Új privát üzeneted érkezett!

ISTEN HOZOTT DONDIBABA!

Annácska!
Gratulálunk! Sok boldogságot nektek!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Na, megint lapteteje. :? :lol:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Annácska,
de jó!! :D :D :D Nagy gratula hármaskához! Jó gyors volt a kisasszony. A méretei pedig abszolút ideálisak. Sok tejcsit neki!
Kép
angi79
 
 

 
 

Micsoda hírek!
Isten hozta a kis embert a nagyvilágban!

Várjuk a képeket!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Annácska, gratulálok!!!!!

nagyon jó, hogy ilyen gyors volt a kiscsaj :D

Kép
vas
 
 


Annácska: gratulálok :)

Lidke: most olyan 23-24 fős osztályok szoktak lenni Budapesten. Elvileg 24 a max, és 10%-kal lehet fölé menni. Szóval 26 a max, amit engedélyeznek (mondom, elvileg).

Tünde: ha nem veszik fel, akkor jön a körzetesbe.

Angi: 11. kerületbe menne, de ott katasztrófa az ovi, bölcsi és ezekszerint iskolahelyzet :(

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Hoztam képeket:

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

Kép Kép

Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Annácska!

Hatalmas graula! Nagyon ügyesek voltatok! :)
Nagyon sok boldogságot a nagycsaládnak! :)

Kép

Kép
nancsika
 
 


Annácska: Aztaaaaa milyen gyorsak és ügyesek voltatok! :D

Szívből gratulálok, és sok boldogságot kívánok!

Kép


Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Edit: Múlt héten Zalakaroson voltam, volt ugyan net, olvasgattam is, de írni már nem fért bele az időmbe, zsufi programjaink voltak.
Viszont Aliz úúúúúúgy örült nekem mikor hazajöttem, hogy majdnem elbőgtem magam. Csimpaszkodott a nyakamban mint egy kismajom, ölelgetett, azt se tudta mit csináljon örömében. Nagyon édeske volt :)

Mamacka: Ez az első kép olyan cuki! Szépek vagytok. A lakás is nagyon jó lett :)

Boscó: Neked is gratula :) Úgy örülök, hogy végül minden úgy alakul, ahogy szeretted volna :) Gondtalan 1 évet kívánok Neked :)

Tünde: Arra nem gondoltál, hogy Patríciát átviszed másik suliba?

Lidke: Szurkolok, hogy sikerüljön végre megoldást találni erre a névmizériára! Ez már több, mint bosszantó :evil:

Szülinaposokat és névnaposokat Isten éltesse! :D

Röviden ennyi, próbálok még jönni.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


ANNÁCSKA!!!

Szívből gratulálunk! Isten hozta Dorina Annát! Nagyon ügyesek voltatok! :D


Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Boti köszöntéseket köszönjük szépen!

Angi, mégegyszer boldog szülinapot Neked! Kipihizted magad a hétvégén?

Mamacka, jól emlékszel, AEG-em van. 2 éves! Szuper, én nagyon szeretem! Alaposan körbejártuk akkor a dolgok (illetve a férjem), és mosógépszerelők, szervízesek, értékesítők...stb ajánlása a Miele után, aminek az ára aztán tényleg horror...
Képek szenzációsak! A fürcsis képeken nekem hasonlítanak a fiúk!

Boscó Ági, hatalmas graula Neked! Nagyon ügyes vagy, és kitartó! Büszke is lehetsz magadra! Kívánom,hogy legyen szép a diplomaosztód! "Kossuth"-on lesz? Akkor most már gyere gyakran!

Tünde, jó,hogy ilyen megértő Patrícia. Sajnálom,h ilyen osztályba kell járnia! KItartást neki is és nektek is!
Amit írsz Bettináról, sajna Boti is ilyen. :( Teljesen elkeserít, mert tesó híjján vele a játszótéren esik meg, h megcsap/ meglök vkit... :? Nagyon sokat tépem magam rajta,hogy segíthetek neki, miért ilyen kis vadkakas? Nagyon remélem,hogy lassan átmegy rajtuk ez a korszak! (Botinak biztos (remélem) sokat fog segíteni a tesó meg a közösség.)
Drukk a vizsgádhoz!

