Új privát üzeneted érkezett!

Szonja!


Kép

Anita
putyu
 
 


Szonja!


Kép

Anita
putyu
 
 


Szonja!
Kép

Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

 
 

Szonja!

Kép


Andi és Laura
denesandi
 
 


Kata, de jó, hogy egyre gyakrabban írsz!!! :)
vérszegénység :(:(:( de ennél nagyobb baja már sose legyen a kisfickódnak! :wink:

Ildi, miért nem szóltál hamarabb gombóc ügyben? :wink: :wink:


Szonja, nagyon boldog névnapot neked!

Kép




Csajok, nektek is zenél a babanet?

Andi
idna
 
 


Ez az idő borzalmas :evil:
Most már mindennap 4-kor eső lesz? :evil:

Andi,
Zenél.......

Ildi,
Zsanitól egy nagyon gyors és finom sütirecit kértem...(de lehet, hogy nincs netük :?: )
A tortát egy néni sütötte, majdnem a szomszédba, nagyon ügyes, csinált már autót és barbies tortát is nekünk :D (3500 ért :!: )
Vékony a háttérben, ha egyre gondolunk, az egyik óvónéni :)

Anita
putyu
 
 


Szonja,nagyon boldog névnapot !

Kép
bibolya
 
 


Csajok!

Holnap délelőtt játszóház vagy játszótér :?: :?:

Anita
putyu
 
 


Naaaaaaaaaaaaa..........
Nem akarok itthon lenni :D
Más program is jó :!:

Anita
putyu
 
 


Anita,nekem jó a holnapi játszóház.Anikó azt mondta a multhéten már,hogy rendbetették az udvart is.
bibolya
 
 


Anita!

Nekem Rékától függ. Ha nem alszik el 10 körül,akkor megyünk. :lol: vagy még attól,hogy megyünk-e Dávodra a sógórnőmékkel,mert akkor pakolnom kell. :roll: Még reggel írok.

Hányra mentek?
ilgya1
 
 


Anett!!

Drága Szonjusnak boldog névnapot kívánunk mi is!!!
Kép

Andi!!

Nekem is zenél ez a dög!!! :lol: :lol: :lol: :roll:
Olyan törökszegfűd van, amit a Szandráéknál láttam??? A lila??
Olyat én is szeretnék!!????!!!!!!!!!!!
Igen itt voltam sebészeten - hogy mennyit kell várni!!!!
Szilvásgombóc...... nyam-nyam - évek óta készülök megcsinálni, de akkor most már nem fogom!!

Anita!!

Jók a képek!! Bogi milyen nőcis!!! Boti haverom meg.......amilyennek imádom!!! (de még mindig nem jelölt vissza az iwiw-en!!)
A háttérben én téged láttalak a képen!!! vagy nem?? :wink: :wink:
A fenébe, hogy tényleg mindig esik délutánra!!! :twisted: :twisted:
Bár nálunk a friss fűnek nagyon jót tesz!! :oops: :oops:


Ildi!!

Köszi kérdésed: Mariettának egy kis náthája van, szerencsére semmi komolyabb nem lett!!
Nekem nem szemölcsöm van, hanem egy nagy (piszkálható) anyajegy a derekamon. Nem vették le, mert ugyan 5-re kaptam iidőpontot, de 3/4 6-kor még reményem sem volt bemenni :roll: :roll: . És ott voltak a gyerekek is, mert Mariettát meg a bőrgyógyásznak mutattam meg egy viszkető sebe miatt. Várakozás alatt meg úgy éreztem, hogy megy fel a láza (szerencsére tévedtem) , ezért eljöttem egy új időpont kérése után!
Valakinek már eszébe juthatna, hogy kevés az a 2 óra sebészeti rendelés!!

Továbbképzés nagyon tuti!!! Olyan felnőttes :lol: :lol: :lol:
Kommunikácóról, érdek érvényesítésről, toleranciáról, és hasonló finomságokról tanulunk! :lol: :lol: Isteni szituációs gyakorlatokkal és tréningekkel!! Pironkodva mondom, de nagyon jól érzem magam, bár a gyerekek itthon az apjukkal vannak - ez kicsit visszás érzést okoz :cry: :roll:

Évi!!

A szoptatási tanácsadó biztos tud okosat mondani, ebben profik!! :lol: :lol: Nincs lenőve a nyelve egy kicsit Zétinek?? Bár nekem nem tünt úgy, hogy nem nyitja eléggé a száját!! :oops: :oops: Lehet szavadon foglak és újra megnézem :lol: :lol: :lol: , bocsi csajok, csakis szakmai indokkal :wink: :wink: :lol: :lol:

És megnyugodhatsz, nem figyelem, hogy kihagysz-e valakit :lol: :lol: :lol: , de ha ilyen kis betűkkel írsz (nekem), akkor félő, hogy én nem fogok reagálni :lol: :lol:


Kata!!

Nem volt meglepetés, hogy Marci vérszegény a leletek alapján, ezt tudtad. És ez ellen könnyen lehet is tenni, és el is múlik!! A lényeg, hogy a dokinéni meg van vele elégedve
:lol: :lol: :lol: Amit nem csodálok!!! :lol: :lol:
Para mindig lesz, mindig tud egy anya miért izgulni, találunk okot mindig!! De az a fontos, hogy élvezzétek (élvezzük) egymás társaságát!!!
Én most a továbbképzésen döbbentem rá, hogy mennyire elcsesztem a Mariettával az első évet. Nagyon nehezen fogadtam el, hogy nem olyan, amilyennek elképzeltem. Sokkal többet sírt, és nehezebben tudtam megvigaszttalni, mint ahogy képzeltem - megpróbáltam betörni. Bnne ez azt az érzést keltette, hogy nem fogadom el, hogy nem szeretem, hogy ő nem jó. Ebből adódhat, hogy most visszahúzódobb, szégyenlősebb, mint amit szeretnék. (látjátok, megint elvárásokat támasztok felé!!!! :oops: :oops: )
A tréner szerint, azért nincs minden veszve :lol: :lol: , mert ha egyensúlyba tartoma pozítív és a negatív visszajelzéseket, akkor ez még változhat!
űSzóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy fontos, hogy élvezzétek a gyereketeket, szeretgessétek és nem kell attól tartani, hogy elkényeztetjük.
Bocsi ezért a litániáért!!! De nagyon friss ez az élményem.

Jó éjt!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anita!
Nagyon gyorsban vagyok csak, gyertek be holnap hozzank. Nagyon szupi nagy jatszoter van a kozelben, lesetalhatunk a Duna partra vagy ki a Hajogyarira a csuszda parkba. Vagy valami :D
Sutit kuldom holnap smsben, most vendegsegesbol irok :)

zsanett
 
 


Hú csajok mennyit kellett visszaolvasnom, pedig csak 1 napot nem voltam...

Anita

Nagyon köszi, hogy próbáltál segíteni, bementem reggel az OEP-be és 40perc alatt végeztem, le a kalappal előttük, nagyon pörögtek, pedig tényleg sokan voltak!Készültem 3 napi hideg élelemmel meg kispárnával, de szerencsére nem volt rá szükség.

Dénesandi,

Tegnap 28 fok volt és napon baromi meleg volt. A mi kertünkben egy tenyérnyi árnyék sincs, úgyhogy attól nem kellett félnem, hogy Zorka az árnyékban megfázik:) Amúgy meg én elég laza vagyok a gyerekkel kapcsolatban, sosem adok rá több ruhát, mint amit magamon elviselek és rajtam is fürdőruha volt és szakadt rólam a víz. Hétvégére 30 fokot is ígértek!!!

Ildi,

Ígérem hamarosan megmutatom a kertet no meg a házat Mindenkinek, akinek van kedve jönni, csak most még a kert kissé fel van túrva. Ma csináltuk meg apával a homokozót Zorkának és amit onnan kiszedtünk földet azt még el kell valahogy tüntetni.
A fotók meg maguktól sikerültek ilyen jól. Lehet, hogy őstehetség vagyok?:)))Az igazság az, hogy csináltam vagy 60 képet és ebből lett egy pár jó :)Micsoda szerencse, hogy már digitális a technika és nem kellett ezt mind előhivatni:)

Amúgy kilóg a belünk is apjával...én reggel ugye berongyoltam az OEP-be, hazajöttem, ebéd helyett elmentem edzeni, aztán kicsit bandáztunk Anikóékkal, majd mentem apának segíteni homokozót gyártani. Apa meg egész délelőtt ásta kifelé a földet, ráadásul azért maradt itthon, mert beteg...este meg hordta bele a homokot, én meg elgereblyéztem. Azt mondta megért volna pár ezer forintot megcsináltatni valakivel:)Én meg azt mondtam, hogy tök jó érzés volt saját kezüleg csinálni ZOrkának a homokozót:)(persze a nehezebb rész az övé volt)
Majd pár év múlva, ha szemtelen lesz a kiscsaj, lesz mit az orra alá dörgölni:))
Mi holnap nem megyünk sehova, döglés lesz ezerrel:)
Vendég
 


Szonja!

Nagyon boldog Névnapot!

Kép

Zorka & Judit
Vendég
 


denesandi

Azt még elfelejtettem, hogy nagyon csini Laura fülbevalója. Én régóta győzködöm apát, hogy Zorkának is legyen, de nem engedi. Abban egyeztünk ki, hogy a második szülinapjára kaphat. De én is legszívesebben már a kórházban megcsináltattam volna.
Vendég
 


Gyöngyi!

Olyan jó,hogy vagy nekünk!Kép
ilgya1
 
 


Anita,
nekünk nem jó a holnap, jön hozzánk az egyik barátnőm, aki Lőrinc keresztanyja.

Gyöngyi,
igen, rengeteget kell várni a sebészeten, ne is mondd! És tök mindegy, hogy rendelés kezdetére mész, vagy a végére, mindig tömeg van! De ezek szerint, ha időpontod van, akkor is.
Konkrétan ugyanaz a szegfűm van, ami Szandráéknak! :lol: Tőle kaptam tavaly ősszel, megmaradt és már virágzik is, és már évek óta vágytam olyanra.
Szandrától kérj csak nyugodtan :lol: :wink: :lol: :wink:

Évi,
most Gyöngyiről eszembe jutott, hogy Lőrincnek is le volt nőve kicsit anno a nyelve. Tudod, miről a legkönnyebb észre venni? - ha kinyújtja a nyelvét, akkor elől középen van egy kis "bemetszés" (mintha szív alakú lenne a nyelve). Lőrincét senki nem vette észre, aztán én olvastam erről egy könyvben, és elvittem dokihoz.
Persze, nem biztos, hogy Zétinek is ez van, de a szopis tanácsadó tuti felismeri.

Jó éjt Mindenkinek!

Andi
idna
 
 


Lesz játszóház????? :?: jön valaki? VAgy el se induljak?,ha esetleg Rékát fent tudom tartani :x
ilgya1
 
 


Dobjatok rám egy smst lécci,mert nem leszek gépközelben!
ilgya1
 
 


Botond!!!

Boldog névnapot haverom!!!!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Botond, nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kép
Andi, Lőrinc és Rebeka
idna
 
 


Botond!

Nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Botond,nagyon boldog névnapot! Kép
bibolya
 
 


Sziasztok!
Hívtam a játszóházat, de ma nincsenek :cry:
Halmy játszó? Praktiker? Nálunk a kert?
Kinek mi jó?
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Jó,hát akkor nem megyek. :D


Boti!!!!
Sok boldogságos névnapot kívánunk neked!!!
Kép
ilgya1
 
 


Anikó !

Küld el a számod lécci priviben!!!!

Nekünk ezek közül bármelyik jó. Ti válasszatok.
Én oda megyek ahol lesztek.
ilgya1
 
 


Nekem is mindegy,hogy hova megyünk.Anikó,van kocsid?Mert ha nincs,akkor szerintem jobb ha hozzád megyünk :oops: / csak vicceltem :lol: :lol: /,elmegyek érted szivesen.Mondjuk a praktikerben rohadt meleg van :roll: ,multhéten is izzadtunk mint a ló :roll: :oops:
bibolya
 
 


Akkor nálunk van a buli.
Gyertek!!!

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Mi akkor elindulunk Anikóhoz! :D otthon lesztek? :lol:
ilgya1
 
 


jól van már látom,hogy igen. :lol: mingyá indulunk

Anikó felhívlak. :lol:
ilgya1
 
 


Babakocsisok (Kata, Évi)!
Nincs kedvetek az Aulichon sétálgatni? :lol:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Anikó!

Lett volna, ha nem 11 után kelünk a Zétivel :oops: :lol:

Gyöngyi!

Én is nézegettem már a Zéti nyelvét, de sztem nincs neki lenőve. Amúgy tegnap gond/fájdalom nélkül tudtam szoptatni mindkét mellből :) :P :D Ki érti ezt :roll: ? Ja, és képzeld hétfő délelőtt már jön is a szoptatási tanácsadó. Remélem tényleg mond valami okosat :wink:
Persze ettől függetlenül téged is várunk ám :!:

Andi!

Megnéztem, nem szív alakú, teljesen egyenletes az íve.

Na, most ennyi, mert nyűgösködik (biztos kakil)

Nektek jó bulizást!

Puszi!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Szonjus, Botond!

BOLDOG NÉVNAPOT!



Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon köszönjük a köszöntéseket, de július 28-ra kérjük az ismétlést (akkor tartjuk) :lol: :lol:
De nagyon jól esett, hogy már korán reggel gondoltatok rá :lol:

Anikó és a többiek,
Köszönjük a délelőttöt jól éreztük magunkat! :wink: :lol:

Jönnek a kért képek, pocak és a születés utáni első két kép :D
Kép Kép Kép Kép


Sajnálom, hogy nem sikerült belekukkolnunk a babakocsikba, de majd legközelebb :wink:
Kata, Évi!
Hihetetlenül csodállak benneteket a fejés miatt :!: :!: :arrow: magam pedig szégyellem, hogy panaszkodni mertem :oops: :oops: :oops: , simán tudtam szoptatni, csak épp nem három óránként kérték, hanem volt, hogy fél...ami miatt én problámáztam, de már nem! ! :oops:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Anikó,szupi volt a délelött :lol: :lol: ,igaz a Gerivel nem nagyon tudtak játszani a többiek,mert a reggeli hiányát kellett bepótolnia :oops: ,de otthon nagy örömmel mesélt a mamának arról,hogy hol volt,és hogy ki mivel játszott :lol: .Szóval tuti jól érezte magát,vagyis nem csak ő,én is :lol: .Nagyon elfáradt :lol: / gondolom a kajálásban :lol: :lol: :lol: /,mert otthon egy 5 perces hiszti után beájult :roll: .

Sajnálom,hogy a babakocsis kismamáink nem sétáltak erre felé,dehát úgy nehéz is,ha egyesek 11-ig alszanak :oops: :lol: :lol: ,ugye Évi?vagy azért aludtatok ilyen sokáig mert buli volt nálatok éjjel :oops: :roll: ?

Anita,hát tényleg szép nagy :lol: pocid volt,dehát az 5 kg-os Botinak valahol el kellett férnie :roll: .És a képekhez képest iszonyú sovány vagy,légy elégett magaddal :oops: ,irgum-burgum.

és most elmegyek ebédelni :arrow: egy jó kis tejszinhabos fagyikelyhet :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
bibolya
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.02.18 08:41-kor.
almi
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=JzTepJd3SYY&NR=1

Nézzétek meg ezeket a Down-os gyerekeket, az ember szíve megszakad. Nagyon ügyesek:-)))

Anita
putyu
 
 


Ibolya!

Nem volt nálunk buli :D Zétikém jó szokását megtartva 1x kelt kajcsizni 4-kor, aztán meg 1/2 8-kor...és bevallom 11 után már én keltettem :oops: Szóval ez nálunk egyszerű lustaság :oops: :wink:

Almi!

Igen, nekem is az Örsön csinálták. Nem kell bejelentkezni, 7-től vannak...és sajna rengetegen :? Amúgy 1. emelet, a sorszámadó automatánál a 2-es gomb (ez van a kismamáknak és cukrosoknak) és majd a 3-as ablakhoz kell menni. Ez a "sor" picit gyorsabban halad, mint a másik sima vérvételes, de így is volt, hogy közel 1 órát kellett várnom... Ja, és éhgyomri volt nekem is, mert vérképet is néztek az AFP mellett /jajj, de rég is volt :roll: /

Anita!

Hú! Azért látszik a képeken, hogy óriás babó volt a Boti :P
Fejés: szükséges "rossz", de már megszoktam, nem esik nehezemre.

Na, mennem kell...ébredezik Zéti manó :D

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Köszönöm! Akkor majd éhen kell halni!
almi
 
 


Anikó, én szivesen mentem volna, de csak most tudtam leülni a gép elé, és csak most láttam, hogy írtál :(. Legközelebb valamit ki kell találni, hogy ne maradjunk le az ilyen megmozdulásokról... pl. füstjelek? :)
Marci ma tündérmanó volt, napközben is elég sokat aludt - vagy a babakocsiban, vagy a kezemben. Napközben nem tudom a kiságyába letenni, de ezen még nem izgatom magam, mert nekem már az is komoly eredménynek számít, hogy éjjel ott fekszik és alszik... És képzeljétek, ma elkezdte nézegetni a feje fölött lévő pörgö-forgó figurákat, és elkezdett gügyögni... Majd' megzabáltam, olyan aranyos volt, és teljesen meghatódtam, hogy már ilyen ügyes. Tegnap a fejét kezdte el emelgetni és úgy jobbra-balra fordítgani, úgyhogy nagyon elégedett vagyok a kispasimmal :).
Holnap megint megyünk szurira, és remélem, holnap már kiderül at, hogy erre meddig lesz szükség...
Most megyek fürdetni, de remélem, legközelebb már mindenkihez lesz 1-2 jó szavam...
Küldöm még néhány képet, puszi mindenkinek,
Kata
Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!

Nagyon édes Marci ezeken a képeken! Nem semmi, hogy ennyire kényezteti anyát. :wink: :lol: Ha gondolod priviben küld el a számod és ha lesz össznépi akkor szívesen dobok rád egy sms-t és tudsz jönni.

Csajok!
Szuper volt a délelőtt, máskor is!!! Máskor is!!!!

Anita!
:wink: :lol:

szandrakiss
 
 


Jó estét!

Reni,
nekem is fájt a derekam, az elején és főleg a végén :?

Évi, Zsani,
hát ez nem semmi, 11-ig aludni :wink: :lol:

Ibolya, nálatok tejszínhabos fagyikehely az ebéd :?: Nem semmi :wink:

Kata,
hát tényleg zabálnivaló a kis gügyögő tündérmanó :lol:
Legalább a képeken betudunk kuksizni a babakocsiba :wink: :lol:

Kedves, szép, tündér, büdöském!
Ezentúl így jó lesz a megszólítás :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anikó,
hiányolom a szuper képeid :!:

Mindenkinek nem akartam most írni, de valakinek még muszáj :arrow:
Ildi,
Te kis paranoiás :lol: Jó utat Nektek!!!! :D

És mindenkinek kellemes hétvégét!!!! :D

Anita
putyu
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.02.18 08:42-kor.
almi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.02.18 08:42-kor.
almi
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki ugrott az utazásunk,átettük jövőhétre.Család kavarás :x viszont grillezünk itthon ugyancsak családi banzáj. :lol:
de jövőhéten viszont Szilvásváradra megyünk 4-esben. Na ezekután csak félve merem említeni,nehogy ebből se legyen semmi. :oops: ott tudtok valami olcsó szállást?Volt esetleg valaki?

Rena!
Gratula a kis tökihez,hát ez az apák álma :P . Úgy örülök,hogy raktál fel képeket,és eleve,hogy jöttél,mert lassan Adri is szülni fog így nem marad pocakosunk,és nekünk muszály nosztalgiáznunk,legalább így. Erika is nagyon eltűnt,remélem nincs semmi gond csak behavazódott és hamarosan ír nekünk ő is és tesz fel pocis képet.

És mit mondott a doki a miomával kapcsolatban? szegényke! :?

jó a vonalzód :wink:

Anita!
Hát még jó,hogy írtál nekem is,mert nem is tudom mit gondoltam volna,ha nem írsz. :lol:
Hú,hát köszi,hogy felraktad a pocit, Botis képért meg külön köszönet.
Hát nem tudtalak elképzelni a hatalmas pociddal,így már könnyebb. Hogy lett ekkora ez a legény?! :lol:

Megnéztem a linket,nagyon édes az a baba és milyen okos.(Down.)

Kata!

Annyira édes! Hát sajnálom,hogy nem olvastátok a hszt. előbb,mert ott izgultunk Anikóéknál és vártuk a csajokkal,hogy jól bekukkoljunk a babakocsiba.
Nagyon szép kisfiú!Aranyos kis hangja lehet,ahogy gügyög. Annyiszor akartam már írni,hogy nagyon helyre született ez a pici manó:)

Évi!
Pedig annyira megnéztük volna Zéti babát is. :lol: méghogy eddig alszik,nahát.

Anikó!
Nagyon szép a házatok kivül-belül. Olyan családias- hangulatos. És a kert :idea: :idea: :idea: , a fűre alig mertem rámenni cipővel.és a sziklakert,na meg a játszótere MAjának...
Köszönjük,hogy átmehettünk,nagyon jól éreztük magunkat. Igaz Rékát megzavarta,hogy nem aludt,utána estig nyűgősködött,pedig nem szokott :P :P :P :D de megérte,mert fincsi volt a kávé. :lol:
Megkérdeztem az uramat a grillező/tárcsa ügyben és ott vette ahol beszéltük a Béke téren jobb oldalon. 15000.- volt.

Nem tudjátok hol tudnék hirtelen ugrálóvárat venni?Annyira bejött tegnap az Anikóéké,hogy nem bírom ki gyereknapig. :lol:

Tényleg Szandra,beszéltél ovónővel játszóügyben?Pénteken kerestelek,hogy jó utat kívánjak és jó bulit,aztán ne sok szalonnát egyél gumicukorral!!!

Ibolya!
Mehetek hozzátok ebédelni? :lol: Nálunk paprikáskrumpli volt :lol:

Nem is tudom mit akartam még,de most mennem kell húsit pácolni.


Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Sms ADRI férjétől:

"Gyenár Dóra vagyok. Ma reggel 7:20-kor megszülettem. 57 cm, 3160g. Jól vagyok mamámmal együtt :)"


Szívből gratulálunk nekik!!!!!!!!!!!!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Bocsi, de izgalmamban elrontottam Dóri vezetéknevét :oops: :Gyebnár a lelkem!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Drága Dóri!

Már nagyon vártunk!!!

Istenke éltessen nagyon sokáig!
Szívből gratulálunk szüleidnek!!!


Kép



Adrinak!
Kép

ildikóék
ilgya1
 
 


gratulálunk Dóra babához, nagyon jó egészséget!
puszi,
Kata, Marci és Péter

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?