Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsófi: jó ötlet a közös séta, bár utálok bkv-zni, úgyhogy inkább kocsival megyünk el odáig! Majd egyeztetünk...
A repülő pózt meg a vállra tevést próbáltuk már, de sajna ezek nem jönnek be! :( Ma ismét a hordozó volt a nyerő! Rajtam volt miközben főztem és 10 perc alatt bealudt! Előtte 50 percet sírt mindenféle pózban...

Bambi: 7 óra alvás egyhuzamban? Húú, de irigyellek... A Brendont sajnálom, ez nagyon dühítő!

Szösszenet: csuklás, tüsszentés nálunk is van bőséggel... Csak az a rossz, ha akkor jön rá valamelyik, amikor éppen elalvóban van, mert olyankor mindig felélénkül és képtelenség újból álomba szenderíteni...

Mary: én nagyon tudnám értékelni, ha Beni nem kelne fel este 10 és reggel fél 6 között enni! Szerintem amúgy normális, ha éhes lenne, úgyis szólna...

Sirkici: április 20-án nekem is teljesen zárt volt a méhszájam, Beni nem volt beilleszkedve, 2 nappal később mégis a kezembe foghattam! Bármikor elindulhatnak a fájások... Az ultrahang értékekkel meg ne törődj, de ezt már írtam! A dokid meg elég fura ember lehet, ha a császárral riogat! Pont, hogy biztatnia kéne, hogy simán meg fogod szülni természetes úton...

Lekri: mennek a drukkok! :D :D :D

A cumival kapcsolatban ma én azon gondolkodtam, hogy lehetne rögzíteni Beni fejéhez... :D Hajnali fél 5-kor azt játszottuk, hogy beadtam a cumit a szájába, ő elkezdte szívni, én visszafeküdtem az ágyba, mire ő kiköpte a cumit és elkezdett sírni. Akkor újrafelkeltem, visszaadtam neki, és ez ment kb. 36-szor! Aztán meguntam és beraktam magam mellé az ágyba, mondván akkor legalább nem kell felkelnem, csak egy mozdulattal visszaadnom! De mellettünk egyből bealudt... :roll:

Lolka: nagyon édesek a képek... :D :D :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


én is adok cumit Marcinak. az éjjel az első etetés után. (kb. 2-3kor) már velünk alszik és volt, hogy reggel tartottam a szájában a cumit, i ne essen...nagy találmányz biztos. a fiam imádja

lolka_zs
 
 


[quote="zorroné"]A írta:zorroné cumival kapcsolatban ma én azon gondolkodtam, hogy lehetne rögzíteni Beni fejéhez... :D Hajnali fél 5-kor azt játszottuk, hogy beadtam a cumit a szájába, ő elkezdte szívni, én visszafeküdtem az ágyba, mire ő kiköpte a cumit és elkezdett sírni. Akkor újrafelkeltem, visszaadtam neki, és ez ment kb. 36-szor! Aztán meguntam és beraktam magam mellé az ágyba, mondván akkor legalább nem kell felkelnem, csak egy mozdulattal visszaadnom! De mellettünk egyből bealudt... :roll:


szig.szalag vagy ragtapasz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mi a férjemmel folytonosan ezen agyalunk!!!hogyan lehetne rögzíteni a cumit...

sajnálom, hogy ilyen hasfájós Benid, mert a 2x3 óra nagyon sok. Sokszor eszembe juttok, amikor Daninak fáj a hasa. Szerencsére neki nem tart ilyen sokáig...
Amúgy a hasfájás okára rájötettek? Túl gyorsan eszik? Sokat eszik egyszerre? Nem tud kakilni? Vagy a szokványos...Amit csak az idő gyógyit...

Kép
1bambi
 
 

 
 

Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.02.24 21:25-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


[quote="1bambi"]
írta:
1bambisajnálom, hogy ilyen hasfájós Benid, mert a 2x3 óra nagyon sok. Sokszor eszembe juttok, amikor Daninak fáj a hasa. Szerencsére neki nem tart ilyen sokáig...
Amúgy a hasfájás okára rájötettek? Túl gyorsan eszik? Sokat eszik egyszerre? Nem tud kakilni? Vagy a szokványos...Amit csak az idő gyógyit...


Szerintem csak szokványosan hasfájós! Mert mostanában nem olyan mohó, kakilni tud, és van amikor sokat eszik, van amikor keveset, de ez független attól, hogy utána fáj-e a hasa, vagy sem!
Az öcsém volt ennyire hasfájós, vagyis ő még ennél is jobban, neki 3 hónapos koráig tartott!
Általában reggel meg este van egy-egy olyan időszak, amikor két szopi között egyáltalán nem alszik a hasfájás miatt! De azért szerencsére van amikor kimarad, de azért napi 1x3 órás nyüglődés kijut sajnos... :(
Annak örülök, hogy nálatok már jobb a helyzet!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


sziasztok!

csatlakozom a cumifixálás ötleteléséhez!Én egy bugyigumira gondoltam körbe,amit ha nagyon ügyes ki is tud tolni a nyelvével:)

Mi is hajnalba magunkhoz vesszük és kezem a cumin.

De a legjobb, hogy egyik reggel Dávid szinte a hóno alatt takaró nélkül...takaró az apjánál:) ellopta tőle éjszaka.

M

Kép
marjan78
 
 


Atizka : jelen :) és remélem hogy akkor nem pont ma fogsz :) egyébként már lassan én sem tudok mit magamra huzni :( a lábamra már csak egy pacsker jön fel..

Sirkici: jajj szegényem..nekünk nem szerencsés ez a 13.ai időpont ugy tünik :( engem is jövőhét péntekig hagynak szenvedni..de nekem elöbb nem kell befeküdnöm sem..szombat és hétfőn nst..magzatvíz nézés...ja és szerdán még..nekem már mindenem nyitva van de nem eléggé..nyákom rengeteg van (ma is jött ki a kacsával egy jó adag) vizem szép tiszta..gyerek feje lenn..a arcom torz..ami doki szerint már jó jel..hát viccesen hangzott..
nagyon drukkolok neked hogy minél elöbb babázhass..egyébként pont ma mondtam énis hogy nem akarok terhes lenni mostanában..sőt lehet maradok a férjem akaratánál hogy egy baba elég..nem azért mert megterhelt a terhesség..de igy a túlhordás engem nagyon megvisel lelkileg mégha tök vidáman is vagyok..nem ezt vártam és kezdek félni is és sorolhatnám...
nekem még uh-t sem néznek és néztek ugyh fogalmam nincs mekkora lehet..:(

Lekri: ez ám a nagy hír..nagyon várjuk a híreket rólatok..mennek a drukkok +++++++++++++++++++++++++++++++
nagyon izgi :) huu..kicsit irigy vagyok de sebaj..örülök a babahíreknek nagyon :) hajráá hajrááá

Lolka: csodaszép a kicsikincsed :)

Anetto: köszi a tippet..nekem a közelemben nincs lépcső...de ma is 3 órát sétáltam..árkádban tescoban kórházban..a lábam 4szeresére dagadt de más hatás nem lett..pedig napok ota másfél órát sétálok..:)

Pumpi: köszi a csomit :) nagyon örültem..és hát látod..nem viz volt ami folyt :( meg nem is szülünk :(

na le is lépek..szigoru fekvésen vagyok mert durván feldagadt a bokám..ugyh felpolcolták nekem :D
Vendég
 


GRATULÁLOK A MOST ÉRKEZETT BABÁKHOZ!!!

LITUKA! egész nap eszembe jutsz! kitartás...nagyonnehéz tudom...de sokat gondolok rád! Szorítok h elinduljon már kifelé Máté!

egy kérdésem lenne:

hány hetes kortól viszitek magatokkal a babát pl egy nagybevásárlásra? séta meg család nem számít, hanem a komoly kimozdulásra gondolok!

doki meg védőnő ma jól rámszólt h még családhoz sem mehetek.3 hetes korig, pláne nem tápszeres mivolta miatt (mintha rajtam múlna h nem megy ez a qva szopi...és érezzem magam még rossz anyának is... :cry: , a csapból is az folyik milyen fontos az anyatej...és ha nincs?????? és ha nem megy a szopi????? :cry: )...és a plázával várjak 2 hós korig az első oltásig....de a köv héten már egyedül leszek éss sok intézni valóm lenne...hova tegyem????? és a helyi kis közért drága és nincs is minden h ott vegyem meg a kajákat......és nem kérhetek folyton segítséget mindenkitől......szerintetetek meddig várjak ?
Vendég
 


Sziasztol!

Anetto és Bolygó! Gratulálok a babákhoz!


Lolka: nagyon édes a Marci! Kristóf is szokott pont ugyanigy grimaszolni! Olyan jókat nevetünk. Meg olyan hangokat ad ki, hogy kész vagyunk tőle! Kajcsi után meg cuppog a szájával.

Nálunk is van csuklás is szopi után, de már ritkábban, van tüsszentés is, a dokinő azt mondta, hogy ez természetes.

Lekri
: megy a drukk!

Nekünk az éjszakánk elég türhető volt!

Nyolckor evett, majd fél egykor aztán ötkor kelt ismét. Úgyhogy még ilyen "sokat" nem is aludtam mostanában.
Általában nappal is alszok, vagy délután vagy délelőtt. Ma voltunk tanácsadáson is. 3550g a drágám (3050g-al született) és 50,5 cm (47cm-el született). Úgyhogy gyarapszunk szépen lassan. Kristóf már 100-120-akat eszik. Alakul a tejcsi is, de még mindig kell tápszer is.

Kép
blani28
 
 


Sziasztok!
Drukkolok Lekrinek.
Azért jöttem h szóljak holnap reggel be kell feküdni a biztonság kedvéért meg a vizsgálatok miatt.Egy ujjnyira nyitva vagyok nem tom meddig húzzuk remélem nem sokáig nem szeretnék 2 hétig benn lenni.Mindenkinek sok sikert majd jövünk,de már csak ketten. :D
Vendég
 


Bolygónak és Anettnak sok-sok puszi! :lol: :lol:

A bpd 94, a súlya kb. 2800, jó a magzatvíz, a lepény 2, tehát nem úgynéz ki h megszületik mostanában a dokibácsi nem volt hajlandó felnyúlni nekem,de sebaj! :roll: :roll:

Du-án turkáltam sárga baldachint takaróval+egy cuki plédet, a melegtől jól kikészültem

Litu, Lekri szorítok nektek!

Kép
kritta
 
 


A szoptatáshoz mondanám régen nem paráztak ennyit mindenen simán szoptattak v. hordták a tejet, nem volt mérleg nem mérték a gyereket nonstop.
Ez a negatív erőltetés már durva amit csinálnak ma :twisted:
Már olyan fejlett a tápszerek összetétele is h semmiben nem szenved a kicsi hiányt. Annak meg,h az anyuka feleslegesen stresszelje magát nincs értelme.
Az , hogy mennyit eszik egy baba az nagyon sok mindentől függ pl. a melegben valószínű nem lesz nagy étvágyuk. Az butaság h ennyi hetesen x grammot kell enni szerintem. :roll:
Én mint amatőr úgy döntöttem nem lesz mérlegünk és nem lesz tápszer se otthon.
Mondjuk anyukám gyógyszertárban dolgozik. :wink:

Kép
kritta
 
 


Morcimarci köszöni a dícséreteket:)

Gitka, drukkolok, hogy hamar meglegyen a baba, én is így voltam vele, nem fog hagyni sokáig feküdni:) ja és ha meglátogatnak mindenkit kísérj le-fel lépcsőn:)

Blani, honnan tudod, hogy kell tápszer? én nem adok neki már, de nem is mérem. fogalmam sincs mennyit eszik.

de jókat alszik, csak nem éhezik...

Lituka, most már csak vége lesz, én is sokat gondolok rád, mindig azt várom, hogy már csak a hírt kapjuk...

na mire elolvastam itt minden hozzászólást, addigra kb 150szer tettem vissza a cumit.

Nono, nem tudom, én nem gondoltam, hogy ezek iylen komoly dolgok. én vinném már oda is...nem tudtam, hogy ennyit kell várni. én olyan szerencsétlennek érzem így magam, hogy bevásárolni sem tudok. Zoli meg nem mindig azt hozza amit kéne:) tapasztalatlan:)

lolka_zs
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 20:51-kor.
Vendég
 


köszi Lányok..olyan jól esik hogy gondoltok Ránk :)

Gitka: miért kell befeküdnöd? csak nincs baj? drukkok mennek neked :) +++++++++++++++++++

Kritta: neked is drukkolok ám mégha neked még ezek szerint van is időd :) látod a pici pocidban azért egy édi bébi lakozik nem is olyan kis súllyal...

na elteszem magam holnapra..nagyon kimerültem..

ja tényleg elfelejtettem irni..szombaton se a dokim se a szülésznőm nem lesz elérhető..illetve ha nem muszáj..és nem tudnak rögtön jönni :( hát ez van...:(

na de :) fel a fejjel ugye :D

holnap jövök...:D

jó éjt

Lekri..Gitka..+++++++++++++++++++ Sirkici ++++++++++++
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 20:52-kor.
Vendég
 


honnan tudjátok, hogy fáj a pocak? vagy az tök egyértelmű és ha nem tudom, akkor az enyémnek nem is fáj? lehet, hogy éheztetem...:(


nono sajnálom a szopit, de ne stresszeld magad. nem gondolom, hogy nem tettél meg mindent. nem tehetsz róla. a bimbóvédő megér egy próbát. de nem ettől leszel rossz anya sztem.

lolka_zs
 
 


Olvasom a cumi problémákat. nálunk szerencsére ilyen nincs. Alig van cumi a szájába. van, hogy napokig nem is használunk cumit. elvan nélküle. altatni cumival nem szoktuk, mert már első héten kitapasztaltuk, hogy kiköpi üvölt, kiköpi....stb, úgyhogy nem kap cumit. de nem is kéri. van amikor kaja után bealszik, van amikor el kell ringatni a hátsóját, van amikor beteszem az ágyába, elnézelődik és elalszik. szóval Bogi nagyon jó baba!!!

Nono!

mi is tápszeresek vagyunk sajnos, de mi már sok helyen voltunk. holnap is megyünk autóval tbányára, voltunk szerdán is, meg voltunk már tescoban is. meg kisbevásárláson is voltunk már.
jaj nagyon szeret autózni, végig alszik. ha megáll az autó, akkor felébred!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Köszi a drukkokat.Nincs baj de be kellett volna mennem holnap vizsgálatra és a védőnő mondta a dokinak h nekem jobb ha előbb befekszek mert ha nincs itthon a párom problémás a bejutás.A doki meg úgy döntött h nyugodtan bemehetek előbb is bár hétfőn amúgy is be kellett volna feküdni.
Csak az a gáz h most este 6-kor vettem észre h a múltkor elhagytam a személyit meg a lakcímkártyát. De csak elfogadják a jogsit is.Ha nem hazajövök.Mindenkinek aki még vár kitartás!
Vendég
 


Lolka!

Ha fáj a pocak, akkor a baba felhúzza a lábacskáit, meg hát keservesen sir. megnyugszik, aztán megint sir. nálunk igy néz ki a hasfájás.

Nono!

nekem azt mondták, hogy édesköményt lehet adni a babának poci fájásra meg tornáztatni. de ezt biztosan tudod.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


,,,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 20:52-kor.
Vendég
 


Lolka: hasfájásnál nálunk megfeszíti magát Beni teljes erőből, eltorzul az arca és elvörösödik, és keservesen sír; mindezt szakaszosan, amikor éppen görcse van!

Nono: infacol-t lehet adni újszülött kortól hasfájásra; nekünk nem állítom, hogy túl sokat használ, de sokaknak igen!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Sziasztok!

