Új privát üzeneted érkezett!

Nici, Szöszke,
Aranyosak a lányok, én is mindjárt teszek fel képet Beniről.

Kiscica, Zorróné, Xsara, Nuska, Ercsi, Zsuzsa
örülök, hogy jól vagytok.
Hú, remélem senkit nem hagyok ki, ha netán igen, akkor bocsi, reggel olvastam vissza, és csak most tudok írni.

Nálunk ma volt a védőnő, Beni 4160 gramm és 56 centi. Két hét alatt most kerek 500 grammot hízott! :D
Mi hétfőn megyünk hasi és csípő UHra. Koponya nálunk nincs. :shock:
Viszont van hallásvizsgálat az UH előtt.

íme Beni és a gyerekek:


ANdi Kép

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Beni

Kép

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Ma szomorú dolog történt a családunkban :( Így eléggé levert vagyok :( (pocakosainkra való tekintettel inkább nem írok részleteket....)

Ezen csak az segített egy kicsit, hogy a mérleg szerint 130-at evett Liza. Ennyit még sosem láttam :) A legtöbb Katánál volt, az 110 és az is reggeli első szopinál. Ez meg most.... jajj annyira jó lenne ha sokéig elég lenne a tejem :)

Kata már megint köhög :( és vizesen folyi kaz orra. Tüdeje torka tiszta, ki tudja mi ez már megint... Pedig annyira köhögött (nem is aludtunk éjjel), hogy azt hittem megint tüdőgyuszi....de nem... mi lehet? Annyira köhög, hogy többször hányt is tőle.... allergia lehet? Vagy beteg csak ez az első tünet??? Nem tom, tanácstalan vagyok....

Jah egy kérdés:

Az Urtica Urens-ből 5ch kell ugye??? Azt rendeltem.... És hogy kell szedni?

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 

 
 

Hogy lehet így levegőt kapni????

(félmásodpercenként ellenőriztem, de kapott :):):))


Kép


Jah és már így lesekszik:)

Kép

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu: nagyon édi kicsilány

Andi: persze irok mindenképp aztán ha tudsz gyere és látogass meg minket :) vmiért ugy érzem ez a héten nem fog bekövetkezni de amint van vmi irom is..
Beni és a másik 2 gyerkőcöd is csodaszép :)

olyan süthetnékem van..lehet összedobok vmi sütit..este meg szokásos sétám anyával :) fittebb vagyok mint pár hónappal ezelőtt :)
és már 26 kg a súlygyarapodás..vizzel vagy anélkül azért ez akkor is sok..sokk :D
Vendég
 


Zsuzsó,
Én kaptam az Urtica Urens mellé egy tájékoztatót. Abban 2X5 bogyó szerepel, de én 3X5-öt szedek. Egyébként a tájékoztatóban azt írták, hogy csak addig kell szedni, amíg beindul a tej. Én már hetek óta szedem, mert akárhányszor abbahagyom a szedését mindig kevesebb lesz a tejem. Arra figyelj, hogy előtte és utána fél óráig nem szabad enni és inni és fogat mosni sem + amíg szeded, addig a tejserkentő teát mellőzd.
Szépséges a babád!!!

Nici, Andi, Pumpóka,
a ti babáitok is nagyon szépek!

Lituka,
Nagyon vékony lehettél, ha 26 kg súlygyarapodás mellett is ilyen csini vagy!!!

Kép
emi29
 
 


ma leültem végre a géphez ,mert eddig este túl fáradt voltam de. meg napközben mindig van mit csinálni

Ma össze készítettem a cuccost :) de még nem teljes

Lituka örülök h jól vagy!

A babák is gyönyörűek!Nici, Andi, Pumpóka, FElsoa,Zsuzsófi

Holnap megyek doki bácsihoz és nekem nem nézett még méhszájat pedig 1,5 hete még úsztam :roll: ,nst-n már emgint a hasam kicsinyelte szokás szerint :o

Kép
kritta
 
 


Gyönyörűek a babáitok! Pumpó, nagyon édes Zsófi baba a fülbevalóval!

Ez az egy hónapos tanácsadás egyébként micsoda? Nekem nem mondtak ilyesmit, bár láttam, hogy a baba egészségügyi könyvében van egy ilyen oldal. Mondjuk a gyerekorvos kétszer is volt kint nálunk, a védőnő háromszor. Gondolom, majd szólnak, ha vinnem kell.

Trudi tegnap, tehát egy hónaposan és két naposan volt 3790 gramm - 2330-cal született. Eddig hetente kb. 35 dekát hízott. Neki ez kell, mert ő nagyon pici volt. Így, hogy elért egy normál súlyt, nem tudom, vajon milyen ütemben fog tovább nőni.
Vendég
 


zorróné,
a 3 órás üvöltések alatt mit tudsz vele csinálni?
nem irigyellek, bár nálunk is vannak ilyen periodusok (ma délután pl.). Hiába rakom pihenőszékbe, hiába ringatom, hiába rakom a vállamra, hiába a párnájára, hiába hasra, stb., semmi hatása. ilyenkor sajnálom nagyon. na meg én is ilyenkor néha kicsit kiakadok.

megvolt a 6 hetes kontrol vizsgálat. azt mondta a doki, hogy semmilyen vizsgálattal nem lehetne észrevenni, hogy szültem :lol: :lol: :lol: de majdnem minden oké, lehet házaséletet élni, stb. (sajnos a méhszájsebem ugyanolyan, mint a terhesség előtt, így 3 hónap múlva újabb vizsgálat és val.színű műtét)

szöszke,
vicces, nem csak a mamák, hanem a babák is egyformán "működnek". gondolom érted...

Kép
1bambi
 
 


Sziasztok!

Lituka köszönöm a hiányolást:) Vagyok, de csak olvasó üzemmódban.

Dominó több hete-hónapja tartó hőemelkedésének póbálunk utánajárni, mindenféle vizsgálattal, labor, stb, és ez nem csak Őt viseli meg, de minket is. De úgy néz ki, talán semmi komoly :) így lassan megnyugodhatunk.

Pocakbaba jól van, kb 3 naponta járok NST-re. Ma volt vizsgálat is, bő 2 ujjnyi, a kiskönyvembe 4-5 centi van írva. :) Úgyhogy bármikor beindulhat, a doki csodálkozik, hogy még nem...
Holnap este is kell mennünk, randi a szülőszobán a dokimmal + a szülésznőmmel, újabb vizsgálat és meglátjuk hogyan tovább...
Úgyhogy így vagyunk :)

A babaképek egytől egyig fantasztikusak, sokat gyönyörködöm a már megszületett kismanókban!

Klarka Atijának különösen örülök, sokat gondoltam Rájuk!

A finiselőknek kitartás, vigyázzatok Magatokra :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.02.24 21:16-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Örömhírt hozok Bolygótól:

Ma 19 óra 40 perckor megszületett Boglárka Ibolya 3700 grammal és 51 centivel!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Nagy gratula nekik és Anettooéknak is!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Sziasztok Mamik!!

Csak bekukk..

Anettoonak és párjának Óriási Gratula!! Nagyon helyes Máté baba!
Kedves Apuka!! Ügyesek voltatok, és köszi, h hoztad az örömhírt!!


Lizuka
Jó nagy pocid van!! ÉS csini vagy, ne foglalkozz a kilókkal, a lényeg, h érezd jól magad!!!

Bambi
De jó, h Ti már túlvagytok a vizsgálaton!!! Nem fájt???
Mi pénteken megyünk, párom már nagyon várja a zöld jelzést.. :lol:

Zorróné
Tök jó, h Beni ilyen jól viselte az utat!! Pociproblémára nem próbáltátok a cseresznyemagos zsákot?? Dm-ben lehet kapni, kb. 1000 Ft, és fel kell melegíteni és így a pocira vagy a hátára rakni..
Hátha ez beválik!! :roll:
Lakáskereséssel hogy álltok?? Ti most merre is laktok??

Babaképek nagyon édesek!!

Pumpi
Nagyon helyes a csajod a fülbevalóval!!

Rólunk:
Izgi napunk volt, reggel szétrobbant a wc-ben a vízóra felett a csövünk. Mindez egy 1 éves házban... Hajrá lakóparkok..
Kicsit eláztunk, de sikerült hamar elzárni. Még szerencse, h itthon voltunk..
Dokinéni volt kinnt megnézni minket, Maszat szépen növekszik, már 4,5 kg.. Nagyon ügyi baba!!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Hú, most olvasom

Bolygónak is Gratula!!
Egyre kevesebb már a pocis mamink.. :roll:

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Bolygónak és Anettnak sok boldogságot a babákhoz! :) :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Na akkor:

Kritta: örülök hogy jelentkeztél..majd irj hogy mi volt a dokinál..

Csöppke: vááooooooo..gratula..akkor már érted is izgulhatunk :)
Dominónak jobbulást..

[Anetto férje: nagyon sok boldogságot nektek :) [/size]megéreztem én hogy vmi történt .)

Bolgyóéknak is Sok bolsogságot és rengeteg tejcit :)

én ugyan még mindig tünetmentes vagyok de tényleg örülök neki ha új baba érkezik..
új tábla:

Kép Kép Kép


sütöttem ma jughurtos epres muffint..mamámékat is meglátogattam..egész nap tevékenykedtem és jól el is fáradtam...:)

akik még maradtunk:
sirkici
lituka
gitka01
atizka
Csöppke
gabcika
kritta
lekri

jó éjt mindenkinek..holnap jövök :)
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 20:21-kor.
Vendég
 


Máté gönyörű:)

gratulálok Anettonak!!!

lolka_zs
 
 


Bolygónak is gratulálok:) beindultak a babák megint:)

hajrá pocakos szülni akaró mamik:)

nem semmi Kiscica, hogy 1 éves házban iylen történik. sajnos nem túl megbízhatóan építik a lakóparkokat:(

pumpi helyes a kiscsaj a fülbevalóval. sajnálom, hogy ilyen a párod.

egy kép Morcimarciról:) ezt a fejet tegnap este vágta. élőben még jobb volt, nagyon röhögtünk rajta:) Kép

lolka_zs
 
 


Anettonak és Bolygónak hatalmas Gratula!!!!

Lolka - Ez a kép zseniális :D :D :D
Annyira hasonlít rád a kisfiad! :) Cukorfalat :)

Kiscica - MAszatnak gyönyörű súlya van :) Ügyesek vagytok! Mi 4 kg körül lehetünk ..

Azt hiszem ma korán bevetődöm az ágyba .. elég nyomin vagyok.

Jó éjt!

Kép
szösszenet
 
 


[quote="1bambi"]z írta:1bambiorróné,
a 3 órás üvöltések alatt mit tudsz vele csinálni?
nem irigyellek, bár nálunk is vannak ilyen periodusok (ma délután pl.). Hiába rakom pihenőszékbe, hiába ringatom, hiába rakom a vállamra, hiába a párnájára, hiába hasra, stb., semmi hatása. ilyenkor sajnálom nagyon. na meg én is ilyenkor néha kicsit kiakadok.


Bambi:
a hasfájás rögtön a szopi után a büfiztetés alatt szokott kezdődni, így első körben megpróbálom visszarakni cicire, hátha attól megnyugszik! Sajna ennek az a hátránya, hogy annyira szokott neki fájni, hogy közben majd letépi a mellbimbóm, szóval ezt én nem szoktam bírni... :( De ha szerencsém van, bealszik rajt! Ha nem, akkor egyetlen póz van, ami kényelmes neki, ez pedig az, ha függőlegesen rázogatom úgy, hogy a hóna alá nyúlok! Ezt viszont karizomból csak ideig óráig lehet bírni... :D Mondjuk úgy fél percig! Aztán én pihentetem a kezem, addig lerakom, akkor elkezd üvölteni, és akkor újra rázogatom, és ez így megy órákon át!
Ha nem annyira gázos a helyzet, akkor előfordul, hogy a babakocsiban is el tudom ringatni hasfájósan, meg arra is volt példa, hogy a Mamackától vett hordozóban járkáltam vele fel-alá és abban aludt el.
Egyébként én is próbáltam már mindent: háton, hason, oldalán elaltatni, az én hasamon altatni, a játszószőnyegére tenni, a pihenőszékébe tenni, a párnájára tenni, de ezek nem váltak be.
Ja, és ami még tuti, csak kicsit nehezen kivitelezhető minden hasfájás alkalmával, az az autózás! Az autóban tuti bealszik egyből... Ma például ez mentett meg az esti sírástól, hogy elmentünk vele a tesco-ba kocsival!

Kiscica: köszi a tippet a cseresznyemagos zsákról! Azt hiszem beszerezzük...
Ja, sikerült végre lakást vennünk! :D Az Óhegyen (X.ker.) az Árnyasliget lakópark lett a nyerő... :D Csak sajna még egy év mire kész lesz! Addig meg marad ez a 35 m2, ahol még egy erkély sincs... :( Egyébként ez a lakás is a X. ker-be van, csak ez a Mázsa térnél... A legszarabb az, hogy itt a közelben sehol sincs jó sétálóhely! Minden nap csak ugyanazt a kört tudom megtenni és ez elég uncsi! Asszem lassan átszokunk arra, hogy kocsival megyünk sétálni... :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Lolka: nagyon-nagyon szuper a kép Morcimarciról... :D Mintha csak a saját kisfiamat látnám, ő is szokott ilyeneket produkálni... :D :D :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Bolygónak és Anettoonak gratula!!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Zorrőné, száljatok fel a Liget téren a 117-re, és gyertek el újhegyre :) Sétálhatnánk együtt :) De az őhegy park is nyerő lenne :)

A repülőpózt nem próbáltad? Vagy a válladra tenni, úgy hogy a vállad a hasát nyomja? Nekem ez beválik, így elalszik és nem is olyan fárasztó... mondjuk Liza ma adta elő eme számát először, de ugyi nem ő az első :) Ma nekünk is megártott az a 130.... :)

Lolka, csúúúcs a kép :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Ha sikerül képeket áttöltenem, küldök nektek!!

Szegény Attim a sok gyogyitól napokig visszahányta a kaját, így most megint a születési súlyánál tartunk (3350g), de a lényeg, hogy nagyon jól halad, most már stabilnak mondható, majd itthon visszahízza:)

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Anettoonak és Bolygónak gratulálok a babákhoz!
Anettoo gyönyörű a kisfiatok :wink:

Pumpi! Nagyon helyes Zsófi a fülbevalóval!

A többi baba is nagyon cuki: Beni, Liza, Morcimarci :lol: :lol: :lol:
Lolka! hihetetlen jó a kép!!!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Klarka, jobbulást Attinak, remélem már tényleg hamarosan otthon lehettek! Várjuk a képeket!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Csöppke! Remélem Dominóval minden rendben lesz! :wink:
És drukkolok Neked, látom, nagyon alakul a dolog... :D

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


zorróné,
teljesen átérzem a hasfájás enyhítésének lehetetlenségét. ismerem, de nálnuk nem napi 2x3 óra szerencsére. bízzunk abba, hogy elfog múlni hamarosan vagy 3 hónapos korára.

kiscica,
de fájt a vizsgálat, szerintem úgy beszűkültem, hogy csak na. máskor nem szokott fájni, de mondta a doki is, hogy sajnos ez így szokott ilyenkor lenni.

csöppke,
remélem kiderült, hogy dominónak tényleg semmi baja.

morcimarci,
csúcs-szuper kép. így is nagyon ari.

felsoa,
gyönyörűek mindannnyian. Beni tünemény.

zsuzsófi,
hát jól befúrta magát a kis csaj, értem, hogy miért ellenőrizted olyan gyakran...

annettoo és bolygó,
hatalmas gratuláció Nektek, kívánom, hogy szép napjaitok, heteitek, éveitek legyenek! Sok örömötök legyen a babáitokban.


pumpóka,
már 1 hónapos lesz Zsófi? Na ne má! Te most szültél!!!Ennyire repül az idő?

Rólunk:
A ma éjszaka istenes volt, 1/4 6-ig aludt Dani, így mivel én is hamar kidőltem este, így sikerült majdenm 7 órát aludnom! :lol: :lol: :lol: Nem is tudom, hogy mikor volt ilyen utoljára. És szerencsére nagyon keveset nyöszörgött Dani, így csak ritkán ébredtem fel. Aztán szopi és kis hasfájós nyöszi után visszaaludt Dani, fél 9-kor úgy kellett szinte ébreszteni!!!Ilyen még sosem volt.
Aztán utána jött a csúcs! 17 db tudatos mosolyt produkált szopi után a lábamon, ebből 7-et én kaptam (meg apa, faliképek és a takaró). Csajok, tényleg ez nagyon érzés...

Szeretném ha ma (sok) sírás mentes szép napunk lenne, mert eddig olyan szépen alakult!
Mindenkinek hasonlóan szép napot kívánok!

Kép
1bambi
 
 


Sziasztok.csak benéztem..majd csak késő délután leszek...vásrolunk..könyvelőhöz megyek..aztán dokihoz..nstre..stb stb...ugyh majd érkezem..csak gondoltam szólok hogy nem szülünk :D
Vendég
 


Bambi! Tényleg legyen olyan szép a napotok, mint a reggel. Sok-sok mosolyt!

Anettónak , Bólygónak és a családjaiknak sok boldogságot, jó egészséget kívánok! (Zorróné, Anettó férje, köszi a híreket!)

Lituka! Ma újabb nst? Talán már el is mentetek...

Sirkici!
Ma még nem jelentkeztél, lehet, hogy már csak a szülésed hírét fogjuk itt olvasni?

Pumi!
Nagyon aranyos Zsófi a fülbevalóval. Nekem nagyon tetszenek az ilyenn kis pici fülbevalók!

Felsőa, Zsuzsó! Nagyon helyesek a gyerkőcök, jó hogy tettek fel képeket. (Nekem minden mennyiségben jöhet...)

Lolka!
Marci morcija nem semmi!

Én tegnap voltam nst-n. Sok újat nem tudtam meg, de a lényeg, hogy rendben volt minden. Ha vasárnapig nem szülök meg, akkor hétfőn hívom a dokit megbeszélni a továbbiakat.

Lituka táblájában néztem, hogy az utóbbi időben inkább később születtek a babák, mint előbb. Talán tényleg a frontok miatt, ill. azok hiánya miatt van így? Nagyon szuper ez a jó idő, de én kismama ruhákkal erre nem készültem, nem tudok mit felvenni, ha elmegyek itthonról. Ráadásul most találtam egy tök jó kismamaruhás turit, kár, hogy nem pár hónappal ezelőtt nyitott. Most már majd csak kihúzom azt a pár napot valahogy.
Ja, és ma nem kéne szülnöm, mert nem ér rá a szülésznőm...

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Ja, Lituka! Közben írtál is.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Bambi - Az éjjeli evéseket magától hagyja ki Dani, vagy motiválod valahogy? Mikor esztek utoljára?
(Mi még mindig ott tartunk, hogy este 9-kor fürdés után eszik, letesszük, és kb fél 2-2-ig alszik .. aztán 5-kor .. Szóval lehetnénk jobbak .. Ha a 2-es szopit kihagyná, csoda lenne .. megint álometetéssekl próbálkozom, megelőzöm őt, csinálom pár napig, hátha elfelejti, és nem fog felkelni :D :D)

Kép
szösszenet
 
 


De nem fáj a hasunk, és sokat nézelődünk, mosolygunk .. ez szuper :D

Viszont sokat tüsszög a Manónk, nektek nem?
3-4-eket egyszerre :D
Apja megkezdte a nevelését .. minden tüsszentésnél pelust tesz elé és közli "Zsebkendőbe köhögj, tüsszents!" :lol: :lol: :lol: Majd megkérdi őt: "Honnan jöttél, Tüsszencs-ből?" .. Alíz meg csak okosan néz rá, esetleg elvigyorodik :D Oyan édesek!!!

Csuklással hogy álltok? Nálunk szinte minden kaja után van .. és sokáig tart. Persze azért, mert iszonyú mohó a kiscsaj .. vajon ez is elmúlik a 3. hónapra? :D Nem annyira zavar, csak ügyelnem kell folyamatosan, hogy ne jöjjön vissza belőle a tejci ...

Nekünk mostanában az a legújabb, hogy kakik előtt van egy kis hiszti .. :shock: ... úgy sajnálom mindig .. de jön a puki és a fosi, és akkor nagy a megkönnyebbülés.
Jah, és olyan is előfordult, hogy megijedt tőle, miközben aludt, hogy bekakilt .. Valaki írt már hasonlót .. azt hiszem :roll:


Hihetetlen, milyen hirtelen látványos fejlődésnek indult a Lányom (gondolom másoknál is így van) ..
Új hangok, Nagy tágra nyílt kíváncsi szemek, mindenre rácsodálkozó tekintet, mosoly hegyek ..
Immmmádjuk :D :D

Kép
szösszenet
 
 


Gratulálok Anettonak és Bolygónak a jövevényekhez!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Jó reggelt, én ma nagyon fáradt vagyok:( nyüszi volt a kis MArci éjjel.

Szössz, nekem is nagyon sokat tüsszög és csuklik. meg amiket leírtál az mind igaz Marcira is. csak a mosoly még nem. de ahhoz még kicsike, még morcoskodhat:)

édesek lehetnek a férjeddel:)

Bambi irigyellek a 7 órás alvásért nagyon...

a főnököm meghívott mindenkit holnapra az intercontinentalba vacsira. szoktunk menni és mindig olyan jó. azt hiszem szemét anya lennék, ha most elmennék. pedig úgy vágyom a kimozdulásra. de azért ez még sok lenne apicimnek, hogy ne legyek itthon 6-tól kb éjfélig.

:((((((

lolka_zs
 
 


Lányok!

szerintetek az normális, hogy Bogi éjjel nem kelt fel enni???
Este fél 10-kor evett, aztán aludt reggel 6-ig. :roll:
Ez normális???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Anettónak és Bolygónak gratula!

Én éjszakára megjártam a kórházat, megfigyeltek, hogy esetleg a magzatviz szivárgott-e, de semmi, valószinűleg nem is a nyákdugó ment el, mert kiderült, hogy valami fertőzésem van, igy kaptam kúpokat a szülésig, méhszáj teljesen zárt, a baba feje még fenn van, igy nincs sok esélyem a szülésre. Max 10 napot engednek túlhordani, tehát a jövő péntek az utsó nap, de egy hét után befektetnek, igy hétfőn már cuccokkal kell mennem reggel ctg-re meg vizsgálatra, gondolom aztán már nem engednek haza, bár szeretném, ha akkor meginditanák, de nem biztos. Abban, hogy addig magától megindul már nem is hiszek, úgy érzem örökre terhes maradok. Ja, és az uh szerint most 4378 g, egy hete pedig 3700 körül volt, szerintem ennyit nem nőhetett egy hét alatt, és ijesztget is a doki, hogy ha nem fér ki, akkor császár, de akkorra már jól meg fog szenvedtetni... :? :cry: Szóval kivagyok, az biztos, hogy egy jó ideig még hallani sem akarok majd a terhességről!
sirkici
 
 


nagy gratula Anettonak és Bolygónak!!

Sirkici, sajnálom, hogy ilyen rossz kedved van... :( Szerencsére ez nekem kimaradt, így semmi okosat nem tudok mondani.

Szössz: nálunk is ez van! 3-4 tüssz, csuklás mindig... Már a pocakomban is felhúzta magát, ha csuklott, most sincs ez másként... :D Bár, egyre jobban bírja!

Ollem, nem tudom, hogy normális-e, de az biztos, hogy én most nem esnék kétségbe egy ilyen alvástól.. :roll:

Zsuzsófi: egyszer írtad, hogy nem tudod a lánykád hányszor szopizott éjjel, mert aludtál közben. El se tudtam képzelni, hogy csinálhattad! :shock: Ma reggel megtudtam... :roll: :lol: Miután 2 óránként keltett, hogy éhes, magam mellé vettem, ő evett, én aludtam... Aztán ő is elaludt, megint felkelt, átraktam a másik oldalamra, és aludtam tovább... :) egész jól elvoltun negyed 11-ig.. :wink:

ercsi_3
 
 


Lányok, mi a különbség a melegpöttyök, és az anyatej pöttyök közöt?? a melegpötty mindnhol van, anyatejes meg csak az arcán? Olyan meleg volt itt mostanában, lehet, hogy túlöltöztettem, és attól pattogott ki Aranyom, nem is tőlem?!

ercsi_3
 
 


[quote="szösszenet"][ írta:szösszenetcolor=darkblue]Bambi - Az éjjeli evéseket magától hagyja ki Dani, vagy motiválod valahogy? Mikor esztek utoljára?
(Mi még mindig ott tartunk, hogy este 9-kor fürdés után eszik, letesszük, és kb fél 2-2-ig alszik .. aztán 5-kor .. Szóval lehetnénk jobbak .. Ha a 2-es szopit kihagyná, csoda lenne .. megint álometetéssekl próbálkozom, megelőzöm őt, csinálom pár napig, hátha elfelejti, és nem fog felkelni :D :D)[/color]

Fél 9-kor szopizik, aztán hagyjuk addig aludni, ameddig tud. 2-fél3 között olyan mintha felakarna ébredni, de nem várjuk meg, hogy teljesen felébredjen, gyorsan hasra fordítjuk és úgy még alszik. Változó, hogy meddig, volt h fél 3-ig, ma negyed 6-ig.
Igazság az, hogy estére annyira lefárad (nyügös délután, van amikor sír, stb.), hogy a fürdést 8-kor már alig bírja ki, a szopizásba meg szinte bealszik.

Kép
1bambi
 
 


gondoltam szolok hogy reggel megyek szülni:)ma vizsgáltak.3ujjnyira vagyok nyitva.ha reggelig nem indul be akkor burkot repesztenek.eddig nem volt fájás,doki vizsgálata után lett.ugyhogy lehet lassan megyünk már be:)
csak gondoltam megosztom veletek:)
sziasztok
Vendég
 



Lolka, Ercsi - Akkor nem csak az én Manóm viselkedik így :D
Olyan édesek amikor tüsszentenek :) :) :) :) :) :) :)

Bambi - Ez jól hangzik ..
Lehet az én kislányom azért nem alussza át, mert ő napközben simán alszik szopik között 1-1,5 órát.
Ezt a fél 2-2-es evést is nehezen értem el .. az álometetéssel (tudod :D) ... most majd próbálom azt kitólni.
Ha ő elkezd sírdogálni, akkor fordíthatom én akárhova .. neki cici kell .. és a cumit is úgy köpi ki, miután rájön, hogy nem jön belőle semmi, hogy öröm nézni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(Beszéltem Anyummal, priviben majd megírom .. csak most jön tanítványom . utána vásárolunk, így este lesz belőle, de nem felejtettem el ;))

A mai atrakció az volt, hogy tüsszentés közben kirepült a cumija az ágyból ..
Hallottam a tüsszentést, majd a sírdogálást .. bementem .. kerestem a cumit az ágyban ... sehol nem volt ..
Hát persze, mert kirepült a rácsok között :lol: :lol: és a földön volt ...
Jaaaaj .. olyan édes :D :D :D

Kép
szösszenet
 
 


Lekri! Nem ér!!!!!!! Szemtelenül beelőzöl mindenkit ... :lol: :lol: :lol:
De jó Neked!!!!
Drukkolok!!!!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Lekri - Hajrá, mennek a drukkok :)

Kép
szösszenet
 
 


Szorítok Lekri, ügyesen!!!!

Szösz,
köszi előre is a privit. A tesóm anno azt csinálta, hogy nyomkodta vissza (na nem fulladásig, mielőtt még valaki megszólja) a szájába cumit. Nálunk is van, hogy elsőre nem kell a cumi Daninak, majd fél perc múlva odaadom, akkor meg úgy rákap, hogy csak na...

Most kiakadtam. Kedden voltam a Brendonban, hogy vegyek szúnyoghálót a babakocsira. Mondták, hogy csütörtökön menjek vissza, mert akkor lesz. Hát volt? NEM!!!És még a kp-i raktárukban sincs!!!Ilyenkor mérges tudok lenni, amikor hülyét csinálnak belőlem. Ráadásul nincs is közel, babakocsival vágtattam végig a zajos utcákon, féltem, hogy nehogy Dani felébredjen és sírjon, de szerencsére végig kibírta.(csak akkor reklamált, mikor álltunk egy helyben a boltban.)

Kép
1bambi
 
 


Lekri drukkolok


Sirkici sajnálom:( bár ezt a nyákdugó kérdést nem értem. akkor mi volt aza kocsonyás vmi?

Szössz, nagyon nevettem ezen a cumi dolgon. :)
írtad, hogy rám hasonlít Morcimarci. fura, mert én az apját látom benne. viszont másoktól már mindkét verziót hallottam:)
de az biztos, hogy úgy kopaszodik, mint az apja...

íme a bizonyíték:
Kép Kép Kép


na lelövöm magam képek tekintetében...

lolka_zs
 
 


Bambi ez szemétség, úgy tudom utálni az ilyet:(

lolka_zs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?