Új privát üzeneted érkezett!

Magdolnam
Mivel én napra pontosan tudom a fogamzás idejét, így az uh-s eredmények teljesen megfeleltek eddig a korának. Szóval mindezidáig eltérés nem volt méretben a korához képest.

Andy
Szép pocakod van már! Szépek a képek is.

Én most kaptam a tesómtól két ágynemű szettet (párna és takaró), így azt lehet már nem veszünk, nagyon jó állapotban vannak. Unokahugitól meg egy pici malackát.
Egész nap takarítottam a szobát, persze sokszor le kellett pihennem, mert egész nap erős migrénem volt. De a reggeli kávé és a légkondi megtette hatását és csillapodott már egy kicsit.
Holnap egész nap tanulok, mert kedden megint vizsga és még azt sem tudom miről szól a tárgyam.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Andy!
Nagyon ügyes vagy!! Én nem tudnék ilyeneket csinálni! És tök szép vagy így pocisan is!

Nati!
Gratula vizsgákhoz! 5 órás, nem semmi! És az a ruci....tök cuki! Hát nem tudom, hogy jó lesz -e még rá.......Ati nekem nov. 23-án született, pont így voltam, mint te, egy kis karácsonyi rucival, de kicsi lett rá... Ja, és még szülés előtt megvettünk egy édi kis fehér sapit, már kórházban nem ment rá a fejére.. :lol: Azóta is a Veronika babájának fején van!

Lilla!
Én is imádom a kutyusokat!! Nagyon szépek! És hasonló a bográcsozónk nekünk is!

Akkor most dobok pár képet, Erdély, meg mostani itthoniakat:

"tipikus" táj:
Kép

Gyergyószárhegy, Lázár-kastély:
Kép

Mi, ugyanott:
Kép

Így vonultunk a hegyre:
Kép

Békás-szorosnál:
Kép

Csíkrákos a szivárvánnyal:
Kép

Gyimesbükk, 1000 éves határ:
Kép

Atiról egy oviban készült kép:
Kép

Ezek pedig tegnapi képek:
Kép
Kép
Az eredmény.........
Kép
Párom múlt heti alkotása:
Kép

Bocsi, ha kicsit sok voltam!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ditta
Hú de guszták a kalácsok!! Hmmmmm. Most benyomnék egyet.
Párod nagyon kreatív, milyen szép kertet rittyentett neked!
Nagyon szép helyeken jártatok. Nem volt nagyon fárasztó?
Hogy vagy? Nekem most elég sokat fáj a pocakom, de szerintem nincs semmi baj, csak a stressz, meg Töki tuti nől mint a gomba!

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 

Ditta
De szép helyeken jártatok. Nagyon jók lettek a képek.
Kürtöskalács... Nyami. Nagyon szeretem. A virágoskert tök szupi, én is ilyent szerettem volna tavaly, de nem kaptunk ajkán ilyen szegélyt. Úgyhogy kővel raktuk ki. Olyannal, mint a bográcsot. Azt is a férjem csinálta.

Andy
Nagyon ügyes vagy. Szépek a gobleinek. A pocid és szépen kerekedik, növöget.

Nati
A kutyusunk nem levert, eszik rendesen, sőt... inkább fal. Csak sántít az egyik első lábára. Remélem holnap jobban lesz, ha nem visszük este a dokibácsihoz.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Magdolnám:
Köszi az ötletet, de sajnos nekem a 90 napos nem jött be... :cry:

Ditta:
Nagyon szép helyeken jártatok! És a kalács is nagyon fini lehetett.

Kép
anda81
 
 


Lilla:
Valószínűleg megrepedt, de valahogy úgy érzem, hogy ebből nem lesz babó. Sajnos elég kevés figyelmet tudtunk rá fordítani, de azért még nem adtam fel. :?

Kép
anda81
 
 


Anda
Szerintem az jó, ha nem figyeltetek rá annyira. Sőt, annál jobb. Ha görcsösen akarjuk, tuti nem jön a babó.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Kösz mindenkinek a nyugtatást.Ma megint volt émelygés, csak én vagyok a türelmetlen...már nagyon váromlássam megint a picuromat.

