Új privát üzeneted érkezett!

Gabi!

Biztos jó lesz elutazni kicsit!
Költözésel minden oké volt?Sikerült már berendezkedni?Mi jövőhét végén megyünk a balcsira,alig várom!Idén ez lesz az első kiruccanásunk...Addigra el is dől h mi lett a ciklusom vége,és remélem lenyugszom :lol:

annus11
 
 


igen minden jól ment, már majdnem minden el van pakolva. A fürdőszoba szekrény a nagyfürdőbe ma érkezik meg, így oda is el tudok rámolni. Egyedül a párom cuccai van már csak dobozban, azt betettem egy szobába, majd apránként kirámolja, legalább is remélem.
Tegnap este a függönyök nagy része is megérkezett, a hálónkban, a vendég szobában, és a gyerekekében fel van téve, szupi lett. A nappaliba és az étkezőbe meg majd jövőhét után mikor itthon leszünk akkor lesz meg. És a lépcsős is akkor jön.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!

Tök jó!
Biztos csudiszép lesz/lett!Na ha én a párom cuccait egy dobozban hagynám....sose kerülne onnan ki,az tuti :wink: :lol:

annus11
 
 

 
 

Sziasztok Lányok,

Basa, hát ez igazán remek hír, gratulálok!!! Az az igazság, hogy ebben a hónapban nekem sem jelzett semmit az ovulációs teszt, így már teljesen lemondtam erről a hónapról. Mondjuk most sem lelkesülök be túlságosan, de hátha...A hődet Te mérted? MErt mondjuk nekem sajna az sem ugrott meg, úgyhogy szerintem nálam valóban nem volt ovuláció...de Neked nagyon örülök!!
Annus, Te mikor tesztelsz megint?

Szép napot Nektek!
Kexi
kexi
 
 


Kexi!
Holnap reggel ha minden igaz..ha addig nem lesz változás nálam :wink:

annus11
 
 


Annus, akkor nagyon drukkolok holnap reggel!!! :D Bár holnap nem leszek gépközelben, de majd hétfőn várom a fejleményeket!
Szép hétvégét mindenkinek!

Kexi
kexi
 
 


Basa:Gratulálok!!! :D
Ti mióta is próbálkoztatok,és hanyadik hónapja szedted a clostit?

Gabi:Nekem is hétfőn jött meg 29napra,pont mint neked!És szűk 4 napig tartott csupán! :D
De én a cickafarkfűt tegnap este is megcsináltam most tettem bele cukrot is,de így is a csapban végezte!Nem tudom meginni,pedig nem vagyok egy finnyás típus!Mindegy a palástot iszom majd a 15.naptól!

Tehetnél fel képeket az új lakásról!

Kép

Kép
syl100
 
 


Annus, gyereknevelesin voltam, hetfotol dolgozom, azert is engedhettuk meg a 2 het szabit.

Syl, tobb, mint fel eve probalkozunk. Volt egy 3 ho-s clostis kezelesem, aztan egy honap szunet, azalatt meregtelenitettem, aerobikoztam, csak magammal foglalkoztam. Aztan kovetkezett meg egy honap closti es akkor osszejott.

Kexi, nem mertem hot.

Koszonom a gratulaciokat! Fel a fejjel lanyok es kitartast!
basa31
 
 


Sziasztok!

Basa: Nagy nagy gratula és vigyázzatok magatokra! :) :)
Annus: drukk neked reggelre! :)
Syl+Gabi:Nekem is elég gyatra volt a menszi,pedig az első nap azt hittem egész jó. 4 napig tartott,utána 3 napig barnázás.
Gabi:mikor mentek Földvárra?

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


rosszul írtam. 2 napig tartott és utána volt barnázás 3 napig

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Kár h Monyo itthagyott minket...még táblicskónk sincs így...
Arról nem is beszélve h nem is tudjuk mi van most vele...

annus11
 
 


Annus:??????

Kép

Kép
syl100
 
 


Jövök-jövök!
Hát teszt negatív,hő 37,menszi sehol...most várok.
De én elkönyveltem h ez már tuti nem baba,szóval a kérdés mikor fog megjönni....
Köv hónapban viszont nem mérem a hőmet,úgy látom rendes a ciklusom.

annus11
 
 


Hát,ameddig nem jön meg, még van remény!Hátha! :wink:
Én meg ettől a hónaptól akartam mérni a hőmet,hogy tudjam mikor van pé-m,de eddig egyik reggel sem sikerült.Mivel Réka ébresztet és kiugratott az ágyból!

Kép

Kép
syl100
 
 


Annus: kár,hogy nem akarod mérni. tök jó volt mindig nézegetni,milyen szépen alakul a görbe! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Napvirág!
Igen,az jó volt benne...de így többet foglalkoztam a témával mint kéne...

Syl!
1-2 hónapig figyelni télleg hasznos!Én is sok mindent megtudtam belőle!Bár akinek sajátos vekkere van,nem egyszerű az tuti!Most már télleg csak azt várom h megjöjjön,de még mindig sehol semmi....

annus11
 
 


Annus: Hát én még túl "ifjonc" vagyok ebben a hőmérős témában, mert engem még a kíváncsiság hajt. ;)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Napvirág!
Hát én is ifjonc vagyok,ez volt a 3.görbém,és egyben utolsó,mert ma megjött végre őkegyelme :lol:
Jöhet a köv hónap,3 a magyar igazság,szóval majd most összejön.Én ezt a görbét elkönyveltem egy majdnem babásnak :wink: Ezután már csak a baba jöhet :lol: :lol:

Egyébként szivesen mérném,de amit akartam azt megtudtam.Van pém,a luteális fázis se rövid...jó hát nem egy 28 napos,de legalább rövidebb mint ezelött volt!Azért csak ott van az ember fejében h na milyen lesz a holnapi hőm stb,nem akarok ezen agyalni.Pedig de jó lenne látni a télleg babás görbét... :roll:

Mivel holnaptól vizsgaidő....így azt hiszem még az se fog eszembe jutni aminek kéne,nemhogy a baba :wink: Szóval ha ritkábban jövök akkor tanulok :( Júliusban találkotunk!!!! :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus: hát azt hiszem így érthető! :) Tanulás mellett még erre is figyelgetni, hát az nem egyszerű! :?
Azért ne hagyjál itt ám minket teljesen!!!!!!! :( Tessék egy pár percre minden nap (akár többször is) bekukkantani,mert hiányozni fogsz! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Egyet értek Napvirággal! :D Annus azért néha írj!

Kép

Kép
syl100
 
 


Napvirág!
Köszi,csak vicceltem h júliusban jövök :lol:
Mivel itt a gép egész nap,így ha kicsit ki akarok kapcsolódni akkor jövök!!!
Ja még a clostyt is ki kell váltanom hétfőn...el ne felejtsem.Azért csak beveszem,így legalább kicsit rövidebb a ciklusom!

annus11
 
 


Sziasztok lányok!

Annus én azért nagyon drukkolok neked hogy mégis baba legyen a dologban!!!!!!!!!!++++

Csige-bige: Tök jó hogy te is Kisfalvihoz jársz!!!!!Annyira örülök neki hogy már nem vagyok egyedül :D
Egyszer talizhatnánk nála nem?
Tudtad hogy a Klinikákon rendel már.
Én jövöhét csütörtökön megyek hozzá nem volt jó neki a kedd!
Te mikor mész?

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Jucus!

Ez tuti nem baba,majd köv hónap...ha lesz rá időnk :evil:

Klinikák?Én meg a SOTE II.re járok.Valószínű szülni is itt fogok amjd,ha eljutok addig :wink: Mert itt lakunk 5 percre!

Nem akarunk megint táblicskót?Én megcsinálom ha gondoljátok!Már vezetek egy másik táblit is,szóval eggyel több vagy kevesebb már nem számít :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Csajok! Nektek volt már ennyire nagyon egyenes görbétek? Tök furcsa! :D
Képzeljétek, reggel azon gondolkoztam,hogy valami nem stimmel a mérővel.hogy mindig ennyi. Dehát nem digitális, meg mindent úgy csinálok,mint eddig. És ami a legpoénabb, reggel sikerült is leejtenem és összetörnöm. Ma vehetek másikat! :D

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Sziasztok,

Annus, sajnálom, hogy nem lett Baba, de nagyon tetszik a pozitív hozzáállásod :D Nekem is valami hasonló kellene. Csak sajna tudom, hogy bár biztos vagyok benne, hogy nem volt ovulációm, ráadásul a nyálkahártyám is nagyon sovány volt a 14.napon (5mm), azért csalódott leszek, mikor vasárnap körül megjön. De majd próbálok arra gondolni, hogy június elején átjárhatóságira megyek és akkor már simább lesz a dolog...
kexi
 
 


sziasztok.

elek es virulok 3-4naponta elolvasom miket irtok :lol: elvezem az eletet sokat jarok pecazni,tervezgetem a nyari kirandulasunkat.roviden ennyi.

valami szemetszurt.A gyogyteakat soha nem szabad izesiteni!!Ezt a maria treban konyvben olvastam.

tovabbi sok sikert!

Kép
monyo83
 
 


Szia Monyo!
Már hiányoltalak a múltkor!!!Helyes,élvezd csak az életet!!!Azt én is olvastam h bizonyos teákat nem lehet ízesíteni,de ezekkel kapcsolatosan meg mindenhol azt olvasom h lehet...na ki érti ezt....

Napvirág!
Szerintem nem baj h ugyan az a hőd napokig!Azért vegyél egy új hőmérőt!!!Szerintem lassan jön a pé is!Hány napos a ciklusod?

Kexi!

Hát most mit csináljak,optimistának kell lenni!!!Az átjárhatósági lehet nálad sikert hoz majd!!!Légy optimista te is,sokkal könnyebb mint folyton ezen búslakodni!Meg ha a mami nem boldog,nem fog jönni a baba sem!Én úgy vagyok vele hogy nem védekezünk,amikor jön akkor jön.Nagyon fogunk neki örülni.Ennyi.Ez lesz a 3.próbálkozás...nagyon elöl vagyunk még!

annus11
 
 


Ha az embernek nem volt ovulációja, akkor hogy alakul a hőmérséklet? Nem emelkedik meg elvileg, ugye? Mert most totál nem értem, hogy mi történhetett. Amikor kaptam a tüszőrepesztőt, utána eléggé beállt 36,6-ra (nekem ez a normális ébredési hőm), aztán az elúlt napokban meg felugrott 37-re...lehet, hogy csak most történt meg az ovuláció?? Amúgy 9 napja kellett volna ennek bekövetkeznie, ezért elég fura.
kexi
 
 


Kexi!

Akkor elképzelhető h csak most volt....Méred a hődet minden nap?Nincs vmi szép görbéd?Mert így nehét megmondani.Nekem is a 20.napon van a pém,szóval nem kizárt h azért nem látott semmit a 14.napon...Bár nem vagyok ennek a megmondhatója,de szerintem hiába a tüszőrepi,ha nem elég érett a tüsző...vagy rosszul gondolom?

annus11
 
 


Az az igazság, hogy a 14.napon nagyon szép tüszőm volt, 22 mm-es!! Szóval elvileg igazán meg kellett volna repednie már akkor. Sajnos ebben a ciklusban nem vezettem, csak úgy méregettem a hőmet, de a tüszőrepi után 5-6 napig beállt 36,6-ra, aztán szombat óta 37. De nem volt oyan, hogy leesett volna sem a 14-15.napon, sem később...
kexi
 
 


Érdekes,akkor nem tudom mi lehet...a tüszőrepinek meg 5-6 nap az túl későn van...tehát addigra már hatnia kellett volna...na majd kiderül a ciklus végén.....

annus11
 
 


Sziasztok,

Annus sajnálom, drukkoltam neked. Igazad van, nincs ok aggodalomra, majd a következő hónapban :wink:
Jucus: igen tudtam, hogy átment a doki a sote II-re, mert voltam nála egy párszor a télen. Kórházat váltott az ősszel az átmeneti állapotok miatt ami a MÁV-ban volt. Mivel most beszedtem a második adat clostit, így azt mondta, hogy ha nem lesz semmi akkor azért menjek, ha meg sikerül összehoznunk egy kisbabát akkor azért :wink: Így kb. június elején lesz esedékes a dolog. Holnap leszek a 14. napon, így most kell aktívabban dolgozni az ügy érdekében, bár szerintem nekem később van pé-m, csak a 18-20. nap környékén, mert akkor van erős hasi fájdalmam. Majd meglátjuk, optimista vagyok. Bár most nincs igazán időm a babára koncentrálni, mert három hét mulva költözünk, így most elkezdem a pakolást és festjük az új házat. Szóval minden szabadidőmben a házat szépítgetem. Lehet hogy ez hozza meg a sikert :wink:

