Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és a második már jobb volt! :D

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Akkor jó mert apa elég ficergős. Bár este ha megjön akkor már általában lepihen.
Márpedig mi akkor kapjuk a szurikat. Legfeljebb majd futunk egy kőrt a ház körül! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Jó ötlet !! :lol: :lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Linácska!
Ezt neked küldöm! Remélem sikerült a randi! Kép

dita75
 
 


Ahányszor ír Linácska mindig meg kell néznem az avatarját, annyira édes az a kis cumis lyányka. Éviével is így vagyok! A kis harisnyás pippike, az albumot már rongyosra néztem, ja és jól bepasizott a legutóbbi kiruccanáson azon nevettünk itthon a párommal! Úgy látom ő is örülne egy ilyen kis szöszi lyánykának!
Csak mondja mindig hogy pöcsös lesz, mert férfi, de elolvadna ha meglenne a lánykája! Ahogy azok tudnak hízelegni! Kis tündibündi mind!
Persze a kisfiúk is nagyon cukkerek kiskorukban, kamaszkorban már kevésbé! :shock:

dita75
 
 


Monic,
hát akkor guggolás. Mennyit kell csinálni, hogy tutira repedjen? Ugye ma megvolt az inszem, nem ártana, ha repedne is. Ha négy, hát négy, legfeljebb veszünk kisbuszt :lol:

Dita,
teszek neked nagyobb képet, jó? Itt már kicsit nagyobb, vagyis aktuális a kép.
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Megjöttem...
Ma az autóból láttam az Andrássyn egy Lukács cukrászda nevű helyet. Azt nem ismeri valaki? De amit Némóka írt, a Radisson, szerintem az is jó hely. Talán egyszer voltunk ott.
A Westend szerintem sem jó, sokan is vannak, nagy a hangzavar is...

A doki megnézett uh-on és minden rendben van, nincs se ciszta, se semmi más. Először azt mondta, hogy hagyjuk a stimut, mivel apa nem lesz itthon, és mondtam, hogy volt márkésőbb is inszemem,mire azt mondta, ha bevállalom, akkor csináljuk. Mondtam, hogy legfeljebb jövőhét végén majd ügyeskedünk apával. Aztán kitalálta, hogy úgy szúrjam magam, hogy 3 napig egyhuzamban, és a maradék kettőt meg mindig egy nap kihagyással.
Ami eléggé lelombozott: Elvittem neki a hőgörbéimet (a halvány +at is) és azt mondta, tuti terhes voltam, csak valami gond lehett a baával. :cry:

Linácska,
tündéri a kiscsajszi! :lol:

i.kata
 
 


Kata,
köszi, imádom is ezerrel.

Guggolások megvoltak, olyan 10-15. Vagy ennyi még nem elég? Bármennyit csinálok, csak repedjenek.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,
szerintem most pihizzél és majd egy óra múlva megint kínozd meg a tüszőidet.
:lol:

i.kata
 
 


Kata!

Jó hír, hogy mehet az inszem. Mikor mész tüszőkukucsra? Gondolom, mielőtt beadod az utolsó szurikat.
Sajnálom, hogy nem sikerült az előző.

Lina!
Tündér ez a kislány!


Megérkezett a menzis fájás, szóval holnap vagy holnapután érkezik a piri is.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
majd csak jövőhét pénteken megyek uh-ra, mert előbb felesleges is lenne, mert párom nem lesz itthon. Amúgy kb. 10. nap körül szoktam csak menni.

i.kata
 
 


Nem lesz az egy kicsit későn?
Az már 13.cned lesz, sé simán lehet egy korai peteérésed.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata,

örülök, hogy lesz inszem :wink:
Az is jó hír, hogy a múltkori majdnem sikerült, csak az a gond, hogy majdnem... De majd most!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Szerintem nem lesz előbb péd ha a gyógszer így ki van húzva, úgyhogy nyugi.

Linácska,

10-15 guggolás elég, én sem szoktam többet csinálni.
Tényleg nagyon ari kislányod van :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
én azóta csináltam még 20-at. És tuti módszer, biztosan reped?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


KATA
Majdnem leestem az ágyról amikor azt olvastam, hogy sikerült MAJDNEM!
Ezt miből gondolta?
A francba ha az a majdnem ott nem volna, milyen boldog lennél, és mi is ám!
Sorry ezerrel. Majd ez! Ilyen körülményesen induló dologból csak jó sülhet ki!
Mit mondott pontosan a doki erre? Miből tudja tutira, hogy terhes voltál?
Ez nagyon érdekel, addig le sem fekszem mig meg nem válaszolod!

Én 14-15. napon szoktam uhu-ra menni. Ma 15. van!

LINA
Ez a kiccaj ! Nincs rá szó mennyire kis édibédi!
:D :D :D :D :D
Hajrá guggolások, péntek este vagy szombat reggel én is követem a példádat. Mit kaptál tüszőrepit?

dita75
 
 


Kata!
Ha már volt ott "vki" akkor a szervezeted emlékezni fog rá, és nagyobb eséllyel vágtok bele ebbe a ciklusba!
20150601134430
 
 


Dita,
elvittem neki annak a ciklusnak a hőgörbéjét és az alapján mondta, hogy tuti volt terhesség. Az emelkedés a végén nem a gyógyszerektől volt. Igazából csak ennyit mondott, én kérdezni sem nagyon tudtam, met majdnem elsírtam magam. Én azért utólag abban voltam, hogy az a teszt volt a rossz... Csak annyit kérdeztem, hogy miért maradt ennyiben, és azt mondta, biztos gond volt a babával. Nem mondott többet.

Viki,
remélem igazad lesz!

i.kata
 
 


4 D

A fiúnk megint "kitett"magáért. Volt 1-2 jó pillanata, de amúgy megint a kezecskéje a pofija előtt volt. Teszek fel képet, mert sztem abból is látható, hogy nagyon jóképű.

Hiszitek, ha nem még ha csak a fél pofiját, a fintorgását, ásitozását, nyelvnyújtogatását láttuk is nagyon boldogok voltunk. Vigyorogtunk ApuLacival mint a tejbetök.

A férjem szerint tettek vmi lassítót az inszemnél, mert nagyon nyugis kölök, ihattam én kólát, kávét, nem hatotta meg.

Íme a képek:
Kép Kép Kép Kép
20150601134430
 
 


Viki,
megkönnyeztem ezt a helyes kis kölköt! :lol:
Nagyon édes! Csak gratulálni tudok a kedves szülőknek ehhez a remek munkához! :lol:

i.kata
 
 


Viki,

Jók ezek a képek, én így is látom ám milyen édes babátok van! :D

Linácska,

Aranyos a kis-nagylány! :wink:

Kata,

Látod, hogy meg tudja oldani a doki, remélhetőleg a tüszőid is így gondolják majd. :lol:

Közben eszembe jutott, hogy a körúton a Jászaihoz közel van egy Szeráj nevű török büfé-étterem, ahol nagyon finom kajcsik vannak és elég nagy ahhoz, hogy elférjünk, és ne zavarjunk esetleg másokat. Egyszer meg az apósom elvitt minket egy pici olasz kávézóba, ahol csak 3 asztal van, meg pár szék a pultnál. Itt nagyon finom kávék meg forró csokik vannak, és lehet is vásárolni igazi olasz finomságokat is. Aztán ott van még az Európa Cukrászda is közel a Szerájhoz, de azt nem ismerem. Mennyien vagyunk eddig?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Vikkkkiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Könnyesre nevettem vagy sírtam magam. :?: :?: :?: :?: :roll:
Köszi a képeket!
Nem találok szavakat, bocsika, még a képek hatása alatt állok! :oops: :shock:

dita75
 
 


KATA
Remélem Vikinek igaza lesz! :wink:
Arra gondolt a dokid amikor a 16. napról a 17.-re akkorát ugrott a hőd?
Arra mit mondott, hogy most ilyen rövid volt a ciklusod, és arra hogy csak egy napig volt piri? Vagy erre már tértetek ki?

dita75
 
 


KATA

szólj a babádnak, hogy legközelebb így kell viselkednie pontról-pontra, mert különben te is elgondolkodsz a Balambér és hasonló neveken, ha nem fogad szót!

Kép

dita75
 
 


Némóka,
11-en vagyunk eddig, de szerintem nyugodtan számolhatunk 12-13 fővel.
Menjek majd én is nézelődni valamerre?

Dita,
arra mondta, hogy pé után fent volt végig a hőm, és a vége felé még emelkedett is. De ezt nem a mostani ciklusomra mondta, ami csak 23 napos volt, hanem az azelőttire, amikor a halvány 2. csík volt.
Köszi a képet, magamba szugeráltam :wink:

i.kata
 
 


Kata
Hol tudom megnézni azt a görbédet?

dita75
 
 


Szerintem jó nagy feltünést fogunk kelteni a városban!
10-15 bombacsaj egy kupacban!
Alig várom!
:D :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Nem tudja valaki Zsuzska merre csavarog? Nagyon eltűnt mostanság.... Ejnye-bejnye.

Hátha sikerül a következő!!!!!
Egy másik fórumon egy kedves ismerősöm most 9 hetes, és ikereket vár... Annyira feldobódtam tőle, hogy csuda! :)

hofeherke
 
 


Viki mami,

Lackó egy gyönyörű kisfickó. :wink:

Dita, Linácska,

onnan tudom, hogy megreped a tüsző a guggolástól, hogy a 2. inszem előtti este csináltam, és másnap uh-n máraz volt látható, hogy a tüszők kirepedtek és a peték kiszabadultak. Úgyhogy orvosilag van bizonytítva a dolog.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Biztos még party-time van náluk!

A volt osztálytársam akiről a múltkor beszéltem, hogy nemrég még panaszkodott, hogy elhagyta a pasija... és most terhes meg minden....
Visszaírt és képzeljétek decemberben felvetették a gyerektémát, januárban meg már feszt okádott. Bocsi de szó szerint ezt írta. Gyakorlatilag egyből összejött a baba. :shock:
Köpni-nyelni nem tudtam. :shock:
Nem tudom mi a pitypang van velünk, hogy nekünk ennyit kell görcsölni! Ráadásul még mindezek mellett is 0 eredmény!
Na majd most! Hétvégén úgy kifárasztom apát, hogy egy életre elmegy a kedve a cekctől. Szegénykém! :oops:

dita75
 
 


MONIC
Te kitől kaptad a guggolós infot?

dita75
 
 


KATA MANÓ!!!!!!!!!
Görbe? Ha emléxel fejből hogy alakult nekem úgy is jó!
KIVI VAOK NAON !!!!

dita75
 
 


Viki: Lackó tényleg tündéri, és ahogy grimaszol :)

hofeherke
 
 


Ezt az előbb elfeljetettem írni.

hofeherke
 
 


Kép

kikapcsolódok, mert apa kettőkor kel és nem kattogok a fülébe a gépeléssel.
Puszka holnap reggelig!

dita75
 
 


Pápá!

hofeherke
 
 


Kép

i.kata
 
 


ÓÓÓ, Dita, pedig ezt neked tettem fel.

i.kata
 
 


Dita,
én nem kaptam tüszőrepit, egyrészt cisztásodtam anno tőle, másrészt 4 dominánsra már nem mert adni a doki.

Monic,
remélem nekem sem bizonyítanak holnap mást az UH-n. Csináltam vagy 60 guggolást, közben rugózást, valaminek történni kell.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Dita,

én ezt az infót még januárbankaptam Évitől.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Linácska,
ha esetleg a repesztés nem jön be, akkor az izomláz amúgyis garantált :wink:
Drukkolok, hogy repedjenek! :lol:

i.kata
 
 


Ma hoztam el a telefonom a szervizből, és a lelkükrekötöttem, hogy a szoftverhez nem nyúlhatnak, ere most bekapcsolom és MINDENEM eltűnt róla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Volt kb 300 nagyon fontos telefonszámom, fontos fényképek zenék, játékok!!!!!!!!!!!!!!!!! Biztos így bosszulja meg a telefon, hogy le akartam cserélni!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Annyi minden történt Veletek,hogy egy egész estét betöltő szórakozás Titeket visszaolvasni!
Viki, még nem is láttam ilyen felvételeket, nagyon-nagyon édi a kisfiatok!
Lina,a kislányod igazi hölgy és remélem sikerrel jártok.

Kata, lehet befolyásolni,mert nekem először ápr.17-re adtak időpontot,de mondtam,hogy akkor el kell utaznom és a doki azt mondta,hogy akkor adjak be még egy Merionalt és nyugodtan csúszhat 18.-ra.

A többieknek is minden jót és mindenkinek jó éjt!
f.ancsi
 
 


Monic,
én pont az ilyen esetek miatt mindig kiírom az új számokat, nehogy elvesszen akár 1 is. Macerás, de legalább megmaradnak a számok.

i.kata
 
 


Zavarhatok teljesen idióta kérdéssekkel???????
p.eva30
 
 


Eva,
én hét elején csatlakoztam hasonlóan, és nem harapták le a lányok a fejem :lol:

Na 3 óra múlva kiderül, hogy repedtek-e vagy nem. Még jó, hogy protekcióm van, és első szoktam lenni. A fertility most tuti elrontotta a peteérésemet, mert megadta 16. napra, de a 17. napon még tuti ott voltak a tüszők.
http://www.fertilityfriend.com/home/1bace8

Ancsi,
köszi, én is nagyon remélem, hogy sikerül. Egyrészt lenne egy (kettő-három-négy :lol: ) gyönyörű kisbabánk, másrészt megmaradna a tuti munkahelyem legalább még 3-4 évig, és még csak dolgozni sem kellene.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Szezsokám!

Boldog névnapot kívánok Neked!
Kép [/b]
20150601134430
 
 


Pálinkás jó reggelt :)

Viki!

Tündér a csávó :) Fürtökben fognak rajta lógni a csajok :)

Kata!

Elhiszem, hogy hirtelen rosszul érintett a doki híre :( Ebben a ciklusban már biztos kidrukkoljuk neked, hogy sikerüljön! :wink:

Lina!

Remélem nálad is bejön a repesztő trükk :) Majd mesélj!

Monic!

Hú, az tényleg őrület :evil: A telefonszámok még pótolhatók, na de a fényképek... Sajnálom nagyon :(

Éva!

Druszám, várjuk a kérdéseket!

Szezsó, boldog névnapot kívánok én is!


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


A rossz hírt még nem is írtam (bár ez csak nekem rossz): nem tudok menni a talira :cry: :cry: :cry: Brühühüüüüüüüüüüü :cry: :cry: :cry: Aznap lesz a férjem cégénél a családi nap, és a Dórit nagyon szeretnénk oda elvinni.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Nekünk ugyanolyan rossz, hogy nem jössz!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

és ha másik időpont lenne?rá egy hétre?

Szezsó Boldog Névnapot!

Viki nagyon helyes pofija van Lackónak, a lányokat majd lehet hajkurászni :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: