Új privát üzeneted érkezett!

A fiaim az adott hónapban elkészültek, amikor nekiálltunk, hát most jól megkapom. :cry:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


HOPPÁ!!!
TETŐ :D

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


:lol:

De most ne azt nézd!Közben előjöhetett egy ilyen probléma!
Mondjuk azért egy orvos véleményét is kikérném...hogy utal e vmi gyulladásra stb.
Talán egy vér és vizeletminta nem ártana...

annus11
 
 

 
 

Ja nekük is összejött elsőre az előző baba...most meg ez a 2.hónap próba,szóval ez nem mérvadó!

annus11
 
 


Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni. Csinálom szorgalmasan az lh tesztet, ma vagyok a 15. napon és harmadik napja csak halvány vonal van másodiknak, tehát negatív még mindig. Csináljam még tovább ebben a ciklusban, vagy ne? Lehet, hogy nem sikerült elkapnom a pozitívat? De akkor miért van halvány második csík?? Köszi a segítséget!!!
katoci
 
 


Katoci!

Mióta csinálod az lh teszteket?Hány naposak a ciklusaid?Látsz erősödést vagy halványodást?Csináld még tovább,nem bizti h lemaradtál róla!Esetleg fotózd le őket és rakd fel h megnézzük!
Az normális h halványan ott van a másik csík is.
Hőt mérsz esetleg?nyálkát szoktad figyelni?

annus11
 
 


Huncutka!

Grat a laptetőhöz!

Akkor most sok sok gyógyteát fogol inni és elvileg ezek mindent helyre is fognak hozni ügyi!
Tök jó hogy van 1 ilyen ismerősöd. Nem gondoltál még arra hogy többet kéne hozzá menni :wink: :lol:

A Gubás Gabinak a férje is természetgyógyász és ő végig segített abban hogy mikor miből kell többet vagy kevesebbet bevinni a szervezetébe a kismamának!
Állítólag nagyon sokat tudnak segíteni!

Nagyon drukk hogy minél hamarabb elmúljon a gyulladásod!
És bebabásodj!!!

niki

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk, nem vagyok elveszve, de őrült mód tanulok a szombati vizsgámra....drukkoljatok majd nekem....

Annus!
Nagyon várom, hogy reggel mi lesz nálad a helyzet.

Huncutka!
Gyógyuljon meg gyorsan mindened, ami gyulladásban van!!!

Niki!
Nálad is jönnek a drukkos napok +++++++++++++++++

Nálam tuti piri lesz, egész nap pecsételtem pirosan :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Megy a drukk Zsu!Aztán ügyi legyél.
Majd igyekszem én is a tanulás mellett holnap reggel bekukkantani,de lehet csak szombaton tesztelek,ha addig se lenne semmi...

annus11
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Na nálam semmi,ma nemtesztelek.Megvárom vele az uram,és ha még aktuális akkor holnap reggel csináljuk.
Viszont hajnalban felébredtem...fájt a pocim,nem görcslt,de éreztem h nyom...na mondom reggelre tuti megjön...de nem :shock: Az ilyenek miatt hiszem azt h mégsincs itt baba...

Ami viszont jó jel,a luteális fázisom nem rövid :lol: Bár az előző ciklusban se volt rövid,mert bizti nem akkor volt a pé,amit a ferty jelöl,csak ugye pont nem tudtam mérni rendesen...Elötte meg 12 napos volt a luteális....ki érti ezt.
Na majd jövök!

annus11
 
 


Pamilla,Katoci!
Tesztekkel hogy álltok?

annus11
 
 


Annus!!!
TESZTET AKARUNK! TESZTET AKARUNK! TESZTET AKARUNK!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Katoci!
Nekem hatodik napja halvány két vonalas és ez nálam mindig így van, aztán hirtelen, pár óra alatt lesz pozitiv és az is 3-4 napig tart.
Mindenkinek más, tesztelj nyugodtan, a péd szerintem csak ezután jön.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


:lol: :lol:
Hát...majd holnap!Én nem merek már csinálni...nem akarom látni h negatív,inkább várok még hátha megjön...eddig mindig a babaát vártam,most meg h megjöjjön...de nem tom mért...vhogy úgy érzem h nemjött össze :?

Neked meg jön a pé!!!!!!Kexeli-kexelni ezerrel!!!!

annus11
 
 


Köszönöm a tanácsokat, a teszteket hatodik napja csinálom. Annyit az előzményekről, hogy decemberben volt egy vetélésem, most már minden ok, a dokim utasítása szerint minden ciklus 3- és 7. napja között szednem napi 1 clostylbegitet. Tudtommal előtte se volt gondom a peteérésemmel, simán terhes lettem, de azt mondta, hogy egy ilyen csúnya vetélés után ez a csökkentett adag arra jó, hogy feltunningolja a petesejtet. Négy havi adagot írt fel, mondván, hogy ennyire úgysem lesz szükség, mert hipphopp teherbe esek :lol:.. hát egyelőre me, így néz ki, mert most fog elfogyni az utolsó adag.... :lol:

a ciklusom a vetélés óta 27 nap, teljesen szabályos, azelőtt 28 nap volt. Tehát elvileg ugye középidő táján kellene annak a fránya pé-nek jönni. De nem tudom, hogy jön, vagy nem jön.

Azt tanácsolják, hogy ne foglalkozzak ennyit a kérdéssel, na megnézném azt, aki nagyon szeretne babát, az hogy nem tud a kérdéssel foglalkozni, nem? :shock:
katoci
 
 


Sziasztok!
27-én átjárhatósági :lol: :lol: :lol: :lol: 25 ezer Ft lesz :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Egyre jobban megvan és nagyon fájok :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Puszi mindenkinek!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Katoci!

Ha beállt a ciklusod szépen,lehet én se néznék lht...hanem lenne a minden második nap akciózás.Középidőben esetleg pár napig minden nap.
Nekem is volt egy vetélésem okt.30án,de nekem nem ált vissza a ciklusom.Én is kaptam clostyt,ez a 2.hónap h szedem.Ja,mert nekem jan31ig nem jött a menszi...én azért kezdtem el hőmérőzni,voltam hormonvizsgálaton.Most úgy látom h helyrejött a ciklusom,bár ugye most meg lehet h jött is a baba,de ezt még nem támasztotta alá semmi :lol:

A vetélésed hány hetesen történt?Mit mondott a doki a lehetséges okokról?Én a hőmérőzést javasolnám még neked,mert abból kiderülhet h van e esetlegesen sárgatest elégtelenséged.
A closty mellett néznek uhval,hogy télleg van e peteérés?

Az oké h nem kell vele sokat foglalkozni,de egy vetélés után érdemes megvárni amíg újra szép ciklusa van az embernek,ezt pedig vhogy le kell ellenőrizni...szerintem!Én pl jövőhónaptól nem csinálok majd semmit,ha most nem jött össze.Megnyugodtam h helyrejött a dolog,mostmár csak rajtunk múlik :wink:

Gyere gyakrabban,hátha van vmi amiben segíthetünk!

annus11
 
 


Zsuzsa!

Ha így fáj a menszi,akkor neked a cickafark füvet javaslom,menszi elött kell inni pár napig.Állítólag attól helyrejön!Próbáld ki köv hónapban!Azt hiszem felesben szokták inni ilyenkor a palsátfűvel,de ennek utána kéne olvasni...nem emlékszem rá pontosan...

annus11
 
 


Zsuzzsa!

25 ezer ft :shock: :shock: :shock:
Akkor uhs lesz?Nem semmi hallod...bár lehet még olcsón megúsztad!
Nem azt mondtad h jövőhéten mész?Vagy rosszl emlékszem?....Az még csak 20.

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus!
Hol a teszt? Ne csigázz már bennünket légyszi!!!!

Szerintetek a málnalevélteábol elég, ha napi 2 dl-t iszok vagy növeljem? Ma vok a 10. cn-on, lh tegnap nega. Kivi leszek mikor jön pé.
encike 2
 
 


Lányok, nektek hányadik napon van pé?

Én nem nagyon értem ezt az egészet, a vetélésem miatt műtétem volt, pontosan 28 napra megjött a műtéthez képest, azót mondjuk 27 napos, de mindig annyi. Elvileg tehát jól működök, gyakorlatilag meg hogy állunk? Tényleg csak egy általány szabály, hogy 14. nap körül van. Azt olvastam, hogy nem a mensi után, hanem a mensi előtt van két héttel a pé.
katoci
 
 


Katoci!

Igen,így van.A menszi elött 14 nappal van a pé,de elképzelhető ha vmi gond van h nem akkor...hanem mondjuk csak 8-10 nappal a menszi elött.És az nagyon nem jó dologra utal....Vhogy próbáld meg kideríteni h mikor van a péd,még mindig a hőmérőzést illetve a nyálka figyelését tartom a célravezetőnek!

Enci!

Ha lesz vmi,azonnal írok!!!!!

annus11
 
 


Sziasztok LÁnyok!

A tesztel még várok mai ugyan nagyon nehezemre esik, de muszály!!!
Még nme telt el a 10 nap sem a pé után!
A zholnap lesz!!!
De néztem 1 kalkulátort ahol azt írták hogy hétfőn már a vizeletből elvileg ki lehet mutatni!

Szóval hétfőig várok még azt hiszem!

De nehezen bítom ki!

Szóval ha lesz teszt egyből teszem is fel :lol:
Pláne ha poziítv lenne!

Szép estét Niki

Kép
pamilla
 
 


Ha az lh-n 2. halvány csik van, azt jelenti, hogy nemsoká pé?
Ha nem lenne, akkor még távol a pé?
És akkor tuti, ha egyforma a két csik?
encike 2
 
 


Enci!
Akkor pozitív,ha a két csík egyforma,vagy erősebb a másik mint a kontroll csík.Ha a kontroll csík az erősebb,a másik halványabb akkor az negatív.Azt kell nézni h halványodik vagy erősödik e ez a csík....


Na nálam a teszt negatív,menszi sehol,hőm 37.Én elkönyveltem h ebből már nincs baba.Köv hónapban nem mérem a hőmet,szerintem beállt a ciklusom.
Na megyek dolgomra...főzök,takarítok...tanulok...sütök is tortát :lol: De még jövök ma :wink:

annus11
 
 


Sziasztok lányok!
Annus! ebből még lehet baba :lol:

Képzeljétek, hogy potyára a sok tea, nekem nem jön korábban a pé, ez már 18. napom :cry:
Hagyjam abba a teákat?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!

Szerintem most állj le,de csak azért mert nem tudni mikor van a pé...szerintem elképzelhető h tegnap megvolt!Kíváncsi vagyok a holnapi hődre!Te most a barátcserjét is szeded?

Szerintem ebből már nem lesz baba,már rég mutatnia kéne a tesztnek....Ennyire későn nem lehetett a beágyazódás,hacsak nem ment még egy kört vhol a kis sejtecském :wink:

annus11
 
 


Annus!
Igen, szedem.
Tegnap délután kettőkor és este kileckor is csináltam tesztet és tuti negativ volt.
A méhem fájdogál már 4-5 napja és 10.-től 13.ig volt jónás, azt kihasználtuk. Arra gondoltam, hogy ha akkor esetleg sikerült, akkor most talán azért nincsen pém.
Mi a véleményed?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Aha!
Hát én nem látok jelentős hőemelkedést...szóval így én azt mondanám h 10-13 között nem látom h pé lett volna...a Jónásnapomat én is tudom...de vhogy eddig nem volt pé körül....de mindjárt megnézem ezt a hónapomat hogy nekem mikor volt :wink:
Az h fájdogál,szerintem azt jelenti h nő a tüszőcske...nem?

annus11
 
 


Na nekem május 8án volt jónásom...hát eléggé a pé után!Akkor nem voltunk együtt,de erre a hónapra fiút ír.Köv hónap meg kislány.Ebben is hiszel?Ez lehet így?Kíváncsi lennék....

annus11
 
 


Ja és elfogyott a tezstem,majd lehet rendelek még.Ha kitaláltam h mennyit hogy,akkor írok privit!Előre is köszi!!!!

annus11
 
 


Na megjött,hála annak a magasságosnak!
Jöhet a 3. próba!Tuti befútó lesz,remélem.
Hőmérőzni akkor nem fogok tovább,jön a vizsgaidő...nem is igen tudnék :roll: Tanulás lesz ezerrel...

Szerintetek kell még inni a teákat?Főleg apalástfűre gondolok....ha elég hosszú a luteális fázis,akkor abba lhet hagyni?Vagy a beágyazódás segítése miatt igyam ebben a hónapban is?

annus11
 
 


Enci!

Írd már be a hőidet,mert így nem fogjuk látni h mikor volt a péd,és h hogy idd a teát!!!Ja a ciklus.hun meg semmi nem látszik,szerintem új linket kéne betenned!

annus11
 
 


Annus!++++++++++++++
NAGYON SAJNÁLOM!
A piri mongyóóóóó le!

Szerinted nekem miért nincs pém? És a hőm miért emelkedik akkor?
A tesztek eddig tuti negatívak voltak.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!
Egyáltalán nem volt erősödés?Lehet nem sikerült elkapnod a pozitívat,nem?

annus11
 
 


Képzeljétek délben negatív volt a teszt, az elöbb ébredtem fel a délutáni szunyából :oops: és megint teszteltem, hát az meg pozitív lett! Nem értem! lehetséges, hogy pár óra alatt érik ennyit a petesejt?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Sziasztok!

Vagyok Én is csak olvasgatok!
Kérdés mi számít kevés lutheránus időnek? Olvastam valahol 14 nap, nekem 11-12 nap körül van.
Most is vagy 3 napig egyforma Dupla csíkos az LH tesztem. Annyi félét lehet olvasni mennyi ideig életképes a petesejt, és a hímivarsejt?
A hőm elég érdekes, 36,2 vel indult a ciklus elején vagy 10 napig vagy 36,3 vagy 36,2 volt utána már nem is mértem. Igaz elég idege voltam az első 12 napban apukám korházba volt élet halál között, szerencsére már otthon van, ugyan 2 hét múlva megműtik a szivét, ereket cserélnek. :o Nagyon félek mi lesz ...
Így ha ilyen állapot mellett összejönne a baba, én lennék a legjobban meglepve.
Bár ilyen nagy idegesség mellett talán jobb ha nem is próbálkozunk. Nem tudom, az biztos, hogy az előttem levő 1 hónap nem lesz könnyű.
Na most ennyit.
Szép estét
Dorka2

Kép
Kép
dorka2
 
 


Huncutka!
Úgy látszik pont elkaptad h pozitív.Szerintem ebben nincs semmi,mivel a teszt egy hormon mennyiségét mutatja ki,így te at látod!Tehát ha elég nagy a mennyisége ennek a hormonnak,akkor a petécske kellő állapotban van.Nyálkát nem nézed?Az sokat segíthet még!!!!

Dorka!
Szerintem a 12 nap még elmegy...a 11.napot viszont már kevés...próbáld vmivel nyújtani a luteális fázist!Vagy ha sikerült teherbe esned,akkor kérj gyógyszert h rásegítsenek!

Sajnálom apukádat,keresztapámnak is volt évekkel ezelött ilyen műtétje!És 1 hete még szalonnát sütöttem vele a kertben,szóval jól van!!!!

Az h kicsit ideges vagy,meg aggódsz befolyásolhatja a ciklusodat!Lehet h később lesz a pé,később fog megjönni stb.Erre esetleg számíts.És lehet h pont azért jön majd össze,mert már azt hiszed h rég megvolt a pé,aztán mégse!
Apukádnak jó egészséget,aztán igyekezzetek az unokával,hadd örüljön a műtét után egy kicsit :lol:


Enci,Zsu???!!!!

annus11
 
 


Szia Annus!
Képzeld ma a 3. pisiből olyan pozitívat teszteltem, hogy a kontrolcsík csak fele olyan vastag és erős mint a tesztcsík :lol:
Ezek a teák felturbózták ezek szerint rendesen a petesejtem. Tegnap még voltunk együtt, ma már nem merek mert nekem 3 nap a pozitív aztán válik le, és addigra már csak elvileg a kislányok élnek. A hőm viszont nem tetszik, és olyan hőhullámjaim vannak mint egy klimaxosnak. Na vajon ez mitől lehet?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Dorka!
Csak pozitívan!!!
Elvileg 24-36 órát is élhetnek a lányok, a fiúk csak 12-24-et.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!
Szerintem jó a hőd,látom h nem mindig ugyan akkor mérted,de ha majd feugrik kb 37re,akkor az utolsó 36.6nál lesz a pé!!!!

És a hímivar sejteknél én azt tudom,hogy a "kislányok" lassabbak,de tovább életképesek(úgy tudom ez 4-5 nap is lehet),A "fiúk" meg gyorsak de kevésbé életképesek...tehát 1-2 nap max.

A petesejt meg napokon keresztül érik,aztán megreped a tüsző,azt hiszem 12-24órá belül létre kell jönnie a megtermékenyítésnek.

Na és ez lehet úgy h már ott várakozik a kiskatona,illetve pont akkor igyekszik felfelé,amikor a pete elindult.

Ezért mondják h aki kislányt akar az a pé elött próbálkozzon,a peteérés napján már ne.Aki meg kisfiút szeretne,annak el kéne kapnia a pét!

Tehát látom Dorka 2 kislányod van,ha fiút szeretnétek akkor bátran akciózzatok!!!!

annus11
 
 


Na kicsit pontosabban:

"Az egyik petefészekböl kibocsátott petesejt csaknem azonnal belép a petevezeték nyílásába. Ahogy halad a méh felé (1,2 mm-t tesz meg percenként), éretté válik a spermiummal való egyesülésre. Ezt az érettséget a pete néhány órán belül eléri, miközben még a petevezeték felsö harmadában tart. Ebben az idöpontban kell odaérnie a spermiumnak, hogy a megtermékenyítés megtörténhessen. A spermiumok 2-3 mm-t haladnak elöre percenként és kb. 50 perc alatt teszik meg a 15-18 cm-es utat a petesejtig. Az egész periódus, amelyben a petesejt és a spermium egyesülhet, kevesebb, mint 24 óra. Ha ilyen egyesülés nem történik, a petesejt elhal és szétesik. Ám a petevezetékben mozogva a pete találkozhat olyan, élö spermiumokkal, amelyek egy néhány nappal korábbi koitusz során érkeztek oda. (A spermiumok öt napig is életben maradhatnak a petevezetékben.)"

annus11
 
 


Köcike!

Kuzsanna! Encike! Zsu! Hol vagytok????

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Babásodtak és eltűntek :lol: :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!
Vagyok-vagyok, csak olyan jo az idő, hogy tegnap a medencébe kint locsi-pocsiztunk.

Máris irom a hőket, még nem volt időm.
Annus!
Sajnálom a piridet.

Egyik ismerősöm most kb 11 hetes, de az elején iszonyatosan bevérzett, de megmaradt a baba, nagyon akar élni. A csajszi anyukája nagyon beteg lett és sok idegen ment keresztül. De jol vannak.
encike 2
 
 


Enci!

Érdekes a hőd...remélem hamarosan látjuk a szép kis pét!!!

Mendencés locsi-pocsi...hmmmmhol is laktok egész pontosan :lol: :lol: Kép

annus11
 
 


Sziasztok!
A véleményeteket kérem:
Ma második napja pozitív az lh-m, ma annyira, hogy a tesztcsík erőssebb mint a kontrolcsík, a méhem lassan eldurran annyira feszül, és fáj, és pirosat pecsételek. Nem értem, még sosem volt ilyen.
Mi lehet ez?
Volt már valakinek ilyen?
Ja 10-13 között volt jónás, és azóta is állandó volt az akció.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!
Ez lehet középidős vérzés!Bármikor jöhet az a pé!!!Bár a 17.napon is lehetett pé,de szerintem a 36.6 még alacsony...szerintem lesz ez még magasabb is!!!!1-2 nap max!!!!A tüsző növekszik,szerintem azért fájdogál a hasad,szerintem lassan eléri azt h megreped!!!!

annus11
 
 


Annus!
Gyanus vagy te nekem!!! :lol:
Láttalak a neten!! :wink: :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


micsoda barátnőd van? :wink: Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?