Új privát üzeneted érkezett!

Tancsu,megnézem a fotódat. Rögtön jövök. :D

Kép
flóra 11
 
 


Flóra

Biztosan össze fog jönni a baba , hidd el....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Évit már én is kérdezni akartam, mert nekem is feltünt, hogy eltünt.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Na kiváncsi vagyok mit szólsz a fotóhoz....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Megnéztelek Tancsu. Nagyon szép gömbölyke vagy. Ne csodálkozz,hogy nagy a pocid, hiszen nagyon nagy a baba is.És egyébként meg természetes, hogy ennyire látszik a pocid, hiszen egyébként nagyon vékony vagy.

Kép
flóra 11
 
 


A szomszédlány is hasonló,ő augusztusban fog szülni. Pontosan nem tudom hányadik hétben van, de kb. úgy,mint Te. Esetleg 2 hét eltérés lehet köztetek.

Kép
flóra 11
 
 


Megint laptetőm van!!!!! :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Felébresztem a fiacskámat,be kell vennie a gyógyszert. De rögtön itt vagyok.

Kép
flóra 11
 
 


Véletlen kiléptem a netről...:)

Gratula a laptetőhöz..:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Holnap menünk OTP-be elintézni a közös számlát a párommal.
Szerdán menek tb és adókártyát csináltatni,.Aztán a munkahelyemre a névváltozás miatt, aztán a másik bankba az egészségpénztáros szálám miatt.
És ha sikerül akkor még este egy hitelügyintézőhöz is.,
Egy másikhoz ha lehet akkor mholnap megyünk.
Nagyon rámozdultunk most erre a lakásra...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szerintünk álomszép, már csak az áron fogunk kicsit alkudozni.
Reméljük a hitel is könnyen fog majd menni.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sermmit nem kell ezen a lakáson alakitani.
Minden a mi izlésünk, a szinek, a beépitett bútorok, minden.

A környék elég normális, az ablakból parkra látok rá.
Közel a boltok, orvos, posta, stb...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jó sok intézni valótok lesz holnapra. Hogyhogy egy másikhoz? Már volt valaki és nem volt jó?

Kép
flóra 11
 
 


Most azt hiszem megyek kicsit, átadom a gépet a páromnak.
Én meg lehet elkezdek babaruhát válogatni.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nem volt, csak több hitelügyintézővel is beszélek, mert hátha valamelyik tud jobb ajánlatot.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Igazán nagyon kecsegtetően hangzik, amit írsz a lakásról. Fontos,hogy minden közel legyen. Viszont egy ilyen lakás biztosan kicsit drágább. De Tancsu, akkor is megéri, hiszen nem egy évre veszitek, hanem egy életre. Jó,talán később majd vesztek házat,de akkor is hosszú időre, ezért szerintem egy lakáson nem érdemes spórolni. Persze alkudni azt lehet. :D

Kép
flóra 11
 
 


Elég sok pénzt kell felvennünk és elég hosszú időre.
Nem ugrunk bele a legelső lehetőségbe, ezért érdeklődök mindenfelé.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Értem.
Jaj de jó neked, Tancsu! Ilyenkor úgy ott lennék veled! Ez nagyon kellemes foglalatosság. Néha én is előszedném már azt a keveset,amit a fiúk után elraktam.

Kép
flóra 11
 
 


7,8 miliót mondanak, mi 7-7,2-re gondolunk.
Majd aztán kikalkulálunk egy barátságos árat.
Már pár százezer forint is sokat számit.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helyes. Így is kell. Persze, hiszen rengeteg lehetőség van. Nem mindegy,hol veszitek fel a hitelt, mert mások a kamatokmeg a feltételek.Nálatok olyan nincs,hogy új házasok kapnak kölcsönt?

Kép
flóra 11
 
 


Na tényleg menek, később visszanézek még.
Remélem lesz még akkor is itt valaki...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hát perszehogy számít,Tancsu! Remélem találtok egy középárat, amiben megegyeztek. Aki árulja,általában kicsit rátesz,hogy végül tudjon engedniés azon az áron adja el,amit eredetileg gondolt. Szerintem ők 7,5-ért akarják eladni.

Kép
flóra 11
 
 


Csak akkor kapunk nagy állami támogatást, ha új lakást épitünk és pl aláirok 2 gyereket, hogy vállalom .
Viszont a támogatás akkor sem ér annyit, hogy belefogjon az ember.
Amikor megvan a baba, akkor lehet majd igényelni, támogatást, ami 1 gyerekre 450 ezer forint és azt a hitelalapba nyomják bele, ezzel is csökkentve a hitelünket.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én egész nap gépküzelben leszek. Most megyek teregetni,kimosott a gépés felteszek főzni. De visszanézek én is.

Kép
flóra 11
 
 


Na igen, a gyerekekre nálunk is levontak a hitelből.

Kép
flóra 11
 
 


Tényleg mennem kéne...

Majd visszanézek kécsőbb...

szióka
cupp

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló,majd gyere!

Kép
flóra 11
 
 


Most beszéltem egy ismerős ápolónővel ez valami vírusos nyavaja.
Vettem még negrót,majd cukrozom.
Gyorsan kiteregetek és indulok munkába. Bár semmi kedvem, de holnap szabadnap ezt a mait még ki kell birni!

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu szorítok hogy sikerüljön!!!!!!!! Kiváncsi vagyok hogy sikerül elintézni a hiteleket! Majd mesélsz!

Szabadnap akváriumot kellene pucolni, szeretnénk a meglévőt átalakitani. Sok szépet láttam::






Kép

Kép
muzsuzska
 
 


kilépek mert sietnem kell!!!!!!! Pihenjetek!!!!!!!!Helyettem is!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzsi! Sajnálom,hogy munkába kell menned. :( Én ma pihenek annyit, amennyi belém fér. :D Nekem meg holnap munka.
Tudod mi segít? Izzadni utálok,de rengeteg teát iszomés kipisilem a betegséget. :D Tisztul a szervezetem.

Kép
flóra 11
 
 


Nálam az a baj,hogy a torkomrólmindig rámegy a légcsövemre. Már kezdem érezni és kezdek köhögni is. Sajnos.

Kép
flóra 11
 
 


Én is kiteregettem és felraktam főni az ebédet.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok! Egy picit én is jövök, de délután dolog van! :)

Kép
szilzi
 
 


Flóra, Zsuzska kívánom, hogy gyógyuljatok meg mielőbb! Ebben az időben még rosszabb betegnek lenni, meleg van, ilyenkor még a nátha is jobban kínoz!

Kép
szilzi
 
 


Zsuzska nektek van akváriumotok? Imádom Őket, majd küldj képet jó? Bár nem tudom mennyire lehet öket fényképezni! :oops: Azért tesztelhettél volna, legalább a mi kedvünkért! Holnap úgyis mész orvoshoz, nem?

Kép
szilzi
 
 


Tancsu, ha ez álmaitok lakása, akkor kívánom, hogy összejöjjön! Amúgy is, de ezt nagyon! :) Már Gergő miatt is! Biztos találtok valami jó hitelt, ma már annyi féle van! Bár szerintem mindegyikkel átvágnak egy kicsit, de azért egy biztos lesz ami megfelelő! Az én lakáshitelemnek, már köze nincs azokhoz a feltételekhez, amivel indultunk! :(

Kép
szilzi
 
 


Babaakarás pasioldalról: szerintem is kevés az a pasi, aki szívből akarna gyereket, mert nekik soha nem pont az a megfelelő időpont! Nem értik meg, hogy olyan sosincs! Nem tudom ezt a lélek dolgot nem e csak mi magyarázzuk bele... Flóra, annyi olyan pasi van akinek esze ágában sincs gyereket csinálni és mégis... Én hiszek a tudat és tudatalatti hatalmában, de ez valahogy nem így van szerintem. Talán ezzel próbáljuk nyugtatni magunkat, de ezt sem szabad belemagyarázbi, mert még a végén mi generáljuk ezt az egészet!
Ha én megkérdezem A-t, hogy szertené e, azt mondja, hogy mit tudom én, haggyam Őt ezzel, de én tudom, hogy sose hagyna cserben és mindig gondoskodna a gyerekről és imádná! Akármilyen "kis hülye" tud lenni most, tudom milyen lesz ha...
Ezért megyek hozzá feleségül :D :D :D :D
És várom is :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok!

Nem tuntem el teljesen de nagyon sok munkám volt a kollegám szabadsága miatt.A főnökömet pedig áthelyezték egy másik osztályra és ő meg állandóan ott volt hogy tanuljon. :? A kolleganőm pedig nem az a fajta aki szeret segíteni másnak ha neki nincs munkája. :?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Flora,Zsuzska remélem hogy hamar meggyógyultok! :wink: Tudom milyen rossz betegnek lenni,én is úúúúútálom! :!: :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szilzinek

Útravaló I.

"A mai nap az álmok napja.
A selyemé és szalagoké.
Virágoké, gyertyáké.
Zenéé. Nevetésé.
Mindez együtt teszi különlegessé
ezt a napot számotokra
- amikor új kalandok kezdődnek
az életben"

Pam Brown

KépKép
benó
 
 


Beno gratula Gyurikának a szép eredményhez! :wink:
És a kút kifúrásához is!Nem lehetett kis meló! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Útravaló

"A legjobb és legédesebb, ami egy nővel történhet,
ha egy jó ember kiválasztottja és szerelme lehet...."
Lousia May Alcott

KépKép
benó
 
 


Tancsu remélem hogy sikerül a házat jó áron megvennetek! :D Nagyon jó lesz ha végre el tudsz jönni kedves anyósod és sógornőd közeléből! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Még nem ástuk ki, de köszi, és örülök, hogy újra itt vagy. Én most mindjárt futok tovább a Vivike zongoravizsgájára, csak az útravalókat át kell adnom.

"A házasság két vonaltöredéket egyesít,
két céltalan életnek ad munkát,
és megduplázza erejüket
annak teljesítésére,
két kutató jellemnek ad
okot a létezésre,
és értelmet az életükhöz."
Mark Twain

Ezeket az útravalókat tilos lemásolni a Szilzinek! Babonából!

KépKép
benó
 
 


Szilvi szerintem ne izgulj!Hiszen akarod ezt! :D A lényeg hogy Ti ketten jól érezzétek magatokat! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


"Mára
a szürke világ átalakul
- virágok, szalagok díszítik.
Nagy vendégség, nagy ünnep,
melyet zene, nevetés,
édes gondolatok, szép emlékek töltenek be.
Minden olyan szép.
Az egész világ együtt
örül egy új élet kezdetének."
Pam Brown




Majd innen folytatjuk. Most mennem kell. Jó ráhangolódást Szilzinek, és minden jót a többieknek is! Puszi

KépKép
benó
 
 


Biztos hogy nagyon ügyes lesz a keresztlányod a versenyen! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Kösz, szorítsatok, meg holnap is a lányaimnak!
Szilzinek pedig minden nap jön az útravaló, hogy rá tudjon igazán hangolódni és tudjon önfeledten VÁRNI a csodára................ hiszen ez olyan szép............... mesés.........






Megyek!!!!

KépKép
benó
 
 


Na, milyen szépen összejöttünk!

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?