Edit, ok beszélünk majd! :wink:

Vali, üdv újra a fedélzeten! És te hogy viselted a család távollétét?

Eszti, tényleg mit csinálsz hajnalban a gép előtt? :shock: :D

További szép napot Mindenkinek!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Annácska: Gratulálunk, nagyon jó egészséget kívánunk Nektek!Kép :lol:

Vali: jó hogy írtál magadról.Tök cuki lehetett Alíz. :lol:
Vendég
 


Boscó, gratulálok a nyelvviszgádhoz!!
Na, látod, siekrült!!!! :D :D :D
Ügyi vagy!!!

Mamacka, szép család vagytok!!
Nekünk is aeg a mosógép, miele a szárítógép, és mind a kettő szuper jó.


Edit, na, mit soppingoltatok????

Tünde, egy nagy kalappal az elkövezkező vizsgákhoz!!! :D

Vali, má nekem is hiányoztál!! :wink:
Aliz cukker lehetett.
Natasa is szokott nekem így örülni, pedig nem is hagyon távol sűrűn. :D

Szombaton megvolt a gyerekarcfestés, hú, úgy elfáradtam, mint a kutya.
nemtom hány arcot festettem, meg hány pillnagót, batmant, virágot.....stb, de fárasztó volt.
És csak jöttek a kölkök sorban, jöttek-jöttek................ 8)

Lidke, hú, nagyon brutál amit veletek művelnek névügyileg :evil:
Remélem, lesz végre valami jó hír is :)
vas
 
 


Anita Vas köszi
Végül megrendeltem, igaz csak az alapgépet, de arra jutottam, hogy ez egyrészt kijön a pénzből amit kapunk, másrészt plusz öblítést lehet külön is nem? 1000 ford/perc anyum szerint bőven elég... ebben nem vagyok annyira biztos... kicsit félek télen nehezen fog száradni a aruha, de most már ez van! Holnap hozzák! :)


Nézzétek ilyen volt az öcsém meg kismamac: szerintem Andor inkább ránk hasonlít:

kicsi mamac
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

itt meg az öcsém:
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Annácska! Isten hozta a pici babát a nagyvilágban! Sok-sok tejecskét neki, aztán a talin szavadon fogunk! :wink:

Rólunk: vizsgaidőszak ezerrel. Most inkább csak olvasok, mert semmire nincs időm.


Boscó! Gratuláloook!

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Faby
Hatalmas gratula Lóci babához!! :)
Nagyon sok boldogságot nektek!!! :) :)
Tiszta apukája, jól látom? :shock: :D


Ugye azért megírtad volna nekünk???? :wink:



Melitta
Tanulj csak . :lol: :lol:
Azért felhívhatlak?? :wink:

Ildi
A Mariann vásárolt ,mert mennek esküvőre és a gyerkőcnek akart ruhát venni. Az Ikeába is kinézet valamit .
A lényeg , hogy szemvizsgálatra :shock: mentünk, és így vásároltunk is. :D

Era
Mikor jársz felénk egy pár szó és kép erejéig? :)

Ma megyünk ortopédiára, remélem, azt mondja a doki ,hogy minden oké Levi lábával. :?

Eszter
Én továbbra se tudok írni a másikra, de mennénk mi is. :wink:





Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Annácska!
Gartula itt is :D:D Ügyesek voltatok! :D

Boscó!
Hatalmas gratu neked a nyelvvizsgához! :D:D Azért csak sikerült a végén :D

Angi!
Ne hari, de lecsúsztam... :( BOLDOG SZÜLINAPOT! :D Mit kaptál??? :D

Babetta!
Ki kell törölni néhány plusz emilcímet és akkor működni fog. Pl Anita többször volt nekem a listán, meg nekem is valami hülyeséget írt ki a nevem elé.. kitöröltem és elküldte. :D
De oksa. :D Jegyzem! :D:D

Faby!
Akkor netek is gartula! :D Én nem vagyok blog-olvasó típus, így nem tudom, hogy mikor jött nálatok a gólya... írhatnál egy picit! :D
Miért mentek ennyi vizsgálatra????

Nálunk hajtáson és utolsó 4es fogak növésén kívül nincsen más... Jah, meg hiszti, hiszti hátán... :D Szóval jók a napjaink...
Már csak 5 hetem van és már alig várom, hogy vége legyen!
Tegnap hívott az egyik cég, de egyik alkalommal se volt jó, mert vagy épp vizsgátfelügyeltem, vagy órán voltam. Nem hívtak többet. Remélem azért még hívnak.... Jó lenne....

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Edit, kinek volt szemvizsgálat?
nekem is be kéne ruccannom a Pólusba, vagy megrendelni a következő adag kontaktlencsémet, vagy egy fényre sötétedő dioptriás szemüveget csináltatnom.Kaptam egy 50%-os szemüvegkeret akciós ajánlatot.

Eszter, hát csak hívnak még :wink:
Te nem tudod őket hívni(vagy azt nem szabad??) :wink:

Faby, gratulálok a picihez!!!

na, pusszancs
vas
 
 


Sziasztok

Dorina baba Isten hozott a nagyvilágban :)

Lóci baba,téged is. Faby, ha tudsz azért jelentkezz

Boscó: Éljen a nyelvizsga!!!!! :)

Angi: utólag is boldog szülinapot neked :wink:

Mit is akartam még írni?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Edit, mi volt az orthopédián?
És miért is kellett mennetek? (kicsit hülye vagyok, nem emlékszem, hiába, korral jár........ :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: :roll: )
vas
 
 


Faby: Én is gratulálok Lőrinc babához. Beleolvastam a blogba, nohát ti is milyen gyorsak voltatok! :shock: :D

Edit: Nekem is sokat szarozik a freemail, de én mindig átállítom a régi verzióra (belépés után valahol fent, jobb oladon van rá lehetőség), és akkor egy levelet mindig enged elküldeni, többet nem :evil:

Tényleg .. miért mentetek ortopédiára? Nekem ez teljesen kimaradt :roll:

Eszter: Drukk, hogy összejöjöjjön az új meló! Remélem még hívnak! Nem írta ki a számukat, hogy vissza tudd hívni őket? :(

Melitta: Neked meg a vizsgákhoz szurkolok! Mennyi van most ebben a félévben? Szülésig végzel vele?

Ildi: Nagyon ügyike vagy ezzel az arcfestéssel! Egy kis SZMK meló mindig jól jön :)
Nálunk a bölcsiben most pénteken lesz gyereknap, de épp ma írtak, hoyg csak bóóóti kaját meg piát lehet vinni - blokkal!!!, hogy ha van valami gikszer, akkor vissza lehessen keresni, hogy honnan való az étel. Szal a sütigyártást megúsztam :D

Anita: Jobban viseltem mint gondoltam, de azért jó volt már hazamenni :) Szerencsére nem nagyon volt szabadidőnk, hogy lógassam az orrom miattuk :)

Gyöngyi: Eszedbe jutott már? :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali: aha,csak én is pont a Faby blogját olvastam :D Szóval a Lilinek gombás fertőzése lett az antibiotikumtól :? Most Canestennel kenegetem neki

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


cicák :)

Kép

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Kende barátunknak kicsit rossz a lába ,én meg gondoltam ,hogy csak megmutatom Leviét ,így mi is mentünk.
Levi szerencsére tökéletes :D és a gerince is. :D Kende barátunk már nem járt ilyen jól :cry: ,neki gyógycipőt kell hordania. :cry:

Ildi
Én voltam meg a Mariann valami Írisz vizsgálaton. Azt mondták gáz a pajzsmirigyem :( ,ennek lehet, hogy utána járok, mert anyut most műtötték ezzel. De én ezt nem kívánom magamnak. :(

Gyöngyi
Szegény Lili :(
Nagyon édik a cicák ,de nem mindegy hogy 1 van nektek vagy 5 ? :lol: :lol:

