a gyerekedben. Ha jelzi, hogy szüksége van a közelségedre, annak oka van. Gondolj bele: 9 hónapig a pocakodban lakott, a szívverésedet hallgatta. Ezek után természetes az igénye a közelségedre, a biztonságot te jelented.
Nekem Manó még most is igényli, hogy éjszaka összebújjunk. Ha nincs semmi gond, akkor alszik szépen, esetleg ha ébred éjszaka, átmegyek, megsimogatom, így tudja, hogy a közelben vagyok és visszaalszik. Ha nem tud visszaaludni, vagy megijedt valamitől, akkor viszont inkább átvisszük magunk mellé. Ott biztosan megnyugszik és mindenki tud pihenni, reggelig.
Sokan néznek rám, hogy ne már, minek kapatod. Viszont Manó viselkedése, kiegyensúlyozottsága egyértelműen engem igazol.
Tesómékkal a harmadik baba fél évig egy ágyban aludt. És nem volt gond, amikor kiköltöztették. Én nem venném ennyire állandóra magam mellé, de kinek mi válik be.
Bocs a kisregényért, ha tudok még segíteni, szólj.
vovanda
 
 


Kép kisfiunk
Kép kislanyunk

Kép pocak 16+6

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


meg akartam egy kepet fel tenni, de ugy nez ki nem akarja :cry:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


talan meg gondolta magat

Kép pocak 17+2 a tengeren

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Moni: Nagyon édik a babók! és te is szépen gömbölyödsz ám. :D :D :D :D :D
szmet
 
 


kincs: Hogy megy az idő? MÁr három hetes a gyerkőc?
szmet
 
 


Moni: Tényleg milyen aranyosak a bébik, és a te pocid is. Jól nézel ki!

Pasi: Ok, igyekezni fogok, hogy összejöjjön a babó, de én rátok hagyom az ikreket, nekem elég lenne egy egészséges és gyönyürű baba!
kjaja
 
 


Móni!
Melyik a modell és melyik az ügyvédnő??? :lol:
Amúgy jól áll a pocak... Kicsit irigy vagyok. Na de majd eljön az én időm is!

ui: Pasi teljesen elérzékenyült a babáktól. De pszt, kikapok, hogy elárultam.
vovanda
 
 


koszike a dicsereteket!

vanda! az elso kep a modell es a masodik az ugyvedno, latom pasinak nagyon be jonnek az ikrek, lesz ot nalatok valami az bizti... :lol: :lol: :lol: en is mindig nagyon csodaltam az ikreket es majd gyombolyodsz te is alaposan :lol: :lol: :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Köszönjük!

És az első képek :wink:
(amik publikusak)
Kép
Kép


Péter
Vendég
 


Gigi!

Tüneményes a manótok!!! Gratulálok!
Pasi most is elérzékenyült. :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok

Gigi család gratulálok, sok boldogságot és jóegészséget nektek.
olyan nagyon szép baba Tamás. :)

Móni mostmár egyre jobban gömbölyödsz :lol: Nagyon tetszenek babócáid, veszem le a méretet folyamatosan :lol: hátha egyszer bejön.
Én megpróbálom kihasználni alkalmat talira. Érezzétek jól magatokat otthon, és vigyázz magatokra.
Vanda azért kérdezte, hogy felmérje ki lesz konkurencia szakmában :wink:

Pasi küldök privit. vagy nem is inkább Vandának sms-t az a biztosabb hogy olvassátok.

Kjaja drukk+++++++

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Gigi
Itt is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(milyen szép gyerekek készülnek Debrecenben :wink: )
Vendég
 


Gigi, Tamás gyönyörű, ennivaló!!!!!!

Móni, igen-igen szépen gömbölyödsz. Jó utazást!

Kép
mazsi02
 
 


És itt a mi 18. heti képünk is (babó épp kihúzta magát, és hatalmasat kortyolt a magzatvízből):

Kép

Kép
mazsi02
 
 


árnika: ott leszek:-)))

móni, gigi (péter), mazsi: gyönyörű babócák:-))))

kjaja: nekünk is teljesen mindegy, csak legyen:-)))) akár 1, akár 2....akár fiú, akár kislány...mindenképpen imádni fogjuk:-)))

elérzékenyülős pasi
1szálpasi
 
 


A sok szép baba mellé teszek én is....

Kép
Kép
Vendég
 


GIGI:nagyon ari Tamás.

Olyan jó nézni ezt a sok babás képet.Remélem hamarosan ez a topik tele lesz ilyen képekkel.
szmet
 
 


Laura: a te babád is nagyon szép;-)
a nevedről meg nem is beszélve;-)
1szálpasi
 
 


sziasztok!

látom zajlik az élet!

gigi!GRATULÁLOK NEKTEK A KIS TAMÁSHOZ!sok-sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek!nagyon-nagyon szép baba! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

poppi!annyira édes a babád!tündéri! :D

kincs!ani!remélem jól vagytok a sok fáradtság ellenére...de megéri a sok "munka"hiszen ezek a gyönyörű gyerekek csak boldogságot adnak nektek! :wink:

vanda!szmet!kjaja!megy a drukk ezerrel!minden rendben lesz!és sikerülni fog! :wink:
vanda!várjuk a beszámolót a sejtecskéidről!!!!!

móni!annyira édesek a picijeid!és milyen szép a pocid!!!!!csini kismami vagy az biztos!majd csajokkal közösen kiagyaljuk az időpontot és talcsizunk! :D

mazsi!annyira édi a babótok!biztosan szép nagy és tündéri lesz,ha megszületik!neveken gondolkodtok már? :wink:

árnika!mostmár nagyon hiányoznak az msn-ezések.de tudom neked suli,tanulás,egyebek...igen megy a torna és a diéta.bár azt nem tudom végülis mikor megyek a doktornőhöz,mert még nem jött meg.és a vérvizsgálathoz az pedig szükséges.mondjuk...bízom benne,hogy (babó miatt nem jött még meg...),de nem élem bele magam,mert sajna nekünk nincs olyan szerencsénk...mondjuk még nem sokat késik,csak nem érzem,hogy megakarna jönni.szóval majd maglátjuk.de mindenképpen együtt kéne menni,mert szeretnélek már látni,és beszélgetni egy jót!remélem te is benne vagy?suli,hogy megy?és meddig is tart?majd írj!puszi! :wink: :D

Kép
timé&tati
 
 


Pasi, Vanda drukk nektek++++++++++++++++++++++++++++++

Timi, hátha babó miatt nem jelentkezik Piri :wink:
Nevek persze vannak napirendi ponton, de még nem döntöttünk. Viszont focija már van picúrnak... Miután kiderült, hogy fütyis a kis pocaklakónk, apa egy benzinkútnál elkezdett hevesen pontokat gyűjteni, amivel Kappa labdát lehetett nyerni. A héten már az összes a munkatársa is beszállt, így valamelyik nap hazaállított az első meglepi ajándékkal. Olyan édes volt...

Kép
mazsi02
 
 


Kincs!
Én is elkapattam sztem őket.Nálunk még a kintlét sem jön be! :oops:
Még nem tudom mikor megyünk Debrecenbe,de hamarosan sort kéne keríteni rá,amíg nincs meleg.Te mikor tervezed?

Móni !
Azért a kisfiú,mert a kislány apás. :?
Nagyon szépen fejlődtök.

Beszéltem Vandával,de biztos amint tud bejelentkezik,és beszámol neketek.13 sejtecske lett,gondolom nem baj ha ennyit elárulok.

Timi!köszi jól vagyunk!Remélem nem jön meg neked! :wink:

Újabb képek: Kép Kép Kép Kép

Kép
ani0227
 
 


Poppilau!Nagyon szép a kicsid! :) :) :) :) :) :)

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

13 sejt lett és elég rosszul volt Vanda az altatástól. Émelygett, leesett a vércukra. De aranyosak voltak, kapott pluszba infúziót meg gyógyszert a hányingerre. Miután hazaértünk, aludt még egyet, most kicsit jobban van, éppen manót eteti, de ebben a másodpercben indul is az ágyikóba vissza, mert még elég instabil.
1szálpasi
 
 


Sziasztoki

Vanda, Pasi ügyesek vagytok :) sajnálom hogy nincs jól Vanda. :( Olyan soká jelentkeztetek, mikor került sorra?? nem lehet hogy nem ehetett, ihatott semmit +izgalom volt a gond??
Vanda pihizz sokat, és szurkolok a randizoknak :wink:

Ani én oooooolyan irigy vagyok, úgy tetszenek babáid.Olyan szivesen kényeztetném őket.
Van még segítséged, vagy már egyedül kell boldogulnod??

Mazsi nem semmi tartása van már most a fütyisednek :lol:
Te visszamentél dolgozni vagy otthon vagy? Fogsz orvost fogadni?

Poppi Ádám is nagyon szép, pláne a második képen azaz arcmimika :lol: :lol: nekem nagyon bejön

Timi írásodból úgy érzem, hogy igazán rád férne egy jófajta seggbebillentés amúgy Árnikásan :wink: :lol: Mi ez a mondat hogy nincs olyan szerencséd???!!!! Tessék összeszedni magad!!! Ügyes csajszi vagy Te!! Szépen lassan haladunk, és nem búslakodni.
Egyébként megsúgom hogy szombaton msn-en elérhető leszek :wink: igaz tanulnom kellene mert kedden ZH, de legalább lenne indokom hogy miért nem teszem :lol:

Kjaja hogy érzed magad?? remélem semmi gond a gyógyiktól. Már nemsoká finiselsz :) Veszel ki egy pár nap szabit ugye??

Lányok és Pasi én annyira örülnék ha összetudnánk hozni egy nagyszabású topiktalit sok babával és sok pocakossal :) Jó lenne ha minél többen így gondolnátok, azután mindenki visszabújhatna a nicknév mögé. :)
Önző kutya módjára szeretnék sok pocakdörzsit bevallom :D , állítólag az szerencsét hoz :D

szép estét

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Hello!

meg egyszer koszonom a dicsereteket

de szupi enyi edes babat latni!

mind olyan aranyosok: Tamas, Donat, Jazmin, Szabi es nem utolso sorban Adam is, minden szulonek nagyon gratulalok, valahogy mindenki nagyon jol hozta osze ezeket a babakat

maszi! a te pocaklakod is nagyon edi, latom valahogy ti is mar tervezitek a jovot, ki tudja miljen europai bajnoksagban fog jatszani :wink:

arnika! gyujcsed csak szorgalmasan az infokat bizti hamarosan ki fogod oket hasznalni

timi! ki tudja mert nem jelentkezik Piri? :roll: :wink: lehet josz valami jo hirrel? remelem

ani! ugy gondoltam en is, hogy a kislany apas, de lehetet volna azert is mart nagyon nyugis, jo lenne mi? :wink:
ti egy agyba tartjatok a babakat? itt latam a tv-ben hogy ajanljak az elejen egy agyikoba tartani oket mert nagyon osze vanak szokva a kozos pocak miatt :roll: ha majd ra ersz tenel fel egy kepet ahol jobban latszik a kocsi, en nem soka meg kel vegyem es meg neznem a tieteket is ha lehet (mar ki van agyalva a model, de azert meg is) koszi

vanda! le a kalappal, nagyon ugyi voltal, az igen 13, nekem mindig sikeres ez a szam, remelem hamarosan jobban leszel es hogy minel tobb embrike lesz :wink:

puszika mindenkinek

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


sziasztok, én is bekukkantok kicsit, mert Vanda mióta hazajöttünk, két kiflit evett meg, és ezt leszámítva csak alszik, és manó meg a háztartás meg minden rám maradt, de mostanra végeztem mindennel:-)
sajnos a biológus azt mondta, hogy talán lesz annyi kisfickóm, amennyivel még éppen el tudnak boldogulni....szóval nálam semmi pozitív változás :cry: majd holnap meglájuk, mit hoztak ki belőlük.
mindenkinek köszi a drukkokat és alkalomadtán visszalőjjük :lol:

árnika: kb 10 óra volt, amikor bekerült Vanda, és fél egy körül jött ki. ezt követően lett rosszul, és nyomták be neki a második (harmadik? cica majd holnap kisegít) infúziót, utána még konzi bodnárral + további teendők megvitatása, úgyhogy tényleg elég későn keveredtünk haza. valószínűleg az is gond lehetett, hogy étlen-szomjan-kávétlan volt egész idő alatt....
1szálpasi
 
 


pasi: Hát elég gáz 2 órát várratták szegény Vandát?MÉg jó hogy kibírta 10ig. Én tuti nem fogom. Ha én nem eszek és nem iszok úgy lemegy a cukrom szerintem hogy összesek. Én évente összesek egyszer. Vandának otthon kell most maradni vagy már mehet dolgozni?
szmet
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Árnika!

Szerencsére semmi gond nincs a gyógyszerektől, csak már néha nem merem beadni, mármint sokáig rimánkodok magamnak, míg végül beszúrom! De már csak a tüszőrepesztőt kell beadni! És utána majd meglátjuk!

Jó legyél!

Puszi!
kjaja
 
 


Sziasztok!

Na itt vagyok most már én is. Futóversenyen még nem indulnék, de alakulok.

Szmet!
Szólni kell előre, hogy rosszul szoktál lenni. Akkor úgy adnak infúziót. Ha tudtuk volna, hogy hányingerem lesz az altatótól, akkor én is mást kapok egyből. Így utólag hoztak rendbe, de nagyon aranyosak voltak. Nem is szóltam, hogy rosszul vagyok, egyből észrevették, hogy lesápadtam. Rögtön visszacipeltek az őrzőbe, vércukrot meg vérnyomást mértek és kaptam infúziót. Amúgy minden kibírható. B. B. megjegyezte, hogy nem ajánlja a kábítószer-fogyasztást... :lol:
Ha már voltál korábban altatva és hánytál utána, arról is szólni kell előre. Amit lehet, megtesznek. És itt látszik, hogy ez nem állami cég. Anyukámat itt műtötték az egyik kórház nőgyógyászatán (direkt nem írom, hol) rosszul volt ő is, még tálat is az egyik beteg vitt neki, hogy ne hányjon össze mindent. No comment.
vovanda
 
 


Monic!

Jut eszembe, jobban megnéztem a blokkot a gyógyszerekről és elnéztem, mert az Ovitrell "csak" 7 ezre pár száz forint! Kicsit elbambultam, és bocsi, bár nem jelent sokat, de inkább leírtam! :oops:

Üdv.!
kjaja
 
 


vovanda: Akkor mostmár minden rendben ugye? HÁny sejtike lett tudtok már valamit?
Én ma megyek uhra és nagyon ideges vagyok. Remélem a bevérzett tüszőm nem okoz galibát és csütörtökön megcsinálják az inszemet. Délután majd írok hogy mi lett végül is velem.
szmet
 
 


vovanda: Még egy két kérdés? Amikor felébredtél gondolom már az örzőben voltál. A párod=1szálpasi ott volt már melletted vagy szóltak neki és akkor jött be? Mennyi ideig voltál álomban?
szmet
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?