Új privát üzeneted érkezett!

Szilzi, sajna a hangulatom már csak ilyen marad. Az előbb épp megjött a párom, aztán nem tudtam maradni.
Most meg nincs itt senki. :cry:

Kép
flóra 11
 
 


Na tessék,én csak idejövök és rögtön laptető. De mi haszna Kép
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Flóra, én még vagyok egy kicsit, mert tudod ma és holnap még reggeltől estig dolgozom, bár holnap lelépek kicsit előbb! Most legalább van valami haszna annak, hogy vezető lettem! :wink:

Kép
szilzi
 
 

 
 

Meglesz annak a haszna, ne aggódj! Amúgy a teszt még lehet pozitív, még csak holnap kell megjönnie, nem? De ha ne most, én hiszem, hogy majd pár hónap múlva... Te adtad eddig az erőt, most nem szabad elkeseredni! Gondolj arra Éviék, Benóék már mióta várnak a babára! :(

Kép
szilzi
 
 


A páromnak nem is mondtam, hogy teszteltem. Minekkeserítsem őt is.Látom rajta, hogy most ő is reménykedik.Mosolyog az orra alatt, látja, hogy piri sehol, néha átkarol és simogatja a pocimat,mintha már lenne ott valami. Én meg érzem, hogy holnap meg fog jönni.

Kép
flóra 11
 
 


Most megüljük az esküvőmet, ezúttal mindenkit megkérek, hogy egy pohárral igyon az egészségemre! :D Ha valamikor találkozunk, ígérem megadom a költségeket!!! :D Kamatostól!!! :D

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok!

Betti nagyon jó hogy jelentkeztél! :D És az is hogy ilyen pozitívan állsz a dolgokhoz. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Igen, tudom,Szilzi. És ha innen vesszük a dolgot,akkor nekem nincs okom a türelmetlenségre. Viszont tudod, sokkalidősebb vagyok nálatok, semmi más miatt nem siettetem a dolgot, csak ezért.Kifutok az időből. Meg izgulok, hogy talán már azért is rendetlenkedik a ciklusom,hogy már nem úgy működnek a petefészkeim.

Kép
flóra 11
 
 


Flora nem elkeseredni! :!:
Igaza van Szilvinek!Hiszen én már nagyon régóta várom a babit meg Beno is de azért nem szabad elkenődni. :D Fel a fejjel! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szia Évi! Örülök,hogy it vagy. :D

Kép
flóra 11
 
 


Flora ha félsz hogy kifutsz az időből akkor miért nem a lombikkal próbálkoztok azonnal?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Beno gratulálok a lányaidnak!De ilyen jó tanár néni mellett nem is csoda ha jók az eredményeik! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Hogy fogyókúrázol Flora?Torna vagy étrend?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szilvi ha most nem is de az esküvő után lemásolhatod a mit Beno küld neked! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Na, várj Szilzi! Ez nem ilyen egyszerű! Nincs itthon pezsgő. Márpedig én csakis azzal vagyok hajlandó koccintani. És előre meg ne igyunk a ló bőrére.Majd jössz Te még esküvő után isés gratulálunk. Ne félj, nem úszod meg.
Ha pedig ilyen aranyos voltálés felajánlottad,hogy Te állod a cecchet,akkor nem is akármilyen pezsgőt veszek majd!
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Elkészült a ping-pong asztal!Nagyon jó lett. :D
Izomlázas lett a fenekem! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Évi,nálunk a lombikra évekig kell várni.Nekem meg azt mondta a dokim,hogy eddig is jólműködtem,így nem látja akadályát, hogy teherbeessek. Csak pech,hogy eddig minden rendben volt,igaz. De amióta babát akarok, azóta semmi sincs rendben. Érthetetlen, nem?

Kép
flóra 11
 
 


Na,látod? Miért nem lakunk közelebb? Most átugranék hozzád egy meccsre.Fogyizhatnánk együtt.

Kép
flóra 11
 
 


Az egy dolog hogy nekem sincs itthon pezsgő de ráadásul ökör iszik magában szóval én mindenképpen veletek akarok koccintani Szilviék egészségére! :!: :!: :!: Mindenkivel kivéve Tancsut mert ő majd kölyök pezsgőt kap. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ja, a fogyi? ÁÁÁÁ, semmi különös. Csak megpróbálok kevesebbet enni ezentúlés ha ráveszem magam,majd jön a torna is.

Kép
flóra 11
 
 


Te Évi és mit csináltatok azon az asztalon, hogy izomlázad lett???? ÓÓÓÓÓÓÓÓ :oops:

Kép
szilzi
 
 


Nem ez Murphy törvénye. :? Csak azt nem értem hogy a második ilyen hülye törvényénél miért nem csinálta ki valaki! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Egy pohár pezsgő Gergőnek sem árthat meg,vagyis néhány kortyocska. Ki tudja, mitől nő a gyerek!

Kép
flóra 11
 
 


Az nagyon jó lenne! :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Muszáj innotok valamit! Leültök együtt a gép elé és mindenki a monitorral koccint! :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Milyen törvényére gondolsz?

Kép
flóra 11
 
 


Jelentem ping-pongoztunk mert egy kicsit ingatag az asztal és ha megpróbálnánk valami mást is csinálni rajta akkor úgy járnánk mint Zsuzskáék az ágyukkal! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ami elromolhat az el is romlik.
És az ehhez hasonlókra. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Persze, persze!! :D :D :D :D Ki tudja mitől lett ingatag!!!! :D :D :D :D Na jó én hiszek ám neked! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Zsuzsi nagyon szép az akváriumotok! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Benó meg csak fúrja a kutat! Kitartás Benó! :D

Kép
szilzi
 
 


Köszönöm a bizalmat! :D
Meg az is baj hogy túl közel vannak a szomszédok! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Hát nekünk most speciel csak pálinkánk van itthon, (a nevemhez híven, Kép).

Kép
flóra 11
 
 


A legeslegjobb Flóra! :D

Kép
szilzi
 
 


Az nekünk is van! :D
Erdelyből hozott házi áfonyapálinka!Nagyon finom! :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Évi tegnap Újpesten jártál és nem jelentkeztél! Pedig otthon voltam majdnem egész nap. Legalább futtában találkozhattunk volna! :(

Kép
szilzi
 
 


Egészségetekre!!! És persze a miénkre is! :D

Kép
szilzi
 
 


Hát ez nekem gyanús.Kép
Éviék aztala ingatag, Zsuzsiék ágya leszakad, Benóék "állítólag" kutat fúrni járnak a telekre, (de ezt csak zárójelben, súgom, nehogy benó megsértődjön: közben azért biztos mást is fúr a Gyurika), Szilzinek nászéjszakájal esz. Hát valamit nekem is ki kell találnom. :D

Kép
flóra 11
 
 


Mindenki egészségére! Igyuk le magunkat negat tesztelők bánatunkban, többiek örömükben.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


És még valami! Ha ilyen szépen összejöttünk, akkor most boszi módjára mindenkit elvarázsolok,aki itt van,megbűvölöm mindegyikünket, magamat is, és ettől leszünk mind babásak egyszeriben,hipp-hopp.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Ez az Flóra! Kezdesz a régi lenni! Kicsit jobb már, ugye? :)

Kép
szilzi
 
 


Most gyertek ide gyorsan! Addig, amíg hat a varázserőm! Aki a következő ciklusban babás akar lenni, az gyorsan ide! Küldöm az energiákat! :D

Kép
flóra 11
 
 


Érzem az enrgiákat! :shock:

Kép
szilzi
 
 


Miután megkaptam minden szükséges erőt, energiát, elmegyek haza! Holnap reggel jövök! Puszi Nektek! :D

Kép
szilzi
 
 


Nem Újpesten voltunk babát látogatni hanem a kórházban az állatkertnél.Még nem engedték őket haza.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Én legalább bevallottam hogy leszakadt az ágy!
Barátnőmék kisfia hallgatózott a hálószoba előtt amint épp akcióztak, utána mondta anyukájának, hogy hallottam rádióztatok!!!!!!!!!!Azóta úgy hívjuk az eksönt hogy rádiózunk! Benóék kutatfúrnak!!!!! Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Flora te csak úgy minden ok nélkül erőszakold meg a párod! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szilzi! Telve energiával mehetsz haza. Ha pirinek már vége,akkor kapd el a kis vőlegényedet, aztán zsupsz! Most kell, az erő veled! :D

Kép
flóra 11
 
 


Én sört ittam , jó hideget, hátha jót tesz a torkomnak!!

Kép
muzsuzska
 
 


Én is érzem az energiát! :wink:
Köszönöm Flora! :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?