Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Czinke!

Örülök, hogy minden úgy sikerült, ahogy elterveztétek! :D

Mégegyszer nagyon sok boldogságot kívánok!

Kata,

Drukk a mai zh-hoz!
Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Szeva Némócika!
Te hogy vagyol? Hol csaviztál mostanában? :?: :roll:

dita75
 
 


Itt egész éjjel esett. Jó nagy szél is volt, dörgött, most is szakad!
És az ország más pontjain is gondolom ugyanez a helyzet!

Kép

dita75
 
 

 
 

Ja és képzeljétek apa popója már tengap nem fájt!

Kép

dita75
 
 


Szia Ditus!

Sok a munka és vészesen közelegnek a határidők, most azért nem tudok nagyon jönni, de ha leadtuk a bevallásokat akkor ismét tudlak titeket olvasgatni....

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóci!
Oksa! Igazolt a hiányzás! :wink:

Kép

dita75
 
 


Mindenki más is dódozik? Akkor én is beállok az iga elé!

Kép

dita75
 
 


Dita,

nálunk éjszaka esett az eső, most meg 100 ágra süt a nap. Aminek pillanatnyilag nem örülök, mert jól beöltöztem, és már most úgy érzem, hogy a lábam besül a zokniba...
Én igazából most maszekolok, mert az egész vezetőség elutazott, így árván vagyunk és kihasználom az időt :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Én is beöltöztem, és jól is tettem, mert megvesz az Isten hidege.
Azért mire beértem leizzadtam, mert egyszerre hadakoztam az esernyővel a szatyrokkal meg a széllel.
Most épp elállt, de reggel még szakadt erre fel kiadta a főnök, hogy leltározzunk, mindig megvárja a legnagyobb szelet, havat, esőt, és akkor talál ki ilyen frankó feladatokat!

Amúgy is mérges vagyok, mert apa most jött meg a hajnali műszakból, és megint rossz volt a lift, és eléggé potyára ment fel, erre közölte vele a főnök, hogy este vissza kell mennie. Tök jó, mert akárhogy is számolom, akkor majdnem 24-ből 24-et fog talpon lenni.

Fujtatok a méregtől:

Kép

dita75
 
 


Ha így lesz akkor este veletek leszek, mert szerintem éjfélnél előbb nem fog hazaérni, sőt! Pedig tegnap azt mondta, hogy ma bepótoljuk a tegnap elmaradtakat, bár én már akkor sejtettem, hogy ebből nem lesz semmi! Én tudom, hogy amig itt dolgozunk addig spontán babánk nem lesz sosem, úgyhogy gőzerővel készülök az inszemre, persze ha most nem sikerül valami csoda folytán mégis. :roll:

Kép

dita75
 
 


Dita,

vagy így vagy úgy, de sikerülni fog meglátod :wink: És mindjárt június van, és jöhet az inszem ha addig nem lesz spontán babád :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Már be vagyok sózva rendesen! Nagy koppanás lesz, ha nekem sem sikerül elsőre!

Tengap még majdnem éjfélig fent voltam a macsekkal, mert nem akart kimenni. Az anyját kerestem órák hosszat abba a viharba, de sehol. Betettem a picit egy kosárba kispárnára, mondom én balga, hátha elalszik, erre azon kaptam magam, hogy már a fejemen mászkál, meg előtte a lábujjamat harapdálta!

Kivittem, de majd szétszedte az ajtót, félt a viharban.
Na aztán éjfél előtt nemsokkal végre megjött a mamája!
Már annyit hívtam, hogy a környék összes macskája ott csoportosult, csak az enyém nem! Ezek után főleg nem mertem kint hagyni a csöppséget, mert a kanmacskák bántják őt.
Na mi lesz majd ha meglesz a babám, ha ezt a kis szarost is úgy féltem!!! Óvni fogom mindentől az tuti! :roll:

Kép

dita75
 
 


Dita,

te nagyon jó anya leszel, majd meglátod :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

Az én kutyáim egyáltalán nem félnek a vihartól, köszönhető ez a nagyobbiknak mert ő nem fél, és ezáltal a kicsi is azt tanulta el tőle, hogy nem kell félni. Ők úgy aludtak mint a bunda.
És még mindig esik az eső? Nálunk már nagyon meleg van...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Csöpizik még!
Mi mindannyian nagyon jó anyucik leszünk mert megszenvedtünk nagyon hogy azzá váljunk!

