Új privát üzeneted érkezett!

ÉRdekes sokan mondják ,hogy tiszta apja a lány!

Sárika de kis édi! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a hófordulós köszöntéseket!

Mi pedig Sára babának kívánunk nagyon boldog hófordulót!

Kriszta: Remélem túl vagytok a beavatkozáson, és mégse lett neki olyan csunya a kukija! Majd azért meséld el, hogy hogy viselte szegénykém!

Nóri: Jók a képek, és még mindig nagyon édes Sára! De tényleg, szerintem apukájára hasonlít!

Timci: Örülök, hogy Atticy már jól van! Akkor ezt tulajdonképpen egészen gyorsan megúsztátok!
Én is kíváncsi vagyok, de az még igencsak pár hét mire kiderül!

Noémi: Ne is foglalkozz anyóssal! Nálunk apu szokott ilyeneket eljátszani, de én is mindig jól kiakadok rajta! Ő is mindig megkérdezi, hogy minek viszem, stb. Mondjuk szerencsére az utóbbi időben leállt vele!
Hogy sikerült a szerbiai út? Majd tessék mesélni!!!

Mi hétvégén bent voltunk anyóséknál, Andris lanpartyn volt, mi meg csavarogtunk, mármint Dani, a barátnőm és én!
Jó volt, csak éjszakánként a pici még mindig nem alszik, így kissé kivagyok! :roll:
Ma délután meg elvittem Bencét ide az ismerőshöz lovagolni! Na lovagolt egyet, aztán egy órát traktorozott, ki se szállt onnan. Éppen takarították be a bebálázott szalmát, és a srác 10 éves kisfia vezette a traktort! Iszonyat ügyesen csinálta, én le voltam hidalva! A gyerekem meg rettenetesen élvezte! :lol:
Vendég
 


Sárika nagyon vegyes: formára én vagyok (nagyon hasonlít a babakori fotóimra), a haja, bőre inkább apja, a szeme nagyapja és dédapja. Viszont a természete is inkább én: állítólag én voltam nagyon eleven és piszkosul figyeltem mindent.
Egyébként meg szerintem folyamatosan változik a külseje és mindig más-más vonásokat fedezünk fel benne, hogy kitől örökölte... ez így szép...

Kép

Kép
falevel2
 
 

 
 

Brigi: a traktor nem csodálom, hogy elbűvölte Bencét, szerintem az minden kisfiút lenyűgöz...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: Igen, nálunk is van ilyen, hogy mikor kire hasonlít! Mondjuk mi csak téged és a férjed látjuk, így máshoz nem tudjuk hasonlítani! :D

Na igen, a traktor! Hát tényleg nagy élmény volt neki, na meg ugye ott volt a lovaglás is!
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan átolvastam amit írtatok, majd holnap próbálok hosszabb ideig jönni.

Noémi

Ha a gombás medence tetszik neked az a Praktikerbe van. Nem akarok hülyeséget írni de ha jól emlékszem 2500 Ft-ért!!!!!! Legalábbis azt hiszem hogy ugyanez.
Kedden vagy szerdán megyünk ki mert én is olyanon gondolkodtam, akkor már biztosan tudom az árát.

Kép
emoke27
 
 


Emőke: írtam privit!

Sziasztok!
Csak olvasni tudlak titeket, mert Zalán sajnos beteg. 39 feletti lázzal kezdődött, amit nagy nehezen egy nap után tudtam csak levinni. Egy nap múlva újra a régi volt, mintha mi se történt volna. aztán meg kezdődött a köhögés, meg az orrfolyás. Nagyon sajnálom szegényt, szakad fel a köhögése, biztos nagyon fájhat a torka.
szép napot mindenkinek!

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


Sziasztok!

Én egy új belépő vagyok erre az oldalra, Kis Ildikó vagyok Nagykőrösről, egy 4 és fél hónapos kisfiú anyukája.
Szívesen ismerkednék és beszélgetnék veletek.
Ha nektek is van kedvetek ismerkedni írjatok és amint tudok válaszolok.


Pusz. mindenkinek!

Ildi

Kép
Kép
kisildi
 
 


Szia Ildi!

Üdv a csapatban! Hol szültél? Hogy hívják a kisfiadat? Írj magatokról még...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Nem lett műtét, el kell halasztanunk a szülinapja utánra. Kiderült, hogy altatni kell, mert már túl nagy. Nem tudom, hogy ez jó, vagy rossz. Annak örülök, hogy nem fogja érezni, csak olyan pici még az altatáshoz.. :( Na, mindegy, most kaptam kb. két hét haladékot. :roll:

Brigi: akkor jól elvoltatok a hétvégén! :D Mikor is mész orvoshoz? Biztos várod már! :)

Norri: Zalánnak jobbulást! Nagyon sajnálom szegénykét, meg Neked is nehéz lehet.

Ildi: Üdv itt köztünk, írj magatokról, és tegyél fel képet is! :)

Falevél: boldog hófordulót utólag is! Szerintem is apukájára hasonlít Sára, de olyan nehéz ezt eldönteni...

Mogyó: nálatok pedig szerintem még mindig Rád üt Ágika! Nagyon édes a kis coffoska! :)

Manó: hogy sikerült a rokonlátogatás?

Nálunk megint kijött egy fogacska észrevétlenül. Azt hiszem szerencsések vagyunk, hogy sosem szenved meg vele. Legalábbis eddig nem... :D
Na, most megyek, mert ahogy a számítógéphez ülök ordít a gyerek. Ez neki a mumusa. :roll:

K.

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!

Cegléden szültem január 1.én délben,császárral mert faros volt.
Bencének hívják,tündéri kis picur. Eleinte hasfájos volt,mert baj volt a kakival,de mostmár kap egy kis bébi ételt és minden ok.

Én is szeretnélek titeket megismerni.

A fotó albumba már raktam róla képeket.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ildi-na végre,h.megjelentél. :wink:

Csajok,Ildi az én szomszédom. :wink: Nagyon kedves,aranyos kiscsaj. :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Nóri:Zalánnak jobbulást kívánunk!

Valami bizti volt a levegőben!

Mi ma megyünk vissza remélem minden okés lesz!
Még folyik az orra de már nem annyira!

Szia Ildi!
Üdv közöttünk!
szivesen fogadunk téged is! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kriszti: szegény Aziz de remélejük ,hogy igy jobb lesz neki és nem lesz trauma!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


ildi-majd délután átmegyek és csinálunk vonalzót neked. :wink: Valami szépet.Megmutatom neked azt is,hogyan kell képeket föltenni ide.

Készülődök a védőnénihez mércekedni.Kiváncsi vagyok a változásokra.Olyan szar az idő,azt sem tudom,h.öltöztessem föl.Egyszer meleg van egyszer fuj a szél.


norri-jaj Istenem,mihgamarabbi gyógyulást kivánok nektek! :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Köszi csajok!

Timci neked is,várlak du-án!

Minden gyerkőcnek jobbulást,mis is betegek voltunk,de már csak az orrával van gond. Szivatni kell neki,csak azért meg nagyon haragszik.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Nincs itt senki csajok?

Csak én unatkozom? Igaz csak addig míg a fiam alszik.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Szia Ildi! Üdv köztünk!

Aki "tekeregni" készül délután, az jól gondolja meg, hogy elindul -e!!!!!!!!!!!!!!! nagyon-nagy vihart jósolnak, nagy jég kíséretében.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Lili alszik (remélem sokat :lol: ) gyorsan írok aztán meg visszaolvasok.
Mi jól vagyunk Lilinek is folyik picit az orra de ennyi.
Hétvége jól telt apa itthon volt sokat csavarogtunk, vasárnap meg nővéremnek volt a szülinapja. Isteni joghurtos tortát kapott.

Délután meg barátnőméket látogattuk meg van egy 3 éves kisfiuk, nagyon jól elvoltak Lilivel. Csajszim reggel negyed nyolckor kelt és fél 6-kor aludt egy fél órát! :shock: Így húzta ki a napot. Persze nem altattam de akkor is. Nem túl bíztató kilátások a jövőre! :evil:

Kép
emoke27
 
 


Furcsa, hogy itt a jó idő és minden picike lebetegszik....
Nálunk hasmenés van már egy ideje. Múltkor beszedett egy adag gyógyszert, akkor abbamaradt, de most megint. Nem durván, de vagy 3-4-szer kakis a pelus naponta. Az előbb is iderottyantott a szőnyegre. :oops: Szeretem pelus nélkül hagyni, hadd szellőzzőn.
Dehát így nem lehet...

Noémi: megjöttetek? Milyen volt?

Lilypie Maternity tickers


Néhány mai kép Sáráról:

Kép kipróbáltuk beleférek e a lavórba... asszem nagyobb kell...

Kép integetek

Kép így huncutkodom...

Kép

Kép
falevel2
 
 


norri

Köszi a privit megkaptam. Szilárddal megtárgyalom és ha rábólint fel is hívom a dokinőt.
Zalánnak mielőbbi gyógyulást neked meg kitartást hozzá!

Ildi

Üdvözöllek én is köztünk! Írj egy kicsit bővebben magatokról. Bence szopizik még?

Kriszta

Fogacskához gratulálok! Altatás tényleg nem hangzik túl jól, bár nekem maga a körülmetélés sem. Biztos később jobb lesz Aziznak, de most! Na meg te is idegeskedhetsz még két hétig.

Nóri

Sári nagyon aranyos baba és utólag is boldog hófordulót neki. Könyvek/füzetek nálatok nincsenek veszélyben?
A baba úszás mennyibe kerül?

Kép
emoke27
 
 


Emőke: dehogynem, tegnap is szétszedett egy újságot, ma meg egy papírzsepit talált valahol és a szájából kellett kikotorásznom a darabjait... szerintem evett is belőle...
A babaúszás 1800.- /alkalom.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Danának és Sárának Boldog hófordulót! :D

Falevél
, Sára nagyon édes! Látom, ő is tud pakolni... :lol: Na meg hamarosan majd pancsolni is egy nagyobb lavorban! :lol: :lol: Édes, ahogy integet! :D :D

Mogyó, nagyot nőtt Ágika!
Egyébként szerintem is nehéz eldönteni, kire is hasonlít a gyerkőc. Én is minden héten mást látok Bendén.... :lol:

Kriszta, akkor még izgulhatsz Aziz kukija miatt...... :cry:
A szőnyegre??? Hát ezért most nem irigyellek..... De mi lehet, hogy ilyen sokat kakil? Nem lehet, hogy valamire érzékeny a gyomra?

Timcike
, örülök, hogy már jobban van Atticy! Egész jól megúsztátok!

Noémi, milyen volt a kiruccanás Szerbiába? Gyere és mesélj! Anyóssal meg szerintem se foglalkozz! Ő már valószínűleg nem fog változni..... :roll: Bálint hogy bírta az utat?

Brigi, azt elhiszem hogy élvezte Bence a traktorozást! :D Mikor is mész dokihoz? Holnap, ugye????

Norri, Zalánnak jobbulást! Remélem, semmi komoly, és gyorsan túl lesztek rajta. Csak olyan rossz látni, hogy szenvednek..... MEnnek a gyógypuszik! :)

Bende is nagyon nyűgös. A hétvégén sem a szüleimnél, sem a sógornőméknél nem aludt éjjel. egyszerűen nem otthon a megszokott kis ágya volt, és nem aludt! Hajnalban a függönyt, az órát, na meg a lámpákat néztük.... :? Annyira kimerült, hogy a múlt éjszaka és most nappal is nem győzi behozni a lemaradást. :wink:
Nem gondoltam volna, hogy ennyire megviseli, és majd nem tud aludni... :roll: Szegénykém.... csak azt nem tudom, mi lesz így, amikor 1 hétre megyünk majd.... :?:
na meg neki is folyik az orra. Elmentünk a dokihoz, és már felül is kezd nőni a foga. Meg az egyik füle érzékenyebb lett. (talán huzat). most figyeljük, mert ha nagyon fájlalja, akkor ki kell menni az sztk-ba a fülészetre. De reméljük nem!
addig meg orrszívás ezerrel! De néha nem tudom rendesen kiszívni neki, mert utána is hallom hogy szortyog... :roll:

Szia Ildi! Üdv köztünk! gyerek és mesélj magatokról! Tegyél fel képet.... (akkor majd Timcike segít... :wink: )

Erika, azt hiszem, nekünk muszáj lesz elindulni, a hétvégén nem voltunk itthon és üres a hűtő. :shock: Na mindegy!

Emőke, Lilinek is gyors javulást! Remélem, az alvás nem marad így. Talán csak annyira belejöttek a játékba, és ilyenkor tudod milyenek a gyerekek? Nem lehet őket semmivel sem ágyba parancsolni! :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Erika

Cirkuszos élmény nem semmi! Itt voltatok Kecskeméten? Ennyi pénzért állatkertbe is lehet menni mint amit plusszba elkérnek. :evil:

noémi

Kirándulás milyen volt? Tankinis képet várjuk. :D

mano

Bende apu merre utazik ilyen gyakran? Én is egyedül vagyok júni végéig kivéve talán a hétvégéket.

mogyó

Balatonra hová mentek? Mi is júli második felében készülünk de még nem foglaltam sehol remélem még nem késő. Ágiról nagyon jók a képek. :D

andi

Jó hogy anyukád jobban van. Visszaálltatok már?

Brigi

Ha házilag lesz a fellépő majd avass be hogy sikerült.

Kép
emoke27
 
 


Sziasztok!

Na megvolt a nagy méreckedés.Kiakadtam,meg a védőnő is,h.ennyit hizott,ahoz képest,h.még beteg is és nincs nagy étvágya. :lol:

Szoval: 931o gr és 73 cm.35o gr-ot hizott és 1 cm-rt nöt.Végre elértük a 9 kg. :lol: 8)

Dobok fel pár fris képet.


Kép
Igy nézi a kedvenc meséjét a Játszunk a Szezám utcában-t :lol:
Kép
Kicsit huncutkodok :wink:
Kép
Áhh ne zavartasd magad,elvagyok 8)
KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


falevél-Atticy se fér bele. :lol: Nagyon aranyos,főleg az utsó képen.Olyan kis huncut. :lol:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia Ildi! Üdv a csapatban! :wink:

Norri: Zalánnak jobbulást kívánok!!!

Kriszta: igen,jól elvoltunk hétvégén!
Doki holnap 9-10 között, utánna jövök és elmondom mi a helyzet!

Emőke: Természetesen beszámolok majd róla, hogy hogy sikerült, meg milyen. De gondolom még pár hónapot várni kell rá!

Manó: Szegény Bende! Elhiszem, hogy most pótolja!
Tegnap Andris is megjegyezte, hogy úgy látszik, Dana örül, hogy itthon vagyunk végre! Jobban is aludt az éjszaka! Velünk is mi lesz, ha elmegyünk így 10 napra???? :roll:

Nóri: Ez a vödörbe ültetés! Hát iszonyatosan cuki Sára! Nagyon tetszett neki, igaz??? :lol:
Vendég
 


Timci: Jók a képek! :wink:
Szezám utca nálunk is megy, de még inkább a Bencénél!!!
Vendég
 


Nóri: Sárika de édes!
Kis mosolygos ő is!Hát kicsi lesz az a lavor! :lol: :lol: :lol:

Timcike: jajj szegény lányok!
Azt hiszem Atticy majd egy pár lányt meghódit!

Emöke: Balaton földvárra megyünk nyaralni ha minden igaz jó volna!

Manó: én kétszer fújok be neki sterimart ésa tök jól kijön a cucc!

voltunk dokinál mindenokés a maradék antibigyót még adjam neki oda!
Azt mondta ,hogy ilyenkor az orrmandula mikor alakul attól is lehet ilyen orrfolyás!Meg felül nagyon bedurranva van a fogai helye!

noémi: ??

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Hello tIMCI!


tÉNYLEG SOKAT HÍZTATOK!!!!
Fajin a kis ficko!!
Majd ha tudtok gyertek,mert rakni kellene képeket.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Itt a vonalzóm. :lol:

KépKép

Kép
Kép
kisildi
 
 


Teszek föl pár képet. :wink:

Kép Kép Kép

KépKép

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ildi: szép nagyfiad van!
Gratula hozzá! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Hehe.Ildikém,gyönyörűek ezek a képek.Végre,h.sikerült a vonalzó is meg a képek fölpakolászása is. :wink: Gyönyörüek vagytok.És ott van az egyiken az én pici fiam is. :lol:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timi: most nézem már csak 15 nap és szülinap! :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Hát, ennyit a viharról. Erre nem volt semmi sem, még eső sem. Bent a városban volt valami?

Gyönyörűek a gyerekek. Mindenkié!
Utolsó képen, Bence, mintha játékbaba lenne. :)

Kisbetegeknek, mielőbbi javulást.

Ma bábszínházban voltunk. Helyi szervezés volt, gyermeknap alkalmából. Egy hosszabb, és négy rövid történetet adtak elő. Gyerekek élvezték. Öcsike is elég jól viselte. Néha elmászott tőlem, dobálta kislabdáját, de csendben volt.

Ildi: Van még tejcsid? "erős, vaskos" kis vasgyúrónak látszik Bence.

Megyünk pancsiba, később még jövök.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika: nállunk sem volt semmi!
Pedig még siettem haza a csajjal el ne ázzunk!
Erre sehol semmi de nagyon be volt borulva4
Pedig nagyon jó lett volna egy zuhi!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!!

Köszönöm a dicséreteket,tényleg egy kis tündér!

Igen,van még tejcsi,de már kap bébiételt is. Kis haspók,mert fél üveg bébiételt megeszik egyszerre,de még többet is követelne. A doki szerint nem szabadna még kapnia,de baj volt a kakival amíg nem evett. Csütörtökön megyünk méreckedni,meg szurira, ott majd kiderül mekkorák vagyunk.

KépKép

Kép
Kép
kisildi
 
 


Kőrösön sem volt semmilyen eső meg vihar,csak nagy borulás.
Bence megérezte az időváltozást mert szinte egész nap aludt.
Tieitek is megérzik az időváltozást?

Kép
Kép
kisildi
 
 


Ildi: Nagyon szép kisfiad van!
Itt sem volt még semmi, egy picit fújdogált a szél, de az is csak nagyon light-an! :lol:
Nálunk Dani ma extrán volt nyűgös, szerintem az idő miatt! Már alszik, kíváncsi vagyok milyen lesz az éjszakánk!
Én is adtam már 4 hósan bébiételt mindkét fiúnak! :wink:
Vendég
 


Kép Mesét olvas a bratyó! Kép A vagány katona Kép Csúszdázom a kocsin Kép És hason...

Bocsi, ezek a legújabb kedvencek! :wink:
Vendég
 


Ma fürdés után beszélgettünk Brigittával, mindenféléről többek közt, most a babaszületés érdekelte..
Azt mondta, ha neki lesz babája, Nikinek fogják hívni.
És születni fog télapója is. - miért pont télapó? kérdeztem...
Mert akkor sok ajándékot hoz nekem.

:lol: :lol: :lol:

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika! Ez tetszik, télapót szülni! :lol:
Vendég
 


Nagbri!
"tök jók" ezek a képek a kocsi tetején, na meg ez a beálás a biciklin. :D :D :D

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika: Köszi! Na igen, az a beállás, tipikusan Bence! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni a csapathoz. 2007. 09. 20-án született kisfiam, Botond, dr. Szabó Gábornál.
A poén az, hogy már várandósan olvasgattalak titeket, de akkor úgy alakult az életünk, hogy elköltöztünk Kmétről, de most telket vettünk Kadafalván, remélem jövőre már ott is lakhatunk. :wink:

A vonalzóhoz hogyan tudok képet csatolni?

Köszi és jó éjt minden Babócának és Anyucijának!
Vendég
 


mogyo-igen,telik az idő.Mégcsak most született,azt hipp hopp egy éves lesz hamarosan.Mindig mikor puszilgatom a lábacskáit,arra gondolod,h.ezek hamarosan 18-as cipöből 42-re vált.És akkor már nem fogom puszilgatni neki,mert már más fogja őt pátyolgatni.Szomorú is meg boldog is vagyok ilyenkor.Érthető.

Ildi-remélem holnap csak tudunk majd sétálni már egyet végre. :wink:

nagbri-csúcs a csuzdátok. :wink:

agi-Isten hozott!!! :wink: Én azt hiszem,h.a noivonal vonalzónál nem lehet képet illeszteni,csak a lilypie-nél meg a baby s first site-on lehet csak.

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Jó reggelt csajok!

Nekünk egész jó volt az éjszakánk. Szerintetek nem lenne elég neki a tejcsi éjszakára? Mert 3szor-4szer felkel. Ti hogy csináljátok?

KépKép

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

Végre kész a festés! Apa nagyon szépen megcsinálta. A gyerkőcök még taknyosak egy kicsit, s nálunk is elég nyűgös volt Dorka. Petike újabb aranyköpese: Egyik hajnalban adni kellett neki lázkúpot, s apa mindig mondta neki, amíg felolvadt a kúp, hogy várni kell egy kicsit míg felöltözünk, mert dolgozik a kúp. Erre Petike hajnalban, mikor megkapta, odaszólt, hogy Jó munkát kúp! Annyira édi volt, mindez hajnali háromkor. Ma reggel porszizni szerettem volna az orrát, erre: Anya nem kell, van levegőm! Annyira édik ezekkel a beszólásokkal!.

Ildi, Ági
Üdv itt! De jó, egyre többen vagyunk, ez szuper!

Ági
A gyermekeink majdnem egydiődek. A kislányom szeptember 26-án született. Lehet, hogy váltottuk egymást a kórházban:-)

Erika
Nagyon tetszik Brigitta megjegyzése! Nagyon édi! Elmeséltem Apának, olyan jót nevetett.

A képek nagyon jók! Sára nagyon édi, kishuncut!

Brigi
A fiúk is nagyon édik! Drukkolok ma Neked! Olyan izgalmas! Irigyellek egy kicsit! De csak egy picikét! Imádtam a várandóságot. Remélem lesz még részem benne, ha minden jól alakul.

Még próbálok jönni, s visszaolvasni, Dorka baba mindjárt ébred.

Sziasztok
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Sziasztok!

Üdv itt Ági!
Akkor boldog hófordulót Botondnak!

Ildi: nállnuk is már 3 hó kora óta adok neki hozzátápit 4 hósan meg bébiételt nincs ezzel semmi gond!
Hát nállnuk vlt olyan ,hogy felkelt 8-szor is mikor jött a foga!
Pedig még nem is látszodott!

Andi: ügyi apa!Én szept. 29 -én szültem lehet ,hogy mi is taliztunk!Melyik szobában voltál!
De rám lehet emlékszel is mert a szemeim tiszta vérbe forogtak!

Kép


Kép
mogyoland
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?