Új privát üzeneted érkezett!

szia kiriki ,jó pihenést !
engem a párom elégsokszor emlékeztet,hogy eléggé meghíztam!.de én ezt annak tudom le,hpgy a sok stressz és bánat miatt van,mert evésbe folyottam elég sokszor a bánatomat no meg édes száju vagyok de nagyon!!!!!! :oops: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát most én is úgy vagyok vele, hogy hagyom a fogyót, mert most nem ez a cél hogy fogyjak! :wink: :D :D

Én is megyek, mindjárt jön apa haza! :lol: :lol: :lol:

Sok türelmet a lakókhoz! :)
zsu83
 
 


Szép estét mindenkinek! :wink: :lol: Puszi
zsu83
 
 

 
 

szia zsu neked is jó pihenést! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára én is elköszönök,szép estét mindenkinek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Szép álmokat!
encike 2
 
 


Szép álmokat lányok!

Sajnos ma nem volt időm jönni hozzátok,ha tudom holnap bepótolom!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Vera: Én a temető utáni lakósoron lakom!
Közel lakunk egymáshoz, úgyhogy összetudunk futni! :)

Délután anyukámmal találkozom, tartunk egy csajos délutánt!
Benézünk egy-két üzletbe,akarok venni egy farmersortot, meg beülünk egy kávézóba! Bár én már csak koffeinmenteset iszok! :)

Szép napot mindenkinek! :D :D
zsu83
 
 


Anda: Ok, várunk! :D
zsu83
 
 


csajok képzeljétek ma reggel olyan szédűlés volt rajtam utána meg kihánytam mindent remélem ez az amire gondolok de én még kicsit korainak gondolom ezeket a tüneteket vagy szerintetek van ilyen hogy ilyn hamar legyen babától hányás meg émelygés? bár mondták nekem hogy állítólagh már a megfoganás pillanatától lehetnek tünetek na majd két hét múlva kiderűl :):):):))

nika70
Salgótarján
 
 


nika szerintem az még nem a babátol volt ha van béby!
elronthattad a gyomrod!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nika:
Remélem, de azért még ne éld bele magadat!

Kép
anda81
 
 


nita ez nem gyomorrontás volt azt már ismerem :):):):):)amúgy utána olvastam a neten és simán lehet babától hiszen a megtermékenyüléstől ami ha babás vagyok akkor már megtörtént onnantól lehetnek ilyen erős tünetek ez mondjuk mindenkinél más és más én ha elronrtom a gyomromat régebben volt részem benne sokszor akkor egész nap ülök a wc-n és alul felül jön belőlem ez meg csak egyszer volt :):):):)
De azért persze nem élem bele magam azért is mondomhogy majd két hét múlva kiderűl :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika: Olvastam valahol, hogy okozhat már ilyenkor is tüneteket! De szerintem is még korai lenne! Bár én nem vagyok tapasztalt a témába! De megy a drukk! ++++++++ :lol: :lol:

Nekem ma egész délelőtt feszült alul a hasam, elvileg már a pém megvolt 4 napja! Nem tudom mitől volt! :(
zsu83
 
 


nika,én drukkolok neked,hogy baba legyen a dologba! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali!

Nika:
Mennek a drukkok feléd!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a drukkokat. Ma reggel csináltam egy negatív tesztet. A hasam fájdogál ugyanúgy. Most két dolog van. Vagy nem vagyok terhes, vagy korai volt a teszt.

Szép napot mindenkinek! Szebbet, mint itt, totál be van borulva az ég. Mindjárt esik. Pedig délután kertbe indulunk füvet nyírni.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Kiriki: Lehet hogy még korai volt a teszt! Megy a drukk! ++++++++ :lol: :lol: :lol:
Nálunk is kezd borulgatni! :?
Jó kertészkedést, ha persze nem mossa el az eső! :?
zsu83
 
 


kiriki: szerintem is inkább még korai volt a teszt :):):):)

Drukk megy ++++++++++++
nekem ma semmi de azért pincurit bizakodom :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


kiriki lehet korai volt tényleg a teszt!de milyen tesztel csináltad/érzékenység/.
megy a drukk!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika, Kiriki, drukkolok nektek! Nika, jobban vagy már?

Látom lányok megint szóba kerültek a plussz kilók és a fogyókúra. Ami azt illeti nekem is van az elsőből és csinálnom kéne a másodikat, de most egy darabig hanyagolom. (Ma reggel egy helyes halovány kis zebrát találtam, remélem megnő és megerősödik!) Nita, Zsu, meglátjátok lemennek azok a kilók, ha eljön az ideje!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


nika hajrá! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


datolya: igen jobban vagyok :)

csajok köszi a drukkot remélem hogy lesz eredménye is :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


nika bizti lesz eredménye!
nekem is megvolt az eredménye,hogy drukkoltatok,volt babó! :( :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok! Köszi a drukkokat. Pár nap múlva újra tesztelek, ha addig semmi sem lesz. Egyébként Clearblue tesztet csináltam. Elvileg már 4 nappal piri előtt kimutatja. Igaz, az fura volt, hogy még a kontrolcsík sem jelent meg, amikor már negatívat mutatott Elvileg pedig először annak kellett volna csíkosodnia. Kíváncsi leszek.

Datolya! Apró betűsen, halkan gratulálok. :lol:

Nika! Neked is drukkolok.

A kertészkedést nem mosta el az eső. Amíg kint voltunk, végig be volt borulva. A férjem levágta a füvet, én csak lustiztam, kiolvastam addig egy könyvet. Amikor elindultunk haza, kisütött a nap. Mindegy, így is olyan jó volt, kicsit megnyugodtam, tiszta zizi voltam délelőtt.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Datolya: Hiába apró betűvel írtad de a halovány is halovány és az bizony nagyon kecsegtető: ) Most ne is fogyozz vagy 9hónapig:) :)

Kép
csucsu05
 
 


Nika: Neked is megy a drukk! ++++++++++ :lol: :lol:
:lol:

Datolya: Neked egy óvatos gratula! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


Datolya annyira figyelmetlen vagyok alig tudtam elolvasni a kisbetűket ezért én csak halkangratulálok a halvány csík is csík :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Csajok, mindenkinek köszönöm a gratulációt!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Datolyám:
Ici-picit és csak nagyon-nagyon halkan gratulálok! :D Igaza van a többieknek a halvány csík is csík! :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


Datolya: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Neked is hamar meglátszott a 2. terhesség?

Nika: Én a mostani terhességemmel már a 4. héten kezdtem émelyegni :wink: és még mindig tart :?

Rólunk röviden:Pénteken a halászlét megettem kb fél óráig élveztem is :shock: utána megint a szokásos!Jövő héten megyek a dokimhoz magánrendelőbe és remélem megint megnézzük az én kis babusom :D Ha hanyatt fekszem,olyan,mintha lenyeltem volna egy labdát :D Vettem nyári kismama holmikat,mert már most akkora a hasam,mint a Hannával 20 hetesen :!:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Szia Melcsi!

Biztos a babónak nem ízlett a halászlé! :) :) :)
Ha lesz új uh képed majd rakj ám ide fel nekünk is! :wink: :D :D
Biztos nagyon csinos vagy az új rucikba! :lol: :lol: :lol:
Csak elmúlnak már ezek a rosszullétek hamarosan! :?
zsu83
 
 


nekem most azóta semmi csak talán többet járok pisilni :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nekem jövőhéten kellene jönni pirinek, szerintem jönni is fog! :cry:
Most úgy érzem, hogy nincs még babó! :cry:
zsu83
 
 


Mindenkinek babásodást kivánok!!!
Mi a héten adunk bele anyait-apait. Előreláthatolag pé 23.-án lesz.
encike 2
 
 


Hali:

Melcsi:
Irigykedem ám!! :D De csak egy ici-picit! :lol: :lol: Várjuk a kismamaruha bemutatót!

Zsu83:
Ne add még fel! Még lehet esélyed! Drukkolok!!!

Enci:
Hatalmas pozitív enerdzsíket indítottam feléd is! :D

Kép
anda81
 
 


sziasztok!olyan jó lehet most neked melcsi.én inkább egésznap hánynék csak lenne babó!!!!! :D :)

datolya,most babás vagy? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:
Lesz babó! Ne félj! Aztán tudod megígértük egymásnak,hogy röhögve fogjuk ölelni a "nagy fehért" reggelente! :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
anda81
 
 


ahogy mondod anda!!!!!! :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsu: Köszi! :D Aranyos vagy :D

Enci: Akkor mindent bele :D Apával mi is még beszegjük néha a fülét :oops: :D ha értitek mire gondolok :D

Anda: Hamarosan csináltatok,majd pocakos fotókat,de nem lesz benne köszönet :shock: Igaz még nem híztam semmit,de a kezdő súlyom elég lenne szülni menni is :shock: :?

Nita: Elhiszem drágám!De ilyen csajt én még nem láttam,aki ilyen hamar babás tud lenni mint Te!Úgyhogy szorítok,hogy a következő jó helyen legyen,jó időben és egészségesen!!!!!!!!!!

Majd amikor Anda és Nita egyszerre hánynak a wc-n :shock: én is röhögni(örülni) fogok :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Encike: Hajrá!!!!! ++++++++++++++++

Anda: Köszi, aranyos vagy! :D :D

Nita: Te is nemsokára babás leszel, és legközelebb minden rendbe lesz, fő az optimizmus! :D :D :D

Melcsi: Kíváncsian várjuk a fotókat! :lol: :lol:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Melcsi! Ezek szerint a kistesó még mindig nem szereti a halat? Kíváncsian várom a kismami divatbemutatót, és persze az uh-s képeket is. Nem indulhattál te olyan nagy súlyfelesleggel, legalább is a képeket, amiket láttam, azon nem látszott. :D

Nika! Szorítok, hogy a babóca legyen az oka a sok pisilésnek. :wink:

Encike! Apára fel!

Zsu! Azért ilyen hamar ne add fel! Még hosszú idő az a 10 nap.

Nita! Meglátod hamar babás leszel, s azzal a babáddal minden rendben lesz.

Datolya! Mikor csinálsz újból tesztet?

Anda! Mi újság a melóhelyen? A kolléganőid már jobban kijönnek egymással? Sikerült őket betanítandod?

Velem semmi új nem történt, még mindig fájdogál a hasam, piri eddig sehol. Ma hányingerem volt délután és meg is szédültem. Szerintem férjecském megfertőzött. Ő ugyanis tegnap este óta folyamatosan wc-re jár, hasmenése van, és hajnalban hányt is.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Szia Kiriki!

Köszi neked is a bíztatást, aranyos vagy! :D :D

Sajnálom a férjedet, biztos elkapott valami vírust! :?
Jobbulást neki! :)
Remélem te nem kaptad el tőle, hanem egészen más van a dologba! :wink: :lol:

Már múltkor akartam írni csajok, aki akar bejelölhet az iwiw-en! :)
Vörösné Fabók Zsuzsanna néven vagyok fennt!
zsu83
 
 


Igen, találkoztam az asszisztensnőmmel, s ő is azt mondta, hogy megint van ilyen vírus, sok a beteg. Remélem én is, hogy más az oka. :wink:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Most itt ülök a gép előtt, eszegetem a salátámat, férjem éjszakás! :cry:
zsu83
 
 


zsu akkor én bejelőllek :):):) Gürtler Mónika néven én is fent vagyok :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nita: tuti együtt fogtok andával fajanszot ölelgetni :):):) és bízzunk benne hogy mielőbb:):)

Kiriki még bármi lehete:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Ok Nika! Jó éjt! :)
zsu83
 
 


Köszi a drukkokat!
Remélem nem soká babásak leszünk mind.
Apa ma kapott kullancs elleni védőoltást. Ez a hét pés. Szerintetek nem árt, ha nemzzük a babát? Vagy inkább pihenjünk?
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?