Kép

dita75
 
 


Úgy legyen! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Halihó!
A védőnőci után totál felvillanyozódtam.
Nem híztam a múltkori mázsálás óta semmit, vizelet és vérnyomi rendben, kicsi fiúnk szíve tündérien zakatol.

Boni!
Hát igen, ahány város, annyi szokás.

Dita!
A főnököt nem lehet megverni, hogy ne szívassa apjukodat ennyire?

Bumi!
Reggel elfelejtettem írni, de nagyon drukk a vérvételhez!!!

Katám!
Kína össztermését küldöm!!

Moncsili!

Mikor mész a véreredményekért?
20150601134430
 
 


Viki,

csütörtökön megyek a 21. napi vv-re, és utána elkérem az összes véreredményt és vizsgálatok eredményeit is.

Kata,

kalappal :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Viki!
Grat a jó eredményekhez! Ügyik vagytok mindketten!
Hát még majd meglátjuk, lehet, hogy nem is kell felmennie mégegyszer. Remélem, hogy nem! De a verés enélkül is kijár neki! :twisted:

Bumi!
Drukk a vv-hez!

Kép

dita75
 
 


Olyan álmos vagyok, hogy mindjárt elalszom.. Kikészít ez az időjárás-változás. :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsi!
Engem is!

Tegnap este fél 8kor majdnem bekómáltam. Jött a vihar, kicsit lehűlt a levegő, akkor meg nem tudtam elaludni. :roll:
20150601134430
 
 


Viki gratula :lol:
Vendég
 


Viki,
örülök, hogy minden rendben van, és külön gratulálok, hogy nem híztál! :lol:

Dita,
lehet, hogy én írtam a Nyugatit, mert azt hittem oda jön Nyíregyh-ról minden vonat. Nem tudtam, hogy a Keletibe is mennek.

Zh. egész jól sikerült, pénteken vagy hétfőn lesz eredmény.

i.kata
 
 


Kata!
Ha úgy érzed jól sikerült biztos így is lesz. Azért drukkhegyek mennek +++++++++++++++

Mi elkezdtük leltározni, de már telejsen kész vagyok, tiszta por a kezem, a fele cuccról fogalmam sincs, hogy mi micsoda.

Fáj a hátam, a derekam leszakad a hajolgatástól! Ezt is pont jókor találja ki, mikor épp a babókámnak ágyazódnia kéne, rázná a paplant, de én meg ficergek, hajolgatok! :roll: :roll: :roll:


Látom mindenki punnyad, én is legszívesebben aludnék egyet, a macska-cécó is kifárasztott az este folyamán!

dita75
 
 


Kata!
Ügyi voltál!

Dita!
én is relaxálnék ,de a hülye szomszéd reggel óta flexel. Megyek legyilkolom!

Óvatosan a pakolgatással!
20150601134430
 
 


Dita,
én sem aludatm túl sokat. Azt vártam, hogy a párom hívjon, ha megérkezett, aztán a két kutya is tiszta lökött volt, mert egész éjjel a játékaikat hurcolták be az ágyba. Azt "szeretem" a legjobban, amikor behoznak valami csipogós játékot, én meg ráfekszem. Majd szívbajt szoktam kapni tőle, amikor megszólal...

i.kata
 
 


Kata,

örülök, hogy jó lett a zh.
Mi a kutyáknak épp ezért nem veszünk csipogós játékot :wink:

Viki,

csak óvatosan a legyilkolással :wink:

Dita,

szerintem nem nagoyn kellene pakolgatnod, de a főnököd úgysem értené meg...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsi!
Nincs kegyelem, mert előtetőt csinálnak, és sztem holnap is ezt fogják flexelni.
Fincsi lesz egész nap ezt hallgatni.
20150601134430
 
 


Sziasztok Lányok,
van egy szusszanásnyi időm!

