Új privát üzeneted érkezett!

Akarom mondani,hogy sikerüljön!

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Timi!
Ti mostanában nagyon sokat veszekedtek a pároddal, nem???
Hol akar babát, hol nem. miért van nála ez a változás?
Szerintem ezt meg kellene beszélni kettőtök közt és pontot tenni a végére, elhiszem igy neked se könnyü. De kitartás és egyszer ugyis lesz teso!!!!

Velem semmi változás, még nem jött meg, de nagyon idegesit ez az állapot!!!!
encike 2
 
 


Köszönöm mindenkinek a névnapi kívánságokat.

Encike nem veszekszünk, mert amikor közli, hogy minek a tesó, akkor nyelek egy nagyot és nem válaszolok, mert biztos akkor vesznénk össze.

Nem tudom mi lesz. Az biztos, hogy konkrétan rákérdezek ma, hogy miért csinálja ezt. Egyszer akar, egyszer nem. tudja, hogy szedem a gyógyszereket és mégis ezt csinálja.
timejka
 
 

 
 

Timi!Remélem minden rendben lesz a pároddal!Szorítok! :wink:

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Timi!Minden rendben volt a pároddal?
Ma voltam ekg-n meg az altatóorvosnál ugyhogy holnap műtét!Nagyon izgulok! :?

Kép
rena85
 
 


Na Timi beszéltetek?

Holnap doki.
encike 2
 
 


Encike!Remélem azt közli veled a doki,hogy kismama vagy! :wink:

Kép
rena85
 
 


Timi!
Utólag is nagyon boldog névnapot neked! Remélem, hamar megoldódnak a gondjaitok és ezerrel dolgoztok majd a kistesón :wink: :wink:

Encike!
Drukk holnapra!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


hát nem tom mit mond a doki, de beszámolok majd
encike 2
 
 


Sziasztok lányok!RENA ÉS ENCIKE!MA NAGYON SZORÍTOK NEKTEK :!: REMÉLEM,HOGY MINDEN SIKERÜL :!: :!: EGY KALAPPAL :!: Üdv:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Köszi, de mihelyst hazajöttem irok.
Pusza.

Tegnap meg volt a fazonraigazitás.
encike 2
 
 


Nem beszéltem a párommal, de fogok.
Nem is voltam uh-n. Majd közlöm, hogy a drága férjecském miket talál ki, hogy ne legyen tesó. Elsősorban a pénz miatt aggódik, hogy miből fogunk élni. Lesz....om, gyerekeknek legyen meg az, ami szükséges, a többi nem számít. Csak az a baj, hogy a párom ezt nem így gondolja.


Kuzsanna köszönöm szépen!
timejka
 
 


Timejka!

Őszintén sajnálom, hogy párod hirtelen meggondolta magát :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
((((((((((Timejka))))))))))

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Megjöttem. Minden rendben, csak ne igyam a palástfüteát, mert e miatt nem jön meg. Nem kell szednem semmilyen gyogyszert. Alig várom, hogy megjöjjön és terhes lehessek!!!!
encike 2
 
 


Encike most, hogy ezt írtad, eszembe jutott, hogy amikor 1 hetet késett a bajom, akkor ittam palástfű teát, de én azt hittem, hogy a gyógyszertől késik, amit szedtem. Már nem tudom mi volt a neve. Azóta nem iszom semmilyen teát.

Húzzatok bele Encike!

Rena, Rena, Rena! Mi történt?

Marika meg éli a nagycsaládos életét, mert se híre, se hamva.

Pusz mindenkinek
timejka
 
 


Érdekes, hogy mennyire dicsérik a teákat, de ezek szerint ártani is tud.
encike 2
 
 


Ilyenek a teák. Encike te következő hónapba babás leszel.

Renával mi lehet?
timejka
 
 


Sziasztok!

Tegnap megvolt a mütét,az eredményem jó lett de majd ha többet tudok ülni akkor mesélek!

Köszönöm,hogy gondoltatok rám!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Rena!
Várjuk az élménybeszámolot!

Jaj olyan jo, ma megjött!!! És jan.-ban eredeti állás szerint 8.-án volt menszi, ma 7.-e van, ami azt jelenti, hogy beállt rendesen a menszi. Indul a project!!! Eljött ennek is az ideje.
encike 2
 
 


Rena!
Jobbulást neked!!!!

Encike!
Ez tök jó hír, örülök neki :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hajnalban felkel a megszállott horgász. A felesége így szól hozzá:
- Ne menj, kint esik az eső, viharos a szél!
De a horgász csak összepakol, fogja a botjait, és elindul. Kint ő is >észreveszi milyen rossz az idő, ezért visszamegy. Csöndben levetkőzik, isszabújik az ágyba, és csak annyit mormog:
- Pokoli az idő!
Erre a felesége:
- Tudom drágám, az a hülye férjem meg elment horgászni!

