Új privát üzeneted érkezett!

férj nem gérj
Vendég
 


Bari!
Tényleg szörnyű ez,amit művelsz mindnyájatokkal!Nyugodj le,hahó!!! :lol:
Sokat nem olvastam vissza,ezért nem tudom,de van valami előjegyzett időpontod a szülésre?Vagy miből számoljátok a 17 napot?

Mi holnap töltjük be a 26. hetet.Egy időben úgy gondoltam,hogy a 36. hétig elég lesz,ha bentmaradnak,de azóta utánaolvastam és nagyon szeretném a 38-39. hétig kihúzni,mégha nagyon fogok szenvedni a súlytól meg a melegtől,akkor is....Ugyanis minél késöbb jönnek ki,annál könnyebb:nem olyan kis mimózák,többet bírnak egy etetéssel,éjjel is jobban alszanak,erősebbek,stb...Szóval én most erre "gyúrok",tegyetek így Ti is! :wink:

binyek
 
 


Nem 17 nap :oops:
betöltött 38. hét...az meg bizony 3 hét...21 nap :cry:
Vendég
 

 
 

Kicsit rosszul számoltam.. :oops:
2 császár után állitólag így szokás...38.héten
Vendég
 


Bari!

Örülök, hogy minden rendben!

Húha!
20 nap! Az már nagyon kevés!
Tudod?
Fél lábon is!
Akkor mostmár ugye nyugi van?
Vendég
 


Szia Mária:
Monjam,hogy az a rohadt természetem nem hagy nyugodni :oops:
De ezek szerint már olvastad a juniusiban,hogy mi volt a dokinál..
ctg rendben és szülésig 3 naponta ismételjük
Vendég
 


Szia Bari!

Aha, olvasgatlak titeket... :oops:

Szerintem ne aggódj!
Persze, bármikor lehet gond, én is tudom, de ne így fogjuk fel!
utolsó babavárásunk utolsó heteit éljük, én személy szerint bőgni tudnék, hogy soha többé nem leszek már pocakos. :cry: De komolyan.
Olyan fura.
Zavar, hogy nem tudok úgy mozogni, mint előtte, gyakorlatilag csak egy nagy pocak lettem, de mégis. már most érzem, ha megszületik a kislányom, én leszek a világ legboldogabb és egyben a legboldogtalanabb embere, mert siratni fogom a pocakomat.
Próbáljuk meg boldogan várni ezeket a csöppségeket, mert ezt mi akartuk így!
ez a legjobb, ami történhet velünk!
Vendég
 


Maria:arra én is gondoltam,hogy olyan rosz érzés lesz,hogy soha többé nem éljük ezt át...kiöregedtünk :cry: :cry: :cry:
Én olyan boldogan viselném az utolsó 19,napomat vidáman..csak valaki igérné meg nekem,hogy minden a legnagyobb rendben lesz!!!!

Kedden 4 D... :lol:
most szombaton ctg...
Vendég
 


Bari!
Én szerintem minden rendben lesz,no para! :lol:

Nekem is az utolsó terhességem,mégis kezdek nagyon szenvedni....Pedig még minimum 10 hetet ki kell húznom. :roll: Most már ott tartok,hogy mindenféle testhelyzetben valahol fáj.Hanyatt fekve fulladok,oldalt fekve a bordáim meg a forgóim miatt kínlódom,ülve a fenekem fáj,az állásról meg ne is beszéljünk... :cry: Átléptem a 90 kilót,életemben nem voltam ennyi...Elég rosszul érzem magam a bőrömben! :roll: Szóval eddig jókislány voltam,de kezdem elveszíteni a türelmem.A bébik meg nem lassítanak a növésben,akkorák,mintha egyedül lennének,pedig a 20. héttől már lassabban kéne nőniük.
Úgyhogy én nem fogom siratni a pocakom,mint Marcsi.....

Mutattam már a mostani állapotom? Kép

binyek
 
 


Binyek nagyon nagy a hasad :wink: :wink:
Lehet,hogy nem is fognak a növésben lassítani...itt az utcában van egy ikerpár akik 3500gr-al születtek...40 hétre :lol:
DE örülj neki,hogy ilyen szép nagyok!!
Akkor most hányadik hétben is vahy?
Mert a vonalzód nem mutatja
Vendég
 


Maria kérünk mi is fotót,mert a nyáriban írtad,hogy köszi a dicséreteket de ehez képest nem találom a képet :shock:
Vendég
 


Bari!

Én is megígérem neked, hogy nem lesz semmi baj!
3 naponta ctg, figyelnek rád!!!!

Binyek!
Téged viszont abszolút megértelek! Nem lehet könnyű két babával a pocakodban!
amikor bennt voltam most a kórházban, ott is volt egy ikres kismami, és szegény nagyon kínlódott.
Elhiszem, hogy nehéz már a pocak.
Neked kb most akkora, mint nekünk lesz, mire megszülünk... :roll:
Ráadásul a meleg, csak most jön...

Pontosan mi a dátum? Mikorra várhatóak?

Nekem is van friss pizsis képem...
Kép
Vendég
 


kérésed parancs!!!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Nagyon csini vagy!!!
Jó a pizsi is :lol: :lol:
És nagyon nagy a Zsófi lak :lol: :lol:
Vendég
 


Aha....
De a neve változott.

Mert az anyósom úgy hívta, hogy ZZZZZzzzzzzzzzzssssssssóóóóóóóóóóóóÓÓÓÓÓóóóóóFFFFfffiiikkkkaaaaaaaaa... :shock:
Nna, ettől kirázott a hideg, úgyhogy Emma lesz! :lol:
Vendég
 


Ja tényleg már asszem mondtad is

Ez az anyós :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Marcsi!
Tényleg akkora a hasad,mint az enyém... :lol: De én még csak ma kezdtem a 28. hetet! :roll: És amúgy ez vicces is lenne,csak én már kezdem elveszteni a humorérzékem! :wink:
De gondoljatok bele,hogy már ők is kb. 3 kilót nyomnak ketten,elvileg,ha súlyra menne,akkor már én is szülhetnék... :P

Az én lányom Zsófia Kitti lett,de én csak Csucsunak hívom,vagyis most már lassan mindenki... :lol: Az Emma nekem is tetszik,persze a páromnak nem.Mi még mindig vívunk a lánynéven!Nem lesz neve szegénynek....

binyek
 
 


Sziasztok!

mindenki jól van?

Hahóóóóó!
Merre vagytok?
Vendég
 


Szia itt vagyok csak szarakszik a babanetem...
15 napom van annyira izgulok...jaj csak minden rendben legyen...
annyira jó lenne egy pár héttel öregebbnek lenni
Vendég
 


Szia Bari!

Tegnap kétszer küldtem neked hsz-t, de ledobott a net!!! :twisted: :twisted:

Már csak 14 nap... Pont két hét... De jó... Hamarosan babázol...

Olvastalak az iwiw-en... Mély együttérzésem...
Sajnálom, hogy megkeseríti a napjaidat! Ne törődj vele...!!! Neked sokkal fontosabb dolgod van most! :wink:

már minden vigyázzban áll otthon? :wink: :lol:
Vendég
 


Maria ilyen szemét "nő"nincs mégeggy mint az én anyósom...ez biztos.Aki még azt sem nézi,hogy ebben a pár hétben már ne idegesítsen...már anyám kérte,hogy haggyon engem békén...
4 éve vagyunk együtt a férjemmel és azóta nem tud beletörődni...

Őszintén szuolva mmég nem vagyunk kész a baba dolgokkal :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Akkor úgy néz ki Bari a befutó közülünk!
Na azért nekem sincs már olyan sok hátra és Marcsi hála istenek te is jól vagy és persze Emma is! Tök jó, h tegnap jó híreket kaptál a dokinál!

Szoktalak titeket olvasni, de nincs erőm mindig írni! :roll:

Binyek csinos vagy! Szép a pocid!
bencuri
 
 


Akkor hajrá Bari, nemsokára jön a Bébi!
bencuri
 
 


Az az igazság hogy a klinikán nagyon ragaszkodnak ,hogy mindenki várja ki a 40-41 hetet...én kizárólag az előző 2 császárnak "köszönhetem",hogy 38 hetesen befejezzük
Vendég
 


Sziasztok!

Hát, igen!
Bencuri, már neked sincs sok hátra... :wink:

Én mindkét gyerkőcömet a 38. héten szültem, szerintem most is így lesz.
Jó is. Nekem elég lesz, a júliusi melegben. És akkor már nem is jön korán.
A dokim a kiírás napjától szabin van, úgyhogy tuti az időpont...
Vendég
 


De bízom benne, addíg egyben kihúzzuk.

Jaja, Bari, tegnap voltam dokinál...
méhszáj változatlan!!!

Emma csücsül... :(
Rosszcsont kölök...!
Valaki írta nekem a nyáriban, hogy csak azért csinálja, hogy jobban figyeljek rá... :roll: :lol:
Vendég
 


maria a te méhszájad már nem fog változni csak a szülőágyon 41 hetesen :lol: :lol: :lol: :lol:

képzeljétek ma megint elment szülni egy juniusi kimami :lol:
ő a 4.baba lesz,vagyis a harmadik még vajúdik szegény
Vendég
 


Bari!

Benéztem hozzátok, és micsoda jó hírek vannak ott...

A Te babócád pedig óriási! 3700g!!! :shock: :shock:
Szép nagyra növesztetted, ugyan a pocakod sem semmi... :shock:
Az is hatalmas! Hogy bírod cipelni?

És már csak 13 nap! Huh, alig néhány!
mindjárt 10 alatt leszel...

Remélem, a méhszájjal kapcsolatban igazad lesz, ennyivel már tudnak indítani... :roll: Persze nem a 41. hétre gyúrok, nekem elég lesz 37 hét + pár nap... :roll: :lol:
Az én kicsi lányom hétfőn még csak 1730 g volt, nekem még növesztenem kell... :roll: legalább +1kg-ot szeretnék.
Vendég
 


sziasztok!
Maria,már nagyon izgulok,egyre közeledik a cél...folyton a férjemet kérdezgetem mint egy hülye:ugye nem lesz semmi baj???

Na jó a 41 hetet neked is viccből mondtam :lol: :lol:

Nekem ha nem lenne az előzményben 2 császár akkor is be kéne felyezni 38.héten mert végony a méhem....4mm...nem tudom,hogy ez mennyire rossz de a dokinak annyira nem tetszett...
Vendég
 


Ja még azt is mondta,hogy azért viselem ilyen nehezen mert nagy a baba és harántfekvésű...

Az orvos szerint még lefordulhat,de én nem szeretném,attól is félek,nehogy a zsinórba gabajodjon vagy valami
Vendég
 


elhiszem, hogy izgulsz, már én is...

Minden butaság eszembe jut...

Nem fog ő már forgolódni...

Remélem Emma annál inkább... bár ez az első számú aggodalmam nekem is...
Remélem, nem lesz baj velünk... A dokim szerint farosan is simán meg lehet szülni...
Egyelőre nem beszéltem vele róla, mert neki még valóban van ideje forgolódni, de ha mégsem, akkor konkrétan rákérdezek,mennyibe kerül a csaszi, mert nem szeretnék így szülni...
Vendég
 


Sziasztok! Bari szép nagy baba! :wink:

Mária az én dokim általában az elsőt nem engedi farosan szülni, de ha már többedik és a lábai is jól helyezkednek akkor megpróbálja! De szerintem simán megfordul még Emma! Majd észreveszed, ha más lesz az alakja a pocakodnak! Én úgy vettem észre, h megfordult! :D
bencuri
 
 


Maria a te babád még megfordulhat...de szerinzem nem lennél elkeseredve ha neked is csaszi lenne...
Jól gondolom?
Vendég
 


Szia Bencuri!

Nekem is azt mondta, hogy a többediket simán lehet.
Én azért nem akarom ennyire, mert voltam olyan buta, és utánaolvastam, milyen veszélyei lehetnek... na, azt nem kellett volna...
Meg a középső lányomat nagyon nehezen hoztam a világra, mert a kezei a feje mellett jöttek, így alig fért ki...
borzasztó nehéz volt, megkínlódtam én is, a pici pedig annál inkább.
Amikor már hazajöhettünk,még akkor is látszott a szörnyű bevérzés a szemén.
Ezt nem szeretném ismét...
hogy a saját problémáimat ne említsem meg, olyat mint az inkontinencia és az aranyér...

