Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Na ha mindenki haaztért a hétvége után,azért számoljatok be mizu!!Hogy teltek az ünnepek,hogy áll a babaprojekt!!Kíváncsian várom!

Nálam minden okés,ma csináltam egy tesztet ami negatív lett...de nem tulajdonítok neki jelentőséget!Elég ha 1 nappal később volt beágyazódás és akkor még nega a teszt...szóval 2 nap múlva okosabb leszek!Holnap tuti nem tesztelek a 13.a miatt :roll:
Egyébként hő jó,kezd száraz lenni a nyálkám......egyéb tünet nem igen van....se menszire se babára utaló...néha érzem ahasam...na de ez már megszokott nálam :wink:

Mindenkinek nagy Kép ,aztán gyertek!!!!

annus11
 
 


Na jó....nem hiszem el...második laptető Kép 5 percen belül

annus11
 
 


Szia Annus!!

Én is itt vagyok :lol: :lol: :lol: :lol:
Kis orozóóóóóóóóóóóós :wink: :wink: Elloptad a tetűt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: NAgyon jól tetted :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Képzeld, tegnap apácska rám mászott és hajnalban is bepróbálkozott, de azt már nem vállaltam be :oops: :oops: :oops: :oops: Én mondtam neki, hogy STOP :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én estére szinte teljesen kiszáradtam, reggelre megint krémes lettem :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Én is száraz vagyok tegnap délután óta...de nálam még most is tart....Látom neked is jó irányba megy a hőd...úgy látszik bejött h közösen koncentrálunk a hő emelkedésére :lol: :wink:

annus11
 
 


Hát nagyon úgy néz ki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Végre nem görcsölget a hasam.... az elmúlt 2-3nap nagyon fájós volt..... lehet, hogy megint volt pé-m?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nekem ma egész nap feszített,az arcom csak úgy tüzel...és még 2 naot ki kell bírjak... 8)

annus11
 
 


Hahó!
Én is megjöttem!
Hajrá csajok!!!! :D
Nálunk akció hegyek vannak, remélem mostmár eredménye is lesz.
Nagyon félek, hogy a DPO-m újra rövid lesz, de aki nálam több teát iszik, azt meg kell koronázni. Én lassan teamérgezést kapok, már a bőröm is zöld lesz lassan.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Hajrá Huncutka!!!!!Mindent bele :wink: Azért módjával a teával!!!Tartsd be az adagokat,tudod jóbol is megárt a sok!!!!
Nálam még mindig semmi...nagyon nagyon kíváncsi leszek a holnapi hőmre....na és a reggeli tesztre :wink:

Zsu!
Nézzd már!!!!a hőnk elkezdett együtt mozogni....de édi :lol:

annus11
 
 


Igyekszünk:))))
Szuper a hőtök, csak így tovább!!!!!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Sziasztok!

Zsuzska, Annus, nagyon klassz a görbétek!!! Nagyon drukkolok hogy babák legyenek a pocitokban! :)

Huncutka, lassan pé van nálad, hm? Apára fel! :wink: :)

zsu111
 
 


Köszi Zsu!
Reméljük mi is h úgy lesz....már reszket a kezem h teszteljek...de a mai napot még átvészelem vhogy... Kép

annus11
 
 


Zsu!
Napok óta mást sem csinálunk :oops: :wink:
De nagyon félek, hogy rövid lesz a dpo. Néztem lh-t és éppen látszik a második csík, szerintem az még 4-5 nap :cry: Akkor viszont megint rövid lesz.
Szerinted mit tegyek? Mit kellene szednem? A sárgatestet hogyan pótolják?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Ultot adnak ha sárgatest elégtelenség van.Ha pétől iszod a palástfüvet,akkor az nyújthat a luteális fázison...majd elválik h mi lesz!ha viszont megint rövid lenne akkor érdemes dokihoz fordulni.
Ja te meg a barátcserjét szeded nem?Hátha jó hatása lesz!!!

annus11
 
 


Szóval Ultro,vagyis Ultrogestan.Kicsit elírtam :oops:

annus11
 
 


Igen, azt is szedem, és az e vitamint és elevitet is. Ja és a macát már november óta, na az nem ér semmit.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Aha...hát lehet az is baj h sok mindent szedsz.Mert mondjuk kiotják egymást...tehát meg kéne nézni h mit érdemes együtt szedni!Pl 2 homeos cuccot semmiképp se,mert akkro az nem használ!

annus11
 
 


Kuzsanna????El vagy veszve :lol:

annus11
 
 


Sisztok!

Tegnap Vácrátóton voltunk arborétumban.... gyönyörűséges volt :!: :!: :!: :!: Aztán kerti partyn :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma meg:
Szép napot mindenkinek!

Képzeljétek, voltam ma vérvételen és a prolactin szintem 185 Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation lett Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Szedem Bromo-t folyamatosan, kaptam Betadine kúpot. Ha kezdek pecsételni, el kell kezdenem a kúpozást. Amíg pöttyözök, addig kell használnom és a piri végén mikor már alig van meg, akkor megint újból.... aztán amikor megjön, be kell jelentkeznem uh-s átjárhatóságira Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Hát lassan haladunk előre Laughing Laughing Laughing Laughing

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Huncutka!
Mindent bele! De csak módjával !!!!!!

Annus!
NEm semmi a hőnk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jót rötyögtem rajta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na,megkerült az elveszett bárányka!Most hiányoltalak!!!

Huncutka,majd Zsu segít...neki is rövid a második fázis!!!

annus11
 
 


Nekem a gyógynövényes mondta, hogy maca peteérésgyorsító. A tea tuti jó, több embertől hallottam, a barátcserje szintén jó és a bto-n is ezt egyszerre írja Leo, az elevitet meg a doki mondta, hogy baba elött nagyon fontos, e vitamint Zsu ajánlásával szedem.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Hát lehet a macát elhagyhatnád...ha úgysem hat...

annus11
 
 


Vettem 6 havit, de mostmár elfogy, pár szem van nekem is apának is.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Aha...hát remélem ezek a csodaszerek bevállnak.Egyébként én is szedem a centrum maternát,nekem azt ajánlotta a doki.De nem minden nap vezsem be,meg szedek még folsavat is.Ezeket felváltva.Hónap elején meg ugye a closty,amellé mrá nem igen kell semmi,én néha megittam azért málnalevelet,pé után meg a palástfüvet iszom!Aztán ha összejön mit kell szedjek...az majd kiderül!

annus11
 
 


Kuzsanna!
És a rövid második fázisra mit mond a doki?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Ma is mondtam neki, de nem mondott rá semmit sem :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Én most a teában bízom, hogy beáll a ciklusom normálisan....

Szóval zöldülsz???? Akkor Ogrené is lehetnél.... te lehetsz Fióna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na megjöttem a délutáni 2 órás szunyóból...tudtam volna még aludni...pedig a napokban időben lefeküdtem alukálni....lehet elnyomott ez a jó idő :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Vagy nem más miatt vagy fáradt hmm????

Tegnap olyan beteg voltam, hogy fel sem birtam kelni. Szédültem, hányingerem volt.

Ma vagyok a 7. cn-on, ugyhogy mindjárt jön a pé.
Majd nézzétek hogy haladok a hőmmel, jo??
encike 2
 
 


Enci!

Nézzük nézzük!!!Azért még pár nap van szerintem a pédig!Addig gyógyulgass!!!

Hát szerintem nincs baba,vhogy nem érzek semmit.Csak várom h lemenjen a hőm és megjöjjön...

annus11
 
 


Hát csajok, nekem úgy lement reggelre, mint a huzat :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Annus!
Irigy,irigy :roll: :roll: :shock: :shock: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát nekem meg fenn van még mindig,viszont a teszt negatív...

Huncutka!
Hozzád fordulok!Szerinted lehetséges h a 12.dpon(elméletileg ma itt járok) negatív legyen a 10es tesztecske?Van rá esély h esetleg pozitív lesz még?Vagy szrinted kizárt?

Zsu!
Jó kis esés :? Kép Na de várd ki mi lesz nálam....lehet holnap én is zuhanok utánad...Jelen esetben azért remélem a görbéink nem beszéltek télleg össze... :wink: :lol:

annus11
 
 


Zsu!
Neked a hőd tözsdézik? Amikor emelkedik az árfolyam neked is emelkedik, amikor esik te is vele tartasz?
Annus!
Neked mást mondana a szívem, mint az eszem.
A 12.dpo-n már kellene annyi hcg-nek lenni a szervezetedben, hogy látszon valami, de nem reménytelen. Inkább úgy fogalmaznék, hogy ritka, hogy késöbb indul el a hcg termelés.
Szerintem nézd meg holnap is. A hőd olyan babás féle :wink: :D

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


jó reggelt lányok! Annus én is hasonló helyzetben vagyok mint te nekem is nega lett a mai tesztem mult hétfőn volt az inszemem ma vagyok a 10.Dpo-n és fogalmam sincs,hogy ilyenkor már ki kéne mutatnia a tesztnek?múlt hét elött szombaton kaptam a pregnylt/ tüszőrepit/állítólag 10-napig benne van a szervezetben nekem ez a 10.-napom és ennek nyoma sincs.ja a ciklusaim pedig 28.naposak és a 16.-napon volt az inszem.nem is tudom folytassam e az utrot így hogy nemtudom van e bébi vagy nincs.jaj néztem a görbéd ez tuti babásnak néz ki.:)

Kép
keti25
 
 


Huncutka!

Hát igen,én is így gondolom...hogy bár a görbe olyan babás kinézetű....de én is a tesztnek hiszek...ez van.
Én azt olvastam h a beágyazódás kb a 8-10.dpon megy "végbe",minnél később ágyazódik be,mondjuk 11.,12.dpo akkor nagyobb az esély arra hogy a baba nem marad meg.Állítólag ez vmi statisztika.

Keti!
Igen,10 nap altt kiürül,akkor nálad már kiürült...de hogy ha babás vagy mikortól lesz újra pozitív,azt sajna nem tudom...Mindenesetre sok sikert!!!!Drukkolok!!!!!

annus11
 
 


És ami furi!Előző hónapban annyi tünetem volt,most meg semmi.Most a görbém a jó...össze kéne hozni h a 2 egyszerre működjön! :lol: :lol:

Zsu!
Nálad mizujs?Hogy vagy?

annus11
 
 


Sziasztok!

Kicsit nagyon régen voltam itt :oops:

Ami eddig ill. azóta történt:
megvolt a hsg-m ahol elvileg kidugult a zelzáródott vezetékem :lol:
Most volt az első clostys hónapom és múlt héten hétfőn megkaptam a tüszőrepimet! szerdán kényszer keksz :lol:

Azóta meg várakozó állásponton vagyok!

Huncutka!

A te csodálatos hcg teszteddel szted mi a legkorábbi időpont amikor már kimutatja hogy esetleg babás vagyok?

Köszi
Niki

Kép
pamilla
 
 


Pamilla!

Üdv itt!Hát gartulálok h elhárult a dugulás :lol:
A tüszőrepi miatt az első 10 napban még ne használd...max megnézheted ahogy halványodik a csík és kiürül a szervezetből!
Aztán nem tudom h mi a helyzet...az is lehet h a halványodás után újra elkezd erősödni,és az már a babát jelzi!Mert a 10.dpon már mutathat +at a teszt,és addigra meg pont kiürül a tüszőrepi...
Szerintem próbálkozz,csinálj reggelente tesztet!!!

annus11
 
 


Annus!

Köszi ari vagy!
A tüszőrepitől számított 10 nap, vagy a keksz utáni 10 nap?
Mert ha a tüszőrepi után akkor nemsokára lehet tesztelni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

NÁlad most van a cikélus vége!!!
Van vmi Isteni jel :wink: hogy jön a bébi?

Niki

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!

Én tegnap este véreztem egyet :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Most semmi, de tuti, hogy megjön :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
De sebaj, megyek duguláselhárításra én is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annus!
Hőőd???

Huncutka!
Tőzsdés..... ez tetszik nagyon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Niki!
Sziaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na hőm fenn,semmi jel...néha fájdogál a hasam...vagyis tegnap délelött meg elötte este fájt picit.De hát ez akárminke lehet a jele...szóval nem tudom...

Zsu!
Látom neked megjött!Sok sikert akkor a duguláselhárításhoz :wink:

Pamilla!
Igazság szerint most jóval kevesebb jelem van mint az előző 2 hónapban...de már nem hiszek nekik!Egyenlőre próbálok a hőnek és a nyálkának hinni,de ha ezek is átvernek akor mérges leszek!! :lol:

Egyébként tegnap este nem tudtam enni a kedvenc mese mézes linzeremből...hát ezt most vehetném jelnek is,de nem...
2 csíkost akarok már látni!!!!!!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus, annyira szép a görbéd.... :) Nagyon drukkolok hogy babát rejtsen :). Mikor tesztelsz megint? 13 dpo-n vagy, már csíkozódhatna a teszt, hm?

Zsuzska, sajnálom a hőzuttyot, tuti piri lesz? Dokihoz mész? Nagyon rövid volt most is a luteális szak :(.

Huncutka, pé nálad még sehol? Tesztek mutatnak valamit?

Szép napot nektek! :)

zsu111
 
 


Annus!
Akkor mire vársz!!!! TESZT!
Ennek már kétcsíkosnak kell lennie!!!!!
Zsu!
A piri mongyoooó le!!!!
Pamilla!
Én az inszem után számolnék. Kép
És ilyen teszteket várok ide.
Ja és lassan nevet változtatok! Én leszek a teamérgezésben megsavanyodott zöldike :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Hát a reggeli pisi már megvolt...talán holnap csinálok...ha nem jön meg...annyira babás,és annyira érzem h átver a hülye hőm :twisted: Remélem rosszak a megérzéseim...

Köszi a drukkokat!

annus11
 
 


Ja Zsu!

Ha a málnalevél -palástfű kombi nem használ,akkor válts vmi másra!Azért a lutelis fázisod télleg rövidke.Rá kénne jönni mért...nem bizti h sárgatest elégtelenség...lehet vmi hormon.Szóval ha azt sikerülne rendezni,akkor bizti ez is helyreállna!!!

annus11
 
 


Annus, én déli pisikből teszteltem :wink:

Sőt, egyszer csináltam csak reggeli elsőből, az nem is let olyan erős, mint a déli teszt...

zsu111
 
 


Én is remélem!
Már ránkférne egy kis sikerélmény!
Tegnap találkoztam egy volt osztálytársammal aki természetgyógyász lett. Elmeséltem neki a küzdelmemet, és megnézte a szemem, ő iriszdiagnosztikával is foglalkozik.
Azt mondta, hogy mindkét petefészkem alulmüködik, nagyon gyengék, és a nyálkahártyám is be van őrült módon gyulladva. Szerinte esélyem nincs babára amig ilyen gyulladt a nyálkahártyám. Azt mondta, hogy a spirált azért rakják fel a nőknek, hogy a réz csináljon ott a nyálkahártyán egy állandó gyulladást és igy nem tud a baba megtapadni. Hát nálam most ez a helyzet :cry: Be van valamitől gyulladva. Mondott 5 féle teát.
Eddig sem álltam jól tea ügyben, de most már fuldoklom tőle. Azt mondta, hogy az antibiotikum nem hat ezekre a gyulladásokra, meg se próbáljam. Ja és vegyek a drogériába gyulladáscsökkentő ülőfűrdő sót és palást, kamilla, körömvirág, cickafark, hárs keverékéből csináljak főzetet és üljek bele 40 percet, na ha eddig nem voltam zöld, majd most ezután!!!
Egy biztos! Ateheneket és a fűnyírót el kell kerülnöm nagy ívben. :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Zsu!
Te mit gondolsz? Mivel csökkenthetném legrövidebb úton a gyulladást?
Ja és még egy kérdés!
Most ugye akciós időszakunk van, ha én meleg sós űlőfürdőben üldögélek akkor elrontom még a csöpp tapadási esélyt is igaz?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Lányok! Ma jubilálunk! 20 oldal, lassan ezredik hozzászólás! :lol:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Kép

Akkor lassan így fogsz kinézni Huncutka???

Gyulladásra tuti jó a kamillás ülőfürdő!Ha ez télleg igaz,és tapaszatlatból nem lettél eddig terhes.Akkor én a helyedben kihagynám ezt a hónapot,vagy nem foglalkoznék vele h összejöhet.Hiszen ha télleg ez a probléma,akkor elöbb kezeld,hiszen addig nem leszel babás!!!Érdemes orvosolni a problémát elsőnek is,aztán köv hónapban meglásd összejön!Illetve a sós ülőfürdőről is olvastam...hogy az is nagyon hatásos!!!Sokaknak az segít!

Na majd meglátom...holnap akkor tesztelek megint ,márha nem megy le a hőm!De nézzétek majd,mekkora esés lesz... :lol: Optimista vagyok,de nem merem elhinni amíg nincs 2 csík...

annus11
 
 


Na gyorsan írok még,hogy meglegyen az 1000 hozzászólás :wink:

Egyébként már akartam írni a múltkor,hogy milyen családias a légkör itt.Csak páran írunk,de hogy zajlik az élet!!!És van már babásunk is :lol: Kép
Kép Kép Kép

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?