Új privát üzeneted érkezett!

Kép Olgiék
Kép Pintyus + Pannika
Kép Ismét
Kép Zsuék és Olgiék
Kép Edina + Alíz
Kép Bea
Kép Bea
Kép Indul a turkálás :lol:
Kép
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép Kár hogy homályos :(
Kép Olgiék
Kép Bea
Kép Alíz és Tündike
Kép Edina
Kép Évi és Zita
Kép Bea
Kép Nagy melóban :lol: :lol:
Kép Zsuzsiék és Pankáék

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 

 
 

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép háttér... no comment :roll:
Kép



Hát csajok, ennyi volt. Remélem nem untatok nagyon meg, de igy legalább nem kell emailben küldözgetnem, mert van aki megkapja, van aki nem, van aki csak egy részét. Igy inkább felnyomtam mindet ide.

Csóközön!!!!!!!!!!!!!
És még 1x köszi mindent és hogy eljöttetek!!!!!!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Hellosztok!!!

Képzeljétek el hogy megírtam a hosszu mondandómat és elszállt!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Uhhhhh anyira dühit!!!

Most már se kedvem se türelmem megint megírni!!!

Nagyon nagyon köszönjük a vendéglátást!!! Megint ki tettél magadért, minden nagyon fincsike volt, most ugy ennék még a franciasalátádból!!! :roll: :roll: :roll: :roll:

Még csak most lettem éhes, anyira tele zabáltam magam.

Elég későn értem haza, mert még visszér kenőcsöt vettünk, és turiba voltunk a galamb u. Munkaruhát venni Éva párjának, de ugye, azt nem találtunk viszont vettünk magunknak 2-2 csini rucit!!!! :lol: :lol: :lol:

Éva bébi, köszike a fuvart és hogy kielégithettem vásárlási vágyamat! Máskor is megismételhetjük.

na megyek enni!!!!

Andi, nagyon jók a képek, kivétel amelyiken Én vagyok, van egy pár borzadály!!! :roll: :roll: :shock: :shock: Amin te és Dorka vagy nagyon jól sikerült!!!

Liz is kimondottam fotogén lett ezen a talin! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: És ténleg nagyon fiatalos!!
Vendég
 


[size=24]Szép Estét![/size


Andi:
Jók a képek,kivéve az enyémeket. :cry: :cry: :cry:
Na jó azért egy-kettő jól sikerült rólam is,de a többiekről és a babákról szupik lettek. :D
Köszi hogy feltetted.

Pintyus:
Örülök hogy sikerült venned kenőcsöt,remélem használni fog.
na akkor shoppingoltatok is egy kicsit,tök jó.
Majd kérünk képet a rucikról.Kismama felső vagy ruha?
Írta Andi skypon hogy elvitted a tésztát,jó sütögetést. :D
Holnap leírom a perecet,oké?
Ma már nincs erőm.
Köszi amit írtál.Ari vagy.
Szerintem jók a képeid,csak félre beszélsz,biztos megártott a FANTA. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pusszantó

Kép

Kép
aliza
 
 


Jó reggelt!!!

Most mentettem le a képeket, igy megegyszer megnéztem, tündériek a gyerekek.

Andi rólad nagyon jól sikerült a foto Dorkával!!! :lol: :lol: :lol:
Aranyos vagy az smsel. De nehogy azt hidd hogy éhenkorász vagyok, csak a tegnap mikor megéheztem eszembe jutott a fini salid, és ettem volna még belőle. Ilyenkor utólag mindig bánom hogy nem ettem többet ott. Olyan fincsi dolgok voltak.

Aliz: Nagyon szépen köszönöm a tésztát, majd váűrom a receptet. Megcsinálom és az útra is viszek majd belőle. :lol:

2 ruhát vettem én, nagyon kis aranyosak, egyik rózsaszín másik narancssárga, ilyen nyári lenge. Majd teszek fel képet róluk, most száradnak, de az idő nem kedvez. :cry: :cry:

Nem tudjátok meddig lesz ilyen ramaty?!!!
Remélem csütörtöktől szép napsütéses idő várható!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Most a Fanta ártott meg, múltkor a Cola, következőnek mi lesz még????!!!4 :wink: :wink: :wink: :wink:

Anita köszike az infót és a tel számot!!!! Remélem férjuram intézkedik ezügyben!!!

Ahogy mondtam gmailen is, még a végén szomszédok leszünk, én ennek nagyon örülnék, tologatnánk együtt a kis csajokat!!!! :lol: :lol: :lol:

Sikerült pakolászni a tegnap????

Puszika
Vendég
 


Sziasztok!

Alíz! Nehogymár bocsánatot kérj Balázska miatt! Nem csinált Ő semmi olyat! Elég erősen kinyilvánítja az akaratát, az biztos, de Dorkát sem kell ám félteni! :lol: Balázska turkálása meg szenzációs volt! Mutattam a férjemnek is! :lol: Mondta Balázsra, hogy látszik, hogy igazi huncut gyerkőc! :D

Andi! Köszi, hogy feltetted a képeket, jó sokáig kínlódtál ezzel (is)! Jók lettek, bár én némelyiken olyan vagyok, mint egy gyengeelméjű... :roll: Dorka megnyilvánulásai közül az volt a kedvencem, mikor mondta a lányomra, hogy "néni adta", mikor Pannika az öledben volt, és mindenáron vissza akarta nekem adni! :lol: :lol: :lol:

Zita! Csütörtökön indultok? És végül mi lett az úticél, én lemaradtam... Prága vagy Svájc? Ügyesen turiztatok Évivel!

Jó nyomorék idő volt reggel... :( Most kisütött a nap, reméljük nem esik többet, mert ebéd után mennünk kell a dokihoz.

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök hogy tudtunk talákozni!!!Tényleg jó így élőben is látni Benneteket!Bár sokat nem tudtunk beszélgetni, mert mindig Emili után rohangáltam, vagy tömtük afejünket :oops: :lol: , de nagyon finik voltak a kaják!!Köszönjük szépen a sok finomságot, és ANDI neked a vendéglátást!
Sajna én csak 3 képet csináltam:( :oops: , de alvásidőben felteszem őket, még a gépben vannak, viszont van pár kép a nyaralásból
Kép Kép Kép Kép

Na majd még jövök

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok Csajok!

Semmi szöveg, mindenki jó a képeken, és slussz!!!!

Igen, szerintem is Balázska úgy jó ahogy van, és az én lányom is ugri-bugri, őt sem kell félteni. :lol:

Képzeljétek, eddig csak BA (Balázska ) nevét mondta Dorka, most meg hogy megnéztük vagy 10x a képeket, mondja hogy TÜ (Tündike), PA (Pannika) és EMI (Emili). Zozika neve még nehéz neki, az nem megy. :P De egész este itt dumálta hogy Emi, Emi, Emi.... férjem meg eleinte azt sem tudta mit akar a gyerek , jót nevettem rajtuk. :lol: :lol:

Zsu!
Igen,mikor Dorka visszaadatta Neked a lányodat, az jó volt. :lol: :lol:

Pintyuska!
Okés,majd hozd a képeket a rucikról, várjuk. :wink:
Nem gondoltalak egyáltalán éhenkórásznak, az sms-t azért irtam, ha nagyon megkívánnád a franciasalit jöhetsz nyugodtan, még mindig van belőle. Egy kismami ha valamit megkíván, azt kapja is meg. :lol: :lol: :lol:
Leirhatnád a diós sütid receptjét ha van időd, mert végre megkóstoltam (még tegnap este) és nagyon fini.

Évi!
Te is mondtad a kis mandulás golyócskák receptjét, de az arányokat leirnád? Mert kb-ra tudom mi kell bele, de hogy miből mennyi hogy ilyen finom legyen azt nem. Az a baj, kerülök fordulok a konyhában és egyből kikapok egy golyót a hűtőből és bekapom. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pedig ezt nem kéne, csak hát annyira finom..... :oops: :P
És igazad van, valóban 26 éves vagy (voltál) a táblázatban, de már javitottam.... :P

Alízka!
Skype-n is irtam, Pintyus mellé beállok a perec recept elkérését illetően!!!!! Majd ha lesz időd pötyödg már ide le nekünk, lécccccccccci.
Köszi!!!

Edina!
Jó tanulást Neked!!!! Ami a tanulást és vizsgákat illeti, hát abban nem tudlak most irigyelni. Nekem már ehhez erőm sem , kedvem sem lenne. :roll: :oops: Na de Te fiatal vagy, mikor ha nem most?!
Azért majd jelentkezz a vizsgák közt ha tudsz!

Bea!
Minél több babysitterkedést Neked, és kevesebb konfrontálódást az anyósoddal!!!!!!!!!!!!!!
Meg Neked is siekres vizsgaidőszakot!
Várjuk a Te fotóidat is, hisz Te is fényképeztél tegnap!!!!


Kismamik!
Most tudtam meg egy jó weboldal cimet, Nyiregyházán van egy jó bababolt, és van egész ország területén ingyenes házhozszállitás is. Egy távoli rokon ment a boltba nézelődni és akkor is voltak vásárlók Pestről és Tatabányáról is, ugyhogy annyira rossz nem lehet.
Nézzétek meg ha van időtök, bár állitólag a boltban több minden van mint a weblapon.
www.tikotiko.hu

Remélem ez a nyomoronc idő elmúlik és süt majd szépen a napocska a nap hátralevő részében. Esőt nem szeretem, főleg ha a gyerek minden pocsolyát közelről megnéz séta közben. :twisted:
Persze a lakás meg így hűl kicsit, igaz most is 27.8 fok van a nappaliban, szóval nálunk ismét bodyban van Dorka.
Kint legyen melegebb, bent legyen hűvösebb.... :lol: :lol: :lol: nem is akarok sokat. :P


Puszi!!!

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Bocsi, még nem hoztam a képeket, ma kicsit sok a dolog. Tegnap meg a vihar miatt nem volt bekpcoslva a gép. De annyit elárulok, hogy nagyon jók lettek:P! Andi! Amiket felraktál azok is mind egytől egyig nagyon aranyosak:). Maj le is mentem, ha lesz egy susszanyásni időm. Ma reggel már voltam postán, meg most jöttünk be a kertből és megyünk a horgásztóra halat venni. Aztán teregetek, mert közbe megy a gép és utána meignt jön akert. Szóval nem unatkozom. Este ha minden úgy alakul, ahogy tervezem, hozom a képeket.
Andi! Köszi szépen a vendéglátást még egyszer!
Cuppantás
Vendég
 


Akkor még képek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kép etetem Boti barátomat Kép Kép puszit is adtam neki :)
Ezek a képek egyik barátunknál készültek pünkösdkor, 1 hónap van a 2 gyerek közt, de olyan édesk voltak, Emikém etette, és puszilgatta Botit:)

Na meg kaptok akkor pocakos képet is, Pintyus kérésére:)
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Huuu... lányok, elindultunk motorozni Dorkával, jó sokáig voltunk lent. Kb. 2 és fél óráig. Eltotyogtunk a Domusos kínaiba is, ott fel motorral az emeletre. Vettem magamnak (ismét) egy papucsot, ekkor már a saját szatyrunk, a bevásárlókosár és a motor volt a kezemben és rohangáltam Dorka után. Emeleten vannak ugyanis biciklik, kismotorok és hintaló is. Szóval két papucs próba közben még figyelnem kellett hogy épp nem csinál-e kárt valamiben .
Vettünk neki kisseprűt kislapáttal... persze pár percig kötötte le. :roll: Ja meg csúszásgátló szőnyeget a kádba, mert már ebben az új kádban is sikerült Dorkának eltaknyolnia. :roll:
Na mindezek megvétele után cipelhettem immár 2 szatyrot, motort , és Dorka is ölbe akart kérezkedni. :twisted: Persze nem vettem fel, igy hazafelé igen siralmas tempóban, de megérkeztünk. Ivott tejcsit (áááá, főtt kaja véletlenül sem kellett neki) és elaludt. :wink:

Évi!
Előzőleg elfelejtettem megkérdezni: kutyus szétkapta a kertet mire hazaértél vagy elvolt nyugisan?
Remélem utóbbi. :wink:

Panka!
Szépek a képeid. Szép helyen voltatok nagyon. Emili minden képen kis hölgyike már. Édes ahol puszilja és eteti a kisfiút. És a kettő között feltöltött szép nagyszemű kép is cuki nagyon.
Neked meg ötletes a pocis képed.Volt ám pocid Neked is Emilivel.

Bea!
Okés, amikor tudod hozd a képeket. Nagyon kiváncsivá tettél, főleg hogy írtad jók lettek.
:wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Visszaolvasok amig időm engedi.Bocsi ha néha nem vagyok már aktuális. :oops:

Aliza!
Mi is Sidariba megyünk, egy csendes apartmanba, állítólag:)Egy kis patak van mellette:)

Zsu!
A Pannikás anyáknapi kösöntő nagyon édes!!!!:)
Én is nehezen viseltem eleinte hogy nem velem alszik Emili, de én már 6 hetes kora után beszoktattam.Ő még csak mostanában alussza át az éjszakát, de nem gondolom hogy ez miatt.Viszont egyedül elalszik, nem kell altatni, és nekem ez sokat számít!Viszoint én jobbakat aludtam utánna, hogy nem ébredtem fel mindim moccanásra,és ő sem énrám.

Edina!
Látom jót kirándultatok, szépek a képek is!

Pintyus!
Nagyon édes a Máté baba!Azért nem volt olyan uncsi az a 7vége, ahogy elnézem:)Kaja:nyam-nyamm, milyen az a mic???

Na felébredt, eddig jutottam:(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Aliza!
Hú de izgi, mikor szólnak vissza a válogatásról?Vagy már lehet írtad is,csak még nem olvastam :wink: Remélem bejuttok!
Lakáshoz is drukkolok, hogy sikerüljön terveitek szerint!

Éva!
nAGYON JÓL NÉZ KI BELÜLRŐL is a házatok, a kutyi is nagyon aranyos!De ő még kiskutya, ugye?

Olgi!
Látom ti is Eger környékén jártatok:)Mi sajna nem tudtunk rendesen kirándulni Sziulvásváradon, de majd legközelebb:)
Zolika visszazökkent már szobatisztasába?

Edina!
Mi Nagyerdeiben voltunk 4D-n, a Sápnál, jó volt szerintem, 10000 volt, és a Ditróiról is jkat hallottam.

Na tényleg megyek.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


A Fénykép.

Az iraki katona levelet kap kedvesétől:

"Kedves Joe!
Nem tartható tovább a kapcsolatunk. A közöttünk lévő távolság egyszerűen túlságosan nagy. Be kell ismerjem, hogy mióta nem vagy itt, két sráccal is megcsaltalak, nem volna becsületes, ha tovább hazudnék neked.
Nagyon sajnálom. Kérlek küldd vissza a fényképem, amit korábban küldtem neked.
Szeretettel:
Nicole"

Joe nagyon elszomorodott és megbántottságában megkérte katonatársait, hogy gyűjtsék össze nekik valamennyi fényképüket, amin nők szerepelnek. A barátai egy nagy halom fotót adtak neki húgaikról, nővéreikről, barátnőikről, nőrokonaikról. Végül ezekhez hozzácsapta Nicole fényképét és a következő levelet küldte hozzá:

"Kedves Nicole!
Én is nagyon sajnálom, de sajnos nem emlékszem rád. Légy szíves, keresd ki a képed és a többit küldd vissza nekem.
Köszönöm:
Joe"

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsu!
Nem tudom ki a dokinénitek, és hogy menniyre bízol benne, de Én nem adnék Sinalcot, csak meg egy hurkával kevesebb van a gyereken :wink: Szerintem elég a tejcsi is, egy idő után már nem gyarapodnak eannyit a babák, és hát Pannikán azért van husi rendesen, ne aggódj szerin tem ez miatt.Csak szopiztasd ahogy kéri.Persze ha a köv. hónapban sem gyarapszik semennyit, vagy fogy, akkor utánna kell járni, de egy hónap miatt szerintem még nem kell hízlalni,hisz nem egy gizda gyerek.Emilim nagyon keveset evett ilyen idősen, mégsem mondták hogy bármivel is tömjem, mégis egészséges lett.Egy ilyen pici baba tudja hogy mire van szüksége.Persze én is csak így utólg vagyok ilyen "okos". :wink: De ezzel a súly dologgal nagyon be tudják paráztatni az anyukákat a doki.Meg igaz amiket Andi is írt, lehet nem jól mérték előtte,stb.
Fodros zknim van, nem is volt emilin, de mivel már kinőtte, így elvittem anyáékhoz, fenn van a padláson:(Kínaiban vették viszont
:wink:

Edina!
Nekem a Hipp Natal jött be, kis üvegben multivitamin lé persze kismamiknak kitalálva, sok vassal.Jó a beleknek is, és csak meg kell inni mint egy gümilevet, kicsit monduk vsa ízű
:roll: Övterelőt lehet venni a vaterán, tesz-veszen is olcsóbban szerintem.

Aliza!
A nyakláncodat nem is néztem meg:(Na majd a kövtalin.

Andi!
Szép rucikat kapott Dorka!:)

Pintyus,Lolita!
Hízás:én 25 kgot híztam, ami akkor nem is látszott meg nagyon rajtam,és nem is éreztem, viszint szülés után....:(Még csak most kezdtem el fogyogatni.Nem ijjesztgetés, nem is ettem sokat terhesség alatt, de a következőnél jobban fogok figyelni.Na persze lehet hogy nem fog menni, de 25-öt akkor sem akarok hízni! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Voltunk súlymérésen, megint fogyott Pannika... :( 6 nap alatt 8 dkg-t. Így a jövő héten is mennünk kell. Remélem, változik ez, mert nem akarom tápszerezni... :( Tudom én, hogy nem sovány, dehát az mégse normális, ha fogy... És nem csak egyszer, ez már a második alkalom. :cry:

Bocsi, most ennyi, mert itt ül az ölemben. :D

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzsi!
Nem vagyok orvos, de szerintem ennyi még belefér.6 naponta mérik?Eddig te mérted őt otthon?Mindig ugyanabban az időben mérik, evés előtt, kakilás-pisilés után?Mert a 8 deka különbséget ez is okozhatja.Lehet hogy csak arról van szó, hogy a szervezete egy kicsit leállt a hízlalással, mert ennyi most elég neki, sőt lehet hogy sok is a szervezetének,és visszavett egy kicsit.Én csak havonta mérném, de ez csak az én személyes véleményem :wink: Tényleg be lehet parázni ezen, eleinte engem is bántott hogy alig eszik, alig hízik, aztán azt mondtam hogy mostmár nem érdekel, majd tudja ő hogy mennyire van szüksége.És lám csak megnőtt :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!
Nagyon jók a képek a taliról, nagyon jó hangulatú kis társaságnak tűntök, legközelebb már én is szívesen csatlakoznék! :D
Pintyus! Milyen a Galamb utcai turi? Én itt lakom a környéken, de még egyszer sem voltam bent :?
Ma a klinikán voltam a 11 hetes UH-on meg genetikai tanácsadáson az amniocentézist megbeszélni. Hát...nem egy rövid program! (-kor már ott voltam, és fél 12-kor jöttem el. :( Ez ugyanígy volt az előző terhességeim alatt is, semmi nem változott.

zsebi_baba
 
 


8-kor voltam ott....most látom, hogy a shiftet is lenyomtam :(

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Ne aggódj szerintem, nincs rá okod. Nekünk első 3-4 hónapban volt kölcsönözve babamérleg, minden fürdetés után mértem Dorkát, és mindig csak hergeltem magam. Nekünk is volt stagnálás és súlyesés is, de azt következő alkalommal már pótolta is a gyerek. Egyáltalán nem úgy néz ki Pannika mint aki nem eszik eleget. Szerencsére. Meg vérvétel eredményetek is szuper volt, a gyereked szépen fejlődik, nem sápadtka, bágyadt, ugyhogy szerintem tényleg ne parázz. Lehet hogy most van egy stagnáló időszaka Picurkának, és ilyenkor tényleg mínuszba billenhet a mérlegelés elég tudod a bevitt kaja mennyisége, ideje, és kaki időpontja ha különbözik az előző méréstől. De ezt már irtuk az előző mérlegelésnél is. Szerintem ne aggódj , de tényleg.

Panka!Látom pótolod az elmúlt napok lemaradásait és alaposan visszaolvasol bennünket. :lol: Kis szorgalmas babanetező vagy Te is. :wink: :P

Zsebibaba!
Üdv itt köztünk!
Ritkán jelentkezel, ha tudsz gyere gyakrabban hogy megismerhessünk.
Örülök, ha tetszenek a talis képek, tényleg jól éreztük magunkat, vagyis remélem a többiek is így gondolják. Babák meg nagyon aranyosak voltak mint mindig. :wink:
Igen-igen jó lenne megismerni Téged is személyesen. Bár pont én dumálok.Lassan megyek vissza dolgozni, a csajom 2 éves lesz.
Miért kell amniocentézist csinálni, vagy Te kérted?????

Puszi!

Kép
Kép
bendor
 
 


Panka! Á, dehogy mérik 6 naponta! Havonta egyszer, csak most a 4 hós mérésnél fogyott előző hónaphoz képest, ezért megyünk hetente. Amúgy én sose mértem itthon, újszülöttkorában sem. Látszott, hogy szépen hízik. De az utóbbi időben azért én látom, hogy nem hízik... Az nem is zavarna, ha csak piciket hízik, hisz 3 hós koráig nagy ütemben hízott, csakhát azért egy babának fogyni csak nem kéne... :(

Andi! Tényleg igaz, hogy szerencsére semmi nem látszik rajta, jókedvű, nem sír, nem fáradékony, de hát aggódom, na..... Amúgy szerencsére dokinénink is normálisan kezeli a dolgokat, most is azt mondta, várunk még, meglátjuk, hogy alakul jövő hétre... Csak azért lassan 5 hónapos, és 3 hónaposan nehezebb volt... :(

Kép
zsuzska81
 
 


Andi! Próbálok gyakraban jönni, csak most még dolgozom, terveim szerint június végéig. Az amniocentézist a korom miatt javasolják (38 éves vagyok). Kicsit félek tőle....

zsebi_baba
 
 


Kép

Látom kirugtatok megint a hámbol,tök jo. Jo képek készültek. :lol: Nem győztem nézegetni. De azok a fürtös,fruzska csajok.?? :D ÁHHH Készen vagyok tőlük. ÉDESEK.

Azt szeretném tőletek kérdezni h. nem-e tudjátok hol lehet bérelni itt DEBIBE légzésfigyelőt. :)
Vagy tudtok-e eladot.
Mert szeretnék venni,de természetesen használtan ha lehet.
Vagy bérelni valahonnan lehet. :D
Ugy gondoltam hátha tudtok segiteni nekem ebbe.

Elöre is köszönöm. Pusza nektek.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Zsebibaba!
Visszaolvastalak, mert nem igazán voltam képben eddig Veled kapcsolatban. Csak arra emlékeztem, meg most emlitetted is, hogy nem ez az első terhességed. Akkor már Neked is nagy gyerekeid vannak, de Te újra babázhatsz hamarosan. Tök jó dolog.
Amikor tudsz gyere és mesélj, szívesen olvasunk. Hol dolgozol? Meddig szándékozol?
Babanevek? Hogy éled meg a terhességedet?
Hát igen, 35 fölött az amnio kötelező, ugyhogy ezen mindeképp túl kell esned. De ne izgulj, gondolj arra hogy a babád érdekében muszáj és megnyugtató eredményt fogsz kapni , meglátod. :wink:
Szorítok Neked, Nektek!

Oszmann!
Huuu... Neked már nincs igazán sok hátra a terhességedből, lassan a karjaidban tarthatod a Kicsidet. Gondolom izgalmasan telnek már nagyon a hetek, napok. :wink: Gyors és problémamentes szülést Neked!!! És egészséges kisbabát!!!
Kisfiú vagy csajszikád lesz? Nevét elárulod?
Talán tudok Neked segiteni légzésfigyelő ügyben.
Mint előzőekben emlitettem lányom születése után mérleget kölcsönöztünk pár hónapig.Egy fiatal (os) anyuka házhoz is hozta a mérleget és ő is jött érte. Első hónapot kellett kifizetnünk, később meg minden új hónap kezdetén rácsörögtem, hogy még egy hónapig tutira kell a mérleg . Igy a 2.-3.-4.- hónap árát egyben fizettem ki mikor elvitte végleg a mérleget. Na mindezt azért irtam le, mert ajánlotta nekünk is a légzésfigyelőt , mondta azt is lehet nála kölcsönözni. Árakat nem tudok, de a számot meg tudom Neked adni:
30/905-1863
Remélem él még a szám és el tudod érni.

Jóéjt Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Jól van Zsebi, látszik hogy fáradt vagyok. Irtad hogy június végéig szándékozol dolgozni. én meg persze rákérdeztem. Bocsi.... :oops:

Kép
Kép
bendor
 
 


Jó reggelt!

A drágám még alszik,így írok nektek.Tegnap nem jöttem mert de. főztem ,takarítottam meg Balázzsal játszottam.Délután meg elmentünk biciklizni több mint 2 órát ,utánna meg még elszaladtam a Tescoba pár dolgot venni.Vettem tegnap tejet és reggel kibontom ,beleönteön Balázs üvegébe és látom hogy olyan szemcsés,na megkóstóltam hát persze tiszta savanyú volt.BRRRRRRRRRRR majd kihánytam a belem (bocsi),még jó hogy nem adtam oda a gyereknek.Pedig 24-ig volt jó a szavatossága.Kedvem lett volna visszavinni ,de nem fogok elcaflatni a Tescóig ezért,pedig megérdemelték volna..Erről ennyit......
Képzeljétek tegnap volt egy nő megnézni a garzont,tetszett neki kivéve hogy nincs erkély ,de egyébként azt mondta hogy jó mert ő befektetésnek venné,majd kiakarja adni vagyis maradna az albérlőnk benne.Ma visszaszól hogy kell-e neki vagy nem és akkor pénteken már le is foglalózza.Utánna meg hamarosan fizetne,igaz csak 6 milliója van(mi 6,2-6,3-at gondoltunk érte,de valószínű nem megy el annyiért mert nem erkélyes),így ha tényleg meg akarja venni akkor odaadjuk neki,és hadd tudjunk mi is lépni.


Pintyus:
Elfelejtettem megkérdezni,hogy nem nyomkodták meg kicsi Patriciádat engyon a kicsik?Nme panaszkodott? :D
De jó lezs nektek,végül Ausztriába mentek?Jó utat ha addig nem írnék
Szívesen,mármint a tésztát. :wink:
Majd bepötyögöm a Sajtos perecet is,te meg a süti receptetdet leírnád?
Köszi előre is.
Figyi már!

Zsu:Szerintem se aggódj,Balázsnak is volt iylen időszaka mikor állt a súlya .Meg lehet Pannika most a hosszra nő,nyúlik és nem hízik.A hossza mennyi már?Nagy baj nincs mert vidám kiengyensúlyozott kisbaba.Szövetes doktornő mit mondott?
Ja Zsu nekünk július elején lenne jó a tali mert 15-én megyünk Balatonalmádira.

Anita:
Hogy állsz már a pakolással?Lassan minden a helyére kerül?

Panka:
Még nem írtam,de örülök hogy megismerhettünk,Emilid még cukibb élőben mint a képeken.
Sidari!Az nagyon jóóóóó választás.Irigykedek. :twisted: :twisted: :lol: :lol:
Sajnos valószínű nem jutottunk tovább a Széfben mert nem hívtak fel.Ez van biztos nam vigyirigtunk eléggé :lol: :lol: :lol: :lol: Mert némelyik pár amelyik ott előadja magát az csúcs!
Nagyon jók a képek ,úgy látom nem sok minden változott mióta nem voltunk.
Hát igen a nyakláncomat Andi se nézet meg pedig kézsült rá. :lol: :lol: :lol: Na majd legközelebb.

Zsebi baba:
Várunk szerettel a legközelebbi talira. :D
Szorítok én is hogy jó elgyen az eredmény.

Na megyek összeszedem Balázs leleit mert megyünk a Rehabra a válla miatt.Félévenkénet még megnézi neki doktornő,de szerencsére semmi gond nincs vele.

Na pá.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sajtos perec:


Hozzávalók:

50 dkg liszt
25 dkg rama
1cs élesztő
2 tojás sárgája
fél pohár tejföl
4 mokkás kanál só
egy csipet cukor
Annyi tej amiben élesztőt megfuttatjuk.

A lisztet összemorzsojuk a rámával majd hozzáadjuk a többi hozzávalót.
Jól összegyújuk majd pihnetetjük egy jó fél órát.Kiszaggatjuk és zsírozott tepsiben megsütjük.

Jó sütögetést!!!!!!!!!!!!!!!!!

Még annyit hozzáteszek hogy a perec forma ez a rúgos,biztos tudjátok,ha nincs akkor lehet kapni még 100-as boltban is.

Kép

Kép
aliza
 
 


Ez nagyon jó.

Kovács a nyakánál fogva kilógatja az anyósát a tizedikről, és így szól hozzá:
- Te boszorkány! Mások már megmérgeztek volna, vagy a vasalóval vernének
fejbe, de lásd, ki vagyok, én szabadon engedlek!


a másik:

A friss házasok első hete:

Férj: Ez volt minden álmom!!

Feleség: Szeretnéd, ha elhagynálak?

Férj: Dehogy. Ezt mégegyszer meg ne halljam!

Feleség: Szeretsz engem?

Férj: Még jó hogy!

Feleség: Képes lennél engem valaha is elhagyni?

Férj: Soha. Képtelen lennék rá!

Feleség: Megcsókolnál szerelmem?

Férj: Igen. Az arcod, a tested; mindenütt...

Feleség: Képes lennél engem valaha megütni?

Férj: Soha!! Én nem olyan férfi vagyok!

Feleség: Bízhatok benned?

Férj: Igen...

Feleség: Oh, Kedvesem!

Hét évvel később: (olvasd alulról felfelé)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na pá.

Kép

Kép
aliza
 
 


Jó reggelt!

Zsebibaba! Drukk Neked az amniohoz! Mikor lesz?

Alíz! Pannika 63 cm. Sokat nőtt már hosszra is, 47-tel született. :D Doktornő azt mondta, várjunk még a pótlással. Jövő héten megint megyünk, ha neadjisten akkor is fogyna, akkor viszont azt mondta, el kell kezdeni... :( Na, de én még bizakodom! Már csak egy bő hónap van a hozzátáplálásig, remélem, addig bírjuk csak tejcsivel!

Képzeljétek, ilyen már vagy másfél hónapja nem volt.... Pannika felsírt 4-kor, de úgy tűnt , visszaalszik. Aztán negyed 5-kor megint kétszer. Ekkor bementem hozzá, félálomban volt, de olyan nyugtalanul forgatta a fejét ide-oda. :( Megsimogattam, akkor felébredt, de nem is bántam, mert úgyse tudtam volna visszalaudni, ha ő ilyen nyugtalan. Így odavittem magam mellé, szopizott és aludtunk utána együtt. :D Nem tudom, mi lehetett, talán a foga fájdogált, erre tudok gondolni. Vagy éhes volt, de mondjuk akkor meg nem így szokott ébredni.... Hát, nem tudom. Amúgy olyan, mint máskor. Reggel mosolyogva ébredt, játszott kicsit, evett, és most megint alszik. :D

Kép
zsuzska81
 
 


Jaj, Alíz! Majd mesélj, mi volt a rehabon! :wink: A vicc :lol: :lol: :lol:

Kép
zsuzska81
 
 


Halihó!

Nos, ide értem, de helyettem beszéljenek a képek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Bea!

Jók a kéépeid, de ahol a fél seggem van benne az valami brutál. :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :P :P :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Nos, ennyi lenne, de a képaláírásokat kifelejtettem, mert közbe msn-eneztem nagynénémmel:)
Andi! Észre se vettem, míg nem szóltál :roll: :lol:
Vendég
 


Sziasztok Drágáim!

Megszületett végre a kis hercegnőm, sajnos császárral, de kit érdekel??
Jövök nemsokára a részletekkel, de most még nagyon kis gyenge a nagy súlya ellenére, iszonyú gyakran eszik.
Ahogy felállok mellőle nyúl értem. :D :shock: :D :D Hihetetlen, nem?

Andikám, küldök neked képet, varázsold fel légyszi ide.

Puszi mindenkinek

Kriszti



Bea! Köszi a képeket Neked is! :D Tök jó, hogy ilyen sok készült!

Alíz! AZt reggel el is felejtettem írni, hogy drukkolok, hogy a garzon vevőjével összejöjjenek a dolgok! :wink: Amúgy akkor sem költöztök hamarabb, ha eladjátok most a garzont? Ugye jól emlékszem, hogy augusztus?

Kép
zsuzska81
 
 


Szia Kriszti! :D Még egyszer óriási gratula a kis Nellyhez!!!! :D Hadd szopizzon a kis Drága! Amúgy jól vagytok? Minden rendben?

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!
Akkor néhány szót írok magamról, hátha ezután gyakrabban tudok jönni. 38 éves vagyok, két gyerekem van, egy 12 éves lány és egy 8 éves fiú. 4 éve elváltam, 3 éve vagyok együtt az új párommal, és már majdnem 2 éve, hogy babát szerettünk volna, de elég nehezen jött össze, mert mint kiderült, pajzsmirigy alulműködésem van. De ahogy ezt rendezték, sikerült teherbe esni :D . A gyerekek nagyon örülnek a leendő kistestvérnek, nagyon várják!!

Az amnio június 30.-án lesz, és utána már nem is akarok dolgozni. Nyáron jobb itthon :) . Egyébként nem kötelező, csak ajánlott, azért nem lehet kötelező, mert van egy kevés vetélési kockázata. De majd igyekszem pihenni utána sokat.

Kriszti! Én is gratulálok nektek!!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Bocsi de csak most tudtam jönni. :oops:

Először is Andi neked szeretném megkösszönni a vendéglátást ismét nagyon jól éreztem magam.A nappalitok igazi szauna ha neked lennék belépővel megnyitnám a nagyközönség előtt :lol: :lol: .A ruciktól apa elolvadt teljesen vagy kétszer átnézte őket.(Nálla ez nagy szó!)
A kokuszos-mandulás receptjét leirom de nem most :P .
Ja igen kérdezted a kutyát.Hát...egy biztos ha kutat fúratunk akkor kapni fogunk biztos kedvezményt mert a kutya előásott :lol: :lol: .De nem baj még most csinálhatja.

Panka
Emili nagyon tünemény!Igazi kis örökmozgó :lol: .Nagyon édes volt ahogy ette az epreket.A pocak képeid nagyon jók!Ja és szerintem nagyon csinos vagy most és nem is tudom hogy néznél ki ha vékonyabb lennél.Szerintem nincs semmi felesleg rajtad.
Köszi a ház dícséretet.Sajnos még belülröl sincs kész teljesen.Az ajtokeret mellöl hiányzik a dekor léc és a konyha bútornak is készül még egy kiegészítő szekrénye.A fürdőben meg szinte nincs semmi a helyén :cry: .De egyszer az is elkészül.
A kutyusunk már nem kölyök kétéves a Drága.

Edina
Neked szorítunk a vizsgákhoz!Majd tájékoztass minket.De ne csak a sulirol :lol: .Ha mentek 4d-re tegyél majd fel képeket Kamillárol.

Zsu!
Olyan jó volt Pannikát "megtapogatni" :lol: .Szinte hihetetlen hogy Tündike megelőzte sulyban.De nem kell aggodnod nem sovány a kiccsaj :lol: :lol: .A reggeli sirdogálás remélhetőleg a foga miatt volt :oops: .

Olgi
Tündike nagyon szépen fejlődik.Most láthattuk az Ő hurkácskáit is :lol: .Zozi engem megint levett a lábamról a szép szemeivel.Gyönyörű gyerekek.

Alíz
Nem kell senkitől bocsánatot kérned Balázs miatt.Szerintem Ő a megtestesült "igazi" kisfiu.Én nagyon szeretném ha az én kisfiam is ilyen életre való lenne :lol: .A pakolása és a turizása pedig egyenesen csúcs!
A garzon vevőhöz szorítok!

Anita
Hogy álltok a pakolással mikor lesz a nagy nap?Holnap?Azért vigyázz magadra pihengessél.Engem ma tolt le a dokim hogy nem pihenek eleget.A pocakom elárult :cry: .Napközben 3-4 órát kell pihennem.De kivégzi el akkor a házimunkát?(Meg azokat a kis tenni valókat amiket én olyan jól kitalálok?)A lényeg hogy pihenj amennyit csak tudsz hiába nem érzed magad fáradtnak.

Pintyinéni :lol: :lol:
Remélem tudod hogy ez nem megbántás :lol: .Igérem nem vállik szokásommá igy szólitani de olyan aranyos :lol: .
Kívánok nektek nagyon jó utat szikrázó napsütést (de nem 40 fokot).Vigyázzatok magatokra és egymásra.Pihenjetek pihenjetek pihenjetek!
A krém remélem használ.Mondjuk biztos nem egy nap alatt látszik az eredmény :oops: .De én remélem nem fog fájni a lábad.A kocsiba is mozgassad majd a lábfejed félóránként hogy a keringés jó legyen.A hosszú autó út is kedvez a viszérnek.

Kriszti
Mégegyszer gratula a nagylányhoz!Mi várunk türelmesen :wink: .

Éva

Kép
awe
 
 


Bea
Neked kívánok sok sok türelmet.A jók mindig elnyerik jutalmukat a rosszak a büntetésüket.És nem Te vagy a rossz :lol: .Én komolyan kívánom neked hogy legyen egy jó kis zsíros melód és mihamarabb tovább álljatok a "sárkánytól".

Remélem nem hagytam ki senkit :oops: .

Én ma voltam Tg-n.Nem volt semmi különös csak pihennem kell sokat.Na ez az ami nekem nem megy :oops: :oops: .De nem ez a lényeg.Voltam Hajninál!Csináltunk egy csomó képet.Majd megprobálom felvarázsolni őket.Annyira jó volt ujra látni Szabikát (már 9 hete nem láttuk).Teljesen "megemberesedett".Az arcát nem láttuk teljesen mert mindent bepakolt maga elé.Ott volt a placenta a köldökzsinor és a lábacskái is ott pihentek az arca előtt.Nagyon édes volt.Láttuk hogy a nagylábaujját mozgatta és magyarázott is valamit de sajnos nem értettük :lol: :lol: :lol: .Hajni megsaccolta Szasza sulyát.Kb 1kg (993g).A talpa a sarkától a nagy lábujja hegyéig 5,5cm.Nagyon szuper volt látni a Drágát!Köszönöm Hajni köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm ...

Puszi
Évi

Kép
awe
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Nem irtad sms-ben hogy otthon vagytok-e már, de mivel ide írtál, igy megtudtam. :lol: Mindenhol jó, de legjobb otthon. :wink:
Nellykének most Te vagy a minden, legyél vele amennyit csak tudsz, látom igényli is rendesen. Na persze ott van Olivér is, vele is legyél amennyit tudsz. Jó vagyok , mi? Tudom mit jelent ez, én is végigcsináltam, megoldod Te is mint bárki más is. :wink:
Jó babázós napokat Neked, képet meg nyugodtan küldj, szívesen felteszem.
Ja, lányodat y-nal a végén anyakönyvezték? Sikerült?????

Évi!
Okés, várom a mandulás golyós receptet.
Kutyus akkor dolgozott rendesen míg távol voltál. :lol:
Pihizz Drága ne csak dolgozz, irgum-burgum.
Próbálj kevesebb melót eltervezni és akkor kecvesebbet is kell megcsinálnod. :lol:
Örülök, hogy a rucik apának is tetszettek. Szabikán is biztos jól fog állni, majd képeket kérek is róla. :wink: :wink:

Alíz!
Jóltetted, hogy ma ránk csörögtél és mehettünk együtt a játszira már ha erre jártatok. Meg hogy utána feljöttetek kicsit.
Máskor is szóljatok , nyugodtan, ha erre jártok.
Ja és végre a nyakláncodat is megcsodálhattam, ami csodaszép. Szorítok, hogy összejöjjön a garzon eladása.

Bea!
Köszi, hogy feltetted a képeket, jók, kivéve az én ábrázatom, de persze ez nem a Te hibád, és nem is a gépedé.

Pintyuska Drága!
Ismételten köszi a fordításodat, köszi, köszi, köszi.
Sajnálom ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy szeretnéd, elgyen már jó kedved, naaaaa......
Szar idő miatt akkor már tuti hogy nem utaztok holnap ????? Kááááár....
Azért ha összeszedted magad majd írj ide is. Rendben????
Kép

Zsebi!
De jó, hogy írtál, én személy szerint örülök neki.
:D :D :D
Elhiszem, hogy a gyerekeid várják a kicsi érkezését. Akkor most boldog kis család vagytok, igaz?
Na mesélj azért még Magadról ha van időd. Telhetetlen vagyok igaz????? Bocsika, nem nyaggatni akarlak, csak azt oszd meg velünk amit meg szeretnél. Nem akarok nyomulni, remélem nem is veszed tolakodásnak. :P


Na lelépek kicsit, óhajt a családom. :P :D


Puszzzz!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Évici!
Nem úszhatod meg, kérünk képeket a kis Gyöngyszemről!!!!
Örülök, hogy láthattad , az mindig szívet dobogtató érzés. :wink:
Pihizz Anyuka, pihizz!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?