Holka:
én május 29-én kell menjek ujra uh-ra.Kicsit messze van még... :cry:

Lilla:
édesek nagyon a kutyusok! :lol:

Andy:
de kis kreativ vagy! Nagyon aranyos amit varrtál! És a pocid is! :lol:

Ditta:
De szép a kertetek és szép lehetett a kirándulásotok is!Kürtőskalács épp az éjjel kivántam, nyami...Vettünk is ma reggel... :lol:

Nati:
Gratula, nagyon ügyi vagy, hogy bevállaltad a vizsgáidat pocakosan, akkor nagyon okos babád esz! :wink: :wink: :wink:


MÁGNES és ODRI!!!! Nektek NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KIVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

És a kis betört fejű Hunikámról egy képecske, meg a tegnapi piknikről. :lol:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


jó reggelt!

Milyen szép helyen voltatok ERdélyben! Kürtös kalács!!!!!!!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁ, nyammmm.

Huninak milyen csini sapesza van :) :lol:

Anda, a legjobb, ha nemis nagyon törődsz a dolgokkal -olyan leszarom az egészet-, mert itt a példák mutatják, hogy sikeres .... Egyébként én is úgy voltam vele, hogy amikor az 1.adag clostit szedtem, tökre be voltam sózva. Aztán megjött, utána kezdtem a 2.kört, de már csalódottan. Valahogy olyan érzéssel: nem érdekel: lesz ami lesz, nem töröm össze magam érte. Aztán itt van Lizus!

Tegnap jól sikerült a bogrács főztöm! És csináltam gyümisalit. Én csak azt ettem és képzeljétek el azt hiszem hatott a vizesedésem szempontjából! 3szor mentem éjjel pisilni, de annyit kellett, mintha egy tavat ittam volna ki. Ma is gyümi lesz a vacsi
magdolnam
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Asszem kutyusom javulgat. Mondjuk sokat nem találkoztam vele, mert jöttem dolgozni, de talán nem sántít annyira. Akkor biztos megrándult a lába a nagy játék közepette.

Márti
Hunikának cuki a sapikája. Komolyan jól áll neki. De szupi, hogy piknikeltetek, gyerkőcök biztos jól érezték magukat.

Magdolnam
Bogrács... Nyami. Mi jót főztetek benne?

Kép
p__lilla
 
 


Most nézem, nem is jó a vonalzóm. Tegnapra azt írta, hogy ma van az évforduló, megcsináltam újra, most meg nem áll át. :twisted: :evil:
Talán később...

Kép
p__lilla
 
 


paprikás krumpli lett a végeredmény.
Ez jó hír, hogy gygyul :)

Márti, hogy állsz a parival?? Én ma zsíos kenyérért vagyok oda p.paprikával és csemegehagymival :p
magdolnam
 
 


Márti, nagyon szépen köszönöm!!!!

Kép
Kép
odri
 
 


Odri, Mágnes
Boldog szülinapot!

Kép
p__lilla
 
 


Lilla, neked is köszönöm!
Neked meg boldog évfordulót!

Kép
Kép
odri
 
 


Köszi Odri!
Este ünnepelünk apával.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla, mi már túl vagyunk rajta...

Kép
Kép
odri
 
 


Jaj, tényleg, múlt héten, ugye?
Hogy sikerült?

Kép
p__lilla
 
 


Nagyon jól sikerült, persze óvatosak voltunk csak kölyökpezsi :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Hát, nálunk igazi lesz. :lol:

Kép
p__lilla
 
 


Rizs-tippeket köszi...legközelebb reélem már pergős lesz!

Anda
Sajnálom a ragaszkodó kilókat. :( Nekem tippem nincs jó fogyókúrára mert én meg a másik véglet vagyok..még sose fogyóztam… :oops:

Andy
Poharazok én is de halálra kevergetem közben…szóval tuti itt hibázom el akkor.
Nekem ma volt a terheléses cukor. Sokkal jobb ha nem 15 percig kínzod vele magad(amúgy is max.5 perc alatt le kell küldeni) hanem 15 mp alatt csak nyeled-nyeled aztán ha kész vagy gyorsan fél pohár citromos vizet utána küldesz…..
Csini vagy a fényképen.