- Képzeld, három év együtt járás után Béla végre beszélt a házasságról.
- Tényleg, és mit mondott?
- Hogy a feleségét Beának hívják és van három gyerekük.

Hatalmas buli után így szól a férj a feleségnek:
- Nagyon berúgtam az éjjel, így nem emlékszem, hogy veled szeretkeztem a kamrában?
- Hány órakor?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Testhez simuló hosszú szoknyában a buszra készül felszállni egy szõke bombázó. De mivel a szoknya nem engedi, hátranyúl, hogy a zippzárt megigazítsa. Újabb próbálkozás de a szoknya nem enged, hátranyúlás,zippzár igazítás. Megint egy lépés felfelé, de a szoknya csak nem enged. A nõ újra hátranyúl, zipzárt igazít, de erre a mögötte levo férfi, megfogja a nõ formás fenekét és feltolja a buszra, mire a nõ felcsattan: -Mit képzel maga disznó, miért fogdos?? Erre a férfi:
- De hölgyem, mivel a sliccemet már teljesen lehúzta, azt hittem ennyit már igazán megengedhetek magamnak.


A szõke titkárnõt elsõ munkanapján elküldik kávét csinálni. Mivel még sosem fõzött kávét, lemegy a közeli presszóba egy termosszal.
- Elnézést, belefér ebbe a termoszba hat csésze kávé?
A pincér méregeti a termoszt egy kicsit, aztán felel:
- Igen, azt hiszem hat csésze pont elfér benne.
- Ó, ez nagyszerû! Akkor kérek kettõt cukorral, egyet cukor nélkül, egyet tejszínnel és két capuccinot.

- Pistike, hozzál a hentestől hurkát. De ne véreset!
A gyerek elképedve:
- Denevéreset???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!Köszönöm szépen!

Lányok!Ma már egy kicsit jobban vagyok ülni is bírok egy kicsit ugyhogy leírom mi volt a műtéten!Kedden 10 óra körül vittek a műtőbe,rettenetesen féltem remegtem mint a kocsonya ezért nyugtatót adtak ezután már nem emlékszem semmire csak ara,hogy felébredek a szobámban.A párom szerint már fennt voltam amikor kitoltak de én erre nem emlékszem meg még 1 csomó mindenre nem emlékszem amit elmesélt a párom.A lényeg az,hogy délután jött a dokim,hogy megmondja a jó hírt mindkét oldalon átjárható vagyok csak a méhemben találtat egy kis elváltozást endometriózisra utaló szöveteket találtak!A dokim szerint ezt gyógyszerrel lehet kezelni.Majd jövő héten kedden megyek hozzá megbeszélni a továbbiakat,hogy hogyan fog kezelni.Röviden ennyi!Remélem már nem sok választ el attól,hogy kismama legyek!Titokban abban reménykedem,hogy a szülinapi ajándékom két csíkos teszt lesz! :D

Kép
rena85
 
 


Ez mind jo hirek!!!
Milyen rendes ez adoki! Kár, hogy nem hamarabb találtál rá.
encike 2
 
 


Rena!

Tök jóóóóóóóóóóó :!: :!: :!: :!: :!: Kívánom, hogy teljesüljön :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok! Rena!Örülök,hogy minden jól ment,és hogy jól vagy :lol: Drukkolok,hogy szülinapodra két csíkos legyen a teszted :lol: :lol: Én a kicsi lányommal február 26-ra voltam kiírva,de titkon azt szerettem volna,hogy a szülinapomon szülessen meg(ami február 3-án volt),de így is nagyon szép szülinapi ajándék,mert 6-án döntött úgy,hogy elege van a benti éltből :lol: :lol: :lol: Kívánom,hogy hasonló szülinapja legyen minden babára vágyónak :lol: :lol: Puszi mindenkinek:KRISZTI

Kép
flacsikriszti
 
 


Kriszti!Köszönöm,aranyos vagy!

Kép
rena85
 
 


Rena végre, hogy valami kiderült. Na akkor most gyorsan rendbe szednek és utána jön a baba. Mikor lesz a szülinapod?
timejka
 
 


Timi!Remélem,hogy tényleg hamar rendbe raknak,bár most rámilyesztettek egy másik fórumban.Jun.22.-én lesz a szülinapom!Te most hol tartasz a ciklusoddal?

Kép
rena85
 
 


Rena miért ijesztettek rád? Ne hagyd magadd. Nem tudom hol tartok, nem számolgatok, kb. másfél hét múlva kell megjönnie.
timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Azért ilyesztettek rám mert nem valami jót mondott egy lány az endometriózissal kapcsolatban.Eléggé bevagyok sza..a!Mert erre nincs gyógyszer ezt csak úgy lehet kezelni,hogy leállítják pár hónapra a mensit mert az endo. a mensitől nő meg.De kaptam megnyugtató választ is ugyhogy már nem vagyok annyira ideges!Remélem tud majd a dokim segíteni rajtam,kedden megyek hozzá addig nem idegesítem magam!Remélem nem jön meg! :wink: Szorítok!

Kép
rena85
 
 


rena!
Egy megoldás van: Bizz a dokidban, sterintem benne nem csalodsz!!!!
encike 2
 
 


Encike!Igazad van!Bízom benne!

Kép
rena85
 
 


Tudod, ha hiszel, bizol, már ez is előre lépés.
encike 2
 
 


Encike!Teljesen igazad van!Bízom benne mert szeretnék már babát!

Kép
rena85
 
 


Rena,és Encike! EZ A BESZÉD CSAK ÍGY TOVÁBB :!: :!: Ilyen hozzá állással nagyon hamar össze fog jönni a baba :!: :!: Én nagyon drukkolok :lol: :lol: Puszi:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Kriszti!Nagyon aranyos vagy!

Kép
rena85
 
 


Rena mi az az endime........ Nem tudom leírni, belegabalyodtam?
timejka
 
 


Rena egyébként meglepődnék ha most terhes lennék, mert nem vittük túlzásba most az együttlétet.

Tegnap kicsi fiamba belement egy kullancs, este vittem ügyeletre, mert nem tuduk kiszedni rendesen. Utálom a kullancsot. Még az a jó, hogy beoltattam kullancs elleni oltással.
timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Én azért reménykedem,hogy kismama vagy!Tudod nem az kell egy babához,hogy sürün legyetek együtt hanem,hogy jó időben! :wink: Szegényke biztosan megilyedt a kullancstól!Talán erdőben voltatok?Tényleg jó,hogy beoltattad így biztosan nem lesz gond!
Bemásoltam egy kis infót az endóról:Termékeny korban levő nők millióit érinti a világon az endometriózis és az általa okozott panaszok (fájdalom, meddőség) miatt tönkre teheti életüket.

Az endometriózis a méh üregén kívül elhelyezkedő méhnyálkahártya.
Nevét is az endometrium, tehát méhnyálkahártya szóból kapta.
A betegség a női nemi hormonoktól függ, azok hatására ugyanúgy reagál, mint a méh belfelszínét borító nyálkahártya. Tehát megvastagszik, majd lelökődik, vérzik, itt is menstruáció következik be. Mivel azonban itt a vérnek nincs lehetősége elhagyni a szervezetet, fájdalmas csomókat képez.

Habár ez egy jóindulatú megbetegedés, az endometriózisos csomók a rosszindulatú daganatokhoz hasonlóan a szövetek közé beterjednek. Az idő múlásával tönkre teszik a környező szöveteket. Ezért nagyon fontos, hogy a diagnózist minél hamarabb felállítsuk, amikor még nincs visszafordíthatatlan károsodás.

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Tegnap nagyon beteg voltam. Szédültem, fájt a fejem. Ma anyáknapja volt az oviban. Nagyon édik voltak!
Ma vagyok a 7. cn-on és indul a project!
encike 2
 
 


Encike!Sok sikert,remélem összejön! :wink:

Kép
rena85
 
 


Enci hajrá!

Rena az a helyzet, hogy már érzem, hogy meg fog jönni, mert fáj a hasam. Nem semmi ez az endi........
Remélem, hogy hamar rendbe tesznek téged, aztán jöhet végre a várva várt baba.

Marika drága hogy vagy?
timejka
 
 


Timi!Jó lenne ha mégsem jönne meg,én nagyon szorítok!Remélem én is,hogy hamar rendbe jövök!

Marika!Nagyon hiányollak én is :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Barbi!Te is régen jelentkeztél!Hogy vagytok?Mi van veled?

Kép
rena85
 
 


Rena nem tudom mi lesz, majd lesz valami. Biztos hamar rendbe jössz. A régi dokid semmit nem csinált, az új meg egyből műt és kezel. Úgyhogy rendbe rak, nemsokára baba lesz. Szülinapodon.

Encike mi a pálya?
timejka
 
 


Hali!
Apán logok egész nap, hátha lesz vki. Igaz még nincs itt a pé ideje, de sose lehet tudni.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Timi!Köszönöm a bíztatást!

Encike!Mindent bele!

Kép
rena85
 
 


Encike hajrá május a baba gyártás,és a szerelem hónapja :lol: :lol: :lol: :lol: Üdv:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok csajok! Rakok fel friss képeket a lányomról! Kép Kép Üdv:Kriszti[/img]

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Kriszti!Nagyon gyönyörű a kislányod!

Kép
rena85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: