Új privát üzeneted érkezett!

Ennyit a 4. babáról!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kata: Hát ez nagyon nyammi nyammi ... :)

Ágica: Itt is nagyon nagy GRATULA a babócához!!! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ágica! GRATULÁLOK A KISBABÁTOKHOZ!!! Rosszullétek még nincsenek? Vigyázz magatokra!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!! :)

Igen még egyben vagyok! :) Jól vagyok köszönöm a kérdést!Voltam ma a védönéninél és jó sokan voltak, mondta, hogy ma hét új kismamát vett fel az ö körzetében!Nem semmi! :)

Ágica!
Nagyon-nagy gratula nektek!
Szombaton mintha hallottam volna valakitöl, csak nem mertem rákérdezni!Hány hetes vagy?

Tündike!
Nagyon aranyos volt Barnika szombaton!Jó volt beszélgetni egy picit!Jól elfáradtam!

Judy!
Elég jól megy az idö én is úgy gondolom!Nektek ki a gyerekorvosotok?

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Ágica!
GRATULÁLOK A BABÁHOZ ÉS GOND NÉLKÜLI ÖRÖMÖKBEN TELJES VÁRRANDÓSSÁGOT KÍVÁNOK NEKED!
Dokihoz mikor mész?Dobhatnál egy képet a tesztről!Mit éreztél mikor megtudtad,hogy megint babát vársz?

Ani
Hogy vagy?Éjfélig még van esélyem nyerni :wink: .
Remélem apát kifárasztottad tegnap rendesen,lehet hogy mától 6 hétig semmi se lesz.

Bessy
Sajnálom a hányingert,de már nem sokáig fog kínozni és felhőtlenül élvezheted várandósságod leggyönyörübb perceit.
Rendesek a munkatársaid.Majd tehetnél képet a játszószőnyegről.

Tündike
Milyen érdekes,hogy ennyire függ az ember a tévétől,nem?De meglátod azért eltudjátok majd magatokat foglalni,főle ilyen szép időben.Sajnálom Barnikát,hát igen a gyerekek néha nagyon gonoszak tudnak lenni a társaikkal.

Kata
Szerintem a foghagymával lehetett a gond.Állítólag nagyon átmegy a tejcsibe. :?
Tetszik a mai menü,bizti fincsi lesz.

Judy
Mi lesz veletek nyáron,ha már most ilyen dög meleg a lakás.Még jó,hogy a negyediken laktok,vagy ott van a legmelegebb?
Jól nézhetnek ki a srácok lekopasztva,majd dobj képet róluk.
Ja és köszi,megpróbáljuk kiélvezni az éjszaka örömeit. :oops:
A vitamintól se fog javulni szerintem a hajhullásod.Úgy tudom terhesség alatt nem hullik a haj és lyenkor az hullik ki aminek akkor kellett volna,de lehet hogy ez hülyeség.
Vendég
 


Nibcsike: Igen klasz volt. Barni jól érezte magát :) Neked pedig gyönyörű a pocid! Mi is elfáradtunk rendesen.

Gabi: Igen. Hiradót akartam vpolna megnézni. Aktuális híreket akartam és semmi... napközben még elvagyunk, no de este. A modern élet.
Én is azt tapasztalon. Barnika sem angyal, de én igyekszem ott lenni. Ha tudom hogy viselkedik a gyermekem akko rigyekszem ott lenni és figyelni nem? Azt tapasztalom, hogy a viselkedni nem tudó gyermekek esetében sosincs ott az anyukájuk.
Ilyen volt a babaexpon is, ahol megharapott egy kisgyerek egy anyukát, mert az rászólt hogy ne ugráljon olyan eszetlenül.
Na mindegy. Túléltük :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Hát igen Tündike,nem egyszerű ez a gyereknevelés,igaz én még nem tudom,csak másokon látom.
Vendég
 


Elkészültem a remekművel.Teszek fel róla képet,a másodikat csak azért,hogy a méretét lassátok a szobához viszonyítva.
Kép
Kép
Vendég
 


Gabi: Ez nagyon szuper! Ügyi vagy :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Gabiiiiiii, nem írom le, mit mondtam, amikor megláttam a remekművedet!! :lol: Hogy te milyen nagy tehetség vagy!!!! lehetnék a menedzsered?? Én felkutatom a munkát, te meg szépséges dolgokat festesz!!! Na, szóval baromira tehetséges vagy!!!! Ez egyszerűen gyönyőrű!!! gratulálok!!!! :wink: :wink: Vállalsz ilyet máshol is??? (ez most komoly kérdés volt!)

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Gabi!
Nagyon jó lett a remekműved!Tetszik!!! :D

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Hát köszönöm lányok!Nagyon jól esik!
Lehet pályát tévesztettem?

Kata
Andesznak csinálok,majd felteszi,hogy milyet.
Gondolkodtam rajta,hogy csinálnék-e másnak is.A baj csak az ,hogy rengeteg idő,főleg a festés.Gyorsabban is meg tudnám talán csinálni,de az biztos nem lenne ilyen szép-ebben pedig maximalista vagyok.Azért megbeszélhetjük,csak még nem tudom hogyan lehetne kivitelezni így baba mellett.Amúgy Neked kellene?Azt is megcsinálhatjuk,hogy csak felrajzolom és kifestitek.
Vendég
 


Ágica!
Hatalmas nagy gratula! :D
Tesó!
Mint már a telcsibe is mondtam ez nagyon szuuuuuppppííííííííí! :lol:
Lányok,nekem is lesz ám ilyenem :D Gabi felrajzolja nekem,én meg megpróbálkozom a kifestéssel :D ,mindjárt feldobom a képeket,amit Gabival kiválasztottunk! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Gabi, Andesz, bárcsak nekem lenne ilyen kézügyességem... Vettem dekorgumit, hogy abból csinálok Gerinek dekorációt, de még nem nyúltam hozzá.

Gabi, nekünk is jó lenne ilyen, csak szerintem az bibis, hogy fűrészporos tapétánk van. Arra meg nem hiszem, hogy szép lenne. Nem? Ja, és még arra gondoltam, hogy csinálhatnál gyerekszobai képeket, tehát nem közvetlenüll a falra! Azt pedig csinálhatod ráérősen, aztán amikor kész, eladod! Na?? Tehát gyerekszoba-festőművészként dolgozhatnál!! :wink: Biztos lehetsz benne, hogy sok pénzt kereshetnél vele!! :D

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Lányok, köszi a bíztatást. visszafelé számolom a heteket, hogy mikor lesz jobb a közérzertem. :D Már tényleg nincs sok vissza.
Mindjárt teszek képet a szőnyegről.

Ágica
Gratulálok!!! Szépséges babavárást!
Teszel képet a teszről? Hány hetes vagy?

Tündi
Köszi a tippet! Meg is néztem a honlapot. Náluk is 25.000-be kerül, de legalább helyben van. :D Apával majd megbeszéljük :D

Kata
Sajnálom Geri pociját.
Az írásaitok alapján eléggé lekorlátozódik azon kaják száma, amiket lehet enni szoptatás alatt. Nem?

Ani, Szilvi
Sokat gondolok rátok. Izgalmas lehet mindenórásnak lenni. :D

Márti
Sajnálom a zaklatót. Az meg mindnnek a teteje, hogy még neki áll följebb :evil: Nem tudom, mit csinálnék a helyedben, de remélem, hogy hamar megoldódik a dolog és leszáll rólad.

Gabi
Eszméletlen ügyes vagy! Nagyon irigyellek. Az árnyékolásokat is nagyon profin megcsináltad!
Szuper lesz Andeszéknál is :D

Judy
Sajnálom a meleg lakást. Tudom, hogy egyre rosszabb lesz, ahogy melegszik az idő. Én is panelban nőttem fel.
Gratulálok Bazsi első helyezéséhez! :D
bessy76
 
 


...és a kép a játszószőnyegről:

Kép
bessy76
 
 


Kata
Jó ötlet ez a képfestés,de mire fessem meg?Vászonra.. :roll: vagy kartonra?Azt be is kellene keretezni,meg üvegezni.... nem?Amúgy okés én megcsinálom Te meg százalékos haszonért eladod őket :wink: Na mit szólsz?(Régebben amúgy rézből fogóval hajlított gyönggyel variált nyakláncokat csináltam,de kb. már 3 éve nem nyúltam hozzá.)
Hát nem tudom hogy nézne ki fűrészporos tapétán :roll: ,de lehet nem lenne rossz.


Tesó
Neked is köszi a dicsit,a tied is biztos jó lesz

Bessy
Jó nagyon a játszószőnyeg!
Neked is köszi a dicsit!
A magne b6-ot szeded?
Vendég
 


Sziasztok!

Életjelet adok magunkról, még egyben vagyunk.

Ágicám itt is gratula, javítottam a táblit, mindjárt rakom is!

Kata, húúú, lángost se lehet enni? Pedig negyon szeressem. :( Nagyon fincsit főztél ma, nyam nyam.

Tündi, dehogy vagy öreg. Valaki jobban kívánja terhesség allat a szexit valaki meg kevésbé, ez igy van rendjén. Az elején nagyon kívántam, aztán ez valahogy alábbfagyott, most a végén megint kívánom mint a fene (kapuzárási pánik). Sajnálom Barnikát hogy ilyen volt a buli. :( Sztem mi is meg lennénk lőve TV nélkül.

Judy, szia :) Kérünk fotókat a kiskrapekokról! Nálunk is meleg van már most, este bukóra nyitva van az ablak, nappal meg teljesen, és már rövidgatyós filing megy (eddig melegítőben voltunk). Milyen gyorsan nő a kis hercegnőd, szép magas lesz. :) (hosszúcombú) El is rakhatod a kinőt rucikat a Hugicának, látom (laptető) nem fog sokáig váratni magára.

Gabi, hát lehet nem fog már összejönni :), pedig apát nyagggatm rendesen, és addig fogom míg nem jön Roni. Nagyon de nagyon ügyes vagy, de tényleg. Ezzel kéne foglalkoznod. Ha egyszer lesz egy házunk én is csináltatok (bár addigra már nem lesznek kicsik a gyerekek :( ) Amit Andesznak csinálsz majd az is nagyon szupi, főképp a zsiráf teccik nagyon.

Bessy, nagyon izgalamsak az utcsó hetek, de majd meglátod. :) Nekünk is ilyen játszószőnyegünk van :D

madiani
 
 




Miért nem ment ez egymás mellé? :evil: :evil: :evil:

Tegnap este 5-10 percenként jöttek a jóslók, már azt hittem talán lesz valami. Tejcim is rendesen folydogált. :shock: Viszont nem voltak erősek a fájások, el is aludtam a számolgatás közbe. :D Reggelre semmi jele nem volt hogy alakulna a helyzet.
Holnap ismét NST, kíváncsi vagyok van-e változás.

madiani
 
 


Gyorsan feldobom a tesztem :-)
Ime:
Kép

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Ani

Köszi!
Kár,hogy nem látszik egyszerre a két kép,de az így is látszik,hogy hatalmasat nőtt :shock: .Nagyon csini vagy!Nem biztos ám hogy lejebb megy,lehet,hogy csak a szülés napján.Amúgy mocorog rendesen Roni?Gondolom már türelmetlenül várod,hogy mikor foghatod a kezedben!Gyerekként a karácsonyt vártuk így :D .
Csináltattam ám én is vonalzót.Láttad?
Vendég
 


Hú Ágica,ez full babás teszt!Nagyon erős csíkok! :shock:
GRATULÁLOk!
Doki?
Vendég
 


Ani! Hű, mekkora a Roni lak. De szép formás. Nem nehéz?
Hivatalosan már csak 10 napod van,,de szerintem a héten meglesz a nagy találkozás a kisfiaddal. Nem izgulsz?Rengeteget gondolok Rád!

Gabi! Nagy gratula, hogy ilyen ügyes vagy. Ha én ilyen ügyes lennék, azthiszem egész nap nyaggatnának a gyerkőcök, hogy "légszi rajzolj Nekem egy...."

Ágica! Nagyon örülök, és szívből gratulálok! Boldog babavárást kívánok.

Szilvi! 2in1?

Judy! Nálunk is meleg van. Mi az 5.-en lakunk.
Jesszus mi lesz velem 2 hónap múlva nagy pocakkal a kánikulában?

Bessy! Sajnálom, hogy ennyire sokat van hányingered, de szerintem a Babócáért mindent kibír az ember. És már csak nem egész 4 hetet kiell kibírnod. Hipp-hopp megy az idő.

Kata! Szegény Geri! Én nem is tudtam, hogy szopiztatás alatt bizonyos ételek ennyire nem javasoltak.

Tündi! Neketek is Digi tévétek van? Ezt leszámítva azért jó? Mert mi UPC-sek vagyunk, de gondoltuk, hogy váltunk.

Képzeljétek, lehet, hogy még egy hónapot dolgozom. Persze csak ha bírom. Most úgy néz ki, bírni fogom, de azért nem mindegy fizu szempontjából, hogy táppénz vagy munka. Vagy szerintetek az már sok lenne majdnem a 30.hétig dolgozni? (mondjuk egy hét szabi lesz benne tuti)
n.k.ildi
 
 


Ágica! Ez teljesen egyértelmű!! Vicuskának is ezt kívánom!!
n.k.ildi
 
 


Dokihoz jövöhéten megyek kedden, már nagyon várjuk :-)

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Ágica
Hány hetes lehetsz?

Ildi
Szerintem nem gáz ha még dolgozol.Tesóm is óvónéni és ő végig dolgozott!Addig dolgozz ameddig jól esik!És különben is mindjárt itt a nyári szünet,nálatok mikortól van?Évzáró meg volt?Kaptál vmit a gyerkőcöktől?
Köszönöm,de biztos Te is nagyon ügyi vagy-az óvónénik általában azok.
Biztos nehéz lesz nyáron,nagy pocival.Tényleg azért mentek fürödni pl. Balcsira?Én nem mertem,úgyhogy tavaly nyáron nem mártóztunk sehol.
Vendég
 


Szerintem olyan 6 hetes vagy 7 :-)

Kép

Ágica
ágicaa
 
 


Sziasztok!

Csak gyors reagálás...

Ágica

Hatalmas gratula nektek!!!Rosszullét mentes,könnyű babavárást neked!! :D

Gabi

Hiper-szuper ügyes vagy nagyon gyönyörű lett! :wink:

Szliviről tud valaki?

Judy

El ne felejtsd a képeket:)

Szép délutánt mindenkinek!
Vendég
 


Andesz mondta délelőtt,hogy Szilvi még 2 in 1.

Kriszta
Neked is köszi!
Bukással,hogy áltok?

Ágica
Szupiiiiii!Akkor már lehet lesz szívhang is! :D

Na most lépek
Pusza
Vendég
 


Gabi, láttam, írni is akrtam már, nagyon szupi lett a vonalzód. Hamar megcsinálta a csaj?
Nagyon várjuk már Ronit, tényleg úgy mint karikor az ajándékot. Férjecském most ment el itthonról, azt mondta hívjam ám ha van valami. :) Hát persze mondom én, mit gondoltál majd csak akkor hívlak ha már meglesz.

Ildi, köszike. Nem érzem még most se terhességnek ezt az állapotot, sőt. Büszkén mutogatom mindenkinek hogy mekkora pocim van, nagyon fog hiányozni. Imádok állapotosnak lenni. Nem nehéz, mivel szép fokozatossan növekszik, hozzászokott a testem. Vannak nyügök, bajok (gyomorsav, vizesedés, sok pisilés) de ezek eltörpülnek amellet a csodás érzés mellet amikor mozog a kis drágám, vagy hallom a szívverésést NST-n.
Munka, ha bírod és szereted, na meg nem utolsósorban kis Herceged is engedi sztem dolgozz. Bár én munkamániás vagyok, nem bírnék itthon ülni sokáig. Na és a pénz se elhanyagólható tény, bár az az utcsó.

madiani
 
 




Szilvinek írtam,de még nem válaszolt :roll:
Ani!
Nagyon nagy a pocakod! :shock: :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Bessy!
örülök hogy minden okés veletek :lol:
a hányinger meg majd csak elmúlik :shock:

Ágica!
nagyon nagy gratula a zebrás teszthez :wink: :wink: :wink:

Gabesz!
nagyon ügyin rajzolsz 8)

Ani!
mekkora pocak :roll: :P :P :P
Vendég
 


Huha, izgulhatunk Szilviért? Végülis csak 2 napja van a bérletből Titababának. :D

Vicuska, szia, de jó hogy jöttél. Hiányoztál már. Bevallom, néha átkukkantok hogy meg vagy-e még és amikor látom hogy minden oksi, megnyugszom. :)

madiani
 
 


Na....írt Szilvi......még 2 in 1-be,de fájdogál a pocija ,a méhszája 2210 volt tegnap!
Azt írta,mindenképp ír,ha van valami :D
Írtam Neki,hogy szorítunk Mindannyian! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Gabi
Szedem a Magne B6-ot 3x2-t.
Még a végén beindítotok valami jó kis vállalkozást Katával. :D :D

Ágica
Nagyon szép erős a teszted :D

Ani
Aztaa mekkora a pocid :D még tényleg nincs lent. Szerintem kihúzod végig, de azért apára fel :wink: :lol: :lol:

Vicuska
Szia :D
Amúgy örülök a hányingernek, mert így tudom, hogy minden okés odabent, csak járnánk már a 12. hétnél.... :D :D
Ha minden eredményetek meglesz júniusban és jók is lesznek, (és miért ne lennének jók) akkor is csak augusztusban lesz a beülti?

Ildi
Hogy megy az idő, már 25 hetes vagy :shock: :D Nem raksz fel pocakképet?
Szerintem is addig dolgozz ameddig bírod.
bessy76
 
 


HAJRÁ SZILVI!!!! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Szilvi
Nagyon szorítok!! :wink: :D
bessy76
 
 



Sziasztok!

Gyors bekukk...

Ani! Sokat nőtt a pocakod, irigyellek. Kívánom, hogy mihamarabb a kezedben tarthasd Roni babádat!

Szilvi! Sokat gondolok rád/rátok! Nagyon szorítok!

Gabi! Nagyon ügyes vagy, nagyon szép lett.

Szia Vicuska! Hogy vagy?

Bessy! De jó hallani felőled! Kívánom, hogy a rosszulléteid múljanak el hamarosan és élvezd a várandósság minden csodálatos percét.

Ágica! Szép erős zebrás teszted van. Milyen érzés újra terhesnek lenni?

Rólunk: nem tudom mi van ma Martinnal, de már 9x kakilt. Nemsokára megyünk a gyógyszertárba Normaflor-t venni. Beszéltem a dokinővel, ha nincs láza, akkor lehet, hogy csak a gyümitől van, amit tízóraira és uzsonnára eszik, plusz szopik is rá. De szerdán mindenképpen megyünk tanácsadásra.
Tapasztalt anyukák, akiknek idősebb a gyereke, mint az enyém, van valami tippetek, hogy mitől lehet?
Vendég
 


Bessy!

igen.de úgy gondolom, nincs hova sietnünk 8) .előtte legalább elmehetünk nyaralni is :lol: meg most már eldöntöttem, hogy májusi babákat szeretnék :wink:

Szilvi!

drukk :D :D :P :P
Vendég
 


Ágica!
Gratulálok, hogy bekerültél a kismamis tábliba! :D

Szilvi!
Nagyon szoritok neked!

Ani!
A vizesedés ellen neked tanácsoltak valamit?

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Ani!
Szépen nő a pocid, de nemsokára a kezedben foghatod a pici fiadat! :D

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Vicuska
Tényleg, az utolsó nyaratok kettesben, és kipihenten beülti :D Május a legszebb hónap. :D
bessy76
 
 


Bessy, Chrissy, Ibi, köszönöm :)

Ibi, a vizesedésre kaptam valami értágítót vagy mi a szöszt (doxium), kerülnöm kell a sós ételeket. Tévhit hogy nem szabad sokat inni, semmi köze nincs egymáshoz a két dolognak. Nekem a vesekővek miatt nem is lehetne hogy keveset igyak. Fel kell polcolni a lábam amikor csak tudom, de ez eddig is így volt. A szülésznőm azt tanácsolta hogy ha bírom délelöttönként csak felkockázott almát egyek citromlével leborítva és egy kis petrezsejemmel meghintve. Na mondanom se kell, éhen halnék ha betartanám, na meg nem is nagyon incsiklandó falatkák. Fujjj
Nem próbáltam semmi extrát, de nem is vizesedek olyan nagyon sztem.

Megyek csicsikálni, lehet reggel mikor megint jövök már Szilvi túl lesz a nehezén...
Csajok drukkokat kérek vagy még reggel 5-ig induljon be a szülés vagy várja meg a késő estét holnap, mert apácska nem lesz a közelbe.
Jó éjt mindenkinek

madiani
 
 


Pár kép Geriről:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?