Új privát üzeneted érkezett!

ne haragudjatok nincs mindig ídőm mindenkinek és mindenre válaszolni!

Kép
muzsuzska
 
 


A hülye vonalzó, megy tovább!!!!!!!!!!!

Pisiljak vagy ne pisiljak tesztre reggel ez itt a kérdés??????????????

Dokihoz nem megyek mert holnap szabin lesz ma kérdeztem!

Kép
muzsuzska
 
 


Laptetőm van!!!!!!!!!!

Semmit se érzek, mintha hasam nem is lenne, még a petefészkeim se szurkálnak, a méhem is lapít!
Cicik fájnak, de nekem megjövetel előtt is fájtak mindig. Nekem mellnővesztő hormonzavarom van!

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Haza akrok menni!!! Még egy óra! Két napig ide se jövök!

Kép
muzsuzska
 
 


Senki sincs itt!

Kép
muzsuzska
 
 


Szép álmokat mindenkinek!!!
Befejezem a munkámat, lejelentek és húzás haza!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Zsuzsi!

Kép
flóra 11
 
 


Én itt vagyok, ne menj még el!
Holnap tesztelj. Ha fáj a cicid, az jó jel.
Nekem nem fájnak.

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi, köszi a műsorcímet. Így utána tudok nézni, hogy van-e még. A szokott időben nincs. Szerettem nézni.

Kép
flóra 11
 
 


Hú, Tancsu! De jó programotok volt! Ilyeneket nagyon imádok. Nyáron mi is szoktunk tábortüzezni, sütögetni. :D

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi, nekem a torkom már nem fáj, de köhögök és vonul lejjebb, a légcsövemre. Azt már nem tudom kikezelni. Ha holnap itthon lehetnék, az biztosan segítene. De legalább tornára nem megyek a gyerekekkel.
Én valami sprayt használtam a torkomra, igaz, csak 2x fújtam be, de hatott. Meg a sok fokhagyma, méz és tea. Holnap délután folytatom a kúrát.

Gyógyulj Te is. Szép álmokat!

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok

Jobbulást lányok...!!!

Zsuzska

Azért tesztelj egyet léccike...
Már csak a mi kedvünkért is...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mi ma reggel bőségesen bereggeliztünk, csak hogy a kis trónörökösnek legyen miből növögetnie....:)
Aztán elintéztük az OTP-t, a számlámat kellett átiratni, meg új kártya, stb...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Holnap nagyon szurkoljatok nekünk léccike!!!!!

Fél5-re megyünk az egyik hitelügyintézőhöz a lakás miatt.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hellóóó Mindenkinek!

szilzi írt nekem egy privit, ezért gondoltam meglátogatlak benneteket. Jól esett az érdeklődés, köszi szilzi!!! Közben én is írtam neked privit, de sztem kitörölte, és nem küldte el. Na mindegy most újból leírom mi is történt velem. Szóval április 1-jén szakíották meg a terhességem :( . De már jól vagyok, tényleg! :) A következő menstruációm után már neki is eshetünk a következő terhességnek. Nagyon optimista vagyok, és van egy olyan érzésem, hogy nagyon hamar össze fog jönni. szilzi légyszíves írd meg nekem, hogy mi történt az itt fórumozókkal, pláne babaprojekt ügyben.
Most búcsúzom, sok a meló....
Puszi,
Betti
betthee
 
 


jah, és üdvözlet az "újaknak" !!! :D

Kép
betthee
 
 


Hurráhurráhurrá!!!! :D :D Úgy örülök neked Betthee!

Kép
szilzi
 
 


Örülök, hogy jól vagy és remélem, tényleg hamarosan újra összejön! Vagy már tudsz is esetleg valamit? :wink:

Kép
szilzi
 
 


Na szóval, itt nem sok minden történt sajnos... :( Tancsu még mindig az egyedüli kismamink, de mi többiek is mindent megteszünk ám :)
Szerintem mindenki leírja külön-külön neked, hogy mi is történt, mert én hátha kihagyok valamit és nem szeretnék senkit megbántani! Nekünk most hétvégén lesz az esküvőnk, úgyhogy most nagy lázban vagyunk! Utána már csak a babaproject lesz! Remélem, ha mindketten megnyugodtunk, semmi akadálya nem lesz a mi babócánknak sem! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Zsuzska teszteltél?
Tancsu, milyen jó, hogy ilyen sokmindent kaptál! Ehhez már tényleg nem kell semmi! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Örülök, Betti, hogy jól vagy!!! És hogy jelentkeztél!!!! :D :D :D

Jelentem, hogy levizsgáztak az én tárgyamból a lányaim sikeresen. A tízperces másolás eredménye:
4 hibátlan és 1 db 1 hibás és 1 db 3 hibás

A levélfeladat:
5 db 0 hibás és 1 db 1 hibás

Összesen 6-an vizsgáztak. Nagyon megkönnyebbültem.
Köszönöm a Vivikének a gratulációt, majd küldök róla egy képet. Bájos nagyon. Egy tündér.

Tancsu, az OTP-től vettünk fel 35 évre 4000 Ft-ot, és havi 30 ezer forintot kell visszafizetnünk. (Önkormányzati hitelünk is van, az mindenhol másmilyen, gondolom.)

KépKép
benó
 
 


Zsuzsi, tesztelj! :!: :!: :!: :!:

KépKép
benó
 
 


Betthee!!!!! Nagyon nagy pussszzzz neked!
Kép
De örülök, hogy végre jelentkeztél! Annyira hiányoltunk! Még nem is olvastam semmit, csak látom,hogy jelentkeztél. Hát örömömben gyorsan üdvözöllek.
Kép
Visszaolvasok:

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, vettem az adást! Holnap fél ötkor megy a drukk.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Betthee,itt mindenkinek van vonalzója. Abból tulajdonképpen leolvashatod,ki hogyan áll ciklusilag. Nekem ma van az utolsó napom, 28-dik. Piri seholés semmi tünete, hogy meg akarna jönni. Ez azért mérgesítő,mert reggel teszteltem és negat. :(
Akkor pedig inkább jönne meg időben. :evil: Hogy kezdődjön hamarabb a ciklusom. Hát mindegy,pedig ebben a hónapban igazán figyeltem mindenre. Én azt hiszem csajok,részemről ennyi volt.Ha nem jön a baba, akkor nem jön. Én mostantól semmit nem teszek az érdekében. Ha a párom akar, menjen kivizsgálásra,én a természetre bízom. Ha akar a baba jönni, akkor jön.

Kép
flóra 11
 
 


Látjátok a sok laptető sem jött be. :(

Zsuzsi,Te teszteltél? Hol vagy?

Kép
flóra 11
 
 


A torkom még nincs rendben, de most megyek ki a bankbaés megállok a patikában is, valamit veszek köhögésre, nehogy elharapódzon a légcsövemen a fertőzés.

Kép
flóra 11
 
 


BETTHEE! Remélem most majd gyakrabban benézel hozzánk, nem maradsz megint el. Olyan jó társaság vagyunk ám! (Öndicséret :oops: ) Tudod mindent megbeszélünk,néha nagyon pikáns dolgokat is. (jujj Kép)

Kép
flóra 11
 
 


Na, most, hogy a baba nem jött össze,nagy elhatározást tettem.Megpróbálok egy hónapig fogyózni. Hátha ez jobban sikerül,mint a baba. Habár nekem már mostanában nincs elég erős akaraterőm. És enni is nagyon szeretek. De csináltam egy vonalzót, hátha majd ez inspirál.

Kép
flóra 11
 
 


Azt a mindenit Flóra! Milyen elhatározások ezek! :D Én azt, hogy ok akkor nem teszek érte semmit, szerintem addig bírom, amíg nincs pé körüli idő :D

Kép
szilzi
 
 


Benó, gratula a lányaidhoz, látod milyen jó tanítónéni vagy? :D Ez igen! :D

Flóra sok sikert a fogyókúrához! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Benó, gratula a lányoknak! Mondtuk,hogy nem lesz baj! Minden sikerül,csak szépen sorba.

Na,lányok. Most határoztam el, hogy semmit nem teszekérte. Erre mi történik? Már jó régen volt időpontom endokrinológushoz, amit állandóan elodáztam különböző okok miatt. Erre telefonálnak,hogy most akkor mi van? Mikor megyek? Én meg mondom,hogy hagyjuk, nem érdekes. De ők ragaszkodtak hozzá, hát mondom, hogy én nem hiányozhatok munkából, nem tudok menni. Hogy akkor nyáron. Erre kaptam egy időpontot július 11-re. Őrület! Semmi kedvem sincs menni! :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi,köszönöm, de talán rosszkor határoztam elmagam. Ez nem az én napom. Már elment mindentől a kedvem! :evil:
Megyek a bankba. Ott is csak kmifizetem a sok vackot,nem marad egy fillérem sem. :evil:
Mondom, hogy nem az én napom.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Nagyon le vagy törve, jól érzem? Nem szabad elkeseredni, meg azt mondani, hogy ez nem az én napom. Majd jön baba, hidd el, csak kicsit türelmesnek kell lennünk. Mi most megyünk kutat fúrni, vigyázzatok magatokra.

KépKép
benó
 
 


Ja, és hogy endokrinológushoz akaratod ellenére is kell menned, az valószínűleg sorsszerű. Valószínűleg így kell lennie.

KépKép
benó
 
 


Flóra, Flóra, ne keseredj el ennyire! Erős, jókedvű csaj vagy Te, ez nem vall Rád, de én megértem, hogy néha összezuhansz! Bankba akkor is kellene menned, ha pozitívat teszteltél volna! Az endokrinológushoz meg igenis elkell menni! Ingyen van nem? Miért ne mennél el? Én szerintem, Te most is ugyanúgy szeretnél babát, csak egy kicsit beborult a világ! :wink: A legboldogabb kismami leszel közöttünk meglátod! Csak várd ki! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Benó jó kútfúrást! Nagyon szépen köszönöm a sok szép mindent amit küldtél, van amelyikre vissza-vissza lapozok és mióta írtunk róla, sokszor elmerengek azon, hogy várom... Egész jó érzés! :wink:
Kár, hogy nem másolhatom le őket! :cry:

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

Teszteltem reggel 6kor!!

SEMMI!!!!!!!
Piri sehol, mérgemben jól megbosszúltuk, az ágy nem szakadt le!
Picit pofára estem!

Kép
muzsuzska
 
 


Kép

Ez a mai munkánk!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Helló Zsuzska!

Hát a teszttel én is úgy jártam,mint Te. A franc essen belé!

De az akvárium az gyönyörű lett! :D

Kép
flóra 11
 
 


Azt hiszem tudomásul kéne vennem hogy lombik nélkül nem megy! Csodában nem bízom!

Kép
muzsuzska
 
 


A romos kastélyt és a hídat középem ma vettük.Ja a növénykéket is mert eddig mű volt. Remélem megmaradnak!

Kép
muzsuzska
 
 


Ne legyen rossz kedvetek, negatív tesztelők!

Zsuzska az akvárium meseszép! :) Sok halatok van?

Kép
szilzi
 
 


Szia Szilzi! :D [/i]

Kép
flóra 11
 
 


Nekünk is voltak halaink, de meguntam, hogy mindig csak én törődtem az akváriummal. Most egy teknőskénk van. Szegényke, egyedül maradt.

Kép
flóra 11
 
 


Szia Flóra,

megnyugodtál már egy kicsit? Nagyon rossz kedved volt délelőtt! :(

Kép
szilzi
 
 


Szilvi kb 17 darab, m vettünk újjakat.

Kép
muzsuzska
 
 


Nagyon jó Neked, olyan jó hangulatot csinál egy lakásban! :)
Most akkor mikor mész dokihoz, Zsuzsi?

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok

Benó:köszike az infót a hitelről...:)

Betthee:örülök hogy újra itt vagy....:)
Jelentem nekünk a pocaklakó pöcörős lesz...:)

Flóra:nem elkeseredni!!!!!!!!
Tessék pozitivan hozzá állni....:D

Zsuzska:sajnálom hogy negativ lett, de azért csak sportoljatok rendesen azon az ágyon...:D
Egyébként nagyon szupi az akváriumotok..:D

Szilzi:Remélem sikerül mindent elintéznetek , és csak fő a nyugalom...:D
Már csak 5 nap!!!!!!!!!!!
Komolyan én annyira örülök neki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na most megyek vacsit intézni.
Remélem még vissza tudok ma jönni.
Holnap és holnapután Miskolcon vagyok, nem bizti hogy tudok jönni.
De csütörtökön tuti leszek...:D

Holnap 25 hét!!!!!!!!!!!!!!!

Cupp nektek...:D

Sziasztok...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?