Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nemrég értünk haza anyuéktól és látom,máris örömhírre jövök :lol: :lol: :lol:

Kedves Adri és Dóra baba!
HATALMAS GRATULA ,SOK BOLDOGSÁGOT,TEJCSIT ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK NEKTEK!!!!

Kép
bibolya
 
 


Ja,amit még elfelejtettem :roll: :oops:

Ildi,én a múlthéten még az Auchanban láttam ilyen ugrálóvárat.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Húhhhhhhh, látom, itt aztán zajlanak az események
:D

Kedves Adri és Dóra Baba!
NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT, RENGETEG TEJCIT ÉS JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK NEKTEK :P :P :P :P :P :P

Kata!
Nagyon édes Marci Baba! Már kész Nagyfiú! :) :) És azok a gyönyörű szemei........ :) :oops: rögtön beléjük szerettem

Rena! Gratula a kis Trónkövetelőhöz :) Nálunk is fiúnak indult, aztán lány lett belőle :) Mondtam, csak akkor hiszem el, amikor saját szemmel látom, hogy van-e kuki vagy nincs :D

Ildi! Én sajnos nem tudok olcsó szállást azon a környéken, de esetleg megkérdezhetem húgom (utazási irodában dolgozik) ha hétfőn van ideje, akkor nézzen már utána, hátha tud vmit. Nem garantálok semmit, de hátha...
Konkrétan nem tudom milyen ugrálóvárról van szó, de egy ismerősöm ma vett a soroksári Auchanban ugrálóvárat, de hogy milyet azt nem tudom és mondta, hogy még van...

Anita!
Down kóros baba nagyon édes.
Neked aztán volt ám pocak Botonddal :lol: Ha nekem ekkora lett volna, szerintem orra estem volna, mert a vége fele már elég nehéz volt Laurát cipelni, pedig ő elég picike súllyal született :(

[/i]

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 

 
 

Kicsi Dóra!
Úgy hallottuk megérkeztél..... :D
Kép

Adrinak!
Gratulálunk!!! :lol:
Kép

Anita
putyu
 
 


Kedves, Szép, Tündér, Büdöském :!: :!: :lol:

Kép

Anita
putyu
 
 


Szandra!

Nagyon boldog névnapot kivánunk neked!


Kép
bibolya
 
 


Drága Adrienn!!

Nagyon sok boldogságot kívánunk Dóra baba születése alkalmából a családnak!!!
Kép


Szandra!!! Neked nagyon boldog névnapot kívánunk!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Drága Büdős barátnőnk!!!

Boldog névnapot kívánunk Neked!!!!




Kép



hogy sikerült a buli?

Kata!
örülök,hogy találkoztunk (összefutottunk a Tescoba) . Tök jól nézel ki, örömmel nyugtáztam,hogy egyre kevesebb nyoma van már az elmúlt hónapok megpróbáltatásainak az arcodon/tokon . Remélem sikerült egy kicsit kikapcsolni kettesben. :lol: azért azt sajnáltam,hogy Marcibabót nem láthattam.

Ibolya!
köszi.
Asszem majd a neten fogok rendelni,de még gyűjtünk hozzá manit. :wink:


DénesAndi!
Azt megköszönöm,ha megkérdezed.

Gyöngyi!
Úgynéz ki,hogy nem vagyunk szerencsések ami a Bábszínházat illeti,mindig közbejön valami más progi. Asszem most a hugomék fognak elmenni helyettünk a fiúkkal. :lol: :lol: :lol:


Ildikó
ilgya1
 
 


Húúú, Dorca babó!

Akkor én már koccintottam is tegnap az egésszségedre a buli kellős közepén!!! :wink:

Isten hozott nálunk!!! Légy mindig boldog és vidám!! Jó egészséget!

Anyának gyors regenerálódást, sok tejecskét, Apának sok szerelmes percet, valamint mindenkinek rengeteg átaludt éjszakát kívánunk!!

Kiss család

szandrakiss
 
 



Ildi,ehhez nem kell sok "mani" :lol: ,olyan 4-5 000 ft között van.

Tényleg Szandra,ilyen hamar itthon?Hogy sikerült a buli?
bibolya
 
 


Csak bekukkantottam és micsoda jó hír! :lol:

Dóra baba nagyon sok boldogságot, jó egészséget kívánunk Neked és családodnak!
Kép

Adri,
Minél gyorsabb felépülést, sok tejcsit és nagyon sok örömöt kívánok!
Aztán majd várjuk a beszámolód és a képeket :lol:
Kép

Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Adri,

Hatalmas gratula! Jó egészséget, sok boldogságot kívánunk.
Dóri, Isten hozott közöttünk!!!Nőlj nagyra:)
Kép

Szandra,

Boldog Névnapot!!!

Kép

Ildi,

Én Egerben tudok olcsó szállást. Magánszállás, nagyon kedvesek, a szobák kicsik, szerények, de tiszták!
http://welcomeeger.uw.hu/
Vendég
 


Halihóó!!

Anita!

Visszatérve a pocakos képedhez!! Nem akarlak piszkálni (vagy igen :lol: :wink: :wink: ), de én is előkerestem ilyen hasas képeket. Mondjuk minden elismerésem hogy ekkora gyermek elfért a hasadban. Csak megmutatom, hogy az én "normál" méretű Sárám mekkora hasat csinált nekem! :lol: :lol:
Kép

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége!!!
Jövök még két képpel!!!
Szombaton nálunk voltak Nóra barátnőmék (a másik Nóra :lol: :lol: :lol: ) Szülinapja volt és csináltunk a csajokkal málnás túrótortát!
Kép

És mint Ti is átéltétek szép idő volt!!
Kép

Szép estét!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra!
Kép

Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Húúúúúú!!

Ha összebeszélünk se ment volna ennyire egyzerre!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Az már biztos :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Holnap írok Mindenkinek, és teszek fel képeket is :lol:

Holnap nem jó nekünk, de kedden újra csaphatunk nálunk kertipartyt :lol:

Jó éjszakát!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,én/mi nagyon jól éreztem magam nálatok,szivesen mennék bármikor :oops: /jó a kedd :lol: :lol: /

Gyöngyi,nem panaszkodhatsz 2 ilyen aranyos és ügyes szakács segéddel :lol: :lol: ,jó kis segítséged volt.Gondolom nagyon fincsi volt a torta-turótorta eleve nem lehet rossz :lol: :lol: ,ez az egyik kedvencem :lol: /.
Marietta teljesen felépült?Akkor nem skarlát volt,ugye?Encsi nagyon parázott,hogy ő is elkapta, / főleg,miután a Kristóf is és a Tamara is lázas lett /vagy 3 napig állandóan nézette velem a homlokát :roll: ,hogy nem-e lázas.

Évi,az tök jó,hogy még mindig ennyit alszik Zéti,legalább van egy kis szabadidőd mellette.Ha esetleg kedden megint Anikóéknál gyűlűnk össze nagyon szivesen bekukkantanánk a babakocsiba / esetleg meg is fogdosgathatnánk :oops: :lol: Zétit /
bibolya
 
 


Sziasztok!

Dóra baba!

Nagyon örülünk neked!!!!!

Adri!

Sok örömöt és egészséget kívánok!
kállai
 
 


Szandra!

Boldogságos névnapot!

Tami, Szonja, Anett :P
kállai
 
 


...és kedves mindenki!

Nagyon szépek köszönjük a sok-sok köszöntést!!!

Szonja és anett
kállai
 
 


SZANDRÁNAK (utólag is) BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Csajok!


Ha holnap Anikóékhoz mentek tudassátok velünk is! Elnéznénk mi is arra...már nagyon hiányoztok! Csak szóljatok időben, nehogy megint átaludjuk a bulit :wink: (amúgy csak halkan jegyzem meg, hogy nagyon utálok ám aludni... de hát ugye a tejtermelés miatt muszály... :wink: )

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 



Sziasztok!

Nekem sajna nem jó a holnap :cry: Pedig már hiányoztok :!:
Biztos mindenki ott lesz és jól kibeszéltek :wink: a babakocsik pedig ott fognak torlódni az utcában :wink:
Boginak lesz uszi bemutatója :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Hurrá!!!!!!!

Kaptam mail-t az ovitól....felvették Bogit a Brunszvikba!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Én is kaptam, de Maját nem vették fel :cry: :evil:

Csütörtök de. kinek jó? Toljuk el akkorra és akkor Anita is tud jönni, meg talán a babakocsisok is erre tudják tolni a krapekokat.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


De akár holnap is meg csütörtökön is jöhettek :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó!

Ez az mail nem veheti el a kedvedet :!: :!:
Még meg is gondolhatják magukat, ma megint hallottam, hogy nyáron belekezdenek a bővítésekbe!!! Hátha!!
Akármi lehet még!!!!!!! :)
És egy tündér vagy :!: :!: :lol:

Anita
putyu
 
 


Anikó!

Sajnálom is, meg nem is. Így legalább Zorkának továbbra is lesz pajtása:) Amúgy meg Anitának igaza van, hátha még nyáron bővítik a keretet...
Vendég
 


Hát a csütörtök jót tesz a paranoiámnak,köszi barátosném,hogy elintézted :wink: :D örülök,hogy felvették Bogit,végül is ő már oviköteles,őt muszály volt. :D

Anikó!
ne keseredj el,Dávidot sem vették fel elvileg tavasszal,aztán ősszel mégis sikerült :lol:

Katusról tudtok valamit? :?
ilgya1
 
 



Köszi a biztatást :wink:
Ildi, Andi majd kikérdezlek Titeket, hogy mégis hogy sikerült bejutni az oviba.

Akkor maradjunk a csütörtökben az többeknek jó.

Jó éjszakát!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Dóri baba, Isten hozott Téged, nagyon örülünk Neked!
És a szüleidnek szívből gratulálunk!


Szandra, nagyon boldog névnapot kívánunk
utólag is!

Anita, Boginak gratula! :wink:

Anikó, a csütörtök nekünk is jó!
Kérdezz nyugodtan! Szerintem amúgy Maját is fel fogják venni.
Egyébként ha nem jön a kistesó, akkor visszamész dolgozni? Most épp álláskeresőben vagy, vagy hogy van ez most?

Kata, Marci nagyon tündéri, és hogy Te milyen jól nézel ki!!! Ezeken a képeken nekem egyértelműen rád hasonlít Marci és nem is kicsit! :D

Gyöngyi, azon a pocakos képen nagyon édi a Marietta! :D :D

Jó éjt!

Andi
idna
 
 


Sziasztok!



Kedves Szandra!
Utólagosan is nagyon sok boldog névnapot kívánok Neked:

Kép

Ildi!

Nem felejtettem el a kérésed, de tegnap nem volt netünk :( Megnézte húgom a szállásokat, de amiket ő tudott, azok már be vannak telve egész júliusig :( :( Talán legközelebb tudok esetleg segíteni :!:

Gyöngyi!

Látom az utánpótlás már meg van. Nálunk is imád Laura segíteni, amikor néha ráveszem magam a "sütögetésre" :) Általában több rajta több tészta van, mint ami végül a sütibe kerül :D :D

Anita!
Gratula Boginak.

Én most éppen a bölcsi becserkészésével próbálkozom, mert valszeg vissza kell mennem januártól dolgozni :) :( hacsak össze nem jön addig a kistesó, de a mostani állapot szerint ő sem fog könnyen összejönni :( :(

Ahogy látom, ma bent fogjuk tölteni a napot Laurával a lakásban, pedig alig bírom őt behozni a kertből vagy a lakótelepi játszótérről, egyszerűen imád kint lenni :D :D

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Sziasztok!
Na még jó, hogy a csütörtökben maradtunk :wink:
Remélem akkor nem fog esni :roll:
Később írok még.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anita,sajnálom,hogy nem jön össze a mai kerti party :oops: .Ahogy az időjáráselőrejelzést nézem egész hétre ilyen ramaty időt jósol :twisted: .Lehet,hogy a játszóházba kéne menni inkább csütörtökön,hogy ne nálad sarazzunk össze mindent.
Az ovit meg tényleg fellebbezd meg,vesztenivalód nincs semmi ez miatt.

Dénesandi,hát igen,a bölcsibe időben kell jelentkezni /már most menjetek be,mert iszonyú ugyis a túljelentkezés/.Nekünk szerencsénk volt,mert tavaly szeptemberben jelentkeztünk és januártól már járhatott is volna a Gergő,de ezt a kezdést visszamondtam ,de most szeptembertől mehetünk / pedig csak februárban tölti a 3.évét,és lehet hogy csak akkor kezdek dolgozni /,hogy februárig átessen egy pár betegségen és beszokjon.Tudod,ő nagyon bújós,anyás,iszonyú nehezen oldódik,a bölcsivezető szerint is kell neki 2-3 hónap mire beszokik.Szóval menjetek be minnél hamarabb,vegyenek fel titeket a várólistára / feltétlenül hivatkozzál arra,hogy dolgoznod kell elmenned /.

Anita,és Botondot?Róla semmi hír?VAgy őt most be sem irattad?

Évi,sajnálom,hogy már megint nem tudunk bekukkantani a babakocsitokba :roll: :oops: :lol:

Ildi,Katusnak a laptop töltője ment tönkre / leesett a gép :cry: /,az akksija meg teljesen lemerült .Gőzőm sincs mikor lesz gépe,de állítólag még garanciális ,de hát még igy is sokáig tarthat a javítása.
bibolya
 
 


Anikó, mi is készültünk nagyon Marcival, de hogy ilyen trágya legyen az idő.... :(
Adri, remélem jól vagytok, és ha rendben lesztek, tudsz majd jelentkezni és fényképet küldeni Dóra babáról!
Évi, néha nagyon irigykedünk, hogy ilyen jókat alszotok - mondjuk az esetek 90%-ában Marci is csak enni kel fel éjszakánként, de most éjjel elég nyugtalan volt (szerintem a front miatt). Nekem pedig iszonyú lelkiismeretfurdalásom van, mert fél12-kor megetettem, és utána csak fél4-kor ébredtem fel arra, hogy keservesen sír, mert felkúszott az ágya felső sarkába, és takaró sem volt rajta (akkor már ki tudja, mióta...:().
Képzeljétek, ma van a házassági évfordulónk, és fogalmam sincs, hogy milyen meglepetéssel készüljek az Uramnak... Ebben is béna voltam, mert már korábban gondolnom kellett volna erre a napra, de valahogyan mindig elmaradt... Nincs valami jó ötletetek???????
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Nekünk a csütörtök nem jó :( , akkor megyek 6 hetes kontrollra a dokimhoz.

Kata!

Nekem sajna semmi használható ötletem nincs :oops:



Találtam képet az Adriék Dórijáról a wiw-en :wink: ...feldobom ide is :

Kép

Azért ilyen picike, mert telcsivel kélszült.

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Említettem múltkor, hogy ZOrka féltékeny az apjára és undok vele.
Na ez már múlt idő:) Helyreállt a családi béke. :

Kép
Vendég
 


Most találkoztam Adri anyukájával: már itthon van a kis Dóri :lol: ! Mindketten jól vannak :lol:

Ha Uram hazaér átmegyünk meglesni őket :wink: Lehet irigykedni :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Kata,
remélem neked sikerült kitalálnod valami meglepit :D
A béna nem Te vagy, hanem én :oops: :oops: :oops: ma van az uram szülinapja, nem jellemző rám, de teljesen elfelejtettem :oops: :oops: Gyorsan elrongyoltam egy üveg borért (bormániás :D ) és más hijján csak a bort és engem kap :wink:
Marci lehet, hogy csak azért kezdett el sírni, mert nem tudott tovább kuszni, addig pedig jól elvolt...ilyet Botond is csinált :)

Ibolya,
kihámoztam ám, hogy Anikónak írtál :lol: :lol:
Botondot úgy írattam be, hogy jövő tanév vagy ha minden kötél szakad április, de ezt úgy látszik nem vették figyelembe.... ez most nem is érdekel, lényeg, hogy Bogit a kívánt csoportba tették :lol:

Judit,
nagyon jó a kép :lol:
Rájöttem a takarításod kulcsára :wink: azért nem haladsz mással, mert folyton porszivózol :wink: :lol:

Évi,
sajnálom a csütörtököt :cry:
Adriékhoz azért vigyél fényképezőt :wink: tőled elöbb fogunk léátni Dóra babáról képeket!!!

Adri,
azért ha van egy kis időd kérjük a beszámolót, tudod milyen kiváncsi ez a társaság :wink:

Anikó,
mikor később???
És tessék nyugodtnak lenni!!!!

Anett, Katus,
holnap legalább cinin találkozunk :lol: , ha már máshol és itt sem :cry:

Andi,
ti még nem jöttök cinizni?
Gyertek nincs büdős.....

Úgye kedves szép tündér Büdőském :?: :?: :lol: :lol: :lol:
Meglestem a talis képeidet :)

Dénesandi,
meg szabad kérdezni mi a baj?

Ildi,
azt tudtam, hogy felveszik Bogit, csak azon izgultam, hogy a süni csoprtba tegyék :arrow: de sikerült :!: :D
És szívesen barátném :lol:

Gyöngyi,
pocakot már kibeszéltük :D
Nagyon jól néz ki a torta, kérhetném a recit :?:

Ági, Reni,
Hogy vagytok?

Ja és még valami...nagyon ügyes volt Boga az usziban :lol: nem is gondoltam, hogy így tud már úszni, simán átússza a medencét :lol: majd teszek fel képeket.

Anita
putyu
 
 


Anita,

CSak nem a szomszédaim panaszkodtak a porszívózásra?:) Éjjel nem szoktam!!!:) Tény, hogy naponta porszívózok, időnként naponta kétszer is és múlt héten voltak extra alkalmak, mert orrot szívtunk vele:)Most meg itt van anyósom és ilyenkor valahogy a kupi mértéke az egekben van...ma délelőtt porszívóztam és az előbb megint láttam egy-két hangyát a nappaliban:(((
Vendég
 


Sziasztok!

Láttam ma Dóri babát bibibíííííííííííííííííííí :lol: Tiszta Adrienn!!!!!!

Csodaszép kiscsaj :!: És képzeljétek rengeteg haja van! És melírozott :shock: : töve sötét, vége pedig világos :arrow: ilyet én még nem is láttam :roll: mármint csecsemőknél.

Átvittük Zétit is, így megvolt nekik az első randi is :wink: amit persze mindketten átaludtak :D Na, jó Zéti az első 10 percben még körbenézett a lakásban :wink:

Fényképezőt elfelejtettem, de Adri huga küld át nekem képeket azokból majd rakok fel.

Csajok! (Kata, Judit és Anita kivételével)

Amúgy hol jártok ebben a "szép" időben? Nagyon pang a topik...úgy látszik kiírtottam :oops: :(

Na, megyünk mi is fürcsizni.

Jó éjt mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Jaj drága Évi dehogy írtottad ki a topikot,sőt te tartod életben :wink: én éppen megörülni akarok,mert ........inkább ezt nem írom,hogy mit gondoltam magamban,de nem találok egy rohadt szállodát Egerben és környékén,ami ne teltházas lenne ezen a hétvégén,kicsit későn kaptunk észbe.
Most miért pont most legyen mikor végre ki akarunk mozdulni,már látom előre,hogy nem lesz ebből semmi.
:cry: :cry: :cry:

hát igen irigykedünk rád a Dóri miatt,biztos nagyon édes lehetett. :lol: Adri hogy van?
várjuk a képeket! Persze Zétiről is dobhatsz egy párat abból sosem elég.

Kata!
Sok boldogságot Nektek,biztos kitaláltál valamit :wink:

Anita!
Ez ari volt,de te is megoldottad az a lényeg.
Gratulálunk Boginak,tök szuper csaj! :lol:

Judit!
Hát ez szerelem a javából!

Ibolya! Köszi a híreket Katusról,megmondod neki,hogy hiányzik?

Anikó!
Csütörötökre is szar időt mond,mi lesz a partyval? :?

Megyek még körülnézek egy két helyen,de az egész napom abból állt,hogy telefon,internet,imél ,keresgélés,internet,telefon és a GYEREKEK. ja és vita apával,estére már mindenen.

Mindenkinek egy nagy ölelés

el is fáradtam,jön valaki Cinire holnap?

Ildikó
ilgya1
 
 


Jaj annyi mindent akartam még...

csak gyorsan
Gyöngyi!
Már régóta akartam írni,de nem találom magam,biztos valamit megint benéztem.... :oops:
Tök jó,hogy raktál fel pocis képet,el se tudtalak képzelni téged sem pocival. Nem panaszkodhatsz,ez hatalmas.Marietta tényleg irtó édes azon a képen:)
Jó lehetett a hétvégi buli,és hát a segítségeid:)

DénesAndi!
Köszi,hogy megkérdezted a hugodat,teljesen igaza van mindenhol teltház van. :?
ilgya1
 
 


A Cinis dolgot vegyétek költői kérdésnek,holnap úgyis megtudom,nemigaz? :D :oops:
ilgya1
 
 


na ne már :( :( :(
ez nem az én napom :cry:
ilgya1
 
 


nem akarok felül lenniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :!: :arrow: :idea: :arrow: :idea: :arrow: :idea: :arrow: :idea: :arrow: :idea: :arrow: :idea: :arrow:
ilgya1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?