Új privát üzeneted érkezett!

Most ár én is tudok mosolyogni rajta! :) Ma nagyon feszült voltam emiatt! Köszönöm!

Kép
szilzi
 
 


Elmegyek fürdeni, mert földes vagyok. Aztán egy kicsit Gyurika :oops: :lol: , utána majd jövök.

KépKép
benó
 
 


Nagyon örülök, kedves Szilzi!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 

 
 

Gratula a laptetőhöz! :D

KépKép
benó
 
 


Ó ez a laptető dolog, biztos tényleg jó dolgot jelent! :D

Kép
szilzi
 
 


Kis kockás papírra leírtam a várom dolgaimat! Ezzel fogok elaludni, ébredni, buszozni, mosogatni!

Kép
szilzi
 
 


Csodálatos szép esküvő lesz. Én a lelki szemeimmel már látom is.
És igazad van.Te kiosztottad a munkát,izguljanak ők,hogy minden rendben legyen. Ha meg nincs,oldják meg, az ő dolguk. Te csak magaddal foglalkozz,szép legyél,nyugodt,mosolygós. Ne pityeregj,mert ha sír a menyasszony, akkor sírós lesz a házasságban is. És lépj rá apárod lábára, hogy Te legyél az úr a házban. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


És laptető!!! Most jókor jött,ugye?

Kép
flóra 11
 
 


Lányok, viszont én most jöttem rá, hogy nekem ma három laptetőm volt.Egyszer azt mondtam,hogy ha megint bejön nekem a három laptető egy nap,az lesz a mi napunk. Na most akkor mitévő legyek? A ciklusom már a végére jár,tehát termékeny nem vagyok, hiába eksönöznénk. Tesztelni délután nem érdemes. Éskorai is lenne. Na,mit csináljak?

Kép
flóra 11
 
 


Tudjátok mit csinálok? Alszom egyet, fáj a fejem. :)

Kép
flóra 11
 
 


Ne tesztelj Flóra, mert még akkor sem mutatna semmit, ha már babás lennél!
Köszönöm a bíztatást, nem ígérem, hogy nem pityeredem el magam, de egy pici belefér! Mostanában amúgy is ilyen meghatódós vagyok. Biztos eszembe lesztek, ezt komolyan mondom!
Pihenj picit!

Kép
szilzi
 
 


Nem tudok aludni. Nagyon fáj a fejem. Szerintetek vehetek be valamit? Nálatok mi az a gyógyszer, ami mindenre jó? Aszpirin?

Kép
flóra 11
 
 


Ja, Benó, rájöttem. Az helyesen hálózsák.

Kép
flóra 11
 
 


Ma este 8-kor lesz az első adás a Duna tévén a Rubik-kockásokról. A fiam ugyan nem került be, de azt mondta,hogy az illusztrációs felvételekhez őt kérték meg a kirakásokra. Három adás lesz. Az első hat jutott be, ebből most három lesz adásban, jövő héten a köv. három. Versenyezni fognak és a harmadik adásban a két forduló győztesei lesznek.

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok

Megjöttem a magy útról, de sajna nem tudok most visszaolvasni, mert tusolok és megyünk is tovább.
Holnap irok mindenkinek...:)

A képet megint nem engedi ide feltenni, holnap az nlc-n lesz a régi topicban....oksa?


Azt hiszem megvan álmaink lakása.Hétfőn indulunk a hitelért....D
Mindent leirok majd részletesen.....:D

És a hugoméktól van 2 zsák ruha, igy vásárolnom sem nagyon kell már....:D

Bocsika, de ez csak egy gyors helyzetjelentés,holnap jövök..:D

Cupp-cupp[/img]

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Húúú, most a pozítív gondolkodással és a jókedvvel amit okoztatok, bevonzottam két foglalást! Nem semmi! :D :D
Már kicsit elfáradtam, úgy mennék haza! És ma jön vissza az Attila is :wink:

Kép
szilzi
 
 


Örülök, hogy benéztél Tancsu és drukkolok a lakásért! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Én is felkeltek, kellene mennem boltba. Örülök, hogy sikerrel jártatok, Tancsu!

KépKép
benó
 
 


Tancsu! De jó! Ez igazi öröm. Nem kell többé anyóspajtit elviselni, sem a kedves sógornő rigolyáit.
Drukkolunk,hogy sikerüljön a hitelis és a vásárlás is.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok, én gyorsan megcsinálom a kasszákat és elmegyek haza! :D Hétfőn jövök! Jó hétvégét mindenkinek és mégegyszer köszi! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Ezek az ikonok :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Szilzi,látod miyen jó hatással vagyunk rád? Így hatunk majd rád szombaton is, ne izgulj, veled leszünk. :D

Kép
flóra 11
 
 


okéjjjjjj :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Szilzi drága,kellemes hétvégét. Aztán azért ha tudsz,gyere még a jövő héten. Puszika.

Kép
flóra 11
 
 


Hazatért a párocskám. Elköszönök tőletek.Később még ha tudok,benézek.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Jó éjt mindenkinek! Szilzi, jövő héten ott leszünk veled! Ne izgulj! Küldjük az energiát, mint Tancsunak! Tancsunak most már a lakásvásárláshoz és a hitelfelvételhez! Meg persze Gergőhöz! Jó éjt! Puszi nektek

KépKép
benó
 
 


Ott volt a fiam a tévében! A múlt heti versenyről mutattak összeállítást és őt is. A utolsó kép a versenyről ,Csak a fiam volt az egész képernyőn,ahogy rakja a kockát és amikor kész,lecsapta az órát.
Nagyon örülök neki. Ügyes gyerek! Hiába,hát az én fiam.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Látom már senki sem nem van itt...:D

Feltettem a képeket a régi nlc-re...:)

Nemrégen estünk haza, a sörözőben voltunk, itt volt barátnőm is, meg egy kb 15-16 fős társaság gyült össze, jókat nevettünk, stb....:D

Most mars az ágy, holnap jövök...:D

Szép álmokat mindenkinek....cupp-cupp...jóéjtpuszi... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

NEM teszteltem, nem mertem!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra! Nekem is nagyon fáj a torkom, a nyakam az egész fejem.
Negró cukorkát szopogatok attól kicsit jobb!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Zsuzsi! 1 napja késik? Vagy már kettő? Mindenki beteg lett! :shock:

KépKép
benó
 
 


Tancsu, megnéztem a képeket! Szép nagy már a hasad! :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Visszaolvastam végre.
Tancsu, örülök, hogy anyukád jól van!
Flóra, a fiadnak gratulálok a szerepléshez!
Zsuzsi, a Gy. ugyanannyira nem szeretné a babát, szerintem kevés az olyan pasi, viszont ha már meglesz, imádni fogja és mindent megtesz érte, ezt tudom. Azért volt ilyen mufurc, mert utálja, ha rángatom ide-oda.
Nekem is sokszor jár a fejemben, hogy valamit nem jól csinálunk a Gy.-val gyerekügyileg. Pedig tényleg állandóan (kétnaponta) van eksön innen-onnan, lehet, hogy tényleg az van, hogy a gyereklélek dönti el, mikor akar menni. Nem mi. Ebbe kell valahogy belenyugodni. Na, megyek, ma rohangászós napom lesz. Puszi mindenkinek. Holnap a vizsga után jelentkezem.

KépKép
benó
 
 


Sziasztok

Napsütéses vasárnap délelőttöt kivánok mindenkienk.....:D

Már jól bereggeliztünk, csináltam zöldséges-sajtos-sonkás melegszendvicset....:D
Hozzá tejszinhabos kávé......
Indulhat szebben a nap....???.... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzska....

Jobbulást neked, csak nem járvány van, hogy ennyi beteg van mostanában?
Piri ügyileg még mindig semmi?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Flóra

Kár hogy nem voltam itthon, szivesen megnéztem volna a kisfiadat...:D
A fejfájásod elmúlt már?
Egyébként a legjobb fájdalomcsillapitó az eksön...:D
Tágitja az ereket, serkenti a vérkeringést és ezálltal az agy több vért kap és csökken a fájdalom...:D
Még egy pozitivum az eksön mellett.... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hmmm....
Mondom én,akinek napok óta, vagy inkább hetek óta semmi, mert a hátam közepe sem kivánja a dolgot...:(
Fáj az epém, fáj a hátam és már mozogni sem tudok rendesen ekkora hassal...
Inkább egy komédia lenne az egész...:(

Na de mi lesz még 3 hónapig?????
A párom ki fog akadni...:(:(:(:(:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló!
Felkeltem és máris itt vagyok.

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi

Már csak 6 nap??????
Szivesen lennék a helyedben!!!!!!

Tudom, hogy sok idegeskedés, rohangálás, elintézni való, stb....
De a legszebb amikor fehér ruhában vonulsz a párod felé, ő mosolyog, és érzed, hogy ez a Ti napotok!!!!

Remélem azért még hallunk rólad szombatig...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jó reggelt Flóra

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, ma reggel is kedvem az lett volna az eksönhöz, de erőm az nem. Nagyon legyengültem. Elkapott ez a vírus alaposan. A torkom is nagyon fáj. Szerencsére a fejem most nem. De a gyomrom... Kavarog, émelyeg, nem tudom eldönteni, hogy éhes vagyok-e vagy mi a baja.

Kép
flóra 11
 
 


Remélem semmi komoly ez a betegség....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Lassan bepótolom megint azt a pár oldal lemaradásomat az olvasásban, amit összehoztatok nekem tegnap....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én is remélem,hogy nem komoly.Ma ágyban maradok. Nem nagyon bírok fenn lenni. Persze főznöm kell. De majd valamiolyat csinálok,ami magátólmegfő. :D

Kép
flóra 11
 
 


Hát most kicsit nekem is vissza kell olvasnom. Látom voltatok itt páran. Meg a képet is megnézem az nlc-én.

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi,gyógyulj Te is.Elkaptad a Királyfitól,ugye? Én meg a kiskirályfimtól,a fiamtól. :)
Ma reggel én is gondoltam,hogy tesztelek, de végülén is elvetettem. Talán holnap.

Kép
flóra 11
 
 


Benó! Én is rájöttem,hogy a párom mostanában nem akarja annyira a babát. Őt a munkahelyi problémák akadályozzák benne. Mert ugye ő úgy gondolkodik,hogy neki kell az anyagiakat biztosítania és erre most nem lát biztos hátteret. Írod,hogy Gy. semakarja a babát. Akkor viszont azért nincs nekünk. Ha ők nem akarják, hiába az eksön, tudat alatt gátolják a megtermékenyülést. Addig nem lesz, míg ők másképp nem gondolkodnak.Viszont megbeszélni ezt nem lehet velük,úgyis azt mondanák,hogy akarják. Ők csak tudat alatt utasítják el.

Kép
flóra 11
 
 


A párom talán ki is mondaná,hogy nem,ha nem lnnénk ennyire benne a korban. Ha lenne időnk,biztosan azt mondaná, hogy várjunk,míg rendeződnek a dolgok.

Kép
flóra 11
 
 


Benó

Látom már a házatok is úton van lassan a telek felé....:D
Egész ügyesek vagytok, pláne hogy bele mertetek fogni a kútfúrásba is...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Lányok, az Éviről tudtok valamit? Nagyon eltűnt. :roll:

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?