Menni kell, mert ébred a Levi

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Gyöngyi: Ezek a macskák ... inkább nem is mondok semmit, most nincsenek a szívem csücskében :( Van egy dög, amelyik folyamatosan feltúrja az előkertünkben a fenyőkérget :evil: Tegnap ott őrködtünk, hogy mikor jön (már megfigyeltem, hogy sötétedés után és 10 között), de persze sehol semmi. Aztán reggel megint minden tiszta kupi volt :(

Edit: De jó, hogy Levivel m inden okés :)
Pajzsmirigynek nézz utána. van is valami erre utaló tüneted?

Lányok! Epret már lehet adni egy kétévesnek?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!
Vali!
Hanna kapott vasárnap és szerencsére nem ütötte ki. :D
És ízlett is neki.

Gyöngyi!
Jajj, szegény pici lány... :(:(
Mit össze nem szed még????
Cicák cukik!!!! :D:D Én szeretem őket, csak allergiás vagyok rájuk.

Edit!
Örülök, hogy legalább nálatok minden ok!

Meló
Hát perszehogy nem volt kijelezve a szám és nem is hívtak. De úgy gondolom, ha egy cég elvárja, hogy ne a munkámat végezzem, hanem az új céggel foglalkozzak, akkor nem épp jó helyre akartam menni. Én úgy gondolom, hogy ameddig az ember egy cégnél van, addig ahhoz kell lojálisnak lenni. Nem beszélve arról, hogy a tanítás se úgy működik,h ogy mondat felénél felveszem a telefont és trécselek egyet angolul....

majd a következőnél! :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Annácska:
Gratulálunk, nagyon sok boldogságot a Nagycsaládnak!!!! :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Edit: Örülök, hogy Levivel minden oké. Gyógycipő :( . Nekünk 3 macskánk van plusz a szomszédé, aki hozzánk kölykezett :shock: Egyet már elpasszoltam, már csak 3 kicsit kell.

Vali: Nálunk is van kert túrás, ilyen szempontból én is herótos vagyok (meg vakondokunk is van). Sőt a játszótéren a Lili sikeresen bele is nyúlt egy kakába :evil:

Vok: Én is allergiás vagyok a szőrre, és sajna úgy veszem észre, már a Valtuséra is :?

Na csak, hogy tetézzem még a problémák sorolását: Lilinek beszakadt a nagylábujján a köröm. 2 napja úgy hajlandó csak elaludni, hogy simogatnom kell az ujjacskáját (közben megy a nyafi). A másik meg az, hogy nem hajlandó fürdeni este, úgy kell fortélyoskodnom, hogy beszálljon a kádba. Közölte vele,hogy nem fürdik, mert szörnyek vannak a fürdőben a szőnyegen és a kádban meg pókok vannak. Kérteztem, hogy hol hallotta ezt, azt mondta, hogy saját magától. Pedig úgy szeretett fürdeni.

Na megyek vészhelyzet van

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Lányok,nincs valamelyikőtöknek pocakmasszázsról képes anyaga a neten?

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Faby: Gratulálunk Nektek mi is!!! Kívánunk nagyon jó egészséget!!!Nagyon szép családod van, igazán büszke anyuci és feleség lehetsz!!!Öröm volt olvasni a blogot. :lol:

Vali: Fannika is evett már epret, (még eper íze is volt :lol: :lol: ) És eddig nincs baja tőle,de ha jól emlékszem tavaly ilyenkor téma volt ez, és akkor valaki azt írta hogy később is jelentkezhetnek problémák az aprómagvasok miatt!

Anita: igen, a Kossuth-on lesz a dilomaosztó. :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!
Faby,
gratula Lóci babához! Nagyon helyes kispasi ő is.

Lidi beteg lett, tüszös mandulagyulladás. Megkapta élete első antibiotikumát. Az éjjel tök lázas volt, alig tudtuk lenyomni neki.
Remélem ma jobb lesz a helyzet. Szerencsére jó a kedve.

Ja, Normaflore-t nem kaptunk az antibigyó mellé. Nem kellett volna?

Pussz. Szép napot!
angi79
 
 


Angi, jobbulást Lidinek :D
hol szedte össze szegényke?

Normaflort te veszed recept nélkül a gy.tárban, de ha már javasolhatom, inkább a protexint vedd neki.
Drágább, de sokkal jobb.
A normaflore egyféle baktériumtörzset tartalmaz, a protexin meg vagy hetet-nyolcat.
Van gyerek verzió, de abban csak 15 tasak van, a protexin balance-ban meg 60 kapszula, azt kinyitod, és beleteszed belőle a port innivalóba.
http://vitaminkosar.hu/protexin/index.html


puszi
vas
 
 


Köszi az epres válaszokat. Most voltam a piacon, viszem haza az első adagot, 'oszt majd meglássuk :D

Gyöngyi: Rátok aztán rátok jár a rúd :( Szóljál már Vok Esztinek, hogy vegye le rólatok ezt a nyavaja-sorozatot! Jobbulást a kiscsajnak!
Fürdéskor meg mi lenne, ha együtt engednétek a vizet, hogy láthassa , hogy nem volt abban a kádban semmi, és nem is lesz a pancsivizen kívül??

Angi: Hogy van Lidi? Remélem az antibigyó hamar rendbe teszi!
Hol szedtétek ezt össze?

Boscó: Aztán a diplomaosztóról képet tegyél ám majd fel! :wink:

Pilchard: Sajnos képeket nem találtam, csak ezt a leírást, mikor rákerestem a guglin:

A pocak masszírozása:
Ezen a területen különösen óvatosan kell masszírozni. Oszlassunk el egy kevés, a kezünkben megmelegített olajat a baba hasán, egészen a pelenka vonaláig. Ujjainkat teljesen fektessük rá pocakjára, és a köldöktől kifelé haladva körkörösen masszírozzuk a hasat (leginkább a simogatásra hasonlító mozdulat, de ez esetben csak az ujjainkat használjuk, tenyerünket nem). A pocak masszírozása nem csak jó hangulatot biztosít a babának, de emésztését is segíti.

Illetve nézelődj itt: http://babamasszazs.lap.hu/

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


SOS!!!!!!!!!!!!!!!!!

Keresem a régi Beatrice (Nagy Feró-Csuka Mónika)előadásában a "Gyere kislány, gyere" c. számot!!!!!!!!!!!!

De úgy, hogy le is tudjam tölteni cd-re :D

Erről van szó:
http://videa.hu/videok/zene/gyere-kisla ... pt83kDciX4

Vali, a te urad nagy spiller, biztos le tudja nekem valahogyan tölteni. :D :D

Esetleg nincs meg valakinek?
Bakelit lemez is jó lenne, pusszancs :D :D


köszike!!!
vas
 
 


Ildi: Már intézkedtem :wink:

Ezt meg most találtam az óvodai beíratásról, beszúrom, lehet másnak is jól jön:

Óvodába három éves kortól vihetjük gyermekünket. A beiratkozás a tavaszi időszakra esik, de ezen belül helyenként változhat. Fontos tudni, hogy az óvodába való beíratás folyamatos, így amennyiben gyermekünk ősszel tölti be a harmadik életévét, és szeretnénk óvodába vinni, nyugodtan vihetjük. Természetesen előfordulhat, hogy a kiválasztott óvodában férőhelyhiány miatt nem tudják fogadni a gyereket. A lakóhely szerint illetékes körzeti óvoda köteles fogadni a körzetében lakó öt év feletti, valamint a három évet betöltött hátrányos helyzetű gyermekeket. Továbbá, a gyermekvédelmi törvény 41.§-ának értelmezése szerint (lásd kapcsolódó írásunkat) mindazokat a gyerekeket, akiknek mindkét (illetve az őket nevelő) szülője dolgozik.

Jah ... itt találtam:
http://www.koloknet.hu/90-az-ovodai-fel ... eiratasrol

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok,

Csilluséknak szívből gratulálunk Lóci babához! Sok boldogságot, jó egészséget az egész családnak!


Lilinek és Lidinek sok-sok gyógypuszika! GYógyuljanak gyorsan meg!

VokEszter, hátha a tegnapi napot kihagyták a próbálkozással, de ma hívnak ismét! :D ÉN is akartam írni még a múltkor,h sztem is iszonyat sokat fogytál! Ügyi vagy!

Edit, örülök,h Levivel minden okés. Haver gyógycipőjét sajnálom. :(

Ha már úgyis megyünk a talira, bejelentkeztem az előbb 4D-re, hátha vmi hírekkel fogok tudni előrukkolni Nektek ott. :lol: Már a tudattól teljes izgatottság lett urrá rajtam. :D 10-re megyünk, úgyhogy picit majd később érkezünk meg hozzátok.


Már nem aktuális, de Boti is megkapta a kullancsellenit, már mind a 3-t, csak 3 év múlva is legyen eszembe,h esedékes...
Mi gyakorlatilag mindent beadattunk a kötelezőkön kívül is: biztos ami biztos, nehogy ő essen bele vmi csúnya szövődményes dologba, amit esetleg kivédhettünk volna. De ezer vélemény van ebben a témában is, és ez így van jól.
A picinek a rota ellenit is készülök beadatni, hacsak nem lesz annyira bukós,mint a bátyus. :?

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Csajok, én is SOS!!!

Mikor is lesz a nagy tali?
Lesz egy céges családi rendezvényünk júni 6-8-án, de ha akkor lesz, akkor nem jelentkezem rá.

Köszi,
Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali, jún. 8. :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Köszi Vali!! :D
Urad rajta van a témán?
Tudom, le lehet tölteni torrent oldalakról, de valahogy nekem az kínai :roll:
de ha van egy jó ismerősöm, aki megteszi helyettem...... :D :D :D :D , hálás leszek :D :D :D

Családi céges hétvége???
Tényleg?
De jól megy a m..-nak( a drága brenyapénzt erre költik ,mi,??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
(csak viccelek ám) :lol: :lol:

Mondom, még én se tudom mi lesz vasárnap(vagyis 8.-án), már nagyon jól halad a szervezés az én bulimra is :D :D :D
És passz, milyen lesz a másnap 8) 8) 8) 8) 8)


Lilinek is jobbulást!!!! :D
Cukik a cicák, de inkább csak messziről :D
Épp a szomszédba is van 4! kismacska :? , meg jó pár nagy itt-ott, akik hozzánk járnak sz...ni :?

Edit, és most mész a pajzsmiriggyel is valahova?
kIvizsgáltatod?

Vali, epres választ már kaptál, látom,
Én is adtam már Natusnak :D , tömte nagyon, meg a dinnyét is.De a főtt brokkolit is, simán kézbe fogva nyomta magába, meg a spárgát is.
Hihetetlen, nem volt még olyan gyerekem, aki megette volna bébikora után az ilyen zőccségeket(brokkoli, cukkini,...stb, még a gombát is szereti :shock: )
vas
 
 


Anita, néha bekapcsolhatnád az MSN-t is. :wink:

Én már várom a talit, olyan régen találkoztunk. :)

Ildi, képzeld, azóta is hívogat a telkes csávó, hogy neki nem sürgős, de akkor megvesszük??? :shock:
Mondtam, hogy nekünk ekkora nem kell, de ikerházat sem akarunk, szóval nekünk elég lenne a telekből 600 nm2. :wink: Erre azt mondta, hogy megkérdezi a szomszédot, hogy kell-e neki a telek 1/3-a. :oops:
Érdekes egy csávó.... :shock:
Vendég
 


Ja, én is adtam már epret, csak én én fiamnak az pfújjj :? Semmi baja nem volt tőle, volt,h nyelt is belőle, pedig ő kisebb korában ekcémás /atópiás bőrű volt. Még most is érzékenyebb azért, de már szinte teljesen ok.

Ja, Edit pajzsmirigyednek én se örülök. :(

Ildi, tényleg ügyes Natika! Dehát anyja lánya! :lol: ÉN kispasim is csipázta bébiként az összes zöldséget, most meg válogat. :roll: Nem is kicsit.

