Új privát üzeneted érkezett!

Isten hozta a friss babákat! :)

Velünk minden rendben ügyintézek ezerrel már mindennapos vendég vagyok az Oepnél ma a MÁK-ba megyünk... ahhoz képest, hogy még bőven feküdni kellene... :(

hoztam képeket



Hazafelé
Kép Kép



Kép Kép



Áronom
Kép

unokatesók
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Gratulálok az újdonsült anyukáknak: Anettoo, Bolygó és Csöppke. Sok örömet a babákhoz.

Mi is ma vagyunk 1 hónaposak. Idáig igen jó baba, éjjel továbbra is alszunk, sőt egyre többet. (10-tő alszunk, reggel 4 és 6 között ébredünk, majd újból visszaalszunk fél 8-ig.)
Tegnap voltunk csípőszűrésen, minden rendben van vele.
Estére feltöltöm az elmúlt 1 hét képeit a gépre, és akkor rakok fel ide is.

Zorróné: tudom sajnos milyen rossz most neked. Sajnos én is tapasztaltam ezt Bettinél. Minden fortélyt kipróbáltunk, de semmi nem segített. Sajnos nálunk ez az időszak 3 hónapos koráig tartott. Elég hosszú volt, és tehetetlennek éreztük magunkat amiatt, hogy nem tudunk rajta segíteni.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Estére megpróbálok hozni egy képet a repülőpózról. Ezt most egyedül nem sikerül kiviteleznem: tartani őt és fényképezni is.

Mamacka, nagyon édesek a babák.
Vendég
 

 
 

Virág,
én is abban reménykedem, hogy téved!

Zorróné,
kösz! :lol:
sirkici
 
 


http://idojaras.origo.hu/kozeptavuelore ... index.html

ééééééésssssssssssss....VASÁRNAPRA hideg frontot mondd :)

királyság :) én már ilyeneknek bírok örülni...

na de megyek tortát sütni sogornőmnek mert holnap lesz a szülinapja..

pumpi: irtam sms-t ..remélem megkaptad :)

látom Lekriről még nincs hír...++++++++++++++
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 20:17-kor.
Vendég
 


Sziasztok, bocsánat a zavarásért, egy ismerősömnek szeretnék segíteni.
1 hónapos kisbabája szoptatása mellett, napi 1 liter anyatejet fej még le. Nem tudja már hova tenni, néhány napja már a csapba önti, mert nincs senki akinek odaadhatná. Megvan minden egészségügyi papírja, amivel hivatalosan is leadhatná a tejet, de csak Pesten veszik át, ami ő nem tud megoldani, hiszen Vácdukán lakik.
Ha tudtok valakit, akinek nincs, vagy kevés a teje, és szívesen átvenné tőle, kérlek írjatok nekem pü-t.

Kép
Kép
tusimi
 
 


Kép az a sok zsiráf

Kép

egyszer csak idejutok hírekkel...addig is képek

Kép
téjé
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönjük a jókívánságokat és Szössznek, hogy hozta a hírt :)

Lőrinc baba villám sebességgel érkezett közénk, 7 után mentünk a kórházba sima vizsgálatra + NST-re. 7.40-kor volt a vizsgálat, 6 centis méhszáj (bocsi, a blogban rosszul írtam tegnap ;) - ez 3 ujjnyi). Aztán annyira feszlt a burok hogy megrepesztették. 8 előtt beindultak a fájások, elmentem lezuhanyozni, folyattam a derekamra a forró vizet. Durva 2-3 percesek voltak, mire kiértem már szinte percesek... felmásztam az ágyra mert akartak egy NST-t csinálni, de kb 3 fájás után éreztem, hogy jön Batyu... 9 előtt 3 perccel már ott feküdt és hatalmas hangon üvöltött a pocakomon.

A gátvédelem is sikerült, egy apró hajszálrepi lett a turbó sebesség miatt.

Csillus és a 17 órás VillámLóci :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 20:18-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Gratulálok Csöppkének! Szép nagy baba!

Megy a drukk Lituka, Sirkici és Gitka! Reméljük minél hamarabb babázhattok!

Lolka:
Azért kell tápszer: egy csomó ideig rajta van cicin, ugyan annyit eszik 10-15 perc alatt, mint 45 perc alatt. Ezután fejek, de már csak néhány csepp jön. És még jelez, hogy ő éhes. Tehát nem elég neki a szopi. Nem elég neki a tej. Muszáj adnom neki tápot.

Kép
blani28
 
 


Csuklás:

Nekünk bevált, hogy rárakom egy picit cicire, és pillanatok alatt elmúlik!

Kép
blani28
 
 


Ja, igen! Nagyon szépek a babafotók! Nem sorolom, mert szita az agyam!

Kép
blani28
 
 


Sziasztok Mamik!!

GRATULÁLOK AZ ÚJ BABÓKNAK ÉS MAMÓKNAK!! SOK TEJET ÉS JÓ EGÉSZSÉGET!!!!

Most tényleg csak villám gyors beírás.
Menekülünk itthonról, mert éjjel megint dolgozni fognak az építkezésen. Most öntik a második alapot és éjjel meg alapozzák...
MEgyünk telekre.. és most kéne rámolnom. Maszat kiabál..
AMúgy jól vagyunk, tegnap volt 6 hetes, én ma voltam dokinéninél. Mind a ketten jól vagyunk..
röviden ennyi, vasárnap jövök, remélem sok-sok új képpel és élménybeszámolóval az első nem itthon töltött napjainkról.

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Bolygónak, Anettónak és Csöppkének is gartula!!

Judit, Mamacka, Lolka
Nagyon szépek a babák!

Tea,
én bizony adok Lilinek édeskömény teát. Semmi baja nincs tőle, viszont jókat tud utána/közben kakilni. Nekünk a védőnő és az orvos is javasolta.

Én most amiatt szomorkodom, hogy napok óta kevesebbet eszik Lili. Eddig 100-120 grammokat evett, most meg csak 80-90 grammokat :( Kevesebbet is gyarapodik a szokásosnál :( :(
Ráadásul mostanában állandóan fognom kell a kiscsajt. Ahogy leteszem egyből elkezd sírni. Csak úgy érzi jól magát, ha valaki ringatja a popóját :( Kezdek teljesen kimerülni. :( :(

Nono,
teljesen megértelek. Amikor kijöttem a kórházból nekem is csupa seb volt az egyik cicim. Volt, hogy véres tejet bukott vissza Lili. Na akkor nagyon megriadtam. Onnantól kezdve abból a ciciből csak fejtem. Persze már begyógyult, de azóta sincs abban a ciciben annyi tej, mint a másikban. Pedig az elején több volt.... Lili is képes órákat tölteni cicin, úgyhogy én is gyakran használok bimbóvédőt. Nekem segít, ha már hólyagosra szívta a mellemet Csumpika. Egy próbát megér. (Csak ne gagyit vegyél. Nekem a párom vett gyógyszertárban egy párat 800 ft-ért, meg a tescóban egyet 200 Ft-ért. Amit a tescoban vett az nagyon gagyi, az anyaga is keményebb mint a gyógyszertárinak.)

Kép
emi29
 
 


Csöppke :) gratulálok mégegyszer :)

Lekriékről még mindig semmi :(

Szőlő pedig biztosan nagyon elfoglalt még :) reméljük semmi baj..

Hát én tök ideg vagyok...a sogornőm tortáját kezdhetem ujra...mert romlott volt a tejszín..és ujra kell csinálni :( nagyon kibuktam..beültem volna a kocsiba hogy leszaladok a boltba..gyalogolni nem birok mert a bokám 3szor akkora mint kéne..erre nem indul a kocsi elromlott a kormány (egy hónapja volt zárcserénk) és megint záart kell cserélni mert elakad a kulcs és nem indul az autó...és csak párom tudja megcsinálni..aki este fél9ig dolgozik ma is és holnap is...
az összes barátunk csapatostul a balcsira ment a hétvégén ugyh nem is tudom mi lesz ha elindulna a gyerkőc...
ráadásul ugye holnap se szülésznő se dokim...
hát komolyan most inkább azért drukkoljatok el ne induljon kifelé ma és holnap...mert az nagyon ciki lesz :( :(
Vendég
 


Csöppke,
ez nem volt semmi, tényleg villámszülésed volt, szerencsés vagy!
sirkici
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám, csak mostanában inkább olvasóban!

Csöppke: Azta, gratula!!!! Nem semmi ez a villámgyorsaság. Én a 4 órás vajúdásommal elbújhatok mögötted!

Nagyon szép babókat láttam!!! Nem akarok neveket mondani, nehogy kihagyjak valakit!

Csuklás: Szintén a cicire rakás mellett szavazok. Nekem is ez vált be!!!

Tápozás: Az én kis babám 30 grammokat eszik még csak 2 ciciből! Nem panaszkodok, mert már ez is haladás. Marhajó ez a homeos bogyó az urtica urens.
Úgyhogy nekem is pótolnom kell! De remélem nem sokáig.
A lényeg, hogy már cicire tudom rakni és van valamennyi tej. Türelmes vagyok és nem adom fel.

Egyébként volt a dokinéni. Minden rendben van, makk egészségesek vagyunk! Szépen gyarapszunk is.
Szombaton a kórházból 3040-el jöttünk el, ma már 3120-at mértem! :)

Ja és Lituka: Szoritok neked!!!!

Edina


Kép
medina83
 
 


Sikerült kicsit jobban visszaolvasnom.

Virág,
Gerti baba elképszetően sokat gyarapodott!! Ezért óriási gratula jár neki és neked is. Heti 35 deka nem semmi :)

Celesztina,
Julinka is gyönyörű baba!!

Kép
emi29
 
 


[quote="emi29"]
írta:
emi29Én most amiatt szomorkodom, hogy napok óta kevesebbet eszik Lili. Eddig 100-120 grammokat evett, most meg csak 80-90 grammokat :( Kevesebbet is gyarapodik a szokásosnál :( :(
Ráadásul mostanában állandóan fognom kell a kiscsajt. Ahogy leteszem egyből elkezd sírni. Csak úgy érzi jól magát, ha valaki ringatja a popóját :( Kezdek teljesen kimerülni. :( :(


emi,

ne aggódj! tudod, hogy ők tudják, hogy mennyit akarnak enni. (bár az előbb én is elszomorodtam, mert a bal ciciből most is ill. 2 szopival ezelőtt is csak 70 gr-ot tudott kiszívni. Mivel nem látom és nem érzem a tej áramlását, nem tudom, hogy csak ennyi lenne benne? eddig mindig többet szopizott belőle. aztán elhessegettem a szomorúságot, majd holnap kicsit fejek erre a cicre, hátha több tej termelődik. na meg reggel 130-at kitudott belőle szívni. a fene tudja, hogy miért 70...ilyenkor gondolom azt, hogy nem kellene mérni. de kiváncsi vagyok...és tényleg nem érzem, hogy mi folyhat a szájába.)
a másik pedig az, hogy a mi csumpikánknak is van olyan napja, hogy 100 és felette/adagot nyomat, máskor meg alig üti meg a 100-at, ha megüti (60-90). egyik nap ilyen, a másik olyan. akkor én sem értem (a gyenge napokon), aztán javul a helyzet...
fel a fejjel, türelem.
amúgy volt olyan, hogy ilyen gyenge szopi után visszaraktam, még rászopizott, aztán fél óra múlva bukott. ezt eljátszottam 2-3x, azóta nem rakom vissza, mert felesleges a bukásért szopiztatni...
elhiszem, hogy a popó-rázás fárasztó. reméljük, hogy csak pár napig nyügös.
amúgy nálunk is van nyüglődés (bár nem vészes), arra gondoltam, hogy nem az oltása miatt? nekünk most piros, -napok óta- és tele van gennyel. de lehet, hogy rosszul gondolom, és nincs tőle semmi baja.
pár napja nagyon fáj a hátam, "szárnyam". ma jöttem rá az okára, mikor tv-zés közben bealudt a vállamon (mert csak úgy volt nyugiban), és 40 percig mindketten kitekeredve voltunk. pedig próbálom nem mindig felkapkodni, de amikor nagyon nyügös, nem tudom ott hagyni...persze amikor látom, hogy nincs semmi baja, csak halkan kicsiket sirogat, akkor nem kapkodom, csak dumálok neki, odahajolok hozzá. de azért ez tényleg szinte 24 órás meló (kivéve amikor alszik, de akkor vagy a babakocsit tolom, vagy mást csinálok, na jó, meg alszok is.)

Mamik,
Nektek már vannak rituálék, szokások, megszokott sorrendben végzet dolgok? hogy néz ki egy napotok?
több gyerekes anyukák, hogy tudtok Ti többfelé figyelni? hogy tudtok a fogyó energiából mindenkinek adni?

Kép
1bambi
 
 


szöszke,

nagyon köszi, várom majd a jövő heti továbbképzés híreit!!!

Kép
1bambi
 
 


emi,
a gyarapodás csökkenése normális. de amúgy mennyit gyarapodik most?
nekünk is jócskán csökkent amúgy...

Kép
1bambi
 
 


Sziasztok,

olyan számokat mondtok, hogy nem is tudom eszik-e ennyit az én gyerekem:)
nem mérem napok óta mennyit eszik. jól meg is nézem a köv. etetésnél.

Csöppke, grat. irigylem a vajúdásod.


mi most kocsmában voltunk. kerthelyiségben. Marcika békésen átaludta. az elején nézeldött, kicsit nyüszögött, majd úgy elnyomta az álom, hogy most fürdés, kaja után is 1 mp alatt elaludt. én meg ittam egy jó pohár tejserkentő sört:)

lolka_zs
 
 


Csöppke,
Gratulálok Nektek! Sok boldogságot a kis családnak!

Mamacka, Téjé
Nagyon aranyosak a fiúk!

Mára csak ennyi, egyedül vagyok hétfő estig a három gyerekkel. Férjem maratoni legénybúcsún van.

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


szasztok,
nagy gratula Csöpkééknek!! :D

hú, tegnap még tudtam ülni, de ma :x nektek mennyi idő alatt múlt el (lett kevésbé fájós) a gát"seb" (nem vágtak, de repedtem vagy mi, bár elvileg így is hamarab fog gyógyulni, de mikor...?)

amúgy bocsi, de nem tudok sűrűn jönni, mert az ülési nehézségen kívül fejek-etetek majd egész nap, nagyon feldobó, várom már azt is, hogy beálljon a tejmennyiség végre

Kép Kép
celesztina
 
 


lányok, kinek van avent fejője?

szétszedtem és valamit rosszul csináltam mikor összeraktam, mert nem csinál olyan vákumot.
mit ronthattam el?


Virág megköszönöm, ha majd lefotózzátok azt a pózt

lolka_zs
 
 


Sziasztok!

Lolka, pár napja tettünk fel róla képet, de szívesen feldobom még 1x :) Tehát ez a repülő póz:

Kép

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


bocs, emlékszem, csak akkor nem fogtam fel, hogy ez az.

köszi:)

lolka_zs
 
 


Jó reggelt!

Csöppke nagyon irigyellek a gyors szülés miatt! Nem semmi :wink:

Téjé! Mamacka! Gyönyörűek a fiúk! :wink: :D

Nekem megvolt tegnap a ctg, teljesen jó lett az eredmény, ami ugye azt jelenti, hogy a kishercegnő nem akar még kibújni... semmi jelét nem mutatja... Lituka, én is a frontban bízok :) Bár én még befoghatom a számat hozzád képest, hiszen még van egy bő hetem a kiírt időpontig :oops:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Csajok, mellgyulladásra, ill. egyelőre még "csak" eltömődött tejcsatornára van vkinek vmi tuti tippje? 3 napja a ballal volt gond, az úgy tűnik, múlóban van, ma reggelre bedurrant a jobb...úgy, hogy bébik kétóránkét cicin, egyébként meg fejek, naponta 8-9x....(ennél többet én sem bírok :shock: ) Lázam nincsen, belladonnát szedek... :roll:

Kép
babyteve2
 
 


Lolka: használtan vettem avent kézi fejőt de nem működik :evil: amúgy már többen szidták a fórumon ezt a fajtát, valami hibájuk lehet talán... persze van, akinek működik, nem tudom, mint múlik.

Babyteve: masszírozd meg szerintem az eltömődött részt szopi/fejés előtt, hogy onnan is ki tudjon ürülni a tej, ebben segíthet, ha meleg borit teszel oda és úgy masszírozod (kamillateásat avgy csak sima meleg vizes törölközőt) meg segíthet a citrompakolás (férjem nagyijának tippje: karikázni citromot és mellre, bebugyolálni és otthagyni egy ideig -könnyű kisgyerek mellett, persze :roll: -de ez segíthet) Drukkolok, hogy mihamarabb elmúljon és jobb legyen!!!

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok!

babyteve: remélem mielöbb rendbejössz cickóügyileg..

celesztina: neked is jobbulást ülésileg..

én végigbőgtem éjjelt mert apa elment a huga szülinapi bulijára..belőlem meg kitört a bálna vagyok ott meg csini csajok..megh én már sose szülök meg h nagyon egyedül vagyok és nagyon car és nagyon nehéz..aztán apa hazajött és még akkor sem mult el mert akkor meg lelkifurdim volt hogy bizti vmi hárpiának tart meg már nem is szeret..és akkor jött a legszörnyübb gondolat (ne ítéljetek el) hogy biztos anya akarok én egyáltalán lenni...
mert nagyon is az akarok..csak már nagyon depis vagyok..annyira nem értem miért van ez...hogy túlhordok..komolyan 9 hónapig (10) ezt vártam..a pillanatot és semmi semmi semmi...
rettegek a szülésmegindítástól és én hülye még attól is hogy ikrek jegyű lesz a fiam...:(

erre reggel elmentem apukámmal nstre és vizet nézetni...70el ment városon belül meg 30al...teljesen kikészültem mert amugy sem birom a meleget meg az utat...
az nst 10es...a méhszáj 1111 de ennek nem kell örülni mert azt mondta a ügyeletes doki aki ráadásul könyékig felnyult..és még akkor sem érte el a külső méhszájt hogy ne számítsak könnyű és gyors szülésre..sőt a napokban sem kilátásolható..........
összetörtem..darabokban heverek bedagadt szemekkel..(rohadt allergia is)
pénteken indítanak de még ez sem biztos..
a homeós szarok nem valók semmire..mert hetek óta alig tágulok vmit..most is jóindulattal lettem 1111..
annyira fenn van még minden..gyerek is hogy ebből nem lesz szülés..
és annyira rettegek a gondolattól is hogy indítani kell..én természetesen akarok szülni..természetes indulást szeretnék..és annyira odafigyeltem magamra..végig a terhesség alatt..és most olyan büntetésnek érzem az egészet...
igérem nem jövök többet nyávogni..nem beszélek többet róla..de muszáj mert már semmi erőm..
egész nap 10 percekre birok a vizes bokámtól felkelni..ááhh...
hagyjuk is..nagyon irigylek mindenkit aki nagyon boldogan tudja megélni az utolsó napokat..sajnálom hogy én ilyen gyenge vagyok..:( a szüléshez való hozzáállásomon is rengeteget rombol minden egyes nap :(

Lerkiékről nincs hír???? biztosan ő is megszült tegnap..100% hisz irta hogy megindítják..ugyh remélem fog jelentkezni...
és Gitkának is és Sirkicinek továbbra is nagy DRUKKK.........

akik még maradtunk:

sirkici 05.13.
lituka 05.13.
gitka01 05.18.
atizka 05.19.
gabcika 05.26.
kritta 05.28.

jelentkezhetnétek lányok kivel miujs...:)

a kismamiknak és a kisbabáknak pedig kellemes hétvégi sétákat kívánok...olyan szép idő van..:)

és tényleg sajnálom hogy megint kibuktam..nem irok ide többet semmi ilyet..jelentkezem de sztem már senki nem kiváncsi rám meg arra h nem szülök meg..és azért kinyirni nem akarom a topicot...

szép napot...
Vendég
 


Jajj Lituka! :( Igenis kíváncsiak vagyunk Rád! És nyugodtan add ki a félelmeidet, gondjaidat! Nagyon sajnálom, hogy ennyire nehéz! :( Mi bajod az ikrekkel? :) Én is az vagyok, úgyhogy vigyázz a válasszal! :wink: :lol: :lol:

ercsi_3
 
 


Lituka, hogy ne lennénk rád kíváncsiak :) Egy hónapja én is ugyanígy voltam (na jó, nem hordtam túl) és rám is kiváncsi volt mindenki :) Ez ezzel jár, ezt mindenki tudja, aki terhes (volt).

Gabcika, én nst-n még sose produkáltam egyetlen fájást sem, mégis a szerdai nst-m után péntek hajnalban már babáztam.

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu! Ez bíztató! :)

Lituka! Annyira sajnálom, hogy ilyen szarul érzed magad! Tudom, hogy nem vigasztal, de együttérzek veled! Igaz én még nem heverek ennyire romokban, de csak napok kérdése. És már most annyira elegem van a sok okosból, aki megállapítja, hogy úristen mekkora hasad van, úristen mekkora gyerek lesz, úristen még egyben vagytok???? Pedig szerintem nincs is óriási hasam, Lilivel is ekkora volt és 3250 grammal született, ami egyáltalán nem nagy... :evil: Szóval közeleg a vég :roll:

Rakok fel (REMÉLEM!!!) uccsó pocifotót:

Kép Kép

kedden készültek

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Bolygónak, Anettónak,Csöppkének gratulálok!!

Mamacka és többiek nagyon szépek a babák!

Kitartás Lituka! én még ne tudom milyen érzés ez,mert eddig nekem semmi különösebb bajom nem volt!

Csak a LAKÁSBAN MÁR 26 FOK VAN! Már engem is irritál! Nagyon félek mi lesz velünk, ha beáll a 30 fok nem hiszem h a baba tolerálni fogja. nappal még kiviszem v.hova ,de mi lesz éjszaka? :cry:

Gabci nekem meg pont azzal jönnek h kicsi hasam meg még fog nőni én meg mondom h nem valószínű h sokat nőne 2 hét alatt. :roll:

Kép
kritta
 
 


Lituka! Gyere csak és mond el nyugodtan a bánatodat nekünk. Azért vagyunk, hogy meghallgassunk és akár tanácsot adjunk egymásnak. Sajnos tudom, hogy milyen az, mikor túlhordhja az ember a babát. Petránál és Bettinél is a kiírástól számított 6. napon indítottak, mert semmi jele nem volt a szülésnek. Most is csak azért szülhettem 1 nappal utána, mert meg lehetett beszélni az osztályvezető főorvossal, hogy az előzményeim és az állapotom alapján hadd szüljek, ne kelljen naponta bejárnom.

Lolka! Nekem is van avent kézi mellszívóm, én jól tudom használni. Ha gondolod írj privit, segítek, hogy mi lehet a baj. Én egyébként még mellette használom a Pesztonka elektromos mellszívómat is.

Édesek a babák.
Hamarosan megígérem én is jövök a képekkel, csak mindig akad valami más dolgom.
Most éppen dolgozom, adóbevallásokat gyártok, és sírni volna kedvem, mert olyan mintha minden cég ellenem dolgozna. Többszöröse számlái vannak mint idáig bármely hónapban. És itt van még a cégek éves adóbevallása is. Úgy irigyellek titeket, akiknek csak otthon kell lenni a babával. Na én ezt sajnos egyik babónál sem tehettem meg, mindvégig dolgoztam mellettük.

Pumpóka és Zsu! Boldog hónapfordulót a babáknak. Bocsi de nem emlékszem ki volt még rajtuk kívül, aki utánam következő napon szült.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Ja, és a tegnapi itthoni mérlegelésen 3840g voltunk.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Lituka!
Ne szomorodj el.Engem a kiírt napon befektettek, az nst-n a fájások értéke 0.A gyereket úgy rázták fel,hogy mocorogjon valamit.Azt gondoltam,hogy még 2 hétig biztos a kórházban fogok várakozni,hogy meginduljon a szülés, és hogy akkora mammut leszek,mint Manfred a Jégkorszakban.És láss csodát!Délután egyszercsak elfolyt a magzatvíz és hajnalban már babázhattam.Bár lehet,hogy a gyerekem sokkot kapott, mert épp akkor vettem elő az Adó 2008 című tesz -és példatárat,hogy majd tanulok.

Kép
ágnes27
 
 


Lolka, közben Zsuzsófi látom, rakott képet a repülőpózról. Azért berakok én is egyet, végülis ma készült el.

Kritta, akkor én nagyon melegvérű vagyok (bár ezt eddig is tudtam). A mi lakásunkban is 25-26 fok van, de én most érzem jól magam. A 32 ami nyárra várható, már én sem bírom.

Gabcika, szerintem ez egy nagyon szép pocak, pont akkora, amekkorának lennie kell. Egy hét alatt még sok minden történhet, akár ki is bújhat a hercegnő.

Litu, én teljesen megértelek. Ugyan én más miatt, de voltam a terhesség alatt hasonló lelkiállapotban. A szülésmegindítástól én is félnék, de szerintem ha már ott leszel, nem fog számítani semmi ilyesmi. És ki tudja, még teljesülhet a vágyad.

(Az ikrek szerintem egy nagyon jó jegy - ha túlhordom 3 nappal, lehetett volna -, én inkább a bikától tartottam - bocs a bikáktól :lol: - erre kaptam egy kost :D )

Emi, a csomóval a melledben mi lett? Látta már doki?
Most egy kicsit én is beijedtem, mert pár napja észleltem egy csomót az egyik bimbóudvarban, ami sehogyan nem tűnik el. Se masszírozással, se fejéssel...
Az édekömény teát hogyan szoktad annyi, mennyit, mikor? Annyiból nekem is eszembe jutott, hogy mégiscsak természetesebb megoldás a gyógyszereknél.
Gerti tényleg rengeteget hízott. Szerintem "érzi", hogy be kellett hozni a lemaradását. Most a hétvégén kellene megszületnie és tegnap mértünk 3940 grammot. Lehet, hogy bennem nem is lett volna ekkora.

Kép Kép
Vendég
 


Litu!

Ne szomorkodj és igenis öntsd ki itt a szíved!

Minket tényleg érdekel!

Szép estét

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Jajjj De tündérek vagytok mindannyian :) huu nagyon szépen köszönöm nagyon jól esik ..mindjárt el is pityergem magam :)

Annyira jó ezeket az impulzusokat kapni hogy tényleg sokkal jobban is érzem magam..egyébként ma utánajártam a ikrek jegynek is :) Ercsi kedves :) a környezetemben lévő ikrek mint eléggé kettős személyiségek és mind hiperaktív és hiper érzékeny..de egyébként semmi gond Veletek :) csak a Bika makacssága,kitartása és materialista felfogása az apja után nagyon szimpatikus..egy családba elég egy álmodozó ami én vagyok..és hát én sokszor érzem magam burokban..legyen csak olyan mint apuci :)
de persze majd meglátjuk..ez már ugyis eldőlt :)

és próbálok pozitívan látni ismét..például hogy még itthon lehetek és nem kell befeküdnöm..a kórházban sokkal rosszabb lenne :)

MÉGEGYSZER NAGYON KÖSZÖNÖM NEKTEK....

na de vissza az ágyba és lábak felpolcolni...ma nem kelhettem fe lcsak 10 percekre..a család szigoruan veszi...mert tényleg durva már a vizem..és tényleg próbáljuk elkerülni a befekvést..vasárnap pedig HIDEGFRONT...alig várom :)

Mindenkinek én is kitartást és sok sok boldogságot és örömöt kívánok és tényleg jó érzés hogy tartozom vhová sztem sokunknak nagy segítség ez a kis közösség..

holnap jövök...szép estét........
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon nagy gratula az újdonsült babáknak, és anyukáknak :)
Celesztina, Anetto, Bolygó, Csöppke, sok boldogságot Nektek! :)


Babaképek nagyon aranyosak, minden hétfordulós, hónapfordulós babónak gratulálok :)

Lituka, sajnálom, hogy elkeseredett vagy, bízom benne, hogy Máté hamarosan a karjaidban lehet, drukkolok nagyon! Fel a fejjel, nehogy a baba is megérezze a rosszkedved!
Csupa jót kívánok Nektek!++++++++++

Sirkici, remélem Nektek sem kell már sokat várnotok!++++++

Gitka, Zita, természetesen Nektek is drukkolok, hisz a Ti időtök is eljött :)

Kiscica, ha jól emlékszem Te kérdezted a kórházat :oops: :roll:
Én ismét tökéletesen megvoltam elégedve mindennel, jó élmény volt az egész! Barbi a rózsaszín szobában látta meg a napvilágot, a sárga épp foglalt volt, így nem kell gondolkodnom, melyiket válasszam :)
A szülésznőmnek, és orvosomnak ismét sokat köszönhetek, mellettem voltam végig a maratoni menetben, mondta is a végén a doki, hogy úgy látszik én kódolva vagyok mind gyerekméretre, mind időre :lol:
A csecsemősök, és a gyerekágyas nővérkék is végig normálisak voltak! Először nagyon megörültem, mert szülésznő intézett nekem egy nagyon jó kis szobát, egyedül voltam, de ez nem tartott sokáig, mert még aznap éjjel kaptam egy császáros társat... (picit rossz volt, mert hulla voltam, nagyon nagyon kimerültem, és épphogy sikerült pihiznem, mikor behozták, jöhetett vele a párja, és a baba is, és 1 órán keresztül igen hangosan telefonálgattak körbe a családnak, miközben a gyerekre nem igazán figyeltek, szegénykém üvöltött torkaszakadtából... mindezt ugye 23-kor, és persze, egyértelmű, hogy együtt akarnak lenni, meg örülnek, meg minden, de azt gondolom azért picit lehet figyelni a másikra is, és csendesebben intézni a telefonokat, a gyereksírás nem zavart, az egyértelmű, bár sajnáltam a babót kicsit azért)... na de mindent egybefoglalva, nem panaszkodhatok, hamar elment az a 3 nap :)

Úgy sajnálom, hogy jön a rosszabb idő :( Már ma voltunk 3. nap sétálni, és olyan jó volt, erre jön az eső :( :(

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Sziasztok!

Lituka, fel a fejjel!(könnyű nekem mondani, mi?) Nemsoká már te is a karjaidban tarthatod a babádat! Reméljük, hogy ez minél hamarabb bekövetkezik!

Ez a repülőpóz tényleg jó, mi is kipróbáljuk.

Lányok!

Ti hogy vagytok az érzelmeitekkel? Én elég hamar elpityeredek mostanában. Már attól sírok, hogy Kristóf az ágyában fekszik, de nem alszik, és olyan ártatlanul néz, van, hogy 3 órát csak igy nézelődik, vagy például, tegnap nappal nem sokat aludt, és az esti fürdés előtt picivel végre elaludt, és olyan nyugodtan, békésen aludt, és én annyira sajnáltam felkelteni, ettől sírva fakadtam, mert muszály ilyenkor felkeltenem, mert akkor nem sírja végig a fürcsit, és éjjel elég jól aludt. Fél 10-kor evett utoljára, és fél3-kor keltett legközelebb. Na szóval én ilyeneken pityergek. Ja, meg olyanokon, hogy felhívnak ismerősök és gratulálnak és mondják, hogy a pici milyen szép. Szóval feltörnek belőlem az anyai érzések.

Virág:
Gertrúd tényleg sokat nőtt. Édes nagyon.

Kép
blani28
 
 


Nagyon drukkolok a még megszülendőknek!!!! :D :D :D

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Sziasztok!

Gratula az új babákhoz!
Kitartást a babát vároknak, senkinek se marad bent a babyje! :lol:

Mi jól vagyunk, sokat alukáltunk ma.
Na felébredtünk, nyomás fürdeni, ma egy kicsikét elhúzodott.. :wink:

pussza

KépKép
Kép
xsara
 
 


Jó reggelt!

Örömhírt hoztam Zitától :)

"Örömmel tudatjuk, hogy tegnap este igazi család lettünk. Megszületett Emma Zita, aki gyönyörű baba. (Súlya 3200 gramm, hossza 55cm.) Zita és Imi"

Gratulálok Nekik Emma babához, és sok sok boldogságot kívánok!!! :)
Kép

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Zitáéknak nagy gratula és sok boldogságot kívánok én is nekik!!!

Kép Kép
celesztina
 
 


Zita! Gratulálok a kis Emmához. Nőjjetek nagyra.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Gratulálok Zitáéknak!
Reméljük ma Lituka is csatlakozik hozzánk! (Vagy ma még nincs dokid?Akkor holnap!)

Kép
1bambi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?