Új privát üzeneted érkezett!

Szépséges jó reggelt!

hát igen, most volt időm az elmúlt napok leveleit átfutni, és azonvettem magam észre hogy talit szerveztek jún 7én :lol: hogy mikor kezdtétek szervezni , azt nem volt időm visszakeresni...

Hol lenne a tali? Budapesten? Szezsót megfűzöm akkor, és nálunk alszik :wink: úgyis régen láttam :lol:

bár elméletileg az a hétvége az, amikor szülőkhöz utazunk .de mivel férjem olyankor intézi a munkadolgokat is így több órás autóút..amit ugye
én már enm nagyon bírok... így már most sem mentem vele... így akár jó az a hétvége :lol:

de jó lesz! :lol:

Cinke sajnálom a lánybúcsúd és ha tudtam volna, akkor elmentem volna veled moziba és nem a festékgőzt szítam volna. és rendeztem volna neked felejthetetlen lightos lánybúcsút .. én is moziba akartam menni, de aztán végül egyedül enm volt kedvem... jajajajaj

Párodnak meg toll a fülébe az átmeneti hétfői elmezavar miatt, hogy neked panaszkodott :evil:

Viki reméle
m sikerül kikúrálnod párocskát..nyomasd bele a c vitamint ezerrel!

és csak mosolyogjon PocakLackó
:lol: mi is most akarunk menni valamikor....


Kata dönörűűvagy! és drukk délutánra!

Én is újból hozzámennék a drágámhoz.. azt igérte, hogy a nagyobb évfordulókon ismételünk :oops: :lol:

Dita Évi drukk nektek is!

Szezsó hol avgy?????????????????????????????????

Szilva már bennt avn a kórházban, tegnap benntfogták,

Szilva üzenete:

Bent kellett maradnunk.MInden rendben.holnap lesz áramlásos és sima UH.Külső méhszáj nyitva belső zárt.Mindenkit pusszantok

Hőmérős topikban utsó óriáspocak látható :lol:

Mindekienk ölelés

ja és tegnap megvettük a babó első bútorját egy komódot... magunknak egy polcos kétajtós szekrényt(mert az előző régi agyonstrapált kártyavárként omlott össze a pakoláskor) és egy előszoba falat cipősszekrénynel.. képek a Hőmérősben avnnak ha valakit érdekel, otthonról csak annyi időm volt...
Vendég
 


bocsi, hoyg elvittem a laptetőt :oops:
Vendég
 


Viki,

drukk a 4D-hez és apjuknak jobbulást kívánok!

Boni,

annyira jó, hogy te is jössz a talira! Olyan jó lesz végre látni titeket! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

A laptető miatt ne aggódj, itt mi nem igazán hiszünk benne :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Évi, Kata, Dita!

Nagyon Kép Nektek ma!

Viki,

Párodnak jobbulást, és drukk, hogy Lackó megmutassa a pofikáját!

Boni,

De jó gyere a talira Te is, és csábítsd el Szezsót is! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Megkerestem Szilva pocakfotóját, és tényleg hatalmas! :shock: Lehet, hogy nemsokára megszületnek a babái? De jó neki, nemsokára magához ölelheti őket! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Én is megnéztem a fotót és tényleg hatalmas poci... :wink: De hát két babának sok hely kell...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nagy drukk Szilváéknak!
20150601134430
 
 


Hát igen, ők lesznek a topic első babái :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic akkor enm aggódom :lol:
Vendég
 


Mindenképpen átadom neki !

csak arra válaszoljatok hogy hol lesz a tali? :oops:
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Kata: hülye tanár mondjon le!!

Évi, Viki, Dita: ++++++++++!!!

Szilvának: nagy drukkok!!!!!!!!!!

tök jó , tök sokan leszünk a talin!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Mindenkinek drukk a mai napra!
f.ancsi
 
 


Boni,
a tali valahol Pesten a belvárosban lesz, de még nincs konkrét hely. Valami cuki, vagy kávézó, ilyesmi. Örülök, hogy te is jössz, be is írlak majd a táblába :lol:
Szilvának drukk! Annyira jó neki! És persze, Boni, neked is, Vikinek, Czinkinek!

i.kata
 
 


megnéztem Szilva pociját :shock: hatalmas!! hogy bírja el szegényke!!! :shock: megy a drukk nekik!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


az meg kétszeresen jó, hogy Bpen lesz... :lol:
Vendég
 


MARA!

A barátcserje milyen hígításban a legjobb? A közeli Patikában C30-as van. Köszi!
f.ancsi
 
 


Sziasztok
Bocsi még nem olvastam vissza, mert ezt el kell mondanom:
Juppijéjó, juppijéjá ilyen a kedvem!!!!!!!!!

2. stimu mentes hónap és totál azt gondoltam, hogy nem lesz semmi tüszőm. Erre fel van egy a jobb oldalon, és pont olyan a mérete amilyet szerettem volna: 24 mm!!!!!!!!!
EV: 9 mm!

Ráadásul az első patikába bementem és volt két doboz Gynevac. Holnap feliratom, és kiváltom.
Lehet, hogy kérek tüszőrepit is, mert akkor pont hétvégére megreped a csodás tüszőm, apával k.....ünk mint a nyulak, hisz otthon lesz.

k.....a jó kedvem van! lálálálálálá

dita75
 
 


Mindenkinek ++++++++++++ akinek kell, főleg Szilvának, hogy komplikációmentes legyen a szülés.
Alig várom a porontyok képeit.

Viki
Este a 4D-n lécci told előre Pocak Lackó pofikáját! :D
És várjuk a képet, ha sikerült végre a kis szégyenlőst lencsevégre kapni. :wink:

Elég nyomasztó volt az uhu-n annyi kismama volt, már fel sem mertem nézni az újságomból, mert úgy éreztem, hogy mindjárt bőgni fogok, ha még egy csodás pocit meglátok.
Szerencsére cseles voltam, és hamar végeztem.

dita75
 
 


dituli sálálálálá! hejj de jó kis kedvem van....... :lol: akkor csak hajrá hajrá kispajtások....
Vendég
 


Dituli: hát ez csúcsszuper!!!! kérjél repit ha lehet! legyen tuti akkor a befutó!!!!
és párnát a popsi alá!!! :oops: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,

ti is tettetek párnát? Ez csak taktikai kérdés, nmert mi van hogy teszünk, van hogy nem. Tehát Mákszemke párnával készült vagy anélkül?

Dita,

ilyen szép tüszőhöz csak gratulálni lehet, örülök, hogy ennyire jó kedved kerekedett tőle :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszike mindenkinek! sálálálálllllááááááááááááááááá! pampam!

Remélem kapok repit, gynevacot, meg minden egyebet amit elterveztem.........

Párna mindig be van készítve, van erre a célra egy különbejáratú, anélkül nem is nagyon menne apa nad-nad pocakja miatt :oops:

Évi! Várunk a hírekkel!

dita75
 
 


Kép

A képet elfelejtettem mellékelni! :shock: :oops:

dita75
 
 


Cajok?
Moft akkoj mikoj tajájkozunk?
7-én?
Ója-pejc? :?:

dita75
 
 


Dituli: :lol: :lol: :lol:

Monic: mi mindig használtunk párnát ! és így lett Mákszem is. és én még maradtam a párnán vagy 20 percet, és este nem is mentem ki mosakodni sem. :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


dituji baj van a fodajiddal?
Vendég
 


Boni
Jáhajaptam a nyelvemje! :D

Cibi
Én dettó, de én min. fél órát vagy 1 órát maradok még a párnán, és néha próbálkozom a gyertyával, de tök béna vagyok hozzá, úgyhoy hamar feladom! :shock:

dita75
 
 


Ditus!
Gratu a tüszőhöz!!!
20150601134430
 
 


Dita!

Olyan jó kedvem lett,hogy olvastalak! Kívánom,hogy már most sikerüljön a babuci! Többiekkel mizújs?
f.ancsi
 
 


Ancsi
Örülök, hogy jó kedved lett a jó kedvemtől. :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Viki
Köszi!
Neked is kb. ekkora volt Lackó-koma, nem?

dita75
 
 


Dita,
gratula a szép tüszőcskédhez! :lol:

Én csak utána szokta párnát tenni a popsim alá. Még úgyis jó, igaz?

Ma nem is tudom mit mondjak a dokimnak, mert a párom most szólt, hogy jövőhéten végig nem lesz itthon. Viszont ha ma kapok gyógyszert, akkor szerintem pénteken lenne az inszem... de kiskatonák nélkül nehéz lenne... Szóval most kattog az agyam, hogy mi legyen???

Taliról még nem tudok bővebbet mondani. Jövőhéten nézek valami helyet, havsak Némóka nem ad egy jó tippet addig, és ha megvan a hely, megbeszéljük az időpontot is, ok?

i.kata
 
 


Mindjárt visszaolvasok, most csak önző módon magamról: elmarad az inszem :( Túl sok a tüsző. 3 bal oldalon, kettő a jobbon, mind az öten gyönyörűek, és egyformán 17-19 milisek. Mnyh 9,5 mm, még ez is szuper. Se repiszuri,se inszem, ráadásul doki szavait idézve "otthon se törekedjünk terhességre" Na, ez van, júniusba úőjra nekifutunk, de akkor már csak Clostival.

Ne reménykedjetek, mindjárt jövök bővebben :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Ditus!
BabaLaci "csak" 20 mm volt tüszőkorában.

Évi!
b... meg. Túl stimu?
20150601134430
 
 


Kata!
Már csak élvezeti szempontból is jobb ha közben is alattad van a párna! :oops:
Persze izlések és pofonok!

