Új privát üzeneted érkezett!

Ennn!

Tudod, ők nagyon vallásosak és minden ilyen alkalmat megünnepelnek. Mi nagyon is tartjuk a kapcsolatot. Nekem már rajtuk kívül /és persze, Balázson és Bálinton kívül/ csak egy rokon családom van, mindenki másom meghalt már. Így érthető a szoros kötődés. Meg egyébként is tündériek.
A többi rokonság már csak Balázs oldaláról van.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Lehet, h ismerik a rokonaid A Bödőéket. Régóta van egy cukrászdájuk, meg Sándor lány apa egyik nagyanyja, de abból elvileg már csak öreglányok maradtak.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Noémi: hasomlitotok egy másra az uncsitesoddal igy a kép alapján!
De jó hangulat volt! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 

 
 

Hát én is villanyt gyújtottam mert tiszta sötét volt áramszünet is volt még jó ,hogy gyorsan elaltattam a csajt!
Nagy eső meg jég is volt erre!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Noémi, nem semmi buli lehetett! :D Szinte mint egy lagzi! :D

Mi is villanyt gyújtottunk, aggódtam is, hogy elmegy az áram, és akkor nem tudom a palacsintát megsütni. Vagyis Apa.... :lol:

Bende nagyon nyűgös most .felül is jön 2 foga, meg ez az állandó orrfolyás és fülfájása....
Noémi, akartam is kérni már. Szólnál holnap Erzsóéknak, hogy ne várjanak bennünket? Bende nagyon nyüglődne, és így nem szívesen mennénk most társaságba. Majd jövő héten.
Remélem, holnap is jól elfáradtok Norrival és a gyerkőcökkel! :wink:

Na megyek, mindjárt pancsi és vacsora...

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Noémi: Tök jó kis buli lehetett!
És tartsd csak velük a kapcsolatot, nagyon jól teszed! Sokat jelent a család! Hát ezt mi már sajnos nagyon jól tudjuk! :?

Manó: Sajnálom Bendét! Ez az idő se tesz jót nekik! Dani is elég nyűgi!
Vendég
 


Köszönjük, tényleg klassz volt! :-) Balázs mondta is, h olyan volt, m egy kisebb lagzi! :-)))


Manó!
Sajna, mi sem megyünk, mert Zalán beteg, nekünk meg a pénztárcánk sovány. :-(


Még azt akartam írni, h én a határidőnaplómba jegyzem fel gyorsan a legfontosabb újdonságokat, a mérföldköveket, meg azt is, h mikor milyen újdonságot kapott enni, de van egy babanaplónk is, de még nincs kitöltve teljesen... :-) :roll: 8)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

De.-öt elfelejtettem megkérdezni,hogy szerintetek normális-e ha egy 4 nónapos gyerek horkól.

Bocsi a sok kérdésért,de még tapasztalatlan vagyok,hisz ő az első bébim és még kicsi is hogy gyakorlott legyek.

Köszönöm!


KépKép

Kép
Kép
kisildi
 
 


Brigi!
Tündériek a fiúk a képeken!!!!!!!!!!! /már akartam írni. :-)/

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ildi!
Sztem abszolút normális.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ildi: teljesen normális, az én fiaim is horkoltak, még kisebb korukban is! Olyan édesek olyankor!

Noémi: Köszi!
Akkor ti is meg mi is vékony pénztárcájúak vagyunk hó végéig.

Képzeljétek, az új hűtőnk a fagyónál kívülről egy foltban párásodik, vizes lesz. Már szóltam a szervíznek, majd jönnek!
Ja és a tűzhely meg elszíneződött! Na ezen jól ki is akadtam! Nem tudom ezzel mi lesz, mert após kötötte be, én tisztára elfelejtettem, hogy csak szervíz csinálhatja, viszont tutira anyaghibás, mert nem forrósodhatott volna át!
Vendég
 


Pálfinoémi!

Köszönöm,csak olan hangosan horkól néha hogy már félelmetes.

Nagyon cuki a picid!!

KépKép

Kép
Kép
kisildi
 
 


Szia nagbri!

Neked is köszönöm a választ, csak már aggódtam.
Tényleg cuki olyankor.

Most pancsizott,evett és szundizni készül.
Ti mikor szoktatok pancsizni?

KépKép

Kép
Kép
kisildi
 
 


Szia!

Mi 8 körül szoktunk pancsizni!
Dani már alszik, Bence meg kilenckor szokott lefeküdni aludni!
Vendég
 


Nagbri!

Bence most aludt el,betakartam,mert állandóan lerugdossa a takarót.


Jó éjt nektek!

KépKép

Kép
Kép
kisildi
 
 


Noémi, akkor lesz holnap valaki? :roll:

Ildi, teljesen normális. Nekem a doki azt mondta, a szűkebb orrjáratnál gyakoribb (amit kinőnek).

Noémi, Brigi, csatlakozom a vékonyak kategóriájába. :roll: Épp ezért már nagyon várom vissza az adómat, mert abból szeretnénk Bendének ülést venni..... :)

Ildi, mi fél 8-kor pancsizunk, utána vacsi és 8-kor már alszik is.... :D :D Minta gyerek! :lol: De persze 7-től kapkodja a fejét, ha meghallja a tv-ben a jóban rosszbant! :lol: szerintem tuti felismeri már a zenéjét! :lol: Olyankor akármit is teszek elé, mindenen átkukucskál, csak hogy láthassa..... :lol: :lol: :lol: holnap megpróbálom lefotózni.... :lol:
Ildi, nem próbáltál hálózsákot? Mi azt használunk, és nagyon jó, mert nem tudja lerúgni magáról.

na megyek aludni

jó éjt!

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kép hétvégén hintázott :)

Imádja a hintát! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Ez egyszerűen szuper kép! Hogy élvezi! De édes!!!
Vendég
 


Köszi! :D Tényleg imád hintázni!

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Ildi-Atticy is horkol ha nagyon fáradt.Szerintem sem kell aggodni,ez természetes,majd kinővi. :lol: Én mi :lol: dig kacagok rajta,mikor horkint.Olyan kis drága. :lol: A mi alvásrituálénkat tudod,hisz látod.

mano-de drága.Az Arborétumban hintáztatok?Nagyon aranyos.Ha holnap jó lesz az idő,mi is kimegyünk hintázni. :roll:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Köszönjük mindenkinek a hófordulós köszöntéseket!

Erika: látom, mégis lehet a nőivonalas vonalzóhoz képet csatolni. Leírnád nagyvonalakban hogy hogyan? :?: A tiéd szuper lett!

Noémi: Klassz lehetett a buli, jó, hogy így tartjátok a távolság ellenére a kapcsolatot. Meg szerintem jobb egy kicsi, de összetartó család, mint egy nagy és széthúzó...
Botond sem akar csőrösből inni, mondjuk nálunk a hozzátáplálás is elég nehezen ment. :roll:

Manó: Nagyon édes Bende, ahogy hintázik. Reszkessetek játszóterek! :lol: :lol: :lol:

Kriszta: nem tudtam, hogy ez előfordulhat, én rögtön a legrosszabbra gondolok.
Különben nagyon ismerős vagy nekem, agyaltam, hogy honnan :idea: , nem jártál véletlen Kiskunhalason iskolába?

Timcike: ti mikor költöznétek Kmétre, melyik része tetszik?

Mogyo: nálunk is volt jég, elég ijesztő volt, de szerencsére Botond is aludt.

Ez a nyomi babanet már kétszer levágott.... :twisted: Szokása?

Jó éjt!
Vendég
 


Ági!
Igen, nagyon is szokása, h ledobáljon! Engem rendszeresen. :shock:
Azért sokkal jobb lett volna, ha nem fogy el a családom...

Manó!
Szóltam Erzsónak!
Egyenesen imádnivaló Bende azon a képen!!!!!!!!!!! Én is éppen gondolkoztam már, hogy most, h Bálint már stabilan ül, ki kéne próbálni a hintázást. :-)))
Nekem tegnap jött vissza az adóm, de az ilyen "plusz-pénzeket" mi félre szoktuk tenni. Úgyhogy a havi ktgvetésünkön nem segít. :-)))

Ildi!
Mi is kb 8-negyed 9 körül kezdjük a fürdetést, legkésőbb 9-re általában ájultan alszik. Csak győzzem beleügyeskedni az ágyába mind a 10 kilóját. :-) Köszönjük a dícséretet!

Brigi!
Nehogy mindkettő bemondja az unalmast!!! Remélem nem lesz baj! De TE csak pihenj, majd a pasik megoldják! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Hú, Brigi!

Most látom, h már a név is megvan!!!!!!!! Nagyon szépeket választottatok! Mondjuk én a Balázs név irányában elfogult is vagyok! :-)))))))))))))))))))))))))

Még nem írtad, h tudja-e már Bence! Vagy csak én nem láttam? Meg persze, ráértek még vele. Danát mikor tudta meg?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


ma megyek délután hallásvizsgálatra. Szurkoljatok, nehogy teljesen süketnek nyilvánítsanak... :-)))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: örülök hogy jól éreztétek magatokat a rokonoknál! És Bálint nagyon ügyes, hogy ilyen jól bírta az utat.

Kriszta: hát én is stresszelnék, főleg, hogy ennyi ideig húzzák ezt a műtétet. Remélem nem fog Aziz emlékezni rá...

Üdv minden újonnan jövőnek! Mindenkit szeretettel látunk ám!

Ági: akkor én mit szóljak: Sára már 10,5 kiló, 8 hónaposan már átlépte a 10 kg-t... Szerintem ne aggódj Botond súlya miatt, ha kiegyensúlyozott, jókedélyű baba, akkor nincs gond.

Manófalvi:
nagyon édes Bende a hintában! Többször is nézegettem a képet, mert annyira aranyos...

Néhány képet dobok: tegnapelőtt meséltem a kisvakondot Sárának

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Jaj, Noémi, még véletlen sem akartalak megbántani... Sajnálom.

Falevél: elöször is üdv.
másodszor, nagyon ügyi vagy, hogy van erőd a sulihoz. Nekem még egy évem van hátra, most szeptemberben kellene újra sulipadba ülnöm. Nehéz motivációt találni egy bébi mellett. :roll:
Vendég
 


Ági!
Semmi gond! :-)

Falevél!
Tündériek vagytok!!! Mint mindig! Boldog hófordulót, kicsit megkésve!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Emőke!
Melyik is az a honlap, amit ajánlottál utazás-ügyben? Bocsi, nincs időm már visszakeresni, Bálint már felébredt. Köszi!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Timcike, köszi! Nem az arborétumban voltunk, hanem rokonoknál. :D Csak kár, hogy messze vannak, mert gyakrabban mehetnénk hozzájuk hintázni. De szerintem találunk majd játszóteret is hintával... :wink:

Noémi, köszi! Én is írtam neki SMS-t, biztos, ami biztos. :D
Szerintem nyugodtan próbáljátok ki, imádni fogja! :D De ha bizonytalan vagy, tegyél a hátához kispárnát, hogy jól kitámaszd, és akkor nem fog csúszkálni sem benne. :wink:

Noémi, milyen hallásvizsgálat?

Köszi, Nóri! :D
De aranyosak vagytok! Látom, nagyon érdeklődik a kisvakond után! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Újabb aranyköpés: tornáztam, Petike beszólt: Anya elég lesz már, csinos vagy!:-) Persze, játszani szeretett volna.:-)

Noémi
Örülök, hogy ilyen jól sikerült az utazás! Nagyon jók a képek! Imádnivalóan vigyori Bálint! (tiszta anyukája)

Mano
De jó, hogy Bende ennyire élvezi a hintát! Nagyon cukifalat! Neki is tündéri mosolya van!

Falevél
Sára hagyja, hogy mesét olvass? De jó! Nálunk Peti nem engedi, illetve mostmár rövidebb végig tudok neki olvasni, mindennap próbálom, de egyenlőre még nem köti le annyira. A mondókázás egy kicsit jobban. Bár láttad, ringatón is elkóborol mindig, s keres magának társaságot. Dorkának is próbáltam olvasni, kevés sikerrel. De nem adom fel:-)

Tegnap Dorka babának a párás levegőtől olyan cukin begöndörödött a haja, majd teszek fel képet, most megyünk egy kicsit enni.

Majd még igyekszem jönni, feltéve ha lesz net, nálunk mostanában elég sűrűn kikapcsolják.

Szép napot mindenkinek!
Sziasztok
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi, ez nagyon jó! :lol: :lol: :lol: De a gyerek őszinte, így biztos tényleg nagyon csini vagy! :D
És köszi a dícséretet! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


MEGJÖTT AZ ADÓM!!!!! :D :D :D De örülök neki! :D :D :D 3
Amúgy nekünk is ez plusz pénz,de ezt már kitaláltam, hogy Bende ülésére fordítjuk! :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Szia manofalvi!

Énis nagyon várom már az adót, mi is ülésre szeretnénk beruházni belőle.
Mindig kell valamire a pénz.
Nagyon cuki a picurkád!!!!

KépKép

Kép
Kép
kisildi
 
 


Manó: nekem is megjött nem is tudom mire költsem(900 ft)? :lol:

Nyilván tejpép lesz belöle!
De szép ez a Bende gyerek!
Annyira édi.

Annyit irtatok ,hogy nem győztem visszaolvasni !Tök jó! :lol:

Nóri: sárika meg csodás kislány olyan kis aranyos és ,hogy tudnak már ilyenkor figyelni!

Nállnuk ha kompban van és benyomom a gépet már jön ide nézni magát a monitoron mert persze ő a háterünk a gépen!Múltkor meghallota a dokinál ,hogy az asszisztens dolgozott utánna már csak ráfigyelt!Nem is függő ám a csaj!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sárika!bocsi kis betüvel irtam! :oops:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ildi, köszi! :D Igen, mindig kell valamire a pénz. Most persze elsősorban Bendére... :wink:

Mogyó,
Ágika szerintem nagyon örül majd a tejpépnek! :D :D Mondd meg neki, hogy szeretettel állambácsitól.... :lol: :lol: :lol:

Mogyó, Bende is símán ellöki a kezem a billentyűzettől meg az egértől, hogy ő "írhasson". Na meg ő is lesi a monitoron a saját kis pofiját! :lol: Persze olyan hisztit levág, ha nem engedem, hogy a billentyűzethez érjen.... :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Akkor eljön az az idő mikor ők ketten majd egymással beszélnek minket meg nem engednek a géphez! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


:lol: lehet..... :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Ilyen göndörke lehet Dorka haja a párás levegőtől. Petikét pedig alig lehet elkapni egy kép erejéig.

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


De aranyosak vagytok és tényleg milyen kis göndörke meg azok a kék szemek! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ildi!

Ugye, Te írtad, h a Picikéd mindig állni szeretne? Többen is tanúsíthatják /sztem itt mindenki/, hogy nem szoktam kéretlenül tanácsokat osztogatni, de ha megengeded, most megtenném.
Én a helyedben nem hagynám. Sőt, hogy pontos legyek, nem is hagytam!!! Bálint is mindig kinyomta magát, ha pont úgy sikerült ölbe venni, h lehetősége volt rá. Erre persze Anyósomék meg a Dédi is "lecsaptak", hogy jaj, de jó, áll a baba. Nagyon gyorsan leállítottam őket! 3-4 hónaposan egy gyereknek még nem kell állnia! Láttam rá rossz példát egy családban mindkét kislányt álltatták korán és egyfolytában és GÖRBE lett a lábuk! Én azon nagyon kiakadtam. Ha az elsőnél elrontották, h tehették a másikkal is!? Amíg saját maga nem képes megtartani magát gerincileg és lábilag, szerintem nem szabad!!!
Remélem nem voltam erős.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


ó, de édesek vagytok, Andi!!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Egyébként igazad van Noémi de amugy sok babának görbe a lába mikor elkezd menni meg csámpásan is járnak igy nem kell megijedni ke ez már inkább ránk vonatkozik!
Egyébként nállunk most kezde a csaj ,hogy inkább állna!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Andi, de édesek vagytok! Nem semmi Dorka haja! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Azok a kislányok már 3 és 4 évesek voltak. Már túl sokat nem változik akkor a láb formára sztem. Mármint h görbe lesz vagy sem. Tisztára kivoltam, h hogy lehet kislányokkal így kiszúrni.

Ágika már más tészta! Ő már nagy! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Köszönjük szépen a dícséreteket! Annyira más egy kislány Petike után. Dorka tiszta kiscsaj (aminek szívből örülök), imádja, ha csinosan van felöltözve. Petike pedig egy igazi kis pasi! Imádom őket!

Ildi
Nagyon egyet értek Noémivel! A picik izmai ilyenkor kezdenek működésbe lépni, s persze, hogy próbálgatja, amit tud. Én Dorkának is, meg Petikének is masszíroztam a lábacskáit. Dorka így is nagyon hamar felállt, legalábbis Petikéhez képest. Remélem nem lesz görbe a lába.

Ági
Nálunk is mindkét gyerkőc horkolt, horkol. Petike már ritkán. Én mondtam gyerekorvosnak, megnézte. Szerintem mondjad neki, s ha úgy itéli meg elküld gégészeti vizsgálatra. Jobb az óvatosság, szerintem.

Brigi
Nagyon szép neveket választottatok! Balázs nálunk is esélyes volt, ha fiú lett volna Dorka. Bár apa a hatodik hét környékén felébredt, hogy azt álmodta kislány, s utána nem volt hajlandó a fiú nevekkel foglalkozni. :lol: S igaza is lett. :lol:
Megkérdezhetem, hogy ki az orvosod?

Jut eszembe, én sem Szabó Gábornál szültem. :lol: Ezek szerint vagyunk egy páran. :lol:

Megyek, sül a rebarbarás muffin! Remélem jó lesz!

Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi!

Kérjük a receptet! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Norri!
Jut eszembe! Neked is van valami nagyon jó kis mikrós sütirecepted! Tedd csak fel!!! :-)))

Manó!
A hallásvizsgálatról nem sokat tudok, majd mesélek. A lényeg, h nem hallok jól. Ez egy halkszavú férjjel nem egyszerű. Van, hogy negyedjére sem értem, h mit mond... :roll: :oops: Meg a tv-t sem, meg sorolhatnám...

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok. Nagyon sokat írtatok....

Brigittának is csinálok vonalzót, majd ha a nagyfiú elalszik, és akkor leírom, hogy csináltam, ha csak addig valaki meg nem előz...

Nálunk a fürdés rendszertelenül van: Tegnap 5 óra fele pancsiztunk, mert olyan sokat kakilt, hogy egyszerűbb voltlefürdetni, mint egy rakás törlőt elhasználni. Ezután, már este nem volt pancsi, csak pelus csere. Ma reggel pancsival kezdtük a napot, mert oylan sokat pisilt, hogy nyakig vizes volt.

Brigittával, már sokkal rendszeresebb. Persze, ő már "nagylány"

Baba "álltatásával" teljesen egyetértek, Mármint hogy nem szabad!!! Én is közelharcot vívtam, és vívok ma is, (nagyszülőkkel, vendégekkel...)hogy ne csinálják. Józsika egyedül, kapaszkodva feláll. Kapaszkodva, 1-2 lépést is tesz, azután lecsüccsen. Ha egyedül, kapaszkodva lépeget az jó, és nem baj. Nem fogom vissza. Majd, ha egyedül, kapaszkodás nélkül megy...

Brigittával is így csináltuk, ennek ellenére 1 évesen, kapaszkodás nélkül stabilan közlekedett.
Öcsike nem fog, olyan hamar, de inkább később, mint hogy miattam görbe lábú legyen.

Valakinek szerettem volna még reagálni, de elfeledtem, majd még egyszer visszaolvasok.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?