Bízom benne, hogy még megfordul, szerintem van még helye, és úgy érzem, ez a póz neki sem igazán kényelmes, mert a buksija folyamatosan a bordám alatt van. Nem hiszem el, hogy nem nyomja...
Vendég
 


Amúgy én a farfekvést elég indoknak tarom császárra...külön kenőpénz nélkül is
Vendég
 


Én félek a csaszitól, de ha nem fordul meg, akkor könyörögni fogok érte, mert jobban félek farosan szülni.
Vendég
 


Érdekes én mega sima szüléstől félek(félnék) :oops:
Vendég
 


Hahó csajok!
Nagyon írigy vagyok Rátok,hogy már meg vannak számlálva a napjaitok... :wink:
Én egyre nehezebben viselem,már sehogy sem jó feküdni és kezd elfogyni a türelmem is...Pedig ki kéne élveznem a dolgot,mert soha többet nem leszek terhes! :?

Marcsi!
A faros szülés tényleg nagy szívás....Valentina nekem is faros,de kisebb,mint a tesója és ő lesz a 2.,tehát Marci "megcsinálja" az útját,így nem lesz olyan gázos(állítólag). :roll:

Halljátok,ahhoz képest,hogy sírtunk-rítunk pár hónapja,elég jól "bekövült" mindenkinek a méhszája! :lol: Kisírtuk magunknak!Most meg majd lehet,hogy azon sírhatunk,hogy táguljon már,hogy gyorsabban szülhessünk! :wink:

Bari!
Kis motyókád össze van már pakolva?Babaszoba rendben?Beszarásjelző bekapcsolva? :lol: :lol: :lol:

binyek
 
 


Halihó!

Értem Marcsi én se szivesn szülnék farosan, Bizti megfordul Emma én érzem! :D Ne is mond a szembevérzést Bencének is Bevérzett azt mondta a doki, h túl nagy igy elsőre, ja és majdnem császár lett belőle! És végül a doki nyomta ki, tudjátok hogy nyomja a hasatokat! :o Szegény nagyon belilut elég soká múlt el neki, az erőlködéstől! Aranyér stb ismerős....
Reméljük jobb lesz most! Hajrá csajok!!! :D
bencuri
 
 


ANYÁNAK MÁR NAGY POCAKJA VAN! :D
bencuri
 
 


Az én vonalzóm nem írja :(
Vendég
 


mert nem babafalvás! :wink:
bencuri
 
 


Ja ...de mindeggy mostmár marad úgy megszoktam és tetszik :lol:
Vendég
 


Csajok!
Én két napja eléggé görcsölök!!!Meg a derekam majd leszakad... :( Már beszéltem a dokival,azt mondta,hogy ha rosszabbodik,akkor menjek be a kórházba.Frankó!
Remélem abbahagyja...Nincs kedvem kórházasdit játszani! :cry:

binyek
 
 


Mennyi magnéziumot szedsz?
Állitólag 4x2-ig föl lehet menni.. Kép
Vendég
 


Bari!
Nem semmi ez a pocak!Tudsz tőle még aludni??? :roll:

Most emeltem a magnézium adagomon,remélem jobb lesz....

binyek
 
 


Aludni már szinte nem tudok :lol:
kb 2 óránként kelek,hogy fáj a csípőm..kicsit mászkálok a lakásban meg üldögélek a konyhában..megvárom amig mozdul a bébi,ha éppen alszik akkor befordulok..ezzel elmegy 20 perc utánna visszavánszorgok az ágyba és 2 óra alvás után kezdem elölről
Vendég
 


Bari, milyen hatalmas a pocid! De nagyon jó eza a kép! :D

Binyek pihenj sokat! Remélem elmúlnak a görcseid! A magneB6-jó rá!
bencuri
 
 


Nagyon irígy vagyok,hogy a vonalzóitok már ilyen nagy számot mutatnak! :(
Én már úgy szenvedek,mint a kutya!A hátam annyira kivan,hogy nem tudok aludni tőle,a bokaizületeim szintén meg vannak nyomorodva és hálistennek összeszedtem valami gombát,ma megyek a dokihoz vele. :twisted: Lehet,hogy ettől görcsöltem?
Nekem még minimum 7 hétig bent kellene tartani a törpöket...kár hogy nem tudnak mesterséges kómában tartani addig! :roll:
Kész a gyerekszoba! Kép Kép

binyek
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?