Viki: grat, h szépen tartod a súlyod, ügyi vagy és grat a jó eredményekhez!!! olyan szép a vonalzód!!!! :D

Ditulika: képeid továbbra is fantasztikusak!!! legmorcosabb embert is megnevettetnéd!! :lol:

többiekhez nem tudok most..... :oops: :cry:

uncsitesóm készített képeket, felrakta a netre www.buenavista.hu/bea . de majd még a fotós képeiből is válogatok majd 1-2-t, mert itt már menyecskerucis kép nincs is (uncsitesóm addigra már kissé illuminált állapotban volt! :lol: )! anyukám a szőke kontyos anyuka (bár állítólag tökre hasonlítok rá!), apukám az ősz hajú szakálas apuka, párom anyukája a barna rövid hajú anyuka, apukája a bajszos apuka.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Viki,

akkor kitartás!

Itt mindjárt égszakadás lesz, remélem jég nem fog esni...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Csak gyors bekukk, visszaolvasás nélkül. Majd bepótolom, ígérem! :D

Szóval, jó lett a hormoneredményem, és mehet a 3. inszem! :D
Mivel pont hétvégére esne a pém, így próbáljuk tolni jún 2. hétfőre. (így viszont nem fogok teázni :) )
Jövő hét kedden megyek uh-ra.
Ja és a dokim is azt mondta, hogy ez egy kis IR, és ha szeretnék ad gyógyit. Mondtam, hogy ide vel.
:lol: :lol:
Úgyhogy 1 x 850 mg metformint írt fel.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Csibike,
gyönyörűek voltatok! Nagyon szép volt a rucid is, a virágok is gyönyörűek...minden úgy volt szép, ahogy volt. :lol: :lol: :lol:

Bumi,
hajrá 3.inszem! Végre megint "megmozdul" a tábla :lol:
Kaptál gyógyszert? Még te is nagyobb adagot kaptál,mint én :roll:

i.kata
 
 


Bumi: örülök, h jó a hormoner-ed és jöhet az inszem!
a mettel vigyázzál, mert azért 850 az nagy adag! reggel v este szeded? próbáld este először, mert lehet hasmasod, hányingered tőle! persze remélem nem lesz!!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kata: te hogy bírod a metet? mennyit is szedsz, mióta?
én 3*500 mettől 1,5 hó alatt fogytam 6 kg-t semmi torna és semmi diéta nélkül!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


ja!

Kata: köszi!! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Én csak 1X500mg-ot kapok. Pedig ha még fogyaszt is, akkor beszednék többet is :roll: Csak a doki azt mondta, hogy ez 2 havi adag ésciki lenne visszamenni előbb receptért...

i.kata
 
 


Amúgy jól bírom, csak az első pár napban voltam rosszul kicsit, de már kutya bajom.Semmit nem érzek tőle.

i.kata
 
 


Kata: sajna nem emlékszem, h milyen volt az ir-ed, meg milyenek a hormoner-eid.
de én az endokrinológustól 3*500-t kaptam pcos lévén, tele cisztával a pfészkeimben, nem volt menszim, nem volt pém, hullott a hajam, patis voltam és volt rajtam plusz 8 kg. 2. alkalommal már a házidokkerral irattam fel a gyogyót. aztán keveseltem az adagot és gondoltam , h emelek és reggel este 1000-1000 veszek be , az sok volt, majd a köv alkalommal feliratáskor mondtam a dokinak, h kevés a 3*500, 3*850-t szeretnék! akkor indultak be nálam a dolgok . de nekem szar hormonjaim, cisztáim voltak!!
most fogom majd lecsökkenteni az adagom 3*500-ra vissza, de szeretném tovább szedni majd!

szóval lehet, h neked elég az 1*500, de ha úgy érzed, h nem akkor kérd meg, h te 2*500-t szeretnél.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


és milyen a zöld lötyi? érzed annak a hatását??

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,
lehet, hogy megemelem az adagomat és legfeljebb azt mondom a házidokinak, hogy a nődoki azt mondta, emeljem :oops: Jajj, de csúnya vagyok :roll:
A bőröm, konkrétan a homlokom nekem is nagyon pöttyös, mióta kapom a stimukat, és a hajam is hullik... A túlsúlyról már inkább nem is beszélek :oops:
Köszi a tippet! :lol:

i.kata
 
 


A zöld lötyit most kicsit hanyagolom, mert az utóbbi időben nagyon hányingerem volt tőle, meg most annyi felérohangálok,hogy nem tudok állandóan wc-re rohangálni. Amíg nem veszem magam megint rá a lötyire, addig grapefruitot facsarok magamnak minden nap. Préselek 3-4dl-t és azt felöntöm 1l ásványvízzel. Az is lúgosít és attól is teltségérzetem van.

i.kata
 
 


Csibi,
mikor mentek Hévízre? Csütörtökön vagy pénteken?

i.kata
 
 


Czinki,
szerintem át kellene javítanod a családi állapotodat az iwiw-en :wink:

i.kata
 
 


Kata: sajnos a dokikat néha ki kell cselezni, persze azért vigyázni kell és nem szabad teljesen öngyógyítóvá vállni, mert azért nagy felelősség!
egyébként lehet, h a mettől volt hányingered és nem is a zöld lötyitől! csak azért mert a met nálam hasmast és hányingert okozott, főleg mikor 1*50ról 2*500ra , majd 3*500-ra emeltem.
igen tényleg , javítani fogom az iwiwet!! :lol:

tegnap a mhelyen is kaptam nászalyándékot és egy üdvözlőkártyát! a kártyára az egyik munkatársam ráírta: sok boldogságot (és zárójelbe: gondolom nem változott semmi) :shock: kissé meglepődtem, mondtam is a pasinak, h azért legközelebb ilyet ne írjon, plene egy nőnek! nem sértődtem meg, de nagyon furán vette ki magát! nem bántásnak szánta, csak viccnek, és hát már régóta együtt élünk, tehát semmi nem változott, így gondolta ő.
mekkorát téved! lehet, h ez csak papír, de olyan jó érzés, h férjem van és feleség vagyok, nem élettárs (amiről a páromnak amúgy is mindig a bűnűgyi hírek jutnak eszébe, amikor k.j. 5 késszúrással megölte l.i. élettársát).
és a lagzi és a készülődés, még az idegeskedéssel és az izgalommal is fantsztikus volt!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,
tényleg elég furcsa ezt ráírni egy üdvözlőlapra :roll: Ezek a pasik már csak ilyenek. Tényleg nem változik meg semmi, de maga az esküvő az egy feledhetetlen élmény. Olyan jó érzés elővenni néha az esküvői albumot és látni a boldogságot a mi arcunkon és az egész családén :lol:
Egy kapcsolat már magában is nagy felelősséggel jár, de ha házas vagy az még nagyobbat jelent (szerintem), mert elkötelezted magad egy életre a párod mellett.

i.kata
 
 


Bumi!
Gratu a jó vv-i eredményhez!!!

Czinkili!
Gyönyörűséges voltál! A csokrod is! Apjuk is!
Ki az a szépségesk is nyoszolyó kisleány?
20150601134430
 
 


Csibike!
Hát nem is tudom hol kezdjem.... :roll:
Egyszerűen gyönyörű voltál, a mostmár férjed és az örömszülők gyógyszerészek őőőőő szim-patikusok nagyon! A kis koszorúslányról készült képeket duplán végignéztem, írtó édes volt. Remélem kislányod lesz nagyon jól áll nektek az a kis tündérke! Az anyukád tényleg dettó olyan mint te! A virágok, a ruhák, a kaja összeállítás meg minden-minden annyira de annyira ottvolt! Apa most már szabad ember, azt hiszem nincs menekvés a nász elől. Iszonyat kedvet kaptam az egész cécóhoz. Bár nálunk szerintem nem lenne ilyen gyönyörű minden, mert apa baromi spórolós, és nem szereti a pénzt az ablakon kidobálni, márpedig ezt ő annak venné a sok cécót. De hát a férfiaknak ez annyira nem fontos mint egy nőnek! Csibi asszem ezzel mindent elmondok: mindig ilyen esküvőről álmodtam amit a képeitek alapján látok, szóval mégegyszer hadd gratuláljak, és nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!
Érdekes mert eddig nem is tartottam annyira fontosnak a dolgot, de tényleg sokkal jobb azt mondani, hogy férjem, mint éllettársam. Aki nem tudja, hogy nem vagyunk összeházasodva annak mindig azt mondom, hogy férjem. Aztán néha belezavarodom és annak is azt mondom aki tudja, hogy nem volt esküvő és csak néz hülyén, hogy most akkor mi van? Szóval eldöntöttem, hogy ha meglesz a baba és összegyűjtjük azt kevéske kis milliócskát ami az esküvőre kell akkor belevágunk.
Lehet, hogy a párom örökre átkozni fogja ezmiatt Csibit, bár nem biztos, mert amikor összejöttünk azt mondta hogy szeretne elvenni, aztán én mondtam, hogy majd idővel, és most amikor elvált és kijött a bíróságról akkor kérdeztem hogy na akkor mehetünk az anyakönyvvezetőhöz? Akkor is azt mondta, hogy igen. :shock:

Bumi
Hurrá, hurrá! Ja és pont akkor lesz inszemed amikor mi + teszthegyeket fogunk gyártani Linussal és Moniccal. :wink:

Kata
Nálunk szokott néha "üdülni" a főnökömék kiskutyája, meg bent az irodában is van neki sipolós játéka, és én is ha rálépek majd gutaütést kapok, úgy megijedek.

dita75
 
 


Viki
A flexesek monnyanak le!
Azért nem pakoltam olyan sokat!
Csak egy bajom volt, hogy az irodában meg teljesen elcsúsztam ez miatt, pedig még teljesen kész sem vagyunk holnap egy csomó mindent be kell pótolnom, és a mai utalást is teljesen elfelejtettem. Nem szeretem amikor kizökkentenek ilyen hülye leltárokkal a megszokott ritmusomból, és különben sem hiszem, hogy ez női feladat lenne, de itt senkit nem érdekel. A legtöbb pasi simán elnézi, hogy a másik szenved, ha férfi, ha nő, oda nem jönne segíteni a világért sem!
Amikor megműtöttek az aranyérrel akkor előtte egyedül pakoltam le a fuvarossal egy raklap gipszkartont, meg egy fél kamion vödrös színanyagot. Utána meg csodálkoztak, hogy kórházba kerültem, és hisztiztek, hogy miért tart ez a betegség három hétig. Tudjátok azt kivántam nekik, hogy éljék át azt amit én abban a hónapban sőt a műtét alatt átéltem, pedig azt még a legnagyobb ellenségemnek sem kívánnám. életem legszörnyűbb pillanatai voltak, és akkor még tetézték a görény beszólásaikkal. Naphosszat tudnék még mesélni hogy milyenek tudnak lenni, már csak ezért is várom annyira a kisbabát, mert akkor két legyet ütnék egy csapásra. Minden álmom teljesülne amire vágytam, és ezt a kis csöppség mind egyedül megoldaná! Igazán beköltözhetne hozzánk már!

dita75
 
 


Viki: :lol:

Dituli: :lol: nem hiszem,h átkozni fog! sőt! örülni, h ,,belerángattad,, őt a lagziba! a párom is nagyon elfáradt, de azt mondta, h nagyon jó , h megcsináltuk és ő is nagyon jól érezte magát! igaz ő nagyon partner volt a lagziszervezésben!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibus!
A páromnak egyébként ez lenne az első igazi esküvője, mert ugyan nem tőle, de mástól megtudtam, hogy az arán a két tanún és rajta kívül nem nagyon volt ott senki az esküvőn, ez ilyen titokházasság volt, mert senki nem támogatta még a kapcsolatot sem, nemhogy egy házasságot azzal a nővel. Szerintem azért vette el, mert csakazértis! Ő ilyen dacos kisgyerek így negyven felé közeledtével is.
Mivel engem az egész családja imád, teljesen odavannak értem, biztos örülnének, ha lenne esküvő, az uncsit is várják már.
Anyám ma is megkérdezte, hogy na sikerült az uncsija? mondtam neki anya, még csak most volt pém, honnan a frászkarikából tudjam, hogy sikerült-e.
Neki mondjuk hiába mondom ezeket a dolgokat, nekik ilyenre nem volt szükség, hogy stimu, hőmérés, pé-t nézni. Csak rájuk néztek és már terhesek is lettek.
Én úgy készültem, hogy anyu az action utáni 5. napra várta a mensit!
Félt is, hogy mi lesz belőlem, mert egyrészt egy mámoros buliról jöttek haza, apám eléggi pityókás volt anyám spicces, ráadásul "öreg" petesejt voltam.
De hát végülis jól alakultak a dolgok, mert egy okos, és gyönyőrű és fantasztikus lyánykát kaptak aki ráadásul még roppant szerény is!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: