Új privát üzeneted érkezett!

[quote="[size=150]MÁRTI[/size]"] írta:[size=150]MÁRTI[/size]Íme egy pár fotó Dorciról.. Mi jól vagyunk, majd már írok jövő héten a lányoknak is.. Sokat sírunk, mert hasfájósak vagyunk, és sokat cicizünk.. Már 4610 gr-ok vagyunk..


MÁRTI kislánya: DOROTTYA

Kép Kép Kép Kép
Kép
Vendég
 


Jaj,nagyon aranyos Mártinak a kislánya! :D

Betsy:Megmondanád,hogy hol szerkeszted a képeidet,mert én hiába kicsinyitem nem megy lejjebb a méret,nem nagyon értek hozzá! :roll:

Igen megköszönném,ha az iwiw-es képeiből tennél ide fel párat!Rendes vagy!

Kép

Kép
syl100
 
 


SZISZKO: Én Ulead Photo Express 4.0-val kicsinyítek.

SZISZKO kislánya: RÉKA

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 

 
 

Betsy:Köszi a képeket!
És ez a program min belül van neked?

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!

Betsy!

Köszi a táblázatot! :) (Bár ha már rövidítjük a Katalint, akkor inkább Kata legyen, légyszi!)
A ciklusom pedig a szülés és szoptatás után kicsit megkergült. Eleinte hajszál pontosan 28 nap volt, aminek örültem, mert ilyet csak akkor tapasztaltam, amikor fogamzásgátlót szedtem. Aztán márciusban kétszer is 21 napra jött meg, legutóbb pedig 30-ra, mint régen. :shock: Szóval a 30 nap inkább csak tipp, bár a pém szerint akár valós is lehet.

A hőmérőzést az előző ciklus legvégén kezdtem, tehát ez lesz az első teljes hónapom. Semmi más trükköt nem alkalmazok. Ezt is csak azért kezdtem, hogy biztos legyek benne, hogy van-e pém. (Benivel semmi ilyesmit nem csináltam.)
Ha igaz amit a Fertility Friend jelez, akkor most 13-án, azaz a 16. napon volt pém. Remélem összejött a kishugi! :D Majd hónap végén meglátjuk!
Június 3-án lesz 7 éve, hogy Apával együtt vagyunk. Remélem kap ajándékba egy pozítiv tesztet tőlem! Annyira szeretné! :wink:

Megyek, mert megint felébredt. De legalább ma aludt egy órát!
Vendég
 


Sziszko!

Nagyon aranyos a nagylányod! Tényleg sokkal idősebbnek látszik a koránál! Milyen magas?

Ha nincs a gépeden képszerkesztő, akkor le is tölthetsz ingyenes szoftvert. Ilyen például a Photo Filtre. És egész könnyű kezelni. Azt hiszem én az Origo szoftverbázisából töltöttem le anno.
Vendég
 


Sziszko
nagyon szép a kislányod. tényleg nagyos a képeken. bölcsibe jár? látom az utolsó képen egy másik kislány kezét fogja (meg a háttérben a sok játék a polcon... bár az otthon is lehet.)

Tényleg Betsy
Peti továbbra is szívesen jár oviba? bár most a betegség miatt kimaradt egy kis idő. nem volt nehéz visszaszoknia? van már kis barátja?

Kata
kívánom, hogy az évfordulóra meglegyen az a pozitív teszt! másodszorra kislányt szeretnétek? vagy mindegy?

Kép

Kép
syrynx
 
 


sziasztok.
mártinak édes a kislánya !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sziszkó kislánya réka is egy tünemény,nagyon helye lány!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syrynx!

Remélem igazad lesz, és tényleg a kezemben lesz a pozitív teszt. Kislányt szeretnénk, és szerintem az is lesz. Ezt már kislánykorom óta "tudom". A férjem is magas, barna hajú, barna szemű. Hétköznap öltönyt, hétvégén farmert hord. A munkája miatt tisztelik az emberek, imádja a fiát... Pont ahogy gyerekkoromban elképzeltem. És az is bejött, hogy az első gyerekem fiú. Akkor miért pont ez lenne másképp, mint abban a fogalamazásban amit még álalánosban kellet írni: "Milyen lesz az életed 20 év múlva?".
De akkor sem keserednénk el, ha a második is fiú lenne. Akkor majd a harmadik... :D
Vendég
 


Kata:Nem tudom pontosan hány centi,mert már rég volt mérve, 90valahány!Ja,és 15-16kg!Neked Beni?

Juli:Nem,nem jár bölcsibe itt nálunk nincs bölcsi!A kis barátnőjével van a képen itthol.Amúgy oviba sem irattam,be,mert Dec.30-án tölti a 3 évet és én nem szeretném,ha januártól kezdene.Ezért,majd csak 3és fél évesen fog oviba menni.Megha összejön a kistesó akkor úgyis itthol leszek.Sajnos nem sokáig tart ez az időszak,olyan hamar elrepül!

Kép

Kép
syl100
 
 


sziasztok!ma nem sokat írtatok ,nekem szétmegy a fejem,gondolom az időjárástól! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó estét (éjszakát)!

Sziszko!

Szép nagy lányod van! Beni csak 89cm és 12-12,5kg. De mindenki azt hiszi, hogy nagyobb. :o Nem tudom miért. Talán mert vékony és így magasabbnak látszik, vagy mert olyan komolyan tud nézni...

Többiek?

Nálunk tegnap este barátok voltak és pókereztünk, ma pedig a férjem családja látogatott el hozzánk. Nagybácsi és Nagynéni Németországból, Kersztanya+ Pasi, Anyuka+Apuka... Nem pihentem egy percet sem. Azt hiszem most bedőlök az ágyba és reménykedem, hogy Beni holnap nem kel fel kilenc előtt.

Szép álmokat Mindenkinek!
Vendég
 


sziasztok,merre vagytok? :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Én itt.
Most értünk haza elmentünk kirándulni. Mindenem sajog a sok sétától. Voltunk gyermekvasútazni meg a vadasparkban aztán gyermekvasúttal vissza. Azt se tudom mit kezdjek magammal olyan jól elfáradtam.

Kép
csucsu05
 
 


melyik vadasparkb voltatok?mi meg anyuéknál vagyunk!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Az jó ha kicsit anyudnál vagytok.
A budakeszibe voltunk. Jó csak nagyon fárasztó volt nekünk felnőtteknek. Szabina élvezte mert ha elfáradt a babkocsiban pihizett. De mi? Mi csak mentünk. A lábamon két hólyag is van. De sebaj a fő, hogy levegőn voltunk.

Kép
csucsu05
 
 


igen jó egy kicsit hosszabb időre eljönni attól a görénytől!

jövőhéten ha nincs rosszidő akkor lehet mi is megyünk kirándulni,szilvásváradra!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Catherine/Kata, Sziszko: sziasztok itt is! Kívánom, hogy mielőbb babásak legyetek.

Nem igazán tudtam visszaolvasni, az az igazság, hogy szándékosan próbálok kicsit mással foglalkozni, mint a babás kérdések, hátha segít egy kis "kikapcsolódás". De azért néha majd beolvasok.

Mindenkinek sok sikert!
Kinga

Kép
németh
 
 


Nita: Hú az is jó hely. Remélem jó idő kesz. Bár ha nincs nagy meleg az nem is baj. csak ne essen. De szerintem jó idő lesz mehettek :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csak bekkukkantottam és megyek aludni, mert nagyon fáradt vagyok!

Ma elmentünk Debrecenbe meglátogatni a húgomat, még mielőtt megszületik a kislányuk. (Már csak napok kérdése... :D ) A férjem a kedvemért több mint 500 km-t vezetett ma! Olyan édes! :)

De a lényeg: az autópályán majdnem nekünk repült egy gólya! :shock: Azt hiszem hiszek a jelekben és ezt is annak tekintem! Szerintetek?
Vendég
 


Sziasztok!

Csucsu, Kata
Koszi, hogy megnyugtattatok!

Kata
Szorítok, hogy zebrás teszted legyen. :wink: Mi is kaptunk krémet, amit a gyógyszertárban kevertek ki. De majd kipróbálom a furdetot is, amit javasoltál. Koszi.

Betsy
Pontosan úgy csinálom, ahogy írtad. Gyakrabban teszem cicire, de észrevettem, hogy sokszor csak iszik. Szív egy kicsit, és már nem is kell neki. Szerintem ezért nem kell neki a víz.
Vendég
 


Carpediem!

Biztos, hogy azért nem kell neki víz, mert iszik abban a 2-3 percben! Akkor ugyanis még nagyon vizes a tejcsi, szomjoltásra való! És ráadásul sokkal jobb, mintha vizet inna!
Vendég
 


sziasztok!
csucsu én is remélem,hogy jó idő lesz és kikapcsolódhatunk végre!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mivel itt a nyár meglátogattuk a fodrászt. Íme az eredmény:
Kép Kép Kép
Vendég
 


Catherine: Igazi nyári frizurája lett a fiadnak. De ami álom szép az a szeme!! Úr isten a csajokat nem lesz nehéz levenni a lábukról ezekkel a szemekkel:)Azt hiszem fel kell kötni a gatyádat is:)

Kép
csucsu05
 
 


Kinga
megértelek! reméljük hamarosan a hallgatás után egy + teszttel rukkolsz elő! :D

Kati
tényleg nagyon helyes a fiad! fodrászolást hogy tűri? engedi vágni a haját?

Csucsu
vadaspark. :D az egy jó célpont.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Catherine:Egyetértek az előttem szólókkal,tényleg irtó helyes kis fiacskád van! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!

Kata
Nagyon édes a kisfiad. :P

Most van egy kis idom írni, mert Bálint éppen szundizik. Ma egész nap esik az eso, nem lehet kimenni. :x

Betsy
Ádámnak nagyon tetszett a kirándulás. Csak szegénykém elvesztette a napszemuvegét, 8) és Anyuék szerint csinált egy kis cirkuszt. :D

Syl
Szerintem is ráérsz beadni a csopséget oviba. Ádám is már 3 és fél volt, mikor beadtam. Áprilistól már mehetett volna, de mivel a kistesón "dolgoztunk", ezért otthon voltam, így nem adtam be. Bálintnál is így fog kijonni, de azt hiszem vele is várok, hacsak nem akad valami jó munka.

Teszek néhány képet a fiúkról:
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Szisztok!
Végre sikerült a gép elé üklni írni és nem csak olvasó üzemmódba vagyok épp aLSZANAK A GYEREKEK .
A szülés történetemet nem írom le mert a 3. csaszim iszonyú szörnyű volt a sógórnőm jött be velem és ő látta hogy csinálják mert kukucskált a paraván mógé és mikor haza jöttem elmondta és inkább nem írom le mert még valaki nem akar csaszival szülni.
Sok tejem van de Dorci drága nagyon hasfájós és állandóan cicizne ha nem akkor meg sír . Az éjszakák elég jók akkor nem sír általában 10-kor alszik el és 2-felé kel majhd 1/2 5-kor és utána nem igazán akar aludni érzékeny a szélre is és ma i olyan nem alvós napja volt idáig mert fúj a szél és esik de most kisütött a nap.
A fiúk imásdják a Gergőúm állandóan puszilja.
Na megyek mert felkelt a csajszi majd jövök.
At ujjaknak üdv. és mielőbbi babaásodást .
Carpediem ari a fiaid!!!

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Márti

Jó, hogy jottél. Nagyon édes a kis csajszi. :wink:
Vendég
 


sziasztok!
Catherine nagyon helye lett a kisfiad! :lol:
carpediem olyan édesek együtt,persze külön is a gyerekek!!!!!!!!

márti használsz szopizás előtt Infacolt? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára elteszem magam ,mert nagyon rossz a napom!
puszi jóéjt!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Carpediem:Nagyon cukik a fiaid! :D Akartok még többet?

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziszko

Már nem. Mindig is két gyereket akartunk. Bár ha 100% tudnám hogy kislány lesz :wink: :!:
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm Beni dícséretét. Igaz, hogy én elfogult vagyok, de szerintem is gyönyörű. :D :D :D

Csucsu!

Már most edzem magam lelkileg, hogy ne legyen egy rossz szavam sem egyik barátnőjére sem. Remélem sikerül úgy nevelni, hogy jól válasszon! :shock: :D :wink:

Syrynx!

Szeret fodrászhoz járni. Mi soha nem próbáltuk meg levágni a haját, ezt inkább profira bízzuk. Mondjuk kedves és türelmes a lány akihez járunk. Beni hétfőn egész nap azt várta, hogy ott legyünk és levágja a haját!

Carpediem!

Gyönyörűek a fiúk! Biztos, hogy nem lesz harmadik?

Márti!

Azért sír mert fáj a hasa, vagy nem tud annyit enni amennyit szeretne? (Saját tapasztalatok alapján tettem fel a kérdést.)
Mi egyébként nem Infacolt, hanem valami mást használtunk hasfájásra, de most nem jut eszembe a neve. Holnap megnézem, ha nem felejtem el.
Vendég
 


Márti
Mi hasfájásra Sab Simplexet használtunk az Ádinak. Bálintnak csak párszor fájt a hasa, neki Espumisan cseppeket adtam. Szeritem mind a ketto jó.

Kata
Mi megelégszunk két gyerekkel. Mert hát ugye fel is kell oket tudni nevelni, és itt sajnos az anyagiak is szerepet játszanak. De mindig is csak kettot akartunk. Bár egy kicsit rossz érzéssel tolt el, ha rágondolok, hogy már nem leszek pocakos. Én imádtam mindkétszer /a kellemetlenségere már nem is emlékszem/.
Vendég
 


két tegnapi kép:

Kép Kép
Vendég
 


Carpediem!

Az anyagiakat megértem. Mi most vettünk fel 35 évre hitelt a ház miatt. Ráadásul a férjem is csak kető gyerekben gondolkodik egyenlőre. Azt mondja, később majd meglátjuk. Úgyhogy szerintem jöhet a harmadik is, ahogy én szeretném. Bár jó lenne először a másodikban biztosnak lenni. :D

Mi is Espumisan cseppeket adtunk Beninek 3-4 hónapos koráig. Neki használt.
Vendég
 


Kata
Nekunk 30 éves hitelunk van. Már 3 éve :P fizetjuk. Építkeztunk, és azért kellett.
Meglátod, hamar babás leszel. Csak nem szabad elkeseredni, ha nem sikerul. Nekunk 10 hónap kellett Bálinthoz. :) Apa nagyon élvezte azt az idoszakot. Igaz, ami igaz, én is aktívabb voltam akkor :oops: :oops: :wink:
Vendég
 


ezt most csináltam. Elaludt játék kozben :D Kép
Vendég
 


carpediem olyan édes a kis Bencus!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


KATA: Bocsi, hogy lekatiztalak. Korrigáltam a táblázatban, majd felteszem a frissítést. Nagyon jó lett Beni haja.
SZILVI: Én is azt írtam, hogy nem kell a tejen kívül más Bálintnak! Jól csinálod teljesen! Nagyon drágák a fiúk a képeken. Bálint egyre jobban hasonlít az apukájára. Hason szeret lenni? Szerintem lesz haramadik Nektek is, és tuti kislány ;)
JULI: Sajnos az ovi tekintetében változott a helyzet. Lehet, sok volt Petinek a kimaradt 4 hét. Ma volt a 2.nap, hogy mondta, hogy inkább itthon maradna. És ma reggel, amikor vittem, annyira szorított, nem akart elengedni. Sírt is szegénykém, pedig imád gyerekek közt lenni. Bízom benne, hogy ez átmeneti.
MÁRTI: Remélem, gyorsan elmúlnak a pocakfájós napok. Gyere, ha csak teheted, kíváncsi vagyok, milyen két fiú után egy kislány.
KINGA: Sajnálom, ha ritkábban jösz, de megértelek teljesen. Kívánom, hogy minél előbb előrukkolj a pozitív teszteddel!
TITI: Hogy vagy?
Vendég
 


Jó rggelt és vidám napot mindenkinek!

Carpediem!

Bálint nagyon édes!

A hitel nem a legkellemesebb dolog, de cserébe kaptunk egy saját kertes házat! :D Szerintem megéri, és Beni is így gondolja. Bár Ő még csak azt élvezi, hogy itt egy csomó vele egykorú gyerek van az utcában. :)

Most azt mondom, hogy nem fogok elkeseredni, ha mégsem jött össze ebben a hónapban, de senki se emlékeztessen erre, ha mégis! Bár valami miatt nagyon úgy érzem, hogy ez a hónap a nyerő. Május a szerelem hónapja, most volt Pünösd, ami a termékenység ünnepe is, az autópályán majdnem nekünk repült egy gólya, és álmomban is leszállt hozzám egy kék papucsos gólya, aki megnyugtatott, hogy jön a babó... Ráadásul a hőm még mindig 37°C.
Persze tudom, hogy a hőm még nem jelent semmit, mert van még 5 napom a ciklus végéig, és a többi jel inkább babona... De akkor is. Beni is kb. ennyi idő alatt sikerült (és milyen jól :) ). Persze nem törvényszerű, sőt, hogy a két gyerek ugyanannyi idő alatt jön össze... Na jó, inkább eldugulok, és nem titeket nyaggatlak a kétségeimmel.
Vendég
 


SYRY:

Kép
Vendég
 


Syry én is sok boldog névnapot szeretnék kívánni!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syrynx!

Egy Shakespeare idézetet szerettem volna, de ez lett belőle: :D

Kép
Vendég
 


Lányok, aranyosak vagytok köszi! :lol:

Kata
drukkolok, hogy 6-7 nap múlva is ilyen szépen fent legyen a hőd!! (igen, a május tényleg szép hónap, nekünk Máté ilyenkor fogant! :wink: :D )

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dícséreteket a lánykámmal kapcsolatban.

Batty!

Hát mit ne mondjak igen furcsa a fiúk után a lányka mindig kisfiamnak szólítom és utána helyesbítek. AViktor valamikor puncibébinek hívja olyan jó nézni hogy így stzeretik a fiúk, bár a Gergő az nagyon féltékenyvolt az első héten de utána már nem volt az és haggya hogy a Dorcival foglalkozzak és ők kint vannak sokat bicikliznek még én ciciztetek. A hasfájás remélem hogy hamar el fog múlni már elég sokat nőtt bár 5-én megyünk oltásra és csak akkor mérik meg.
A korházba meg kellett kérdeznem hogy hogy kell egy kislányt kakilás után kitörölni mert ugye én fiús anyuka voltam eddig, és segítettek . de a sok jó ötletnek meg van az eredménye és ezt neked is köszönhetem Bettsy!!!!!
A fülünket is kilszúrattuk a volt háziorvossommal anyáméjknál és nem is sírt a drágám csak addig amíg a hideg érzéstelenítést a fülcimpájára fújták és aludt tovább.
Hát kivi leszek a jövőheti nagy meleget hogy foghjuk bírni bár van klímánk de a csajszi miatt nem tudjuk használni.
Na most lépek mert felkelt a lányka.
Pusza mindekinek.

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Márti!

Tényleg nagyon aranyos a kislányod! Gratulálok én is!

Mi is kslányt szeretnénk másodiknak. Már kíváncsian várom, mi lesz más Vele. (Bár még azt sem tudom biztosan, hogy terhes vagyok-e...)

Más:

Küldjetek sok-sok energiát Debrecenbe! Most szül a húgom! Remélem gyors és könnyű lesz, és hamarosan nagynéni leszek!
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap este óta nagynéni vagyok! :D :D :D Sára 49cm és 3520g. És hosszú a haja állítólag! :D :D :D :D :D :D
Holnap már én is fogom látni. :D :D :D :D Csak sajnos 250km-re laknak tőlünk... :(
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?