KépKép
csige-bige
 
 


Monyo: :) Jó felőled ilyen vidám híreket hallani! Ez a jó a tavaszban,hogy az ember végre kirándulhat,nyaralhat, élvezheti a jóóó meleg és szép viruló természetet (csak a baj,hogy ezt legtöbbször az irodából! :? )

Annus: Nem tudom. :D Az előző hónapban,ami Clostys volt, a 14.napon volt pé. Előtte egy spontán mensim volt nem tudom ? hónap után. Szóval,ha most lesz egy szabályos ciklusom,akkor túlszárnyalom az eddigi éves menszeszeim számát,pedig még "csak" május van! :lol: ...olyan jóóó lenne..... (de persze ezért lassan beizzítom apát is! ;)

Csige: nem is baj,hogy nincs időd a babán agyalni! Az a lényeg,hogy jól érzed magad, a lelked is vidám,mert lassan eljön a költözés és egyre jobban látod saját kezed nyomát a lakás szépülés érdekében (hűűűű, milyen komolyan megfogalmaztam! :) ), ami boldogsággal tölt el és ez mind csupa csupa jóóó dolog! És persze ki tudja,hogy a nagy költözés nem-e dupla költözés lesz-e így! ;) Nagyon drukkolok,hogy így legyen! :)

Kexi: hát......én erre passzolok. Tüszőrepiben én sem vagyok jártas. :(

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Ja, a teát én is ízesítés nélkül iszom,biztos,ami biztos. Langyosan. Az elején borzasztó,de szerintem meg lehet szokni egy idő után. ;)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Napvirág!
Sose lehet tudni!!!Lehet lesz egy szép ciklusod!!!!!Drukkolok,apát meg kapd el a napokban :wink:

Mostanában mindenki költözik...én is én is akarok :lol: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok! Régen voltam erre.

Basa gratulálok.

Még valaki esetleg, aki babás? Nincs olyan?

Én holnap tesztelek ha ma nem jön meg.
timejka
 
 


Timejka!!!

Szia!Mennek a drukkok holnapra,én nem tudok más babásról :lol:

annus11
 
 


Annus:Tök jó lenne,ha csinálnál táblát! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!

Annus, majd most biztos összejön. :)

Jucus remélem minden rendben Veled!!

Basa ez ám a jó hír!! :)

Egy hét múlva megyek uh-ra, az lesz a 13. nap. Most nincs closty, és szerintem az átjárhatósági is csak a következő ciklusban lesz, úgy tudom csak a 6.-12. nap között csinálják meg. Majd kiderül.

Agyban már egész jól kitaláltam mivel kötöm le magam, hogy ejteni tudjam a témát, erre kapok egy levélkét a kb 600 éve látott ismerőstől, hogy 9 hetes terhes. Nem hiszem el, hogy körülöttem mindenki terhes. A melóhelyen is a fiúk büszkén mesélik, mit raktak össze az asszonnyal. Tök gáz. Tényleg egy ördögi kör, mert az ember - konkrétan én - tök kivagyok attól, hogy másoknak minden hip-hop összejön, nálunk meg soha semmi nem megy csak nyögvenyelősen. Ördögi kör, mert most ezen agyalok, stresszelem magam, ami eredményezi, hogy megint nem lesz semmi, mert stresszelek, aztán újabb csalódás, újabb stresszelés... pedig szeretném hanyagolni a témát...

Nocs, hogy így kijött, de néha nehezen nyelem a békát...
Vendég
 


Syl!
Oké,én megcsinálom.Mik legyenek benne?Milyen rovatok?Olyan legyen mint amit Monyo csinált?Úgyis újrakell csinálni,az egyszerűbb.És akkor aktualizálom!