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Esztikém, édes vagy, de épp csak ma vagyok ilyen ráérős. Illetve ma sem, mert szalad a konyha, étkező, csak ez a hatalmas izgatottság, amit a bejelentkezés okozott, itt tartott a gép előtt. Viszont tényleg húzok, mert Boti nemsokára ébred.

Én is nagyon várom a találkozást, ezer éve, tényleg...

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Eszti, tényleg érdekes :shock:
van ott valami susmus a háttérben a szomszéddal, tuti, mondtam én :lol:
Viszont az ovi utcájánál láttam egy eladó 600 m2-es telket.
De az már teljesen beépült utca(nem is új), a telek se néz ki 600 m2-esnek, de vanm valami kis kulipintyó rajta, lehet amögött is tart még a telek.

Ez sincs tőlünk messze, közel van a 3-as úthoz.
asszem Sajó utca, nézd meg a térképen.

Én is ezt mondom Anita, hogy nekem is megette mindegyik a zöldségeket, de most.................. :roll: :roll: :roll:
Levente kezd mostanában megint érdeklődni irántuk.
Régen tuti nem ette volna meg a paprikát se, most meg bezabált múltkor cukkinis tojásos lecsóból is :D

Á, tök változnak ahogy nőnek :D :D
vas
 
 


Anita: Köszi :)
Remélhetőleg Botinak már később se lesz tőle baja.

Ildi: Rajta van az ügyön, de nem nagyon jut előre :? Majd szólok, ha van valami, de azt mondja, hoyg inkább külföldiek vannak fönt, magyar számok nem nagyon :? Nem tudom ... én nem értek hozzá.

De jó neked, hogy Nati eszi őket! Már most vigyáz az alakjára :D Vince nálunk szinte semmi zöldséget nem hajlandó enni, húst annál inkább. Ő nem állat, hanem növényvédő ezek szerint :)

Aliz is kicsinek mindent megevett, még a sóskát is, mikor azt hittem, hogy spenót, és fokhagymával csináltam meg neki. Baromi savanyú volt, de benyomta. :oops: Most meg ... tegnap vacsoránál adtam a kezébe egy paprikát, mert kunyizni azt úgy tud, mint a kiskutyák, de egy harapás után az egészet a konyhakőre köpte :?

Benziny: Amit kifizetsz egy literért, annak a legnagyobb része állambácsi zsebébe megy, az enyémbe meg, mint mezei halandónak, semmi :evil:

Úgy látszik minden macska a szomszédba jár sz@rni meg kertet tönkre tenni :evil: Ma reggelre is szét volt túrva a kéreg, és látom, hogy a dög békésen szunyókál a szomszéd lábtörlőjén. Mondom apának, hogy ott van a rohadék. Erre fogta a slagot és jól becélozta vele. Remélem még 1-2 ilyen, és messze elkerül bennünket.
Van még egy termék - Get off - ami direkt ilyen macskariasztó, de nálunk az se vált be. :?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


hali

A mű
últkor téma volt a víztisztítás. Ezt találtam. Vélemény?

http://www.viztisztitas-csaladbarat-aron.hu/


Angi: szegény Lidi. Vigyázzatok az antibióval, mi is jól megjártuk :?

Anita: felcsigáztál :) várom a talit :)

Epret én már tavaly is adtam a Lilinek :oops: A homeopatám szerint csak 2 és fél éves kortól lehet

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


na ezt szépen leírtam :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Vali: csúzli? :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Nálunk a csemegeubi megy nagyon. Tegnap volt tojásosnokedli, azt benyomta, kért hozzá salátát, azt kiköpte.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi: A csúzli is jó ötlet, de most a slag volt kéznél :wink: Meg úgyis utálják a vizet, hátha tanul belőle. Vagy ne reménykedjek?

Csemegeubi nálunk is favorit, folyton dugdosnom kell, ha van ebédnél, mert különben semmi mást nem hajlandó megenni, csak állandóan az uborka után óbégat :?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?