Itthon lehetünk szerencsére már mind :D
Laura örül a tesójának és Julinka nagyon jó baba :D
Köszönjük a drukkokat és a gratulációkat,ezúton gratulálok én is a megszülteknek, ha jól olvastam és nem hagyok ki senkit, akkor Bolygónak és Anettoonak!

Pár kép, most úgysem tudom megállni, hogy többet tegyek fel:
Kép Kép Képtesók

Kép Kép
celesztina
 
 


Kérdés, ha már netközelben vagyok újra végre: totál bedurrant az egyik mellem, kemény és fejni sem tudom, mit tegyek? Kicsi lassan ébred és éhes lesz... Launál ilyesmi nem volt szerencsére.

Kép Kép
celesztina
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.28 20:52-kor.
Vendég
 


Nono!

Sajnos kevés a tejem. napi hatvan milit tudok fejni. Bogit ugye nem sikerült rávenni a szopira. védőnővel és gyerekorvossal megbeszéltük, hogy fejt tejet kap, de sajna egyik napról a másikra lecsökkent a mennyisége a tejemnek. Bogi étvágya meg elég nagy száz százötveneket eszik.
hát igy állunk. ez van én nem idegeskedem rajta, a lényeg, hogy nem éhezik a babám , jól érzi magát,
te se emészd magad ezen. a táp is jó neki,nem lehet minden tökéletes. ne felejtsd el, hogy a babád megérzi, ha valami feszültség van a levegőben és nyügi lesz. nyugodj meg , próbálj nem hallgatni a "jó" tanácsokra.
az én védőnőm azt mondta, hogy kaphat édesköményt. de próbáld meg kajcsi előtt a kamilla teát. én ezt adom neki. segiti az emésztést. pár korty kaja előtt és nálunk elmult a hasfájás.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Celsztina!

masszirozást ajánlanak kemény mellekre. körkörösen masszirozd és utána jobb lesz és sikerül fejni is állítólag.
hát próbáld ki.
én is úgy szoktam fejni, hogy előtte cici masszázs van...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Celesztina,
de jó, hogy már ti is otthon vagytok! Próbáld meg maszírozni a melled és kézzel fejni egy picit! Aranyos nagyon Julinka!

Bolygó, Anetto
Gratulálok a babákhoz! Nagyon sok boldogságot!

Lekri!
Drukk! Ügyes légy!

Szössz,
csuklás és tüsszögés nálunk is van. A csuklástól nagyon begurul Beni, a tüsszentéstől meg megijedni szokott. Olyan édi.

Cumi,
hát én is szivesen rögzíteném vhogy. őleg éjjel. Nálunk szopi után van egy fél óra, hogy mindig kiköpi és arra felébred.

Nono,
én már voltam bevásárolni Benivel az Árkádban, muszáj volt a nagyoknak cipőt venni. Nem lett belőle semmi gond.

Lolka,
aranyosak a fiúk!

Gitka,
minden jót Neked! Ügyes legyél!

Lituka, Sirkici
Pár nap már csak nektek is! Drukkolok!!!!

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Most olvasom Csöppke blogját, hogy megszületett a kis Lőrinc baba :D :D :D

2008.05.15. 21 óra.
3850 gramm, 54 cm
Lőrinc baba


Kép

Remélem nem haragszik Csillus, hogy megelőztem a hírhozót .. de úgy megörültem, amikor benéztem hozzájuk :) és ez a hír fogadott!!!! :)

Kép
szösszenet
 
 


Gitka - Neked is mennek a drukkok holnapra!!! :)

Lolka
- Örülj neki, ha nem tapasztalsz hasfájós tünetet :)
Alíznak is csak pár napig volt .. de már napok óta nincs .. talán már egy hete is :)
Néha megszenved 1-1 pukival, büfivel .. de az pár perc és nem hasfájósság.
Az az, amit Zorroné is ír .. ami szakaszos nagy sírással, elvörösödéssel és görcsös, merev lábfelhúzással jár.

Hasfájós Anyucik:
Próbáltátok tornáztatni őket?
Hanyatt fekve a kis lábukat kell a pocijukhoz nyomni (Alíznak mindig segít, ha nyomja odabent buborék :), hasat körkörösen simogatni .. ilyenek.
Nekünk amúgy az Infacol nagyon bevált! A hasfájós tünet utáni 2-3. etetés után már nem volt nyűgös :)

Mary
- Ilyesmi teákat még én sem adnék a babának .. :roll: :roll: :roll: :roll: Az én dokim és védőnőm is azt mondja, hogy csak anyatej .. ha nincs, akkor csak tápszer. De még víz sem .. nemhogy tea .. (és én is egyetértek ezzel .. 3 hónapos koráig biztosan)

Cumi:

Alíznak csak a megnyugváshoz kell.
Éjjel csak enni kel fel, nem cumizik .. amint elalszik (a fürdetés utáni szopi után 5 perc :lol: kiköpi, és nem kell neki ..)
Napközben alig van cumi a szájában .. szintén megnyugváshoz, alváshoz használjuk. Szóval én nem rögzíteném :D :lol:

Celesztina
- Csodásak a fotók :) Édes a babád!!!

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Húúúú, Csöppke, nagy-nagy gratula!!! Milyen pufók baba, nagyon édes :)



Zorróné, tényleg jó lenne, mert sokszor unatkozom, mikor a nagyok oviban vannak :) De mehetek én is felétek, nekem nincs bajom a bkv-val :) (főleg hogy nem nagyon van más)

Nono, én tökéletesen megértelek, hasonló helyzetben voltam a KAtával. Vele nem indult bew a tejem rendesen, mert sárga volt sokáig, és sokt aludt, nem szopizott, mert bealudt rajta, aztán a sárgaság miatt 5 napra eltiltották az anyatejtől... És ahogy nőt az igénye, egyre kevésbé volt hajlandó megdolgozni azért az 50-60 g-ért, mert rájött hogy utána kap pótlást.

MOst elég nehéz leállítanom magam hogy ne parázzak, mert ez maradt meg bennem, hogy nekem nem megy a szopi... De Liza eszik-alszik és napi 4-5 dekákat hízik. Szóval full nem kéne paráznom semmin se...

Bevásárolni mi is voltunk már 1 hetesen is (muszáj volt) csak eleinte letakartuk textilpelussal.

Jó éjt nektek :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok, benéztem újra -köszönöm a tippeket, némi masszír meg meleg bori segített és tudtam fejni és kis fejés után meg Julinka szopizni szerencsére. :) huh. remélem, hamar beáll, mert ez a masszír-bori-fejés-szopi annyi idő, hogy ha párom nincs nem tudom megoldani :? :roll:
Amúgy nálunk is az a helyzet most, mint amit asszem Mango írt: Laura ha rászólok hogy vigyázzon jobban a tesójára akkor elsírja magát és olyan aranyos, hiszen nem akart rosszat, csak még kis bohó. Jó lenne, ha így maradna, hogy nagyon érdekli a tesója és rám sem haragszik.
... a kórházban sem nagyon tudtam aludni éjjelente: sok síró baba, kényelemtlen ágy, stb, Julinka haygott volna, mint most is, de úgy megszoktam, hogy most is pörgök. épp rendbe teszem a lakást -ráfér, meg kipakolom a cuccokat.

Gratula Csöppkééknek!

Anettoo: ha időd engedi írj már, hogy "tetszett" a kórház meg a doki! Melyik/milyen szobában voltál?

Kép Kép
celesztina
 
 


Ollem!
Szerintem a tej miatt ne aggódj!Nekem amíg volt (2 hét) addig is csak 20 ml-eket tudtam produkálni, úgyhogy tápszeresek vagyunk.Pedig minden ősi praktikát,gyógyszert, teát, homeós bogyót beszedtem,hogy legyen tejem.És már voltunk csomó helyen, és nagyon szeret csavarogni,mint az anyja.
Nálunk az Infacol nem vált be, sugárban hányja ki,pedig Miki nagyon hasfájós.Most a doktorbácsi a Sab cseppeket ajánlotta.Tegnap óta adom neki.

Kép
ágnes27
 
 


Nagy gratula Csöppkééknek! Nagyon édes Lőrinc baba!
Húha, ő egy nappal járt csak előttem! Na, ma megyek ctg-re, hátha mondanak valami bíztatót...

Celesztina! Jó, hogy újra itt vagy! Gratula Julinkához! Nagyon szép, édesek a tesók! :wink:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Sziasztok!

Először is gratulálok Csöppkének! Hatalmas baba!


Cumi: mi még nem vettünk, bár már gondolkozom rajta, mert időnként nagyon vigasztalhatatlan. De a repülő póz és az ölben alvás eddig mindig segített. :lol: Nagyon jót nevettem a cumirögzítős dilemmákon! :D Mi eddig Espumisant használtunk hasfájásra. Hol segített, hol nem, bár a napokban nem volt rá sükség. Azért lehet, hogy a másik két szert is kipróbálom, vajon melyik a hatásosabb.

Olvasom, mennyien tápszereztek. Nálunk hála Istennek még mindig van tej, pedig semmi különöset nem teszek érte. Örülnék neki, ha legalább 3-4 hónapos koráig ez így lenne.

Ercsi, egyszer én is próbáltam magam mellé venni és úgy etettem éjjel. Tényleg jót tudtam úgy aludni, és közben nem is tudtam, mikor etettem. Pöttyök tekintetében nem tudom, mi a különbség. Gertrúdnak időnként pöttyös az arca.

Sirkici, nagyon drukkolok neked! Remélem, könnyen és hamar kibújik a babád!

Ollem! Én nagyon örülnék, ha ennyit tudnék egyhuzamban aludni (őszintén szólva a felének is örülnék).
Bambi, a hét órás alvás is nagyszerű. Én egyenlőre 3 óráknak is örülök egyben.

Teszek pár képet, tegnap készültek.

Kép Kép Kép
Vendég
 


jó reggelt lányzók!

a csp és anyasági igényléséhez tényleg kell bankszámlaszerződés?

Marjan

Kép
marjan78
 
 


hippihurrá egy hónaposak vagyunk!!!!!

a herbária mosolyteával vannak tapasztalatok?


várakozó anyucik kitartás!!!!

Kép
marjan78
 
 


Marjan én még semmilyen teát nem adtam eddig. Anyum mondta, hogy ő hajdan adott nekem édesköményt hasfájásra és használt. Ez is az?
Vendég
 


Gratula Csöppkének!

Nono,
Én 4 hetesen vittem az Árkádba, de csak 3 boltban voltunk és hétköznap délben, amikor kevesen vannak.

ma megint jó soákig (5.50-ig) aludt Dani, csak én ébredtem fel sokszor.


Nekünk a tegnapi nap nagyon jó volt, szóval most azt kívánom, hogy legyen olyan klassz nekünk és nektek a mai nap, mint tegnap volt!!!(Tegnap bejött, hogy itt kívántam egy szép napot)

Kép
1bambi
 
 


igen virág! ez is az.

Kép
marjan78
 
 


ÓRIÁSI GRATULA ÉS SOK BOLDOGSÁGOT ÉS TEJCIT CSÖPPKÉÉKNEK :)

Lőrinc baba szép nagy baba :) megéreztem őket :) ezért keltem fel benézni..mostanában sorban jönnek be a tippjeim :) jósoljak tovább? :D

Virág: Gerti is nagyon szépséges :)

Lekrinek megy a ++++++++++++++++ Ma bizti ő lesz a következő Anyuci :)

Gabcika: majd gyere nst után mit mondtak az okosok :)

Gitkának pedig kitartása kórházi napokhoz és várjuk a híreket..

Magamról nem is irok....változatlanság van...avagy a nagy semmi :) :(

késöbb jövök...szép jó reggelt addig is
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 20:20-kor.
Vendég
 


köszi pumpóka:)

Kép
marjan78
 
 


Lolka,
az a kocsonyás vmi elvileg a fertőzéstől volt! :?

Zorróné,
köszönöm, igenis, nem foglalkozom az uh adatokkal, és meg fogok szülni természetes úton! Ezt fogom addig is hajtogatni magamban! :D

Lituka,
akkor te már elég jól állsz, nagyon drukkolok, hogy mihamarabb babázhass!!! Engem sem maga a terhesség fárasztott le, legalábbis nem fizikailag, nekem is a lelki részével van gondom, én sem ezt vártam, és ezt igy most olyan nehéz elfogadni! :(
Nem voltam babonás a 13-as számmal, de lehet, hogy van benne valami? :wink: :roll:

Felsoa,
kösz a drukkot! :)

Virág,
neked is nagyon köszönöm! :)

Csöppkének pedig hatalmas gratula!!!
sirkici
 
 


Pumpó, sajnállak a védőnő miatt.
A gyerek levakarhatatlanságával kapcsolatban is megértelek. Én most jó úton haladok efelé, :lol: , és persze tej is van. Az elmúlt 3 órában kb ötödször volt cicin, csak úgy cumizgatni :lol: :lol: , most meg itt alszik az ölemben. megkísérlem letenni, nem tudom, mi lesz :lol: :lol: :lol: . Valamiért ez nálunk késő délután és reggel szokott bekövetkezni. A többi napszakkal nincs gond.

Lituka, rád is gondolok ám. Az az azért jó, hogy neked nem kell még befeküdnöd és várnak. Még van pár nap.

Sirkici, nagyon jó a hozzáállásod! Az uh meg tévedhet is.
Vendég
 


Sziasztok

gratulálok Csöppkének:) nagyon aranyos.

Julinka is milyen édes:)

na lányok, megtapasztaltam milyen a hasfájás. éjjel ott nyöszörgött szegény...nekünk segített a dm-es cseresznyemag párna melegen...

mit csináltok, ha csuklik a baba?

lolka_zs
 
 


Hurrá! Sikerült letennem Gertrúdot, 5 perce az ágyában alszik :D


Lolka, nálunk nagyon sokat csuklik. Eddig még nem tudtuk kitapasztalni mi az, ami tényleg használ. De ha ölbe vesszük, simogatjuk a rekeszizmát, vagy csak tornáztatjuk a karjait, repülőpózban tartjuk, könnyebben elmúlik, mint ha semmit sem csinálunk és hagyjuk.
Vendég
 


köszi bevált:)
felvettem és nyúztam

a repülőpózt már írtátok másra is, de azt nem értem. van arról vkinek fényképe?

lolka_zs
 
 


Sziasztok!

Csöppkééknek nagy-nagy gratula Lőrinc babához!

Szösszenet: a tornáztatást próbáltuk, csak sajna bármennyire is finoman próbálom, annak tuti bukás a vége... :(

Ágnes: majd megírod, hogy a Sab cseppek beváltak-e? Mert az Infacol nálunk sem igazán használ,pedig Beni nem hányja ki...

Virág: :D nagyon kis cuki Gertrúd!

Nono: :D mi a héten már tescoztunk Benivel, meg voltunk postán is, meg mindenféle... Igaz csak anyatejen él, így a védőnőnek sem volt kifogása...

Bambi: szép napot nektek, legalább olyan szépet, mint a tegnapi volt... :D

Sirkici: végre! Örülök, a pozitív hozzáállásodnak! :D :D :D
Drukkolok Neked nagyon!

Pumpóka: sajnálom, hogy ilyen a védőnőd, de ne húzd fel magad, csak ne hallgass rá!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Isten hozta a friss babákat! :)

Velünk minden rendben ügyintézek ezerrel már mindennapos vendég vagyok az Oepnél ma a MÁK-ba megyünk... ahhoz képest, hogy még bőven feküdni kellene... :(

hoztam képeket



Hazafelé
Kép Kép



Kép Kép



Áronom
Kép

unokatesók
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?