Luna!
Elhiszem h rosszul érint.Megmondom őszintén én erre nem vagyok érzékeny...én örülök ha vki babásodik!!!Majd egyszer én is sorra kerülök!Addig meg nyúzom más gyerekét :lol: :lol: Meg jó látni egy babát,akkor erősödikbennem h nekem is kell egy,és ez optimizmussal tölt el.Szóval én így fogom fel!

annus11
 
 


Sziasztok,

Luna: tudom mit érzel. Nálunk mindenki babás a családban aki él és mozog, csak nekünk nincs. Én is nehezen emésztem ezt, hogy nekik ilyen könnyen összejött, mi pedig itt küszködünk érte. Hát nehéz nem gondolni rá, de próbálom lekötni a figyelmemet mással és bizakodom, hogy mihamarabb összejön nekünk is.

KépKép
csige-bige
 
 


Annus én örülök nekik, nekem az esik szarul, hogy nálunk nem jön. :(

CSige-bige Te mivel? Én is már minden félét csinálok, kertészkedek, varrok, stb de annyira nem köti le a figyelmet.

Uram bízik abban, hogy akkor jön majd össze, amikor nem is számítok rá...
Vendég
 


Kép

Vmi hasonló jó lesz?Még csinosítom,csak azt mondjátok meg h jók e az oszlopok!

annus11
 
 


Most látom az egyik felirat elcsúszott...na most azt ne nézzétek :lol:

annus11
 
 


Kép

Na akkor ha jó így,akkor leeht küldeni az adatokat.Akár priviben is,vagy itt is.Bármi ötletet szívesen fogadok :wink:

annus11
 
 


Hát Luna mi építkezünk ezerrel és szombathoz két hétre költözünk :D tök jó, már úgy várom.
Képzeljétek, a mult hónapban középidőben bal oldalon fájt a hasam, most pedig a 2. hónap closti után elérkeztem a 15. naphoz és jobb oldalon fáj a hasam. Lehet hogy elkezdett helyesen működni a szervezetem a gyógyszer hatására?! :wink: Annyira jó lenne, ha végre azok a fránya hormonok helyre állnának.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige-bige de jó nektek, hogy már ott tartotok :) Mi még mindig az engedélyt várjuk és utána kezdjük. Sajnos úgy alakult, hogy a tervező elcseszte az időt, 6 hónapig csinálta a terveket úgy, hogy tőlünk megkapta a rajzikát, amit archi progival rajzoltam meg, méretezve. :(

Lehetséges, én is így voltam vele, a második hónapban nem bíztam, hogy lesz tüsző, mert az első hónap 2x1 mellett semmi sem volt. A második hónap 3x1-nél lett egy a jobb oldalon, egy pedig a bal oldalon. Most nem gondolkodám ilyesmin, nem szedek clostyt. Passssssz
Vendég
 


Sziasztok,

Annus, én is bekerülhetek a táblázatba? Íme az adataim:élesben (merthogy addig nem volt peteérésem) 2008.03.25-től próbálkozunk. Túl vagyok a második clostis kezelésen. Június elején átjárhtóságira megyek, s utána folytatódik a closti. Ciklus: kb.30-33 naposak. ELőre is kösznöm.

Luna: tökre megértelek, én is hasonóakat érzek. Az elmúlt 3 hónapban 3 ismerős szült és 3-an jelentették be, hogy Babát várnak. Persze örülök neki, csakhát megszakad a szívem. És utána persze mindig jön a kérdés, hogy Ti hogy álltok, mikor jön a Baba? Hát...nem egyszerű. De mi, akik ennyit küzdünk érte, majd szuper Babánk lesz meglátjátok!! :D
kexi
 
 


Kép

Hátha megjön a többiek kedve is!Ha megtelt,akkor tök tuti lesz a tábli! :wink:

annus11
 
 


Én is jelentkezek a táblába! :)
Mióta próbálkozunk? ...ajaj.....jó kérdés....legyen 2008. április,mert akkor volt ez első spontán ciklus.
Kezelés: 1 hónap closti, palástfű+cickafark, metformin
Következő vizsgálat: kiskatona vizsgálat apának. Időpont(?)
Ciklus: rendszertelen
Megjegyzés: PCO

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?