Új privát üzeneted érkezett!

hcg:2800 :D
A progit nem mondta, csak hogy kicsit alacsony, úgyhogy dugdosom az utrót! 2 hét múlva UH...!
20140901102739
 
 


Pompi,
milyen tortát választottál végül? Nekünk is közeledik a Nagy nap! :D Jófejek arrafelé az emberek... :D Merre is laktok?
20140901102739
 
 


Hajni! Szívből gratulálok! :lol: :lol: :lol:

Orsi! Ti nagy Kolpingba járok vagytok. Ti szoktatok ott babakocsit bérelni? Vagy szerinted inkább vigyük magunkkal sajátot? :roll:

Jud

Kép
jud71
 
 

 
 

jud71 írta:Orsi! Ti nagy Kolpingba járok vagytok. Ti szoktatok ott babakocsit bérelni? Vagy szerinted inkább vigyük magunkkal sajátot? :roll:

sose szoktunk, sajátot viszünk mindig.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni!!!
Gratulálok!!! :D :D
Büszke is lehet apa....! :D

Pompi!
Miböl készül a piskota lapod?

Orsi!
Boldog hofordulot Lilinek! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anda!
Sajnálom,hogy ilyen nehéz a fiukkal!
Nekem Marci volt ilyen kis rosszcsont!
Vagy is jobban mondva csak az életveszélyes dolgok érdekelték és azt probálgatta....volna! :evil:
Ha 100 szemem és kezem van az is kevés lett volna! :evil:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Jud!
Szerintem vigyetek sajátot!
A babakocsit szivesen csocsálják a gyerekek(az enyém legalább is) és ha alszik van hogy beleizzad!Higénikusabb ha a sajátodat viszed (szerintem)!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok

Anda
kitartás, én is nagyon reménykedem hogy 1x elmúlik

Hajni
Éljen! Éljen! Éljen! Éljen! +++++++++++++++++++

Anikó
az életveszélyes dolgok nálatok mit jelentettek???????????
mert nálunk Ákos az életveszélyes és extrém sportot szereti :cry:
vagyis, mivel ügye kertes házban lakunk és nincs is nagy lábazata a háznak így ha véletlenül nyitva marad egy ablak (de van hogy ő nyitja ki :x ) és kimászik rajta és már rohan is ezerrel kifelé vagy éppen amerre a kedve tartja (sajna a kerítés még csak most készülget - mert apját nem hagyja dolgozni), amúgy meg pl. motorral ezerrel száguldana lejtőn lefelé vagy lépcsőn is lefelé :o , és persze általában ellentétes irányba haladna mint mi
úgyhogy félek is mi lesz az óvodában (januárban kezdi) remélem hogy nem ő lesz az óvónők réme!
Nálatok mikorra múlt el ez az időszak?????????????????

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Hajni
gyönyörűűű HCG :lol: :lol: :lol:
Nagy boldogság lehet kisgyerekes anyukának meg kismaminak lenni!!! Én is alig várom :lol:

Kép
Kép
emma1976
 
 


hajni777 írta:hcg:2800 :D

:lol: :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,
barátnődet irigylem,ezek szerint nyugodt természertűek a gyerekei.Egy ideig az enyémek is jól elvannak a babakocsiban,de hihetetlen elevenek,így egy idő után ki kell vennem őket.Annyira boldogok a játszón,nem akarom őket megfosztani ettől az élménytől.

Orsi,
bíztam benned,köszi!!!Azt hittem,hogy bennem van a hiba.Fiúk tényleg mindent megértenek már,"a nem szabad"tiltást is,de erről az önkontroll dologról nem tudtam.Azt hittem,hogy direkt szivatnak.Asszem nemsokára nem lesz hajam!

Pompi,
nálatok szuper lehet a közösség,nálunk is segítenek,de nem ennyire.Sok anyuka inkább pletyózik a padon ülve,meg pihennek,persze az ő gyerekeik már nagyobbak.
Asszem az lesz a megoldás,hogy csak akkor játszózunk,ha lesz segítségem.
Szagtalanító tippem nincs.

Hajni,
naggggggggyon örülök a jó hírnek!

Erika,
akkot Te sem unatkozol!
Nálatok év közben is lehet ovit kezdeni?Nálunk csak szept.-ben.

más:voltam dokinál,megnyomkodta a melleimet és jött belőlük 1-1 csepp tej!Basszus,pedig már 1 éve nincs tejem,és 2 hónapja fogigátlót szedek!Hallottatok már ilyet?

Andi
Kép
aanda
 
 


Sziasztok

Andi
ovi: múlt héten volt a beiratkozás (mi is beiratkoztunk): de csak betöltött 3. életév esetén lehet menni (3 éve még nem így volt: sógoromék legkisebbike 2,5 évesen kezdte), vagyis januárban lehet leghamarabb a beszoktatás, persze ez is csak akkor ha már totál szobatiszta, sajna még pelenkás a lelkem.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika!
Marcikám Kamikáze modjára rohant neki minden lépcsös alkalmatosságnak!
Minden játszotéri mászokát ugy használt hogy a legmagasabb pontjáig mászott és csak ott ugrált ahol nem volt védökorlát vagy valahogy kilehet zuhanni!
Motorral egyenesen át az uton(ha nem rohantam volna utána)!
És a lejtökön fékezés nélkül 1000-el!Fejre esés átbukfencezés mindennapos volt!
Semmi félelem érzete nem volt!
Ha bárminek volt valami életveszéllyes forrása ő megtalálta!!!! :evil:
De már igy is voltunk elkönyvelve a játszotéren is és az oviba külön szolnom kellett ezért!
Amikor megláttam az ovis mászokát már tudtam hogy ebböl egyszer tuti kizuhan....!!! :evil:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Orsi! Anikó! Köszi :D

Kép
jud71
 
 


Sziasztok

Anikó
tehát akkor az oviban is folytatódott?
és még most is tart? vagy már kinőtte?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Hajni,
Zugló. Egyébként csodálkozom is, mert én magamtól soha nem megyek oda senkihez. De valahogy az emberek megvadulnak, ha ikreket látnak. Egy időben mondogattam is, hogy mi tesszük boldoggá a környéket! :D
(Tortát lásd lentebb, Anikónak címeztem, de neked is!)

Anikó,
A tortalapot a neten találtam, 10 ek. Kukoricaliszt, víz, 2 ek. Margarin (találtam biot, abban nincs tej) és 3 ek. Cukor kell hozzá. 15 percig sül. Mondjuk kicsit kemény lett a tészta és egyébként is elég …. íze van, úgyhogy holnap megpróbálom még finomítani vaníliával vagy valamivel. A tésztalapra meg még vacillálok, h túrót, banánt, meggyet vagy gesztenyét rakjak…

Azt nemtom, h kakaóport már lehet adni? Hogy csinálhatnék csokikrémet??? Mégiscsak az lenne az Igazi…!

Jud,
Lehet, h találkozunk? Ti mikor mentek?

Aanda,
Miért nyomkodott a doki? Te kérted?

KépKép
pompomlány
 
 


Hajni!
Most tudok csak jönni de micsoda hírek. Nagyon nagyon gratulálok vigyázz magatokra. :)

Andi!
Nekem már leszoktak a szájba vevésről csak itthon a kulcsot eszik (ettől kifordul a belem, de őket nem zavarja) ja meg a ceruzákat. :)
Nekem ezek szerint szerencsém van Eszti abszolut szótfogad ha azt mondom erre jöjjön erre jön és mondja is hozza erre vagy néha mutat ellenkező irányba és mondja arra mikor mondom nem rázza a fejét és jön a jó irányba. :) Balázs már kicsit más de azért nem vészes csak lépcső ne legyen a közelben mert akkor őt nem lehet megállítani. De a játszón sem mennek mondjuk 3-4 méternél messzebb tőlem elidnul aztán ha nem megyek jön vissza. Lehet ha már még ügyesebben fognak menni ez változik nem tudom. Már nekem sincsenek olyan sokat el babakocsiban modnjuk max másfél óra de utána szeretnének kijönni.
Mi szoktunk motorzozni is az nagyon tetszik nekik meg most a nagy sláger hogy levisszük a játék babakocsit és azt tolják. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok

közületek már biztosan mindenkinek van gyerekülése autóban.
én most készülök venni.
nézegettem a brendon honlapján és nem értem, hogy mi a különbség pl. a 15 ezres és a 60 ezres között. ez utóbbi szebb és kényelmesebbnek néz ki, de a felsorolt tulajdonságaik szinte megegyeznek. írnátok tapasztalatokat? minél több vélemény érdekelne.

Kép
zsuzsi73
 
 


zsuzsi73 írta:hogy mi a különbség pl. a 15 ezres és a 60 ezres között.

más a törészteszt eredménye...
gyerekülésben én sarkos vagyok, enyémek finnországból vannak. :oops:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jud,
Köszi neked is. :D Én kizárt, hogy beletenném idegen babakocsiba a fiam, főleg lenge ruházatban!

Anikó, Erika, Anda
Szép kilátások… :shock: :lol: Szerintem én is ilyen kisfiút kaptam, már most a legveszélyesebb dolgokhoz nyúl. A konnektor pl. nagy kedvenc. :twisted: Úgyhogy írjátok csak a tanácsokat! :D

Emma,
Szívből kívánom Nektek is, hogy sikerüljön! :D

Orsi,
Remélem, azért nem ittunk előre… :roll:

Anda,
Én nem csodálkozom a tejen. De tényleg durva! :shock: Szerintem nekem is jönne, ha megnyomnám, de inkább nem, nehogy méhösszehúzódás legyen a vége… :?

Pompi,
Én is mindig megvigyorgom az ikreket! :D Bár mostmár gyakoribbak, de azért különlegesek ők! Amúgy én se vagyok az a barátkozós anyuka. :oops: 8)

Katyerina,
Merre vagy?

Melcsi,
Hátha olvasol… :roll: Te császárral szülted mindhármukat? Mennyi is a korkülönbség Emese és Luku között? Még mindig nehéz velük?
20140901102739
 
 


Zsebi,
Köszi. 8) :D Elképzelem, ahogy Eszter mutogat a kis ujjával, és rázza a buksiját! :lol: De édes lehet! Olivér is mindig mutogat, úgy bírom! :D

Zsuzsi,
Szerintem a drágább biztos, hogy biztonságosabb! :roll:

Képzeljétek, Olivér ma elindult, 3-4 métert is ment magától! :D Annyira zabálnivaló volt a kis robot-mozgásával! Ráadásul úgy megtetszett neki, hogy örülünk az apjával, hogy ha elesett, újra fölkelt, nagy vigyorral az arcán újra elindult! :lol:
20140901102739
 
 


Zsuzsi,
A márkanevet és a biztonságot kell megfizetni, ezért vannak ekkora különbségek. Mielőtt megveszitek sztem nézz szét a külföldi ajánlatok között is, a miénk jóval olcsóbb volt Ausztriában, mint itthon.

Hajni,
Nagyon ügyes Olivér! és milyen édes lehet!
Van már kismami tüneted? Nekem nem volt semmi az elején, csak a fáradtság, de az is csak a 6-7. héten kezdődött. Ja, meg állandóan éhes voltam, de ez nálam nem volt különösebben szokatlan. :D


Ma másfél óra alatt tettünk meg 11km-t Budáról Pestre :evil: , még az a szerencse, hogy Balu végigaludta az utat.

Kép
bandika
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem.....olvasgatni azért szoktam! Igyekszem most már jönni....

Hajni: óriási GRATULA!!! :)
Nagyon ügyes Olivér, most már nincs megállás :)

Zsuzsi: a mostani Babamagazinban pont az autós üléseket tárgyalják ki, ott van egy csomó márka, típus képpel, leírással. Elég jól össze van szedve szerintem.
Ti dévényeztek még? Miket csinál Olivér?

Aada:nem irigyellek, nem lehet egyszerű.....
Zorka is mindent a szájába vesz, előre félek én is a játszótértől...

tiko
 
 


Pompi! Mi 22.-én megyünk, de csak 3 napra. :)
Babakocsi ügyben meggyőztetek, visszük a sajátot. Bár így két kocsival kell menjünk, mert öten csomagokkal, babakocsival nem férünk be egy autóba. Na de többet ér a higiénia és a biztonságérzet, nekem is.

Jaj,Dani itt ül az ölemben és ő is annyira akarna írni valamit, veri a klaviatúrát ... :lol:

Jud

Kép
jud71
 
 


jud71 írta:mert öten csomagokkal, babakocsival nem férünk be egy autóba.

mondjuk nem tudom, mekkora az autótok, de babakosin kívül semmi babaholmit nem kell vinni - mármint ruhán meg peluson kívül -, etetőszék, babaágy, fürdőkád... stb. minden van.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!!!

bocs,h megint belekotty!!!
Pompomlány,mi ezt használjuk!Az íze pont,mint a kakaóé,de nincs benne semmi koffein.Én ilyet készítek Dénesnek!!
http://64.233.183.104/search?q=cache:iM ... =firefox-a

Hajni,de ügyes Olivér!!!!Beelőztetek!!Dénes lusta elindulni,csak a járássegítővel kavar!!!!

Szép napot!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


meli,
köszönöm szépen! jó, h írtál, még nem hallottam róla! köszi! :D

hajni,
gratula Olivérnek, de ügyes! :P
Norina pár pillanatra elengedi a kezével, amit fog, ha áll, és gyakorolja a lehuppanást. Vettünk olyan kisvonatot, aminek van háttámlája, azt tudja használni járássegítőnek, azzal megy. Csak sajna felállni nem tud, oda kell állítani mögé.

Ma megcsináltam megint a tortát, tettem bele reszelt almát, fahéjat és vaníliás cukrot. Sokkal-sokkal jobb lett!

KépKép
pompomlány
 
 


Mármint ő fel tud állni, csak a vonat borul, mert nem túl stabil.

C.né 8)

KépKép
pompomlány
 
 


Bandika,
Annyira de annyira nincsenek tüneteim, hogy éppen ezért még hihetetlenebb az egész! :o Talán annyi, hogy hajnal fél 5-5 körül felébredek, de ugyanez volt Olivérnél is. Meg talán fáradékonyabb vagyok, de ezen kívül semmi! Mondjuk Olivérrel se volt szinte semmi tünetem. :roll:
Apa is mindig panaszkodik a dugókra, de én mindig kiröhögtem. Aztán vmelyik nap velünk is belefutott egybe, tényleg gáz! :twisted:

Tiko,
Köszi. Jó, hogy előkerültél, mi újság Zorkával?

Meli,
Szia! Tudod, hogy sose fogja senki megkérdezni Tőle sikeres férfiként, hogy mikor mit is csinált… :lol:

Pompi,
Kíváncsi vagyok, milyen lesz a torta végül… :lol: Szerintem Olivérnek olyan tortája lesz, ami az övé, de nem fog enni belőle. :roll: Úgyse érdekli, neki elég ha kap pár golyócskát, azzal nagyon boldog!
:lol: :lol:
20140901102739
 
 


Hajni: köszi :)
Zorka már 10 kg, kúszi-mászik, felül és növeszti az első fogát. :) Az a vicces benne, hogy mi rendre alul néztük-vártuk, közben a felső már majdnem kint van :)