Nati :)
Egy méretet kb. 2 hónapig fog hordani a babád de kérdés,hogy 59 centivel születik-e vagy csak 50-nel?? Amúgy tényleg édes a rugdalodzó.
Vizsgákhoz óriás drukk!! Ügyes vagy!

Ditta
Nagyon klassz helyeken jártatok. És egyáltalán nem sok a kép!! Tök jó volt nézegetni őket. :D
Ati nagyon helyes kisfiú!!!
Ezt nem mondod komolyan,hogy kürtőskalácsot tudtok otthon csinálni??? Szuperek vagytok!! :D

Lilla
Utólag is sok boldogságot az évfordulótokhoz!! :D

Anda
Hááááát igen….azért nem árt együtt lennetek ha babót szeretnétek!! :wink:

Márti
:D Éljen a hányinger!! Édesek a fiúk.

Mágnes,Odri!!
Boldog szülinapot Nektek!!!!

Mi tegnap kinn voltunk a honvédség majálisán…Heni úgy tudja élvezni az iylen megmozdulásokat…mondjuk én is :lol: :wink: !!

Viri,Kende? Gondolom ti is programoztok a jó időben. :wink:
holka
 
 


Kismamik!
Amúgy ti hány kilót híztatok?
Henivel én 17-et. Első 6 hónapban1-1-et aztán valahogy 11-et az uccso 3 hónapban... De mindegy egy éves korára 20 lement..tök magától (meg persze a sok szopitól,meg baba cipeléstől)
Szóval nem izgatom magam majd most is lemegy,gondolom...szóval én most 6,5 kg-nál járok. És folyton eszem...egyszerűen mert ezt érzem olyan ehetnékem van!!!
holka
 
 


Holka, köszi szépen.
Én kb. 6 kilónál járok, de nem izgatom magam, majd lemegy.
A meleget viszont nem bírom, fáj tőle a fejem....hogy fogom kibirni a nyarat?????
Ti hogy bírjátok?

Kép
Kép
odri
 
 


Odri
Én se izgatom magam mert Heni után is pikk-pakk lement csak kíváncsi vagyok.. :wink:
Jól bírom a meleget csak fáradt vagyok nagyon a nap végére,bár ez inkább a kisörökmozgó 2 évesem miatt van és nem meleg miatt!! Fejfájásom nincs, csak visszerek és fájó mélyvénáim :(
Elkezdtél vásárolgatni?
Rájöttem,hogy Emma augusztus utolsó napjaiban fog születni így már nem igazán fogok ráadni nyári cuccot...viszont a boltok most a kis rövid ujjú rucikkal van tele :roll:
holka
 
 


sziasztok!

köszi a dicsérteket, arik vagytok.

Nati. mikor lesz az utsó vizsgád? sok erőt küldök neked!ügyes vagy hogy terhesen megcsinálod. én nem bírnám.
a rosszullétek lassan elmúlnak, bíztasson ez!

Holka, Odri!
én a 3.hónapig 0 kgot híztam, de most a 6.hónap vége felé 6-6,5 kilónál vagyok. azt mondta a védőnéni az tökéletes. úgyhogy ti is tökéletesek vagytok velem együtt:)

Odri!
én is ma fejfájással ébredtem, és amióta bejött a meleg többet fáj, úgyhogy egy cipőben járunk, pedig én sosem voltam fejfájós.
amúgy a lábam reggelre leapadt, de ma 11re megint bedagadtak, de dolgozni muszáj, valahogy elmegy ez a 4 hét míg a gyerekek vannak suliban. remélem bírja majd a lábam is.

Odri, Holka. nektek a lábatokkal semmi gond?

