Új privát üzeneted érkezett!

Tancsu, gondolom az anyukádnálmaradtál. Reméljük minden rendben lesz.
Évi viszont ma nem volt, sem Zsuzska. Velük mi lehet?

Kép
flóra 11
 
 


Már enyhült a párom. Most idetelepedett mellém, nézi a Fábryt. Megyek zuhanyozni, aztán kicsit majd ide bújok. Más nem lesz, annyira azért nem vagyok hozzá jó. :P

Kép
flóra 11
 
 


Jó éjszakát Nektek! :D Örülök, hogy enyhül a dolog!

Kép
szilzi
 
 

 
 

Én is! Szép álmokat! Holnap megint jövökés maradok sokáig. :D

És megint volt egy laptetőm! :D

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!
Tegnap este bekukantottam, írtam nektek, el akartam küldeni, erre úgy kidobott hogy még a netről is kitiltott a melóhelyen levő rendszer!

Jelentem vagyok most épp főzők: zöldséglevest, rizst, rántott halat saláta salátával.

Délután dolgozom, hétfő kedd leszek szabadnapos.

Kép
muzsuzska
 
 


Ezt a zenei aláfestést nem lehet valahogy likvidálni!!!!!!!!!!!!Infaktust kapok tőle!!!!!!!!!!
Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Holnap reggel megyek talpmasszőrhőz.

Pirim még nincs, de már ölni tudnék! Cicik fájnak.
Holnap kéne vennem egy tesztet, és hétfőn reggel el kéne menni a dokihoz. Függetlenül piritől.
Nem reménykedem mert én már túl sokat reménykedtem!!!!!!!!!

Benó! Biztos hogy Gy. épp annyira akarja a babát min te????
Ha írnál a gólyának képes lenne lelőni ijjal!!!

Tancsu : anyudnak gyógyúlást!

Szilvi csodaszép mennyasszony leszel!


Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Na pussz mindenkinek!!!!! Mennem kell!

Ja Benó nem kell félni a serkentő tabitól!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok

Most estem haza, még összepakolok, megágyazok, stb, aztán elolvasom azt a sok-sok mindent amit irtatok...:)

Sietek vissza...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sziasztok,

Tancsu mi újság anyukáddal? Remélem minden ok!

Kép
szilzi
 
 


Köszi Zsuzska! :D Te, de azért ez elég jó dolog, hogy most ennyi piri-nyugi volt, nem? Most ha normálisan megjön, irányozhatsz a dokihoz! :wink:

Kép
szilzi
 
 


És legalább kellemes a talpmasszázs? Szerinted az használ valamit?

Kép
szilzi
 
 


Na csak most tudtam visszajönni.
Kezdem az olvasást vissza....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na haladok lassan,még van 2 oldalam, csak közben irok is mert kismamabetegségben szenvedek
Sérült a rövidtávú memóriám...:D

Szilzi:tényleg inkább most jöjjön meg, mint a nászéjszakád legyen eksönmentes...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Flóra

A gyerekek elég érdekes dolgokra kapnak rá maguktól...:)
Örülj neki, hogy nem pl a graffiti lett az új hobbija,bár akkor talán nem kéne festő ha lakásfelújjitást tervezel......:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó

Szerintem is minden kisdiákod le fog érettségizni...:D

Aztán a másik suliban néha csukd be a fél szemedet, mert elég ilyesztő nekik az is hogy egy teljesen idegen tanár felügyel rájuk...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hát lányok....

Front van?
Vagy mindenki párja egyszerre érzi a vesztét?????

Az én párom is nyügös volt tegnap este....bár lehet az ln hibám volt....nem tudom...

Átment az egyik haverjához kártyapartira.Voltak vagy hatan fiuk.
Megkérdeztem mikorra ér haza.Azt mondta hogy fél10-10, mert reggel munka van.11 előtt pár percel hivtam hogy merre jár. Mondta hogy még ott van, de lassan indul.Mondom oké, csak szólhatott volna, mert nem tudtam mi van vele.
Ő állitólag nem akart hivni, mert hátha alszok és akkor nem akar felkelteni.
Aztán hazajött negyed12-kor , közölte hogy ne duzzogjak, mert neki ennyi kimenő csak jár vagy nem????

Sikeresen összekaptunk.
Mondtam neki, hogy az életben többet fel nem hivom, nem érdekel hogy merre megy vagy mikor jön. :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi

Még nem is dicsértem a vonalzódat.Nagyon aranyos...:D
Már csak 8 nap????
Hogy szalad az idő.....pár szempillantás és az igent mondod ki....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A talpmasszázst én is imádom!!!!!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Azt hiszem sikeresen végigolvastam mindent...:D

Anya nevében is köszönöm az aggódást és a kedves szavakat.
Most beszéltem vele, jól van pihenget otthon.
Lehet hogy már hétfőn megy is dolgozni újra.

Most viszont én vonulok el kicsit az ágyikómba......

Szép napot...

Sziasztok

Cupp

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, pihenj helyettem is, mert én mindjárt elalszom! :) Nagyon kell koncentrálnom, hogy ne essen le a fejem! A hasam is leszakad, a derekammal karöltve! :( Na mindegy nyolc nap alatt csak elmúlik! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok lányok!

Én is megjöttem munkából. Van itt valaki?

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu,örülök,hogy anyukád jól van. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, aférgiak szerintem sokkal hisztisebbek,mint egy nő. És még csak logikusan sem tudnak gondolkodni,bármennyire is állítják. Mert teljesen logikátlan azokon a dolgokon duzzogni, amin ők képesek.
Egyébként ne is próbáljuk őket megérteni. Olvastam,hogy a férfiagy teljesen másképp működik,mint egy női. A nőké egyszerű,logikus,következetes,míg egy férfi szereti bonyolítani a dolgokat, hogy aztán bizonyíthassa, hogy ő milyen okos. :twisted:

Kép
flóra 11
 
 


Jaj, férfiak akart lenni. Hogy miket írok! Tancsu, én megbuknék.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Szia Flóra! :D
Én ajánlom mindenkinek a "A férfiak a Marsról, a Nők a Vénuszról jöttek" című könyvet. Sok okosság van benn a férfi és a nő különbségeiről...

Kép
szilzi
 
 


Vettem egy szép napszemüveget! :D Én úgy örülök neki! :D Engedményt is kaptam, mert itt az üzletsoron vettem, polarizált lencsével, törlőkendő és tok ajándékba! Mindezt 5500Ft-ért! :D

Kép
szilzi
 
 


Ügyes vagy Szilzi! Jó áron vetted. Majd utána nézek a könyvnek. Biztosan jó.

Kép
flóra 11
 
 


Kár, hogy ma nincs itt senki. A párom megint szerel a volt férjemnél. Most a kád alatti szifont cseréli nála. Én meg egyedül vagyok itt a gépnél.

Kép
flóra 11
 
 


Én meg ma bejártam az egész várost. Az összes bútorüzletbe elmentem.Cipősszekrényt kerestem.Mire megtaláltam a megfelelőt, addigra az üzlet már zárva volt, csak a kirakatban láttam.

Kép
flóra 11
 
 


Aztán voltam a komaasszonyomnál,meditáltunk. Néha szoktam vele, feltölt energiával. A lánya azt mondta,hogy most nem vagyok terhes. Na,erről ennyit.

Kép
flóra 11
 
 


Ja,a párocskám pedig ugye tegnap totál ki volt akadva erre a munkahelyére. Úgy volt,hogy hétfőn már belép a másik helyre. Erremost ma azzal jött haza, hogy még egy hetet marad, mert a főnök nem engedi őt eladdig,amíg nincs valaki helyette. Állítólag adott felhirdetést.
Na én meg megmondtam a páromnak, hogy nem örülök neki, de ő tudja. Reméljük kibírjuk még ezt a hetet bajok nélkül. És mondtam neki, hogy nincs szükségem olyan napokra, mint a tegnapi. Mert őt kinyírják idegileg a munkában, itthon meg ő engem.

Kép
flóra 11
 
 


És azt is mondtam neki,hogy én a helyében nem maradtam volna már. Mi van,ha nem talál helyette senkit? Akkor megint egy hét? És meddig megy ez így?

Kép
flóra 11
 
 


Na,de m már nem mert duzzogni,miután mondtam neki,hogy ninc szükségem olyan napokra,mint a tegnapi. Most normális.

Kép
flóra 11
 
 


Csak bekukkantottam,de látom sehol senki. :(
Lányok , tegnap én annyit járkáltam,hogy hulla voltam. 11-kor már aludtam. Ma pedig borzasztóan fájnak a lábaim, főleg a talpam. És a torkom is megfájdult. Tehát fokhagymázom.

Kép
flóra 11
 
 


Jó reggelt! :D

Kép
szilzi
 
 


Honnan tudja a komaasszonyod lánya, hogy nem vagy terhes? :shock:

Kép
szilzi
 
 


Szia!

Hát ő olyan spirituális. Csak megérzésből.

Kép
flóra 11
 
 


Hmm...
Párocskád ma is dolgozik? Én sem vállaltam volna be még egy hetet! Mi van ha addig elúszik a másik munka? Milyen megállapodás az ilyen? Volt felmondási idő? Egy csomó :?: Szóval én nem mentem volna!

Kép
szilzi
 
 


Mi lehet a többiekkel? Nagyon eltűntek :(

Kép
szilzi
 
 


Tudod ki tűnt el nagyon, hát a Betthee! Mi lehet vele, szerintem lassan próbálkozhatnak megint a babóval, nem? Olyan jó lenne ha visszajönne! Ha olvasol minket gyere, jó? :wink:

Kép
szilzi
 
 


Szilzi, hová lettél?

Kép
flóra 11
 
 


Ja, bocsi, már látlak.

Kép
flóra 11
 
 


Igen, Betthee nekem is sokszor az eszemben van. Nagyon sajnálom szegényt. De igazán visszajöhetne.

Kép
flóra 11
 
 


A páromnakén is ezt mondtam, hogy mire vár? Végül elfoglalják a helyét a másik helyen.

Egyébként nem kell felmondási idő,mert mint vállalkozó dolgozik ennek a pasasnak.Tehát szerintem bejelenti, hogy holnap agyőés nem megy. Ennyi. Nem tudom milyen szerződést írtak. De ha vállalkozóként dolgozik, akkor nem szerződésre, hanem ő dönt, meddig marad.

Kép
flóra 11
 
 


Egyébként a múltkor egyik ismerősöm járt így,mint szegény Betthee. Ő már 35 éves kb. Sokáig váratott magára a kapcsolattal, de megérte neki,mert most olyan jó párra akadt. Neten ismerkedtek meg másfél vagy két éve. Azóta már volt eljegyzésük ahol bejelentették,hogy babát is várnak. A munkában csak a 12 hétben merte megmondani. Nagy volt az öröm. Délután ment uh-ra és azt mondták, hogy elhalt a babája. Kórház stb. Azóta már dolgozik és jovő héten lesz az esküvőjük. Terveznek még babát. Ő úgy fogja fel,és igaza van, hogy ha ilyen korai stádiumban elment, akkor biztosan beteg volt a baba és jobb, hogy így történt.

Kép
flóra 11
 
 


Meg azt mondta, hogy annak örül, hogy legalább tudja,hogy lehet közös babájuk. Tehát most pihiznek kicsit,aztán jön az újabb próbálkozás. Tulajdonképpen így is hamar összejött nekik.

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi, Te ma dolgozol?

Kép
flóra 11
 
 


A párom ma nem dolgozik,reggel bevásárolt, meg piacozott, aztán még valamit szerelt az exnél, amit tegnap már nem győzött. Tegnap éjjel féltizenkettőig szerelt nála. Én már aludtam, mire haza jött.
Most ment a szüleihez, mert Magyarországról valamilyen vendégeket várnak.

Kép
flóra 11
 
 


Megint magamra maradtam? :(
Biztosan dolgod akadt. Gondolom most már többen akarnak utazni, jön a szezon.

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?