Új privát üzeneted érkezett!

Brigi: ezek a képek! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Jó reggelt!

Ági! Üdv. köztünk!

Ildi! Napközben mennyit bír ki a tejcsivel? Ez az első éjszaka, amikor ilyen sokat megébred? Ha igen, akkor szerintem várj még a pótlással.
Ébredéskor, mindig eszik is? Én azt vallom, hogy ameddig csak lehet, halasszuk, a hozzátáplálást!

Nem lehet, hogy csak szomjas? Elég meleg volt tegnap is.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Ági!
"Babafalva" vonalzóihoz is lehet képet feltölteni.
Boldog hó fordulót Botondnak!

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 

 
 

Jelentem: megvagyunk! :-)))

Köszönöm mindenkinek, aki hiányolt és várja az élménybeszámolót! Következik! :-))) A képeket még nem szedtem le a gépről, de ma megpróbálom azt is. Úgy látom, séta ma nem nagyon lesz...
Ma már próbáltam korábban is jönni, de egyszer levágott, aztán újra nagy nehezen beléptem, erre áramszünet volt a környéken! GRRRRR :twisted: Így Bálint már fent van, de próbálkozom írni.

Üdv közöttünk Ildi és Ági!
Ági!
Én is Szabó Gábornál szültem és Bálint 8 és fél hónapos! Valószínűleg összefutottunk legalább NST-n. :-)))


Próbálkozom majd a beszámolót is írni, a lényeg, hogy nagyon jól sikerült, minden rendben volt.

De!
Két nagyon fontos!
Bálintnak tegnap kijött az első foga és délután először Balázsba, majd belém kapaszkodva FELÁLLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Volt nagy öröm!


És még egy apróság. Tegnap próbáltam először Avent-es csőrös itatóval itatni, de úgy nem kellett az inni. Sztetek ezt hogy lehet megszerettetni?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Brigi!!!!!!!

Megy a nagy szorítás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Várunk!!!!!!!!!!!! Mesélj!!!!!!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: gratula a fogacskához és a felálláshoz!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Emőke!

Köszi a tippet medence-ügyben. Tudod már az árát a Praktikerben?

Mogyo!

Te hogy adod a Normaflore-t? Kérdeztem a patikában, h van-e baby-változat, de azt mondták nincs.

Andi!

Örülök, h rendben vagytok!

Manó!

Sajnálom, h Bende nem aludt!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


köszönjük! :-)))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: egy egyet elosztott kettőbe és a kanálra csepegetetem és rakok rá egy kis teát!
És szépen megissza!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Lehet, hogy hülye vagyok, de ezt most nem értem. Hogy osztod el? Ez egy folyékony valami? Bocsika! :roll:

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Na, szóval!
Bálint alszik, próbálok írni.

Vasárnap 3/4 9-kor indultunk. Kb egy órát játszottunk Bálinttal a kocsiban, aztán elaludt, tehát minden ok volt. A határon alig voltak, gyorsan átjutottunk. Onnan kb már csak 20 perc Magyarkanizsa. Klasszul odataláltunk /eddig mindig eltévedtünk már a falun belül :-)/, leparkoltunk, felcuccoltunk és mentünk is az étterembe. A templomba már nem tudtunk odaérni, meg az eleve reggel 8-kor kezdődött, csak a kajálásra értünk oda. Volt zenekar, meg szépen feldíszített terem. Nagyon örültek nekünk, mi meg osztottuk az ajándékokat, mint a mikulás! :-)))))))))))) Bálint óriási sikert aratott mindenki körében, nagyon dícsérték, h milyen aranyos, nyugodt, barátságos, csupa mosoly baba!!! Meg hogy nem fél senkitől, milyen erős, stb. Hát, azért hízott a májam. :-))) Gondoltam, akkor csak nem csinálhatom rosszul. :-))) Kézről-kézre járt, mindenkivel remekül elvolt.
Rengeteg kaja volt, persze torták is, úgyhogy nem maradtunk éhen! :-)))
Az etetés meg a pelenkázás is jól megoldható volt, mert az étterem az unokatestvéreim házának utcájában volt, úgyhogy csak átszaladtunk hozzájuk etetni.
Persze, altatni nem tudtuk a Kicsit, semmiről nem akart lemaradni. :-)
Már 4-körül indulni akartunk, de ez nem jött össze, egyrészt, mert alig akartak minket elengedni, másrészt, mert a középső unokatestvéremék mondták, h még ugorjunk már fel hozzájuk is, ott is dumáltunk még egy kicsit. Na, a lényeg, h 5 után tudtunk csak elindulni /Bálintnak 6-kor etetés/, de persze, ahogy elindultunk 5 percen belül már aludt is. Addigra már nagyon fáradt volt. Aztán volt minden: sokan a határon, sorompó, 70-nel döcögő hülyék előttünk. Soha nem szoktunk sietni, csak most kellett volna nagyon. De ezekkel a nehezítésekkel együtt is itthon voltunk negyed 8-ra. Úgyhogy napirendileg kicsit csúsztunk, de annyi baj legyen. Nagy élmény volt mindenkinek! :-)))))))))))
A képeket már leszedtem, csak kicsinyítenem kell és teszem fel!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a dokitól, szikhólyag, petezsák látszik, babuci jó helyen van, szóval tényleg van egy pocaklakóm!!!!!!! :lol:
Jövő héten szerdán megyek újra, gondolom akkor már szívhang is lesz, meg megkapom a kiskönyvemet!!! :lol: :lol: :lol:

Új fejlemény nálunk is van: Dana ma reggel felállt. Pont kint voltam a konyhában, Bencus meg kiabált, hogy anya, Dani felállt. Én meg azt hittem, ő segített neki, és felhúzta. (tud ilyet a koma)
Na letettem négykézlábra, és tényleg felállt utána is!!!!!!!!!!
Na mára csupa jó hír!

Noémi: Gratula nektek is a felálláshoz!
Vendég
 


Brigi!!!!!!
Nagyon örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

A Pincurnak is és a felállásnak is!!!!!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Nagyon szépen köszike!!!!!!!!!! Én is nagyon boldog vagyok!
Vendég
 


Brigi: nagy gratula!Mind a kettőhöz!

noémi: hát oszt el kettőbe a normaflort kb.-ra!
Én nem szoktam pontosan megfigyelni !

:oops:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Nem sűrűn jövök mostanában, de igyekszem követni az eseményeket :oops:
Ági üdv itt. Mit tutira egyszerre voltunk bent a kórházban. Én is Szabó Gábornál szültem. (09.17 este)
Császáros voltál????? Melyik szoba???
Én annyira sajnálom, h nem cseréltem elérhetőséget pár akkori szobatárssal, azóta is "keresem" őket, de nem sok sikerrel. :?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatnék én is hozzátok?
Bár kakukktojás lennék, hisz pont 2007-ben nem szültem :lol:
Viszont van egy 2006-os és egy 2008-as csemetém :wink:

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Szia Thymi!
Üdv itt! :wink:
Láthattalak a másik kecskeméti topicon?
Vendég
 


"Cukorborsóberci" :) Jó ez a név! De mér pont ez? Ugye, csak fantázia név?

Noémi! Örülök, hogy ilyen jól sikerült a napotok vasárnap. Gratula az első fogacskához, és az "új" tudományhoz, gondolom azóta is próbálgatja.

Nagbri! Dani is ügyi! Neki is gratula.

Ti jegyzitek az ilyen nagy eseményeket? Írtok naplót, fejlődés történetet???
Valakivel egyszer beszélgettem, és azt mondta, hogy ő nem ír, úgy sem felejti el...
Hát, én azért anno, mikor Brigittával voltam kismama, akkor elkezdtem írogatni...

Egyszer kérdezték tőlem, hogy mi volt az első szó, amit érthetően kimondott, amit, nem csak azért mondott mert tetszik a hangja, és azt gyakorolja, hanem tudatos volt.
Hát, én nem tudtam megmondani, és azt sem, hogy pontosan mikor volt. De jó volt visszaolvasni, volt hol utána nézni...

Csak én vagyok ilyen "szita agyu", ti emlékeztek minden ilyen fontos dologra?

Egyébként az volt, hogy "APA" Amikor párom egyik alkalommal hazaért munkából, ... ő megállt ajtóban, köszönt nekünk "sziasztok" Brigitta pedig nyújtotta felé kezét, és mondta "APA"

Emlékezetes esemény, mégis elfelejtettem hogy ez pontosan mikor is volt, és, hogy ez volt az első szava.

Öcsike is "beszél" már "bababababbbabbababa..." "mamamamamama..." de szerintem, még csak a hangját gyakorolja, és nem anyósomnak szól, hogy "mama" Szerintem csak, ezek a legkönnyebben kiejthető betűk, amikből később persze,, majd tudatos szavak leszenek, de ez még nem az. Szerimtem.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Szia "kakukktojás" :lol: :lol: :lol:

Üdv. köztünk, gyere gyakran!!!

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika: Köszi szépen!

Hát én is vezetem a babanaplót, annyi minden fontos esemény történik a kis életükben, hogy nem emlékeznék rá különben.
Én mindegyiknél csak arra emlékszem pontosan, mikor a teszt megmutatta, hogy ott vannak, meg Bencénél a napra amikor elindult!
De hogy mikor mondta ki az első szót, arra csak a naplóból. Ja, nála az első fogra is emlékszem, mert olyan későn jött ki! :lol:
Nálunk az első szó,a putiú volt, ami annyit tesz mint porszívó!
Vendég
 


Sziasztok!

Lilim kidőlt úgy látszik elfáradt valamiben pedig csak kettő körül szokott aludni.

A fórum lehetne a SZ. G.-nál szültek fóruma is. Én is nála szültem, vagyis császáros volt.

timci

Szép nagyok vagytok! :D Atticy tényleg nagyon huncutnak néz ki.
A szezám utcát Lili is szereti.

mogyo

Földváron néztem én is az Anna-Mária villát csak elég drága és csak 3 éj fér bele az ÜCS.-be. Viszont van minden a babáknak. Még nézelődöm de ahogy látom a hotelek, panziók nem olcsóbbak. Ti hol akartok megszállni?

Ildi

Bence nagyon aranyos! Lili is szopizik még egyszer éjszaka, meg van egy simizős kelése is. régebben akkor is evett de azt elhagytam. :D
Éjszakai más evészet csak akkor volt mikor hányós-hasmenős beteg volt és nem volt elég a tejcsi(egyébként sincs sok :( ) de az kb. 4 nap volt.

Brigi

Nagyon aranyosak a fiúk! Most már jöhet egy kiscsajszi. :wink:

Erika

Briginek arany mondásai vannak! Felírod őket valahova?

Ági

Üdv. közöttünk.

Andi

Petinek is nagyon aranyos mondásai vannak. Az az orrszívós! Jót nevettem.

noémi

Bálintnak duplán gratulálok.
Még nem tudom Szilárd mikor jön haza, ettől függ hogy ma vagy holnap megyünk ki.

Kép
emoke27
 
 


Sziasztok!

Üdv. az újonnan érkezetteknek! És nagyon aranyosak a képek minden babáról! :)

Nagbri: biztos nagyon jó érzés lehetett látni a babát az uh-on! :) Vagy ha jól értem még csak a magzatzsákot...
Ügyes Dani, hogy felállt!

Noémi: jó lehetett Nektek vasárnap! :) A normaflore folyadék, olyasmi mint a calcimusk, kis ampullában van, könnyen elfelezed. Bálintnak is gratula az új tudományhoz.

Mogyó: miért forogtak vérben a szemeid? :shock: Az erőlködéstől?

Erika: nekem is van babanaplóm, de olyan lusta vagyok, hogy csak az elején írkáltam bele. Nem nekem való ez a naplózás... :roll: Nálunk a mammát mondja, és azt mindig a kajázásra, de azért én még ezt nem számítom... Jó ez a télapós beszólás! :) Annyit lehet nekik nevetni, már várom ezt az időszakot! :D

Mostmár én is csak akkor tudok írni mikor alszik, mert egyszerűen nem viseli el a számítógépet. Úgy ordít, hogy utána alig bírom megvígasztalni... :roll:

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: Olyan lesz mint az apukája? :lol: Mahmoud-ra írtad egyszer, hogy nem szereti a számítógépet!
Hát nem semmi koma, az biztos ez az Aziz!

Igen, jó volt látni, azt a kis pacát ott a képen!!! :lol:
Vendég
 


Brigi: igen! Az apja is örül neki, hogy Aziz így útálja, és, hogy nem hagy számítógépezni már napközben sem! :D Bencének elmondtátok már, vagy megvárjátok, hogy nőjön a pocak? :) Azt nem kérdezem, hogy Danának mikor mondjátok! :lol: És mi lesz ha nem szokik le addig a ciciről? Sokat eszelek ezen a saját részünkről is. Nem tudnám otthon hagyni 1 hétre, míg a kórházban lennék, hiszen folyamatosan szopik éjszaka, meg nagyon anyás... Jó, persze nálunk még nincs ilyenről szó. :wink:

Manó: sajnálom, hogy ennyire nem aludt Bende! Elhiszem, hogy kifáradtatok mindketten! Érdekes, mert Aziz bárhol és bármikor alszik... :roll: De anya kisfia sem, se babakocsi, se autó, csak az ő kiságya. Azért ez valahol nem túl jó... :? Honnan tudjátok, hogy érzékeny a füle? A doki mondta?

Lilypie Maternity tickers


Sziaszztok!

Gratulálok nagbri-nak a picurkához,nagyon jó érzés lehet!

Köszönöm mégegyszer a dicséreteket.

Bence mindig is többször fent volt éjjel,de du-án szokott kapni bébiételt és attól 3-4 órákat is alszik. Tejcsit meg képes lenne egész nap iszogatni.

Arra milyen az idő? Itt nagyon változó. Hol süt a nap, hol meg nagon sötét felhők vannak.

Bence most szundizik,addig gondoltam írok nektek,mert ha fent van akkor nagyon igényli a beszélgetést.

Még azt szerettem volna kérdezni, hogy szerintetek miért akar egyfolytában állni? Már az ülés sem elég neki. A védőnő azt mondta amit maga akar hagyjam,de az álláshoz még kicsi szerintem. Állandóan tólja fel magát a lábaival.
Köszönöm a segítséget.


KépKép

Kép
Kép
kisildi
 
 


Emőke: milyen az a simizős kelés? :) És hogy szoktattad le Lilit, a többszöri éjszakai evésről?

Lilypie Maternity tickers


ildi: hát, az álláshoz még valóban nagyon kicsike, de biztos úgy jobban tud nézelődni azért próbálkozik. Ha fogod a hóna alatt akkor nem terheli a kis lábait szerintem.
Itt nagyon jó az idő! :lol: Úgy 34 fok...

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!

Hü, ma jó sokat írtatok! :shock:

Brigi: Nagyon gratulálok a KisPöttyhöz! Meg persze irigykedem....
A fiúk meg már most Skoda-rajongók? (Az enyém igen :D )

Ennn: Én a baba-mama szobában voltam, szerencsére megúsztam a császárt, de a folyosón találkozhattunk. Gyönyörű pofija van Bercikének!

Andi:Nagyon tetszik, ahogy elneveztétek a gyerekeiteket!

Timcike, Erika:Köszi a vonalzós tippet, 'asszem csinálok másikat....

Noémi: a pálmafás medencét én is láttam a neten akcióban 1990.- +650.- szállktg. Nem emlékszem, melyik oldalon, :oops: de előkereshetem!

Mogyo:köszi a köszöntést! Ágikád egy kis angyal! Folyton vigyorog?

Nekünk elég hülye napunk van. Először is az idő... Meg voltunk dokinál is. Tegnap észrevettem egy pici csomót a nyakán- nyirokcsomó duzzanat. Ma vettek orrváladék mintát, hogy milyen baci okozhatja. Én meg tiszta ideg vagyok, mert eddig soha nem volt beteg, semmi tünete nincs, rendesen eszik, hízik.... Mi lehet ez? :?:
Ahogy így nézem, Boti olyan típusú gyerek, mint Noémi Bálintja. 2950 g-mal született, most 9500 g. :shock:
Képzelhetitek, hogy kiizmosodtam! :lol:
Vendég
 


Emőke. hát mi a barátnőmék nyaralójába megyünk! :D

Kriszti: igen sajnos az utolsó előtti nyomásnál kinyitottam a szemem ú
ügye amit nem szabadott volna!Erre tanúm Enn meg Honey is!

ÜDv Thymi!!!


Ildi: nállunk Ágika sem akar hagyatt feküdni igy szinte ült állandóan a kezemben mostmeg már állni akar!Ez van érzi ő mi jó neki és mi nem!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Szia Thymi-ugy tünik,h.a régi topikunk kihalófélben van. :? Itt sokkal mozgalmasabb az élet,hála.Ugyhogy jobban is teszed,ha csatlakozol hozzánk. :wink:

nóémi-neketk meg nagy gratula a nagy eseményhez.Nagyon ügyi,ha már fölhúzoszkodik.Ez a kezdet.Ezután jön a kapszkodás és a haladás ezerrel.Mostmár nagyon oda kell figyelni r,mert mindent le fog rámolni.Mi már azt sem tudjuk,mit hova pakoljunk,mert mindent megtalál. :lol:

kriszti-az baj,ha nem viseli el a számitógépezést.Dehát igaza is van.Mikor ébren van,akkor csak vele fogalkozzál,ilyen kis önzök,de jol teszik.Ki kell használni minden egyes pillanatot,hisz hamar röpülnek az évek,és hamarosan már ők nem akarják,h.cirogassuk őket,és akkor meg mi leszünk megsértödve. :lol:

Én se tudok gyakran jönni,csak,mikor alsizk.Mert nagyon anyás. 8) Eljátszik egyedül egy bizonyos ideig,de utána fojton engem nyaggat. :lol:

nagbri-irigyellek is meg nem is a pocak miadt. :wink: Kivánok minden jót és szépet neked!Mit szol a nagyfiú az új jövevényhez? :roll:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Botondnak boldog hófordulót!
Vendég
 


Mogyó: nem is tudtam, hogy nem szabad kinyitni a szemet! :shock: De akkor legközelebb figyelek majd rá! ;)

Timcike: hát igen, örülnöm kellene, hogy ennyire engem akar! :)
Ja, és ő is úgy nézi a tv-t mint Atticy, mikor valami tetszik neki. Rohan, és kapaszkodik a tv szekrényre föl. :D

Ági: akkor Botondnak is van súlya! :) Ne aggódj a nyirokcsomó duzzanat miatt, biztos semmi gond. Ez szokott lenni kisgyerekeknél. Nekem is most volt egy hónapja, kaptam rá antibiotikumot, és visszahúzódott.

Lilypie Maternity tickers


Hát van róllam egy kép de pont szoptatok de majd próbálom cenzúrázni és felrakom!Elég brutál!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ági: igen ilyen vigyori csak a kajára ne kelljen várni mert akkor kijön a béketürésből!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Nagyfiú délben elaludt.
Azóta kínlódom az új vonalzóval. Meguntam a régit, gondoltam lecserélem, hogy kép is legyen rajta.
Mire rájöttem, hogy rakom oda a képet, persze előtte a megfelelő méretre való átalakítás sem ment olyan könnyen.
Most meg már fáj a szemem. Pedig még a csajszinak nincs is vonalzója, mert azt meg kitöröltem...

Írom, ezeket a párbeszédeket,amik a csajszi és köztünk mennek.
Gépen nyitottam egy oldalt magamnak a Wordbe, és időnként kinyomtatom, mappába fűzöm.
Néha jó visszaolvasni, különösen az "aranyköpéseket. :)

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Köszi! Aranyosak vagytok!

Nagbri
Igen láthattál, csak ott most elég nagy a pangás…
Nálatok szültem Nimót! Te hol szülsz majd?

Era
Nem csak te vagy „szita agyú”, én sokszor arra sem emlékszem mi volt a múlt héten v h melyik nap volt valami…

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


:lol: Igen, én tanusíthatom, h Mogyó a nyuszikra hasonlított egy ideig. Valóban érdekes volt elsőre.
Ági, akkor tuti össze futhattunk a folyosón. Bár engem pont aznap menesztett haza kb 5körül. Gondolom te előtte szülhettél ( várnom kellett rá kicsit).

Andi, igen , fantázia név, mármint még anno a gyerek témát "cukroborsó-projekt"-nek hívtuk apával mivel eltartott vagy 2 évig a dolog mire sikerült, aztán meg Borsóbaba beköltözött a pocakomba, majd az is kiderült, h kukacos a mi Borsókánk :lol: , végül nem sokkal a jövetele előtt a neve is eldőlt, így hát Borsó Berci, azaz Cukorborsó Berci babánk van nekünk ( félreértés ne essék, nem ez a becsületes neve, kivéve a Berci).

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


agi-nagyon szivesen.Kiváncsi avgyok,milyen vonalzót készitesz. :wink:
Kivánom,h.minnél hamarabb megoldodjon a góc problémátok.Ne aggodj,szerintem semmi komoj. :wink:

emoke-köszönöm szépen,mindenki azt mondja,h.készüljek föl,mert nagy nőcsábász lesz. :lol: Adja Isten,hisz nagy huncut.És mindent elér,amit csak akar.Olyan,mint én. :lol:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ági-szinte elfelejtettem! :oops: Botikának sok boldog mini születésnapot kivánunk! :wink:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ennn
Akkor Bertalan?

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Nem, Albert :)

Thimy, te is vagy a csneten ugye???? vagy már ott se sűrűn.?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Lányok!
Itt annyira sötét van és annyira zuhog, h fél 4-kor villanyt kellett gyújtanom!!!!!!

Minnnnnnyá visszaolvasok, ha Bálint hagy. :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Andi, de jóóóóó! :):)
Édik lehetnek ezek a beszólások! már alig várom én is.... :lol:

Ági, üdv itt!

Brigi, mi újság? Nagyon gondoltam rád! Bocs, Rátok! :D
Nem semmi csúzdátok van! Bence a katonai szerkóban szenzációs! :lol:
De jó, akkor minden OK!!!! :D :D Éljen most már hivatalosan is az új pocaklakó!!!!!!! :D
Gratulálunk Danának! Nagyon kis ügyes! :D

Noémi, gratulálunk! Bende is 1 hete feláll! Illetve most már teljesen önállóan is a járókába kapaszkodva. De persze most már nem lehet leültetni sem, mert állandóan állni akar.... :lol:
A csőrös pohárra kíváncsi vagyok, mi is vettünk Bendének, egyszer próbáltam itatni belőle, neki sem tetszett. Szerintem ezt is meg kell tanulni, mint kanálból enni.... Nem?

Thymi, üdv Neked is!
De szép neveket adtatok a gyerkőcöknek! És nagyon aranyosak a képeken!

Erika, én most vezetem, hogy mikor mit eszik, és ha valami extra történik, akkor azt is beírom! :D És én bízony már most sem emlékszem mindenre tisztán: pl első mosoly, fordulások, fogacska (na erre most igen, mert ez nem rég volt)... stb
de a többit tuti elfelejteném.
Na meg csinálok is ezekből egy babakönyvet. Amibe néhány képet is beragasztok, ami esetleg kapcsolódik hozzá. :D Egyszer remélem, Bende majd örömmel lapozgatja, és én meg felidézem ezeket a gyönyörű pillanatokat!
Brigi, micsoda tudományos első szó!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Emőke és akkor kakukktojás vagyok, mert nem sz.g.nál szültem! :lol:

Kriszta, onnan jöttünk rá, hogy a fülével valami gond lehet, hogy sokat odakapott. És persze már tanítgatom is neki, de még egyiket sem tudja. Így úgy voltam vele, inkább elviszem, és a doki mondta, hogy amikor megnyomta ott, ahol kell, akkor odakapott megint! Meg egy kicsit nyöszörgött. a másik fülénél nem csinálta.

Ildi, nem tudom, mit tehetnél, hogy ne álljon..... ha akar..... Persze erősíti is a lábát, hogy majd másszon vele, meg később álljon. De ilyenkor már szerintem ölben kinyomják magukat, nem?

Ági, nagyon sajnálom Botondot... :( remélem, semmi komoly
BOLDOG HÓFORDULÓT!

na megyek Apának palacsintát sütni.... :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


na, akkor a képek:

Kép
Anyucival

Kép
Apucival

Kép
Bálint, Balázs és a legidősebb unokatestvérem. Az Ő fiának volt az első áldozása.

Kép
Bálint, az unokaöcsém és én

Kép
Bálint, az Ünnepelt és a kisebbik húga

Kép
Volt hangulat!!!!! :-)))))))

Kép
Az Ünnepelt a szüleivel és a tortával

Kép
tortaosztás, oldalt a középső unokatestvérem videozik.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


nóémi-nem semmi buli,tuti nem unatkoztatok. :lol: És az anyuci milyen csini még 2 gyerek után is,nem semmi.Irigylem,de nagyon. :oops:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


3 gyerek után... :-))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Na, az előbb kezemben volt Bálint, ezért voltam szűkszavú. A lényeg, ha a képeken a középső kislány nem látszik. De minden szülése után rögtön így nézett ki. Alkati kérdés. Szerencsés, az biztos. :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


visszanéztem: a 3. képen, ahol a három pasi van, a kép bal szélén ott van a középső kislány. :-))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi, nem semmi egy elsőáldozás miatt. de a lényeg, h jól éreztétek magatokat és együtt volt a család.
Apa rokonainak egy része is Magyarkanizsán meg Titelen élt/él. De nem tartja a kapcsolatot.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?