Holka! nekem is vannak rövidújjú bodyim, de azt a rudalózó alá adhatjuk majd, azért szeptember 2-3 hetében még 25 fok körül szokott lenni. azét párat elfogyazstunk abból is, nem?
én legutoljára szept 1re voltam az ultrahangszerint. de holnap megyünk 18-ra. nagon várom. jaj, nagyon izgulok, meg a férjem is, még reménykedik hogy fiú lesz, de én érzem hogy csajszika van bennem. lehet ilyent érezni?

Lilla!

boldog évfordulót! szép romantikus estét kívánok nektek!

magdolnam! a gyümi hatott a vizesedésre? neked is a lábaid vannak bedagadva, meg a bokád? akkor azt egyek többet?
ma vettem epret, meg cserit, az jó?

Ditta! nagyon szépek vagytok a képeken. és gondolom jól sikerült a kirándulás is!

Kép
andyfekete
 
 


ne is tudom meséltem e, a védőnőm beírt a kismamiklubba ami ingyenes, és kb 10 alkalomból áll. az első múlt pénteken volt, ismerkedés meg babagondozás I.címmel. erről lemaradtam, mert 10.20ig a cukorterhelélsen voltunk.
a szerencse az egészben hogy általában péntekenként van 9-11ig. amikor is elvileg 2 likas órám van és kis csúszással, de ott tudok lenni.
ma volt 13kor kivételesen hétfőn egy előadás, szülés nőgyógyász tartotta, pont az én magándokim. másfél órát beszélt, és megint csak tanultam. a téma a terhesség alatti vizsgáaltok voltak, de azért a csajok (10 en vagynk össze-vissza) rákérdeztek a szülésre is, mindent elmondott.
nagyon élveztem.
most pénteken 9-10ig egy dr.nő tart előadást az újszülöttkorról és 10kor pedig szülésznő lesz.
úgy örülök, hogy részt vehetek rajt. ti tudtok ilyenre menni ott a nagy pesten?
nekem nagyon kell ez, rájöttem.
lesz majd 2 alkalommal kismamatorna, és kismamajóga is. és a végén lesz szülőszobalátogatás, nahát az biztosan nagy élmény lesz, főleg ha nincs annyira felszerelve, mint egy magánklinika.
mindegy legalább elmehetek.
na megyek, nem untatalak titeket

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Osztom a véleményeteket,hogy nem görcsölök a dolgon annyit. Lesz, ami lesz! Egyszer úgyis megfogan! :D

Kép
anda81
 
 


Andi én úgy érzem hogy elég sokat segített a gyümölcs nekem. 13:00kor ebédeltünk aztán 16:00kor vacsira ettem megint gyümisalit. Remélem éjjel megint dől belőlem a víz. Megrengeteg nestlés enyhe ásványvizet iszok. És most ahogy elnézem a bokám, egész tűrhetően néz ki.
Súly: én már nem merem mérni magam,múltkor olyan 12,5 kgnál tartottam kb 1 hete. De annyira vizesedem -a görögdinnyét bevágtam, aztán nem pisiltem tőle semmit!!!!!!!!!!!!!! :shock: - úgyhogy most nem tom mivan.

Képzeljétek, meséltem azt hiszem, hogy vettünk mobilklimát.... annyira örültem nek. Ma kipróbáltuk, kb 1 órát használtuk aztán a timerrel kikapcsoltuk. Elmentünk bodzavirágot szedni meg kicsit anyóssal dumálni. Mire visszajöttünk majdnem a ház is leéget!!!!!!!!! Nem tudom hogy a picsbe magyarázom el a metrósoknak hogy nem kicserélni vagy javítani akarom, hanem a pénzt visszakapni!!!!!!!!!!!! Ötlet?
magdolnam
 
 


Magdolnam
A mobilklíma egy szar. Már bocs. Mi is vettünk kb. 5-6 éve, nagyon hangos, meg nem is hűt elég jól. Tavaly vettünk split klímát. Ég és föld a különbség. Sokkal halkabb, tartósabb a hatása. Nem hiszem, hogy visszakapjátok a pénzt. Inkább adnak egy újat helyette. De azért drukk, hogy sikerüljön.