Örülj,hogy nincs tüneted, bár az megnyugtató tud azért lenni.

tiko
 
 


Tiko,
ügyes kislány! :D Dévényeztek még?
20140901102739
 
 


Hajni: jövő héten jön utoljára, aztán tartunk 1 kis szüntetet, meglátjuk fejlődik-e magától. Ha nem , folytatjuk.

tiko
 
 


Tiko

jó, hogy előkerültél :D sejtem, miért voltál így eltűnve :(
Dévényezünk még mi is, de mostmár csak 1-2 alkalom lesz, a csaj szerint nincs már szükség rá.
Olivér is kúszik mászik. alul van 2 foga.
nektek is jó későn jött ki az első fogacska
köszi a tippet, megnézem a babamagazint.


Bandika

Te milyen autósülést vettél és mennyiért?

Orsi

és Te milyet vettél Finnországból?ebay-en vetted?

Kép
zsuzsi73
 
 


Hajni :)
Olivér ügyes, hamar jár :) Balázs is tegnap indult el :)
Egyszer csak mikor megfogtam az egyik kezét elkezdett lépegetni. Aztán úgy belejött, hogy kézenfogva percekig kegette a galambokat. Délután meg megpróbált egyedöl is lépgetnei, de úgy egy lépés után mindig letottyant.
Jah, és tegnap éjjel végre valóban átaludta az éjszakát, egyszer sem kellett hozzá bemenni :D

wish
 
 


zsuzsi73 írta:Orsi

és Te milyet vettél Finnországból?ebay-en vetted?

olyat, ami háttal beköthető akár 4 éves korig is (fiúk 1.5 évig háttal utaztak, akkor kezdtek el hányni, így visszafordítottam őket)
egy bnőm hozta be nekem, ő Finno-ban él.
Lilinek is ilyen ülése lesz, és amíg nem hány háttal marad.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pompi,
nem kértem a mellvizsgálatot,a doki ötlete volt,de nagyon örültem neki,mert már 1000 éve nem nézték meg.Különben csak rákszűrésre mentem az Sztk-ba,de helyettesítették az orvost.

Zsebi,
Eszti nagyon ügyes és jó kislány,szerencséd van!Motorozni még nem tudnak,és nem is érdekli őket.A huzogatós játékok nekik is nagyon bejönnek.

Minden babának gratulálok a menéshez.

más:az alexandra.hu-n 40%-os könyvvásár van ma élfélig!

Andi
Kép
aanda
 
 


Sziasztok! :)
Van egy kis elmaradásom, de most válaszolok mindenkinek (remélem, nem marad ki senki)! :oops: :oops: :oops:

Zsebi! :) Hajni! :)
Köszi a keresztelős ötleteket, továbbítottam. Meg találtam még a neten is pár jó ötletet. (Ja, és a babás dolgok eleve ki voltak lőve, mert ő az 5. gyerek... :shock: :lol: )

Bandika! :)
Köszi az úszógumis tippet, de sajna felénk nincs Cora. :( :? Remélem, máshol is lesz még nyárig ilyesmi.

Anikó! :)
Te kérdezted, hogy mi van velünk. Hát, semmi különös. Megvagyunk. Kláribaba továbbra is kis tündér. 8)

Zsuzsi! :)
Mi most vettünk autósülést. Nálunk is szempont volt, hogy háttal is be lehessen kötni. Végül Concord Ultimax-ot vettünk, ezt elvileg 13 kg-ig be lehet kötni háttal (egyébként 18 kg-ig lehet használni). Ja, és amilyen ütemben Kláribaba gyarapszik (vagyis nagyon lassan), szerintem sokáig fog háttal utazni. :wink:

Kép Kép
kismokus
 
 


Sziasztok!

Mi tegnap Kilye koncerten voltunk!!!
Brutál jo volt! :D :D

Pompi!
Nagyon kis ügyes vagy!
Azért irtam én is a multkor a rizslisztet mert sajna tul sok választás nincs!!
De az alma és a joghurt(azt nem tudom adsz már?) lazitja a tésztát!Én már vettem DM-be bio pudingot amit rizstejjel szuper jol meg lehet csinálni!De ez a karob is jo ötlet ám!!!
Nálunk is van járássegitö ám ...az ikeás szék :lol: :lol: szuperul csuszik a kövön! :lol: Nem tudom minek adtam ki pénzt az FP. járássegitökre...! :evil:

Hajni!
A konektor nálunk is favorit! :shock:
Nem is értem....! :? 8)
Gratulálok a kiskomidnak hogy ilyen ügyes!
Ágoston végig gyalogol mindenhol de csak ha kapaszkodhat amint elenged azonnal leereszkedik!Igy a menés nem tudom mikor lesz...még messze van nagyon!

Tiko!
De jo hogy jöttél! :D

Orsi!
Tegyél már képet az ülésröl!!!
Biztos szuper jo!!

Zsuzsi!
Nekem még a biztonság és a bekötés után a dönthetöség a másik nagyon fontos szempont!
Mert ha hosszu uton mész muszály hogy kényelmes legyen az alvás benne!
Marcinak bébécomfort volt elöl kellett tekerni ugy döntötted le és nagyon szuperul tudott benne aludni!
Ágostoné meg már vizszintbe dönthetö mint Hajnié :wink: !
Volt egy nagyon szuper a Brendonba mindjárt kikeresem neked.....én azt vettem volna meg ha ezt nem tudom behozatni!

Kismoki!
Tegyél képet a kis hajas lánykádrol!! :D
Régen láttuk!

Zsebi!
Édesek a gyerekeid hogy ilyen kis szofogadoak!!! :D

Bandika!
Mi tegnap a koncertröl késtünk el majdnem a "szuperjo" közlekedés miatt! :evil:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó :)
még agyalok ezen az üléstémán.
Lehet, hogy a fiúkét cserélem le egy olyanra ami 140cm-es magasságig használható saját övvel (ez a másik mániám, hogy én nem akarok magasítós ülést még ekkora gyereknek, mert az 5 pontos sokkal biztonságosabb), és akkor Lili megkapná a fiúk régi ülését.
fiúknak ezt néztem ki:
SafeGuard GO

most egyébként ilyen ülésük van:
Britax Two-way Elite

szóval még nem tudom, mi legyen :) :)
(leginkább azért nem, mert a fiúk ülését jövőre cserélni kéne, és akkor úgyis lenne 2 ülésem, ami háttal beköthető, tehát nem biztos, hogy okos döntés lenne most még egy háttal beköthetőt venni :) )
a másik amit néztem még a kispasiknak ez
Britax Frontier
csak ez kicsit szélesebb, és szerintem a Foresterben számítana az a 2x1" (ca. 5cm)....

de nem tudom :oops: :oops:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsuzsi: jól gondolod...de már látom a végét :)
Zorka már nagyon ügyesen fel is ül egyedül, mondhatni egész nap ül azóta. :)

Hajni: biztos jó volt a Kylie koncert, én is szívesen megnéztem volna.

Nekünk is olyan autós ülésünk van, ami háttal is betehető. Eddig úgy utazott Zorka, de mivel már nagyon rálógott a lába az ülés támlájára, úgy gondoltam,hogy biztonságosabb menetiránnyal szemben.

tiko
 
 


tiko írta:de mivel már nagyon rálógott a lába az ülés támlájára, úgy gondoltam,hogy biztonságosabb menetiránnyal szemben.

nem így van. A lába irreleváns.
8 hósan szerintem korai még fordítani.

(a másik téves gondolat, hogy balesetben eltörhet a lába így... ez tény... de inkább a lába törjön, mint a nyaka :wink: )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi: én úgy tudtam, illetve nekünk azt mondták, hogy ha nagyon rálóg a lába, az veszélyesebb. Hát akkor nem tudom.....
Minden esetre köszi, hogy szóltál!
Persze, inkább a lába.....

tiko
 
 


Orsi


ezt néztem ki, de ezt csak menetiránnyal megegyezően lehet bekötni.
az miért baj, ha már most így ül? nem biztonságos?

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=44

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :)
az én biztonsági szintem más, mint az átlagos.
a michelin ülésről amúgy sehol sincs törésteszt, ennyiért jó römereket is lehet kapni, isofix-szel meg mindennel.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


(jah, Mo-n nem tudok olyan ülést, ami a hordozói súlyhatáron túl háttal is beköthető)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsuzsi,

Mi ilyet vettünk, csak más színben: maxi cosi priorifix
Itthon a brendonban 90 eFt körül volt, de már nem látom, asszem ez már kifutó model, a Tobi az új ebben a kategóriában, viszon annak nem voltak olyan jók a tesztjei. Én is néztem a michelint, mert nagyon masszívnak néz ki, de nem találtam róla semmit.
Mi 1 hónapja váltottunk ülést, mert a hordozóban már nem fért el Balu. Mondjuk azt nem tudom,hogy kihúzzuk-e ezzel az üléssel 18 kilóig, nem néz ki olyan tágasnak. :roll:

Anikó,
Balázs is inkább a széket tologatva lépked, a járássegítő túl könnyen csúszik, azzal inkább perecel nagyokat.

Wish,
Gratula Balunak a járáshoz és a jó éjszakához!

Kép
bandika
 
 


Zsuzsi
miénk Römer Safefix plus. Zalán tökre szeret menetirányban közlekedni. Engem is jól lát, meg a tájat is :D

Nálunk most mozgásban az önálló járáson kívül minden megvan! Mászik, felül, térdel, feláll, és tegnap mát lépegetett az ülőgarnitúra mellett.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Wish,
Gratula Balázsnak is! :D

Zsuzsi,
Olivérnek is lóg a lába mindenfelé, de még Ő is háttal utazik, amíg csak bírja. A dönthetőség nekem is tök fontos! Gondold el, nemrég tanult meg ülni, erre karót nyelve kelljen ülnie akár órákig?!

Kismóki,
Klári baba hány kiló? Olivér nem mozdul a 11-ről… (már vagy 3-4 hónapja ), úgyhogy nem vagytok egyedül…

Anikó,
Irigy vagyok a koncertért! :D Hogy oldottad meg, Ágolyó estéjét? Én ma hagytam itt de. kb. 1 órára az apjával, hogy altassa el, na gondolhatod! Addig üvöltött, amíg haza nem értem, majd utána meg már annyira túlesett a holtponton, hogy azért üvöltött. :( :twisted: A házban lakó öregasszonyok szerint pálinkás kenyeret kellene adnom neki! :shock: :twisted: Na és ezt pont nekem mondják…! :lol:

Orsi,
Jók a székek, de ezek nem dönthetők, ugye?

Rólunk: ma kinyaltam a lakást, tökre kifáradtam. A gyerek egész nap üvöltött, úgyhogy Ő se könnyítette meg a dolgomat. Annyira fájt délutánra a hasam, hogy bevettem az első szem mg-omat. Szerintetek nem volt túl korai? :roll:
20140901102739
 
 


Hajni

miért lenne korai a magnézium? Lombiknál már a transzfer után szedni kellett. kíváncsi vagyok, hogyan fogod ezt a terhességet megélni, biztosan lazábban :D

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi,
akkor jó... Egyelőre most is ugyanúgy izgulok, mint Olivérnél, de tény, hogy nem tudok annyira vigyázni magamra, mint akkor. Remélem, ez nem lesz baj! Próbálom magam vígasztalni , hogy más is emel pl., ennyit elvileg ki kell bírnia szegénynek...
20140901102739
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: