Új privát üzeneted érkezett!

Hajny,
tényleg szépek voltatok, nagyon! Gratulálok!!!

Estelle,
Mózika is már milyen nagy baba, és hogy te milyen csinos vagy így 3 hónappal szülés után :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Hajny, gyönyörűek voltatok, látszik rajtatok, milyen boldogok vagytok!

Estelle, nagyon szépek vagytok a babócával! Egyetértek az előttem szólóval, nagyon csinos is vagy!

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
kisévi
 
 


hajny-nagy GRATULA és sok sok boldogságot kivánunk nektek! :wink: Milyen volt a leánybucsú? :roll:

erszényes-minket mikor látogatsz meg? :roll:

seriff-sok boldog születésnapot a kislányodnak! :wink:

estelle-egyre gyönyörübb a kis Mózi! :wink:


Kép Kép Kép
Ne parázz anya,nem fogok leesni! :wink: :lol:
Kép
Látod? :roll: Mondtam. 8)

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

 
 

Hajny,
nagyon sok boldogságot kívánok Nektek! Annyira boldog vagy a képeken, jó látni!

Zsófinak, Botondoknak és Mózikának nagyon boldog névnapot utólag!

Estelle,
hogy megnőtt ez a kislegény! Gyönyörű!

Timcike,
lassan futhatsz a "kicsi" fiú után :D , nagyon helyes!
balim
 
 


Csajok mere vagytok?????

Mi ez a temetőállapot???Pedig nem is babázik mindenki :roll:
Végre van több időm, erre sehol senki.....ill nagyon ritkán.

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok!

Hajni Én is gratulálok és Sok-sok boldogságot kívánok nektek!

Mi is köszönjük a dicséretet a lányok nevében(volt rajta sírás,úgyanis Mira megsértődött,hogy róla csak kettő van fenn :oops: )Hihetetlen,hogy mennyire írigyek egymásra,néha már tehetetlen vagyok.... :(

Estelle:
Szerintem is csini vagy :wink: ,Mózit meg már agyon dícsértem!képek nagyon jók lettek,majd átküldöm(ugye te is nekem??? :roll: )!

Thimy:
Nimi nagyon cuki a képeken, sokat fejlődött,édes babó!

Timci:
Attici ,meg mindjárt szalad!Kösd fel a gatyód,lehet futni utánna :)
kazi
 
 


Timcike
Köszi!!!!

Balim
Mi újság Esztivel? Jártok még Bán dokihoz?

Nyhk
Éjszakai alvások? Sokszor keltek még?

Hajni
Mikor hívhatlak? Nem akarok zavarni....

Estelle
Tényleg tök jól nézel ki! Hogy csinálod?
Eddig én szülés után mindig kevesebb voltam, mint előtte; de aztán visszajöttek a kilók, sőt még több, mint előtte volt..... :cry: :cry: :cry: :cry: Megint belekerülök abba az ördögi körbe....depis leszek-eszek-hízok-ettől még depisebb leszek stb. Pedig nem is eszek sok édességet.... Ha vége a szopinak, nincs mentségem és meg sem állok a kitűzött célig :roll:

Kazi
Kacérkodtam a gondolattal h mi lesz ha hugi lesz, de már nem bánom, sőt örülök neki h nem egy neműek :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Akartam még kérdezni h nem hallott valaki erről az új fogyihullámról? Valami lugosítóteát kell inni....De milyen tea ez? És az étrend milyen hozzá? Mozgás gondolom ide is kell.

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


sziasztok :)


Kicsit elveszve de itt vagyok :)

Mindne szülinaposnak névnaposnak sok boldogoságot


Hajny
Nagyon szépek voltatok gartulálok :)fotót kérünk ám még :)

dóra
sikerült venni cukordíszítőt ?

Kazi
Üzenem édes csöpp királylánynak hogy napszemcsije ott maradat Rózsaszín néni mindig elfelejti odadni :)
(csak így zárójelben jegyezem meg aki még nem láta Larit hogy élőben 1000 szer szebb :) )

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mégegyszer mindenkinek a gratulációt.Tényleg boldog vagyok,voltam,és még sokáig szeretnék az lenni.

Thymi
azt hiszem a héten már nem tok kimenni,hacsak meló előtt be nem ugrom,délutános vaok a héten.

Timci
húha,mindjárt egy éves a kisfiad,megy ám az idő.
Klassz kis krapek.

Ovival,bölcsivel mi a helyzet?Felvettek mindenkit oda ahová szeretné?Remélem!

Még teszek fel egy pár fotót.

a csók
Kép

Kép

a három grácia
Kép

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Roz:
Jaj de jó,azthittem elveszítettük!Lari mindig keresi,Mikor Mira felrakja.

Thimi:
Nem biztos,hogy abból adódik a probléma,hogy egyneműek.Ők MINDENEN(játékon,kaján,tányéron,alváson,dícséreten,ki hol volt,megy) összevesznek,de ettől függetlenül nagyon szeretik egymást!Remélem kinövik :oops:

Hajni:
Nagyon szupik a képek,nekem a második és az utolsó tetszik a legjobban!
Erszényes pedig olyan csini,hogy csak na!(add át neki légyszi,ha nem szokott olvasni,meg mond neki,hogy tessék jöni,kíváncsiak vagyunk rá is)

Nana,Adri,Nyhk,Lili,Ser,Don,Pille,Andi írjatok már ti is!!!!Mi van veletek?
kazi
 
 


Hajni- Húúú de klassz ruhád volt!!! Nagyon-nagyon tetszik! Sajnálom, h. nem tudtam elmenni meglesni Titeket, de Tamás születésnapja volt és Mózes névnapja, ígyhát nálunk is zajlott az ünneplés. Endre is nagyon csini volt, jól áll Neki a bordó! És nagyon összeilletek!!! :wink:
Erszényes nagyon jól néz ki! Tök csini! :)

Cukker-Te is csini vagy! Hogy vagytok? Munka? Adri?

Lina-Köszi, ari vagy! :oops: Múltkor a sárkányt a Sárkány Centerre értettem (vagy nem úgy hívják azt a helyet, ahol a pizsit veszed?). :roll: Lehet, h. eltévesztettem a nevét.

Timci-Attici éédes! Kis huncut! :)

Balim- Köszönöm!!! :)

Thimi-Tök jók a vonalzók! Egyszer írtad, h. szortyog Nimród. Te olyankor mit csinálsz vele? Orrszívózod? Kamillázod? Vagy miket csinálsz, mert Mózikám is szortyizik egy picit.
Hogy csinálom? Sajnos nincs időm tornázni, pedig nagyon hiányzik a mozgás!Azt hiszem a szoptatástól mentek le így a kilók. 21 kg plusszal mentem a kórházba, és az mind lement már. Semmit nem csináltam. :shock: De hamarosan beiktatok legalább heti egy óra aerobikot, mert nagyon kell. Persze nem ugrálósdit, hanem popsi, fenék, has gyakorlatokat. A Formazónába a Vikihez megyek vissza, terhesség előtt is hozzá jártam. Ha tudsz, gyere Te is. Vagy ha egyáltalán szereted az aerobikot. Ha meg már nem szoptatunk, lehet ugrabugrálni is, csak egyelőre a cickók nem bírják.... :lol: Nagyon sok féle óra van ott. Kangoo, Spinning, X-Co...

Kazi-Jah! Majdcsak egyszer odaérnek a képek! :oops: :roll:
Várom a képeket! Biztos nagyon jók, amikor a lányok öltöztetik Mózikát! Nagyon jó sora volt! Két leányzó adja rá a zoknit! Bárcsak mindig ilyen jó sora lenne! :lol:
Kuglóf! Nagyon-nagyon finom lett! Olyan jó, h. odaadtad a recit, kössz!Ebből rendszer lesz, ízlett mindenkinek! :wink:
Mirike ma nem volt oviba? Mi a baj? :( Remélem nem komoly!
Csini, csakhát a hasam... :cry: Kétrészes fürdő ruci felejtős! :?
De ilyenkor mindig az én kis Töpszli Babámmal vigasztalom magam!!! Megérte!!! Még ennel sokkal többet is megér! :D Nagyon sokat!!! :D

Kép
estelle26
 
 


Hát rólam a szoptatással nem nagyon megy le semmi :evil: Sőt :cry: :cry: :cry: Már teljesen el vagyok kenődve ettől....Sztem nálm hornonális a hízás, de sajna amíg szoptatok nem tudok mit csinálni vele...

CSAJOK GYERTEK MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Thymi,
én is így jártam sajnos, ahogy Lili megszületett, onnantól folyamatosan híztam. 16 kilónál azt mondtam, hogy akkor orvos...
Szerencsére meg is találták mi a baj, úgyhogy már minusz 13-nál járok azóta.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Igen, nekem is van olyan ismerősöm, illtve volt osztálytársam aki még vékonyabb volt nálam is, és szülés után nagyon meghízott szegény. Szerintem ez a hormonok játéka lehet.

Segítséget szeretnék kérni Tőletek! Június 20-21-22 elutazunk, és kellene utazáshoz hordozható, összecsukható kiságy kölcsönbe, ha valaki tud esetleg adni, megköszönném!

Kép
estelle26
 
 


Hajny,

Szépek vagytok! Bulizós képek nincsennek?

Timcy,
Hatalmas nagy már a fiad. Nemsoká futhatsz utánna, meg a lányok is :)

Estelle,
Nekünk van, szivesen odaadom, eddig úgy nézz ki, hogy 80% hogy itthon leszünk akkor. SZóval egy vésztartalék azért nem ártana.

Thymi,
Sajnos, az éjszakák még most sem javulnak :( .


A kilókkal én is sajnos csak pluszba vagyok, s már sok-sok plusszal.

Kép

Kép
nyhk
 
 


sziasztok

én néha olvasok, de másra nem jut időm
DE MOSTTTT


Gratula Hajni!!! Nagyon szépek vagytok, a ruci szuper:)
És miylen csinosak a csajok :)

Thymi: én adnék, de nekünk sincs sajnos....olyan helyre menjetek ahol adnak:) (Bocs)

Kazi: nálunk is összeorrolnak sokmindenen a fiúk. Levi morog Bebe meg mondja a magáét..szóval mostanában 2 kaját kell venni, hogy mindenkinek legyen sajátja, bár Bebe aranyos sokszor megosztja Levivel
(most éppen majdnem kopasz Levivel)

Megyek mert tanultam és szivacs az agyam

roz: azé többet is johetsz:)

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak ritkán... nálunk van egy-két változás, megyek vissza dolgozni, Eszti közben óvodás lett, egyelőre nagyon ügyes, csak nehezen alszik el (dehát itthon is ezt csinálja)...

Thymi,
május elején voltunk uh-án, negatív lett, a doki azt mondta, hogy még egyszer ősszel megnézi, és akkor valószínűleg gyógyulttá nyilvánítják (akkor lesz két éve, hogy beteg lett). És nálatok mi újság ezen a fronton? Gyerekeid nagyon édesek!
balim
 
 


Lina
Pajzsmirigyproblémád volt? Gratulálok! Nem lehet megkuksizni milyen csini vagy?
Én arra gyanakszom.... Valójában azóta hízok, amióta fogigátlót kezdtem szedni....előtte semmitől sem híztam, bármit megehettem. Azért ez dühítő! Most meg már attól is hízom ha ránézek a kajára.... :oops:

Estelle
Hova mentek?

Nyhk
Sajnálom h nincs előrelépés alvásügyben...

Gabi
Nem én kértem az ágyat :lol:

Balim
Mi nem voltunk mostanában a dokinál, de szerencsére nem is volt gond már 2 éve, UH sztem nem is megyünk. Pelus amúgy is csak éccaka van :arrow: kicsi az esély arra h megint gondot okoz a kaka...

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok !

Hajni
Nagyon sok boldogságot kívánok még nektek az életben , nagyon szépek voltatok.

Balim
Nagyon sok boldog névnapot kívánok Milánnak és Neked így utólag és Eszternek előre.
Hol sikerült elhelyezkedned? Hova jártok oviba Eszterrel???
Mi még nem kaptunk választ a fellebezésünkre.

Kérdés
Nem tudom hogy ki tudna segíteni, de inkább a 3 gyermekesektől kérdezném . Nem tudja valaki , hogy a gyet mellett lehet munkát vállalni 4 vagy akár 8 órában???

Kép
Kép
Kép
kecsone
 
 


Thymi,
szerencsére nálunk sem volt gond, de a vesemedence-gyulladásnak ez a menete... két év folyamatos ellenőrzés után mondják gyógyultnak. Lassan letelik.

Kecsoné,
köszönjük a köszöntést, nálunk ez a hét a névnapokról szól :D . A régi helyemre megyek vissza, valaki babás lett és az ő helyére. Én úgy tudom, hogy gyet mellett csak négy órában lehet dolgozni, és a gyerekek nem lehetnek 5 óránál többet suliban, oviban, délben haza kell őket hozni :evil: .
balim
 
 


Sziasztok!

Thymi
fel a fejjel,majd elindulnak azok a fránya kilók!Látod,nekem is sikerült,csak egy kis melóhely kell hozzá és máris lemegy! :lol:

Kecsone
köszi neked is a gratut,nálunk van egy anyuka,szintén gyet mellett,csak 4 órát dolgozhat,De azt mondta ez is elég neki.

Nyhk
milyen bulizós képekre vagy kíváncsi?Esküvő után lementünk a Csalánosi pincéjébe vacsizni,ott még lettek képek,torta vágás ilyesmi,meg Endrével elmentünk egyet bulizni péntek éjjel a Karibe-be.Ott nem lett fotó.Ami naon tetszik nekem,hogy Endre átvitt a küszöbön,és van róla fotó is!Azt felteszem ha nem zavarok vele senkit.

Estelle
te még szülés után is naon csini lettél,maradt rajtad egyáltalán valami felesleg kiló?Szerintem semmi.Nem hiszem hogy te elhízol valaha is. :lol:
Tényleg,elárulod hová utaztok?
Sajnos nekem nincs utazó ágyam,pedig szívesen kölcsönadnám.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Ja,akkor még egy -két kép.

Kép

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


na egy tortás is akkor.
Kép

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny,

A vacsis képekre voltam kiváncsi :) . meg pl. olyanra mint a küszöbös (nagyon jó lett). Szóval az esküvő utánni pillanatképekre!

Petrát felvették a bölcsibe. Olyan boldog vagyok. legalább az ő dolgai rendben mennek (igaz ma a játszóházban sírva hagytam ott. pedig szeret menni, de ma valahogy nem akart. már reggel mondta, hogy "anya is marad nem megy vásárolni". AZ egészben viszont az a legfurább, hogy igaz a szivem szakadt meg, de otthagytam, tudom, hogy jó kezekben van. viszont ha Ádám sirt volna, akkor őt nem tudtam volna otthagyni. Petrával valahogy keményebb vagyok. )

Kép

Kép
nyhk
 
 


Sziasztok.

hajny: nagyon szupiii ez a küszöbön átemelős kép!!! :lol: :lol: :lol:

nyhk: melyik bölcsibe vették fel?? nekem hétfőn kell telefonálnom, hogy sikerült-e.... :roll:

thymi: szerintem is hormonális lehet ha jönnek a kilók! Ha nem fogsz szoptatni akkor könnyebb dolgod lesz, addig ne foglalkozz vele...és nem is vagy vészes nem tudom miért aggódsz!

kazi: köszi a dícséretet, aranyos vagy..... :oops: :)
sok sok munka volt és még hol a vége annak amit szeretnék, vagyis amilyen szeretnék lenni..... :roll:

KépKép
erszényes
 
 


Estelle: te meg aztán szupercsini vagy!! Semmi nyoma a szülésnek!!! Mózika meg gyönyörű!!! :wink: :lol:

KépKép
erszényes
 
 


Erszényes,

A Hunyadi bölcsi. De hétfőn kellene telefonálni, de mi nem leszünk itthon (tudom van mobil telefon is :) ), de gondoltam ha hétfőn tudják, akkor már ma délután is. Nagyon aranyos volt a vezető, nem problémázott, hogy az anyuka nem bírja ki hétfőig :).

Kép

Kép
nyhk
 
 


nyhk: tök jó nektek. Mi is oda felvételiztünk, aztán ma hívott fel egy nő (amúgy kedvesen) hogy helyet ajánljon a Széchenyi sétányiba. Én meg mondtam neki, hogy a Hunyadiba írattam be stb. meg h miért pont minket akar átirányítani amikor Hetényből mindenképp be kell hoznom, ráadásul anyukámék a bölcsi mellett laknak ami nem mellékes stb.... aztán kérdeztem h mi alapján döntötték el h minket ne, és azt mondta azért mert a munkahelyünk Jancsival a Széchenyi krt.on van és az nekünk jó lenne. Hát szerintem én jobban tudom miért oda irattam Janát a hunyadiba, szóval hétfőn remélem jó híreket kapok!!! :roll:

KépKép
erszényes
 
 


sziasztok!

már most lehet tudni, hogy felvették e a gyerkőcöt a bölibe?
az jó, nekem azt mondták, hogy majd értesítenek :evil:
nem tudja valaki a lánchíd telószámát? Mert mire ideér a levél... :?


Bocs, de ennyi, azért köszi Kazi, hogy hiányoltál!
Nem sok újdonság van, amit érdemes lenne ideírnom..... :cry:

szép napot!

Kép
adrienn021
 
 


Sziasztok!

Adri
a Lánchíd telószámát meg tom adni: 76 / 475-711
Remélem sikerült a felvétel!

Erszényes
jaj,nem is kell munkálkodni már neked,te már jó vagy így! :lol: Nekem. :lol:
Bizti felveszik a bölibe,drukkolok!

Nyhk
gratula a bölihez,ne légy nagyon kemény Petrához! :lol:
A küszöbös fotó egy élmény maradt nekem,olyan jó érzés volt! :lol:
Van egy ari fotó mikor a két picurka gyerek táncizik,Balázs és Anna.
Kép

Élvezték naon.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Erszényes,

remélem benneteket is fölvesznek. Szorítok. Nekem azt mondták, hogy idén megváltozott a felvételi rendszer. Nincs körzetesítés, de azért azt is figyelembe veszik, meg azt, hogy a szülők hol dolgoznak, illetev, hogy másik testvér ha van hova jár. Úgy látszik kellett volna még egy megjegyzés rovat, hogy mint pl. te is odaírd, hogy miért éppen ezt a bölcsit választottad.
Szerintem menj be személyesen, a vezető nagyon aranyos és segítőkész.

Adri,
Nekünk beíratkozásánál mondták, hogy május utolsó hetében telefonáljunk, és akkor meg is mondják, hogy mikor kell bemenni, amikor megmondják, hogy mikor lesz a szülői.
Így gondolom gyorsabb és persze olcsóbb is nekik :)

Kép

Kép
nyhk
 
 


Sziasztok!

Hajny,nagyon jók a képek!Meglestelek ám!Gyönyörű voltál!:wink: Így utólag :oops: szívből kívánok Nektek nagyon sok boldogságot!!!

Csak olvasni van időm,Ali teljesen lefoglal,kiélvezzük még a kettesben töltött időt!

KépPusssssz

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Sziasztok!

Thimy-Találkoztam Gyopival és a Nagymamájával a Széchenyiben a Profi előtt! De szép ez a Kis Bestia! :D Szégyenlős volt. Persze, hát még sosem látott, én meg "letámadtam", h. szia Gyopi, Nimród hogy van? Gondolom gőze nem volt, h. honnan tudok én ilyen dolgokat!? :lol: Anyukáddal volt? Nagyon aranyos, szépen beszélt Gyopárral ! És nagyon csini volt Gyopi! :D A kilókkal meg egyelőre ne foglalkozz, lényeg, hogy a picurka egészséges és kap anyatejet!!!

Képzeljétek abbahagytam a tej leadást 3 napja. Ezzel is lezárult egy korszak. Vártam már, de azért sajnálom is egy picit... :roll: Nem jön többet a Tejes Bácsink, aki mindig le akarta nyúlni Mózikát! :lol: Kiszámoltuk Tamással kb. 90 liter tejet adtam le összesen. :shock: 3,5 hónap alatt.

Lina- Minusz 13 kg! Ügyes vagy! :wink:

Nyhk-Köszi a felajánlást, de írt Lili, hogy Ők odaadják, mert Nekik tuti nem kell akkor! Hogy-hogy Petrával keményebb vagy? Talán mert második Gyermek?

Bepa-Férjem céges kirándulására megyünk a Dunakanyarba, és nem mi döntöttünk sajna a helyről.

Hajni-Azt hiszem talán 2 kg. plussz van még, de az nem érdekes. Majd ha végre tornázhatok az lesz a jó! Nagyon hiányzik a mozgás.
Tegnap mi is buliztunk egy picit.Anyukám vigyázott Mózikára. Fél egyig táncoltunk! Annyira jól esett! :D Egyébként már ez is jó kis torna volt! :lol:
Anna édes ahogy táncizik! Élvezte a bulit? Ő mit szólt Hozzátok?

Erszényes-Aranyos vagy! Ti is oly édesek vagytok!!! :wink:
A Széchenyi Krt.-on mit dolgoztok?

Adri- Írj már légyszike többet! Te is dolgozni fogsz? Mikortól és hol?

Kazi?

Kép
estelle26
 
 


Gadevi-Ali Baba gyönyörű!!! :) Kis Hercegnő!
Hogy vagytok, így a finishben? :)

Kép
estelle26
 
 


hajny: naggyon édes az Annás táncis kép! :lol: :lol:
Jancsi estés lesz egész jövő héten, én meg depis, jó lenne talizni..... :cry:

Estelle: a Petőfi Népénél dolgoztam, vagyis majd oda is megyek vissza. A székhelye van a Széchenyi krt.-on. A vicc csak az hogy a bölcsiben a bélyegzőről lenézték ezt a címet és ebből kivették hogy én biztos ott leszek helyileg, de több iroda is van én a Széchenyi krt.-iban még nem is dolgoztam soha, szóval nemtom hogy egy bélyegzőn lévő cím alapján hogyan dönthetnek a gyermekem felvételéről???? :twisted:

Na nem is idegeskedem kivároma hétfőt!!! :roll:

KépKép
erszényes
 
 


Erszénye, Adrienn, és akit érint a bölcsi

http://petofinepe.hu/index.php?apps=cik ... 1&c=677239

Kép

Kép
nyhk
 
 


Sziasztok!

A képek tündériek amiket felraktatok!

Remélem mindenkinek kellemesen telt a hétvége, ebben a szép napos időben! :D

Engem még nem érint a bölcsi, de azért jó volt elolvasni, hogy úgy néz ki talán mindenkinek jut hely.

Én is teszek fel képeket este, mert a párom elment és nála maradt a gép!

Mindenkinek nagyon kellemes napot! :D 8) :lol: :wink:

Kép
Kép
kisévi
 
 


hajny: köszi, hogy itt voltál és segítettél! tényleg feldobtál!!! :lol: :lol:

Ja és Janát is felvették a bölcsibe!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
erszényes
 
 


Sziasztok :)

Ritkán jutok netközelben :(

gadevi
Nagyon szép Ali igazi kislány :)


Hajny
ezek a képek olynaok amilyen valójában vagy kedves és bolodos :) Anna meseszép :)

Erszényes
Irtó csinos vagy mennyit szeretnél még fogyni ? szerintem már most naggggyon csini vagy :) izmosítani szeretnél még ? jársz tornázni ? a fogyókúra maradt a régi ? Nem eszel tiltott dolgokat ennyi ? Apa biztos nagyon büszke rád :)


Nyhk
Hasznlod a leg magicet ? jó ?

Lina
fotót Én is szeretnék ám már látni :)

bepa
Sok vizsgád van még ? Fiúk jól vannak ?


Estella
a hasam sajnos nekem is nagyon csúnya maradt nem csak berepedt de nagyon meg is nyúlt csúnyán szinte lóg nagyon úúúútálom :roll: de ez van mit tudunk csináln imeg érte még így is :)

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


pille
ne hargudj láttam a pü de csak a minap irn ifogok

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Erszényes,
Gartula a bölcsihez, akkor bölcsistársak lesznek a gyerköcök :)


Roz,
Rendületlenül használom, és használ is :). Még nem látványos, de a nadrágon érzem!

Kép

Kép
nyhk
 
 


nyhk: Igen!! És nagyon örülök!!!! :lol: :lol:
Az a Leg Magic nagyon brutál, én 1 perc alatt annyira érzem, az tuti hatásos lehet!! :wink:

Roz: Köszönöm, aranyos vagy. :) Tornázom még, bár már csak heti 3x. hétfőn veszek bérletet és akkor elkezdem komolyabban meg szaunát is. Az csodákat tesz. Nekem sokat segített.
És igen izmosítani szeretnék, csak azt még nehezebb mint fogyni... :cry:
Az elmúlt 1 hónapot kivéve, diétáztam és hála az égnek nem jött vissza semmi. Remélem így is marad. :roll:
Jancsi nem tudom büszke e rám....

KépKép
erszényes
 
 


Sziasztok :)

erszényes
Hol tornázol ? Azt hiszem most a fitt formában is akciók vannak bérlet ügyileg mintha azt olvastam volna az ajtón nézd meg hátha jót ajánlanak .

kecsóné
nekd akartam irni Én most anyaságin vagyok március óta és azt
mondták hogy órába el lehet menni dolgozni .a gyes mellett meg 8 órában is lehet dolgozni .

nyhk
nekem a belső comb részemre kellene valami csoda, oda menniyre hat ez a gép szerinted? Vettünk most itthonra egy ergométert ez hasonló mint a szobabicó csak alacsonyabban kell beleülni meg egy kicsit komolyabb szerkentyű . A lényege hogy térdemet ez jobban kímélni ..


Pille
uszi nem hiszem hogy megyünk mert Niki kijelentte hogy nem megy sajnos nagyon el cseszték a multkor a tanfolyamon azóta fél a víztől :twisted: álítólag kiabált vele a csaj hogy ne nyavajogjon bukjon a víz alá... no comment kivettem a tanfolyamról és most pihentetjük a dolgot .

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


tudtam hogy valmait elfelejtek :) :(

seriff
Jól vagytok ? Látom Te sem jársz mostanában erre :( Hannácska hatalmassat nőtt gyönyörű :) láttam multkor az oviban, voltam kint mert felajánlottak ott egy állást pont Hannácska csoportjába de sajnos nem jött össze . Pedig nagyon szerették volna ha megyek . Meg Én is bele érltem nagyon magam ...

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Roz,
majd csináltatok apával képet, és felteszem. Bár azért még nem olyan látványos, vagy nem is tudom, még mindig 71 vagyok, szóval nem vékony.

Holnap lesz életünk első ovis kirándulása. Pont Pestre mondjuk, de ez akkor is más lesz, mint ha dolgozni utaznánk fel.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Erszényes,remélem,már jobban érzed magad......

Roz,nem jó ott ahol vagy?Vagy lemaradtam vmiről?

Én már nem is merek ráállni a mérlegre,de Alival is ez volt,majd szép lassan lemegy...ez van.Tegnap voltam uhn,minden rendben.Nagyon nehezen viselem már ezeket a napokat,pedig Alival megfogadta,hogy nem türelmetlenkedek,nem számolom a napokat,de nem megy.Eszméletlen fáradt vagyok és nagyon rossz kedvű...akkor jobb csak ha Ati szabadnapos.A lakásban káosz,erőm semmi.Még a kórházi cuccom se raktam össze...Alival elvagyunk és ennyi.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Gadevi,

Kitartás, persze tudom, írtó nehéz ebben a nagy melegben.


Roz,
Ez hat mindenhova amit hirdetnek, csak jól kell csinálni (nem lendületből). A neten van fent egy kisfilm ha jól emlékszem nézzd meg. Vagy a tv-ben. Ha pedig ki szeretnéd próbálni, gyertek ki !!!!!! Már úgyis két éve tervezzük :wink: :)

Lina,
Hogy vagytok?

Kép

Kép
nyhk
 
 


Sziasztok!

felvettél Levit is a bölibe, nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek :cry:

Estelle!
sok mesélnivalóm nincs, küszködök 3-4 kilóval, de meg se mozdul, mások lettek a hormonok, vagy nemtudom, régen 2 hét alatt lement ennyi.

Gadevi!
hát, nem akarok beleszólni, de ha meglesz a pici, ennyi időd sem lesz a házra, ott van ugye Ali is!
Most még legyetek sokat együtt, mint ahogy Liliék csinálták!!

Kép
adrienn021
 
 


Lina
Szerintem már az is tök jó súly a magaságodhoz képet várjuk .


gadevi
de jó ahol most vagyok, csak Ákos keresztanyukája ott dolgozik és ős zolt hogy most üresedés van meg itt csak 350 ft .-ot keresek óránként ott meg 500 at kaptam volna... +4- vagy6 hétre bezáe az ovi és az nekem is szabad lett volna mindig fixen.

nyhk
ha van kedvetek Ti is eljöhetnétek egyszer bár már elköltöztünk a ladánybenei útról nyilik a halsáz köz oda de ott van minden medence nagy fajárszóka ... legalább játszanának egyett a gyerekek :)

estella
ZSÓKA üzeni jöhettek bármikor amikor nektek jó hívd fel .

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?