A kilókkal ne foglalkozzatok. Majd lemegy a szülés után.

Az este jól sikerült. Megnéztük az esküvői videónkat, pezsgőztünk kicsit. De még folytatjuk.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
p__lilla
 
 


igen egy pöttyet hangos....... hát ha nem adják visza, akkor kiverjük a balhét. vagy ha ne dj isten történne valami, akko kártérítést fognak fizetni. És a slusz poén: amit tegnapelőtt vettünk metroba kávéfőzöt, rossz. nem főzi le. Először azt hittük mi vagyunk a bénák. Bár nem egyszer főztünk kávét, de anyósnak se ment....
magdolnam
 
 


Andy, most megnyugodtam. Én se voltam fejfájos, de a frontokat se szeretem. Mindegy ez van.
Andy szép a pocid :lol:
Akkor tökéletesek vagyunk :lol: :lol:
A lábam nekem is be szokott dagadni, de csak akkor ha sokat állok. A melegben a kezem is begadadt, már nem tudok gyűrűt hordani.

Igazából a cipő választás a legnehezebb.
Magdolnam te hol kaptál papucsot? Én itthon a páromét hordom, az kényelmes :lol: :lol: :lol:
A mobilklima nem jó. Drukkolok, hogy visszakapjátok a pénzt.

Kép
Kép
odri
 
 


jaj cipőválasztásról ne is említsünk szót. Bedagadt lábbal.... kicsit nehézkes a dolog. A humanicban találtam papucsot és papucs cipő-szandi szerűséget és iszonyatosan kényelmes. Végigjártunk 86 üzletet és sehol nem találtam.
Itthon hagyta apa a klímát :twisted: de a kávéfőzőt nem. Majd részletekbe visszük vissza a dolgokat. A tvnk is szarakszik. Mi jöhet még??????????,

Ma állok neki az angolnak, ill most. Mindjárt megyek is fel, ha kész lesz a nudlim. Áfonyás nudlit tervezek mára!
magdolnam
 
 


Muffin, mi van veletek? Jelentkezz!
magdolnam
 
 


Viri?
magdolnam
 
 


Odri és Mágnes! Boldog szülinapot utólag :) Lyukas fej.... :oops:
magdolnam
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a köszöntéseket!
Nem nagyon jöttem mostanában, elég rosszul vagyok, na de legalább tudom ,hogy rendben van minden odabent..:) Legalábbis remélem.. :)

Volt valaki az Istenhegyin? Infók kellenének :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Magdolnam, ird le a nudli receptjét....

Kép
Kép
odri
 
 


Magdolnam, köszi de még nem késtél le......
Legalább itt felköszöntötök. A férjem családja nem vette a fáradtságot egy sms-re sem :cry: :cry:
Mondjuk tavaly se köszöntöttek, akkor mit várhatnék idén???

Kép
Kép
odri
 
 


szégyenlem magam, de ez gyors nudli, amolyan lils-s féle. :oops: de mellé vacsira csinálok még tojásos nokedlit salival!!!!!!! NYammm! Malac már kapott egy kis (sali) ízelítőt, így legalább csendben van.

Jó fej rokonság.... de ne is törődj velük! Az ilyenek nem érdemlik meg
magdolnam
 
 


biztos azt hiszik, hogy nem tartod a szülinapod :lol: én tuti nem köszönteném fel őket!
Nekem hasonló volt a helyzetem....de mégis más. Szóval nekem még az északi sarkról is fel kellett az unokatesóim+szükőket hívni, hogy boldog ilyen meg amolyan ünnepeket kívánok. Visszafele már ez nem ment.... Viszont ha én nem kerestem őket és véletlen taliztam velük, a letolást megkaptam meg a pofavágást. Hát kell ez nekem? Nem! A múltkori eset király volt. a dokinál találkoztam a rokonasszonnyal és fennhangoon, orr a magasban, mondja, hogy a tavalyi szülinapi ajándékom náluk van :shock: Basszus, ha valakit meg akarok lepni, akkor felhívom: figyi te, ráérsz ekkor és ekkor. Nem pedig a megbántottat kéne játszani. Vagy azt várta, hogy én hívjam, hogy szülinapom lesz és gyere ajándékkal!
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Szóval vasárnap elmondtam a férjecskémnek a hírt. Nagyon örült neki.
Végül megegyeztünk, hogy a szüleinek akkor mondjuk el, ha már UH is lesz. Eddig is már azért elég sokan tudják.

Szerintetek, ha nincs igazából semmi bajom az baj? A mellem már nagyon feszül, kezd bajos lenni a hason alvás e miatt, de semmi más tünetem nincsen. Még a szagokat is bírom, hányingerem sincsen.

Szóval ezek később jelentkeznek, vagy szerencsém lesz, és ezek távol maradnak tőlem?

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Magdolnam, igazad van. Én szívem szerint nem köszönteném fel őket, de Gábor mindig kettönk nevében ir nekik. Pont aznap taliztunk véletlen a Gábor hugával és ő se mondta.
Szóval szerintem nem is tudják, hogy mikor van. :cry:

Erika, a tűnetek majd jelenzkeznek ha meg nem az se baj. Nekem a hatodik hét után kezdödött. :oops:

Kép
Kép
odri
 
 


nekem is olyan 6-7.hét körül kezdődött, cici feszülés álmosság és émelygés. Várd ki Ercsi a végét :lol: és majd lesz tüneted.
magdolnam
 
 


ha meg 2őtök nevében, ír, akkor meg beszélj a pároddal, hogy jó lenne ha rokonság figyelembe venné a szüinapod. Gondolom nem kell nagy hercehurca, csak az ember annak is már nagyon örül, ha kap egy üzit. Ezt szerintem nyugodtan megmondhatod neki és tolmácsolhatja is. Hátha elszégyenlik magukat.
Hála égnek a férjem rokonai semmi ünnepet nem tartanak, de ígyis elég húzósaka családi ünnepek anyagilag, pláne a kari
magdolnam
 
 


sziasztok!

várom az estét, megyünk uh-ra. remélem minden oks lesz a babóval, hamár én ilyen kis szerencsétlen vagyok. romlik a szemem, dagad a lábam, most meg a cukorterhelés miatt mehetek a diabetológiára. kíváncsi vagyok ott mit mondanak az eredményemre.

Erika!
a tünetek: 6-7.hét körül kezdődtek nálam is, hazsnáld ki az időt mindenre,

ha lesz erőm este jövök uhs képekkel

sziasztok
szép délutánt

Kép
andyfekete
 
 


igen elég lenne egy üzi, de nem foglalkozom velük....
Soha nem voltam a kedvencük és nem is leszek. Valamiért nem szeretnek... :oops: :cry:

Kép
Kép
odri
 
 


várunk andi a képekkel! Hányra mentek? 4dre?
magdolnam
 
 


Andy
Mindenképpen kérünk sztárfotókat a bébiről. Biztos rendben lesz minden.

Ercsi
Gondolom a párod nagyon örült a babónak. A tünetek majd jönnek biztos, használd ki, amíg nincs.

Nálunk meg mindenki minden ünnepet, névnapot, szülinapot, házassági évfordulót megtart, meg mennek a köszöntgetések ezerrel. Főleg így tavasszal, mert a család nagy részének ekkor van a név- és szülinapja. Márciusba és árpilisba minden hétvégén tartottunk valami eseményt.
p__lilla
 
 


sziasztok
megjöttek
előbb a képek, aztána beszámoló!!!
Kép

Kép
andyfekete
 
 


szóval
a kislányunk!!!!!!! jól van, mindene rendben a méretei is stimmelnek.
és tutira mondta hogy lány! hogy megéreztem!!!! ebben van valami.
amúgy megkérdezte előtte, hogy akarjuk e tudni.
a kenetvizsgálatot nem csinálta meg, majd 4 hét múlva, meg engem sem vizsgált meg, viszont a cukromra ő is azt mondta hogy magas.,úgyhogy legalább megnézik.

na mindenkinek szép estét

Kép
andyfekete
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?