Esetleg a postás? Bocsi, csak egy 5let volt!
Nem lehet elhalasztani a dolgot? Már mint az utazást?

OK!

dita75
 
 


Évi,
de ennyi nekem majdnem mindig van...4 tuti szokott lenni, ami ekkora. Sajnálom, de nem igazán értem miért nem lehet, Azért, hogy nehogy megtermékenyüljön mind, vagy miért?

i.kata
 
 


Dita,
élvezeti szempontból így sincsenek problémáink :lol:
Sajnos nem lehet elhalasztani, mert fontos a mi jövőnket illetően is ez az utazás.

i.kata
 
 


ÉVI
BACCA MEG A JEGESMEDVE!
Pedig az uhu-n végig keresztbetett lábbal ültem és nem csak magam miatt!
Még azt is megmondta,hogy otthon se próbálkozzatok?
Akkor minek kellett ennyi bogyó?
Én ezt nem értem!

KATA
Nekem sem volt problémám élvezeti szempontból, de ha már a jó lehet mégjobb is :roll:

Hát ez pech! Akkor marad a postás. :shock:

dita75
 
 


Kata!

Nem felejtek el délután szorítani neked :) remélem te jobb híreket kapsz!

Nekem mindig Nokiám van, én azt szeretem :) Még a gyereknyálat is bírja, meg a földhöz verést is :oops:

Lina!

Tényleg, csupa kettes ma a kisasszony :)

Viki!

Drukk az uh-hoz! Remélem megmutatja a pofikáját Lackó :) Apának jobbulást!
Azért nm lesz inszem, mert el akarja kerülni a dokim a többes terhességet.

Boni!

Tök jó lenne, ha el tudnál jönni a talira :) Köszi a híreket Szilávékról!
Bacijaid eltakarodtak már? Mindjárt nézem a képeket a bútorokról :)

Dita!

Grat a csodaszép tüsződhöz, ne hagyjátok kárba veszni! :wink:

Kata!

4 tüszővel még talán megcsinálta volna, de 5 ilyen tutival nem. Más intézetből is hallottam, hogy 4 tüsző fölött már nem csinálják meg az inszemet, hogy elkerüljék a többes ikerterhességet. Abszolút egyetértek ezzel, csak sajnálom a jól kipárnázott fészket és az 5 gyönyörűséges tüszőcskémet :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Mindig ugyanazon a napon volt inszemed?
Hétvégén nem csinálnak?
Vagy még akkorra sem jön haza apusod?

Szegénykém, én tiszta ideg lennék, ha ez lenne.
Pedig nálunk is simán előfordulhat valami hasonló, de majd teszek róla, hogy ne forduljon elő! (munkára gondoltam természetesen)

A tüszőrepit hogyan csinálják? Kiváltom a gyógyszertárba és utána be kell adatni, vagy hogyan?

dita75
 
 


Ja Kata természetesen hozzád intéztem a hozzászólást! :oops:

dita75
 
 


ÉVI
Hogy a fenébe ne sajnálnád.
Dorka manónak mindjárt több testvérkéje is lehetne.
Hát nem is tudom mit mondjak.
Megfogadod a doki tanácsát, hogy otthon sem kalapáltok?

dita75
 
 


Dita,
nem mindig ugyanakkor volt. Az első talán a 19. napon volt, a második a 13-on, a 3. pedig a 14-en. Azt nem tudom, hogy hétvégén csinálnak-e inszemet, nem nagyon hiszem. Ennek minden hónapban megvan az esélye, hogy párom épp nem lesz itthon, de eddig megúsztuk.

Évi,
annyira sajnálom! Azért "stikában" próbálkoztok majd? Vagy nem szeretnél ikreket? :wink:

i.kata
 
 


Védekezni nem fogunk, legfeljebb próbáljuk nem telibe kapni a tüszőrepedés napját. 3 évig nem estem teherbe, nem tartom valószínűnek, hogy épp most meg majd hirtelen ötös ikreket gyártunk. Szóval "stikában kalapálunk" :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


KATA
Mi alapján változik az hogy mikor van inszem?
A péntek már hányadik napod lenne?

dita75
 
 


ÉVI
Én is így tennék, és tettem is a mangómóka alatt.
Pedig nem nagyon szabadott volna a méreg miatt, de nem akartam, hogy kárba vesszen a szép tüszőm, mint ahogy most sem.

KATA
Ha esetleg mégsem tudtok menni befekhetek helyetted?

dita75
 
 


Évi :cry: viszont ezzel valamilyen szinten édenek tégedet a többesterhesség ellen... :?
Vendég
 


BONI
Felénk küldhetnéd a szerencsehozó lepkédet! :wink:

Kép

dita75
 
 


BONI
Felénk küldhetnéd a szerencsehozó lepkédet! :wink:

Kép

dita75
 
 


Évi ilyenkor szoktak csodák történni :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: